Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77551) pckownz válasza Lirion (#77548) üzenetére


pckownz
senior tag

US-be mar 9/11 egy nap utan, raferne a raidre egy kis nehezites.

(#77552) Csapoati válasza pckownz (#77551) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az nem olyan nagy truváj, ToS-ban is az utolsó 2 boss állt elég sokáig.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77553) Whysperer válasza Healbacsi (#77550) üzenetére


Whysperer
addikt

Mennék csak hoirdás vagoyk allisom meg csak 89-es van :) sajna!

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#77554) Plata


Plata
félisten

Fura,a mostani timewarped itemek pocsékabbak mint a múltkoriak,csak 880 esik.
És most ruha sem jön,folyton csak gyűrű,az meg nem izgat mert nem ad új ruha külsőt.

(#77555) Plata


Plata
félisten

Sok timewarped insta után azt kell mondanom a drop rosszabb sokkal.
Csak 880 item esett,kivéve a jutalom láda,abban 945-ös relic volt.
Állandóan gyűrűk potyognak,egy back egy trinket marha sok gyűrű.
Sajna a back már esett máskor így nincs új ruha kinézet,pedig főleg azért csinálom.

(#77556) Csapoati válasza Plata (#77554) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tök ugyanaz az ilvl, csak most nem volt szerencséd a war- és titanforged cuccokkal. Nincs ebben semmi meglepő vagy fura.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77557) Plata válasza Csapoati (#77556) üzenetére


Plata
félisten

Hát akkor most csak baromi peches voltam.
Múltkor szinte csak 895 esett.De legalább a jutalom doboz tényleg jót adott most.

(#77558) Csapoati válasza Plata (#77557) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen, mert a láda közben Antorus raides cuccot ad már, nem Tomb of Sargerasost.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77559) Cathfaern válasza Csapoati (#77558) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Durva milyen bonyolult ez a játék :)

(#77560) Triathlete válasza Cathfaern (#77559) üzenetére


Triathlete
senior tag

Én is olvasom de egy szót sem értek belőle... : - )
(level42 hunter)

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#77561) Plata


Plata
félisten

Na megvan az első 895 neck.
Bár nem kell mert sokkal jobb van. :D
De megint kaptam egy idióta perky pug petet,ezt minden 100 random insta után beadja?
Mert már kezd tele lenni vele a hócipőm.

(#77562) Healbacsi válasza Plata (#77561) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ha elolvasod az ocsit es figyelembe veszed, hogy 10 karival jatszol folyamatosan, ugy nem ertem mi a meglepo benne ha megkapod ujra a petet.

(#77563) Csapoati válasza Plata (#77561) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Soha nagyobb bajod ne legyen a játékban. ;] Amúgy nekem nagyon tetszik, hogy mennyi mindenen tudsz meglepődni. :DD

Cathfaern: Hát, már a neve is más a ládának, ennyit segítenek. :D

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77564) Plata válasza Csapoati (#77563) üzenetére


Plata
félisten

Mivel a játékban kb senkivel nem beszélgetek max itt a fórumon így sok dolog van amiről fogalmam sincs.
Tudod angol szerveren játszom,Bronzebard,ott nincs kivel megtárgyalni a dolgokat.Angolok meg németek vannak,nyelvtudás hiányában nem olyan könnyű az élet,nincs kivel pofázni meg ilyesmi.De emellett tök nyugi van,nem kell a magyarok veszekedését hallgatnom,ha angolul vagy németül veszekednek azt úgysem nagyon értem. :D
Jah az előbb timewalkingon sokat szenvedtem egy rugóval,én voltam a híl,nem értettem mi a szöszért akar folyton megdögleni,a végén megnéztem a felszerelését,full cloth heirloom. :W

[ Szerkesztve ]

(#77565) kkdesign


kkdesign
senior tag

Olyan kérdésem lenne hogy friss újrakezdőként még nem világos, most Demon Hunterrel kell 2 geart gyüjtenem tankhoz és dpshez, vagy átalakul magától a stat? Mert a tier göncökön azt látom, hogy pl dudunak is egy a gear csak a több darabos bónusz változik talentenként. Valamint tank talenten érdmes nekiugrani az Argusos világnak friss 110en, kb 52es fegyverrel?

