Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78351) Whysperer válasza lakisoft (#78335) üzenetére


Whysperer
addikt

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#78352) Lacee1986 válasza Cathfaern (#78350) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Akkor félreértettelek, bocsánat. :U

(#78353) HaJo90


HaJo90
csendes tag

Sziasztok!

Dobozos Legion vásárlásakor (10k-tól indul) van bármi hátrányom a battle.net-es vásárlással szemben? (45 eur, kb. 14k). (törvényi szabályozáson kívül, úgy sem kérek rá refund-ot)

Mindkettőhöz van lvl100 boost, ha jól látom.

[ Szerkesztve ]

(#78354) Cathfaern válasza HaJo90 (#78353) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Semmi.

(#78355) Healbacsi válasza HaJo90 (#78353) üzenetére


Healbacsi
őstag

Igen, lesz egy szep dobozod (meg nehany lemez, amit sose fogsz hasznalni), amit idonkent portalanitani kell. :)

(#78356) lakisoft válasza HaJo90 (#78353) üzenetére


lakisoft
veterán

Ha a doboz a fétised akkor előnyösebb ez. :R

(#78357) HaJo90 válasza lakisoft (#78356) üzenetére


HaJo90
csendes tag

Le..om a dobozt. :) Főleg, hogy vanilla óta nem játszottam (de abból 2 dobozom is van: US, EU :) Régi szép idők)

Viszont a 3-4e ft különbséget minek nyeljem be, ha nem muszáj?

Köszi a válaszokat :))

[ Szerkesztve ]

(#78358) lakisoft válasza HaJo90 (#78357) üzenetére


lakisoft
veterán

Online is meg tudod venni az ebay-ről. :R

(#78359) Mattb


Mattb
senior tag

Arms wari nem jött be annyira. Szerintetek van esély "átkérni" a boostot egy rugóra?:D Mennyir lennének ebben partnerek a supportosok?

(#78360) Cathfaern válasza Mattb (#78359) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem semennyire, de nyilván egy tickettel nem vesztesz semmit. De ha arms nem jött be, miért nem próbálod ki a fury-t?

(#78361) HaJo90 válasza Mattb (#78359) üzenetére


HaJo90
csendes tag

A hivatalos oldalon lévő szöveg szerint felhasznált boosttal kapcsolatban nem fogadnak kéréseket.

(#78362) Whysperer válasza Mattb (#78359) üzenetére


Whysperer
addikt

Én elhasználtam anno a 90-es boosto ta DRUID-ra és kb 1 szintig birtam elviselni sóval mai napi 91-es.

Azt mondták .. Az volt a válasz lényegében a kérdésemre ,hogy herliommal gyorsan lehet felhúzni egyet! ,)))

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#78363) Mattb válasza Whysperer (#78362) üzenetére


Mattb
senior tag

Mi a fene az a herliom? Sokszor említették már, elnézést a láma kérdésért.. :F

(#78364) Cathfaern válasza Mattb (#78363) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A heirloom egy olyan gear, amit jelenleg goldért vehetsz meg, egész accodra érvényes lesz (bármelyik karaktereddel használni tudod), és egyrészt szinteddel együtt skálázódik (ezt mondjuk tegnap óta a sima itemek is tudják már), másrészt bónusz XP-t kapsz ha hordod. Nincs minden slotra, fejből ami simán megvehető az 5-6 slotot fed le (plusz van pár amit külön kell megszerezni, pl. Argusos quest chain végigtolásával, vagy WoD-ban garrisonozással, stb.). Relatív sok gold kell hozzájuk, mert alapból meg kell őket venni (ez még nem vészes), de az csak lvl1-60 között ad XP bónuszt, utána upgrade-elni kell kétszer (vagy háromszor), hogy 110-ig jó legyen (és az mind elég sok gold, a vége már ilyen 5k).

(#78365) Mattb válasza Cathfaern (#78364) üzenetére


Mattb
senior tag

Hát akkor a 2k goldom ami összejött eddig feltételezem nem lesz elég :D

És mi az a garrisonozás? :U

[ Szerkesztve ]

(#78366) Triathlete válasza Mattb (#78365) üzenetére


Triathlete
senior tag

Nem nagyon. Főleg annak fényében, hogy ha veszel 35db ilyen felszerelést kapsz egy járművet (hordánál oldalkocsi) amit lvl1-től tudsz használni, így nem kell km-eket futni.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#78367) Whysperer válasza Cathfaern (#78364) üzenetére


Whysperer
addikt

Wintergrasp-ban lehe tmég honorért herliomot venni esetleg? a PVP herliom fegyvereket!

