Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77101) Lacee1986 válasza Whysperer (#77100) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Az előző kiegészítőben is így volt. Rated BG-hez és arénához nem kell repülés, szóval nem értem a problémádat.

(#77102) Plata válasza Tigerclaw (#77097) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem eventen szerezhettek valami cuccot,mert tegnap paladint láttam moonkin formban dalaranban.

(#77103) #57919488 válasza Lacee1986 (#77101) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ott irta, hogy a szabadsagot szereti a wow-ban ...
Eleve ha egy Open World jatekban korlatozzak a szabadsagot es raeroltetik a jatekosokra annak a megszerzeset az minden csak nem szorakoztato.
Mondjuk jo lenne ha kovi kiegtol nem PvE hanem PvP-s kuldiket kellene majd teljesiteni a Fly megszerzesehez honapokon at 8.2/8.3-ig es akkor beszelhetunk arrol, hogy mar pedig a Raid/instazashoz eleve nem is kell Fly...
szerk:
Amugy a Fly tema ugy lenne rendben ha eleve lenne egy lassu alap pl. 150%-os kepesseg kezdetektol elerheto es ha valakinek ez nem eleg akkor mehet repuzni 200%/250%-os stb. valtozatokert minden adott kiegben.

[ Szerkesztve ]

(#77104) pckownz válasza #57919488 (#77103) üzenetére


pckownz
senior tag

Mondjuk jo lenne ha kovi kiegtol nem PvE hanem PvP-s kuldiket kellene majd teljesiteni a Fly megszerzesehez honapokon at 8.2/8.3-ig es akkor beszelhetunk arrol, hogy mar pedig a Raid/instazashoz eleve nem is kell Fly...

Mar ne is haragudj meg, semmi bajom nem lenne vele, ha valasztani lehetne, hogy pve/pvp.
Na de azt meseld mar el, hogy a pvp melyik reszehez kell kilepned egy fovarosbol, ami indokolna a repulest, megpedig olyan mertekben, hogy pvp-vel kelljen kifarmolni azt?
Mert bizony jobb helyeken mythic raid kezdete elott mar ott allsz az ajtoban felkeszulten(vagy esetleg lebegsz a mounton, mert nem szeretnel pvp-be keveredni), world quest, gathering, elite-ek, treasure-ok mind pve.

(#77105) Plata válasza #57919488 (#77103) üzenetére


Plata
félisten

Hát az nagy bukta lenne,én például tuti újra abba hagynám.

(#77106) Viktor77


Viktor77
titán

"Raid set bonuses are being retired for BfA."
"Tier sets lock down character slots and limit choices."

Maximálisan egyetértek. Hiába megyek a heti mythic ládáért, szinte semmi jó nem jöhet. Volt ugye 4+2 setbonus miatt megtartott setitetem (a NH-osat azóta kukáztam), 2 legendary, 2 bis trinket raidből. Ez kapásból 10 slot, ahova nem jöhet jobb item.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#77107) #57919488 válasza pckownz (#77104) üzenetére


#57919488
törölt tag

Itt arrol van szo, hogy a PvE-s jatekosoknak mondhatni passzivban mar meglesz a Fly mivel nekik ugyis utba esik a dolog. A PvP-s jatekosok meg szivjanak a PvE tartalommal amihez nincs kedvuk. Mindez azert, hogy meglegyen az Open World erzes.
Nekem ez annyiban szurja csak a szemem (mondjuk nekem is megvan a Fly de az most mindegy), hogy a szokasos magaslorol beszeles megy, hogy PvP-s jatekosoknak miert is kell Fly. Nem, nekik sem kell jobban mint egy PvE-s jatekosnak Mythic-hez de attol meg igenis kell a szakmakhoz, gold farmhoz, barmihez.

Igazabol nem volt otletem a PvP-s questekre csak gondoltam, hogy kicsit aterezzek masok is a helyzetet forditott dologkent azert dobtam be. De ha a PvE-s jatekosoknak kellene olyan dolgot csinalni a Fly megszerzesehez amihez nincs kedvuk az mar egybol verlazito ahogy latom ... :C

(#77108) Cathfaern válasza #57919488 (#77107) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Én mindig mondom, hogy a WoW egy tisztán PvE játék, amibe utólag beleerőszakolták a PvP-t, amit megbántak, csak most már gáz lenne kivenni (mint ahogy a flyingot is). Jól mutatja ezt a PvP realmek megszüntetése is.

