Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78601) Lacee1986 válasza khmmmm (#78599) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Ez a böngésző, nem a kliens.

(#78602) Fiddlestick


Fiddlestick
aktív tag

Sracok az hogy van hogy 109 vagyok, jott egy 101-es boomkin druid es magaba lesolozta az instat ? 800kdps/sec

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#78603) Healbacsi válasza Fiddlestick (#78602) üzenetére


Healbacsi
őstag

Egy rahedli goldert lehet venni olyan itemeket, amit 101-estol lehet hasznalni, es magas endgame ilvl-je van. 101-es szinten a nem kell annyi crit/haste/etc rating 1%-hoz, igy az endgame ilvl magas statjai igencsak felturbozzak a 101-es karaktert.

Penzert szoktak boostolni, de ehhez eleg nagy osszegu befektetes is szukseges.

(#78604) Fiddlestick


Fiddlestick
aktív tag

Game crash ? Azt rija ragnaroson nicns egy karakterem se ha realmot valtok, aztan meg be sem tolt. :F

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#78605) #51177472 válasza Fiddlestick (#78604) üzenetére


#51177472
törölt tag

Hiba, már dolgoznak rajta.

(#78606) csontfox válasza Fiddlestick (#78604) üzenetére


csontfox
kezdő

lehet resetelik a wowot, mindenkinek újra kell kezdenie a 0-ról. :DD :DD nem is lenne rosz amúgy.

(#78607) Lirion válasza csontfox (#78606) üzenetére


Lirion
addikt

Kinek nem lenne rossz?

(#78608) HaJo90


HaJo90
csendes tag

Sziasztok!

Két kérdés merült fel bennem a BFA pre-orderrel kapcsolatban, ha jól láttam, még nem hangzottak el... :o

1, 110-es boost már most használható, vagy csak a BFA megjelenése (~szeptember) után?

2, Új fajokhoz használható a lvl boost? Quest unlock, kezdő story végignyomása után

Köszi előre is :)

(#78609) Plata válasza HaJo90 (#78608) üzenetére


Plata
félisten

A 110-es boost egyből jár azt írták gamestar cikkben.

(#78607) Lirion
Akinek nincs semmije annak biztos nem lenne rossz.

[ Szerkesztve ]

(#78610) Reno7 válasza HaJo90 (#78608) üzenetére


Reno7
senior tag

Ha boostolod akkor nem jár a heritage armor.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#78611) Whysperer


Whysperer
addikt

[link] gépigény

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#78612) HaJo90 válasza Reno7 (#78610) üzenetére


HaJo90
csendes tag

Nyomós érv, köszi a válaszokat! :))

(#78613) Plata válasza Reno7 (#78610) üzenetére


Plata
félisten

Az a bajom a kieggel hogy az új fajok tök bénák,a tauren meg hordás.A Dark iron törp meg ki tudja mikor jön,majd ha az is kijön akkor fog érdekelni valamennyire.

(#78614) Whysperer válasza Reno7 (#78610) üzenetére


Whysperer
addikt

Amigy ezelet mas fajbis tudja transmogolni. Mondjuk a sima taurenem?[link]

Plata: részemről ob nem izgat egyik uj faj sem. Allit aprozani mar annál inkább. Nalunk mindebkit PvP es akik abbahagytak PvP batatok. Jönnek vissza. Szóval részükről minden klassz ;)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#78615) Reno7 válasza Whysperer (#78614) üzenetére


Reno7
senior tag

Nem, én mondjuk a zandalari trollokat nagyon várom már, meg a nightborne is tetszik.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#78616) TBT


TBT
addikt

Két új hivatalos háttér:

Dobozkép:

A Collector's Edition dobozáról és tartalmáról még nem tudunk semmit. :(

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#78617) Arnold2


Arnold2
őstag

Van valakinek annyi szabadideje és hozzáértése, hogy a mostani Legionos logo mintájára megcsinálja a WoW-BfA logóját?
Laaaaasan elkezdeném összedobni az új összefoglalót.

Más: ha van valakinek bármilyen ötlete, hogy mivel bővítsük, kurtítsuk az összefoglalónkat szívesen várom. Ha lehet, inkább privát üzenetben kérem, hogy tuti ne veszítsem szem előtt. Köszönöm!

(#78618) Plata válasza Whysperer (#78614) üzenetére


Plata
félisten

Hát engem a pvp hidegen hagy,pvp szerverre is azért mennék hogy kikapcsoljam a pvp-t és húzzam a pvp örültek agyát. :DDD
Ez olyan mint amikor GTA-ban passzívban felhúzok valakit és hajómmal agyon lövetem. :DDD
Csak WoW-ban nincs hajó ami még passzívban is aktív védelemmel van ellátva. :B

(#78619) Csapoati válasza TBT (#78616) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A dobozkép szinte egy az egyben Warcraft 1 és 2. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78620) TBT


TBT
addikt

WarCraft cuccok az Overwatch-ban:

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#78621) Reno7 válasza Arnold2 (#78617) üzenetére


Reno7
senior tag

A blizzardos nem jó?