Mattb: Herliom fegyvereket bármeliyk akridddal bárhol vag ybármikro menuböl kitudod kitudod kérni. Szóval pl ninc snála degy geykezes vagy egy shield ,de kell stb. rögtön ott lehet akármelyik karidnál. Aztán kidobhatod ,d emegint lehet nálad ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#78368) Cathfaern válasza Mattb (#78365) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Garrison WoD-os kiegben (90-100) lévő farmville :) Eszedbe ne jusson vele addig foglalkozni amíg úgy nem érzed, hogy nincs már mit csinálnod Legionben, mert ezt az egy heirloom gyűrűt leszámítva semmi olyat nem ad amit jelenleg tudnál használni. Azt meg tovább tart kiszedni, mint mire felhúzol egy karaktert lvl1-ről lvl110-re.

Whysperer:
A fegyver pont nem ad plusz XP-t :)

(#78369) Viktor77 válasza Cathfaern (#78364) üzenetére


Viktor77
titán

"ezt mondjuk tegnap óta a sima itemek is tudják már"

Ez mi ez? Erről lemaradtam. Épp csak 2 órát raidelni belogolni van időm. :(

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#78370) Plata válasza Viktor77 (#78369) üzenetére


Plata
félisten

Ez nekem is új,észre sem vettem.
Igaz nem is sokat játszottam mert a változások nem túl jók kiskari húzáshoz.
Worgen duduval be sem tudtam menni instába,talán nem is baj,mostani instázással lehet nem kéne híl karit húzni,már pedig a worgen az első heal dudum lett volna,a troll feral duduval küldiztem de attól is elment a kedvem.Igaz az a küldi csak aranyat adott itemet nem,többre nem volt kedvem.Meg blood dk-val küldiztem de ő cataclysmban,megint csak goldot kapott.

(#78371) Whysperer válasza Cathfaern (#78368) üzenetére


Whysperer
addikt

Vágesz csak arra értettem ,hog yazoakt a PVP fegyókat ki tudj avenni Honorból ha jól rémlik és goldból tud venni armort. Erre gondoltam. De it tha jól látom Mark of Honorból is lehet. Xp-s vértet venni ki.

Vagyis fegyvert ,hog yvégi g legyen rendes fegyvere meg XP-s Vállast.!!!

[link]

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#78372) pckownz válasza Viktor77 (#78369) üzenetére


pckownz
senior tag

En ugy vettem le, hogy a drop es a quest loot ami scale-el, maga az item rajtad/taskaban mar nem.

(#78373) Plata


Plata
félisten

Wailing caverns 21-es karival 60-382 xp 1 mob a boss 2010 xp,persze full heirloom és rest xp.

[ Szerkesztve ]

(#78374) Viktor77 válasza pckownz (#78372) üzenetére


Viktor77
titán

És az hogy? Ha 110-esen megcsinálok egy q-t valahol vanilla területen, ami egy 20-as szintnek megfelelő cipőt adna, akkor 110-nek megfelelőt fog adni?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#78375) lakisoft válasza Whysperer (#78371) üzenetére


lakisoft
veterán

Milyen fegyverről beszélünk?

(#78376) Plata válasza Viktor77 (#78374) üzenetére


Plata
félisten

Nem.
Például nekem barrensen 110-es karinak 60-as cipő esett.
Bár a mobok 60-asok de light leathert meg leather scrapsot dobnak.Megnéztem.

[ Szerkesztve ]

(#78377) Healbacsi válasza Viktor77 (#78374) üzenetére


Healbacsi
őstag

Miert olyan meglepo. A legioban pl ha 101-en szerzel egy itemet quest rewardban, akkor 101-es szintnek megfelelo ilvl-t kapsz (+proc).. ha ugyanezt a questet 109-en csinaltad volna, akkor 109-es szintnek megfelelo itemet kaptal volna.

