Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108351) Silεncε válasza l.skywalker (#108350) üzenetére


Silεncε
őstag

Ez az új avatar rendszer valahogy annyira mehh. Oké, hogy mindent tudsz rajta customizálni, de szerintem ilyen szinten már fölösleges. Valahogy mostanában azt érzem, hogy az MS azokba a dolgokba nyúl bele, ami nem feltétlenül igényelné (gondolok itt az avatar rendszerre, de most röppent fel nemrég a hír, hogy a gamerscore rendszert is megbolygatják). Persze lehet, hogy ezek csak nekem nem fontosak.

(#108352) axlfsi


axlfsi
veterán

Egesz ertelmes lett ez a FOR HONOR jatek. A lanyom delutan vegigtolta a story-t mindharom kaszttal es a multija se locsocs, ahogy elnezem... meg a vegen meg kell vennem :DDD

*** ALLY-t keresek *** ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#108353) Chumlee válasza axlfsi (#108352) üzenetére


Chumlee
senior tag

Sokat kell várni egy meccsre?

(#108354) Def26 válasza Silεncε (#108351) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem xbox 360 -on nagyobb szerepe volt az avatarnak. Ott valahogy egyből látni lehetett a dashboardon és közben a rendszer sem térdelt le ha nézegetted.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#108355) goldnarmz


goldnarmz
aktív tag

Sziasztok! Váltanám be a Live kódot (boxhoz kaptam), de nem jelenik meg a kód beirása után az oldal. Csak tölt. Kiírja, hogy frissítsem a böngészőt, de az up to date. Mi lehet a probléma? Próbáltam boxon, Win10ben, Firefoxszal, ie-vel, Edgeben is. 😕

(#108356) istvankeresz válasza goldnarmz (#108355) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Esetleg xbox app-ban próbáljátok beváltni a live kódot. xbox app - store - reedem code menu. Egy próbát megér. :)

[ Szerkesztve ]

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#108357) goldnarmz válasza istvankeresz (#108356) üzenetére


goldnarmz
aktív tag

Köszi, ott kezdtem. Beírom a kódot, átvált Edge-re, ott mondja, hogy átirányít a kód beváltásra, aztán feljön egy üres fehér lap, közepén látszik, hogy valamit töltene, de nem történik semmi...

(#108358) Bogyi007 válasza goldnarmz (#108357) üzenetére


Bogyi007
veterán

Az Xbox Appban más régióra váltva sem megy?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#108359) danilla válasza l.skywalker (#108350) üzenetére


danilla
őstag

A PUBG Xbox One megjeleneséről eddig mit tudni? Elvileg idén még meg fog jelenni,vagy?

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#108360) HKorn válasza l.skywalker (#108348) üzenetére


HKorn
addikt

Szvsz csak az ára miatt, amúgy egyértelműen az a legkényelmesebb, nekem is az van.

Run&Ride

(#108361) oriic válasza danilla (#108359) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Idén jön, annyit tudunk. Gamescom után szerintem lesz dátum már a Preview kiadáshoz.

Más:

Még nem hivatalos de:

"ReCore: Definitive Edition releases on August 29. Comes with:
- HDR
- High resolution graphics
- new mission called "Eye of Obsidian"

Live-Die-Respawn

(#108362) pzstm válasza Jovanny2 (#108346) üzenetére


pzstm
titán

Termeszetesen kerestem, onnan volt a LADDA is, viszonylag regebbi posztokbol. Ezert gondoltam rakerdek, hatha van ujabb tapasztalat...panasonicbop feherem van amugy

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#108363) Silεncε válasza oriic (#108361) üzenetére


Silεncε
őstag

Ezt a legtöbb fejlesztő egy patch-el rakja bele a játékába (mondjuk a hi-res graphics az sok mindent jelenthet az én ertelmezésemben)

(#108364) Win-T


Win-T
senior tag

Sziasztok!

PC-hez vettem vezeték nélküli One kontrollert, és lenne vele kapcsolatosan két kérdésem (elnézést megfelelőbb topikot nem találtam)
1. Bluetoothal szeretném használni - illetve használom is - de másfél óra után lemerülnek az aksik. Mennyit illene ezeknek bírni? Két 1900 mAh-ás aksi van benne, de elég noname márka meg régiek is, nemigen voltak használva korábban, lehet újakat kéne venni.
2. Ha a kontrollerhez kapott kábelt bekötve játszom, azon keresztül töltődnek is az aksik közben?

Köszi a válaszokat előre is!

(#108365) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#108366) Silεncε válasza Win-T (#108364) üzenetére


Silεncε
őstag

Szia!!
1. Az 1900mAh-nak azért kéne bírnia elég sokat, ha egy óra alatt lemerül, akkor az szerintem kuka
2. A sima akksikat nem tudja tölteni a kontroller, egyedül a P&C kitet. Viszont PC-vel tudod kábelen használni úgy,hogy nincs benne akkumulátor is

(#108367) goldnarmz válasza Bogyi007 (#108358) üzenetére


goldnarmz
aktív tag

Átállítottam a boxot USA-ra, de így sem jó. Ugyanúgy pörög a töltés. -,- Kell még valami mást is állítani?

