Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78151) Whysperer válasza Whysperer (#78150) üzenetére


Whysperer
addikt

bocsi nem tudtma javítani ezt a 4k-s verziót akartam [link]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#78152) Fiddlestick válasza Cathfaern (#78128) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

En szerettem ezeket az idoket is, mindig volt valami uj es "izgalmas". :R

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#78153) pckownz válasza Cathfaern (#78128) üzenetére


pckownz
senior tag

Igen, a threat, es hogy tobb taunt skill is volt melle. A mostani tank rendszer nagyjabol csak a cast sequence macrot hasznalo dps-eknek hasznos (szerintem!), mert gyakorlatilag szabadkezet kap az inhuman precizitas a figyeles es taktikazas helyett. Azon kivul hogy nem figyeled a hp-dat, tankkent ugyan azt csinalod mint egy dps.

Nehez az akkori healinget is a mostanihoz is hasonlitani, de sokkal tobb utility jatszott szerepet egy boss fight soran, mint most.
Valoban nem lehetett elvezetes, hogy adsz a tanknak par masodpercet pullnal aggro epitesre, es az sem lehetett az, ha a tank bealudt es radfordult a boss, de megis meglehetett oldani. Szerintem csak szelesitette a raiding elmenyt.

En fokent BC-ben, es egy kicsit WotLK-ban jatszottan, Cata es MoP gameplayrol fogalmam sincs. Lehet, hogy ha reszese lettem volna az osszkep valtozasanak, akkor most nem irnek ilyet.

(#78131) Arnold2

..a regi idokhoz kepest
Egy kedvenc vesszőparipám amúgy ez a mondat, de hál Istennek vagy az Old Godoknak, már nem kell olyan sokat aludni és jönnek a classic szerverek, ahol a régi időket kedvelő játékosok remélhetőleg azt fogják kapni, amit megérdemelnek

Nem jatszottam classic-kal, mindenkeppen kifogom probalni, de nekem a classic az TBC. Hala a jo egnek nem lesz mostanaban (ha egyaltalan lesz), igy nem fog veszelybe kerulni a munkam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#78154) Fiddlestick


Fiddlestick
aktív tag

3 ev utan most ternek vissza wowozni, anno meg a game is not over-ben voltam main tank :DDD (ha mond ez valakinek valamit) Vilag eletemben main tank voltam altokkal pedig inkabb healer, dps karim pedig sosem volt 5 ev alatt. A kerdesem az lenne hogy tank-bol mit erdemes most kezdeni, ami mindenhol megallja a helyet ? Illetve szakmabol mi az most amibol jo beveteled van ? Meg mindig a gatheringek ? Talenteket glypheket merre talalok most ilyen popularisabbat ? Erdemes boostolni azonnal a karit, vagy inakbb szenvedjem vegig aza 10 szintet, vagy nem maradok le semmirol ? Koszi :R

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#78155) Whysperer válasza Fiddlestick (#78154) üzenetére


Whysperer
addikt

Én most DK/DRUID/Palat javasolnám. Én mind a 3 tank altomat protban húztam. nagyon easy mód! Warriorral i sjól eltudsz lenni nekem a 3. tankom az ,de Én azt cask azért játszom ,mert konkrétan legelső 60-as karim és azóta mindig a kezdetek óta,de Én nem azt ajnálanám atöbbi clas sközül. paladinnal easy mód és avval jó ,hogy tudok segíteni másokon a (szoksásos heal , protection stb), Druida OP mint mindig szinte, DK meg egy állat PVE-re. Szóval Én,ha PVE választasz azon 3 közül kezdenék valamelyiket amelyik jobban hozzád illik! Bátran bármelyiket ;) Mondjuk nekem Druidom nicnsen ,d e havertól csak jókat hallok róla. Én Palat nagyon tudom ajánlani nagyon jó kis tank ,de a DK jobban bejön most. ;)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#78156) Arnold2 válasza Fiddlestick (#78154) üzenetére


Arnold2
őstag

Tankügyileg szerény tapasztalataim alapján csatlakoznék Whysperer véleményéhez és körülbelül pont ebben a sorrendben is favorizálnám őket (pont most veséztük ki a Blood DK-t, hogy mennyire is OP :) ).

Szakmaügyileg én a herb/alchemy kombót ajánlanám. Flaskákra és potikra igen nagy a kereslet, szépen lehet velük keresni. De a többiek majd ajánlanak mást is.

