Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77803) TBT


TBT
addikt

Akciós időszak alatt vesz valaki Mountot/Petet a Shopból?
Ha igen, melyeket?

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#77804) Triathlete válasza TBT (#77803) üzenetére


Triathlete
senior tag

Én a sárgát megvettem.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#77805) Lacee1986 válasza TBT (#77803) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Én vettem 2 mountot. A Mystic Runesabert és a Warforged Nightmaret. Általában mindig veszek egyet-kettőt mikor akciós.

(#77806) birozoli7800


birozoli7800
senior tag

Sziasztok!

Egy új jelenség.. Egy új számítógépre telepíteni szerettem volna a játékot, battlenet azonnal el is kezdte a játékletöltését és pár perc alatt el is jutott a playable szintre. Géprestart után már letöltött a játék 4-5 gb-ot viszont nem tudom elindítani a játékot. Szerintetek mi a gond? Meg kell várni míg teljesen letölti vagy van másik megoldás?

(#77807) Plata válasza birozoli7800 (#77806) üzenetére


Plata
félisten

Mindenképp várd meg,a playable rész az kb olyan mint az ingyenes kipróbálás,kezdő zónákban bóklászhatsz.Ha jól emlékszem.

(#77808) samfishR


samfishR
senior tag

Sziasztok!

Kis kihagyás után visszatértem, és látom, hogy a legendary-k már 1000-es ilevel-en vannak. Van 2 910-esem, ebből egyet már upgradeltem a titanic effort quest-el, most a másikat fogom upgradelni. Ez a 2. elég rossz, nincs sok haszna (90% target hp felett nagyobb dmg). Kérdésem, hogy ha upgradelem a másodikat is, akkor sokkal csökken az esélye, hogy új 1000-es legendary essen valahonnan? Vagy ez nem befolyásolja? Köszi előre is!

(#77809) Healbacsi válasza samfishR (#77808) üzenetére


Healbacsi
őstag

Nem befolyasolja, mivel mar van 2 db legendaryd (az adott specen).

(#77810) Viktor77 válasza samfishR (#77808) üzenetére


Viktor77
titán

Ami Legendary Antorus nyitása után esik, az már mind 1000-es.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#77811) Triathlete


Triathlete
senior tag

Sziasztok!

1, Hol tudok összeszedni 900-as vagy a feletti cuccot? Jelenleg ez van.

2, Csinálom ezeket a napi questeket de max 880-ig adnak. Arguson a küldikért nem kaptam még semmit csak goldot, és nem is esik semmi értelmes. Ja és persze artifact relicból is csak olyan esik ami a puskához jó nem az íjhoz. :C :W

3, Ha csinálom a chaptereket akkor sem kapok semmi értelmes cuccot.

4, Egyszer valahogy eljutottam mythic dungeonbe, beinveltek, ott voltak jó cuccok de azóta sem tudtam ilyenbe bekerülni és a finderben sem találtam semmit amivel lehetne indítani/jelentkezni.

5, Ma voltam raidben (Deceiver's Fall) viszont ott meg a végén nem engedett lootolni. Mindenki meg tudta nyitni a koponyát a végén csak én nem... wtf... Van valami szintbéli megkötés?

6, Raidben nagyon durván visszaesik az fps-em, holott azt látom, hogy a CPU olyan 40-50% között van a VGA meg 15-20%. Lehet ezzel kezdeni valamit, mit érdemes állítani vagy marad a diavetítés?

Köszönöm a válaszokat!

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#77812) Plata válasza Triathlete (#77811) üzenetére


Plata
félisten

Heti küldetés ha instás akkor 930+ itemet ad.
Broken isles-en a boss-ok 900-1000 ilvl cuccot is dobhatnak.
Arguson 650 izé mizé nem jut eszembe mi a ragyáért kapsz 1 szabadon választott 910+ itemet.
Az argus invázió 880+ itemet ad vagy a greater invázió akár 1000 ilvl.
Bocs nem jut eszembe a cucc neve,de talán veiled argunite,nem vagyok játékban épp grillezett sajtot készítek. :D

[ Szerkesztve ]

(#77813) Plata válasza Triathlete (#77811) üzenetére


Plata
félisten

Válaszolni akartam neked de aztán láttam hordás vagy így úgy döntöttem mégsem. :P
Na jó csak ökörködök. :B
Bocs eddig nagyon nem értem rá.