Viktor77
Meglep, de teljesen érthető. Ha a tier set bárhogy is működött, az mindig probléma volt. Ha hozott mechanikai változást, akkor a felmerülő balance és/vagy rota megváltozási miatt (új rota nem biztos bejön a playereknek), ha nem hozott, akkor unalmas volt. Ha jelentős dps / heal / tank növekedést hozott, akkor OP volt és muszáj volt megszerezni és szívott akinek pechje volt, ha nem, akkor meg feleslegesnek érződött és esélyesen az emberek annak örültek ha nem az esett (mert más lett a BiS). És akkor még bele se vettem az olyan problémákat, hogy az előző set túl OP-ra sikerült, akkor 1 de akár 2 contentig nem érte meg lecserélni. Szóval igen, érdekes színfolt volt, de esélyesen jobb hogy megy.

[ Szerkesztve ]

(#77109) Wellin9


Wellin9
tag

Ez tényleg egy jó kis "újításnak" tűnik,bár szerintem kb ugyan az lesz,mint most csak éppen a azerites cuccok perkeivel lesznek leszedethetetlen darabok.

(#77110) Viktor77 válasza Cathfaern (#77108) üzenetére


Viktor77
titán

"És akkor még bele se vettem az olyan problémákat, hogy az előző set túl OP-ra sikerült, akkor 1 de akár 2 contentig nem érte meg lecserélni. "

Igen, erre írtam a NH-os set 2 darabját. Az egyik 925-re proccolt a másik 910-re. A bonusuk +10% crit volt a Holy Shockra. Ütött bármit amit azóta megszereztem.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#77111) Lacee1986 válasza #57919488 (#77107) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Pedig van ilyen a játékban, például a mage tower artifact skin ahol 10 rated bg-t kell nyerni... :F

(#77112) #57919488 válasza Cathfaern (#77108) üzenetére


#57919488
törölt tag

Valoban.
Viszont a kovi kieg erosen PvP-s kiegnek nez ki. Mondjuk kicsit verszegeny is ez a horda vs alli tema a Legion utan kieg de majd ugyis belekerul par csavar akarcsak MoP vegen. (nem lepodnek meg ha az egyik Windrunner csaj lenne a kieg fogonosza).

(#77111) Lacee1986:
Na szamomra a Mage Tower az ami tenyleg egy olyan PvE ami mar nem nekem valo :N
Alap PvP-s WQ-ek eddig is voltak amugy.

[ Szerkesztve ]

(#77113) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A legjobb az lenne, ha úgy lehetne megszerezni a repülést, mint a BC, WotLK és MoP során, vagyis fizetsz érte. Esetleg berakhatnak egy 2-3 hónapos tilalmat az elejére és persze kell hozzá a level cap, de ami a Warlord és Legion kiegben van az kriminális. Mindkettőt úgy hagytam ott, hogy nem tudtam repülni és a cancel subscription egyik oka pont az volt, hogy nem lehet repülni.

Rövid story: Olyannyira elszoktunk a repüléstől emiatt, hogy amikor Karazhannál kellett csinálni a questeket, 20 percig körbe körbe mászkáltunk, próbáltunk feljutni, felugrálni ez NPC-hez, mielőtt eszünkbe jutott, hogy Azerothban lehet repülni...

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#77114) Cathfaern válasza #57919488 (#77112) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Arra a kiegészítőre gondolsz, ahol a legtöbb bejelentett contentben (szokásos új bg meg arénát leszámítva) nem lesz PvP? :) Még csak egy új Wintergrasp / Ashran / Tol Barad szerű cuccot se jelentettek be (vagy csak én maradtam le valamiről?). Jó, szigeteken opcionálisan lesz, de ha jól értettem ez nem fog pluszt adni, szóval esélyesen nem sokan fogják használni. Attól hogy a sztori a frakció ellentétre van kihegyezve, még nem lesz sok PvP-s content a kiegben, csak a "körítés" lesz más: nem démon npc-k ellen küzdesz majd, hanem hordás / allis npc-k ellen.

