Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19201) B3ny00 válasza tunkiih (#19199) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Barnabással beszéltél ? :C

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#19202) tunkiih válasza B3ny00 (#19201) üzenetére


tunkiih
őstag

Nem tudom már, de a srác vicces figura volt, sokszor nevetett a saját poénjain. :DD

(#19203) dunc válasza tunkiih (#19198) üzenetére


dunc
nagyúr

Az adataid megmaradtak, átrakták vagy mindent újra le kell tölteni?

(#19204) tunkiih


tunkiih
őstag

Jelentem, hogy ezis elkezdett kerregni. Játszok vele egy kicsit, áramtalanitom.. aztán ha holnapra nem mulik el legariztatom eladom ujként és átmegyek a konkurenciára. Sajnálom az egészet, teljesen lehangolt és előtérbe helyeztem pedig ezt a konzolt.

(#19205) dunc válasza tunkiih (#19204) üzenetére


dunc
nagyúr

Szerintem te gondolod túl a HDD hang normális, a PS4 se hallkabb! Kár, hogy nem bontható meg, mert akkor belepattanhatna egy SSD!

Csinálj lécci egy videót, vagy hangfelvételt és rakd fel valahova!

[ Szerkesztve ]

(#19206) tunkiih válasza dunc (#19205) üzenetére


tunkiih
őstag

Videozzam le megint? Az szerinted normális hogy 2-3 méterről tisztán kerreg a gép? Ne huzzatok fel mégjobban, van a baráti körömben XBOX One.. tudom milyennek kéne lennie. Elszomorító hogy ennyi hibás darabot csináltak.

Közkivánatra még1x de itt annyira nem lehet hallani, 2-3 méterre ülök és b*ssza a fülem pedig nincs rejtett képességem... [link]

[ Szerkesztve ]

(#19207) dunc válasza tunkiih (#19206) üzenetére


dunc
nagyúr

Igen videózd le! Érdekel! Annyira gáz lenne ha rossz gép helyett kapnál egy másik rosszat, és , hogy egy napig volna jó! Nekem első nap volt hangja, és ha update van akkor van hangja! De 2 méterről nem hallom!

[ Szerkesztve ]

(#19208) Gabesz77 válasza tunkiih (#19204) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Nem biztos, hogy a konkurenciával jobban jársz ilyen téren. Onnan jöttem, tudom. Két gépem is volt, garanciában cserélték az elsőt a zajos ventilátor miatt, és kaptam egy ugyanolyat... A zajt úgy kell elképzelni, hogy este, amikor alszanak a gyerekek és szeretnél játszani, annyira hangos, hogy felébred rá mindenki.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#19209) tunkiih


tunkiih
őstag

Elhihetitek hogy nem unalmamba csinálom ezeket, rettentően lehangol

Dunc. A video közepétől hallod.

(#19210) dunc válasza tunkiih (#19206) üzenetére


dunc
nagyúr

Bocsánat, de semmi rendellenes hangja sincs! Este ha hazaérek levideózom a sajátom!

[ Szerkesztve ]

(#19211) tunkiih válasza dunc (#19210) üzenetére


tunkiih
őstag

Az a ciripelés-kerregés amit hallasz a video vége fele 2-3 méterről tisztán érzékelhető. Egy jó barátom oneja ehhez képest kivan kapcsolva..

[ Szerkesztve ]

(#19212) FefeeX válasza tunkiih (#19209) üzenetére


FefeeX
veterán

Fel kellett hangosítanom maxra, hogy halljak egyáltalán valamit. Így most, kicsit úgy érzem, ez nem a vinyó hangja, hanem mintha a ventihez hozzáérne valami, amit reszel egy picit. Ami egyébként nem hallható, de a levegőtisztító gépem is csinált ilyen egyszer, és az engem is idegesített - ennek ellenére következő nap már nem csinálta, minden behatás nélkül. Szóval nem tudom, szerintem ez nem hibás vinyó, távolról sem.
(nem volt még 7200as 3,5"-ös Seagate-ed ezek szerint, ami úgy seekel, mintha fémlapokat húznál egymáson... és az ott a normális...)

