Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77251) adamgreen válasza Cathfaern (#77248) üzenetére


adamgreen
senior tag

bizony black friday van itt vannak az árak

[link]

:))

(#77252) Plata válasza Lirion (#77250) üzenetére


Plata
félisten

Sajnos csak pár percre.

Kipróbáltam orc csaj warlockot,jézus de rossz.Troll rugó aranyos.

(#77253) miqlas válasza Cathfaern (#77248) üzenetére


miqlas
őstag

Köszi az infót! A fiam úgy is szeretett volna játszani eredetin, így meg is kapja! :D
... akkor ezentúl 2 accra kell farmolnom a goldot ... tokenre! :W :DD

42

(#77254) Plata


Plata
félisten

Az előbb troll duduval araszoltam desolace-ból feralas felé úgy vanilla módra,vagyis travel formban,amikor jött valami szöveg hogy you have been disconnected meg valami error 5xxxxxxx,sok szám,fene se jegyezte meg,rá nyomtam hogy azt hiszem accept,de nem történt semmi,azóta is trappolok tovább.Ez még is mi a rák volt szerintetek?
Pontosan nem emlékszem a szövegre mert egyből rácsaptam az egyik gombra,de azt hittem kivág játékból.

[ Szerkesztve ]

(#77255) Plata


Plata
félisten

Druidám 40-es lett,így haza iszkoltam orgrimmarba hogy tanuljak gyors pacin közlekedni,megtanultam elmentem a troll faluba venni gyors mountot is,ne mindig allys békán tevegeljek,erre kiderült már megvan az összes troll paci,bele néztem a Collections részbe,kiderült az összes hordás ló megvan.Sőt még valami fura randa hordás zászlós skorpióm is van,amiről gőzöm sincs honnan van.Hordás karival még nem nagyon leskelődtem a mountoknál.Jah blood elf és goblin mountokból nincs csak egy,de kodo farkas raptor meg nyüzüge csont ló bezzeg van egy csomó.

(#77256) Arnold2 válasza Plata (#77255) üzenetére


Arnold2
őstag

Ha megveszed az allys/hordás mountokat azzal megkapod automatikusan az ellenkező frakció béli megfelelőjét.
A skorpió pedig az alliancos oroszlán megfelelője, amit a guild vendortól tudsz megvenni pl SW-ben.
A guild kell, hogy elérjen valamit, hogy megvehesd, de hogy mit arra már nem emlékszem (talán valami boss kill v prof. achievment :F ).

[ Szerkesztve ]

(#77257) Plata válasza Arnold2 (#77256) üzenetére


Plata
félisten

Értem kösz,az oroszlán tényleg meg van.
Meg szinte az összes allys mount,de eddig szinte csak allyztam nem néztem a hordás mountokat,most lett 40-es a hordás karim.Gondoltam ha már 40 akkor vegyek neki rendes mountot,meg jelöljek be pár hordás mountot favoritnak,oszt kiderült van egy rakat hordásom.

(#77258) Csapoati válasza Arnold2 (#77256) üzenetére


Csapoati
nagyúr

25-ös guild level kell a skorpióhoz.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77259) Healbacsi válasza Csapoati (#77258) üzenetére


Healbacsi
őstag

Viszont nem letezik olyan hogy guild level.

(#77260) parandroid válasza Plata (#77257) üzenetére


parandroid
nagyúr

Nem kell venni mountot, account wide az összes.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#77261) Csapoati válasza Healbacsi (#77259) üzenetére


Csapoati
nagyúr

???

Szerk.: Ja, hogy ezt közben kivették a játékból (volt egy 2 éves kihagyásom)...