Talenteket itt találsz. Én innen szoktam infót gyűjteni, meg Ask mr Robot-ról.
Glyphek, mint olyanok megszűntek, már csak kozmetikai cuccokként maradtak meg (pl zöld fény a HS kút alá, meg milyen fegyver legyen a Felguard kezébe, hogy csak a lockos glypheket közül mazsolázzak).

Személy szerint én ajánlanám, hogy játszd végig a területeke. Jópár dolog csak ezután unlockolódik (world questek és a repülés is, hogy csak a két legfontosabbat mondjam).

A GINO nem Arathoron volt? Nem mond véletlen valamit az a nick, hogy Korelli v Vendouza (nem én vagyok ő).

(#78157) Cathfaern válasza Fiddlestick (#78154) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Jelenleg mindegyik tank egyformán megállja a helyét. DK / DH OP self-healingben (de ez régen is így volt), BRM elég összetett lett, de ha tudod használni elég erős (csak soloban annyira nem jó, mert nincsen annyi self healje), ha nem tudod akkor vért izzadnak a healerek :) Druid meg eléggé autopilot (ami persze nem feltétlen hátrány).

Profból gathering ha nem akarsz AH-val bűvészkedni, craftolós profokból nem lehet azzal pénzt kiszedni, hogy megveszed az alapanyagot AH-ban, legyártod a késztermék, és azt visszarakod.

100-as boost: ha nem tervezel mostanában altot, vagy altnál kevésbé érdekel, hogy fel kell szintezned, akkor szerintem lődd el nyugodtan. Nagyon jók a WoD-os questek (ha jól sejtem az maradt ki), de kb. első zónában eléred a lvl100-at, úgy meg úgyse lesz egy nagy élmény. Másik oldalról pont emiatt nem biztos megéri ellőni a boostot ha szeretnél valami olyan karaktert is amiből nincs nagy(obb) szintűd.

Glyphek nincsenek, talentekre én wowhead guide-os szekcióját szoktam használni (el is magyarázza, hogy mi miért, ami szvsz elég fontos jelenleg, mert relatív sok a szituációs talentsor, ahol nincs egyértelmű választás).

(#78158) Whysperer


Whysperer
addikt

Srácok... Nem tudom it thasznál-e valaki ilyet,de ELVui mennyire fogja a gépet?

Én most konkrétan Zpearl/Bartender4/SexyMap -ot használok és érdekelne,hogy ezek helyett ELVui az kevesbé fogja-e a gépet mitn ezek?

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#78159) Triathlete válasza Whysperer (#78158) üzenetére


Triathlete
senior tag

Kicsit jobban mint a ZPearl amíg be nem tölt, de nem jelentős a különbség az én konfigomon.
10,82MB.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#78160) Whysperer válasza Triathlete (#78159) üzenetére


Whysperer
addikt

Értem azt htitem ez a probléma ,de valami olyatmi mondtak ,hogy

valami ez a baj:

"" van ilyen gaming app valami szarság nem tudom mihez" Ezt írták. Én krédeztem ,hogy az az Xboxos?. Erre Ők "nem xbos, valami msi gaming app meg lan manager" Na ezeket ,hog ytudom letörölni vagy eltakarítani? Ebben tudna nekem valaki interaktívan segíteni ,hogy meg is találjam? Légyszi"

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#78161) Viktor77 válasza Whysperer (#78160) üzenetére


Viktor77
titán

MSI Gaming Appod neked nincs, ahogy látom Gigabyte kártyád van. Amúgy ez az app nem lassít, nekem is fent van.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#78162) Whysperer válasza Viktor77 (#78161) üzenetére


Whysperer
addikt

MSI afterburnom van csak,d eakkro az nem-. valaki Azt írta,hogy a Nvidia experience-t szedjem le ,mert az kavar be.,!

igen igen csak Én azt hittem ,hogy azét nem oylan jó nekem mert FX_em van erre nzétem ma egy streamet ahola srác RAID 7-esen stream nélkül meg 10-es raidel. i7 6700 +1060-nal ,de írta a srác ,hogy neki amit fentebb írtam olyan programok miatt volt 4-5-s aztán mikor azt eltakaraította rögtnö felment streamelve 7-es . anélkül 10es settingsre RAID közben!