(#77566) Healbacsi válasza kkdesign (#77565) üzenetére


Healbacsi
őstag

Spec valtaskor csak a main stat valtozik (illetve meg a setbonus, ha van), azaz str,agi,int. A dh agit hasznal tank,dps specen egyarant, igy a gear nem valtozik (csak a set itemek).
Viszont nem minden secondary stat combo bis tankkent, illetve viszont.

(#77567) Whysperer válasza Plata (#77564) üzenetére


Whysperer
addikt

Nem baj már alig várom az IQ Hun vocie ingame chatet.. TROLL POWER lesz az tuti!! :C :C :C

Plata így kell tolni. : Mein Name ist Plata. OFC ja natürlich ich bin the best player ezen a serveren. Világos?

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#77568) lakisoft válasza Whysperer (#77567) üzenetére


lakisoft
veterán

:)

- Árad -

(#77569) Plata válasza Whysperer (#77567) üzenetére


Plata
félisten

Na még az tenné be a kaput,ingame hun voice chat.
Jah bírom a dumát,de nem vagyok a legjobb,nem is törekszem rá,mindig csak arra törekszem hogy jól szórakozzak.
Ez a szöveg kb olyan lenne mint múltkor az csóka aki valszeg jutúbon nőtt fel,mert perfect angolul szidta az anyjukat valakiknek,csak nem angolul írta hanem ahogy hallotta,vagyis fák-at meg jú-kat emlegetett. :DDD
És hasonló szépségek,jókat röhögtem rajta. :D

(#77570) birozoli7800 válasza Whysperer (#77539) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Hát nem bírtam ki, úgyhogy megcsináltam az oda való qsort. Először kicsit nehèzkes volt, azt hiszem az Invit cdről cdre használtam, H ne csapjanak agyon. Viszont amit nem èrtek a kiegèszítőben.
Ezt a fegyveres dolgot. Beteszem három követ minden kő más pluszt ad. Eddig okè. Megcsinálom hozzá a talentet mèg az is az. De mire jó ez a temèrdek arrtifact pont amit a wq-k adnak? Megcsináltam az összes wqt de csak ilyen rewardot kaptam. Mire ès, hogyan tudom felhasználni?

[ Szerkesztve ]

(#77571) Csapoati válasza birozoli7800 (#77570) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azokból fejleszted tovább a fegyvered traitjeit. Ha csinálod az Argus sztorit tovább, egy újabb traitfa-szerűség fog megnyílni a Vindicaaron, ott is fejlesztheted majd tovább.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77572) birozoli7800 válasza Csapoati (#77571) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Szuper! A wq-k questek mennyi idő múlva resetelnek?

(#77573) Viktor77 válasza birozoli7800 (#77572) üzenetére


Viktor77
titán

Melyik mikor. Tedd fel pl. ezt, és látni fogod.

BTW, már 1/11M. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#77574) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Redditről fordítva:
- Hány vanilla játékos kell egy villanykörte kicserélésehez?
- Nulla. Egyikük se fogja kicserélni, mert utálnak minden változtatást :DDD

Viktor77: szép :R mennyit raideltek ilyenkor progress időszakban?

[ Szerkesztve ]

(#77575) Plata


Plata
félisten

Elhanyagoltam már egy kicsit a warlockom,najó nagyon nem kicsit. :D
Vele toltam le argus küldiket és azóta nem volt kedvem rá nézni sem.
Elmentem vele argusra és letoltam pár wq-t meg a heti inváziót.
Felugrott 915-re az ilvl-je.Ezután elmentem nethercrucible vacakhoz hogy a fegyójába a relic-eket uppoljam.Mind a hármat uppoltam,erre csökkent a kari ilvl-je 911-re. :F

(#77576) birozoli7800 válasza Plata (#77575) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Apropó, sok helyen olvasom h. heti invázió. Ez pontosan mit takar? Hol lehet rá jelentkezni? Ha valaki egy magyar leírást tud róla adni, azt is nagyon megköszönöm.

u.i.: Érdekes, rengeteg változtatást hozott ez a kiegészítő, és mégis nagyon kevés magyar leírást találtam hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#77577) Plata válasza birozoli7800 (#77576) üzenetére


Plata
félisten

A heti invázióhoz tolnod kell argus sztorit,úgy unlockolod,a térképen egy bazi nagy ződ portál fog megjelenni.

