Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77301) lakisoft válasza miqlas (#77300) üzenetére


lakisoft
veterán

Miért kell ragaszkodni a magyar guildekhez? Szeretsz magyarokkal veszekedni? :D

- Árad -

(#77302) miqlas válasza lakisoft (#77301) üzenetére


miqlas
őstag

Én :F Francokat! :DD
Öt éve szakítottam a magyar guildekkel még tört szerón! Azóta csak nemzetközi guildben vagyok, már csak az általad említett állandó civakodás miatt is! Csak azért említettem meg a guildet, mert errõl beszéltetek Healbacsival! :D

42

(#77303) Whysperer válasza miqlas (#77302) üzenetére


Whysperer
addikt

Én még mindi ga warrior / palamon agyalok a Shamanról reroll-ban 80% PVP 20% PVE. Eléggé agyalok a Palan. Jó tank jó Heal jó DPs. Warrior jó dps nem rossz tank. agyalok nagyon melyik legyen. shamant kezdem megunni. kicsit uncsi ez a permet STUN/SAP/FEAR/Silence mindne fajta ... imádni való PVP-ben RBG meg külön élmény a restoval ;) 20-ból 19x focus target vagyok 1800 felett!

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#77304) Zedz válasza Whysperer (#77303) üzenetére


Zedz
addikt

Warrior és Pala között én is filózok mostanában. :DDD Mondjuk főleg PvP-re.

(#77305) Whysperer válasza Zedz (#77304) üzenetére


Whysperer
addikt

Hjaja csak kicsi tbeleuntam ,hogy má rnem is a csapat healelés szinte a lényeg hanem ,hogy Én túléljem 8) Azon nevettem tegnap voltunk RBG-is aztán jobbna bírtam az ütést mint a Tank druid ,de nem is evvel van a baj hanem ,hogy a végén már tényleg nekem kellett futnia flaggel ,de ez nem is baj csak végtelensésig ot tállok stunba vagy sapba vagy fearbe vagy ,ha cleanset tolok már valakire ,ho gyne halljon bele már attól is fearelödök ,ha 8 secenként le kell szednem valakiről a dotokat. lassan már csak a mozgás nem counterspellel ;-P

Azt nevettem van egy olyan PVP talentem persz enem ez van kirakva,hogy 8 secenként 50% gyorsabb 1 chain healem. Mekkor a TROLL már. Chain healt sz.tem 2008.ban tudtam utoljár a PVP-n eltolni !! ;) Mármint ami heal és Hp arányában érlteme is volt. ;)

lehe tvalami kulipintyó csira lapátos transmogban kellene járnom.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#77306) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Srácok, hülye kérdés. Mennyire jellemzô, hogy pvp szervereken ledarálják a kicsiket, mostanában? Vacilàlok egy pvp és egy pve szerver között, a pvp szerverekektôl mindig az tartott vissza, hogy az abuzált, rossz családi körülményekkel megáldott Pistike csak ùgy tudja kiélni ferde hajlamait, hogy megöli a védekezni nem tudókat.

PVE szervereken mennyire jellemzô az aréna és a bg telîtettség? A pvp szerver a defias brotherhood lenne, a pve a magtheridon. Ezeknek jó az alli/horda aránya, ezért szimpatikusak. Szeretnék pvpzni nagy szinten, és ahogy idôm engedi, pvezni is majd a jövôbeli klánommal. Ezért nehéz dönteni, kell minden. :DDD

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#77307) Plata válasza Coccolino_O (#77306) üzenetére


Plata
félisten

Nézd normális játékosok ott sem bántanak,de mindig is lesz elég sok olyan aki igen,nem jellemezném őket hogy mik,mert túl csúnya szavak egy fórumba.
De azt hiszem 7.3.5 frissítéstől megszűnik a pvp pve szerver és te döntöd el mit akarsz.Pvp szerveren is lehetsz pve és nem tudnak majd bántani.
De a köv kieg eléggé pvp szerű lesz.

[ Szerkesztve ]

(#77308) Viktor77 válasza Healbacsi (#77294) üzenetére


Viktor77
titán

Soha nem leszünk nemzetköziek.