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#78163) Viktor77 válasza Whysperer (#78162) üzenetére


Viktor77
titán

Az nekem sincs fent, én akkor szedtem le (azóta nem rakom fel) amikor nem engedte a kártyám idle-be, mindig fullon ment.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#78164) Whysperer válasza Viktor77 (#78163) üzenetére


Whysperer
addikt

Köszi VIktor. nagoyn durván leszedek minden ilyen dolgot hátha még jobb lesz ;) Köszi a válaszodat!! :R

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#78165) Plata


Plata
félisten

Mage és sámli karival is megcsináltam a heti küldit,de mind a kettőnek 945 relic jött.
Meg lehet azt valahol nézni hogy mi eshet ebből a heti ládából?
Vagy tök random?

(#78166) Lirion válasza Plata (#78165) üzenetére


Lirion
addikt

Bármilyen antorus heroic loot, ami nem set item.

(#78167) Fiddlestick válasza Whysperer (#78155) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Köszönöm szepen a segitsegeteket ! Holonap nekiulok ugy nez ki egy prot paladinnak,(vagy egy blood dk-nak) ha mar mindig az volt a mainem. Fura hogy nincs glyph. Mit csinal akkor az inscription-er ? Ugy gondolom vegigtolom a questeket, csak ujdonsag lesz, nem csapom ossze :) Fejlodni, questezgetni is lehet prottal vagy blood-al ? Vagy inkabb retri, es unholy/frost, vagy semmivel sem gyorsabb ?

Masik: ha maint huzok, mindig huzok melle egy altot is parhuzamosan, dps-bol mik a javaslatok ? :U

Sokat kell farmolni hogy ingyen jatsz ?

Koszonom nektek is
@(#78156) Arnold2
@(#78157) Cathfaern

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#78168) Fiddlestick


Fiddlestick
aktív tag

Sikerult belepnem az accomba es szembesultem vele hogy mar meg sincs a paladinom... Mennyi ido felrantani egyet 1-100 ? A masik kerdesem az lenne hogy beleptem a tobbi karival, pl a hunterral, de nicns kepesitve, mmint ugy ertem hogy kiirta hogy resetelodott minden talent pontom, szet is osztanam, de honnan tudomm hogy az most az marks, vagy bm stb ? ne haragudjatok a noob kerdesert de min. 2 eve nem voltam beloggolva.

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#78169) atila4


atila4
senior tag

Sziasztok! Holy palának most hogy néz ki a rota? Myticben valamikor még a tank is többet healel mint én :F

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#78170) Triathlete válasza atila4 (#78169) üzenetére


Triathlete
senior tag

(#78171) Plata válasza Fiddlestick (#78168) üzenetére


Plata
félisten

Hát ha van heirloomod és tankot akarsz húzni az gyorsan megy,dungeon finder 1-2 perc alatt behív,azt meg hogy a hunterednek milyen talentja van látod,mert kiírja a játék hogy épp milyen talenten vagy a karakter fülnél is.

(#78172) Triathlete válasza Fiddlestick (#78167) üzenetére


Triathlete
senior tag

Én a main hunter mellé most elkezdtem egy rogue-ot (régebben próbáltam akkor nem tetszett) és a subtlety specializációval eléggé tetszik. De én fizikai beállítottságú vagyok nem szeretem annyira a hókuszpókuszokat (casterek) és a Skyrimban is pl. lopakodó íjász voltam. Ez megfelel ugye a két WoW-os karakteremnek.
Azt akarom kihozni belőle, hogy te tudod, ilyen témában mi az ami tetszik és szerintem ilyen szempontok alapján dönts. Én úgy látom mindenféle játékstílusra van lehetőség, és elsősorban innen kell megközelíteni mikor karit választasz.

Karaktert szerintem vissza lehet állítani, egy ticketet megér a Blizz' felé. Igen segítőkészek szoktak lenni azt mondják.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#78173) Cathfaern válasza Fiddlestick (#78168) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Törölt karaktert vissza tudsz állítani, azon a realmen ahol volt, jobb alsó sarokban lévő gombbal (valami character restore, pontosan nem tudom a nevét), nyilván csak akkor ha van legalább 1 szabad karakter slot :)

Ha nem tudod / akarod visszaállítani, akkor relatív nem sok idő, de szerintem sokkal jobban jársz ha ellövöd rá a 100-as boostot.

Talent ablakban bal szélső fül amin meg tudod nézni (és át tudod állítani), hogy milyen specen vagy.

