Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108151) Thusor


Thusor
őstag

Spotify tölthető már valakinek? Xbox storeban már vannak akik értékelték, de én még letölteni se tudom.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#108152) Chumlee válasza eL Geri (#108148) üzenetére


Chumlee
senior tag

Azt én is hallottam ,hogy a játékos bázisának nagy részét már az első hetekben elvesztette . A For Honor-rel kapcsolatban az érdekelne mennyi maradt meg . Egy-egy meccsre nem akarok 15 perceket várni .

(#108153) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

For Honor ingyenes hétvége lesz most csütörtök délelőtt 9 órától kedd hajnal 2-ig. A játék a GWG szekcióban fog megjelenni és onnan lehet majd letölteni.

(#108154) Sify válasza Thusor (#108151) üzenetére


Sify
senior tag

A boxodat allitsd at amerikai vagy angol regiora. Ott meg fog jelenni a spotify. Letoltod es visszaallitod a regiot magyarra. Es mar hasznalhatod is.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#108155) MasterMark


MasterMark
titán

Ez bot ez, vagy innen valaki? :D

Switch Tax

(#108156) oriic válasza MasterMark (#108155) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

0 G-s, bot. Mostanában elszaporodtak sajnos.

Live-Die-Respawn

(#108157) norbi2010 válasza oriic (#108156) üzenetére


norbi2010
őstag

Mit akarnak amúgy? Nekem is jött már sok Hey whats up, you busy? üzenet, de nem értem minek küldik.

(#108158) oriic válasza norbi2010 (#108157) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Spammeles. Nem ujdonsag, mar X360-as eraban is volt ilyen, csak most az egyedi avatarok miatt ujra megszaporodtak.

Live-Die-Respawn

(#108159) sch_a válasza norbi2010 (#108157) üzenetére


sch_a
addikt

Webkamos lányok szeretnének egy ingyen órát adni neked ;]

(#108160) pzstm


pzstm
titán

[Xbox One Home Console Can Now Be Changed Five Times A Year]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#108161) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Na én ezt a For Honor kampányt végig tolom a hétvégén, ha már ingyenes.
Pontosan mikortól válik letölthetővé, tudja valaki?

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#108162) debcamp válasza Zoleee83 (#108161) üzenetére


debcamp
aktív tag

"For Honor ingyenes hétvége lesz most csütörtök délelőtt 9 órától kedd hajnal 2-ig. A játék a GWG szekcióban fog megjelenni és onnan lehet majd letölteni." (#108153) MrPeekaboo :B

(#108163) Zoleee83 válasza debcamp (#108162) üzenetére


Zoleee83
addikt

Pff, ezt jól benéztem pedig csak pár hsz-szel volt feljebb....
Köszi azért! ;)

Szerk:

@Elgeri - Engem is csak a kampány érdekel, így lesz rá kb 3 napom végigjátszani, de ha pont annyira nehéz mint a Ryse volt, lehet nem lesz elég ennyi idő rá. Most néztem a Storeban 19k??? Lool.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#108164) eL Geri válasza Zoleee83 (#108161) üzenetére


eL Geri
őstag

Én valahogy pont ezeken a free hétvégéken nem vagyok soha otthon :(
Bár a nyílt bétát próbáltam belőle, és akármennyire szerettem volna szeretni... nem sikerült :B

(#108165) Thusor válasza Sify (#108154) üzenetére


Thusor
őstag

Köszönöm, USA-ra állítva működik a letöltés.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#108166) debcamp válasza Zoleee83 (#108163) üzenetére


debcamp
aktív tag

Én is lehet a single-t kipróbálom, de ugye Ubi és egyébként sem lehetett hallani róla semmi jót..multiról meg még annyit sem :D.. de hátha azóta jobb.. ha már elvesztette játékos bázisának jelentős részét.. mondjuk akik anno ilyen 60 eurókért megvette aztán meg nem úgy ment ahogy illett volna.. hmm.. :W :F

(#108167) Gabesz84 válasza Thusor (#108165) üzenetére


Gabesz84
őstag

Vagy, ha nincs kedvetek régiót állítgatni, akkor boxon Edge indít, google-n rákers "spotify for xbox", áruház webfelületén megtalál -> "beszerzés"-re bökve pedig behozza az xbox store-t a spotify-al, onnan meg telepíteni lehet.

És nem értem miért nem lehet boxon a store keresőjében megtalálni. Windows Mobile-ra is sokszor ez a helyzet, de miáns be van hozva az app oldala, már engedi is telepíteni...