A vanilia teruletek 1-60-ig skalazodnak, igy ertelem szeruen, ha egy elwynn forrestes questet 55-os szinten tolsz le, akkor ennek megfelelo rewardot kapsz.

Ha nem igy lenne, akkor a zonak skalazodasanak semmi ertelme nem lenne, mert nem lenne geared amivel meg tudnad olni a mobokat.

[ Szerkesztve ]

(#78378) Whysperer válasza lakisoft (#78375) üzenetére


Whysperer
addikt

Ott vannak a linkben a táblázat ahol mutatja ,hogymelyeket tudja goldból is meg mark of Honorból meg Champion Seals-ből meg Darkmon price ticketből [link]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#78379) pckownz válasza Viktor77 (#78374) üzenetére


pckownz
senior tag

Nyilvan a skalazasi korlat az itemet is erinti :)

(#78380) Triathlete


Triathlete
senior tag

Tényleg fura a low-level dungeon. Már a tank is csak egy mobot húzott mindig majd ha kis bénázás van már mindenki koccol sértődve. -Hú érdekes lesz ez! :)

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#78381) Cathfaern válasza pckownz (#78372) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Én úgy értettem, hogy skálázódik veled együtt, mint a heirloom, értelemszerűen az adott bracketen belül (tehát vanillás questek / mobok-ból eső cucc 60-ig, outland / northend 80-ig, stb.). De lehet félreértettem, kiskarizni még nekem se volt időm.

(#78382) Csapoati


Csapoati
nagyúr

WoW zónák Unreal Engine 4 alatt (fanmade)

Durván jól nézne ki! :Y

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78383) Whysperer


Whysperer
addikt

Meg ezeke a mindenki lagol a Ragnán 8k-15-k MS-ekis jól néznek ki 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#78384) Peetey91 válasza Triathlete (#78380) üzenetére


Peetey91
senior tag

Ebből is látszik, hogy mi lesz ha megjelenik az official Vanilla. Elszoktak már ettől az emberek.

(#78385) Whysperer válasza Peetey91 (#78384) üzenetére


Whysperer
addikt

Mi lesz? Nagy superság. Szépen megyek Resto Shamanozni vissza újra vagy Tankolni! 8) Azért ez odaver!!! Most éppen 2500/15000-nél tartok ;)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#78386) malacka87


malacka87
senior tag

Ez a patch valami orbitális katasztrófa. 110fps-10fps. Dbm megszólal hangok eltűnnek beakadnak. Random bugok evadelő mobok/bossok m+-ban. Extend maintance January 20. Kíváncsi leszek.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#78387) Fiddlestick válasza malacka87 (#78386) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Hat gyerekek ez nagyon komoly, 94-es druiddal 8x haltunk bloodmaul slag mines-ba (pedig nem ma kezdtem a healerkedest) Ennek mi ertelme lett ? De msot komolyan.... :W Konkretan nem aezrt erik el hogy legyel minel hamarabb 110-es es terkepezd fel az ezer lehetoseget, es kosd le amgad, hanem konkretan visszafognak, hogy szopj ezerrel kis szinten.... :F

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#78388) Whysperer válasza Fiddlestick (#78387) üzenetére


Whysperer
addikt

Aldom magam,hogy ezer eve ott állt a DK-m es es ravettem magam patch elotti 110-re húztam magam

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#78389) bypass|HUN


bypass|HUN
tag

Legyen egy más vélemény is, nekem eddig nem volt gondom a "kiskarizással", sőt, inkább jobb lett szerintem.
Tegnap este 18.30-kor ültem le játszani, monk mist-el join, kb. 5 percen belül bent voltam. Level 24 közepe-háromnegyede felé jártam és aktív volt a rested is. Úgy 21.30-ig voltam online, ebbe benne volt a kiszaladok bagózni, gyors kaja, meg illemhely tárlatvezetés is, így belefért 6 dungeon. Level 31-es karival zártam a napot, a játékmenet pedig kifejezetten tetszett. A tank a státuszának megfelelően elöl (nem úgy mint korábban rush, és hol a tank, hátul), a dps-ek, még a (tisztelet a kivételnek) huntardok is szépen nyugodtan range távolságból a tank target-ét lőtték, igen fegyelmezett és átgondolt higgadt játéktempóban mentek le a fightok. Mivel csak 2 dungeont mentem ugyan azzal a team-el, a többi mind random volt, így nekem healer-ként, kifejezetten tetszett a játék. Nem mondom, hogy nem lett lassabb, de sokkal jobban szórakoztam mint a korábbi rush-rush-rush, és ha valaki valamit elbaxott akkor hülye low healer, azt jött a kick...:-) Mivel 110-es karim van alin és hordán is, így nekem teljesen belefér a kicsit lassabb, de minőségében jobb játékmenet a fejlődéshez. :K