(#19213) tDr1v3r válasza tunkiih (#19206) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az enyém is kerreg. Én várok vele kicsit míg lecseng és cserélik többeknek, aztán cseréltetem én is. Akkor remélhetőleg kiválót kapok.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19214) tunkiih válasza FefeeX (#19212) üzenetére


tunkiih
őstag

Az a probléma, hogy gépen nekem is fel kell hangositani mert telefonrol vettem fel, de itt ülök 3 méterre és menüzene mellett is hallom hogy kerreg..

tdriver: Végre valaki aki átérzi a dolgot.. örüljetek hogy a tiétek csendben van. Megprobáltam közvetlen cserélni most nálam is az lesz ami nálad, megvárom hogy kiszórják a sz*rokat.

[ Szerkesztve ]

(#19215) mlinus


mlinus
őstag

nekem a külső tápegység ciripel, de csak éjjel hallható, amikor nincs utcazaj. Ha teljesen ki van kapcsolva a gép (tehát nem standby) akkor teljesen csendes, szóval gondolom a bennelévő ventilátor miatt.

[ Szerkesztve ]

(#19216) tunkiih válasza mlinus (#19215) üzenetére


tunkiih
őstag

Nekem a táp csendben van meg volt is mindig.

(#19217) tDr1v3r válasza mlinus (#19215) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A relé miatt ciripel szerintem. Nálam is csinálja, de mivel ez természetes ezért nem is zavar.

Instant On mellett kikapcsolva viszont elég sokszor hallatszik a HDD hangja. Az NSA és a bildenberges bilgéc biztos vizsgálják a HDD-met... de ők még nem tudják hogy én is tudom ezt!

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19218) Gabesz77 válasza tunkiih (#19214) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Elhiszem és megértem, hogy idegesít, én a PS4-et azt hittem ki..szom az ablakon, amikor berregett este. Főleg, amikor a második is ezt csinálta. :W

Küldd vissza, garanciában cserélik, kapsz egy csendes gépet, oszt' ennyi.

dunc: opps, na, ez el is kerülte a figyelmem. Ez kellemetlen, de még mindig inkább egy kis ciripelés, mint egy porszívó.

[ Szerkesztve ]

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#19219) dunc válasza Gabesz77 (#19218) üzenetére


dunc
nagyúr

Ma kapott újat! ;) Szerintem nem hangos, így videó alapján semmiképp!

(#19220) tunkiih válasza tDr1v3r (#19217) üzenetére


tunkiih
őstag

Így van, Instant Onba is kerreg időnként. Ma kaptam újat de ugy látszik annyi hibás darabjuk van hogy kénytelen leszek várni. Hatalmas csalódás mindenesetre a dolog. Dunc 3 méterről hallanád azt a hangot amit a videoba fel kell venni...

[ Szerkesztve ]

(#19221) tDr1v3r válasza dunc (#19219) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nekem nagyon zavaró így hogy jó egy méterre van tőlem... nővéremék meg ötről is hallották amikor itthon voltak hétvégén.

Amúgy marha jó ez az Instant On, pár napja F5 közben kapcsoltam le a gépet de visszakapcsolás után tudtam folytatni. Mondjuk cachelt eleget valszeg mert akadozott időnként a hang, elég komolyan... lag, elnyújtás, ilyenek. De működött és játszható volt a játék!

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19222) tunkiih válasza tDr1v3r (#19221) üzenetére


tunkiih
őstag

Nekem még rosszabb lett a garancia után. mert eddig a dashboardban kerregett csak.. most pedig a játékban jött elő. kicsit nyuzom áramtalanitom és irok javult -e valami még ma.. :)

[ Szerkesztve ]

(#19223) 19Vico81


19Vico81
tag

Fifaban szerintem a biraskodast kicsi elkefeltek. nagyon sokszor fuj vissza lest vagy szabalytalansagot meg akkor is ha veletlen a labda vagy mar ezer eve tul haladt az akcio.

na jo nem lehet mindeki Puhl Sanyi :)))

Xbox gamertag / ID : vico81HUUS

(#19224) tunkiih


tunkiih
őstag

[link]

A video tökéletesen bemutatja hogy a srácnak a harmadik is zajos még, továbbá bárhol hallja a szobájában elmondja. Nekem most a dashboardban már abba hagyta, ha a játékban is nyert ügyem van, probálok pár módszert.

