Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19251) MunezXBK válasza XFishboneHUN (#19246) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Drágán dolgoztak a honlapon, vissza kell termelni a hiányt. :D

(#19252) vicces válasza tunkiih (#19250) üzenetére


vicces
addikt

szóval nem csak nálam van ez a hiba :F

:)

(#19253) gduck válasza XFishboneHUN (#19246) üzenetére


gduck
addikt

No de ennél nagyobb prioritást élvez az a hír, hogy újra megy az oldal :D

(#19254) godzsy2 válasza vicces (#19252) üzenetére


godzsy2
senior tag

Nem tudom melyikre gondolsz, de nálam is az van, ha instant-on módban van a gép, akkor a táp nekem is halkan ciripel. Csak este érzékelem, mert akkor síri csend van. De sose használom instant-on módba... ne fogyasszon feleslegesen több áramot, spórolás van. :D

(#19255) vicces válasza godzsy2 (#19254) üzenetére


vicces
addikt

no ha csak ciripelne! mikor beindul a gép a játék miatt akkor felkapcsol a ventilátor nagyobb fokozatra és addig úgy is marad amig nem áramtalanitok. ha lesz időm én is inkább cseréltetem. ez igy nem buli.

na most ment egy reklám a tvben:

német saturnban a xbox one+ forza 5+ fifa15+ 2 konktroller = 399€

na ez sem rossz ajánlat szerintem :Y

:)

(#19256) BabMester válasza tunkiih (#19250) üzenetére


BabMester
senior tag

Hát igen.. már én is félve olvasom a topicot, most akartam beszerezni egy gépet októberben, de nagyon sokan írják h baj van vele, lehet érdemesebb megvárni jövőre a ránc felvarrast..

[ Szerkesztve ]

(#19257) tDr1v3r válasza BabMester (#19256) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Arra várhatsz egy ideig. :) Sokaknak hibátlan a gép, nyugodtan rendelj egyet - ha nem lesz jó, akkor az MS kicseréli.

tunkiih, te mikor is küldted el a géped, múlt hét csütörtökön vagy pénteken?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19258) medvekutya válasza BabMester (#19256) üzenetére


medvekutya
aktív tag

inkább a karácsonyt esetleg :)

(#19259) Gabesz77 válasza 19Vico81 (#19187) üzenetére


Gabesz77
senior tag

PES 15: szerintem ez nem sikerült most. A grafika borzalmas, nem is értem, hogy lehet ilyen, ha ez a végleges verzió. A mozgás is béna, darabos, olyan, mintha futás helyett ugrálnának néha a játékosok védekezés közben. Nekem tuti nem kell.

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#19260) tunkiih válasza BabMester (#19256) üzenetére


tunkiih
őstag

Maga a szerkezet jó, nem hinném hogy a közeljövőben lesz új kiadás. Addig cseréltetem ameddig nem kapok tökéletest. 130 ezerért ne kerregjen bár lényegtelen az érték. Kijátszom magam kicsit és megy vissza, főleg hogy az ujabb kiadás játék közben kerreg csak :D

tdriver: Előző hétfőn vitték.

Ha megint sz*rt kapok akkor csak Januárban lesz a következő cserém.

[ Szerkesztve ]

(#19261) BabMester válasza tunkiih (#19260) üzenetére


BabMester
senior tag

Jövő nyáron tuti kidobnak valami slimet, több mint 1,5 éves lesz a cucc, ha lesz valami kihagyhatatlan használt v karácsonyi ajánlat csak akkor fogok rarepulni (ha láttok, olvasom a topicot lehet szólni nyugodtan :DD ) , nekem ez nem fér bele egy 100+ ezres gépbe h rohangaljak vele cserelgetni gariztatni, pláne itt eszak-keleten, időm se nagyon van, meg nem úgy mennek sajnos a dolgok mint pesten..

[ Szerkesztve ]

(#19262) tDr1v3r válasza BabMester (#19261) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az Xbox 360-ból 5 év után jött slim, úgy számolj. :) Az MS garifutárt küld, annyi a dolgod hogy becsomagold a gépet és jön érte a futár díjmentesen.

Nekem sincs sok szabadidőm (miazhogy, a héten csak ma meg vasárnap van pihenő), de annyi van hogy csomagolópapírral bevonjam a gép dobozát és elvigyem ismerőshöz aki ráér átadni a futárnak a gépet.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19263) tunkiih válasza BabMester (#19261) üzenetére


tunkiih
őstag

Így van, jól mondja tdriver. Jön az UPS és viszi. Most pl abba a dobozba megy vissza amibe ők küldték csak ráragasztom a fuvarlevelet.