Az a baj, hogy összehasonlítasz egy CBMH-val. A mienk egy sokkal-sokkal összetartóbb közösség (kicsit nem megy a progressz, már horda, azóta meg 20-an 20 felé vannak (ez sokat elmond az összetartásról)), IRL barátságokkal, évi 2-3 klántalival (meg több kissebbel).
BC közepe óta vagyok ezzel a maggal, eszembe nem jutna másik guildbe menni, és ezzel igen sokan vannak még így.

Azt szoktam mondani, ha csak normalt ütnénk, akkor is itt lennék. Ezt a guildet a barátság tartja össze nem a progressz. Az csak hab a tortán. Voltak hullámvölgyeink minden kiegben, ennek ellenére tartjuk a magyar alli 2-3. helyet. Úgy gondolom, hogy ez nem egy lesajnálnivaló állapot, hanem egy csoda.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#77309) lakisoft válasza Whysperer (#77305) üzenetére


lakisoft
veterán

Olyan szép mint egy új traktor :D.

- Árad -

(#77310) Viktor77 válasza Viktor77 (#77308) üzenetére


Viktor77
titán

Visszaolvasva, talán kicsit erős lett a megfogalmazás. Nem akartam senkit megbántani a CBMH-ból. A leaderrel én is beszélgettem párszor, próbáltam összehozni a két gárdát, de csak úgy mint nálunk, náluk is erős volt a .... (nem igazán találom a megfelelő szót, de tudjátok mire gondolok).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#77311) Healbacsi válasza Viktor77 (#77308) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ezt en is ertem, csak nalam ott hibadzik a dolog megitelese, hogy nem ment a progress, es irany masik server (nem horda). Azok szamara akik nem tartanak veletek az ok/eredmeny teljesen ugyanaz.
Felre ne erts, nem vadolok senkit, mindenki azt/ugy jatszik amit szeretne.

Csak kerdezem, hogy a wq-elesen kivul latszik-e barmi valtozas.

Szemelyes velemenyem az, hogy kicsit elhamarkodtatatok azt a transfert, boven ki lehetett volna birni a kieg vegeig.

(#77312) Viktor77 válasza Healbacsi (#77311) üzenetére


Viktor77
titán

Valószínűleg ki. És aztán? Mint írtam, nem lesz több ember Ragna alliban, az Arathor meg fogyóban (írtam talán annó, hogy megkerestünk több ottani guildet, és ők mondták, hogy oda ne).

Kis adalék. Ha megnézed a wowprogresst, azzal, hogy átjöttünk, a Silvermoon lett a 2. legprogresszorientáltabb magyar allis szerver (hc-t és az 1/9-eseket nem számolom). :D

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#77313) Healbacsi válasza Viktor77 (#77312) üzenetére


Healbacsi
őstag

A sokadszori tamado reflektalasbol leszurom a mondanivalot, egyelore magatok vagytok, es egy igy jo is. Koszi a kimerito valaszt, reszemrol nincs szukseg tobb infora, a szukseges inputokat mar tudom.

(#77314) Viktor77 válasza Healbacsi (#77313) üzenetére


Viktor77
titán

Na most ebben mi volt támadó. Igazat adtam. :F

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#77315) Cathfaern válasza Viktor77 (#77312) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem Healbacsi úgy gondolta, hogy kihúzni egy kieget Ragna alliban és ottmaradni, hátha a PVP változtatások miatt megnő a népesség. De erősen kétlem, Arathor allihoz képest is visszalépés a Ragna alli, és ott még connected realm sincs, hogy azt lehessen mondani, hogy oké, magyar nincs sok, de legalább ember van. Szóval nem látom valaki miért menne Ragna alliba jelenleg. Az már egy másik sztori, hogy a következő kiegben bevezetett community-k milyen hatással lesznek a guildekre meg úgy általában a raidelésre,
de erről még annyira keveset tudni, hogy tippelgetni se nagyon lehet. Mondjuk ettől függetlenül valószínűleg a nemzeti közösségek életét csak könnyíteni fogja.

