Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78551) Triathlete


Triathlete
senior tag

A Sub-rogue tényleg ennyire gyenge instában? Utolsó vagyok dps-ben jócskán lemaradva.
Persze nem tudok egy nagyobb fight alatt állandóan visszamenni stealth-be, de így ez nagyon gáz, viszont nincs kedvem rugóval mást játszani.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#78552) Healbacsi válasza Triathlete (#78551) üzenetére


Healbacsi
őstag

A geared valszeg eleg alacsony lehet, mert mythic es m+ instakban a subos rugok nagyon durva damage-t tudnak kitolni. Elkepzelheto, hogy set bonus, illetve trinketek is kellenek hozza, de akikkel en eddig talalkoztam azok akar be is tudtak volna solozni egy sima mythic instat.

(#78553) J o e válasza csontfox (#78536) üzenetére


J o e
tag

Arról tudsz esetleg valamit, mit csináltak a Wotlk raides acsi pontokkal?Nekem patch óta kb. 800-al kevesebb lett.

(#78554) Csapoati válasza J o e (#78553) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ulduar timewalking miatt egy csomó átkerült a Legacy vagy Feats of Strength közé, ha jól tudom.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78555) Lirion válasza Triathlete (#78551) üzenetére


Lirion
addikt

Ahhoz, hogy dungeonben jó dps-ed legyen, kell legalább a vállas legendary és vmilyen aoe trinket (legjobb a tos-sisterstől az umbral glaive), és set bónusz is sokat tud segíteni. Minél rövidebb a harc, annál jobb lesz a sub rugo dps-e, viszont az ellenkezője is igaz, tehát minél tovább tart egy harc, a sub annál jobban lecsúszik, de ez inkább mythic raideken lehet gond. De vállas és jó trinket nélkül szar lesz a dps, ez egy ilyen spec...

(#78556) J o e válasza Csapoati (#78554) üzenetére


J o e
tag

Tényleg, most néztem és ott vannak a Legacy achievement pontok között.
Köszi :)

(#78557) Triathlete


Triathlete
senior tag

Köszönöm a választ Lirion és Healbacsi!

Még lvl 50 körül vagyok ezt elfelejtettem írni. Nagyon zavaró ez instákban. Viszont questelni nem rossz, és eléggé szórakoztató. De értem a dolgot, köszönöm!

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#78558) Fiddlestick válasza Triathlete (#78557) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

lvl50-en nem csoda hogy uber szar a rugo dps-e :P

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#78559) Plata válasza Triathlete (#78557) üzenetére


Plata
félisten

Kis szinten a sub nem jó csöppet sem,outlaw-al jól el lehet baromkodni 98-ig.
Onnan meg mehet sub ha azt akarod,bár nekem egyáltalán nem jött be.
Max szinten instában a sub nagyon nem jött át,outlaw egész jó assasin is.Most épp assasin.

(#78560) Triathlete válasza Fiddlestick (#78558) üzenetére


Triathlete
senior tag

Miért, ez törvényszerű? Kifejtenéd?

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#78561) Fiddlestick válasza Triathlete (#78560) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Igen. Torvenyszeru, es vanilla ota ajtszom es batran kimerem jelenteni hogy vannak classok amik low szinten low dps-t tolnak es hasznalhatatlan.

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#78562) Triathlete válasza Fiddlestick (#78561) üzenetére


Triathlete
senior tag

Értem, köszi! Azért ezt nem gondoltam volna őszintén szólva!

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#78563) bucihost


bucihost
senior tag

Sziasztok!

Valaki esetleg Demo Lock-kal tolja? Ha igen milyen ilvl és statok, valamint átlag milyen dps-e van? :R

