Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19951) Def26 válasza pzstm (#19950) üzenetére


Def26
félisten

Persze, mentések maradnak. Én csak akkor látom a Te vásárolt dolgaidat, ha nálam Te vagy "home" -ban.

Azért kell hozzá bizalom, na. Én egy gyerekkori haverommal szövetkeztem. Egyébként ps4 -et akart venni, ledumáltam róla. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19952) SütiGTi válasza Def26 (#19951) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Én is kaptam segítséget, ami azóta is remekül működik a leírtak alapján...Amiért 1000 hála :R :R
Nálam most nincs home profil, haveromnál az enyém a home profil és így minden megy...GOLD, EA Access (játékok is amik onnan vannak), játékaim amik online lettek vásárolva, a kiegészítők pl. a Titanfall-hoz, szóval tényleg minden :) Egymással is tudunk játszani :)

[ Szerkesztve ]

(#19953) adrian94


adrian94
őstag

Én is keresek Home társat :)

Amit Én tudok adni : EA Access (10.11-ig) , Forza 5, Fifa 15 egyenlőre :)

(#19954) adrian94 válasza SütiGTi (#19952) üzenetére


adrian94
őstag

Azért az nem rossz, hogy még a Goldot is meg lehet osztani :D Akkor még azt is lehet felesbe venni :DDD

(#19955) medvekutya


medvekutya
aktív tag

mondjuk aki nem a home-nak kinevezet fiókot birtokolja, nem biztos, hogy annyira ōszinte a mosolya :DDD :DDD

(#19956) adrian94 válasza medvekutya (#19955) üzenetére


adrian94
őstag

azért kell egy játékot az egyikre venni utána a másikra.. és így cserélgetni :D

(#19957) Def26 válasza adrian94 (#19956) üzenetére


Def26
félisten

Igen. Ez mondjuk emberfüggő. Engem ezek a földi dolgok nem érdekelnek annyira. :) Ha valakinek ennyit ér egy régi kapcsolatot elszarni, akkor ez van.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19958) oriic válasza medvekutya (#19942) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#19959) tDr1v3r válasza adrian94 (#19956) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Úgy én is bevállalnám akár. Ez a csak egy kontóra vásárlós dolog kicsit rizikós, főleg úgy hogy nekem pl. nincs olyan One-os ismerősöm akit személyesen ismerek... így ha bukna valamiért a dolog akkor csak félig-meddig.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19960) FefeeX válasza Def26 (#19957) üzenetére


FefeeX
veterán

Könnyen beszélsz, ha az összes játék a Te accodon van :P

Egyébként meg mindennek vége szakad egyszer, sajna. Mondjuk az egyik eladja a boxot, stb... Rengeteg kérdés, nulla korrekt megoldás. Én ezt inkább csak közeli baráttal/hozzátartozóval játszom meg (vagy még azzal sem, mert ha megnőnek a gyerekek, hiába van goldom, nekik nem lesz, mert nem vagyok Home...)

(#19961) medvekutya válasza oriic (#19958) üzenetére


medvekutya
aktív tag

köszi, de legalább arra emlékeztem volt ilyen :))

(#19962) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hülye kérdés, de honnan szedjem le Crew bétát? Dashboardban nem találok letöltési előzményeket. Xbox.com-on megadtam kódot el is fogadta. Most mit kell csinálni?

(#19963) kovsol

Idővel biztosan, most csak kábellal működik a joy.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#19963) kovsol


kovsol
titán

Nem teljesen ide tartozik, de hátha itt tudja valaki a választ.
Xbox One gamepadhoz terveznek PC receivert kiadni? Gondolom az teljesen felejtős, hogy kompatibilis lesz a Xbox360-as reciverrel valaha is.

May the Force be with you!

(#19964) Def26 válasza kovsol (#19963) üzenetére


Def26
félisten

Én sehol nem olvastam ilyet. El tudom képzelni, hogy valami hacker megoldja.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19965) tunkiih válasza oriic (#19962) üzenetére


tunkiih
őstag

marketplacen ird be a keresőbe , hátha.

(#19966) tDr1v3r válasza oriic (#19962) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Uplay

Oh, ez a FH2 marhajó online módban. :))

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19967) #44275968


#44275968
törölt tag

Amikor ilyenek vannak jaj de bánom hogy nincs senkinek one az ismeretségi körömben :O pedig jobban hangzik hogy egy játék áráért kettő kb. mert féláron... én még mindig tartom magam ahhoz, hogy az egyiket erre a másikat arra az acc-ra abba benne lennék ha van rá érdeklődő... innen valaki... jelenleg van 12+1 hó goldom is..

