Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108851) l.skywalker válasza MrPeekaboo (#108850) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Wow. Akkor hamar kaptál Alpha meghívót. Gratulálok. Na most már minden pici lassulást riportolok.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#108852) gduck válasza Madoc (#108797) üzenetére


gduck
addikt

Ez ugye csak vicc akart lenni? :) Simán berakhatnának több nyelvet, de valami oknál fogva nem akarnak rá költeni. Na persze a Preview-ben meg kérdezgetik milyen a fordítás :DDD

[ Szerkesztve ]

(#108853) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Az én tippen egy új Tomb Raider rész a Gamescom-on, remélem igazam lesz. :K

"Of course, it’s easy to speculate that Shadow of the Tomb Raider could be announced at Gamescom 2017 instead, scheduled to take place at the Koelnmesse in Germany between August 22 and 25."

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#108854) eL Geri válasza EmThor (#108842) üzenetére


eL Geri
őstag

Hát akárhogy emésztgetem, 4K-s TV híján valahogy ki kell bírnom egy-két(-három) leárazási hullámig :(
Ennyit nem akarok adni egy konzolért, pedig tudom hogy ennyiért kb. egy ilyesmi tudású PC-s videokártya jönne csak ki (de a PC többi része nem).

(#108855) pzstm


pzstm
titán

[Biomutant and Codename Hollywood for Xbox One leak ahead of Gamescom 2017]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#108856) #73737728 válasza eL Geri (#108854) üzenetére


#73737728
törölt tag

Fegyvereket es nyilakat keszitsetek:

En akkor valtanek xxx-re(van ps4, sima xone es pc is), ha hivatalosan tamogatast kapna minden jatek eger billentyuzetre. Nem, nem gamepadosok ellen akarok egereszni, hanem mas egerezok ellen.

Kulon lehetne gamepados multis szerver es egeres (vagyis oda barki csatlakozhatna, amit akar). Ezt nem ordongos megoldani.

Azokra, hogy ha egerezni akarok, akkor maradjak a PC-nel, az a valaszom, hogy egyedul a csalok miatt szeretnek konzolon egereszni. Sokkal egyszerubb a gamepados es egeres embereket szetvalasztani, mint a csalok ellen kuzdeni.

(#108857) oriic válasza pzstm (#108855) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pár órája néztem én is. Posztapokaliptikus mutáns open world kungfu játék. :D Érdekes lesz.

Live-Die-Respawn

(#108858) Nordik


Nordik
őstag

Hogyan tudom azt beállítani, hogy ne kelljen minden egyes ki-be kapcsolasnal újra beirnom a fiokomhoz a jelszót? Alvó módba teszem csak a gépet.

(#108859) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok, egyszerű kérdés. Meg szabad még venni újonnan egy Xbox One 500GB-os gépet? 69990 forintért elég korrekt ajánlatlan tűnik a kérdésem csak az hogy lesz-e még létjogosultsága ennek a sima verziónak mondjuk 3 év múlva? Nem vagyok otthon a dologban azt tudom hogy az S már 4k képes amire nekem nincs szükségem illetve jön az X amiről semmit nem tudok.

(#108860) negyven2 válasza Madoc (#108844) üzenetére


negyven2
veterán

Ringenként eltérőek a questek száma. Minél magasabban attól függően több van belőle. Plusz ugye a különböző alkalmazások/játékok meg a PC-s Xbox insider app is ott van még.

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#108861) Silεncε válasza oriic (#108857) üzenetére


Silεncε
őstag

Értem én, hogy kiserletezzunk új ötletekkel, de ez úgy hangzik, mintha a team összeült volna egy meetingre, ahol mindenki dobott egy szót a kalapba, ahonnan húztak néhányat... :C

[ Szerkesztve ]

(#108862) oriic válasza Silεncε (#108861) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Biomutant annyira nem izgat, de a Codename: Hollywood-ra kíváncsi vagyok.Csak mert ötletem nincs milyen játékot takarhat a név. :D Vagy valami kódneves ügynökös cucc, vagy egy olyan játék amiben filmet kell csinálni. (PC-n pár éve mintha lett volna ilyen)

Live-Die-Respawn

(#108863) fcb92 válasza Barell (#108859) üzenetére


fcb92
tag

Hat ennyiert ez eleg draga. Akkor mar inkabb hasznaltan 45 korul.