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77262) Cathfaern válasza miqlas (#77253) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha nem titok, hogy farmolsz tokenre való goldot? :)

(#77263) Plata válasza parandroid (#77260) üzenetére


Plata
félisten

Te azt én is tudom,de eddig csak allyztam,most hogy már a 110-es karikkal nincs kedvem letolni a sztorit arguson inkább elkezdtem hordázni,amire nem nagyon volt még példa,mert mindig allys voltam.
A goblin hunterem volt előbb de a troll dudu mókásabb így az lett hamarabb 40-es szintű,mivel 40-es lett és ugye eddig allyztam,úgy gondoltam veszek troll raptor mountokat,de nem tudtam mert kiderült hogy mind megvan.

(#77264) miqlas válasza Cathfaern (#77262) üzenetére


miqlas
őstag

Persze, hogy nem titok! Csak gazt szedek! :DDD Az én szerómon az Aethril stackje ~2200-2800 G között mozog, ebbõl szedek minden nap 5 stack-et, ez kb. 30-40 perc. A Starlight Rose 9500-12000 G közzött mozog, ebbõl is szedek 1-2 stacket (attól függ, mennyi kedvem van hozzá - hétvégén meg 4-5 stacket) ... ez stackenként 40-45 perc. 3-5 naponta összejön 200 blood of sargeras, abból meg mindig olyan gazt veszek, ami épp jól eladható az AH-ban. Most pl. a fjarnskaggl megy jó áron! ;]
Így a múlt ciklusban (30 nap) több, mint 1 200 000 goldot „kalapoztam össze”, elõtte meg 900 000+-t ... ennyi

[ Szerkesztve ]

42

(#77265) Plata válasza miqlas (#77264) üzenetére


Plata
félisten

Én vettem többszáz halat blood of sargerasból. :B
De sajna így sem esett a tesztkonyhában új recept.Pedig iszonyú sok blood-ot be áldoztam érte,de nem és nem. :O

(#77266) powernap válasza miqlas (#77264) üzenetére


powernap
tag

ha ebből meg mind flaskot csinálnál, még több pénzed lenne :D

(#77267) Dani82 válasza miqlas (#77264) üzenetére


Dani82
senior tag

Best virágnév ez a fjarnskaggl , sztem amikor a nevét írták be ráesett a fejlesztő informatikus fánkja a billentyűre és ez lett :D

(#77268) Lirion válasza Dani82 (#77267) üzenetére


Lirion
addikt

Simán olyan norvég/viking hangzású név, ami pont beleillik a norvég mitológia által ihletett Valarjarba.

(#77269) miqlas válasza Plata (#77265) üzenetére


miqlas
őstag

Rossz embernek válaszoltam! :B Sorry!

Powernap:
... ne hidd! Deathwingen játszok, flask, poti, meg trinki elég nyomott áron megy el, jobban járok a nyersanyag eladásával! Persze idõrõl-idõre bepróbálkozok a kész termékekkel is, pl. Potion of Prolonged Power - tegnap 46 arany volt 10 db! :F A Primal Obliterum 1-2 arany különbséggel ugyanannyi, mint az Obliterum ...

[ Szerkesztve ]

42

(#77270) Plata válasza miqlas (#77269) üzenetére


Plata
félisten

Gondoltam. ;)

(#77271) powernap válasza miqlas (#77269) üzenetére


powernap
tag

hát rank 3 flask nem árt hozzá. én pl mostanában 20 flaskot csinálok, és változó h mennyit proccol, van hogy 30 lesz belőle, ma 35 lett. volt az egyik 10re proccolt, persze ez ritka. mondjuk ragnaroson lehet jobban pörög a bolt :D

[ Szerkesztve ]

(#77272) miqlas válasza powernap (#77271) üzenetére


miqlas
őstag

Túl nagy a kínálat és nagyon nyomottak az árak, bezzeg a gaz jól fogy! ;]

