Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55201) quailstorm válasza tpeter77 (#55199) üzenetére


quailstorm
nagyúr

(#55202) LámaZ


LámaZ
addikt

A problémám a következő:

64 bites Win 7 alá telepítettem az Intel HD Graphics adaptert. Előtte természetesen készítettem rendszervisszaállítási pontot. A telepítés után újraindítottam a gépet, el is indul a win 7, de a tálca nem jelenik meg, sem a Start menü, csak az alap háttér.
Crt-alt-Del sem csinál semmit.
Kikapcsoltam a gépet, és a telepítő pendriveon betallóztam a Windows javítása, Visszaállítás rendszervisszaállítási pont segítségével. A művelet kétszer is sikertelen volt.

Rendszerképem nincs.
Korábbi Windowsokban volt olyan, hogy indítás csökkentett üzemmódban. Itt nincs ilyen. Ha lenne, el tudnám távolítani a fenti grafikus drivert.
Csak parancssort látok, Onnan valahogy el tudnám indítani a Windows csökkentett üzemmódot, vagy hasonló diagnosztikai eszközt?

Legyen minden jó!

(#55203) h1ght3chzor


h1ght3chzor
őstag

Mi a legajanlottabb virusirto, amit erdemes feltenni a gepre?

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#55204) LámaZ válasza LámaZ (#55202) üzenetére


LámaZ
addikt

Jaj, hogy mekkora szemétség!
Elmesélem:
A semmit sem tartalmazó képernyőn megnyomtam – véletlenül – az egér jobb gombját, és hoppá, felpattant a helyi menü. Na, mondom, megnézem a Képernyőfelbontást, mert hátha ott valamit megbirizgálva visszajön a tálcás és Start-menüs hóbelevanc.
Mit látok ott?
Képernyő: Samsung TV.
Úristen!
A HDMI-n a PC-re csatlakoztatva volt/van egy okostévé, és ez a hülye Intel HD Graphics Driver a telepítés után azt állította be elsődlegesnek.
Megáll az eszem!
Visszaállítottam elsődlegesnek a PC-s monitorom, és minden működik, mint a karikacsapás.
Hát, ilyent! :Y

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#55205) sfdrakex válasza h1ght3chzor (#55203) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Itt kérdezz szerintem.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#55206) h1ght3chzor válasza sfdrakex (#55205) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Köszi! :R

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#55207) Lacpac válasza Lacpac (#54997) üzenetére


Lacpac
őstag

Sziasztok,

Ez a szutyok nem akar frissíteni. Már egy hete napi több órán keresztül keresi a frissítést.
Update agent befrissül. 7.6.7600.320 az új verziószám.

Azon kívül hogy telepítem a win10-et mit tudok vele csinálni?
(persze nem telepítem, mert még a w8-hoz sincs vga driver)
Mondjak le a frissítésről?

Ráadásul a mihailszoft sincs tisztában hogy mi a legújjabb verzió (a support oldaláról):
A Windows Update Agent legutóbbi verziójára (7.6.7600.256) vonatkozó további információkért látogasson el a következő címre: http://support.microsoft.com/kb/949104/hu.

[ Szerkesztve ]

(#55208) Bjørgersson válasza Lacpac (#55207) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Innen töltsd le, telepítsd a második frissítést, utána jó lesz.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#55209) Lacpac válasza Bjørgersson (#55208) üzenetére


Lacpac
őstag

ok, köszi, már telepítettem.
Remélem jó lesz, mert az asztalit is újra akarom rakni de ezek után már nem merem.
Win 10 meg nem kell. Legalábbis egyelőre.

(#55210) Lacpac


Lacpac
őstag

Nem jó. megy a keresés de semmi.
Annyival lett jobb, hogy a ram csak "félig" van. Eddig a 4-ből 3,2-őt bekajált.

