Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77851) Triathlete válasza Plata (#77850) üzenetére


Triathlete
senior tag

Az a lock tényleg annyira jó!? Kipróbálnék más valamit is, és ranged dps ha jól láttam csak az van. Illetve akiket látok 110-es szinten elég durván néznek ki, állatira tetszenek.. :B

Lenne még pár amit szívesen letesztelnék (DH, Frost Mage, Shadow Priest, Warrior, Retri-Paladin) de hát alig haladok a hunterrel is 110-en a franc se kezdené elölről megint. Valahogy a fizika és távolsági fétis számvetés során mindig a vadászhoz jutok vissza.

Ma random raidben ezt dobta a gép, pár másodpercig fel sem tűnt, hogy mi ez, láttam sok a nulla mondom jólvan megint 900-as valami, de mintha más lett volna a színe :)

Faction change szokott kedvezményes áron lenni valamikor?

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#77852) Plata válasza Triathlete (#77851) üzenetére


Plata
félisten

Nézd az affli locknál lazább valamit még nem pipáltam,Legion alatt 13 karit húztam fel 110-re.A lock az vicc volt.De 7.2-vel nerfelték,de még így is erős,az lesz majd a gond vele csak,hogy a térképen túl kevés lesz a célpont neki. :DDD
Legion-ban úgy fejlődtem hogy 20-30 rosszarcot összehúztam oszt bumm,majd mentem tovább,újra összehúzni egy rakás mocskot és közébük.
Sajna a 7.2 patch át variálta a talentjait.A két legerősebb talentet egy szintre rakták.Show of the seeds és a Phantom singularity egy szintre került,így már nem lehet együtt használni őket.
De még most így is nagyon erős.
DH nem annyira jött be.Van kettő 110-es.
Frost mage most 83. :D
Fire mage az 110 és nagyon szeretem.
Pap.jaj csak azt ne még egyszer.
Warri egynek elmegy.Nekem 110 arms van.
Paladin dettó.Abból meg 110 retri.

[ Szerkesztve ]

(#77853) sasa311


sasa311
veterán

Sráck egy kis segítség kéne. 9 év után visszajöttem wow-ozni :)
Esett egy ilyen, sima world dropként:

De most ezt nem értem. Ez a cucc szinteződik a tulajjal? Vagy ha most 104-es akkor az is marad?

Illetve hogy a túróba lőjjem be az árát? Egy csomó van AH-ban de különböző statokkal. Ebben pl. van egy prismatic socket :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#77854) Healbacsi válasza sasa311 (#77853) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ez az item nem fejlodik. Ami fejlodik, arra ra is van irva. Ez egy 104 lvl-tol hasznalhato item. Ennek megfeleloen kell beloni az arat.

(#77855) Viktor77 válasza sasa311 (#77853) üzenetére


Viktor77
titán

A 101-esek a twink itemek, azért drágák, a többi nem sokat ér.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#77856) Plata


Plata
félisten

Valaki tudna nekem adni egy kis információt?
Tegnap hordás DH-val szereztem egy iszonyúan szép felsőt,be is került az appareance fülbe.De csak hordás karival látom,allys karival nem tudom elővarázsolni.Allys karival a ruhák közt sincs ott csak a másik szinű változata.De az nincs meg.Csak látni lehet hogy az még nincs meg szerezve.Azt hittem minden ruha kinézet közös ally meg horda közt,de akkor nem mindegyik?

[ Szerkesztve ]

(#77857) Healbacsi válasza Plata (#77856) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ha egy itemet grp-ban szerzel, akkor ugye 2 oraig atadhato masnak. Amig ez az ido nem telik le, addig nem elerheto a tobbi karakter szamara.

[ Szerkesztve ]

(#77858) Lacee1986 válasza Plata (#77856) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Nem pvp-s item?

(#77859) Plata válasza Healbacsi (#77857) üzenetére


Plata
félisten

Hű lehet hogy ez a gubanc. :R
Transmogoltam a ruhámat olyanra és kiírta hogy figyelmeztetés a cucc végleg az enyém lesz ha transzmogolom,lehet akkor ez volt a gond.

(#77858) Lacee1986
Szóval pvp-s nem megy át,ezt sem tudtam köszi.

Megnézni már nem tudom hogy allysoknak megjelent-e mert le kellett lépnem.