(#108168) szupermacs


szupermacs
veterán

Sziasztok.

Ez vagy ez mennyire jó ár?

(#108169) norbi2010 válasza szupermacs (#108168) üzenetére


norbi2010
őstag

Drága mindkettő.

(#108170) szupermacs válasza norbi2010 (#108169) üzenetére


szupermacs
veterán

Honnan érdemes beszerezni? Mennyi a reális ára?

(#108171) HKorn válasza MasterMark (#108155) üzenetére


HKorn
addikt

Jah nekem is jött egy, rám is írt hogy "hey there hun", persze nyomtam rá egy delete-t.

Run&Ride

(#108172) l.skywalker válasza szupermacs (#108170) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Attól függ mit szeretnél. Első kérdés, hogy jó-e a FAT vagy Slim kell. A Slim 1-2 dologban jobb, de a FAT is futtat mindent. A másik kérdés, hogy ragaszkodsz-e az új géphez vagy jó a használt is. Ha használt, akkor HA-n vannak még garanciális gépek, ha újat akarsz akkor is kérdés, hogy mennyi a keret rá ill. mennyi időt vársz rá. Mert pl. a német amazonon vannak jó csomagok, de hosszabb a kiszállítás. A hazai boltok viszont tartanak egy árat ami irreális.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#108173) szupermacs válasza l.skywalker (#108172) üzenetére


szupermacs
veterán

Először az árak érdekelnek, utána kezdek gyűjteni rá. Tegnap megvettem a GTA V-öt 360-ra és láttam, hogy ONE-on micsoda grafikája van a last genhez képest. Igazából csak az, a Witcher 3 és a GoW új részei érdekelnek. Ezek miatt venném leginkább, ha vennék. Használt nem tudom mennyire megbízható.

(#108174) Zoleee83 válasza szupermacs (#108168) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nem vennék már FAT Box-ot, 73k-tól már tudsz venni One S-t, ami szebb, kisebb helyet foglal (beépített tápos), frissített a kontrollere, 4k-t tud, majdnem mindegy hol veszed 2 év világ garanciás MS-nél.
A használtak is megbízhatóak.

Itt egy példa (semmi közöm hozzájuk csak ezt dobta a gugli)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#108175) parandroid válasza szupermacs (#108173) üzenetére


parandroid
nagyúr

[link]

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#108176) Stauffenberg válasza IntelKiller7 (#108137) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én imádok old timer autókkal versenyezni. Anno volt egy GT Legends nevű szimulátor, amit imádtam. Az kifejezetten a hatvanas-hetvenes évek versenyvilágát idézte.

A Forza mondjuk nem egy hardcore szimulátor, de még itt is érződik a különbség egy virsli gumis '70-es Ferrari meg egy modern Ferrari között.

Ha nem szereted, nem versenyzel velük.

(#108177) HKorn válasza Zoleee83 (#108174) üzenetére


HKorn
addikt

S is tud 4K-t? Nem is értem miért jönnek ki az X-szel ;]

Amúgy a Slim szebb szubjektív dolog, nálam anno pl a fehér színe miatt nem volt bejövős, valójában azon kívül, hogy ténylegesen sokkal kisebb, mint a FAT érdemi különbség semmi nincs közöttük.

Run&Ride

(#108178) Zoleee83 válasza HKorn (#108177) üzenetére


Zoleee83
addikt

Igen a 4K -t fontosnak tartottam én is kiemelni ;]
Nekem szempont volt a kinézete, bár izlés kérdése kinek melyik tetszik, viszont azt a téglát nem tudtam volna hová tenni, így is az oldalára van állítva a One S, mert nem fér máshogy.
Ha nem kell új igazából jó egy használt FAT is 45-50k körül, de amennyiben újban gondolkodik én tuti nem vennék már FAT-et.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#108179) Stauffenberg válasza HKorn (#108177) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"valójában azon kívül, hogy ténylegesen sokkal kisebb, mint a FAT érdemi különbség semmi nincs közöttük"

Egy FullHD televízión valóban nincs érdemi különbség, de pont annyi plusz kakaót kapott a GPU, hogy a 4K-ra felskálázás már gépen belül, késedelem nélkül megtörténjen, így nem a TV-nek kell vele bajlódnia, ami jótékony hatással van az input lagra. Meg aki otthoni 4K filmezésre is használja, annak is jó a natív 4K multimédia.

