Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19701) dunc válasza vg (#19697) üzenetére


dunc
nagyúr

Igen, de mint a népmese? Hol volt, hol nem volt? Ezek a dolgok azért vannak, mert sz@r szolgáltatás nyújt az adott játék szervere, nem az MS hibája ha szar az EA szerver, vagy nem megy a Destiny stb. Egy szó mint száz szerintem túl gyakori a leállás, nem müködő multi stb! Szerény véleményem szerint nem olyan minöségű az ONE online szolgáltatása, és a gold játékok minösége amiért pénzt kérhetnek el Kérdezétek azokat a keményvonalas Forzásokat akik azért kénytelenek a törést, szimuláció beállításokat mellőzni mert, a lag miatt nem tudnak élvezhető futamokat menni, mert egy laghullám miatt a több heti felkészülésüket hazavágja az instabil live!

(#19702) pzstm válasza dunc (#19701) üzenetére


pzstm
titán

ami azért vicces, mert Titanfall esetében ugyebár MS-es Azure szerverek voltak/vannak csatasorban...tervezett karbantartáson túl nemigen volt 5 percnél nagyobb leállás...lag meg szaggatás ott tökéletesen ismeretlen volt :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19703) dunc válasza pzstm (#19702) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem egyszerű, de a játékiparnak van hova fejlödnie szerverek netes szolgáltatások terén! Az is érdekes, hogy reklamációnak nincs helye, és semmiféle garancia nincs....:-)

(#19704) MunezXBK válasza vg (#19699) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Amint látod, mennie kellene.

(#19705) Tegla80 válasza MunezXBK (#19704) üzenetére


Tegla80
addikt

Ez ok,de igy meg mindig a routernek kellene nyitogatni a portokat......
Rakd DMZ be a gep IP-jet es,ha tovabbra is fenn all a problem,akkor server.....
Amugy sztem utana nem lesz problem....
PS-nel is jol muxik igy es kell is alkalmazni,h jobb legyen a dolog.... amugy pl a bf4 sikeresen nyitogat maganak,de En akkor is DMZ-t hasznalok.

Sony® & PlayStation®

(#19706) MunezXBK válasza Tegla80 (#19705) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Egészen tegnapig jó volt + kiírta, hogy szerver hiba van. Miért rugózunk rajta :F

(#19707) pzstm válasza dunc (#19703) üzenetére


pzstm
titán

én alapvetően elégedett vagyok a Live-al...tegnap is mekkorát fifáztunk és milyen jó volt a kapcsolat minősége is :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19708) pzstm válasza MunezXBK (#19706) üzenetére


pzstm
titán

mivel van most tulajdonképpen hiba, milyen bajod van? Xbox Live Service status page mit dob? :B (bár mikor magyar régió parát írt amerikaival semmi gondom nem volt :D)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19709) oriic válasza pzstm (#19707) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De én persze nem tudtam partyba bemenni hozzátok. :(

Live-Die-Respawn

(#19710) pzstm válasza oriic (#19709) üzenetére


pzstm
titán

ma este majd hátha :B

amúgy utána mások is jöttek és másokhoz is mentem, mindig mindenki hallott mindenkit.... :F :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19711) MunezXBK válasza pzstm (#19708) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Destiny szerverre nem volt hajlandó kapcsolódni + party se, invite se működött.

(#19712) pzstm válasza MunezXBK (#19711) üzenetére


pzstm
titán

ma reggel? mert akkor épp leálltak a dolgok...volt egy félórás kimaradás tán...meg friends list sem töltődött be...de mikor rámírtál akkor már király volt minden ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19713) MunezXBK válasza pzstm (#19712) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Tegnap kb. egész nap. Ma nem néztem még. :D

(#19714) pzstm válasza MunezXBK (#19713) üzenetére


pzstm
titán

az kizárt...többen raideztek Destinyben és én is szintet ugrottam meg egy egész szép adagot Fifáztunk is dunc klollégával :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19715) MasterMark válasza MunezXBK (#19704) üzenetére


MasterMark
titán

Ez mondjuk nem épp az.

Switch Tax

(#19716) JamesHun válasza MunezXBK (#19711) üzenetére


JamesHun
addikt

ilyet random nekem is csinál
de utána meg gond nélkül megy minden, így kétlem, hogy a routerrel lenne gond

Bár érik a router cserém, de csak ezért nem fogom lecserélni az is biztos.

WIFI-n lógsz, vagy LAN on?

SeriesX: JamesSHun

(#19717) MunezXBK válasza JamesHun (#19716) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

LAN-on, router majdnem full új, 4300-as, netem 50/30-as.

MasterMark: teljesen mindegy, nem nálam van a hiba.

(#19718) MasterMark válasza MunezXBK (#19717) üzenetére


MasterMark
titán

Ettől függetlenül megéri berakni DMZ-be, a fennakadások elkerülése végett.

Switch Tax

(#19719) vg válasza MunezXBK (#19704) üzenetére


vg
addikt

Jah, hogy te itt nézed. :D A box network opciójában a kép közepén van, hogy milyen a nat állapota. Gyanítom, hogy nem a 4300 router szar, mert nekem is olyan van, akkor viszont tényleg csak a voodoo tehet róla.

