Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) Gorneck válasza DeSanto (#5797) üzenetére


Gorneck
titán

Kikapcsoltam az előtöltést és már "csak" 1,71GB-al indult. Pont a későbbi nem recsegések miatt szükséges. Nem ajánlott kikapcsolni...

(#5800) DeSanto: Mikor kell majd szabadít fel magának...neked akkor kell izgulnod mikor már vmi baj van...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#5802) DeSanto válasza sfdrakex (#5799) üzenetére


DeSanto
őstag

Az nem zavar csak nem akarom engedélyezni a pagefile-t mert kifogyok a ramból... :R
Ezért akartam megoldást arra ha nem kell valami akkor minek foglalja.
Kell az nekem sűrűn az a 5-5,5GB. :)

(#5801) Gorneck23: Oké, Köszi!
Akkor nem foglalkozom vele.
Az előtöltést meg visszakapcsoltam. :R

[ Szerkesztve ]

(#5803) Sub-ZeRo válasza DeSanto (#5800) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor számoljunk. A virtuális gép 2 giga ram + a normál használat 2,2. Az még csak 4,2. Még van szabad 1,8 giga ram. Szerintem simán elég. De te tudod. :)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5804) Gorneck válasza DeSanto (#5802) üzenetére


Gorneck
titán

A lapozófájlt minek kapcsolod ki? Vedd kisebbre, ha a hely miatt teszed...gyorsabb kikapcsolásától nem lesz a gép, max instabil (mondjuk nálam is ki van kapcsolva és sose volt vele bajom, de van progi ami megléte nélkül el se indul)...

Gorneck#1239

(#5805) DeSanto válasza Sub-ZeRo (#5803) üzenetére


DeSanto
őstag

Meg egy Inkscape,Autocad,Vector Magic. :)

(#5806) sfdrakex:Az tudom és azért is kapcsolom ki hogy ne a vinyóra rakja amit nem használok.Elfér a ramban.
(#5804) Gorneck23: Szerencsémre 2-3 éve kérte kb tőlem valamelyik MotoGP játék.
Azóta nem volt ilyen gondom. :)

[ Szerkesztve ]

(#5806) sfdrakex válasza DeSanto (#5802) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

A page fájl, a lapozó fájl, nem az előtöltés, az a virtuális memória.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#5807) Hegyirabló válasza apro (#5790) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Nem működik ezekkel a parancsokkal sem...

Aquila non captat muscas.

(#5808) Sub-ZeRo válasza DeSanto (#5805) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

És ezeket egyszerre használod?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5809) DeSanto válasza Sub-ZeRo (#5808) üzenetére


DeSanto
őstag

Szoktak egyszerre futni ha valamin módosítani kell.
Mivel a Tops 100 cnc program meg csak XP hajlandó menni így kell a virtuális gép is.
Sajna a "maszeknak" ára van... :D

(#5810) Laccoss válasza Hegyirabló (#5807) üzenetére


Laccoss
addikt

Ugye nem cserélted fel a vinyó kábeleket? Mert ahogy a képen látszik, nem talál windowst azon a vinyón. Lehet hogy a másik vinyón volt windows, de már nincs, és arról próbál bootolni azért nem megy. Mondjuk akkor is kellene látnia a másik vinyón...

[ Szerkesztve ]

(#5811) Hegyirabló válasza Laccoss (#5810) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Nem cseréltem fel. MOST cseréltem fel, hát ha ez bejön.

A lényeg, aki ezt kitalálta Windowséknál, azt 1000 év börtönre és 10 milliárd Euro bírságra ítélném. Hogy lehet így kiszúrni a felhasználókkal? Nagyon rosszul indít nálam a Windows 7! :(

Aquila non captat muscas.

(#5812) sfdrakex válasza Hegyirabló (#5811) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

A W7 partíciónálta és formázta a vinyódat, vagy az előre meg volt partíciónálva és csak telepítetted?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#5813) Sub-ZeRo válasza Hegyirabló (#5811) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A rendszerrel nincs baj, nálad van gubanc. Erről nem az MS tehet, hogy valami rossz nálad.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5814) Hegyirabló válasza sfdrakex (#5812) üzenetére


Hegyirabló
veterán

W7 partivionálta.