(#108181) DaveHutt válasza oriic (#108180) üzenetére


DaveHutt
őstag

A szignifikáns szó elég tág fogalom azért. 5%-kal jobb textúrák? 25-tel?

(#108182) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

BF1 EA Access [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#108183) HKorn válasza Stauffenberg (#108179) üzenetére


HKorn
addikt

Jah, azért írtam hogy érdemi különbség, nálam ez még nem üti meg a szignifikáns különbség foglamát, persze aki ezen néz 4K tartalmat, annak nyilván számít, de elsődlegesen, mint játékkonzol, nem látok igazán plusszt a FAT-hez képest a méreten kívül.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#108184) Zoleee83 válasza l.skywalker (#108182) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ó hogyaza..., kell Időgép!!! Hol a Dolorian McFly????! :W :C

Go Johnny go go

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#108185) sugarforce válasza Zoleee83 (#108184) üzenetére


sugarforce
őstag

Én pont 1-2 hete adtam el a lemezest.

(#108186) Zoleee83 válasza sugarforce (#108185) üzenetére


Zoleee83
addikt

Meg volt itt is BF1+TF2 bundle-ban, csak Home társ vitte magával, utána meg nem vettem meg mert drága volt.
Így hogy van éves Accessem pont jól jött ki , TF2-nek a végén járok jöhet a BF1 kampány.
BTW.: Elkezdtem a Quantum Break-et is, óóóriási játék, nagyon adja.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#108187) sugarforce válasza Zoleee83 (#108186) üzenetére


sugarforce
őstag

A QB-nek már a végén járok már, nagyon jó kis játék.

(#108188) Stauffenberg válasza l.skywalker (#108182) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem rossz üzlet 22 ezer forintot fizetni, hogy 10 hónap előnnyel juss hozzá egy EA sikercímhez... :(((

Az alapjáték már megvan, végre akciózhatnák a Premium Passt is (mert ugye manapság kétszer kell kifizetned egy játékot, hogy egy egészet kapj).

(#108189) oriic válasza l.skywalker (#108182) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

No, hát ez eléggé radar alatt jött. :DDD

Live-Die-Respawn

(#108190) Silεncε válasza l.skywalker (#108182) üzenetére


Silεncε
őstag

EZAZ!!!! A TF2 mellett ezt vártam még. Csak azt sajnálom, hogy valószínűleg a TF2 ezután kicsit háttérbe szorul :O

Zoleee83: én is nemrég fejeztem be, penge nagyon :D mindenki azt mondta, hogy mekkora egy középsz.r lövölde (játékmechanikailag) de nekem nagyon bejöttek ezek az időmachinálós képességek

HKorn: szerintem azt akarják, hogy minél több játékos rákapjon, aztán menjenek megvenni a Season Pass-t. Az is majdnem van annyi, mint a játék ára...

[ Szerkesztve ]

(#108191) HKorn válasza Stauffenberg (#108188) üzenetére


HKorn
addikt

Én sem értem ezt az üzletpolitikát, hogy egy ilyen friss játékot már most beleraknak Access-be, de biztos tudják mit csinálnak.

Persze örülök neki, mert így behúzom én is, amúgy meg még jó darabig nem vettem volna meg.

Run&Ride

(#108192) Stauffenberg válasza HKorn (#108191) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én nem hiszem, hogy az EA Access létezése alatt még egyszer megvásárolok bármilyen EA címet, mert tök értelmetlen. A Battlefield 1 multiban még most is vannak elegen, szóval ez a "korán kell beszállni, amíg pörög a játék" duma is eléggé elvetélt érv. Persze tök jó élmény volt a megjelenés napján letölteni és belevetni magam, de na...

Annyira azért nem volt ez váratlan, már egy jó ideje mindig kereken 10 hónap után kerül be a Vault-ba egy-egy új cím. Most már hivatalos, hogy a büdös életben többé tényleg nem fogok már megvásárolni egy EA játékot sem (még akkor sem ha a BF1-et éppenséggel a géphez kaptam, de a trend jól látható, még egy ennyire sikeres játéknál is tartják a 10 hónapos ütemezést). Egyszerűen nem éri meg, hogy megjelenéskor megvegyek valamit 22 ezerért (premiumultimatedeluxe pass nélkül), ami 10 hónap múlva majdnem ingyenesen elérhető lesz (évente ~130 forintba kerül egy EA Access játék).

(#108193) eL Geri válasza Silεncε (#108190) üzenetére


eL Geri
őstag

"szerintem azt akarják, hogy minél több játékos rákapjon, aztán menjenek megvenni a Season Pass-t. Az is majdnem van annyi, mint a játék ára..."