1.880-as cuccot bárhol kapsz broken isles-en,wq egyéb dologért,a Wq ládákban legendary vagyis 1kilvl cucc is esik.Minden héten van egy wq boss broken isles-en és broken shore-on,üsd le,de vigyél seal of the broken fate-et.
Arguson invázió és greater.Utóbbira szintén jó a seal of the broken mi a szösz.
2.Arguson a sztoriban ha unlockolod az argus wq-t ott eshet jobb cucc,arguson kapsz Veiled Argunite nevü cuccot,650-ért egy minimum 910-es szabadon választott cuccot kapsz.
3.Eleinte nem is jár semmi jó majd csak a harmadik kontinensnél.
4.Mythic raidet találsz rengeteget raid finderben.
5.Elvileg hetente egyszer lootolhatod úgy tudom.De én nem jártam még ott.lusta vagyok hozzá. :DDD
6.Egyszer kétszer nekem is megesik hogy belassul 40-50 főnél.

[ Szerkesztve ]

(#77814) Csapoati válasza Plata (#77813) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Most te kétszer válaszoltál ugyanarra a hsz-re két különbözőt? :D Tartalmilag jó amúgy, amiket írtál, én hozzátenném még a két raid finderes Antorus szárnyat, ahol minimum 915-ös cucc eshet. A heti greater invasion ugye 930+, a broken shore-on található időszakos world boss is 900+.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77815) Plata válasza Csapoati (#77814) üzenetére


Plata
félisten

Igen mert először épp főztem és csak úgy gyorsba válaszoltam,ami eszembe jutott,de utána ide ültem a gép elé és rendesen is válaszoltam.

(#77816) Viktor77 válasza Plata (#77813) üzenetére


Viktor77
titán

"4.Mythic raidet találsz rengeteget raid finderben." Igeeeeeen? :D

Szóval, mythic insta nincs finderben, pontosabban van, csak a dungeons vagy a custom fül alatt, mivel ide előre összeállított csapattal kell menni, nem rak össze másokkal. Jelentkezel egy szimpatikus groupba és vagy beinvelnek vagy nem (900 körül inkább nem, így egyszerűbb ha te csinálsz groupot).

Ha raid finderben raidelsz, akkor personal loot van, ami azt jelenti nem mindenki kap lootot (5 emberenként jár 1 loot, 25-en vagytok, 5 ember kap lootot (illetve, mindenki dobhat bonus rollt, hátha kap valamit).

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#77817) Cathfaern válasza Viktor77 (#77816) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Personal loottal kapcsolatban annyit pontosítanék, hogy átlagban jön ki az amit írsz. Egy adott bosson eshet mindenkinek is loot, meg senkinek se, de nagyszámú boss kill esetén átlagban kijön az 5 emberenként 1 loot. Legalábbis LFR-ben és legutolsó információim szerint :)

(#77818) Plata válasza Viktor77 (#77816) üzenetére


Plata
félisten

Bakker,gondolom ott már magától is megtalálja ha keresi. :D
Nem igaz hogy nem invelnek be 900 alatt.
A hordás karimat totál elhanyagoltam, a többiektől küldtem neki 880-as cuccokat,nem jártam vele sehova,a class hall küldik sincsenek megcsinálva rendesen. :B
Azt hiszem 886 volt gearje és bejutottam vele.
Valami lökött 4 dps 1 tank mythicbe.De sikerült,bár meglepődtem rajta.