(#19968) FefeeX válasza oriic (#19962) üzenetére


FefeeX
veterán

Kábellal? Mármint bármilyen microUSB kábelen keresztül megy? :)

(#19969) oriic válasza FefeeX (#19968) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen.

uPlay nem jó, leírásban az volt hogy xbox-on adjam meg, de én weben adtam meg. :( De elfogadta, csak leszedni nem tudom hol kell, mert kereső nem találja.

Live-Die-Respawn

(#19970) tunkiih válasza FefeeX (#19968) üzenetére


tunkiih
őstag

Egy MicroUSB kábelt hova tulbonyolitani? :D

orichalcos: hát igen, ott rögtön átközvetitett volna mert zárt tartalom, nem véletlen irták ott.. :(

[ Szerkesztve ]

(#19971) FefeeX válasza tunkiih (#19970) üzenetére


FefeeX
veterán

Hát mondjuk oda, hogy Xboxon ha rákötöm, energiát kap a kábelen keresztül, de a kapcsolat wireless továbbra is, annak ellenére, hogy a PnC kittel 360-on másképp volt... :((

[ Szerkesztve ]

(#19972) tunkiih válasza FefeeX (#19971) üzenetére


tunkiih
őstag

Értelek. Most akarnak nemsokára piacra dobni egy gyári vezetékest, ugyis 2 gamepad kell a géphez, erősen agyalok rajta. :D

(#19973) oriic válasza tunkiih (#19970) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most intézem supportot.

Live-Die-Respawn

(#19974) eastone1 válasza i@lex (#19932) üzenetére


eastone1
senior tag

Akkor lehet kihagyom. Nem az a fajta hogy csak mész előre. Egyedül kipróbáltam és olyasmi mint a defend your territory. Elfoglaltam egy pirossal jelzett területet ami fehérre váltott, de folyamatosan küldte az ellent a visszafoglalására. Gondolom egy adott pályán több ilyen van és csak akkor van kész ha egyszerre elfoglaltátok.
De ez csak nekem jött így le!?

(#19975) MunezXBK válasza oriic (#19969) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Store, use a code. :D

(#19976) tunkiih


tunkiih
őstag

Ha már optimalizálás, ma olvastam hogy a PES 2015 is csak 720p-ben fog itt futni. :D Hidegen hagy a Konami focis játéka, de ha esetleg valakit érdekel (szerintem a ferdeszeműek nem véletlen csináltak ekkora kontrasztot a konzoljukra :D :D ). Továbbá a Project Cars 1080P 60 FPS-re igérte mindkettő generácion. PS4-en már megoldották, itt még tart a folyamat. Mindenesetre a 720P már egyértelműen figyelemfelkeltő, ha esetleg a 900 nem szurna szemet valakinek.. Ha ebből késöbb rendszer lesz gond nélkül áttudok váltani, az a szerencse. :D

[ Szerkesztve ]

(#19977) FefeeX válasza tunkiih (#19972) üzenetére


FefeeX
veterán

Nekem már kettő van, de ha kijön egy tisztességes Razer, akkor azt valószínű beszerzek. Ha másért nem is, a netes Mortal Kombat miatt szükség lesz egy vezetékesre :)

(#19978) oriic válasza MunezXBK (#19975) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Alredy redeemed"

Support sem tudja mi van, most épp ubisoft fórumait bújja én meg várok. :DDD

Jófej srác ez a Ralph, próbál segíteni: :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#19979) MunezXBK válasza oriic (#19978) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én ott firkáltam be és azonnal töltötte is.

Amúgy csak szerintem lett ronda? :U

(#19980) medvekutya válasza oriic (#19978) üzenetére


medvekutya
aktív tag

576os zordulmorgó launch partyról tudsz valamit amúgy ?

(#19981) Xirtam válasza MunezXBK (#19979) üzenetére


Xirtam
veterán

Ocsmány a CREW

(#19982) oriic válasza medvekutya (#19980) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs infóm róla.

Live-Die-Respawn

(#19983) MunezXBK válasza Xirtam (#19981) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Plusz ez is tökön-babon átmenős. :D

(#19984) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

No xbox support sem tudott segíteni, átirányított ubisoft supportra. :D Nem a weben kellett volna ezt a kacatot megadnom.