A BF1 esetében én is erre gondolnék. De pl. a TF2-nél nincs (értelmes) fizetős tartalom, ott bukó az egész.
Én üzletileg csak akkor érteném ezt az Access-t, ha pl. 3x ennyibe kerülne az éves. De mint felhasználó, remélem ők nem így gondolják, és nem épp azelőtt emelik meg, amikor elő akarok fizetni :)

(#108194) Zoleee83 válasza Silεncε (#108190) üzenetére


Zoleee83
addikt

Egyetértünk, aki a QB-re azt mondja hogy középszerű/sz*r lövölde, szerintem fel sem fogja a mögötte lévő maximálisan kidolgozott történetet.
Érdemes megnézni a karakterek kidolgozottságát, mimikáját, sok játék még ma sem tart ott ahol ez.
Plusz érdemes helyén kezelni a dolgot, kvázi egy újabb Alan Wake csak más köntösben.
Remélem jön a következő években valami a stúdiótól, nálam a Remedy és a Bethesda ahol nem sokat gondolkodom hogy meg merjem-e venni a játékot.

EA Accesshez: Nem vettem meg direkt se a BF1-et sem a TF2-t, és nem fogom az Andromeda-t sem, majd ha benne lesz a Vaultban kijátszom, így pláne megérte a 6k.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#108195) l.skywalker válasza Stauffenberg (#108188) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

10 hónap alatt végig lehetett húzni maximumra. Én áprilisban kezdtem és már kész a campaign és 86-os szintén vagyok ill. a legtöbb cast is félig maxolva van. Mondjuk én könnyen beszélek, én csak prémiumot vettem, az alapjátékot a home partner adta.

(#108191) HKorn : Nagyon fogytak a játékosok. Időszerű volt. A DLC-k még úgy is fizetősek.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#108196) Silεncε válasza eL Geri (#108193) üzenetére


Silεncε
őstag

A TF2-nél az EA nagyon elszámolta magát. Amikor megjelent, olyan FPS címek ellen kellett mennie, mint a BF1 és a COD:IW. (A BF1 külön vicces, mert a kiadó saját magának állított konkurenciát...). Eztán hiába lett a játék nagyon jó (szerintem zseniális, nagyon pörög és nagyon egyben van az egész, emelett a csapat folyamatosan dolgozik az ujitasokon), egyszerűen nem vették annyian, mint akár a BF-et. Ha vártak volna vele egy kicsit, talán nagyobb siker lett volna az egész (és akkor azt még nem mondtam, hogy amíg a TF-be jutott egy épkézláb single, addig a BF-be valami multiplayer tutorial az egyjátékos mód...)

(#108197) eL Geri válasza Silεncε (#108196) üzenetére


eL Geri
őstag

Igen, a TF2-öt én is imádtam, tényleg nagyon jó kis fps lett. Bár most épp nem tudom eladni / elcserélni a lemezét :D
A BF1-től meg épp a leírtak miatt félek (még így Access-ben is), mert engem csak a kampány érdekel :(

(#108198) Stauffenberg válasza l.skywalker (#108195) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Na jó, de mi van akkor ha nem a megjelenéskor kezded felhúzni magad, hanem 10 hónappal később állsz neki? Semmi.

Tényleg csak a hype a nagy előny amiért az ember hatalmas felárat fizet. Én viszont rég lejöttem már erről, a legtöbb játékot egyébként is az első komolyabb leárazás alatt szoktam megvenni (pont ilyen 8-10-12 hónap után jönnek az első 50-60-70%-os leértékelések). Egy EA címnél már ezt sem kell kivárni, mert svájci óra pontossággal jön a Vault-ba. :)

[ Szerkesztve ]

(#108199) Zoleee83 válasza Stauffenberg (#108198) üzenetére


Zoleee83
addikt

Pontosan, idővel szelidül az ember.
1-2 éves játékokat nézegetek, mire azokkal végzek jöhetnek a mostani friss címek.
Wolfenstein2/Ac Origins/The Evil Within2 -t nagyon várom de majd jövő ilyenkor okosba', féláron :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#108200) Prof01 válasza Stauffenberg (#108192) üzenetére


Prof01
veterán

Nincs is értelme. Ezért a szolgáltatásért is vettem One-t nemrég. PS4-en BF4 kivételével nem is vettem EA játékot és a jövőben már nem is fogok. :DD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.