Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7855) Necc válasza kraftxld (#7815) üzenetére


Necc
addikt

:(

Esetemben nem csak arra panaszkodik hogy elfogyott az AERO szamara a RAM, es bezarta, hanem arra is hogy a windows ugy erzekelte hogy a szamitogep belassult.

Hiaba allitottam mar vagy 10x be, hogy ne jelenitse meg a figyelmeztetest, mintha a falnak beszelnek... vagyis klikkelnek :D mert egyszeruen "elfelejti" a rendszer hogy nem kerem azt a buborekot.

Spyware es tarsai lehetosegen is mar atfutottam, de nem talaltam semmit. Ilyen teren rendszeresen ellenorzom a gepem, es KIS biztonsagi csomagom is van.

Desktop window manager ujrainditasa, nem inditja ujra az aero-t.

Kezdem szukiteni a kort, es ugy tunik egyelore, hogy a "phoenix viewer" okozza a galibat, a legutobbi verziofrissitessel aranylag oszhangban van az aero leallasa, az elkovetkezo napokban majd megprobalom a sejtesemet igazolni.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.