"Ha megnézed a wowprogresst, azzal, hogy átjöttünk, a Silvermoon lett a 2. legprogresszorientáltabb magyar allis szerver (hc-t és az 1/9-eseket nem számolom)."
Poénnak szánod, de Arathor addig volt népes realm amíg voltak ott (magyar szinthez mérten) top guildek. Ahogy megszüntek / abbahagyták a hc raidelést, gyakorlatilag pillanatok alatt eltüntek az emberek a realmről. Viszont amíg voltak, addig rendszeresen jöttek transferrel akár Ragna hordából is. Szóval nem kizárt, hogy megindítatok egy népvándorlást :)

(#77316) robyroby


robyroby
tag

Auctioneer -ben szeretném fix-re állítani (appraiserben) az itemek árát pl. 100g-re, hogy tudom ezt megtenni? egy macro is jó lenne rá :)

:R

(#77317) lakisoft válasza robyroby (#77316) üzenetére


lakisoft
veterán

Azt hiszem ez nem a legjobb ötlet. Nézd meg az első hozzászólásban található Trade Skill Master nevű csodát.

- Árad -

(#77318) robyroby válasza lakisoft (#77317) üzenetére


robyroby
tag

Néztem, de nem igazán jártam sikerrel abban h tömegesen minden zöld itememnek (több száz db) egységesen pl. 100 gold árat adjak... :))

(#77319) lakisoft válasza robyroby (#77318) üzenetére


lakisoft
veterán

Egy fontos tanács. Ésszel kell használni. :R

- Árad -

(#77320) miqlas válasza robyroby (#77318) üzenetére


miqlas
őstag

(#77321) Lacee1986 válasza robyroby (#77318) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Csak kíváncsiságból, miért akarsz minden zöldet eladni 100 goldért?

(#77322) lakisoft válasza miqlas (#77320) üzenetére


lakisoft
veterán

(#77323) Cathfaern válasza Lacee1986 (#77321) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mert még mindig többet kap érte, mint ha bevágná őket vendorba, és drasztikusan kevesebb idő alatt pénzzé lehet őket tenni, mint ha rendes áron adnád, illetve megvizsgálnád, hogy melyiket mennyiért add el. Nyilván gold szerzés szempontjából nem ez a legjobb módszer, de ha valaki nem akar goldból tokent fizetni, akkor igazán annyira nagy szükség nincs is a pénzre.

(#77324) robyroby válasza Cathfaern (#77323) üzenetére


robyroby
tag

Így így :R

Rendben neki futok mégegyszer a TSM csodaaddonnak :) köszi szépen mindenkinek :R

(#77325) miqlas válasza lakisoft (#77322) üzenetére


miqlas
őstag

... csak azért azt linkeltem, mert hátha necces az angol! :P

42

(#77326) Plata válasza Lacee1986 (#77321) üzenetére


Plata
félisten

Van olyan zöld item ami több száz ezret is érhet mert transmogba kell.

(#77327) Lacee1986 válasza Plata (#77326) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Igen, azért is írtam. Jó ötlet, de én átnézném az árát mielőtt automatikusan berakom AH-ba. Az Undermine Journal addonja nagyon jó erre, ha csak gyorsan megakarod nézni kb mennyit ér.

(#77328) lakisoft válasza miqlas (#77325) üzenetére


lakisoft
veterán

Google translate akkor :R

- Árad -

(#77329) Fiddlestick válasza lakisoft (#77328) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

igen, az biztos mukodik es bizonyara ertelmes dolgok jonnenek ki neki :\ Epito jellegu hsz volt :R

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#77330) Cathfaern válasza Viktor77 (#77312) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Most látom Silvermoonon rajtatok kívül is van egy magyar guild :) Ők is most jöttek, vagy már helyiek voltak?