42

(#77273) Fiddlestick


Fiddlestick
aktív tag

Sziasztok! lvl80 ota nem nyultam az accomhoz, igy jo par eve kimaradtam a mokabol. Voltam 2v2-ben 2300-on 3v3-ban 2400-on, vegig tankoltam es healeltem mindent top guildekben anno. Van violet proto drakem, es meg rengeteg mindenem, szoval nem keves idot tettem anno a jateka. Talan 5ev napi 6ora hetvegen meg vagy 10(de ez mar iskoras koromban volt!:) ) Kerdesem az lenne hogy erdemes meg ezzel az eletszivo jatekkal jatszani ? Vagy napi 1-2oraval vagy akar heto tobb napos kihagyassal lehet e meg labdaba rugni ? illetve regen goldsellerkedtem is, akkor emg jol ment az uzlet es 100k gold soknak szamitott. jo soknak! :) Van emg ilyesmire lehetoseg ? Elnezest a bugyuta hsz-ert ! :) :R :R :R

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#77274) Lacee1986 válasza miqlas (#77264) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Először egész jónak hangzott, de utána kiszámoltam mennyire éri meg.

1 token - 300.000 gold - 13 eur
1 eur - 23.000 gold

Amit te farmoltál kb átlagosan egy hónapban:
1.000.000 gold - 43,5 eur - 30 óra
33.333 - 1.45 eur - 1 óra

453 forintos órabér. :))

(#77275) Dani82 válasza Lirion (#77268) üzenetére


Dani82
senior tag

:U

(#77276) Healbacsi válasza Dani82 (#77275) üzenetére


Healbacsi
őstag

Bocs, de nem csak Lirionnak nem esett le a hozzaszolas szarkasztikus resze.

(#77277) Skyhunter válasza Lacee1986 (#77274) üzenetére


Skyhunter
senior tag

A matek jó (bár nem számoltam utána), de ez nem biztos, hogy releváns ebben a formában. Miért is? Mert mi van, ha eleged van az IRL munkából, és még a wow kedvéért sem akarsz dolgozni, túlórázni. Vagyis a szabadidőd egy részét (vagy mindet) áldozod a game-re, és farmolsz (közben mást is csinálhatsz, zenét hallgatsz, megy a tv, stb)... én így közelítem meg a dolgot. Amikor elvállalok egy szombatot, sose gondolok a 150%-os túlórapótlékra és hogy abból vehetek 4 hónap gametimeot.

(#77278) Viktor77 válasza miqlas (#77264) üzenetére


Viktor77
titán

Percenként 33-at szedsz le? Megnézném én azt.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#77279) Lacee1986 válasza Skyhunter (#77277) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Igen, igazad van. Ez embertől függ és hogy mennyi szabadidőd van. Én pont az ellentetje vagyok, ha nagyon kell a gold akkor veszek tokent.

(#77280) miqlas válasza Lacee1986 (#77274) üzenetére


miqlas
őstag

... szeretek farmolni :DD

Viktor77:
Aethrilbõl? Simán! Meg van a jól bejáratott útvonalam, és nincs 10 perc egy kör. Egy kör több, mint 200 gaz ... ennyi! De ha nem hiszed, gyere át Deathwingre és futhatunk pár kört együtt :DDD

[ Szerkesztve ]

42

(#77281) Plata


Plata
félisten

A büdös életbe,az előbb nagyon eltoltam a dolgot.
Monk karimmal class hallban csináltam egy seal of broken fate-et.
Majd tipli dalaranba,erre beadta a bonus loot ablakot. :Y
Kinyomtam,mert vajon mi a rákot lehetne kapni teleportálásért.
De utána jutott eszembe hogy a büdös francért nem fényképeztem le. :W :W

(#77282) Viktor77 válasza miqlas (#77280) üzenetére


Viktor77
titán

Na, ez már csak percenként 20. Találd ki, mennyi végül.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#77283) Healbacsi válasza Viktor77 (#77282) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ha keresett kozel 1 millat, akkor keresett. Ha percenkent 30 viragot szed, akkor annyit szed. Azert ne feledd el, hogy az aethril rank 3 miatt visszaspawnolhat a virag amit kiszedtel, szoval kozel sem olyan hihetetlen. Szoval ejtsuk a temat.

