Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78501) pckownz válasza Fiddlestick (#78498) üzenetére


pckownz
senior tag

Amikor NH es ToS kihagyasa utan visszajottem jatszani, nekem sokat segitettek :)

2015-os RAF accounttal kapcsolatban nyitott ticketre jott valasz:

I looked over the Recruit a Friend invite you sent (it was a long time ago now!) and youll be pleased to know the rewards for this will still trigger, although for all Recruit a Friend rewards, these will take 8 days after the time was charged.

:P

(#78502) Plata válasza Mattb (#78499) üzenetére


Plata
félisten

Mindennap különböző órában Broken shore valamelyik zónáját a légió próbálja megszállni,ilyenkor a térképen egy nagy zöld portál vagy mi a rosseb van a zóna felett.Ha 98-110 közt vagy van 6 küldetés a zónában,heirloomban átlag olyan 94k xp-t adnak.Csapatban is letolhatók,vagy boss ölés vagy egyéb zakkantság.
Ha 110-es vagy és elmésza zónába kapsz egy assult of akármi küldit amiben 4 küldit kell megcsinálnod majd még zónánként változó befejezést és kapsz pár száz nethershardot pár itemet,az itemek azt hiszem 850-880-asok.Régen csináltam meg a küldit,rég volt már kis 110-es karim.Nethershardból vehetsz geart magadnak,1 darab item 400 shard.
Hogy mikor lesz köv invázió arról itt tájékozódhatsz.

[ Szerkesztve ]

(#78503) Shadar


Shadar
csendes tag

Hello

Nemrég értem el a 110-es szintet de a world questhez hiányzik még Stormheimben a reputationom és nem kapok további küldiket, mivel lehet még a reput huzni. A 2 dungeont már 1x meg lett csinálva. Ha többször csinálom meg akkor mindig kapok érte reput?

Köszi előre is segitséget.

(#78504) Plata válasza Shadar (#78503) üzenetére


Plata
félisten

Halls of valor insta azt hiszem.Vagy olyan insta ami stormheimben van.Bossokból kapsz reput.

(#78505) Healbacsi válasza Shadar (#78503) üzenetére


Healbacsi
őstag

A side questekkel egyutt, trukkok nelkul eleg repunak kellene lennie.

(#78506) Plata válasza Healbacsi (#78505) üzenetére


Plata
félisten

Nekem sem volt elég,első karival.
Ugye csak az első karinak kell repu,a többi alapból kapja.
Huntival letoltam minden küldit.De nem volt elég.Mennem kellett instába.

(#78507) Fiddlestick


Fiddlestick
aktív tag

Heyho, vennek gepet, agyba "jatszani". ezen hogy futna a wow ? Milyen beallitasokkal mennyi fps-el ? Koszonom ! :R

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#78508) Roland861010 válasza Fiddlestick (#78507) üzenetére


Roland861010
addikt

Sehogy !
Ez nem ér annyit amennyi .

Telekomos vagy ?

(#78509) Fiddlestick válasza Roland861010 (#78508) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Igen, mobilom az ;]

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#78510) Roland861010 válasza Csapoati (#78492) üzenetére


Roland861010
addikt

Elfelejtettem megkérdezni mi az első kettő legerősebb kombó ?

(#78511) Lacee1986 válasza Plata (#78502) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Első karakterrel nem lehet invázióval fejlődni! Nincsenek a world questek unlockolva neki még.

(#78512) Plata válasza Lacee1986 (#78511) üzenetére


Plata
félisten

Jah,azt nem tudtam. :D

(#78513) Csapoati válasza Roland861010 (#78510) üzenetére


Csapoati
nagyúr

[link]

Tehát chest, csizma, 4 db T21 és Aspect of the Beast talent.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78514) Peetey91 válasza Shadar (#78503) üzenetére


Peetey91
senior tag

Akkor ott még maradtak questek. A main story line is majdnem elég reput kéne, hogy adjon.

(#78515) Roland861010 válasza Csapoati (#78513) üzenetére


Roland861010
addikt

Meg van ez is így csak nincs hozzá t21 csak t20.
Na majd resetkor.

(#78516) Plata


Plata
félisten

Végre timewalking hét,kíváncsi leszek milyen most a timewalking mennyire játszható.
Remélem azért erre csak mennek az emberek,tegnap egész este 2 darab panda instára tudtam elmenni dk-val,se híl se tank nem akar menni rá.Uldumban végeztem az egyik sztori szállal mire behívott.