(#55211) Bjørgersson válasza Lacpac (#55210) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pedig nekem hétvégén bevált, ~10 perc keresés után talált 174 fontos + ~70 választható frissítést.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#55212) R3nts válasza LámaZ (#55204) üzenetére


R3nts
senior tag

Alapértelmezésnél mindig a HDMI-é az elsődleges prioritás...

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#55213) Lacpac válasza Bjørgersson (#55211) üzenetére


Lacpac
őstag

Mondjuk a virágboltból már beszereztem egy olyan változatot, ahol januárig integrálva vannak a frissítések.
Lehet ezért nem megy.
Most megint telepítsem újra ezt a kakát.
Húúúú de tele van már a hócipőm.
Ha a gyerekek nem wint igényelnének már egy linux lenne fent.

(#55214) LámaZ válasza R3nts (#55212) üzenetére


LámaZ
addikt

nem tudtam, köszi!

Legyen minden jó!

(#55215) Lenry válasza Lacpac (#55213) üzenetére


Lenry
félisten

próbáld a wsusoffline-al

ez elsősorban arra jó, hogy letölteted vele a frissítéseket, aztán akárhány gépre szétmásolod és tudod vele telepíttetni, nem kell minden egyes gépnek letöltögetnie ugyanazt, de hátha így megoldódik a te problémád is

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#55216) SchumiBácsi

Üdv all!

Keressük meg azt a frissítést ami hazavágta az Alien Isolation játékot, bár lehet a készítőinek bejött ez a matt fekete kép... azaz másra nem hajlandó a játék.

Vadiúj Windows, telepítése napján az említett játék tökéletesen működött. Az első frissítéshullám után is ment, ekkor még csak 16 frissítést rakott fel. Második nap 164frissítés ülte meg egyszerre a gépet, ami újraindulást követően már lehet előjelezte a szitut mert a jelszó után fekete lett a kép. Ezt pár perc múlva meguntam és reset, rendben betöltődött a win, majd kikapcsoltam mert már eléggé éjszaka volt.

Ma pedig fekete kép a játékban még az intrók se jönnek be. Természetesen miért ne további kb. tucatnyi frissítés lejött, rakjuk hát fel mert hátha jó, természetesen nem lett. Gyerünk nVIDIA, Experience legújabb vga driver és változatlanul feketeség. Játék is újra volt telepítve hátha alapon de nem, mert 2016 van és érted, beleraksz félmillát a gépbe 2hónap alatt és semmi hibaüzenet semmi hibakód egyszerűen fekete és kész.

Vírus 99% hogy nincs, egyértelmű hogy a 164frissítéses manőver után jött valami aminek nem kellett volna. Előköszi!

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#55217) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Sziasztok!

Hozzám került egy számítógép, amin össze omlott a windows 7 32bites oprendszer. (indításkor újraindul, javítás nem segít) Windows telepítő cd-ről próbálnám vissza állítani a rendszert korábbi állapotba, de nem lehet bepipálni és azt a hiba üzenetet írja ki az állapothoz, hogy: Engedélyezni kell a rendszervédelmet ezen a meghajtón
Mivel nem indul be a windows, ezért ezt nem tudom megtenni. Van esetleg erre valamilyen bootolható program, vagy más megoldás?
[link]

[ Szerkesztve ]

ez a kedvenc aláírásom

(#55218) kraftxld válasza ROBERTOH (#55217) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Multkor szoptam egy ilyennel pár órát, kézi system restore lett belőle, itt a részletes leírás:
[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#55219) ROBERTOH válasza kraftxld (#55218) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Működik, köszi! :R

ez a kedvenc aláírásom

(#55220) chungee


chungee
addikt

Napot!