Gondolhatod énis mennyire rettentően örülök annak hogy másodszorra megy vissza a gép,de hát ilyen ez a hardver biznisz.. :))

[ Szerkesztve ]

(#19264) eastone1 válasza tunkiih (#19224) üzenetére


eastone1
senior tag

Már bocs hogy belepofázok de az a csákó nem teljesen 100as. :DDD . Még egy kurv@ vízhűtés is hangosabb mint ez. A videón lehetett hallani és látni hogy nem valami gagyival vette fel. De a baromarcú rátette a mikrofont a box tetejére. Mi a lófaszt várt most őszintén egy olyan masinától amiben mozgó alkatrészek vannak? A pc m vagy 20 szor ilyen hangos.

(#19265) tunkiih válasza eastone1 (#19264) üzenetére


tunkiih
őstag

Én sem tudtam sajnos felvenni ugy a telefonnal, ahogy én hallom. Biztos hogy hardver hiba mivel az előző gépem ugyanezt produkálta csak a menüben, ez pedig csak játékban, továbbá közlemény is kilett adva hogy a hangos konzolokat cserélik, csak ugy látszik sz*rnak rá kivesznek egy ujat és küldik.

(#19266) eastone1


eastone1
senior tag

X360 meg vagy 5x hangosabb volt mint ez a one. Pláne ne csodálkozzon, ha egy akkora szobában lakik mint a fürdőszobánk. Egy pici helyiségben minden zaj hatványozódik.

(#19267) tunkiih válasza eastone1 (#19266) üzenetére


tunkiih
őstag

Volt vastag és slim 360-am is, örülnék ha olyan lenne a hangja az enyémnek is játék közbe, sőt szerintem mindenki aki a visszaküldésén gondolkozik, akiknek jó a gépe az nem érti milyen hangról van szó, ezek a videók meg nem adják át.. Nem is értem egyébként miért megy a vita ezen, ismerősömnek is one van kitágult szemekkel hallgatta az enyém hangját. A srác se poénbol videózza valószinűleg a harmadik gépét. Aki nem tudja milyen hangról van szó, az ugyse fogja megérteni ezt.

[ Szerkesztve ]

(#19268) eastone1 válasza tunkiih (#19265) üzenetére


eastone1
senior tag

Direkt fejhalgatóval hallgattam meg a videót. Szinte minden nesz kristálytisztán hallható. Mikor ráközelített akkor lehetett hallani hogy a venti HALKAN teszi a dolgát a vinyó meg szokásos módon beindul.
Mikor eltávolodott meg semmi.
Az hogy lehet hogy az ő csendes hangját kristály tisztán érteni, de az egész szobában hallható zajt meg apszalajta nem?
A gyerekek behülyítik egymást. A videó alapján placebo az egész. Csak az ms nem tud mit tenni. Amcsi cég. Ott meg tudják hogy minden hülyének igaza van.
Nem kell nekik a negatív hadjárat inkább már annak is cserélnek akinek nem kellene.

[ Szerkesztve ]

(#19269) tunkiih


tunkiih
őstag

:) nyilván tdriver meg énis poénbol akarjuk cserélgetni a konzolt meg a többi ember is aki irta, de lehet a hallásommal is probléma van meg annak is akinek hibátlanul működik az xboxa és szemet szur a darálása mikor átjön megnézni az enyémet.

[ Szerkesztve ]

(#19270) gduck válasza eastone1 (#19268) üzenetére


gduck
addikt

Tessék itt egy videó, ezen tisztán hallani az XO kerregő hangját :DD

KATT IDE!

UI: amúgy megértem akinek gond van vele, kutya idegesítő tud lenni. Remélem én nem ilyen darabot fogok ki...

(#19271) medvekutya válasza eastone1 (#19268) üzenetére


medvekutya
aktív tag

szerintem maradjunk abban, hogy inkább nem akarod megtudni milyen ha cicereg ;) :K

(#19272) tunkiih válasza gduck (#19270) üzenetére


tunkiih
őstag

az a legidegesitőbb, hogy 1-2 tulaj hülyének néz minket mert nem hallotta, nem élte még meg élesben ezt a dolgot. :) bizonygatni kell b*zmeg hogy igenis tud kiadni hangot az xbox mikor most is a fifa menüben 2 és fél méterről hallom a hangját halk zene mellett.. kiakasztó, de többet nem szolalok meg ebben az igenis van hangja témában, örüljön az aki nem tudja miről is van szó. :D de attól mert vannak jó darabok is attol még el lehet fogadni hogy vannak rosszak, nekem sem adta át a videó hiába raktam oda pedig 2-3 méterről simán hallom még...