(#78517) Lacee1986 válasza Plata (#78516) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Már pont írni akartam, hogy ez a te heted. Lenyomhatod a timewalkingot az összes kariddal. :D

(#78518) Peetey91 válasza Lacee1986 (#78517) üzenetére


Peetey91
senior tag

Hátha esik egy ronda sapka. :DD

(#78519) Plata válasza Peetey91 (#78518) üzenetére


Plata
félisten

Muhahaha,te piszok meg átkoztál.
Két randa fejes esett. :P
Meg most egy back.De asse szíp.
Instázás előtt vásároltam fishbrul specialt,olyan buli fire mage-el. :DD

[ Szerkesztve ]

(#78520) Plata válasza Lacee1986 (#78517) üzenetére


Plata
félisten

Az összes karival?
Neem az már túl sok.
Egyébként mage karival kész,két ronda fejes egy szép öv egy szép back kinézetet újítottam a jutalma pedig egy 930-as cipő.Sajna legendary cipellője van.
Azt hiszem a mage kari az amivel igazán szeretek instázni,saját fejlesztésű talentje van,hogy mennyire jó nem tudom,de nekem így tetszik.Nagyon élvezetes így a fire mage.A frost mage-em is mindjárt 110 de a frost ág nem annyira jön be,de ki kell próbálnom azt is.

[ Szerkesztve ]

(#78521) Cathfaern válasza Plata (#78520) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"A frost mage-em is mindjárt 110 de a frost ág nem annyira jön be,de ki kell próbálnom azt is."
Ugye tudod, hogy lehet specet váltani? :D

(#78522) Arnold2 válasza Cathfaern (#78521) üzenetére


Arnold2
őstag

De az túl macera, én is inkább felhúznék egy külön karit.. :P :P

(#78523) Plata válasza Cathfaern (#78521) üzenetére


Plata
félisten

Tudom,de az unalmas. :DDD
És valamivel le kell foglalnom magam,egyébként is két mage karim lenne,egy az enyém,egy meg amit kértek a gyerekek.Követelték a gnome mage karit.

[ Szerkesztve ]

(#78524) Cathfaern válasza Plata (#78523) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Legjobb mage :K

(#78525) csontfox


csontfox
kezdő

Ez az Aman'thul's vision eshet az "1000 currencyért legendary token"ből?

[ Szerkesztve ]

(#78526) Viktor77 válasza csontfox (#78525) üzenetére


Viktor77
titán

Nem. De jó lenne, nekem pl. fixen ez jönne. :)

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#78527) Csapoati válasza csontfox (#78525) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem, sőt az csak Normal Argusból (és persze felette, tehát HC és M is) esik, LFR-ből sem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78528) Peetey91 válasza csontfox (#78525) üzenetére


Peetey91
senior tag

Az valószínűleg csak a raidben esik, nem lehet megvenni.

Sry nem frissítettem az oldalt és megelőztek,mindenesetre akkor idézek már WoWheadről: "It is important to notice that you will only be able to synthetize legedaries acquired via random drop, meaning you cannot acquire others like Aman'Thul's Vision, Insignia of the Grand Army, or Celumbra, the Night's Dichotomy, those must still be obtained using their specific methods."

[ Szerkesztve ]

(#78529) Plata válasza Cathfaern (#78524) üzenetére


Plata
félisten

Ma 110 lett invázióval,jöhet a gürcölés cuccért. :F
Egyébként ez volt az eddigi legvacakabb greater invázió farm.
Tizennégy karival lenyomtam greater inváziót 1 kapott egy legendaryt oszt kész passz,többinek még fate-el is csak ap jött.

(#78530) Mattb


Mattb
senior tag

Sziasztok!
találkoztam egy transmogos mounttal :D , hogy lehet bővíteni a cuccok listáját?

(#78531) Cathfaern válasza Mattb (#78530) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ami soulboundos (instákban, raidekben eső cuccok nagy része, quest itemek, stb.), és nem trade-eled el (instában ha esik cucc 2 órán belül átadhatod olyannak aki ott volt veled), akkor automatikusan bekerül. Ha nem soulboundos, akkor akkor kerül be ha felveszed. És nagyobb városokban (pl.: Stormwind, Orgrimmar) van rá NPC, nem kell mountra vadászni :)

(#78532) Mattb válasza Cathfaern (#78531) üzenetére


Mattb
senior tag

Nincs valami egyszerűen beszerezhetp warira ami jóól néz ki?
Akár NPC_től?