[ Szerkesztve ]

(#77860) Csapoati válasza Plata (#77859) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A pvp-s cuccok kizárólagossága szerintem nem olyan meglepő, az ilyen mountokat is csak a megfelelő frakciónál engedi használni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77861) Plata válasza Plata (#77859) üzenetére


Plata
félisten

Fenébe nem tudom szerkeszteni,asszem több DH-t nem csinálok,ez a harmadik de valahogy nincs kedvem velük játszani,pedig a kezdősztori tök érdekes.

(#77862) Lacee1986 válasza Plata (#77859) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Átmegy csak más színű.

(#77863) Plata válasza Lacee1986 (#77862) üzenetére


Plata
félisten

Igen rájöttem,a szép piros helyett fekete.
De volna még egy gondom.Épp a bankba pakoltam a cuccaim mikor ki kellett mennem,vagy 15 perc afk után visszajöttem átkapcsoltam reagent bank-ról sima bank fülre és a bank egy pici kis ablak lett,a reagent bank nagy mint volt de a sima bank kicsi lett.Hogy lehet ezt visszacsinálni?
És mitől lett kicsi ha afk voltam?

(#77864) Triathlete


Triathlete
senior tag

Tudok venni relinquished (910) cuccot megint, viszont valamely ruhadarab helyett érdemes akár artifact relicet? Ruhadarabból a legalacsonyabb 885-ös szintű, míg az AR-ből van 880-as is. Tudtommal az dps-t ad. Mit javasoltok? Köszi előre is!

[kép]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#77865) HoaryFox válasza Triathlete (#77864) üzenetére


HoaryFox
őstag

Az artifact relic attól függ, hogy mit ad. Ha valami BiS dolgot ad, akkor az számít és nem az ilvl. Amúgy armorral többet érsz.

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#77866) Healbacsi válasza Triathlete (#77864) üzenetére


Healbacsi
őstag

En mas velemenyen vagyok mint a kollega. Szerintem a relic az elso, majd johet a gear upgrade. Itt jon ki, hogy ki milyen utemben fejleszti a karaktert.

(#77867) Triathlete válasza Healbacsi (#77866) üzenetére


Triathlete
senior tag

Köszönöm a választ! Végül én is a relic mellett döntöttem. Azzal győztem meg magam, hogy gearből könnyebben eshet raiden. Így 820-szal nőtt a dps-em.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#77868) Plata válasza Viktor77 (#77855) üzenetére


Plata
félisten

Akkor ez gondolom sokat ér.

Huntival épp unatkoztunk míg behívott timewalking és lődöztünk rosszarcokra.

(#77869) bucihost válasza HoaryFox (#77843) üzenetére


bucihost
senior tag

Igazán nincs mit! Tegnap kitúrtak a nagy gép elől, a laptopon meg csak linux van, gondoltam felrakom oda is a wowot. A laptop elég gyenge....

i3-5010u, 2.1ghz, 4giga ram, Hibryd vga (intel + NV820M), Linux mint 18.2 (XFCE).

Itt a playonlinux nem ment valamiért. (vagyis ment, de a legújabb Winet nem akarta használni)
Lutris-al azonnal felment a battle.net kliens, betallózva a wowot azonnal indult (dx9 és dx11-el is). Az FPS-től nem estem hasra (Full low grafon 15-35 közt ugrált), de mivel harmat gyenge a HW így nem csodálom. Viszont az OpenGL nekem nem megy, szét esik tőle a kép, hiányos a textúra. Erre még keresek valami megoldást, mert elvileg +10-15 fps lenne vele :Y

szumma szummárum lazán megy linuxon is :C

[ Szerkesztve ]

(#77870) Viktor77 válasza Plata (#77868) üzenetére


Viktor77
titán

Sokat, de igazából a Leechesek a kelendőek (hogy ha boostolsz, egyedül is megoldd), meg nem ritkák a 840 feletti cuccok sem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#77871) birozoli7800


birozoli7800
senior tag

Sziasztok!

Most az alábbi kérdéssel fordulok hozzátok:

Van valaki akinek frost mage a main karaktere, vagy esetleg ért hozzá? Raiden azt veszem észre elmaradok a többi frost mage-től hasonló gearben.

Single targetre: kb. 1.3 M dps tartósan,
AoE target: kb. 1.8-1.9 M dps tartósan.

A karakterem armory linkje: [link].

Talent, rotation elvileg jó, szerintem a statokkal lesz valami gáz. Bis legendary-k még sajnos nincsenek, valamint a 2-es t20-as set is hiányzik még sajnos.

