Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55531) pondor313


pondor313
tag

Sziasztok! Látom alakulnak a dolgok update problémák ügyében. Telepítettem újra W.7.u.x64.-et. Jelenleg kézin van a frissítések. Semmit sem hagytam neki egyenlőre telepíteni, csak a driver-ek vannak fent. Kicsit unalmas a kínja. Nálam tipikus probléma volt a svchost.exe (netsvcs) bolondozása. Ha nem a ram-ot küldte akkor a procit. Vagy mindkettőt. És ugye nem indult a frissítő. Nyilván valamelyik frissítés vagy épp több csap oda a rendszernek. Remélem idővel megoldódnak ezek a gondok, nem hogy még rosszabbá válnak. Én ott tartok hogy kivárom mi lesz. Addig nincs update. W10-et nem akarok és nem is fogok. Nálam jelenleg ezeket szeretné. De csak szeretné. Telepítés után első update során frissítette maga az update szoftvert. Azzal nincs is gond. Még jó és gyors.

podor313 felhasználónak 24 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.