(#77819) Csapoati válasza Plata (#77818) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sima mythicbe nyilván beinvelnek, mythic+-ba már nem nagyon fognak 886-tal, még +2-be sem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77820) Plata válasza Csapoati (#77819) üzenetére


Plata
félisten

Passz,nem szoktam menni,azt is csak kíváncsiságból.

(#77821) samfishR


samfishR
senior tag

Healbacsi, Viktor77: köszönöm! már esett is egy újabb :DDD

(#77822) Healbacsi válasza Triathlete (#77811) üzenetére


Healbacsi
őstag

Annyival egeszitem meg ki a korabban elhangzottakat, hogy sokan elfejeltik az arenat. 2v2, 3v3 is 915+ itemet ad.. mindossze 1500 honort kell szerezni bracketenkent, meg nyerni sem kell.. pvp-ben nem szamit annyit az ilvl sem, egyedul a honor talentek meglete. De sok hasonlo gearelodo alt van a keresoben.

(#77823) Plata


Plata
félisten

Csak nekem tűnik furának a karácsonyi ajándék osztása?
Van 13 allys karim,öszvissz 1-nek esett hearthstation.
Van 8 hordás karimnak,azoknak mindnek esett hordás változat,van amelyiknek 2 is.

(#77824) Arnold2 válasza Plata (#77823) üzenetére


Arnold2
őstag

Annak utánaolvastam, mert a mainem nem kapta meg.
A Wowhead szerint a tavalyi ilyen témájú küldi nem resetelődőtt, gyak: ha tavaly kivetted az évenkénti egyszeri ajándékot, akkor nagy eséllyel, idén beragadt az a szál és nem fogod tudni.
Azt tanácsolták, hogy menj oda egy olyan karival amivel eddig még nem nyitottad ki karácsony apó ajándékait és meg fogod kapni.
Amúgy gondolom nem kell mondanom, hogy toy-t elég egyszer használni és az összes karid megkapja :)

(#77825) Plata válasza Arnold2 (#77824) üzenetére


Plata
félisten

Persze tudom.
Csak érdekes volt hogy allys karikkal épp csak meg lett hordásokkal meg volt amelyik kettőt is kapott.
Igaz a hordás karik idei karik,mert az idén lett tele a hócipőm argussal és inkább kipróbáltam a hordát.

(#77826) Arnold2 válasza Plata (#77825) üzenetére


Arnold2
őstag

Persze, mert eddig mindent megcsináltál az allys karakterekkel.
A hordás karaktereidről meg mindenki tudja, hogy azért születtek idén, mert heves ellenérzéseid vannak Argus, amúgy egész pöpec, területeivel szemben :)

(#77827) Csapoati válasza Arnold2 (#77826) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Komolyan? Ez nekem új.

;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77828) Healbacsi válasza Csapoati (#77827) üzenetére


Healbacsi
őstag

December 26th Update: The bug has been fixed which prevented players who opened Gently Shaken Gift last year from opening it this year and acquiring Hearthstation/ Hearthstation.

(#77829) Mattb


Mattb
senior tag

Sziasztok!
2 kérdésem lenne hozzátok. Van aki 2015 Macbook Pro 13"-on játszik? Játszható így? Mennyire teszi tönkre néha esténként pár óra játék?

Valamint ha megveszem most az akciós Legiont, amihez jár 30 nap játékidő, azt mikor aktiválja a rendszer? Fizetéskor, vagy én aktiválom? Mert nemtudom meddig tart, megvenném a játékot most, viszont csak januárban lenne rá időm.

Üdv!

(#77830) Cathfaern válasza Mattb (#77829) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Legionhöz nem jár 30 nap játékidő, csak az alapjátékhoz.

(#77831) Mattb válasza Cathfaern (#77830) üzenetére


Mattb
senior tag

Na, ezt jó tudni :))

(#77832) Csapoati válasza Healbacsi (#77828) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én a hsz második felére céloztam. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77833) Plata


Plata
félisten

Hű ezt kapjátok ki,egy csodaszép 950-es robe volt a heti ládában.
Állati,lassan felöltöztetem a mage karimat wq-ból meg küldizésből.