Sűrűn kapom ezt a kékhalált :( Van valami öteltetek, hogy hol kezdjem:F Win7 64bit ultimate

ASRock Z77 Pro4 || i5-3470 Ivy NO TUNING || XFX7870 2GB Ghz Edition DDR5 + AC Accelero Xtreme IV || G.SKiLL RiPJAWS 2x4GB 1600Mhz + Corsair Vengeance 1x4GB 1600Mhz || Chieftec 600W CTG-600-80P

(#55221) prozodus


prozodus
őstag

Ez a w7 idiótasága, v mi ez, h a pagefile-t ha rendszervezéreltre állítom, akkor helyből 4gigás lesz, holott vki azt írta, h alacsony értékről indul, és igény szt növekszik felfelé, de kisebb már nem lesz. Na, most ehhez képest meg tökre lelassult a gép... Úh ez így nagyon nem kóser... A 16megás pf-lal nem voolt smi gond bezzeg, egyszer sem vonyított, h nem volt elég...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#55222) pondor313


pondor313
tag

Win7 Ultimate x64
Sziasztok! 1 ideje problémám van a Windows update-el. Nem működik, de ennek ellenére a háttérben fut mint az ítélet, kicsinálva engem is meg a gépemet is. svchost.exe (netsvcs) probléma. Tipikus, neten találni róra sok mindent. De még fix megoldást nem találtam. Újra telepítés megvolt már több 7-el is. Retail verzió 1 darabig elvolt de most ebbe is elkezdte. Néhány dolgot próbáltam már. De maradt a hiba. Letiltottam. Így csönd van. De ez nekem nem megoldás. Szeretném használni az update-et. Esetleg valakinek valami tapasztalat? valakinek van infója róla mégis miért jön ez a hiba elő?
Köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

podor313 felhasználónak 24 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#55223) mezis válasza pondor313 (#55222) üzenetére


mezis
nagyúr

A megfelelő fórumot már eltaláltad. Nem kell sokat olvasnod itt visszafelé és minden kérdésedre megtalálod a választ.
És nagyon jó a fórumon belüli kereső.... :K

mezis

(#55224) pondor313 válasza mezis (#55223) üzenetére


pondor313
tag

Köszönöm! Olvasgatok! :R

podor313 felhasználónak 24 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#55225) Elektrikus


Elektrikus
csendes tag

Sziasztok!

Most találtam az aprón eladó Refurb. kiadást!

Már szoftvereket is javít a Microsoft? :N

Idáig csak hardvereknél tudtam ilyesmiről....

[ Szerkesztve ]

(#55226) LámaZ válasza Elektrikus (#55225) üzenetére


LámaZ
addikt

Ez lenne?

Legyen minden jó!

(#55227) efi99 válasza LámaZ (#55226) üzenetére


efi99
senior tag

Na és ismét felmerül a kérdés, hogy szabályos-e OEM Windowst más hardverre telepíteni ?

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#55228) Lacpac válasza Lenry (#55215) üzenetére


Lacpac
őstag

Szia,

Köszi szépen, ez megoldotta a problémát.
A letöltött frissítéseket feltetelepítettem, majd restart után 10 percel már dobta is fel az ablakot, hogy talált még frissítést.

(#55229) SchumiBácsi válasza SchumiBácsi (#55216) üzenetére

Úgy látom nem tolong senki a válasszal, pedig tuti nem egyedüli a probléma mert külön fórumok vannak fekete képernyőre az említett játékban, csak az a gond hogy nálam az összes módszer egyből csütörtököt mondott. Így jöttem ide megoldást keresve...

Közben bevettem az emlékezetjavító pirulást és csakugyan az jött ki hogy a hibajelenség egy nagy 165frissítéses nap után közvetlenül jött. Így elkezdtem a frissítéseket egyesével eltávolítani a biztonságiak kivételével. Szerencsére 20 biztonságira jutott egy név nélküli, tehát valamit frissít de hogy mit azt nem tudni. Természetesen mindegyik után restart mert miért ne, nagyon boldog voltam én is és a gép is. Második update törlését követően a játék megjavult, öröm és bódottá. Aztán teszt gyanánt indítom másodjára és ismét fekete képernyő mert az olyan szép és egységes. Újabb frissítés eltávolít, restart, játék indul kép van és boldogság, másodjára újra feketeség. Eljárás újra és közben elkezdtem számolgatni hogy ha kb 20 ilyenfajta frissítés van még, akkor igencsak végesek a lehetőségek a játékhoz hosszútávon. Vagy 3× megcsináltam még ugyanezt és ekkor jött a vég: a játék végképp nem javult meg. Az is kiderült hogy erre semmi remény már így mert 2013-ban maga a játék sem létezett tehát frissítés a halálát innen már nem okozhatja, így azt a kettőt ami még a játék előtt való visszatelepítettem.