Sokkal inkabb meselj arrol (jo par hetes tapasztalat utan), hogy mennyire volt ertelmes penzkidobas vagy epp okos dontes a silvermoonra koltozni a pvp szerverek jovobeli valtoztatasanak fenyeben.

(#77284) Plata


Plata
félisten

Most vettem észre hogy valami süket tojás van a tatyómban.
Két nap és ki kel,ha t rex jön ki belőle be tojok. :DDD
[kép]

(#77285) Viktor77 válasza Healbacsi (#77283) üzenetére


Viktor77
titán

1. A változásról senki nem tudott. Így a kérdésed egyből értelmét vesztette, de azért válaszolok.
2. Ragna alli kihalt marad a változtatás után is. A horda nem volt opció és nem is lesz az. Így a változás után sem lesz több recruit.
3. Imádom! Bóklászhatok mindenfelé, ölhetek rare-t egyedül, world questelhetek egyedül (én szeretek).
4. AH-ban minden elmegy. Szó szerint. Percek alatt.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#77286) Viktor77 válasza Viktor77 (#77285) üzenetére


Viktor77
titán

Még valami. Lehet másképp gondolnám, ha napi sok-sok órám lenne játszani. De mivel alig van 1-2 (újabban raidre is alig), így ezt a kis időt is stresszmentesem tölthetem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#77287) Fiddlestick válasza Fiddlestick (#77273) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Valaki :F

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#77288) Lacee1986 válasza Fiddlestick (#77273) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Sokkal kazsuál barátabb lett azóta a játék, napi 1-2 órával sem fogsz lemaradni semmiről ha nem mythic raidelés a célod.

(#77289) miqlas válasza Viktor77 (#77282) üzenetére


miqlas
őstag

... te most kötekedsz vagy mi? Nincs mit kitalálni, gyere át Deathwingre és mérd stopperrel! Amúgy Healbacsi simán érti, te meg #$@#% ;]

Fiddlestick
Max. a goldsellerkedéshez tudnék hozzászólni! 100K most más elég kevés, ha ilyet szeretnél, akkor ahhoz már olyan 2-3 milla kell, hogy ki is tudd szolgálni a kedves vevõket! Persze ez csak egy vélemény! :DD

[ Szerkesztve ]

42

(#77290) Healbacsi válasza Viktor77 (#77285) üzenetére


Healbacsi
őstag

Csakhogy szivjam meg egy kicsit a vered. Arrol nem irtal, hogy mennyire ozonlenek a magyarok hozzatok, feltoltottetek-e minden spotot a kovetkezo 2 kiegre is.

Ne vedd szemelyeskedesnek, csak anno a CBMH-tol is megkerdeztem ugyanezt, amikor frakciot valtottak, aztan meg is szunt az egesz guild, pedig elotte meg azt mondtak, hogy mindent megkaptak amirol almodtak.
Ezek az ertelmes informaciok manapsag, nem pedig az, hogy mennyi viragot szed le a kollega percenkent.

(#77291) Cathfaern válasza Healbacsi (#77290) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mondjuk annyi esélyük van feltölteni a guildet Silvermoonon, mint Ragna allin volt :)

(#77292) Healbacsi válasza Cathfaern (#77291) üzenetére


Healbacsi
őstag

Psszt, meg meghallja..

(#77293) Cathfaern válasza Healbacsi (#77292) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ezzel arra próbáltam utalni, hogy ilyen téren legrosszabb is esetben is ugyanott vannak, mint voltak. De esélyesebb, hogy valaki szívesebben transferel egy népes szerver legnépesebb frakciójába, mint egy közepes népességű szerver kihalt frakciójába.

(#77294) Healbacsi válasza Cathfaern (#77293) üzenetére


Healbacsi
őstag

Amugy nincs semmi gond azzal, hogy transfereltek, csak idovel nemzetkozive kell valniuk, ha el akarnak erni barmit is.
Ezert erdeklodom, hogy mik a tapasztalatai, engem spec. jobban erdekel ez a tema, minthogy viragszedessel mennyit lehet keresni 1 ora alatt, es az mennyi orabernek felel meg forintban.