(#19720) SütiGTi válasza pzstm (#19714) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Egy jó fifázásra én is vevő lennék egyik nap :)

(#19721) dunc válasza pzstm (#19707) üzenetére


dunc
nagyúr

A tegnapi fifa istenkirály volt! A kapcsolat a normál szintet mutatta, aminek mindig úgy kéne müködni, innen is látszik megtudják ezt korrektől csinálni! :))

(#19722) pzstm válasza SütiGTi (#19720) üzenetére


pzstm
titán

hát Te szinteden nem tudnánk mi lenni, szóval egymás ellen nemigen lenne Neked élvezetes, esetleg a coop-ot kipróbálnám..nem tudom az hogy is van... :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19723) SütiGTi válasza pzstm (#19722) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Co-op is lehet...csak úgy szerintem online random valaki/valakik ellen...nem hiszem, hogy lehet úgy, hogy ketten meghívni egy másik játékost/játékosokat...ránézek, ha gép közelben leszek...:) az jó móka lenne pedig hogy 4en játszunk :)

(#19724) ptom77


ptom77
csendes tag

xbox.com-on keresztül be tudtok lépni a saját fiókotokba? Többször próbáltam, de nem enged be:

"Ajjaj... Ennek bizony nem lett volna szabad megtörténnie.
Úgy látszik, valami bökkenőre bukkant a rendszerben."
date: 2014.09.29. 9:17:41
s: Bm3bzfZD3UwH2y9fzBKlNEd/oPjzQiLoyoa7r0Fs9Io=
req: 12c4bde9-395e-4281-b84d-b276858d20de

A profilomba be tudok lépni, de azon belül a saját fiókba nem. Az 1 hónapos ingyenes LIVE-om automatikus megújítását szeretném kikapcsolni.
Boxon keresztül hol van ez az opció? Nem találtam sehol.

(#19725) dunc válasza ptom77 (#19724) üzenetére


dunc
nagyúr

Hívd az ingyenes ekszbox :)) ügyfélszolgálatot! ;)

Xbox Support
Tel.: +36 80 01 85 90

[ Szerkesztve ]

(#19726) MunezXBK válasza SütiGTi (#19723) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Mi nem tudtuk összehozni.

ptom77: simán beléptem.

(#19727) pzstm válasza SütiGTi (#19723) üzenetére


pzstm
titán

de egy csapatban vagyunk ketten??? és hogy irányítunk??? :F

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19728) medvekutya válasza ptom77 (#19724) üzenetére


medvekutya
aktív tag

login.live.com és ott a subscriptions :)

(#19729) ptom77 válasza medvekutya (#19728) üzenetére


ptom77
csendes tag

Köszi szépen, itt sikerült a művelet!

FIFA-sok, vegyetek fel bátran barátlistára: ptom77
Magamat olyan középhaladó szintre lőném be, gép ellen profi szinten kezdtem, 14-ben world classon nyomtam már a végén.

(#19730) SütiGTi válasza pzstm (#19727) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Egy csapatban ketten igen :)

Én passzolok Neked, Te pedig utána nekem...szóval elvileg ha én adom tovább a labdát akkor nem én fogadom...kicsit nehezebb így játszani de jó móka tud lenni...online még soha nem próbáltam..de régen volt, hogy többen voltunk és akkor nyomtuk így...
Majd egyszer ránézünk, hogy megy ez :)

(#19731) pzstm válasza SütiGTi (#19730) üzenetére


pzstm
titán

mindenképp...kíváncsi vagyok.

Tegnap két nagyonkezdő (béna :DDD ) összekerült, így dunc kolléga ellen egészen élvezhető volt a dolog :C :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19732) 19Vico81 válasza pzstm (#19727) üzenetére


19Vico81
tag

ma hanytol fifaztok ? egy coop-t en is kiprobalnak...dunc kollega szintjen vagyok en is no para :)))
multkor probaltam egy sraccal innen a forumrol de nem talalt ellenfelet.

Xbox gamertag / ID : vico81HUUS

(#19733) Madwe válasza SütiGTi (#19730) üzenetére


Madwe
nagyúr

Kis gyakorlás utan ha megvan az összhang jobban megy mint soloban! Akinél nincs labda jobban tud pozicionálni mint a gép, uh jobb helyekre megy a passz:) arra kell figyelni hogy jól helyezkedj, illetve ha nálad a labda s passzolnal akkor igyekezz annak adni akit a haver irányít mert ha jól csinálja neki érdemes leginkabb odaadni:)

(#19734) MunezXBK válasza 19Vico81 (#19732) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Kb. Én is, de co-op-ot nem tudtuk összehozni.

(#19735) 19Vico81 válasza Madwe (#19733) üzenetére


19Vico81
tag

es ha olyanhoz passzolsz akit nem o iranyit akkor automatan atvalt ra valamelyikotok vagy a gep ugyetlenkedik vele egy picit amig el nem keritek tole ?