Live-Die-Respawn

(#19985) tunkiih válasza oriic (#19984) üzenetére


tunkiih
őstag

Megtanultad, a beta keyeket hogy kell használni, de nem véletlen irt xboxot az UBI. :DDD

(#19986) Def26 válasza MunezXBK (#19983) üzenetére


Def26
félisten

Mi a pöcs van ezekkel? Ma már az is szimulátornak számít ha az utakon akarok versenyezni? :W Biztos a sok hülye egysejtű amerikai miatt van akiknek már ez is kihívás.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19987) oriic válasza tunkiih (#19985) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Technikailag amúgy sem szabadna számítania. X360-on amint megadtam weben a kódot, szedte le játékot gépen. Itt miért nem megy?

Live-Die-Respawn

(#19988) kovsol válasza Xirtam (#19981) üzenetére


kovsol
titán

Én a PS4 verziótól se vagyok elájulva. Gyenge textúra minőség, és AA hiánya, vagy nagyon minimális mértéke. Sőt szerintem a fix 30fps sincs meg mindenhol, mert néha akadozást érzek. PC-n pedig nagyon szépen futott nálam, és gyönyörű is volt.

Kocsik belső nézetével viszont meg vagyok elégedve. Mivel a Forza Horizon Xbox360-as verzióját jól elrontották, így az helyett egy Crew-t leszek kénytelen venni majd, de szerintem PC-re veszem meg majd.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#19989) tunkiih válasza oriic (#19987) üzenetére


tunkiih
őstag

A One esetében minden a feje tetejére van fordítva, az egyszer biztos. :DD

(#19990) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Hát kipróbáltam én is a Crew Betat és nem vagyok elájulva. Grafikailag sokszor olyan érzésem van, mintha X360-on tolnám. :D Az autók irányítása is elég érdekes, sebességérzet is alig van. Egyedül a tuningolás, ami tetszik a játékban.

A Horizon 2 előrendelésem biztos nem mondom le. :)

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#19991) Xirtam válasza kovsol (#19988) üzenetére


Xirtam
veterán

Az egész játék alatt futó engine egy szar. :D

(#19992) medvekutya válasza oriic (#19982) üzenetére


medvekutya
aktív tag

mondjuk nem záporoznak az információk, øszi katalógus és slusz :DD
twitch, magyar, crew stream :))

[ Szerkesztve ]

(#19993) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt tudja esetleg valaki hogy micsoda?

Live-Die-Respawn

(#19994) MunezXBK válasza oriic (#19993) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Venus?

(#19995) oriic válasza MunezXBK (#19994) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Oh kimaradt. Igen ott találtam.

Live-Die-Respawn

(#19996) pelenka35


pelenka35
őstag

estét
jelentkeztem a prohardver klánba lassan raid- eret leszek és kellene kis segítség , köszönöm

Gamertag:Rob3rt75

(#19997) godzsy2


godzsy2
senior tag

Srácok!

Ebben a Home-olásban meg lehet azt játszani, hogy egyik játékot az egyik, míg a másik játékot a másikéra vesszük meg? Az én accomat a haver gépére home-olnánk, az övét meg az enyémre?

(#19998) MunezXBK válasza godzsy2 (#19997) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem, leírtuk már párszor.

Megoldás: egy játékot egyikőtök, másikat meg a másik gamer veszi meg és mindig ugyanarra a gépre lesz aktiválva.

(#19999) godzsy2 válasza MunezXBK (#19998) üzenetére


godzsy2
senior tag

A játék nem gépre van akitválva, hanem acc-ra.

Igen, közbe én is végigfuttattam magamban, mert nálam az is szempont, hogy az öcsém is tudjon játszani. Csak ezzel a Home-olással az a bökkenő, hogy amelyik acc-on van a játék, azt más profil nem láthatja, mert én amott vagyok home-olva. Ergó, ha a haver acc-ját home-olom hozzám, akkor csak az ő játékaival tudna az öcsém játszani, míg az én acc-omon lévővel nem, hisz a home a havernál van.

Vagyis ez a home-olás csak akkor jó, ha 1-1 acc van. Ha valaki a családból szintén játszana, akkor közösen kell használni egy acc-ot, ami nem feltétlenül jó. Rontjuk egymás statját.

[ Szerkesztve ]

(#20000) MunezXBK válasza godzsy2 (#19999) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Igen, acc-ra. De ha másik gépen rányomsz a my home-ra, borul minden. Ezért kell 1 gépen aktiválni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.