[ Szerkesztve ]

(#19273) eastone1 válasza tunkiih (#19269) üzenetére


eastone1
senior tag

Nem tudnál egy 5 másodpercnél nagyobb videót készíteni? Lehet jobban rá tudnánk hangolódni.

(#19274) tDr1v3r válasza eastone1 (#19268) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Jajj, már megint ez a balkáni mentalitás... neked jó jutott, remek, másnak meg szar. Nehéz elhinni?

Komolyan mondom, ha nem unom meg és cseréltetem ki akkor leviszem a közeli hangstúdióba a gépet és felveszem neked a kerregését...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19275) eastone1 válasza medvekutya (#19271) üzenetére


eastone1
senior tag

Én hallom hogy cicereg és hogy megy a venti 3 méterről.
Kit érdekel az a dolga.
Én nem vagyok háklis az ilyen semmiségekre.
Lehet driver nek van igaza és figyel benneteket az nsa. Azért dolgozik cefetül. :DDD

(#19276) i@lex


i@lex
őstag

Akit érdekelne:

Destiny Public Eventek várható időpontjai:

[link]

(#19277) tDr1v3r válasza eastone1 (#19275) üzenetére


tDr1v3r
veterán

De nem a ventivel van a gond hanem a HDD-vel...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19278) eastone1 válasza tDr1v3r (#19274) üzenetére


eastone1
senior tag

Nem lenne rossz végre egy olyan felvétel ahol tényleg lehet hallani valami nagyon zavarót.

Esetleg még az jutott eszembe, hogy tizen egy néhány éve, füves korszakomban volt zavaró, hogy a metrón azt is meghallottam amit a másik szerelvényben beszéltek menet közben. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19279) tunkiih válasza tDr1v3r (#19274) üzenetére


tunkiih
őstag

+1

Nem készitek több videót, kicsit hülyén érzem már magam énis a témában, hogy komolyan van olyan ember aki azt hiszi hogy 130 ezerért azért vásárolt a megjenés napján valaki egy konzolt, hogy unalmába németországba küldözgesse. 2-3 méterről simán hallod hogy kerreg ha ordít a tv vagy ha marha nagy házban játszol lehet nem de ettől még ez széria hiba. Pár utcával arrébb megyek a szürkeimportos 1 éve tökéletesen működő One-t meglehet nézni milyen hangokat produkál. Lényegében be sincs kapcsolva ehhez képest.. Lehet veszekedni, csak nincs értelme, én hallottam már mindkettőt.

[ Szerkesztve ]

(#19280) eastone1 válasza tunkiih (#19279) üzenetére


eastone1
senior tag

Oké oké. Nekem nincs összehasonlítási alapom.
Csak az a videó amit linkeltél nem bizonyít nekünk semmit. Nem kell bizonygatni. Lehet csak engem idegesített fel az az idióta.

(#19281) Def26


Def26
félisten

Érdekes, hogy csak a fos Magyar piacra küldtek ilyen gépeket. Nekem egyik gépemmel sem volt ilyen gond.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19282) hadogabi1


hadogabi1
senior tag

Szerintem már olyan is beképzeli magának ezt a hangot akinek amúgy teljesen jól megy a box-a. Az enyém sem a legcsendesebb de őszintén szólva lekaksizom :D Másik szobába nem lehet áthallani este sem az asszonyt nem zavarja. Ha meg szétmegy akkor úgyis meghal 2 év alatt. Nem is értem egyesek mit idegeskednek miatta. Az meg hogy ahogy más fogalmaz feketeimportból hozott gépnek milyen hangja van. Nem lennék meglepődve hogy a jelenlegi magyar kiadásba raktak nagyobb ventit stb mert sok problémájuk volt a hangtalan gépekkel amcsi kiadásnál? És inkább a mostani gépek már másabbak? Az megy hogy kerreg a vinyó ember commodore-n nőttem fel aztán jött a pentium 1 :D Na annak volt hangja nem ennek :D

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#19283) #44275968


#44275968
törölt tag

Van egy kis problémám.. a látásommal :D eléggé nagy távolságban van a tv és az ágy ahonnan szeretek játszani és én nem tudom de játékokban olyan kicsi a betűméret hogy némelyiket alig látom pedig nem kicsi a tv :D .. mikor x360-am volt akkor nem volt ezzel probléma most vagy szrult a látásom azóta vagy nem tudom.. van erre valami megoldás a felbontás vagy betütípus vagy valami változtatására ? Vagy legegyszerűbb mód menjek közelebb ?