(#108864) s7evcsenko válasza Barell (#108859) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Sima 500gb-os 70-ert?
Semmiképp sem szerintem.
Inkább vegyél egy garanciás s-t az aprón 60-65k-ért...
Ki lehet fogni szinte újakat is ennyiért.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#108865) Madoc válasza negyven2 (#108860) üzenetére


Madoc
veterán

Az ugy igen, amugy alphán voltam miota elérhető szoval ugyanannyi volt mint neked. Igaz pcre nem aktiváltam az insidert.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#108866) Nordik


Nordik
őstag

Játékokat ha letöltöm akkor azt vettem észre hogy tölt egyet az azt kovetoket amit beteszek queued státuszt kapnak. Ez azért van mert majd akkor kezdi el letölteni őket ha végzett az elozovel? Így ki tudom jelölni melyik töltse előbb? Ettől függetlenül jönnek majd a queued státusszal rendelkezok?

(#108867) #73737728 válasza Nordik (#108866) üzenetére


#73737728
törölt tag

Igen, sorban tolti oket es igen, tudod manipulalni, hogy melyiket toltse le azonnal.

(#108868) Nordik válasza #73737728 (#108867) üzenetére


Nordik
őstag

Köszönöm!

Meg annyi, hogy látszólag kijelentkezik a profilombol ha alvó modba küldöm a gepet. Azt már be allitottam, hogy bekapcsolasnal jelentkezzen be. Egyáltalán mi az értelmes beallitas? Barrier, Locked?

Ha ki is jelentkezik úgy veszem észre meg mennek a letöltések vagy ez nem így van?

(#108869) i@lex válasza oriic (#108775) üzenetére


i@lex
őstag

Remélem ebben a töketlen országban is elő lehet ezt a verziót rendelni. Kell.

[ Szerkesztve ]

(#108870) pzstm válasza i@lex (#108869) üzenetére


pzstm
titán

igen ;)

Nekem is kell :C :B :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#108871) i@lex válasza pzstm (#108870) üzenetére


i@lex
őstag

Szuper, akkor kivárjuk. :)

(#108872) Madoc válasza pzstm (#108870) üzenetére


Madoc
veterán

Hol? :U

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#108873) pzstm válasza Madoc (#108872) üzenetére


pzstm
titán

majd az egyik konzolboltban tuti...bár én kettőre is tippelnék. Ha elérhető lesz nyilván belinkelik topikba ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#108874) parandroid válasza pzstm (#108873) üzenetére


parandroid
nagyúr

MM is biztos rábukik, de a nagyobb áruházak is valószínűleg, még ha utóbbiak nem is csinálnak túl nagy előrendelős hype-ot.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#108875) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kellene kanadai ismerős. :D

[link] - Kb. 122 ezer Ft.

Live-Die-Respawn

(#108876) Madoc válasza oriic (#108875) üzenetére


Madoc
veterán

Jó ötlet, nekem van is de vámot-áfát tuti kéne utána fizetni

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#108877) Def26 válasza oriic (#108875) üzenetére


Def26
félisten

Lesz Ausztriában is fasza akció, ebben biztos vagyok. :K

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#108878) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Mikor is lesz az Xbox konf ma? S az állítólagos ajándékokat akkor is meg lehet kapni ha pl mobilról nézem az accountomról a Mixeren majd?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#108879) oriic válasza Bogyi007 (#108878) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

9-kor kezdődik konferencia.

Más:

Kinyírták véglegesen Mass Effect: Andromedát:

[link]

#108878) Bogyi007

Elvileg mobil is ok, csak legyen a fiókod összekötve MS fiókkal.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#108880) pzstm válasza oriic (#108879) üzenetére


pzstm
titán

Akkor johet is lassan EA accessbe 😁

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#108881) Silεncε válasza oriic (#108879) üzenetére


Silεncε
őstag

Akkor most lesznek ajándékok? Mert azóta én nem találkoztam bármilyen bejelentéssel

(#108882) oriic válasza Silεncε (#108881) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Annyi infó van eddig hivatalosan, hogy érdemes Mixeren keresztül nézni az előadást.

Live-Die-Respawn

(#108883) Nordik


Nordik
őstag

Homeoltunk egy barátommal, neki van Gold előfizetése, látom is a játékait viszont én multizni például nem tudok. Ez miért lehet?

(#108884) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Bár rajtam kívül gondolom sokakat nem érdekel, de végre mi is kapunk Sword Art Online játékot:

Sword Art Online Fatal Bullet

Trailer
Gameplay

Megjelenés 2018 elején.