Mélyebbre ásva a már gyakorlatilag 90%-ban szétégetett agyamban kijött még hogy lehet a megváltozott VGA okozhatja a gondot, mivel a változás a vga-n kívül a driver és utility lehet. Természetesen a driver csere se előtte és se utána nem segített meg egyébként hogy is csinálna bármit mikor nem miatta szart be. Utility bebaszna, de van az Afterburner mellé egy Rivatuner Statistic Server - nem tudom miért ez a neve -, ami felhasználó által meghatározott rendszer állapotokat ír ki játékban a kép tetszőleges sarkába. A programot bezárom és feketeség helyett a régi boldogságos felállás fogad, működik a game. Elindítom újra ezt a tulajdonképpen OSD programot és már így is megy a játék. Még 3-4 gameindítási teszt után az adatok is megjelentek ott ahol egyébként az összes játékban és az Isolation-ben is megjelent a katasztrófa előtt.

A fentiekből kitűnik hogy a hiba lényegében ismeretlen módon keletkezett és oldódott meg:
nem írható egyértelműen az update számára, de akkor miért javult meg "csak egyszer" indításra a játék restart PC után? Utána miért romlott el teljesen? A 165napos frissítés előtt már fent volt Rivatuner Statistic Server és az Isolation-ben is mért mindent amit akartam, ha akkor működött a játék, másnap miért nem? Miután beszart a játék hogyan javult meg úgy hogy némi mókolás után a monitorozás és OSD pontosan ugyanúgy fut mint előtte? Egyedül csak az a pár frissítés hiányzik amit újrakeresés után sem mutat a rendszer - vélhetően a 2016 valamikoriak - de akkor miért nem oldotta meg végleg a gondot hogy töröltem?

Tudom kibeb*szottul hosszú a hsz. csak szeretném a dolgot érteni, mert ilyen szopás a büdös életbe nem volt még tört játékkal sem, nemhogy egy Steam-es játékkal ráadásul olyannal ami azelőtt soha ilyet nem csinált.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#55230) brd válasza SchumiBácsi (#55229) üzenetére


brd
nagyúr

A frissítéseket lehet újraindítás nélkül is eltávolítani, ha másképpen nem is (grafikus felületről nem próbáltam még többet egyszerre, de feltételezem, valahogyan ott is rákérdez, hogy most akarod-e újraindítani, vagy később), akkor a wusa parancssori eszközzel (admin jogú parancssorba kell írni), példa:
wusa /uninstall /kb:3065988 /norestart /quiet
Ez csöndben eltávolítja a nevezett frissítést; a /norestart hatása az, hogy nem akar újraindulni, így egymás után több ilyet is ki lehet adni.

The only real valuable thing is intuition.

(#55231) robyg válasza brd (#55230) üzenetére


robyg
senior tag

Üdv Skacok.

Tudnátok nekem segíteni?

Van egy legális seriallal aktivált Win7 Prof. 64bites rendszerem.

Ha vlm miatt újra kell raknom a rendszert előtte kell vlm parancssort irni amivel eltávolítom a serialt,hogy újra felhasználhassam?

Vagy simán formázhatom majd megint beaktiválhatom a seriallal?