(#78174) Whysperer válasza Fiddlestick (#78167) üzenetére


Whysperer
addikt

Én mind prot palamat mind a Blood Dk-t azon huztam. Egyszerűen halhatalanok questelésnél. Pl a Prot pala úg yölsz rare-t ,hog ya végén 100% HP-val vagy. Szóval,ha alapból tankolni akarsz ne is gondolkozz rajta. Only Prot vagy BLOOD. kb úg yszoktam tolni ,hogy behúzok akár 20 mobot is ;) aztán egyszerre ölöm ;) Figyi ,Prot pala sz.tem nagyon jó. Én nekem nagyon tetszik. Egyedül azért választottam a BLOOD Dk-t mert mint írtam LK óta akarok egy DK-t és most mivel lerakom a shamanom és prot palam/warriorom volt már régen is ezért egy telejsen új Classt szeretnék kipróbálni. Bár azt megjegyzem ,hog ya BLOOD nagyon tetszik! Viszont,ha nem blood DK lenne a akkor 100% Prot palazom.

- Herliomokat vedd meg meg állj be valami LVL-in guildbe és akkor addnak itemek meg a guild is annyi extra % Experience,hogy Prottal gyorsan fejlődsz.

Itt az id-m ,ha bármi kérdésed van blood dk-val vagy prot palval vagy bármivel kapcsolatban akkor írj nyugodtan. #whisper2233

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#78175) Fiddlestick


Fiddlestick
aktív tag

Koszonom a segitsegeteket sracok !

@Whysperer irni fogok ! :) :R

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#78176) Fiddlestick


Fiddlestick
aktív tag

Az viszont nagyon szembetuno hogy a warriort senki sem emlegeti ;]

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#78177) Whysperer válasza Fiddlestick (#78175) üzenetére


Whysperer
addikt

Jó játékot! 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#78178) Csapoati válasza Fiddlestick (#78176) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mert nem is olyan jó. A legtöbb tank, akit látok az pala, utána dk és dh. Warrior még kevesebb van, monkot meg talán egyszer, ha láttam (raideken, mythic+-okban).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78179) Cathfaern válasza Csapoati (#78178) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Monk az egyik legerősebb tank jelenleg, csak nem tudnak vele játszani legtöbben (kicsit olyan, mint régen a blood DK volt). Lásd még feral druid. Warrior mondjuk tényleg gyengus kicsit jelenleg.

[ Szerkesztve ]

(#78180) Whysperer válasza Fiddlestick (#78176) üzenetére


Whysperer
addikt

Egyetlen egy warriort ismerek akivel jó volt játszani,de neki brutálisan geartük a karijá tés raidne mindi gneki volt a TOP gearje. De a többi karakter,ha tudod kezelni és van TANK stilushoz rutinod is akkor sokkal könyebb velük sz.tem játszani.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#78181) Plata válasza Fiddlestick (#78176) üzenetére


Plata
félisten

Figyelj,rühellem a warri tankot. :D
Mint monk híler utálom,általában vér vadbarmok,összevissza kiugrálnak a hílből. :U
A monk-ot sem nagyon szeretem,ciki hogy most húzok egy monk tankot.Szerintem elég harmatoska.
Blood dk-m sokkal lazább,volt nekem már allyba is blood dk-m de tele lett a hócipőm hogy ugattak hogy a blood dk tank szar és inkább váltottam specet.
Lehet hülyeség volt feladni,de párszor nyöszörögtek classic random instán hogy fúj blood dk és inkább váltottam.Igaz akkor még frissen jöttem vissza legionba és azt hittem hogy tényleg ciki a blood dk.

[ Szerkesztve ]

(#78182) Fiddlestick


Fiddlestick
aktív tag

Azert kerdezem mert ahogy latom jelenleg a legmagasabb tankom az egy 98-as warrior. lehet nem szenvednek egy masikkal es dps-nek milyen a warri ? Meg mindig fury a meno ? :R

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#78183) Plata válasza Fiddlestick (#78182) üzenetére


Plata
félisten

Nekem a 110-es warrim arms,először prot volt,de úgy gondoltam hogy 98 után legion instákban már nem merem bevállalni a tankolást,bc-ben imádtam a prot warrit.Az arms meg pont illik hozzám,pont olyan örült mint én. :K
A tauren warrim az fury,azt is ki kell próbálni,de ő még csak 21.
De poén,transmogolt heirloom kétkezes kardokkal rohangál,nindzsa kardokra transmogoltam őket,tök röhej vele. :DDD
Tehén nindzsa. ;]