(#108368) Win-T válasza Silεncε (#108366) üzenetére


Win-T
senior tag

Köszönöm... akkor hétfőn beszerzek valami jobb minőségű akksi párost, meg töltőt.

(#108369) EmThor


EmThor
addikt

Hát ez a Battlefield 1 szingli mód is csak mutatóba készült, bár volt egy-két emlékezetes pillanata.

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#108370) Czimby válasza EmThor (#108369) üzenetére


Czimby
addikt

Jo az csak rövid, sajna manapság nem a 30 órás single a trendi...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#108371) turikoczka válasza goldnarmz (#108367) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Sokan vannak igy, hiába állítasz át bármit nem lesz jó..:/ Tegnap estére ígértek javítást de mostanra se javították ki a hibát.

(#108372) Stauffenberg válasza axlfsi (#108352) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én is belenéztem a For Honorba. Multiban elég nehéz egy újoncnak, de alapvetően jópofa. A sztori mód viszont lapos és bárgyú.

Lehet egyszer beszerzem még, hogy multizzak vele, de inkább nem, mint igen.

Jöhet GwG-be. :D

(#108373) Zoleee83 válasza Stauffenberg (#108372) üzenetére


Zoleee83
addikt

"A sztori mód viszont lapos és bárgyú." - Nagyon nem értünk egyet.

Utolsó Chapter közepén járok, jól kitalált történet, vicces monológokkal, használni kell a változatos kombókat/kill-eket, minden percét megéri számomra. :K

@axlfsi -igen, kíváncsi vagyok mi lesz a vége, volt pár csavar eddig.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#108374) eL Geri válasza Zoleee83 (#108373) üzenetére


eL Geri
őstag

Ne csináljátok ezt velem :)
Anno a béta alatt kipróbáltam, de úgy éreztem, nem kell ez nekem.
Most meg nem vagyok otthon a hétvégén, de hozzátok meg a kedven a játékhoz :(

(#108375) lacuska74


lacuska74
tag

Van egy gépem 2 profil van rajta, az egyik az enyém, a másik a kisfiamé.
Szeretnék venni a szobájába egy másik xboxot, hogy tudjunk együtt játszani.Home-olni szeretnék majd, akkor az új gépen is bejelentkezek mindkét profillal és kész is van?
Az nem baj, hogy családtagnak adtam meg, tehát nem nagykorú?

(#108376) MunezXBK válasza lacuska74 (#108375) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem egészen. Van leírás a homeolásról, fusd át. ;)

Vagy már átfutottad és ennyi maradt meg? :D

(#108377) EmThor


EmThor
addikt

[link]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#108378) Stauffenberg válasza Zoleee83 (#108373) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A kombóknak vajmi kevés köze van a történethez. Én a teljesen ostoba, élettelen párbeszédek és karakterek miatt hagytam ott a sztori módot, ami inkább olyan, mintha multis csatákat játszanál botok ellen, aminek van egy együgyü háttértörténete.

A tesztek is pont ezt kifogásolták.

Örülök ha te ezt élvezed, ezen nem veszünk össze.

(#108379) hitchins válasza lacuska74 (#108375) üzenetére


hitchins
őstag

1.Ha csak a Te profilodra vesztek jatekot akkor a Te gepedre nem kell a gyerek profilja. Eleg az o gepere mindket profil.
2. Gyerek gepen allitsd be a sajat profilodat homekent.
Belepsz a profiloddal es ranyomsz hogy this is my home xbox
3. Gyerek a sajat gepen jelentkezzen be a sajat profiljaval most mar hasznalni tudja a jatekaidat (tulajdonkeppen ezen a gepen az osszes profillal hasznalhatoak lesznek) ill a multi is.
4. Te gepeden lepj be a profiloddal es jatszhatsz. A Te gepeden (mivel nem ez a home xboxod) csak Te ered el a jatekokat.
Eletkor beallitast nem tudom de gyanitom a korhataros tartalmakat nem fogja engedni. De az eletkort tudod modositani.

[ Szerkesztve ]

(#108380) hitchins válasza EmThor (#108377) üzenetére


hitchins
őstag

Hol?

(#108381) okibots válasza EmThor (#108377) üzenetére


okibots
aktív tag

Besorolás alatt

[ Szerkesztve ]

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#108382) LuckyL válasza goldnarmz (#108357) üzenetére


LuckyL
őstag

tegnapelőtt dél óta áll fent a hiba az egész világon sajnos
azóta nem lehet live kódot beváltani

cryptot minden termékemért elfogadom

(#108383) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Ez a For Honor végig ugyanilyen monoton marad? Első 4 pályát megcsináltam, de a grafikán kívül egyelőre sok jót nem tudok elmondani róla. Harcrendszer eddig semmi extrát nem adott, van kb 3 ismétlődő animáció, illetve túl sok skillje sincs egyelőre a karakteremnek. Ehhez képest pl a Shadow of Mordor harcrendszere fényévekkel jobb. Sztori is nagyon nulla és a játékélmény se adott túl sokat sajna.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#108384) RobexX10 válasza EmThor (#108377) üzenetére


RobexX10
aktív tag

Jó ár lenne :)

(#108385) Siffredi válasza Ragnar95 (#108383) üzenetére


Siffredi
senior tag

Elég magasra tetted a mércét, a shadow of mordor harcrendszere majdnem batman-szintű...