(#77331) Viktor77 válasza Cathfaern (#77330) üzenetére


Viktor77
titán

Ők helyiek, nem tudom mióta.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#77332) Brenor


Brenor
aktív tag

Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de nekem a legion egyik legnagyobb csalódása a warlock class, ami sokáig a mainem volt most lefokoztam altá. Emlékszem a mopban mennyire lenyűgözött az, hogy mindhárom talent fa mennyire változatos és egyedi volt. Nagyon tetszett a destronál a burning embers rendszer, a demonál az, hogy volt egy csík, ha ez megtelt átváltozhattam démonná, emlékszem shadowbolt impeket dobált ez nagyon ötletes volt. A demo volt a kedvencem, de a destrot is nagyon szerettem.
A mostani demo lock igaz elég erős, de nagyon unalmas vele játszani. A dreadstalkereket idézni majd felerősíteni, elnyomni egy hand of guldant amiből impek esnek ki, azokat is felerősíteni és ezt kell csinálni egész végig. A destrot elég gyenének találom és idegesítő, hogy a shadow burn talentes skill lett és így senki se használja, mert a másik kettő talent jobb.
Örülnék annak, ha a következő kiegbe átdolgoznák a lockot, a destronak visszadnák a burning emberst plusz a shadow burnt, a demonak a metamorphosist.

(#77333) Plata válasza Brenor (#77332) üzenetére


Plata
félisten

Asse tom már régen milyen warlockom volt,marha rég volt,talán Cata elején.Mivel nekem kimaradt panda draenor gőzöm sincs milyen volt.
Próbáld ki az afflit.
Az brutálisan erős.
Affli locknál az lesz a legnagyobb problémád hogy a térképen túlságosan elszórtan és túl kevés ellenség van.Tovább tart összehúzni 20-30 mobot mint leütni.
Seed + singularity kombóval takarít bármit.Bár 7.2-vel nerfelték,de még így is túl erős.

[ Szerkesztve ]

(#77334) Lirion válasza Brenor (#77332) üzenetére


Lirion
addikt

A metamorphosist már megkapta a DH, szóval hiába vársz rá. Azt meg már egyébként is mondták, hogy a köv kiegben nem lesznek komoly class változások, úgyhogy arra sem érdemes várni.

[ Szerkesztve ]

(#77335) lakisoft válasza Fiddlestick (#77329) üzenetére


lakisoft
veterán

Nem értem hogy basic angol tudás nélkül hogy tudnak emberek játszani? Szoktam segíteni ha tudok de azért ilyen alapokban sajnos nincs rá idő. Cáfoljatok meg de aki régóta játszik legalább alap angol megy. E nélkül nem tud értelmesen játszani a wowban sem. :R

- Árad -

(#77336) lakisoft válasza Brenor (#77332) üzenetére


lakisoft
veterán

Amennyit én nyomkodtam a lockot. Nekem nagyon tetszik. Persze nem olyan mint régen de attól még élvezhető.

- Árad -

(#77337) Lacee1986 válasza lakisoft (#77335) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Én meg az nem értem, hogy mit nem értessz? Van aki más nyelvet tanul/tanult vagy esetleg semmit. Angol nélkül még megtudod nyomni a skilleket.

(#77338) #57919488 válasza Brenor (#77332) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ha unod a lock-ot erdemes valtani mert ez mar nem fog valtozni sajnos. Mondjuk ha valakinek az szorakoztato, hogy annyi mob-ot magara huz amennyit csak akar vagy BG kozepen egy ranged tank akkor hajra mert kinyirhatatlan de ettol meg kegyetlen unalmas.
MoP-ban nagyon jo volt a lock. Caster-ek kozul szamomra a lock a legunalmasabb most.
Balance Druid es Elem Shaman viszont nagyon feljott. Mage kozeput de annyira nem az igazi. Mondjuk Hunter sem kot le tul sokaig de igazabol a Rogue ami meg csalodas.
Ha azt nezem akkor Warri / DK az amivel a legtobbet elvoltam pedig ezektol nagyon messze voltam regen, viszont most jok lettek szerintem. Palaval kellene meg foglalkoznom kicsit de eddig koroket ver Encha Shamy-ra.
Kovi kiegben biztos, hogy DK lesz amivel kezdek es csak utana minden mas.

(#77335) lakisoft:
Annyi angol amennyit feliratos filmekbol ossze lehet szedni talan mar minden jatekosnak megvan. Ameddig nincs tenyleges RPG elem a kuldetesekben es valaszthato alternativ megoldas addig igazabol a beepitett questhelper is mutat mindent olvasas nelkul is.