Mellesleg hiába mentem több timewalkingot is,nem kaptam cloth ruhát,elfelejtettem felvenni a heti küldit először. :B
Asszem második timewalking után esett le hogy hopp a heti küldi. :D
Szerettem volna új cloth kinézeteket bezsákolni,de csak gyűrű és trinket jött.

[ Szerkesztve ]

(#77834) Fiddlestick válasza Plata (#77833) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Ez csodaszep ? :) Azt hiszem hogy emebrenkent mas jelentoseggel bir ez a szo ! :)

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#77835) Plata válasza Fiddlestick (#77834) üzenetére


Plata
félisten

Nekem tetszik. :P

(#77836) Peetey91 válasza Mattb (#77829) üzenetére


Peetey91
senior tag

Szia én 2014-es MBP-vel tolom, nem maxon de bírja, baja nem lesz tőle szerintem. Évente érdemes kitakarítani, pasztázni és akkor a hűtéssel is minden rendben lesz.

(#77837) Fiddlestick válasza Mattb (#77829) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Mennyire teszi tonkre ? Te mirol beszelsz ? :) :F

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#77838) pckownz válasza Fiddlestick (#77837) üzenetére


pckownz
senior tag

Igaz nekem 15"-es 2017-es van, de hibatlanul birja a homersekletet lecsukva is a gep, fanny szerint 65fokos jelenleg is jatek kozbe :)

(#77839) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Sziasztok!

Van köztetek olyan, aki valamelyik Linux disztró alól tolja a WoW-ot? Személyes tapasztalatokra lenne szükségem, ugyanis már régi vágyam, hogy fő oprendszernek Linuxot használjak, már játékok közül is igazából csak a WoW-val játszom, dual bootot pedig nem szeretnék, mert csak a macera lenne vele.

Jelenlegi konfigom, ha számít: i7-4790, 16GB RAM, GTX1070

Előre is köszönöm a konstruktív hozzászólásokat! :)

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#77840) Arnold2 válasza HoaryFox (#77839) üzenetére


Arnold2
őstag

Ami biztos, hogy a konfiggal abszolút nem lesz gond.
Linuxról viszont sajnos nem tudok neked nyilatkozni, baráti körben sincs olyan, aki tudomásom szerint Linux alól játszana :(

(#77841) Plata


Plata
félisten

Sámán karival is letoltam timewalkinget.
Szerettem volna neki megszerezni egy mail chest-et,de pont az a szín nem esett amit szerettem volna.Ami már megvolt az megint esett.
Végül egy 930-as bocskort kaptam a heti ládából vele.
De abban az átok monastery-ben sokat szenvedtem vele.Már a második boss-hoz mentünk amikor valahonnan az insta elejéről valami villám elkezdett minket lövöldözni,kétszer át is estem miatta a textúrán,de szerencsére mindig vissza repültünk ugyanoda.De egész végig sebzett minket.

[ Szerkesztve ]

(#77842) bucihost válasza HoaryFox (#77839) üzenetére


bucihost
senior tag

Szia!

Konfigom: Xeon X5660 @ 3.2ghz, GTX 1050 (nem Ti), 12gb ram. Linux Mint 18.3 (xfce), playonlinux.
1360x768 felbontás (LG TV), gond nélkül megy. Nagyon nem feküdtem még rá, csak 1-2 óra teszt volt eddig.

Többek szerint OpenGL-el jobb, de nagyon megoszló mert van aki szerint meg DX-el. (én még csak DX-el néztem)

Van 1-2 rejtélyes "Bug?" pl:
MTU-t 1460-ra kell állítani 1500-ról, mert amúgy disconnected van. (Fura, mert laptopon nem kellett)
Valamint többen panaszkodnak, hogy nem használ minden cpu magot linux alatt a wow. (nekem ilyen gond nem volt)

Szvsz teszteld le szerintem, hogy nálad miként megy. Az biztos, hogy kb 20-30 FPS-el kevesebb lesz linux alatt.