[ Szerkesztve ]

(#19284) pzstm válasza Def26 (#19281) üzenetére


pzstm
titán

tavalyi Bécsben vásárolt gépekkel sem volt ilyen, pont akartam mondani...pedig elsőnapos vétel volt :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19285) gulb válasza Def26 (#19281) üzenetére


gulb
senior tag

Fura hogy a szurkezetteknek ilyen baja nem volt.:((( legalabbis itt a topiclakoknak senkinek..

(#19286) Def26 válasza pzstm (#19284) üzenetére


Def26
félisten

Csak második napos. :P

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19287) mlinus


mlinus
őstag

az enyém is szükreimportos 576-ból elsők között, nincs vele gond.

(#19288) pzstm válasza Def26 (#19286) üzenetére


pzstm
titán

sajnállak ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19289) Def26


Def26
félisten

Nem tudja valaki, hogy a metro redux -ból a last light -al lehet coop -ban játszani?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19290) mlinus válasza Def26 (#19289) üzenetére


mlinus
őstag

Nem.

(#19292) vicces


vicces
addikt

Na délután én is csinálok már videót a kerrego tapomrol :)
en nemetorszagban vettem az enyémet. A hangja akkor zavar, amikor este lekapcsolom és mennék fel a hálóba aludni, de vissza kell mennem teljesen aramtalanitani.. :(

:)

(#19293) B3ny00


B3ny00
aktív tag

Enyém is Bécsből való még az elsők közül, csak akkor hallom a hangját a síri csend van és odahasalok mellé. Rakerdeztem tegnap Barnabasnal (support), hogy mi is ez a hang probléma, nekem azt mondta hogy valószínű szállítás tárolás közben leszakadhatott valami már nem emlékszem mit mondott a vinyoba és annak volt ilyen hangja. Amúgy el tudom képzelni a magyar futárok hogy banhatnak a gépekkel
😂.

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#19294) bulikavagyok válasza Def26 (#19281) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az enyém is első hetes vétel, és semmi baja(kopp-kopp :) ) Pedig kicsit tartottam tőle, hogy első szériás, illetve gondolkodtam rajta már vételkor is, hogy egy évesen le fogom cserélni. Erre tessék... :F Ha nem lenne rajta a lámpa, azt se tudnám, hogy be van-e kapcsolva. Mondjuk nem szoktam 10 centire odahajolni hozzá, hogy hallom-e a hangját. Mindenesetre nagyon érdekes, hogy hogyan került ide ez a sok selejt gép. Abszolút együtt érzek azokkal akik ilyet kaptak..

(#19295) tunkiih válasza hadogabi1 (#19282) üzenetére


tunkiih
őstag

azért az elgondolkodtató hogy az előző gép dash-ben és instant on kikapcsolásban kerregett játék közben teljes csend, az uj pedig az eddigi tünetek ellenére csak játék közben kerreg és a többiben nem.. :) semmilyen venti változtatás, semmi nem történt. szimplán sz*r széria ez,de annyira hogy a következő új amit levettek a polcról megint sz*r lett.

[ Szerkesztve ]

(#19296) pelenka35


pelenka35
őstag

Esetleg nincs valakinek olcsón titanfall kódja ?

Gamertag:Rob3rt75

(#19297) pzstm


pzstm
titán

Forza Horizon2 értékelések

SavingContent 5/5, CraveOnline 9.5, Eurogamer 9, IGN 9, GameSided 9, Eurogamer Italy 9, Polygon 7...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#19298) tunkiih válasza pzstm (#19297) üzenetére


tunkiih
őstag

Valós értékelések, kivéve a hetes! :DD
Valószinűleg PSN-n nem találták, ezért jött a 7.. :P

[ Szerkesztve ]

(#19299) bulikavagyok válasza pzstm (#19297) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

:C Teszt után ez kicsit sem lep meg. Nálam mondjuk 10/10! :))

(#19300) MunezXBK válasza B3ny00 (#19293) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Á...én se láttam az erkélyről, hogy nem ejtette le a csomagot. :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.