(#77872) Csapoati válasza birozoli7800 (#77871) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ugyan nem vagyok frost mage (sőt mage sem), de a legók miatt vagy 80-100k mínusz szerintem máris megvan.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77873) Lacee1986 válasza birozoli7800 (#77871) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Használod a pawn nevű addont? Hasznos lehet ha tudni akarod milyen gear az igazi upgrade. A raidbots.com-on le is tudod futtatni a szimulációt és megkapod a stringet. Amúgy én nem értek a frost mage-hez, de ice veins-en kapásból versa/haste kombót írnak, te pedig critre vagy enchantolva gemelve.

(#77874) birozoli7800 válasza Lacee1986 (#77873) üzenetére


birozoli7800
senior tag

A szimuláció 1 367 838 DPS-t hozott. Így gondolom nem velem van a gond. Valahol olvastam h. csak 30% crit felett elsődleges a hast/versa, ezért gemeltem arra, hogy az meglegyen.

(#77875) Lacee1986 válasza birozoli7800 (#77874) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Az askmr robot is az írja, hogy versality-re kellene gemelni, enchantolni. Az +4.44% dps növekedés már.

(#77876) birozoli7800 válasza Lacee1986 (#77875) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Igen, már én is látom javítom. Am érdekes. Feltettem az addont amit javasoltál így már látom, hogy melyik item hoz majd valóban javulást.

u.i.: Lehet, hogy még csak gearelődnöm kell. Ennyit tud a karakter.

(#77877) Viktor77 válasza birozoli7800 (#77876) üzenetére


Viktor77
titán

[link]

Ha jól látom, Kin'garothot öltél HC-ban, ehhez viszonyítottam. Bármelyiknél megnézheted a rotát, helyezkedést, van replay.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#77878) Whysperer válasza bucihost (#77869) üzenetére


Whysperer
addikt

Szinte ugyan ez a laptopom. Csak gt940. En rajottem s titoktra. Ki kellett kapcsokni a settingsbe a new chrataer modelt es berakni 720p-be a jatekot es igy raid 45-60 fps 3-as settingsen.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#77879) Lacee1986 válasza birozoli7800 (#77876) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Annyit még hozzá tennék, hogy alapból nem sokat ér a pawn. Importáld be a stringet amit kaptál a raidbots.com-on.

(#77880) Viktor77


Viktor77
titán

BUÉK all! :)




Csinálni kell. Kész. Pont.

(#77881) lakisoft válasza Lacee1986 (#77879) üzenetére


lakisoft
veterán

az ask mr robot is tud most már ilyet. :R

- Árad -

(#77882) func93 válasza Viktor77 (#77880) üzenetére


func93
senior tag

Szuper képek :DDD Én is be akartam logolni, de kiment a fejemből. :U

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#77883) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Sziasztok!

Bocs ha hülye kérdés, de ezer éve nem játszottam.
Van egy inaktív WoD-os accountom, ha megveszem a Legiont akkor kapok valamennyi gametimeot hozzá?
Mert úgy emlékszem, hogy van kb 400-500k goldom, és akkor nem kéne pénzt költenem gametimera, hanem vennék tokent.

Illetve szerintetek mennyire 'éri' meg újra elkezdeni játszani? A TBC-WotLK-Cata-MoP ideje alatt végig elő voltam fizetve, a WOD viszont nagyon nem tetszett (főleg a Garrison küldetések meg az a hajós szarság). WoD-hoz képest milyen a Legion?

(#77884) Cathfaern válasza Ron Swanson (#77883) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem kapsz, de goldból tudsz venni anélkül is, hogy lenne aktív előfizetésed.
Legion sokkal jobb, mint a WoD, szerintem jobb Mop / Cata-nál is.

(#77885) Plata válasza Ron Swanson (#77883) üzenetére


Plata
félisten

Hát 400-500k gold max 1 tokenre elég.
Az előttem írónak igaza van.Ez a kieg jobb mint az előző 3.
Én is visszatértem Cata után újra és nem tudom letenni.

[ Szerkesztve ]

(#77886) Csapoati válasza Plata (#77885) üzenetére


Csapoati
nagyúr

2-re is talán, 265k körül van a token mostanság.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77887) Plata válasza Csapoati (#77886) üzenetére


Plata
félisten

Mi a túró,mikor utoljára néztem asszem 320 volt.
Amikor vettem is akkor volt 295.

(#77888) birozoli7800 válasza Ron Swanson (#77883) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Én is most kezdtem el újra játszani, nekem pl. cata, mop stb. nagyon nem jött be. Viszont legion antorusa nekem valamiért hasonlít icc-re amiért ismét megjött a kedvem a játékhoz!