(#77578) Healbacsi válasza birozoli7800 (#77576) üzenetére


Healbacsi
őstag

Nincs mar kozel sem akkora magyar kozosseg, mint korabban volt, igy szerintem nem igen eri meg a raforditott idot, annal is inkabb, mert az mmo-champion illetve az icy-veins oldalakon azonnal kint van minden angolul, a wowheaden meg minden jatekbeli guide, adatbazis ott van kommentekkel egyutt.
Angol tudas ajanlott persze, de hat ez ilyen.

(#77579) birozoli7800 válasza Plata (#77577) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Ahham, akkor csak játszani és játszani. :)

A zöld portált már láttam, hogy mindenki szalad bele, csak én nem tudtam. :(((

(#77580) Lirion válasza Cathfaern (#77574) üzenetére


Lirion
addikt

A warcraftlogs szerint majdnem minden este tolták az elmúlt héten. :) Én ezt biztos nem csinálnám már, nekem már a 3 raid is sok egy hétre.. bár a method féle napi 16 órához képest a napi 3 se sok. :D

(#77581) Csapoati válasza Lirion (#77580) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem heti 1x3 óra a raid és az is elég. Így is 4/9 M-ig jutottunk ToS-ban. De a skill küszöbünk is valahol itt van, szerintem heti 5x4 órával is nagyon max 7 boss lett volna meg. 30+ az átlagéletkor, tolószékesek vagyunk. :D

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77582) miqlas válasza Csapoati (#77581) üzenetére


miqlas
őstag

A guild, amiben vagyok heti 2x megy ToS-ba, asszem 8/9-en állnak mythic fokozaton, de az is lehet, hogy már megvan a 9/9, mert most Antorust tolják heroicon ...

42

(#77583) Whysperer válasza birozoli7800 (#77579) üzenetére


Whysperer
addikt

Azt ne felejtsd el ,hog y a heti greater portalból 950 ilvl is eshet legalábbis Én akkorát ltátam max ,de nem tudom mia plafon és vigyél bonus roll tokent mint a raideken,hogyha csak ap-t kapsz a boss megölésért akkor bonus rollolhass itemre.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#77584) miqlas válasza Whysperer (#77583) üzenetére


miqlas
őstag

Gondolom a legendary (ilvl1000) :DD

42

(#77585) Csapoati válasza miqlas (#77584) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem, ha jól tudom, 975 a max titanforged szint.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#77586) miqlas válasza Csapoati (#77585) üzenetére


miqlas
őstag

A múlthét elõtti GIP boss legendaryt dobott, ezért gondoltam ... :D

Ezt: Soul of the Shadowblade

[ Szerkesztve ]

42

(#77587) Dani82


Dani82
senior tag

865 ilvl nagyon keves argusra dps monkkal? Most kezdtem ujra a wowot, es azt javasoltak menjek oda, mert ott hamar gearelodhetek, de ha 2-3 mob jon akkor 80%-ban meghalok :( raadasul minden fightbol ilyen 60% hpvaé jovok ki maximum, de inkabb alatta, mig az ugyanekkora demon hunterrel siman ment minden mar akar 4-5 mob is ugyanilyen gearben :F

(#77588) Cathfaern válasza Dani82 (#77587) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Demon hunter az OP, nem a monk a gyenge :)

(#77589) kkdesign válasza Dani82 (#77587) üzenetére


kkdesign
senior tag

Egy nagyon noob kérdés, hol kezdődik az argusos kaland? milyen quest alapján indulhatok neki? Vagy van valami követelmény?

(#77590) Plata válasza kkdesign (#77589) üzenetére


Plata
félisten

110-es szinten kapod a küldit.De hogy ki adja,azt meg nem mondom pedig 13 karival felvettem.
De 880-as gír alatt ne menj át,tuti szívás.Még 920-as gírrel is van gond ott,tévét néztem utazás közben és rossz helyre estem le,majdnem kinyúltam.Magamra húztam vagy 20 tetvet.
Jah és vannak olyan helyek ahova ha be esel megdöglesz,mert az a zöld fel szmötyi megöl.