Live-Die-Respawn

(#108885) rdt89 válasza oriic (#108884) üzenetére


rdt89
addikt

Na ez egy remek hír az anime-t kifejezetten imádtam. :)

(#108886) l.skywalker válasza i@lex (#108869) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Amikor a német Amazon ingyen szállít hozzánk, akkor szerintem már mindegy lesz-e itthon Day One verzió ;)

(#108875) oriic: a bátyám Kanadában él. De a csomag piszok drága. Amúgy csak lemezes játéknál számít, hogy NTSC vagy PAL? Konzol esetében nincs ilyen megkötés?

(#108878) Bogyi007: nyereményjátékról volt eddig szó

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#108887) oriic válasza l.skywalker (#108886) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox One régiómentes. De hogy érted amúgy hogy a csomag drága?

Live-Die-Respawn

(#108888) l.skywalker válasza oriic (#108887) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Megveszed, kiszállítják bruderékhez. Ő feladja neked postán és ez kerül sokba. Jó, nem 40ezer, mint amennyit nyersz, de 15k körül lenne a posta. Én ilyen kisebb méretű dobozokat szoktam küldeni nekik az 5ezer. Már egy ideje nem küldünk semmit. Én a kanadai Amazonon veszem nekik, ôk még a németen veszik nekünk az ajándékokat :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#108889) parandroid válasza oriic (#108887) üzenetére


parandroid
nagyúr

Szerintem konkrétan erre gondolt: [link]. Tekintve, hogy Németországból kb 25 EUR egy xbox méretű csomag Mo-ra küldése, a 150 CAD-s legolcsóbb ajánlaton meg sem lepődök.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#108890) oriic válasza l.skywalker (#108888) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

" de 15k körül lenne a posta. "

Végül is 123+15= 138k még mindig jobb összeg mint itthon a 165-170k. :D

(#108889) peterkeT

Német amazonról ingyenes MO-ra a szállítás. Hja a sima csomagküldés, akkor nem szóltam. :R

De ha 15k-ból kijönne a csomag ahogy kollega írja, még az is bőven jó ár.

Of course nyílván ez csak ötletelés, nem fogunk Kanadából XOX-et venni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#108891) parandroid válasza oriic (#108890) üzenetére


parandroid
nagyúr

Irreleváns, csak azt próbáltam érzékeltetni, hogy a csomagküldés mibe kerül.

Amúgy az a 150 CAD már inkább 30k, mint 15. Tudom, az még mindig csak 151k HUF. Bár élek a gyanúperrel, hogy az eredeti ár még a VAT-ot nem tartalmazza...

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#108892) l.skywalker válasza oriic (#108890) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Kiszámoltam pontosan a gép méretei alapján (hozzá adtam minden mérethez +10-10 centit, a kilót pedig felkerekítettem 4-re)

Így ez jött ki:

~78 kanadai dollárral számolva ez minimum 16ezer, de számoljuk 20ezerrel, mert csak becsült az egész.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#108893) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#108894) Def26 válasza oriic (#108893) üzenetére


Def26
félisten

A doboza nagyon jól néz ki. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#108895) l.skywalker válasza Def26 (#108894) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az nekem is tetszik. Nyomjuk keményen. Rendeljünk csak dobozt :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#108896) Def26 válasza l.skywalker (#108895) üzenetére


Def26
félisten

A gép sem rossz, de azt már láttuk. :B

Kíváncsi vagyok egy unboxing videóra is. Csak ha majornelson csinálja nem dobálózzon ugy mint a multkor. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#108897) l.skywalker válasza Def26 (#108896) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én az S-hez viszonyított méretekre vagyok kíváncsi, mert az E3-on volt megint, hogy ez a valaha volt legkisebb konzol lesz, de azóta mindenhol úgy van a méret megadva, hogy szélesebb és mélyebb, de alacsonyabb pár milliméterrel.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#108898) gduck válasza l.skywalker (#108897) üzenetére


gduck
addikt

A kép alapján picit nagynak tűnik (kontrollerhez viszonyítom). Vagy csak a szemem csal ? :)

(#108892) l.skywalker: +VÁM és ÁFA. Szóval Kanadából ne vegyétek, drágább lesz mint itthon ;)

[ Szerkesztve ]

(#108899) #73737728 válasza oriic (#108893) üzenetére


#73737728
törölt tag

Eddig is tetszett az XxX kulseje, de meg mindig gyonyoru. Foleg igy allitva.

(#108900) StLui válasza gduck (#108898) üzenetére


StLui
veterán

ha kanadába rendeled, és onnan a rokon-barát ajándékként átküldi akkor nem

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.