(#55232) kraftxld válasza robyg (#55231) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nem kell semmit csinálni, újratelepíted, aktiválod ugyanazzal a kulccsal.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#55233) FoxiestFox válasza FoxiestFox (#55123) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Na jó, elkiabáltam, azóta is naponta 1-2 alkalommal (leginkább boot után) legózik a svchost -k netsvcs, a cpu felét kéri, és állati zavaró, főleg akkuról (olyankor le is szoktam állítani services-ben).
Most ez ellen tényleg nem lehet csinálni semmit? Hiába gyomláltam ki a Win10 szemetet, elszarták végleg?

(#55234) kraftxld válasza FoxiestFox (#55233) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Melyik szolgáltatás eszi? Ki lehet deriteni taskmgr-el vagy process explorerrel.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#55235) FoxiestFox válasza kraftxld (#55234) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A Win update, legjobb tudomásom szerint.
De már megvolt amúgy minden... admin commandline-ból win update kilövése, szemetek kitörlése, frissítések újrakerestetése, reboot, megnéztem a registry-t CCleaner-rel, még a böngészőcache-t is ürítem rendszeresen, Internet Explorer el van távolítva teljesen, hogy még az se tátongjon mint biztonsági rés, mást már nem tudok csinálni neki. :D
Tele az internet ezzel a svchost nyavalyával amúgy, az összes tippet kipróbáltam itt a hónapok alatt, és mindig visszatér a gond.
Van, akinél a változatosság kedvéért nem a CPU-t zabálja, hanem a memóriát... mondjuk még mindig az a jobb, mert az van a gépben, és ha elfogy, az SSD mellett nem nagyon érzi az ember, hogy swapet használ.

Kicsit mókás lenne, ha emiatt services-ből kéne tiltanom az egész hitvány Win Update-et egy legál rendszeren... :D Mégiscsak jobb lenne, ha a kritikus frissítéseket megkapnám, mert azokat engedném neki, csak a Win10 előkészítő- felkészítő-felmérő telemetria blabla izéket nem kérem.

Microsoft szemét (Defender, MSE) letiltva/deaktiválva (régebben az MSE is szeretett CPU-t reggelizni, ráadásul a fingerprint readeremnek is bekavart), de ez már a múlt.

(#55236) mezis válasza FoxiestFox (#55235) üzenetére


mezis
nagyúr

Próbálj ki egy Linux-ot. Ubuntu LTS-t javaslom....

mezis

(#55237) FoxiestFox válasza mezis (#55236) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem tehetem, gatya a játékkínálat. Amúgy meg előbb használnék pl Mintet, azt csípem. :D

Itt a processlist.
Most megvártam, míg befejezi a cpu bszogatást, aztán toltam neki egy rebootot, és megint eszi. Zseniális. Itt a kép arról, mik aktívak abban a scvhost-ban.
A wuauserv eszik természetesen.

Az lesz, újrateszem az egész fst, beaktiválom, felteszek minden frissítést a 2015 közepéig, aztán letiltom az Update-et... és soha, úgy értem soha többé nem veszek a Microsofttól semmit.

Vaaagy, teszek egy Vistát. Az úgyis van ingyen a laptop seggén a kód. :D Csak a TRIM miatt aggódnék az SSD esetén, de talán már erre is van megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#55238) robyg válasza kraftxld (#55232) üzenetére


robyg
senior tag

Köszöntem. :R

(#55239) FoxiestFox válasza FoxiestFox (#55237) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ismét megvártam, míg végez, ismét toltam rebootot, ismét terheli a gépet, mintha mi sem történt volna. :D
Epic komolyan. Most még a TrustedInstellert is látom felvillanni, tehát telepít vagy módosít valamit.
De trükkös, mert nem írja rebootnál, hogy frissítene... márpedig a Win csinál valamit, mert servicesnél kivettem minden mást, ami tudja magát piszkálni (Google update, Java, Adobe, Opera, FFox, Steam, Logitech szoftver).
A Win Update manual installra van állítva, elvileg nem tehet fel semmit jóváhagyás nélkül.
Létezik, hogy a múltkor a linkelt scriptekkel eltávolított Win10 és egyéb update csomagokat visszapakolja sunyiban? Oo
Megnézem a telepített frissítéseket, és semmi újat nem jelez ott...