(#77591) Cathfaern válasza Plata (#77590) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nehogy már :) 840-től lazán el lehet lenni ott, csak oda kell figyelni mit csinál az ember, pl. ne húzzon be egyszerre 2-3 mobot ha nincs valami cd-je rájuk. 880-tól teljesen laza, 920-ban meg minek menjek oda :)

(#77592) pckownz válasza kkdesign (#77589) üzenetére


pckownz
senior tag

Unlocking the Vindicaar & Heading to Argus
The Hand of Fate Alliance / The Hand of Fate Horde

Armies of Legionfall questet fel kell venni Broken Shore-on elsokent, aztan Auto Acceptes lesz a fent emlitett Dalaranban. (Sw-be vagy Og-ba kell menni, hajo, Prophet Velen, Cinematic es Arguson is vagy)

(#77593) Lirion válasza Dani82 (#77587) üzenetére


Lirion
addikt

Ha a 2-3 mobos halálesetek zavarnak téged, akkor a classic szerveren ne kezdj majd karaktert húzni. ;]
Viccet félre téve, 865-ös ilvl elég necces oda, de lévén monkkal mész, átválthatsz azzal is tankra és akkor vidáman bírod a strapát. :) Javaslom a heti 5 timewalking dungeont letolni, jöhet onnan is 880+ gear és kapsz a végén egy 930+-t is a küldiért, ha még ezeket nem tetted volna.

(#77594) Plata válasza Lirion (#77593) üzenetére


Plata
félisten

Timewalkingos küldi 930-945 közt adogatott.
Nem merem be vallani hány karival toltam le egy nap alatt mert le toltok. :DDD
De elő szeretetettel ad relic-et.És valami iszonyú sok trinket ring jön most.
Volt hogy ugyanabból a gyűrűből három is jött.De egy új leather vállast is kaptam,ami még sosem esett.Így +1 kinézet már van.
Jah ami újdonság hogy a tankok valamiért eszetlen gázok lettek timewalkingon.
Szerintem megszokták hogy tápos gírben sima instában ők a janik,de ma is volt pár totál értelmetlen wipe,nem is bossnál,hanem trash moboknál.Mint az ökrök előrefutnak összehúznak 20-30 miobot és már fekszenek is.Egyszer volt egy igen pocsék gírelt tank,az ilyen 755-850 közti cuccokkal,de volt hogy warri ilyen 920-940 itemekben.Vagy dk kb ugyanúgy öltözve.

[ Szerkesztve ]

(#77595) Healbacsi válasza Plata (#77594) üzenetére


Healbacsi
őstag

Timewalkingban nem szamit a gear, csak a fegyver trait pontjai. A tankok szimplan ott hibaznak, hogy nem vedekeznek. Legjobb pelda erre a dk tank. Rengeteg dk tank haldoklik timewalking instaban, pedig csak 1-2 talentet kellene valtoztatniuk.

(#77596) kkdesign válasza pckownz (#77592) üzenetére


kkdesign
senior tag

Ehhez kell valami Suramaron? Azért kérdezem mert az nekem még kimaradt így lettem 110. De van egy iyen earn friendly reputation world questes dolog. Ott hogy kezdhetnék neki ?

(#77597) Plata válasza kkdesign (#77596) üzenetére


Plata
félisten

Csináld a zóna sztorit,akkor kapsz reput,meg menj az adott zóna instáiba,a fő boss ad reput oda.
Amíg nem éred el az összes zónával a frienldy-t nem tudsz WQ-zni.

(#77598) Viktor77 válasza Cathfaern (#77574) üzenetére


Viktor77
titán

Az első héten volt, hogy amíg megvoltunk/tak elegen, addig mentek (amúgy 8-11-ig vagyunk), napmegkötés nélkül. Most ugyanúgy 4 raidnapunk van (mint sok-sok éve)(egy plusz altossal hétfőn), ha megvagyunk megvagyunk, ha nem, nem. Még lelkesek az emberek, a tegnapi mythic mellett indult egy HC csapat is.

Azért az első boss finoman szólva sem nehéz, gyakorlatilag véletlenfaktor mentes (a lökéseket leszámítva a végén, addig gyakorlatilag 80-90% manán vagyunk healerek).

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#77599) Viktor77 válasza Lirion (#77580) üzenetére


Viktor77
titán

Abból a sok napból én. pl. kettőt voltam (látszik is, 2/11 HC :D ). Nincs ilyen elvárás nálunk, jön az ember amikor tud, ha megvan a skill bárhova befér.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#77600) birozoli7800 válasza Plata (#77594) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Hát nekem 870-es gearben sajnos csak 880-as geart dob.

méég ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.