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#78622) Cathfaern válasza Plata (#78618) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Rossz hírem van, ha kikapcsolod a pvp-t egy pvp realmen, akkor csak olyanokat fogsz látni akiknek ugyancsak ki van kapcsolva :) Illetve fordítva is. Arról mondjuk nincs infóm, hogy ha egy partyban van pvp-s meg nem pvp-s akkor mi van, de gondolom a jelenlegi helyzet alapján akkor neki is bekapcsolódik a pvp.

(#78623) Plata válasza Cathfaern (#78622) üzenetére


Plata
félisten

Nem játszom pvp realmon,így nem is izgat. ;)

(#78624) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Szerintetek menni fog lentebb az ára az 50$-ból?
Allied racek abszolút hidegen hagynak. 110-es boost nem lenne rossz de megvagyok anélkül is.
Viszont ha olcsóbban meg lehet venni később annak jobban örülnék :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#78625) Plata válasza Csokishurka (#78624) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem olcsóbb lesz az később,a Legion sem 50 dolcsi volt szerintem.

(#78626) Csokishurka válasza Cathfaern (#78622) üzenetére


Csokishurka
őstag

Valami olyasmit hallottam aki PvP on-ban lesz az jobb vagy több cuccot fog kapni mint a PvP off-osok. Ennek van valóságalapja?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#78627) Csokishurka válasza Plata (#78625) üzenetére


Csokishurka
őstag

Oks akkor várunk türelmesen :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#78628) Arnold2 válasza Reno7 (#78621) üzenetére


Arnold2
őstag

De! Köszönöm! :R

(#78629) Lacee1986 válasza Csokishurka (#78624) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Biztos lesz leárazás jövő karácsony körül. Addig ne reménykedj szerintem.

(#78630) Csokishurka válasza Lacee1986 (#78629) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát a Legiont is most vettem meg karácsonykor úgy hogy 1-2 hónapot WoD-oztam, de a haverok már legiont tolták :D Soha többet nem csinálok ilyet még egyszer, lassan fizikai fájdalmaim voltak :)
Szóval akkor inkább megveszem indítás előtt pár héttel ha addig nem lesz akciózva...

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#78631) csontfox válasza Whysperer (#78611) üzenetére


csontfox
kezdő

most intel hd 630al 2es grafikán megy fullhdba. akkor kövi expanzioba jo ha egyesen megy majd 720ba ha ez a minimum :(

(#78632) Csapoati válasza Plata (#78625) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Dehogynem, pont annyi volt. Ez nem fog lejjebb menni szerintem még karácsonykor sem, max jövő tavasszal.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78633) #51177472


#51177472
törölt tag

Bizonyára láma kérdés, de:
A region/account-nál 2 lehetőség van, (Wow 1) Legion és a (Wow 2) World Of Warcraft (EU-n).
80as lockom van, légiót még nem is érintettem (de megvettem azt is már rég), tegnap vásároltam cdkeys-en playtime-ot.
Beváltottam, viszont a World of Warcraft-on, ahol ha belépek nincs se karakterem, illetve playtime se, csak a Legion-nál.
Ezt vettem cdkeys-en.

Én misseltem el valamit, és most vehetek egy másik kódot a Legion régióra?

KÉP1
KÉP2

Ha a World of Warcraft régión belépek, kéri, hogy upgradeljek legióra.

[ Szerkesztve ]

(#78634) TBT válasza #51177472 (#78633) üzenetére


TBT
addikt

Ez a Battlechest és nem playtime! Alapjáték + Draenor kiegészítőig 30 nap játékidővel. Így csak ehhez férsz hozzá, Legion tartalmakhoz egyelőre nem. Olyan, mintha most kezdenéd nulláról. :)
Mivel van Legion-od (az több, mint a Battlechest), így ezt kellett volna venned - World of Warcraft 60 Day Pre-paid Game Card
Ez valóban csak játékidő lesz 60 napra.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#78635) Csapoati válasza #51177472 (#78633) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Sajnos ezt valóban benézted, ahogy TBT is írja. Gyanúsan olcsó is lett volna, a 60 napos GC általában 20 euro körül van a cdkeys-en.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78636) #51177472 válasza TBT (#78634) üzenetére


#51177472
törölt tag

Jah értem. :B
Köszi a válaszokat, mostmár rendben lesz.