(#55240) mezis válasza FoxiestFox (#55239) üzenetére


mezis
nagyúr

Ja, hogy neked játszani kell a számítógép ? Veszíteni tudni kell ! ;]

Nem a partciók törlésével kezdted az újra installt ? Egy ilyen esélyt nem hagy ki a Win. Az összes korábbi hülyeségét át fogja menteni az új op. rendszerbe.

Hagyj üresen kb 30 GByte-ot, jól fog az még jönni.... :K

mezis

(#55241) FoxiestFox válasza mezis (#55240) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem tettem újra a gépet (mikor ezt telepítettem, az SSD új volt), csak próbálok rájönni, miért fogja ennyire indokolatlanul. Délig vártam, a process kitartott 50% CPU körül, végül servicesben leállítottam és letiltottam, nem érdekel tovább.
Annyira jól belakott rendszer ez már, napokig kéne telepítenem nulláról is, hogy közel ilyen legyen.
Most már megy amíg megy, ha legközelebb telepítek, akkor keresek valami kigyomlált, de fontosabb frissítéseket tartalmazó virágboltit, és azt fogom beaktiválni a kulcsommal, tiltott update mellett, remélem lehet. :D

(#55242) Smktrooper válasza FoxiestFox (#55239) üzenetére


Smktrooper
senior tag

Tegyél be ideiglenes egy uj hálókártyát, majd tiltsd le a régit az alaplapon...majd telepités utan mehet vissza. :D de addigra már az első hálókártyád(alaplapi)lesz a második. ;]

A routereden meg tilts le minden bejövő forgalmat a microsoft részéről... ;] ;] ;]

Szerk.:

ezt a hálókártyás dolgot simán is megoldhatod. lehet az is segit.

[ Szerkesztve ]

Reboot

(#55243) koshmar


koshmar
őstag

Üdv!

Ilyet láttatok már? :DDD
Most hogy varázsoljam oda vissza? Csak emiatt telepítsem újra?

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#55244) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

sziasztok!
7 alatt van valami módszer eltüntetni ezt a mindennapos win 10 emlékzetetőt, hogy ne zargasson engem a telepítéssel?

(#55245) FoxiestFox válasza koshmar (#55243) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Futtasd le parancssorból a minősítő izét. google kidobja, csak keress rá.

(#55246) koshmar válasza FoxiestFox (#55245) üzenetére


koshmar
őstag

Köszönöm, ez bejött!

Ahogy lefutott, bezártam, visszamentem, és már nem hiányzott.
Mondjuk 1.0-t ad a grafikára, hiába van fent a legújabb Catalyst.. :F

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#55247) FoxiestFox válasza koshmar (#55246) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Lehet, hogy IGP-t használ, ha van a gépedben.

(#55248) brd válasza FoxiestFox (#55239) üzenetére


brd
nagyúr

Sunyiban nem pakolja vissza, azt max. a 10 csinálja. Viszont rendet rakhat az local adatbázisban frissítések után kicsit, az normális (mármint Microsoftéknál).

The only real valuable thing is intuition.

(#55249) koshmar válasza FoxiestFox (#55247) üzenetére


koshmar
őstag

Háááááát... elvileg van. Legalábbis amikor szétszedtem, az egyik chipset hűtőlapkájára az volt írva, hogy Radeon IGP (viszont semmilyen specifikációban nem listázták, csak a dedikáltat, HD 5470.)
Miért nem a dedikált videokártyával méri? Újra kellene golyózni?

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#55250) prozodus válasza koshmar (#55243) üzenetére


prozodus
őstag

Most komolyan ez az idióta rating hiányzik neked? Működésképtelenné vált ettől bmi is?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.