[ Szerkesztve ]

(#77889) Mattb


Mattb
senior tag

Sziasztok!
2 kérdéssel forodlnék hozzátok :D
Első: Most újra szeretnék elkezdeni játszani. Mi az amit ajánlanátok egy kezdő játékosnak? Alliból, azon belül pedig human, ebben biztos vagyok, a többi a kérdés:D Mi az amivel egy kezdő is elboldogul. (Warival van apró tapasztalatom)

2. Macbookról már kérdeztem, mi az a beállítás amivel stabilan játszható a játék? 2015 13" rMBP-ról van szó.

Előre is köszönöm!:)

(#77890) Plata válasza Mattb (#77889) üzenetére


Plata
félisten

Human warlock?
Az affli warlock egyszerű mint a faék,erős mint állat.
Gondolom heirloom-od van.
Esetleg human hunti.Bm hunti meg affli warlock a legegyszerűbb de erősebb kari is amivel el boldogulsz 110-ig.Sőt utána is.Egyedül leszólóznak 120 millás wq boss-t is.
Második kérdésre passz,laptopon nem játszok,nem is fogok,így arról nyilatkozni nem tudok.

[ Szerkesztve ]

(#77891) Ron Swanson válasza Cathfaern (#77884) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Jaa, nem is gondoltam volna, hogy a karakterválaszásnál is lehet venni Tokent. :)

Viszont nyitottam 3 órával ezelőtt egy support ticketet, hogy kérnék szépen 3 nap gametimeot csak úgy, és már meg is kaptam. A customer service még mindig jó :))

(#77892) Plata válasza Ron Swanson (#77891) üzenetére


Plata
félisten

Játékbeli pénzért csak az Ah-ban vehetsz szerintem,a kariválasztónál euróért tudsz venni szerintem.
Legalább is én Ah-ban vettem tokent.

(#77893) Mattb válasza Plata (#77890) üzenetére


Mattb
senior tag

Most venném meg a legiont, 100as uppal érdemes lenne kezdeni?

(#77894) Viktor77 válasza Plata (#77892) üzenetére


Viktor77
titán

Kariválasztónál is felkínálja a goldos vásárlást.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#77895) Plata válasza Mattb (#77893) üzenetére


Plata
félisten

Igen mert kapsz hozzá egy garrisont is meg az összes fly meglesz.

(#77896) Plata válasza Viktor77 (#77894) üzenetére


Plata
félisten

Hihetetlen,de még mindig nem találtam meg.
Pedig még a pap karival is letoltam heti küldit. :DDD
Nekem csak store gomb van ott meg nem látom.

(#77897) Viktor77 válasza Plata (#77896) üzenetére


Viktor77
titán

Akkor ha nem vagy feltöltve. Ha be tudsz logolni, AH-ig is el tudsz menni megvenni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#77898) [-HERO-] válasza Mattb (#77893) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Volt már 100-as karid?
Ha mondjuk 80-as volt a legnagyobb karid eddig, vagy 70 (nem tudom mikor hagytad abba) és az ez közötti kontent nem érdekel akkor kezdj 100 on, ha érdekel huzd fel a régi karid majd utánna egy másikra elnyomod a boostot és azt is felhúzod 110 re.
De ezt mindenki maga dönti el.
Sietni nem kell sehova, mert most egy (jó)darabig marad minden, már csak az új kieg lesz.

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#77899) Cathfaern válasza [-HERO-] (#77898) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Én jelenleg mindenképp kezdenék 100-on. Egyrészt a Legion-ös szintezős content összemérhetetlenül jobb, mint a bármi előtte (talán WoD-ot leszámítva), másrészt következő patchben sokat fog javulni a szintezés élmény kisebb szinteken, ami jelenleg nem az igazi. Ha meg valakit csak a sztori érdekel, max. szinten is vissza lehet menni korábbi területekre.
Szóval én jelenleg mindenképp 100-as boosttal indítanék, akkor is, ha az illető sose WoW-ozott korábban.

Ráadásul ha most kezdi, nem akar kapkodni, és ki akar maxolni mindent Legionben, akkor kis túlzással kijön a kieg mire végez.

[ Szerkesztve ]

(#77900) Mattb válasza Cathfaern (#77899) üzenetére


Mattb
senior tag

98 volt 2 éve a wodban a legnagyobb karakterem. Azóta nem játszottam, effektív a szintezés sosem érdekelt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.