(#78184) Whysperer válasza Fiddlestick (#78182) üzenetére


Whysperer
addikt

Ezt most megvétózom neke d,ha nem probléma. 55 indulsz DK-val 55-98 egy nap herliomba.. tényleg gyorsan tudsz fejlődni nem viccelek. DH 100-on indulsz . Hid del ,hog y nem fognak szeretni raideken. Warrioral megmondom az a baj ,hog y tolhatod Te a skilljeidet meg mindnet lehet ügyes kiállsz stb. de a prot palam 915-be volt oylan erős tank mint a warrirom 934-be sem. Néha akkorákat bekapsz ,hogy Resto shamanként mondom,ha meglátok egy warrior tankot má rmost látom ,hogy állandoan rá kell figyelni. Ahogy egy Mythic Raides havert idézek ahol az egyik tank mielött Pro tpala lett warriorral tolta nagyon hosszú ideig 6-7 éven át. Amég warriorral próbálkoztak mindig volt valami gebasz. Átment palára ment minden jól.. Warrior tankra az volt a mondásuk,hogy "AZZAL FŐZÜNK AMINK VAN SAJNOS! " 8))))

Arms/Fury minde a kettő jó,ha szeretnéd,d eazt nem értme ,hog ymost jössz vissza ígyis úgyis játszani fogsz van Van 6 Tank speces class és már csak azér tis a leggyengébbet választod ki úgy,hogy mindenki egyértetüen kijelentette egymástól függetlenül,hogy a leg...ab a warrior tank ;)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#78185) Fiddlestick válasza Whysperer (#78184) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Küldtem egy requestet!

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#78186) Whysperer válasza Fiddlestick (#78185) üzenetére


Whysperer
addikt

Nem jött meg még. Erre külted? Whisper#2233

Itt a Discordom, ha nem akarzs írikálni. munka után tudok ebszélni.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#78187) Fiddlestick válasza Whysperer (#78186) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Rossul irtad akkor :P

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#78188) Whysperer válasza Fiddlestick (#78187) üzenetére


Whysperer
addikt

bocsi 8) accepteltem

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#78189) Csapoati válasza Fiddlestick (#78182) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az arms.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78190) Healbacsi válasza Whysperer (#78174) üzenetére


Healbacsi
őstag

"állj be valami LVL-in guildbe és akkor addnak itemek meg a guild is annyi extra % Experience"

Ilyen nem letezik. Eleg feluletesen jatszol ha jatszol.

(#78191) Lacee1986 válasza Fiddlestick (#78182) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Szerintem pedig inkább úgy válassz karaktert, ami neked tetszik, és ne az alapján, hogy most mi a "jó". Ahogy már előttem is írták, mindegyik tank tökéletes ha nem world first-re hajtassz. Az más, hogy a monk és talán a warrior egy kicsit összetettebb mint a többi.

(#78192) Peetey91 válasza Lacee1986 (#78191) üzenetére


Peetey91
senior tag

Meg nagyobb patchenként úgyis átrendeződik. Érdemes azt választani aminek a játékstílusa (sztorija, transmogok, setek, stb.) bejön.
Amúgy próbáld meg, hogy írsz a Blizz supportnak, valószínűleg megvan még a karaktered, hátha vissza tudják állítani. Egyik legjobb support team akivel valaha dolgom volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#78193) Plata válasza Lirion (#78166) üzenetére


Plata
félisten

Monk karinak valami nagyon vicces kinézetű fejes jött, 945 ilvl,úgy néz ki mint egy medve fej. :D

(#78194) Whysperer válasza Healbacsi (#78190) üzenetére


Whysperer
addikt

Healbacsi: Tudtommal 2 herliomot ott tud megvenni,ha a guild reput feltolja ami által + % xp-i lesznek. Javíts ki újra ,ha tévedek. Bocsi igyekeztem te stílusodban válaszolni" Eleg feluletesen gondolkozol ha gondolkozol."

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#78195) Healbacsi válasza Whysperer (#78194) üzenetére


Healbacsi
őstag

4 eve nem ad +xp-t egy guild, de megint kiderult, hogy total mast akartal irni.

Ennyit a feluletes megfogalmazasrol

Az a nagy baj veled, hogy vmi van a fejedben, ez helyes/helytelen. Elkezdessz irni vmit, borzasztoan olvashatatlan es kovethetetlen.. Ha vki meg beszol, hogy marhasagokat irsz, akkor beserulsz, mert te ezt meg azt akartad, persze a papirra mas kerult.