(#78637) Cathfaern válasza Csokishurka (#78626) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Azt mondták, hogy terveznek valami kompenzációt a PvP on-ért. De konkrétumot nem mondtak. Figyelembe véve, hogy a pvp onnak úgyis max open worldben van jelentősége, ahol meg érdemi reward úgysincs, itt szerintem max olyanra kell gondolni, hogy 5%-al több xp-t kapsz fejlődés közben vagy mondjuk 100.000 AP helyet 100.500-at.

(#78638) Fiddlestick válasza TBT (#78634) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

€ 34.49
€ 22.99

Viccesek ezek az akciozasok... Soha az eletbe nem volt ez 35 euro, vagy ha megis es ugy is megvette a sok barom, az meg is erdemelte. Annyiert a blizz ad 3 honapot. :C

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#78639) Plata válasza csontfox (#78631) üzenetére


Plata
félisten

Nekem négy magos I5 3570 3.40ghz procim van,8 giga rammal és Gforce GTX 960 kártyám,de 7.3.5 patch óta nagyon vacak lett,eddig futott szépen és jól.De most hülye kis dolgokat művel,a minimap üres,a térkép kockásan tölt be,a táskát ha megnyitom kell neki vagy 2 másodperc mire betölt és csak üres kockák vannak,a skillbarnak is kell 1-2 másodperc néha.Amíg eddig legion területen is 100 fps felett ment most van hogy 40-50 fps.

(#78640) csontfox válasza Plata (#78639) üzenetére


csontfox
kezdő

talán a hdd lassú? egy ssd sokat segít a betöltéseken, meg egy windows reinstall is néha ;)
nekem 7200rpm western digital blue sata3 16mb cache és nincsenek ilyen gondok, pedig gyengébb a hw is.
pentium g4600,hd630,2x4ddr4,

(#78641) Mattb


Mattb
senior tag

Srácok lehet hogy hülyeséget kérdezek, és nyilvan csak én írzem így, de miert van hogy sokkal többször nyer a horda mint az alli bg-n? :D Arathor realm-en.

(#78642) Fiddlestick válasza Mattb (#78641) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Crossrealm, tehat igen, hulyeseget kerdeztel, semmi koze hozza :R

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#78643) Mattb válasza Fiddlestick (#78642) üzenetére


Mattb
senior tag

Mi az hogy crossrealm? :U

(#78644) Csapoati válasza Plata (#78639) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én a helyedben újraraknám a játékot. Nekem is 90 helyett 42 giga lett és jobban is fut.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78645) csontfox


csontfox
kezdő

cache mappa törlés is segít

(#78646) Fiddlestick válasza Mattb (#78643) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Ossze vannak kotve a szerverek, mar nem ugy van mint ezer eve hogy csak az talalkozott bg-n aki szerveren belul volt, s aztan egyszer lehet osszetalalkoztatok outdoor. Ragna, bs, arathor stb a queue 3-4 szerverrol valogatja ossze az embereket azonos frakciokbol, hogy gyorsabban menjen a pvp resze a dolognak. Min pl a dungeon finder.

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#78647) Csokishurka válasza Plata (#78639) üzenetére


Csokishurka
őstag

ugyanez lett nekem is 7.3.5 óta és eddig nekem se volt gond a futással

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#78648) bucihost válasza Plata (#78639) üzenetére


bucihost
senior tag

Xeon x5660 6 mag (+HT) 3.4 ghz-n, 12giga rammal, GTX1050-el nekem ugyan ezt csinálja, de csak indításnál. Portolásnál stb már nincs baja. Viszont az fps nekem is eléggé droppos lett a patch óta. 150-80 közt ugrál...

Viszont ez az új gép igény elég érdekesre sikeredett.... Vajon ki is fogja használni a teljes HW-t , vagy megint csak ilyen 30-40%át?

(#78649) Fiddlestick válasza bucihost (#78648) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Nalam olyan perces fps droppok voltak (1-2fps) hogy konkretan szenne fagyott a jatek hang stb.... pedi: 7700k vizes 1080ti 32gb 3333predator raadasul egy 500-as ssd-re volt kotve. Szoval nem a konfigotokkal van baj ;]

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#78650) bucihost válasza Fiddlestick (#78649) üzenetére


bucihost
senior tag

okádék az egész. Tökmind1 milyen beállításon vagyok, még 10-en is, pl egy réten már távolról látom a virágokat (a pixeles körvonalakat). ha kapcsolok anti aliasing-ot pl SSAA , akkor jobb lesz a kép. igaz, fele annyi objectet mutat, de legalább nem pixelesen. (viszont itt meg még jobban beesik az fps). FXAA-n meg homályos az egész.

Itt ki milyen beállításokat használ anti aliasing-ra meg úgy összességében? :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.