Az fps-el nekem nem volt észrevehető gondom, és a válaszidővel sem küzdöttem tegnap, viszont a velem egy realm-en lévő guildtársaim panaszkodtak, hogy Antorus raid szinte játszhatatlan... :(((

Üdv: bypass

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#78390) Triathlete


Triathlete
senior tag

Számomra a cél a játékban valahol a fő karakterrel könnyedén elérhető felszerelés megszerzése, (jelen esetben ilvl930-940 között) nagyon magas szinten valószínűleg nem is tudnám művelni a dolgot, és nem is akarom magam fülessel a fejemen, késő esti raidelésen látni.

A kiskarakterezés, a más stílusok megismerése, és fejlődés sokkal több örömet, élményt ad számomra. Viszont nemrég ez úgy nézett ki –legalábbis nálam- hogy LFD, addig álltam valamelyik aukciós házban, pár perc és jött a behívó. –Igen DPS-sel is. Most viszont értelme lett, a questeknek, hogy Silvermoon melletti kezdőterületet ott kellett hagyni fél óra játék után mert már lvl12 voltam, majd Ghostlanden is kb. 20perc után mert megvolt a 15-ös szint és lehetett menni instázni. Most ezeket a roppant bonyolult, szövevényes (irónia) küldiket végig lehet vinni. Nekem ez tetszik. Az már kevésbé, hogy tegnap instában egy mobért 180 körüli XP-t kaptam, míg Durotar mellett küldizés közben 380-390 járt. Persze instában elvileg 5-en ütjük, öt felé kéne osztani, így e tekintetben nem is annyira rossz, de ugye minden csak hiedelem, megszokás kérdése. A jót könnyű volt.
Elsőre furcsa volt nekem is a felállás, hogy dungeonben úgy cserélődtek a tagok, hogy követni is nehéz volt, de aztán szépen helyreállt a „rend”. A hosszabb harcok alatt jobban megismerhetem a karakter képességeit, mivel nem három percenként jönnek a szintek, amikor is nem volt idő azt a spellt sem kipróbálni, amit most kaptam, mert már volt mellette megint kettő, de ugye nyomni kell az LFD-t mert hát legyünk mihamarább 110-esek. Én a problémát inkább ebben látom, ami sajnos általános lett a világban, hogy nekem minden jár és el akarom fogyasztani a világot, minél hamarabb legyek maxos, minél több karival.

Szóval tegnap az a másfél óra amit a 42-es SUB-Rugóval töltöttem tartalmasabb volt mint előzőleg a main MM-Huntert feltornázni, 0-ról 80-90-re. Nekem tetszik, hogy kicsit lassítva lett a dolog, persze ez csak egy vélemény a sok közül, de ha valaki nagyon siet megvan a lehetőség boostot venni.

#78389 +1

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#78391) birozoli7800 válasza malacka87 (#78386) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Elvileg szombaton javításra kerül minden. Antorus is katasztrófa. Második bosson nem esik le a stack a tankról, az fps drop miatt meg többet árt a bl mint használ. :DDD

(#78392) Cathfaern válasza bypass|HUN (#78389) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

+1

Ténylegesen új playereknek ez nem lesz lassú (nincs viszonyítási alap), viszont így tudod is használni a karaktered, nem csak 1 spellt spamelni (ha van időd egyáltalán elcastolni instában).
Aki ténylegesen szeret altot húzni, annak ez csak jó, mert így tudod is használni a karaktered.
Régi visszatérőknek ott a 100-as (hamarosan gondolom 110-es boost), aztán ugorhatsz is bele a legújabb kiegbe.