(#77115) Whysperer válasza #57919488 (#77103) üzenetére


Whysperer
addikt

Ha 1 embe rértette mire is gondoltam nekem már rendben megfelel és Te neked ráadásul telejsen átment a gondolatom.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#77116) Dani82


Dani82
senior tag

Annak mi ertelme van, hogy ilyen szazmillio artifact powerem lett 110-en, es egybol ki tudtam maxolni mindent az osszes artifact fegyveren? Innentol akkor nincs ertelme a kis ladak nyitogatasanak a vilagban?

(#77117) Csapoati válasza Dani82 (#77116) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hogyne lenne, az Arguson tovább lehet húzni a reliceket, ha megfelelő szintű (60+) a fegyvered.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77118) Plata


Plata
félisten

Ma nagyon sokat pecáztam,csináltam peca öcsiket,de elakadtam,a legendary öcsit nem lehet megcsinálni.Minden zónában van egy pecahaver akivel össze kell haverkodni sok órányi farmolgatással,de sem Azsuna-ban sem stormheilmben nincs meg az NPC.Néztem róla videót oda mentem de nincs ott.
Néztem wowheadet is,de ott sem láttam semmi érdemleges infót,igaz nem is tudok angolul csak amennyit a wowban összeszedtem.

(#77119) Dani82 válasza Csapoati (#77117) üzenetére


Dani82
senior tag

:F sorry fogalam sincs mi az, csak nemreg keztem ujra a wowot, tok uj az egesz. akkor nyitogatom tovabb a kis ladakat :K

(#77120) Viktor77 válasza Dani82 (#77119) üzenetére


Viktor77
titán

75-ig vannak újdonságok (Arguson lehet plusz traitszinteket a fegyóba tenni 60-75-ig), eddig mindenképp érdemes eljutni

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#77121) Plata válasza Dani82 (#77119) üzenetére


Plata
félisten

Nagyobb bulikért olyan cuccot kapsz ami 1-2 billion ap-t ad.
De magasabb szinten már az is lófing. :D

(#77120) Viktor77
Ciki,de én még egy karimmal sem csináltam meg ezt a netherlight crucible vagy mi a rák dolgot,pedig mindegyik 60+,kivéve a pap,azzal nem is játszom.

[ Szerkesztve ]

(#77122) Lirion válasza Dani82 (#77116) üzenetére


Lirion
addikt

Nyitogasd nyugodtan a ládákat, mert a fegyvert soha nem fogod tudni kimaxolni (más se). :)

(#77123) Lacee1986 válasza Plata (#77118) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Ha jól tudom akkor naponta változik melyik pecás az aktív.

(#77124) Viktor77 válasza Plata (#77121) üzenetére


Viktor77
titán

60-on csak annyit tehetsz, hogy instant húzol 15 szintet a fegyón, az első 3 relic +5-tel történő uppolásával.

Igen, a pecás naponta máshol van.

Ha jól tudom, 101 a max fegyószint, amit elvileg nem lehet majd elérni.

Csapoati:Ja, igaz, rosszul írtam. Kell hozzá q sor.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#77125) Plata válasza Lacee1986 (#77123) üzenetére


Plata
félisten

Ó,hogy a jó,akkor ezért kerestem hiába.Napi 1 npc,bakkeer.

(#77124) Viktor77
Elég ha csak elhúzok argusra ahhoz a kütyühöz és kész?
Utálom argust még mindig,csak inváziókra járok át.Utána tipli vissza.

(#77126) Csapoati
Unlockolni?Jaj ugye nem kell végig tolni hülye argus sztorit?

[ Szerkesztve ]

(#77126) Csapoati válasza Viktor77 (#77124) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ahhoz még 60-nak se kell lenni az artifactnak, csak unlockolni kell a Netherlight Crucible-t. 60-on adja az első plusz traitet az első relichez.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77127) Lacee1986 válasza Plata (#77125) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Elég csak 1 karakterrel unlockolni, utána az összesnek elérhető lesz mint az invázió.