(#78564) BeZol válasza bucihost (#78563) üzenetére


BeZol
őstag

Hali!
Ez a jelenlegi összes mythic boss-ra vonatkozó összesített 75% feletti logok eredménye.
Az "All Bosses" fül alatt lekérheted boss-okra vonatkozóan mi a legjobb, és ha jobban érdekelnek a dolgok, akkor a logokból nézegetve láthatod, ki melyik bosson éppen milyen gearben tolta a legtöbb dps-t, és ehhez milyen talenteket használt stb., és az tökéletes lesz kiindulási alapnak, hogy mégis merre kéne tovább haladnod.
Első mythic boss demo warlock ranglista. Változtathatod az ilvl szintet, és a bossokat is váltogathatod.
Nekem demon hunterem van, és abból kiindulva nem mindenhova megyünk mi sem ugyanazokkal a talentokkal és legendarykkal, ezért talán demo warlocknál is lehet ilyesmi, érdemes rajta elcsámcsogni, de pl. mythic+-okra megint más talentokkal megyek, szóval kutakodj és olvasgass, ill. hátha akad egy demo warlock itt, aki segíthet.

(#78565) birozoli7800


birozoli7800
senior tag

Nektek is csütörtökre írja az id resetet a kalendár?

(#78566) csontfox válasza birozoli7800 (#78565) üzenetére


csontfox
kezdő

nekem szerdára és csütörtökre is :F

(#78567) Triathlete


Triathlete
senior tag

Mi ez az id reset pontosan?

Tegnap kipróbáltam a lvl49-es rogue-t outlaw spec.-en és dps-ben hozott kb. 15% növekedést, viszont sokkal gördülékenyebb lett a harcrendszer, ami gyakorlatilag három gombra redukálódott. Na jó talán négy. Viszont pont a számomra vonzó tulajdonságát vesztette el a lopakodás eljelentéktelenedésével. A sub' jobban tetszik viszont több gombbal kell operálni már ezen a kis szinten is. Könnyen lehet, hogy 15% ide vagy oda visszaváltok rá

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#78568) Csapoati válasza Triathlete (#78567) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Instában úgyse nagyon lopakodsz, szóval legfeljebb oda mész outlaw-n, kintrer meg visszaváltasz subra.

Az id reset pedig az, amikor a raid resetelődik (szerda reggel 9-kor), tehát a múlt héten megölt bossok újra bent lesznek.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78569) Plata válasza Triathlete (#78567) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem 110-es szinten te nem nagyon tudsz állandóan láthatatlan lenni instában.
Tudom milyen volt régen a sub rugó,ahhoz képest lószar a mostani.Bc idején valamiért én leálltam pvp-zni,hogy miért nem tudom,de azt tudom hogy akkoriban meg Lk-ban volt sub rugóm,outlandon rengeteget szekáltam a papír ruhás népeket.Valahogy azóta sem érdekel a pvp előtte sem nagyon,de akkoriban volt sub rugóm és arra emlékszem hogy folyton a hordás warlockokat boldogítottam.Az volt a második karim aki eljutott BC-be is.
Régi szép emlékek miatt 110-en én váltottam is subra hogy hú majd talán 110-es szinten pöpec lesz és nem olyan szánalom mint szintezés közben,hááát nem,nem jön be.Rugót elég erősen kiherélték az elmúlt kiegek alatt,a régi kedves skillek meg dolgai mind mentek a kukába,nekem talán ez a leges leg furább a legion WoW-ban,annak idején nem fértek ki a skillek meg aspectek totemek meg a franc tudja mik a skillbarokra,kellett hozzá totem vagy aspect bar,most amit használsz skill kb 2 skill baron elfér,némelyik kasztnál az 1 is sok.
Nekem azért is van minden féle hülyeség kirakva skill barra mert hiányzik a régi káosz nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#78570) Healbacsi válasza Csapoati (#78568) üzenetére


Healbacsi
őstag

Csak nyari idoszamitas idejen van 9-kor reset, rendes idoszamitas szerint 8-kor van szerdankent :)

(#78571) Mattb


Mattb
senior tag

Üdv!
Lv 108-as fury warriorkent tenyleg nincs 1 spellem sem amivel a 8 másodperces kábításokból ki tudnék törni? Vagy csak én vagyok enynire béna?:D Van hogy pvp-ben 16-20mp-ig caks kábulok...persze le is szednek addig es meg sem mozdultam.

(#78572) Csapoati válasza Mattb (#78571) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78573) Cathfaern válasza Plata (#78569) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Jelenleg épp sub rugót szintezek, egyik leghatékonyabb azok közül amit eddig húztam (dh, dk, mage, druid). Illetve nagyon sok abilityje is van, főleg ha az aktív talenteket rakod ki. Szóval elég fura amit írsz, szerintem nagyon is használható a sub akár fejlődésre, akár instában.