Xbox gamertag / ID : vico81HUUS

(#19736) Madwe válasza 19Vico81 (#19735) üzenetére


Madwe
nagyúr

akkor automatikusan a másik játékos kapja meg az irányítást. de ha ügyesen pozicionál a másik, akkor esetek többségében neki fog menni a passz :)

[ Szerkesztve ]

(#19737) SütiGTi válasza Madwe (#19733) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Túl sokat játszottam soloban...de szerintem nagynehezen át lehet szokni a co-op-ra :)
Egyik este muszáj lesz próbálkozni vele :)

(#19738) godzsy2 válasza dunc (#19721) üzenetére


godzsy2
senior tag

Ha kapcsolati problémáid lennének, akkor ezeket a portokat nyisd meg a routeredben:

Xbox Live requires the following ports to be open:

Port 88 (UDP)
Port 3074 (UDP and TCP)
Port 53 (UDP and TCP)
Port 80 (TCP)
Port 500 (UDP)
UDP Port 3544 (UDP)
UDP Port 4500 (UDP)

A Call of Duty játékokhoz még ezt is hozzá kell adni: UDP port 3075

Én az első alkalommal megcsináltam, mikor routert cseréltem, nekem mindig Openen van a NAT Type. Korábban is írtam, kb. 3x volt bajom az elmúlt 10 hónapban a CoD-os live-al. Meg talán 2x a Titanfallba... de ezt az öcsém tudná megmondani, ő szokott vele játszani.

(#19739) FefeeX


FefeeX
veterán

Akinek eddig velem együtt nem lett volna elérhető a szeptemberi ingyenes GOLD Super Time Force, ma már fenn van a magyar Live-on, így tölthető :)

(#19740) pzstm válasza dunc (#19721) üzenetére


pzstm
titán

:DDD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19741) #48967168


#48967168
törölt tag

Eladó egy Madcatz Wireless Force Feedback Racing Wheel Pro Xbox One kormány.

Az egyetlen normális kormány XOne-hoz amihez nem kell még egyszer levásárolnod az árát kiegészítőkre (rim, pedálok, stb) hogy használható konfigurációt kapj.

60kHUF

Érd priviben!

(#19742) i@lex válasza pzstm (#19714) üzenetére


i@lex
őstag

El is jutottunk a főbossig, ma este befejezzük és szétcsapjuk a galádot. :D

Borzasztó nagy sz.patás az egész. :)

[ Szerkesztve ]

(#19743) adrian94 válasza ptom77 (#19724) üzenetére


adrian94
őstag

ugyan ezt a hibát írja nekem is már kb 2 hete... hívtam az ügyfélszolgálatot és azt mondták a profilommal minden rendben, de csinálni nem tudnak egyenlőre semmit (nem tudják miért írja ezt ki).. azóta kaptam tőlük 1 hónap gold tagságot :)

(#19744) bulikavagyok válasza #48967168 (#19741) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nocsak eladod ezt is? :F Neked volt TX-ed is, ha jól emlékszem?! Mi lesz helyette?
Egyébként nagyon korrekt áron adod! :D

(#19745) adrian94


adrian94
őstag

Lehet már tudni, hogy mikor lesz több teljes játék az EA Access-ben ?

(#19746) dunc válasza pzstm (#19740) üzenetére


dunc
nagyúr

:D

(#19747) Crazyman33 válasza MunezXBK (#19717) üzenetére


Crazyman33
senior tag

Megnyugtatlak, mi már a hajunkat tépjük...
Október 5 óta egy, de komolyan, egy normális versenyünk sem volt Forzában online.

Előtte hiba nélkül multiztunk. Most nincs egy értelmes futamunk. nem egy emberes a probléma tízen embernél jelentkezik.
lagolások,
festéseket nem tölti be,
néha nem tudok embert behívni, mert nincs barátlista
ha betölti invitek nem érkeznek meg
egyes versenyzők nem látják egymást a pályán, konkrétan nála nem is szerepel a rajtrácson, és mindig másnál jön ez elő.
az autó fűstől mint atom, alig megy, közben a telemetria azt írja 0% a sérülés
van hogy akit én hallok gamechat-ben azt más nem.
verseny közben a játék hirtelen belassul (mindenkinél egyszerre) majd hirtelen mintha nitrót nyomnál kilő. Ez különösen féktávon vagy kanyarban nagyon "mókás".

állandó lobbivezetőként szerencse, hogy nyugodt természetű vagyok, de így is kapkodom a fejem hogy úrrá legyek az állandó káoszon...

Szinte mindenki csak a Forza 5 miatt váltott..erre...

Forza Racing Hungary--- http://forzamotorsport.hu--- Köridő, és sok Online verseny Forza rajongóknak.

(#19748) eastone1 válasza i@lex (#19742) üzenetére


eastone1
senior tag

Van még üres hely? :)

(#19749) MunezXBK válasza Crazyman33 (#19747) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ja, a barátlista is érdekes. Partyban vagyunk, de mindenki offline. :D

(#19750) dunc válasza Crazyman33 (#19747) üzenetére


dunc
nagyúr

Hallotam hírét a dolgoknak! Érdekes, hogy pont szept. 5 óta gyengébb a rendszer.....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.