(#77339) Peetey91 válasza Brenor (#77332) üzenetére


Peetey91
senior tag

A BfA kapcsáni interjún mondták, hogy a demo lockra és a surv hunterre például ránéznek, mert érzik, hogy szar: "Demonology Warlock was not a fully successful experiment. The master of demon fantasy is great, but the execution wasn't right.
Demonology, Survival, and other specs will probably see more significant changes."

[ Szerkesztve ]

(#77340) Plata


Plata
félisten

Nem is tudtam hogy régi itemekből is van warforged.
Az előbb esett egy ilvl 161 warforged trinket.
Arathoron kis kariztam.

[ Szerkesztve ]

(#77341) lakisoft válasza Lacee1986 (#77337) üzenetére


lakisoft
veterán

Vitatkozhatnánk ezen de inkább elengedem a dolgot. A játék nem ennyi, hogy gombokat nyomkodunk...

- Árad -

(#77342) Plata válasza #57919488 (#77338) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem a lock jó,nekem ami totál nem jött be az a pap.Felhúztam 110-re,de köszi inkább nem,kivettem shadow és disc artifact fegyót is,holy már nem megy,nincs kedvem bele se kezdeni,az egész pap tök selejt.
Utoljára tán cata idején papoztam,de nekem disc volt a kedvenc,de ez ahhoz képest egy rossz vicc.
Holy nem jött be,egy monk híler sokkal jobb vagy druida,shadow meg disc szintén nem,shadow warlock vagy mage mellett nulla,disc meg jaj de szár.
Nekem a pap állati nagy csalódás,minden féle karit húztam fel legionban,de ez a pap nagyon meg lepett.

(#77343) Plata válasza Plata (#77340) üzenetére


Plata
félisten

Megnéztem nagy karival is azt a dögöt hátha warforged cuccot kap.
Nem azt kapott,sima 900 ilvl bicska. :(((
[kép]
Pedig kiskarival warforged esett.
[kép]

(#77344) Plata válasza Plata (#77343) üzenetére


Plata
félisten

Fene vigye el hogy eddig nem tudtam elmenni ilyen bosst ölni,eddig nem érdekelt.
Most duduval lementem feralasba és dupla cuccot kapott,druidával ráadásul még mászkálni sem kell,pont oda visz a dudu metró. :P
Bocskor meg back esett neki.Bocskor irtó ronda,de a másik egész szép.
Három 900-as cucc lett.Kazzak is dobott egy staff-ot.
Kár hogy harmadik nem dobott semmit.

[ Szerkesztve ]

(#77345) Lirion válasza Plata (#77340) üzenetére


Lirion
addikt

Az nem régi item volt. A 13. szülinap alkalmából berakták a 4 sárkányt, azuregost és lord kazzakot (régi vanillás bossok) modern loot táblával és 60. szinttől lehet napi küldivel menni leverni őket, a loot pedig a szintnek megfelelő szintre kerül leskálázásra, ami, miután legionös loot, procolhat magasabb szintre is.

(#77346) Plata válasza Lirion (#77345) üzenetére


Plata
félisten

Jah de ez nekem újdonság. :B

(#77347) Plata


Plata
félisten

Mivel el kell trappolnom pár karival a francba küldi miatt és legtöbb karit instával húztam így nincsen szinte sehova nekik flight point,megvettem az allys kalimdor és eastern kingdom heirloom flight pont vackot és meg kaptam a hordásokat is.
Állati jól jártam,a hordás realmon úgysincs rá pénzem.Ennyiért egyáltalán nem is drága.

(#77348) Plata válasza Lirion (#77345) üzenetére


Plata
félisten

Képzeld kazzak a sámlimnak két cuccot dobott,900-as back és 915-ös staff.
Hogy a nénikéjét tolta volna telibe,mért nem fordítva. :DDD

(#77349) Peetey91 válasza Plata (#77348) üzenetére


Peetey91
senior tag

Nem akarsz inkább Youtubon streamelni ahelyett, hogy a játék minden mozzanatáról itt számolsz be naponta négyszer? ;]

(#77350) Csapoati válasza Peetey91 (#77349) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De izé vagy... Én meg itt várom, hogy a DK-nak vajon mit dobott Kazzak. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.