(#78574) Csokishurka válasza Cathfaern (#78573) üzenetére


Csokishurka
őstag

Jó a sub mindenhova, instába is és fejlődni is.
Én 75-re felhúztam a artifact fegyót subon majd, rájöttem hogy assazni akarok inkább mivel mindig is az voltam PVE-re, és átmentem arra, ami most hálistennek elég jól funkcionál a T21-el. (kb 3 hónapja kezdtem el játszani eredetin)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#78575) Lirion válasza Cathfaern (#78573) üzenetére


Lirion
addikt

Rugó esetében szerintem messze a sub a legjobb szintezésre, a dps-e dungeonökben pedig az egyik legjobb.

(#78576) Fiddlestick


Fiddlestick
aktív tag

Skacok jc-t hol tudom tovabbtanulni 700-tol ? Lssan 110 vagyok (vegre egy honap alatt) barcsak ne kene dolgozni ennyit de meg midnig nem tudom hogy tudom tovabb szintezni a jc-t. Arra mar rajottem hogy prospect-el nem :\

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#78577) Plata válasza Fiddlestick (#78576) üzenetére


Plata
félisten

Készíts 700 feletti cuccokat,ki farmolsz pár millió ércet és kész.
Csináld meg a jc-s küldiket adnak új recepteket és azokat készítsd el.

(#78578) Fiddlestick válasza Plata (#78577) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Megprobalom koszi. S a fishinget miert ilyen nehez felhuzni ? 4-5kapas utan +1skill ? Ez eleg lassu lenne, regen is ilyen volt ? (3eve) vagy en emlekszem rosszul ?

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#78579) Dani82 válasza Fiddlestick (#78578) üzenetére


Dani82
senior tag

Csak nekem tunik neheznek a paladinnal healeles? Monkkal annyival konnyebb, itt meg szenvedek, alig mozzdul a health bar egy flash light utan :F oke meg csak 930ilvl es 32% crit, de nem ertem mina gond vele

(#78580) Plata válasza Fiddlestick (#78578) üzenetére


Plata
félisten

Peca elég nehézkesen megy,javaslom keress pecás partyt és a napi repus csókánál pecázz partyban,1 spéci hal 5 vagy 10 peca skill.Mindennap más zónában van pecás pofa akinél lehet repuzni,általában van hozzá 20-40 fős party.Nekem már maxos a peca skillem egy ideje,mert sokat pecáztam.Így nem emlékszem konkrétan hogy 5 vagy 10 skilt adott egy hal. :B

[ Szerkesztve ]

(#78581) cl.aci válasza Fiddlestick (#78578) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Nekem speciel a kieg megjelenésének napján már 800 volt a fishing skill, estek a poolokbol itemek amiket visszadobva, vagy kaptál +5 pontot, vagy jött valami ellen akit lenyomva kaptál +5 pontot, így nagyon gyorsan meglehetett csinálni.

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#78582) Fiddlestick válasza Plata (#78577) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Koszi!

[ Szerkesztve ]

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#78583) birozoli7800


birozoli7800
senior tag

Sziasztok!

Egy gyors kérdés kiesett ma a frost magemnek elvileg a legjobb legendary gyűrű. Elv. ez 5 percenként + 1 tw. Hogyan tudom ezt időzíteni?

(#78584) Csokishurka válasza birozoli7800 (#78583) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát ismerősöm ugyan ezt használja de messze nem a legjobb legó szerintünk.
A lényeg hogy neked kell eltolni a tw-t fight elején és utána nem vág be a 10 perces cdre hanem csak 5-re és akkor megint tudod tolni. De nálunk a guildbe 3 frost magnek megvan szóval raiden bossfight előtt megy roll hogy ki tolja twt. :)
Meg ha mondjuk mythicezel és van egy "skilles" sámán aki tolja bl-t akkor megint bukó...
De ez személyes vélemény.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#78585) demerion válasza Csokishurka (#78584) üzenetére


demerion
tag

Ha más tolja az elején bármikor nyomhatod a sajátod, ha az elején elnyomja egy shaman akkor sincs semmi.