(#19225) FefeeX válasza tunkiih (#19224) üzenetére


FefeeX
veterán

Amit ebben a videóban hall és "zaj" az nem teljesen halk szobában kvázi észrevehetetlen, és elektronikus gépek esetén teljesen normális hang.
Kicsit olyan ha elsőre kap ilyet meg sem hallja a dolog...

[ Szerkesztve ]

(#19226) tunkiih válasza FefeeX (#19225) üzenetére


tunkiih
őstag

tdriver kollegát tudom idézni: "Nekem nagyon zavaró így hogy jó egy méterre van tőlem... nővéremék meg ötről is hallották amikor itthon voltak hétvégén"

Könnyen beszéltek, a videó nem adja át a dolgot valószinűleg énsem érteném mit is kéne hallani élesbe a videobol. :) Mindenesetre a dashboardban már csendben van a gépem, kiváncsian várom hogy a játékban is marad a csend vagy pedig most megcserélte magát a dolog, mert gari előtt a dash-ben kerregett. Bizakodok.

[ Szerkesztve ]

(#19227) tDr1v3r válasza tunkiih (#19226) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Most is serceg. Halkabb mint a PC-m HDD-je (kettő van, egyik 7200-as a másik egy 5400-as Xbox-ból szeparált HDD, utóbbi marha hangos így "edződtem rajta" az évek alatt), de mivel szinte folyamatosan csinálja ezért idegesítő.

Nekem csak Dashboard-on és Instant On-ba kerreg, játék közben mély kuss.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19228) tunkiih


tunkiih
őstag

Nálam is így volt gari előtt. Gariztatás utáni jelenlegi állás: Dashben k*ss, Instant Onban k*ss. Nemsokára megnézem játék közben is a dolgot csak szedek instantba még párat. Elképzelhető hogy megoldodott a probléma de nem iszok előre a dolgokra.. :D

[ Szerkesztve ]

(#19229) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Olvasom itt gondokat. Nekem is serceg de nem törődök vele. :)

(#19230) dunc

nem mindegy, hogy most gariztatom, vagy mikor meghal majd? Tippre amúgy sem lesz semmi baja szerintem.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#19230) dunc válasza oriic (#19229) üzenetére


dunc
nagyúr

Ennyi, miért agyaljak ha müködik! :))

(#19231) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

iOS-re létezik hangnyomás-mérő app (biztosan van Androidra is), lehet méricskélni vele: milyen értéket mutat a konzol tetejére rakva, milyen értéket mutat a konzoltól 1m-re vagy távolabb? Szerintem sokkal szemléletesebben lehetne látni hogy tényleg van-e valami gond...

Nekem pl. ugyanazt az értéket adja a box tetejére rakva ill. attól kb. 2 méterre az asztalra letéve. (Van egy médialejátszóm, annak az adaptere ciripel halkan, ha arra rárakom a telefont, akkor kb. 10 dB-lel nagyobb értéket mér.)

Ha lekucorodok a box mellé és 10 centire tartom a fülemet tőle, akkor én is hallok valami nagyon halk kerregést, de ahhoz szó szerint ott kell hasalnom mellette.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#19232) tunkiih válasza bLaCkDoGoNe (#19231) üzenetére


tunkiih
őstag

Lefogom mérni, de ami miatt garanciába vittem a gépet az most megszünt. Teljes csend a dashboardban most pedig instant onban is teljes csend szedek játékokat. Ha este játék közben is csend lesz, akkor megérezte hogy elviszik! :))

(#19233) dunc válasza tunkiih (#19232) üzenetére


dunc
nagyúr

Nyilvánvaló változik hang, mert mindig mást csinál, keres, frissít stb Valamikor üresjáratba pihen és a többi!

(#19234) Zjunior válasza bLaCkDoGoNe (#19231) üzenetére


Zjunior
veterán

Mi a neve?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#19235) tunkiih válasza dunc (#19233) üzenetére


tunkiih
őstag

Persze, tisztában vagyok a dolgokkal. Ismerősöm one-ját meglestem. Jelenleg olyan hangokat produkál a gépem amilyet kell. Ha játék közben is ilyeneket produkál maximum, akkor megjavult a dolog.