(#108386) Ragnar95 válasza Siffredi (#108385) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez igaz, de ha már semmi másban nem tud újat mutatni a játék, legalább az egyedi harcrendszer lenne jó, de még az is messze alulmúlja az említett játékokat.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#108387) eL Geri válasza Ragnar95 (#108386) üzenetére


eL Geri
őstag

Szerintem épp hogy összehasonlíthatatlan a két játék harcrendszere.

Ilyen téren a kettő között inkább csak az izlés dönt.

(#108388) Ragnar95 válasza eL Geri (#108387) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A harcrendszer összetettsége és változatossága elég objektív mérőszámok és egyikben sincs a fasorban se a For Honor. Persze ettől függetlenül valóban teljesen más a két harcrendszer, de amellett nehéz elmenni objektíven nézve is, hogy van kb 3-féle kombó For Honorben, amúgy pedig csak az időzítés és az irány számít.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#108389) Stauffenberg válasza Ragnar95 (#108388) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"amellett nehéz elmenni objektíven nézve is, hogy van kb 3-féle kombó For Honorben, amúgy pedig csak az időzítés és az irány számít."

Pedig pont az időzítés, ütések iránya és blöff (!) az egész harcrendszer sava-borsa. Én például nem kedvelem a megjegyezhetetlen és végtelen kombókat. Anno az egyik kedvencem volt a Fight Night még az X360 érában, ott is azt szerettem, hogy az ütések és védések iránya meg a stamina tartalékolása volt a siker kulcsa. Szerintem ez nem rosszabb az általad említett címeknél, csak más. Meg ez eredendően multis játéknak készült.

(#108390) Faith


Faith
aktív tag

Üdv!

Kapható most valahol 60 ezer forintnál olcsóbban Xbox one?

(#108391) Jovanny2 válasza pzstm (#108362) üzenetére


Jovanny2
őstag

Akkor ezt próbáld, ha jobbat akarsz.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#108392) danilla válasza Faith (#108390) üzenetére


danilla
őstag

Konzolvilag xbox one 500gb hasznalt (fel ev garancia) 50e

https://twitch.tv/ddplayzone

(#108393) Jovanny2 válasza Faith (#108390) üzenetére


Jovanny2
őstag

Hardveraprón kezdd. Szerintem S is lesz hasonló árban, sok garival.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#108394) Faith válasza Jovanny2 (#108393) üzenetére


Faith
aktív tag

Okés köszönöm. Csak láttam most leakciózva újonnan 1 terrás darabokat egy üzletben és érdekelt hogy ez jó ár vagy manapság már átlagnak számít.

(#108395) Trabecan válasza turikoczka (#108328) üzenetére


Trabecan
tag

Nagyon köszi, sokat segítettél (nekem) ezzel a hozzászólással ! Én is küzdök most az "1 hónapos gold előfizu lejárt és akarom aktiválni a 14-napos gyárit" problémával, nekem sem engedi (még inkognitóban sem) ,csak pörög a végtelenségig a "homokóra" :)

(#108396) Ragnar95 válasza Stauffenberg (#108389) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én jobban szeretem a változatosabb harcrendszereket, ahol fel helyzettől/ellenfelektől függően máshogy kell harcolnod, itt egyelőre az jött le,hogy nagyon egy kaptafára megy az egész. Multira ránézek még, hátha az jobban bejön valóban.
Ízlések és pofonok... :R

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#108397) axlfsi válasza Chumlee (#108353) üzenetére


axlfsi
veterán

Bocs, csak most olvastalak. Szoval, olyan 1 perc kb. amig a lobby osszeall es kezdodik a jatek. Egyaltalan nem sok!

*** ALLY-t keresek *** ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#108398) l.skywalker válasza pzstm (#108362) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem a LIDL-ben ill. az IKEA-ban vásárolt akukkal kapcsolatban az a tapasztalatom, hogy normál felhasználási módban jól bírják akár 10 napig is, azonban intenzív módban napi 8+ játékidő mellett 3-4 nap alatt merülnek le. Nekem az lett rá a megoldásom, hogy van vagy 30 akkum és ami lemerül azt azonnal töltöm. :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#108399) gduck válasza EmThor (#108377) üzenetére


gduck
addikt

Nagyon drága én már láttam 99.999-ért is :N

(#108400) Stauffenberg válasza l.skywalker (#108398) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ennyi tölthető elemből már kijönne a Play & Charge kit, pót akkuval, töltőpaddal és ezeket bármikor töltheted, nem csak ha már lemerültek.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.