[ Szerkesztve ]

(#77295) Csapoati válasza Healbacsi (#77294) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Attól függ mi az a valami, amit el akarnak érni. Nekünk heti 1x3 óra a raidelés, csak magyarokból állunk (Arathor horda) és 4/9 M megvan. Igazából ha meglenne a legjobb csapat egy héten, 6/9 is reális lenne. Ja és legtöbbünk kb napi 1 órát játszik. Ennél feljebb jutni viszont szerintem már aránytalan plusz energia lenne.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77296) Healbacsi válasza Csapoati (#77295) üzenetére


Healbacsi
őstag

Na igen. Ahogy neztem a wowprogresst, meg nem jutottak elore, csak amit a ragnan is elertek. Az egyedul wq-eles szep es jo, de engem erdekelnenek a mogottes dolgok. En ilyen kis kivancsi vagyok. Az arathor horda annyiban masabb, hogy ott jo esetben tudsz magyar jatekos szerezni, a silvermoonon sokkal kisebb ez a bazis.

(#77297) pckownz válasza Healbacsi (#77290) üzenetére


pckownz
senior tag

A CBMH egy nagyon jo hangulatu guild volt, viszonylag sikeresnek is tekintheto, az mar mas kerdes, hogy a GM egy @:!% volt es miatta ment tonkre minden (ezt ugy mondom, hogy jo kapcsolatot apoltunk evek ota szemelyesen is). A frakcio valtas mar javaban az oszlatashoz vezeto uton tortent, nem az inditotta el.

Hozzatennem, hogy guild talalkozok is voltak rendszeresen 10+ fovel :(((

Jelenleg 4-en a regi cbmh core-bol vagyunk 1 guildbe hordaban, illetve 3 masik tarsunk egy masikban. A tobbiek el is tuntek az aktiv jatekbol.

Nalad azota tortent valami erdemleges alliban?

[ Szerkesztve ]

(#77298) Cathfaern válasza Healbacsi (#77294) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem feltétlen. Ott a Black Ravens is Twisting Netheren, tudtommal kizárólag magyarok. És lehetne mondani, hogy nyilván nekik a weboldaluk miatt azért nagyobb a "marketingjük", de emlékeim szerint évek óta nem recruitoltak direktbe.

A virágszedés engem mondjuk azért érdekel, mert jó lenne átállni tokenes előfizetésre, csak mindig lusta vagyok hozzá :D

(#77299) Healbacsi válasza pckownz (#77297) üzenetére


Healbacsi
őstag

Igen tudom, nekem mar a transfer elott megromlott a viszonyom az emlitett szemellyel, hatalmasat csalodtam, pedig elotte azt hittem milyen franko helyre kerultem. (Myistral meselte, hogy paran jo helyre kerultetek progress szempontjabol).

Atmentem az Anachronoxba, ott elvoltam mint a befott, de ugye ok is elmentek nyaralni. Igy most egyelore fagyasztottam az accot. Munkahely es foiskola(elso felev) mellett egyelore meg nem merek jatszogatni.

Cathfaern: akkor vedd fel battletag friendnek a kollegat, es kovesd el egy utra, ahogy mondta. De a viragszedes altal elerheto profit nagyban fugg a servertol is. A Black Ravens teljesen mas teszta. Egyresz a twisting nether regebben sok magyarnak adott otthon, de ok masik serveren kezdtek. A honlapjuk vanilia eleje ota ismertte tette oket, szinten mindenki az o oldalukat olvasta, onnan szereztek be a napi wowos betevot. A pelda jo, de teljesen mas sulycsoport.

[ Szerkesztve ]

(#77300) miqlas válasza Cathfaern (#77298) üzenetére


miqlas
őstag

Outlanden alli oldalon is van egy magyar guild, egy hónapja még ment a TGF :)

42

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.