(#19236) Zjunior válasza 19Vico81 (#19223) üzenetére


Zjunior
veterán

Jaja!:R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#19237) bLaCkDoGoNe válasza Zjunior (#19234) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én a Decibel 10th nevű alkalmazást használom.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#19238) JamesHun


JamesHun
addikt

Xbox hang

Hát nem lett a legjobb a felvétel, de kikapcsolt állapotban, instant-on módban ez az alaphangja és 0 letöltés megy. Nem vészes, de most meg búgó hangot hallani és ma be se volt kapcsolva (na jó éjjel 3 ig ment :D

SeriesX: JamesSHun

(#19239) Zjunior válasza bLaCkDoGoNe (#19237) üzenetére


Zjunior
veterán

Köszi!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#19240) tunkiih


tunkiih
őstag

Semmi gond, most pedig már csak játék közben kerreg! :D :D Istenem......

(#19241) szrichie77


szrichie77
csendes tag

Hali!

Én is egy Xbox One boldog tulaja lettem.

A letöltés mindenkinél lassú, vagy csak nálam van valami gond? Egy Forza+Fifa bundlet vettem és a Forza install egy örökkévalóság.

(#19242) XFishboneHUN válasza tunkiih (#19206) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Az az igazság, hogy én még full hangerőn se hallottam semmi ciripelést, csak a venti enyhe suhogását, pedig a hallásommal nincs baj! :D

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#19243) tunkiih válasza XFishboneHUN (#19242) üzenetére


tunkiih
őstag

Haggyuk is a témát, csak felidegesítem magam. Kijátszom magam és hétfőn lehet kicseréli rögtön a bolt, ha nem megint gariztatás késöbb.

[ Szerkesztve ]

(#19244) Zjunior válasza szrichie77 (#19241) üzenetére


Zjunior
veterán

Kösdd rá lanon!;)
Wifin szétdobja!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#19245) szrichie77 válasza Zjunior (#19244) üzenetére


szrichie77
csendes tag

Köszi.
Eddig wifin volt. Azon nagyon gyengén jön.

(#19246) XFishboneHUN


XFishboneHUN
senior tag

iceakosnál kicsit megugrottak az árak! 2200 forinttal lett drágább a 12 hónapos live! :U

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#19247) tunkiih válasza XFishboneHUN (#19246) üzenetére


tunkiih
őstag

12ezer.. hát 2 ezerrel olcsóbban bárhonnan megveszed..

(#19248) gulb válasza tDr1v3r (#19227) üzenetére


gulb
senior tag

Hdd hangtol 2eve koszontem el mikor is beszereltem az elso Ssdm;) most a media playerbe csereltem.egy uj hddt nah annak van hangja de a boxnak 0...en a 360utaltam a hangja miatt...de ez annyira halk hogyar mar felek nem is megy a hutes benne.

(#19249) vicces


vicces
addikt

nem tudom nálatok hogy mi ez a hang, nálam a tápegység hangoskodik. a ventilátora szerintem. de csak használat közben, illetve után. az energia sémát mindegy hova állitom. ha lekapcsolom a gépet, még hallom a hangját. gondoltam biztos meleg és visszahűt. de többször próbáltam, és még másnap reggel is hangos volt.
viszont én úgy használom a gépet és a tv-t is, hogy amikor nem kellenek akkor lelövöm a hoszabbító kapcsolóját amibe be vannak dugva.
délután meló után amikor felkapcsolom a hosszabbitót és újra kap minden tápot, akkor bekapcsol a box tápja is világit fehér, de érdekes inditás elött mindig kussol, viszont ha már 1x is be volt kapcsolva akkor már soha többet nem kapcsol le a táp ventije. kicsit dühitő :(((

:)

(#19250) tunkiih válasza vicces (#19249) üzenetére


tunkiih
őstag

valakinek a táp sz.r, valakinek játékon kivül mindig kerreg.. nekem az uj darab játékban kerreg csak.. lassan több a hibás mint a jó. :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.