Azok jártak rosszul akik althadsereget akarnak fentartani goldfarmolás / régi raid farmolás / akármi okokból, anélkül hogy ténylegesen játszani szeretnének az adott karakterrel. De erre meg lehet mondani, hogy lehet venni 100-as boostot.

(#78393) Whysperer válasza Cathfaern (#78392) üzenetére


Whysperer
addikt

Hála az égnek . Én szeretem ezt a új dolgot. van egyetelen egy karakterem amivel évek óta mainelek , meg most a DK-m ,de amúgy egyedül a 2 vanillás karimat húzom csak fel mindi gtiszteletből Warriort és apaladinom. De Mindig egy karizás van ;)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#78394) bypass|HUN válasza Cathfaern (#78392) üzenetére


bypass|HUN
tag

Hosszabb távon ez a változat szerintem mindenkinek jobb, sokkal "tapasztaltabb" a karakterüket ismerő játékosokat "nevel ki" ez, mint a korábbi rendszer. Ez jó a raidereknek és a casuáloknak is...egy általánosságban képzettebb játékosbázis szerintem mindenkinek emeli a színvonalat. :K

Üdv: bypass

Whysperer: ahhoz képest, hogy egy karizol, cirka néggyel játszol...no offense :P :P :P

[ Szerkesztve ]

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#78395) Whysperer válasza bypass|HUN (#78394) üzenetére


Whysperer
addikt

Nem játszom 4-gyel ;)

Mitn írtam a 2 karim WOW kezdete óta létezik és felhúzom ott van max szinten ennyi. Nem gearezem semmi. a Shamanommal tolom csak Vanilla vége óta és mindig azzal raid stb. stb. a DK-val msot csak azért játszom ,mert nincs mi ami lekössön és a warrior / pala / shamanom most pihen és csak funnoloka keigig ,d emindig csak a SHaman a Fő karim amivel játsszom 95%-ra. most hetente játszol 3-4 órát össze

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#78396) Csapoati válasza birozoli7800 (#78391) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A "kamu" zöld csík is vicces Portal Keeperen, főleg HC-ben. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78397) TBT


TBT
addikt

BloodElf Huntert húzok, de az új patch óta lassabb lett a fejlődés. Van mód gyorsabb szintezésre? Boost-ot már nem akarok venni. 91-es szintű vagyok, Draenor-os területen próbálok érvényesülni, de annyira nem jön be már az a terület. Draenor megjelenésekor még az újdonság varázsa feledtette velem ezt a szörnyűséget. :)

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#78398) Peetey91 válasza TBT (#78397) üzenetére


Peetey91
senior tag

Ami idáig volt: WoD területeken bonus questek megcsinálása, akár xp elixirrel is, erről vannak videók a neten, hogy hogy kell (kell hozzá repülés). Ha nincs akkor heirloomok, garrisonban vehető xp potion és Spires of Arak zóna az ott szerezhető bonus xp miatt. Nagyjából ennyi amit tudsz tenni.
Aztán, hogy a 7.3.5-ben változott-e valami WoD-ot illetően azt nem tudom.

(#78399) vgyuri válasza TBT (#78397) üzenetére


vgyuri
őstag

Nem értem a felskálázást, pl. 110-es karakternél a draenor-os 100-as elite 800k hp-ja helyett 2millió hp-ja lett, gondolom 100-as karakternél maradt a 800e hp.

(#78400) Plata válasza vgyuri (#78399) üzenetére


Plata
félisten

Kis karinak is jóval erősebbek lettek,van a garrisonban a herb garden küldi,hogy nyirjunk ki 8 mosómedvét talán.Majdnem megöltek. :D
Legion-ban nem érződik a dolog,épp most léptem szintet és 102 lett mage karim,egyedül az elitek mintha erősebbek lennének.Highmountainban egy elitet nehéz volt legyűrni,nem fért a közelemben hogy sebezzen,de kellett neki adni rendesen pár jeges pofont.
Másik érdekesség hogy a játékban az fps-em nem esett vissza de szarabbul fut a játék,dalaran van hogy percekig tölt ha hs-elek vagy teleportálok,mage clas hall-ba ha megyek nincs töltés.A térkép néha furán belassul,a minimap is eltünedezik néha.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.