(#77843) HoaryFox válasza bucihost (#77842) üzenetére


HoaryFox
őstag

Köszönöm az infókat, lehet egyszer fogom magam, lementem a Win-t az SSD-ről és pakolok helyére egy Linux-ot, aztán kipróbálom.

Ha meg mégsem jön be, pár kattintás és máris újra használhatom a WIn-t, mintha misem történt volna :))

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#77844) Plata


Plata
félisten

Srácok valaki magyarázza már el nekem hogy 110-es paladin minek mászkál 90-es vagy kisebb szintű cuccokban?
[kép]
[kép]
Volt rajta két legendary,de a többi felszerelése mind 90 vagy alatti,az artiifactja 750 ilvl volt vagy 754,alig bírtam életben tartani.

(#77845) Healbacsi válasza Plata (#77844) üzenetére


Healbacsi
őstag

Azert, mert timewalking instakat farmol. Ez ugye azt jelenti, hogy a gear egy adott ilvl-re degradalogik. Az alacsonyabb gearben mint ahogy latod, tobb a gem hely, azaz erosebb a gear, mintha a 110-es cuccaban lenne. Roviden ennyi.. Ha vki ki akarja farmolni a random sarkanyt, akkor sokszor tenni is kell erte, es nem a randomban bizni.

En is gondolkoztam mar rajta, hogy osszerakok egy timewalking geart, papiron mar megvannak melyik slotra mi kellene, de meg nem vettem a faradtsagot.

[ Szerkesztve ]

(#77846) Plata válasza Healbacsi (#77845) üzenetére


Plata
félisten

De hát ez a csóka vér gyönge volt,a dps jobban bírta mint a srác.

(#77847) Healbacsi válasza Plata (#77846) üzenetére


Healbacsi
őstag

Mind1, teny, hogy szarul van gemelve, de attol meg a miertek adottak, a geartol meg nem kovetkezik a jobb dps, ahhoz megfelelo sorrendben is kell nyomni a gombokat.

[ Szerkesztve ]

(#77848) Plata válasza Healbacsi (#77847) üzenetére


Plata
félisten

Jah nem a dps-e volt a gondom,hanem hogy ő volt a tank,de olyan papír volt mint a szösz.
Egyébként megkaptam a küldiért a cuccomat,sajna 930 ilvl cipellő.
De olyan ronda bocskor hogy a monkom sérója az égnek állt mikor meglátta. :D
Szeretnék neki már valami értelmes és jó legendarit,de nem akar összejönni,próbálok én wq-zni inváziózni meg minden de nem esik.
A jelenlegikkel nem nagyon vagyok kibékülve,chest meg vállas van,de használhatóbb kellene.

(#77849) Peetey91 válasza Plata (#77848) üzenetére


Peetey91
senior tag

Melyik a kedvenc karid, látom egyszerre használsz jó sokat? Lehet említetted már, csak azt tudom, hogy a pap biztos nem. :D

(#77850) Plata válasza Peetey91 (#77849) üzenetére


Plata
félisten

Pap a kedvenc karim. :DDD
Sosem játszom vele. :DD
Akivel legtöbbet játszom és akit nagyon szeretek az a törpe hunti,de vele a raid abból áll hogy pecázunk. :B
Meg akit még nagyon szeretek az a human fire mage,panda híler monk,gnome assasin rugó és a törp sith sámli. :DDD
És a human affli warlockot is szeretem,de őt azért mert tetvesül op és vele könnyű bármit csinálni. :D
Vele toltam le argus-t is,neki oszt tök nyóc hányan gyünnek úgyis megpatkolnak. :DDD
Raidelni meg ilyesmiket max akkor megyek ha baromira unatkozom és nincs mit csinálni.Különben soha,kivéve a timewalking,azt mindenkivel mindig. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.