(#77128) Lirion válasza Plata (#77125) üzenetére


Lirion
addikt

Egy karakterrel unlockolni kell, a többi utána automatikusan megkapja. Nem azt írtad, hogy egy karakterrel már megcsináltad?

(#77129) Plata válasza Lirion (#77128) üzenetére


Plata
félisten

Egy karival végig toltam a zónákat.

(#77130) Chumlee válasza Tigerclaw (#77090) üzenetére


Chumlee
senior tag

Kezdésnek Rogue vagy Paladinnal szeretnék próbálkozni ,de azért köszi a tanácsokat :)

(#77131) Plata válasza Chumlee (#77130) üzenetére


Plata
félisten

Rugó az fun,az nálam a vidióta kategória,annyit ökörködtem vele. :DDD
Outlaw rugó voltam kis szinten,minden vacak házra sziklára fel ugráltam.
Ha légió részre jutsz akkor egész szép pénzeket lehet vele összelopkodni.

(#77132) lakisoft


lakisoft
veterán

karaktertransfer akciót mikor szoktak tartani?

- Árad -

(#77133) Viktor77 válasza lakisoft (#77132) üzenetére


Viktor77
titán

Amikor egy szerver túl népes. Mivel inkább összevonás van már, így szerintem már semmikor.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#77134) pipo112


pipo112
senior tag

hello melyik szervereken érdemes most játszani ? jelenleg a bloodscalp-on vagyok de egy haverral most télire nyomulnánk egy kicsit és érdekelne ezen a szerón (bloodscalp ) maradhatunk vagy menjünk más hova + 2 különböző szerón lehetnek karaktereim ?

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#77135) Cathfaern válasza Viktor77 (#77133) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mondjuk figyelembe véve, hogy a pvp realm megszüntetés miatt már csak ah meg guild (mythic raid) miatt számít a realm, én azt is el tudom képzelni, hogy ingyenes lesz a transfer előbb-utóbb. Legalábbis nem sok értelme lenne kizárólag a guildeket bekorlátozni realmekre.

pipo112
Bárhány realmen lehet karaktered. Hordára Ragnaros ajánlott ha magyarokat akartok. Allira Arathor. Ha nem ragaszkodtok a magyarokhoz, akkor passz hogy hova érdemes menni.

[ Szerkesztve ]

(#77136) pipo112 válasza Cathfaern (#77135) üzenetére


pipo112
senior tag

értem köszi!

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#77137) EasyLife


EasyLife
aktív tag

Nézzétek meg a postát, ajándék a dev teamtől :P :R :C :C :C

(#77138) lakisoft válasza Viktor77 (#77133) üzenetére


lakisoft
veterán

Eddig minden évben karácsony körül volt leárazást petekből és game service-ből ugyan így. :R

- Árad -

(#77139) [-HERO-]


[-HERO-]
senior tag

Egy par napra hozzajutottam egy 4k kijelzohoz, es nem birtam magammal ki kellett probaljam rajta a wowot.
A szepseghiba annyi hogy egy 1060 al szerelt lapossal tettem mindezt, es meglepo dolgot tapasztaltam, 6-7 es beallitason 60fps re lockolva siman vitte.
7 es beallitason extrem esetben beesett 48 ra a minimum de akkor sem akadt meg.
Ez most igy hogy vagy mi??!!
Mindenhol csak az jon hogy 4k 1080ti alatta semmikepp.
Egy 1080ti a wowot 1440p be kihajtana 4k ban 120+fps el szerintem :)

Es arrol nem beszelve hogy brutal milyen szep 4k-ban, tetszett.

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#77140) feri1014 válasza [-HERO-] (#77139) üzenetére


feri1014
senior tag

Próbálj ki egy picivel komolyabb játékot 4k-ban. :U Egyből elhasal az az 1060. :U

[ Szerkesztve ]

(#77141) pckownz


pckownz
senior tag

Valaki jatszik 2017-es Macbook pro-n? Lenne 1-2 kerdesem :F

(#77142) Lacee1986 válasza [-HERO-] (#77139) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Én is 4kban játszok GTX 970-el, simán megy vele. Az a baj vele, hogy utána nem tudsz vissza szokni, a full hd baromi csúnya lesz. :D

Cathfaern: A guildek se lesznek annyira kötelezők ha bejönnek az ingame communities.