Szerintem gepelj lassabban, a kevesebb elgepeles miatt olvashatobbak a hozzasolasok. Mielott ranyomnal az OK gombra, olvasd mar el mit irtal, mert gyorsan rajohetsz, hogy abban a formaban marhasag es/vagy felreertheto.

Nem en vagyok az elso aki emiatt szol. Mar evek ota jelzik folyamatosan a tobbiek itt a topikban, hogy kulon fejfajast jelent kibogaraszni, mit szandekoztal mondani. Senki se gondolatolvaso. Gondolom a munkahelyeden is hasonloan trehany munkat vegzel. Legyel mar kicsit igenyesebb, ha vmit kiadsz a kezedbol, meg ha az csak egy hozzaszolas.

[ Szerkesztve ]

(#78196) Whysperer válasza Healbacsi (#78195) üzenetére


Whysperer
addikt

Merész kijelentés tenni bárkiről úgy ,hogy nem is ismered.Persze hasonlóan. Trehány munkát végzek a munkahelyemen is. Technical directorként. :) úgy kb pá rmillióan nézik a munkám " Assins Creed/Destiny 2/Call of Duty" trailerek. Csizóczki Ede a nevem linkedn-en bárhol megtalálsz. Hasonlóan. Igen most megyek Londonba filmen dolgozni. Igen tiszta trehány munka az összes. Amúgy én legalább innentől számítva hajnali 1-ig segítettem neki igname trehányságból. Igen egyetlen egy hibám van ezer éve amit má rleírtam is diszgráfiás vagyok. De,ha a sántát leszidod ,mert nem jár peckesen azt már megint csak sry. Nem szóltam akkor. Miközben segítettem neki és ide írtam közben 3 Juniorral kellett foglakozni. nem volt időm ilyenekre. De nyugodtan szólj moderátornak és töröltesd vagy skippeld. Hidd el hasonlóan vidámak leszünk te is meg Én,ha nem bezsélgetünk. :C

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#78197) Healbacsi válasza Whysperer (#78196) üzenetére


Healbacsi
őstag

Igen en is orulni fogok ha nem beszelgetunk, legalabb nem kapok fejfajast. Meg ugye a villogo fos gifed is nagyon franko volt karacsonyi szunetben, nagyon imadtuk.

Lehet, hogy mind igaz amit leirtal, de itt nyoma se latszik ennek. A diszgrafiara mar kitalaltak a helyesiras ellenorzo programokat, amit komoly IT-skent siman igenybe tudsz venni wordben, majd szepen bemasolod ide amit irtal. Mondjuk ez akkor se segit azon, hogy a mondataid nagyresze olyan mintha egy fel oldalnyi szoveget tomoritenel ossze. Rajtad kivul nem sokan ertik.

Milyen erdekes, hogy ezt a hozzaszolast (leszamitva az elgepeleseket, ezt most nem rovom fel) osszefuggoen, erthetoen tudtad megfogalmazni, es ertjuk is mit irtal.

Lehetne ezt a szintet a jovoben is megtartani?

[ Szerkesztve ]

(#78198) ígyvanferi válasza Whysperer (#78196) üzenetére


ígyvanferi
addikt

De várj, a diszgráfiás gyerekek az iskolában pl. használhatnak szövegszerkesztőt a kézzel írás helyett, amivel a problémájuk van. Nem diszlexia ez? Kapkodva írsz, de hiába olvasod vissza, nem látod a hibákat. Persze te tudod mi vagy, csak fura, hogy gépelni sem tud rendesen egy diszgráfiás.

Szerk.: ja, így már értem. Azt hiszem erre mondják akkor, hogy tartalmi diszgráfia. Mindegy, na.

[ Szerkesztve ]

(#78199) Viktor77 válasza Whysperer (#78196) üzenetére


Viktor77
titán

Jé, még IMDB-n is fent vagy. :D

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#78200) Whysperer válasza ígyvanferi (#78198) üzenetére


Whysperer
addikt

Igen csak itt angol windows-t használunk a programokhoz és nem működik a magyar javító. ígyvanferi : igen gépelni sem tud rendesen ,mert én teljesen vissza tudom olvasni és nem tűnik fel,hogy rossz a szó. lvl2

Viktor77 : ;)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.