[ Szerkesztve ]

(#78533) Csapoati válasza Plata (#78529) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na mi történt eddig ma? Gyanús a csend. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78534) Plata válasza Csapoati (#78533) üzenetére


Plata
félisten

Miről írtam volna,kergettem a nyulakat a kertben és ennyi. ;)
Jah pár piszok madár is berepült a kertbe. :DDD
Harcoltam pár makacs gyökérrel és gazzal ennyi.

(#78532) Mattb
Szerintem keress rá valami transmogos honlapon.
Mint például ez.
Warrinak pont van nagyon klassz.De asszem küldi adja vagy esik random.

[ Szerkesztve ]

(#78535) Fiddlestick


Fiddlestick
aktív tag

Sracok, mi volt a tegnapi(mai?) patch-ben ? 70-80mb-ot toltott le a launcher.

Masik: megtetszett a fury warrior, 102-esen tobb dps tolok mint egy 107-108 as lock vagy hunter.(recount szeront over all-ban meg bosson is) Esetleg afkoltak ? :)
Harmadik: ranged dps-nek mit ajanlotok ? Hunter, lock, mage ? Shadowpaprol nem hallok egy arva szot sem ! :)

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#78536) csontfox válasza Fiddlestick (#78535) üzenetére


csontfox
kezdő

(#78537) Fiddlestick


Fiddlestick
aktív tag

Skyholdon ez a ClassHallMissions ez ugyan olyan lenne mint agarrison ? Meg csak msot tudtam elkuldnei egy embert missiora. Kesobb ki lehet epiteni mint a garrisont ? :R (uj meg ez nekem)

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#78538) Csapoati válasza Fiddlestick (#78537) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Építeni nem lehet semmit, de abban egyezik a garrisonnal, hogy most is vannak követőid, akik hoznak neked ezt-azt a missionök által. Amúgy az, hogy 102-esen nagyobb a dps-ed mint 107-108-asoké, az két dolgot jelenthet: vagy te vagy jó, vagy ők rosszak. Vagy mindkettő. :D

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78539) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Szerintetek ha jovo heten(Jan 30) elorendelheto, a Battle for Azeroth,akkor azonnal van,egy lvl 110 boost es az allied races is elerheto lesz??? ;]

(#78540) Cathfaern válasza Fiddlestick (#78535) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha meg kell kérdezned milyen a shadow priest, akkor ne játsz vele :) (jelenleg mythic raiden meg 20+-os instán kívül gyakorlatilag használhatatlan)

(#78541) Csapoati válasza Cathfaern (#78540) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nálunk egy shadow pap eléggé elöl volt HC és normal raideken.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78542) Peetey91 válasza Csapoati (#78541) üzenetére


Peetey91
senior tag

Ha van elég ramp up time akkor tényleg brutál, de más esetben PVE-ben elég kuka sajnos.
Az más kérdés, hogy a class fantasy, transmogok, shadowform szerintem nagyon jó úgyhogy akinek nem számítanak a számok még akár tetszhet casual szinten is. :)

[ Szerkesztve ]

(#78543) Fiddlestick


Fiddlestick
aktív tag

Warriornak mit ajanlotok ? Fury vagy arms ? Mindketto nagyon tetszik, de vajon melyik az eletkepesebb ? Most vagyok 106 :R

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#78544) Cathfaern válasza Fiddlestick (#78543) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mindkettő egyformán életképes. Amíg nem tartasz to100 mythic raidnél meg 25+ mythic instánál, addig a saját skilled többet fog számítani, mint hogy melyik specet használod.

(#78545) Csapoati válasza Fiddlestick (#78543) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha arra gondolsz, hogy melyikkel bírod jobban a több mobot, akkor inkább arms.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78546) Fiddlestick válasza Csapoati (#78545) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Igen, inkabb arra ! :)

Cathfaern: raid kimarad az en eletembol most, naponta 1-2 orat tudok jatszani azt is este 11utan :)

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#78547) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Kint van a BFA béta, az adatbányászok már dolgoznak keményen. Rengeteg újdonság van benne, nekem a top a dongó mount. :D

(#78548) Cathfaern válasza Lacee1986 (#78547) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Alfa :)

(#78549) Lacee1986 válasza Cathfaern (#78548) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Wowheaden bétát írnak, emón pedig alfát...

[ Szerkesztve ]

(#78550) TBT válasza Lacee1986 (#78547) üzenetére


TBT
addikt

Január 30-án élő Q&A lesz a Battle for Azeroth kiegészítőről a fejlesztőkkel.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.