(#78586) birozoli7800 válasza demerion (#78585) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Én is kipróbáltam. :)

Ha más tolja el utána bármikor eltolhatom az enyém, azt csak én kapom + buffként.

Sőt ha bele gondolok akkor az a jobb ha más nyomja pullnál nem? Ahogy lejár az első utána nyomhatom a sajátom. :)

[ Szerkesztve ]

(#78587) Lacee1986 válasza birozoli7800 (#78586) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Igen, sose nyomd el ha van másik mage vagy sámán. Várd meg még lejár a BL és utána nyomd el a tied, így dupla olyan hosszú lesz.

Igazad van, ice-veins szerint ez a legjobb lego frostnak.

@Csokishurka: Meg ha mondjuk mythicezel és van egy "skilles" sámán aki tolja bl-t akkor megint bukó...

Miért bukó? Ha lejárt mehet a tied.

[ Szerkesztve ]

(#78588) HoaryFox válasza birozoli7800 (#78583) üzenetére


HoaryFox
őstag

Előtted tolja el valakit a herot / TW-t / dobot, és utána ahogy lejár te is el tudsz TW-zni saját magadnak.
Az pedig m+-on jó, ha van még egy mage és egymásnak tudtok tolni 2 TW-t egymás után :D

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#78589) Viktor77 válasza Dani82 (#78579) üzenetére


Viktor77
titán

Pedig valszeg a legkönnyebb (mondjuk lehet, könnyen beszélek, 13 éve holy paladin a mainem), bár nincs összehasonlítási alapom. Shock cd-re (ehhez kell a sok crit, hogy Infusiont kapjál), Light of Dawn cd-re, kis heal, nagy heal. Állj minél nagyobb tömegben Sacrifice aurával. Kb. ennyi. 930-ban a millás hps már simán megvan.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#78590) birozoli7800 válasza HoaryFox (#78588) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Köszönöm szèpen a hozzászólásokat!

U.i.: raidbota szerint majdnem 100al nőtt ezzel a gyűrűvel a dpsem.

(#78591) Dani82 válasza Viktor77 (#78589) üzenetére


Dani82
senior tag

:R mitol fugg a kis hela vagy nagy? en kb mindig a flash healt hasznalom, szinte sose a holy lightot

(#78592) TBT


TBT
addikt

Amerikában már előrendelhető a kiegészítő. A nyáron fog érkezni (gyakorlatilag, mint anno a Legion-nél volt írva, hogy 2018. szeptember 21-ig megjelenik).

Pre-purchasing Battle of Azeroth will grant access to Allied Races and a Level 110 boost.
Battle of Azeroth will cost $50 and the Digital Deluxe edition will be $70.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#78593) khmmmm válasza TBT (#78592) üzenetére


khmmmm
tag

Már az EU-ban is megy, most vettem meg a digital deluxe-ot. Meg is kaptam az új mountot.

(#78594) Lacee1986 válasza khmmmm (#78593) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Neked hogy sikerült? Ilyen gyors voltál? Én a 14,361. vagyok a sorban és azt írja röpke 19 óra 2 nap mire oda jutok. :D

[ Szerkesztve ]

(#78595) khmmmm válasza Lacee1986 (#78594) üzenetére


khmmmm
tag

Milyen sor? Akkor lehet jókor vettem meg, nekem nem írt semmi ilyesmit.

(#78596) TBT


TBT
addikt

Élő kérdezz-felelek:

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#78597) Lacee1986 válasza khmmmm (#78595) üzenetére


Lacee1986
senior tag

[ Szerkesztve ]

(#78598) Csapoati válasza TBT (#78596) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ion Házikosztos :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78599) khmmmm válasza Lacee1986 (#78597) üzenetére


khmmmm
tag

Próbáld meg böngészőben az EU shopot. Nekem most is engedné azonnal megvenni. A kliensben viszont tényleg feljön ez az ablak amit bevágtál.

(#78600) Csokishurka válasza Lacee1986 (#78587) üzenetére


Csokishurka
őstag

Bocsi akkor félre lettem informálva.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.