[ Szerkesztve ]

(#77143) Coccolino_O válasza feri1014 (#77140) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nem csak az 1060... ;]

Srácok, paladinnak a bs+mining kombó a legjobb, ugye? Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#77144) Whysperer válasza Coccolino_O (#77143) üzenetére


Whysperer
addikt

Bármi jó neki. encha vagy herb alch stb stb.

4k-hoz még valamit hozzá tennék. ha a mondjuk AMD cpud van és azt ugye nem preferálják annyira WOW-ban. Ez a hátrán ymég kevesebb lesz ,mert 4k-nál vagy eltűnik vagy csökken a ez a zintel AMD kül.,mert ott a VGA dolgozok szinte teljesen. 4k-nál me glentebb is veheted a settingsben a minőséget szint emert olyan nagy felbontás,hogy akkro is szép sz.tem a fényeket leszámítva ,hogyha 4-5-s tolod. Én is 50 colso 4k-s TV-n tolom 3-4 ről nézem

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#77145) Cathfaern válasza Coccolino_O (#77143) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szakmák nem adnak már combat előnyöket. Szóval teljesen mindegy.

Lacee1986
Nem teljesen értem mit akarnak a community-kkel, de én értelmezésemben azok nem fogják helyettesíteni a guildeket. Bár persze kérdés, hogy ezt hogy tervezik elérni.

(#77146) Lacee1986 válasza Cathfaern (#77145) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Ez nekem se tiszta, habár nagyon örülök ennek az újításnak. Így legalább nem kell szervert váltanom ha egy közösséghez akarok tartozni.

Jó példa erre a Eurogroup. Sokszor raidelek velük, szinte mindenki másik guildből van. Viszont egy csoportal olyan lenne, mintha egy guildbe tartoznánk. A discordot elég jól kilehetne váltani előbb utóbb.

(#77147) Whysperer válasza Lacee1986 (#77146) üzenetére


Whysperer
addikt

Tényleg kár,hogy a / HUN chat az nem Global..

feri1014: Ne érts félre,de WOW pont azért VGA gyilkos ,mert régi engines.... gondolj bele egy új jól optimalizált játékban mennyivel könyebb dolga van egy VGA-ak. Most nem általánosítok csak mondom. 25 Fős raidet vagy egy AV-t 4k-ba tolni elég vicce slehet WOW-ban. is

Pl egy Vulcan-os DOOM. nekem a WOW-ban a CPU-m 25%-on megy a VGA meg maxon. akkor ,ha egy Vulcan api lenne benne akkor CPu is segítene .. ott az a rengeteg semmi. Ellemben egy DOOM-ban ott van és ki is hazsnálhatod rendesen. WOW sz.tem egy mai hwardwarenek nem optimális a régi szarok miatt 8)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#77148) Zedz válasza Whysperer (#77147) üzenetére


Zedz
addikt

Inkább CPU mint VGA gyilkos.

(#77149) Whysperer válasza Zedz (#77148) üzenetére


Whysperer
addikt

Erre értettem ,hog ya WOW inkább szarul optimalizált. egy újabb jól optimalizált nem feltétlenül megy xarabbul.!!

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#77150) [-HERO-] válasza feri1014 (#77140) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Igaz nem 4k ban, csak 2560x1080 ba most fogyasztottam par uj jatekot de megint ra kellett jonnom hogy semmi ujat nem tudnak mutatni, persze a grafikan kivul.
Par ora jatek es egyszeruen megunok mindent.

A wow meg mindig az egyeduli jatek ami lekot meg igy 30+ osan is, aminek egyebkent nem orulok de ez van.

Most megy el az lg34uc79g moncsim, kereshetem a helyere a 4k kollegajat, azt mar latom hogy az lesz a jovo.

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.