Aquila non captat muscas.

(#5815) Sub-ZeRo válasza Hegyirabló (#5814) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

AHCI üzemmódban vannak?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5816) Hegyirabló válasza Sub-ZeRo (#5813) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Már miért volna rossz, ha XP-vel ÉVEKIG működött rendesen, csak érdekes módon pont a Windows 7-nél történik ez, arról nem is írva, hogy ahogy látom nem én vagyok az egyetlen, akivel ilyen történik. Az sem tűnt fel, hogy ha csak egy HDD van bent, és azon a rendszer (legyen akármelyik a kettő közül), akkor megy rendesen, egészen addig, amíg rá nem dugom a másik HDD-t is? Onnantól kezdve van ez. Próbáltam javítást az indítólemezzel, parancssorok futtatását, formázást, törlést, formázás majd törlés és megint formázást, most megcseréltem a kábeleket, kíváncsi vagyok ezzel mit hoz ki. Ezek után még mindig úgy gondolod, hogy nálam van a hiba? Mert ha igen, akkor kérlek segíts, és nevezd meg, hogy mi a hiba, mert dobálózni könnyű azzal, hogy "valami rossz nálad", de ez nem visz előbbre.

Ha meg még is úgy gondolod, hogy talán Micrsofték rontottak el valamit, akkor kérlek segíts, az ilyen felesleges megjegyzések helyett!

Aquila non captat muscas.

(#5817) Hegyirabló válasza Sub-ZeRo (#5815) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Szerintem igen, bár lehet, hogy ennél a BIOS-nál már nem is lehet ilyenre állítani, de ezt még megnézem.

Aquila non captat muscas.

(#5818) Psychonaut válasza Hegyirabló (#5816) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem olvastam vissza (tehat mar lehet mondta valaki/irtad), de nem lehet, hogy BIOS-ban a masodik HDD van beallitva elobb a bootsorrendnel, ezert nem tud bootolni?

(#5819) DeSanto válasza Hegyirabló (#5816) üzenetére


DeSanto
őstag

Nézd már meg a boot prioritás jól van e beállítva.
Valószínű azon a vinyón amit később rádugsz van valami "maradvány".
Először onnan akar boot-olni az alaplap.

[ Szerkesztve ]

(#5820) Hegyirabló válasza Psychonaut (#5818) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Már írtam, jól van beállítva.

Aquila non captat muscas.

(#5821) Hegyirabló válasza DeSanto (#5819) üzenetére


Hegyirabló
veterán

A másik vinyón sosem volt rendszer, semmilyen, csak tárolásra használtam. De lementettem róla mindent, formáztam, és így sem jó.

Aquila non captat muscas.

(#5822) sfdrakex válasza Hegyirabló (#5821) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

BIOSban nyomj már egy load defaultot, hátha.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#5823) Hunork


Hunork
veterán

Üdv mindenkinek!

Egy kis reklám, nem tudom, mikor lesz fent a logout-on, remélem hamarosan, de olvassátok el A Windows meghódítása cikket!!! :K :K :K
Egy rakat dolgot összefoglaltam benne, amikről itt nap. int nap beszélünk! Igyekeztem mindent összeszedni, belegyúrni, de ha valami hiányzik, majd írjatok bátran, és pótolom! :K
Béke mindenkinek, és jó étvágyat! :K :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#5824) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Annyira jó, hogy a PH-nál is pont most nem megy a képfeltöltés. A linken egy kép, hát ha segít:

[link]

Aquila non captat muscas.

(#5825) Hegyirabló válasza Hunork (#5823) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Az én gondom benne van?

Aquila non captat muscas.

(#5826) Hunork válasza Hegyirabló (#5825) üzenetére


Hunork
veterán

visszaolvasok, és megnézem... :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#5827) Sub-ZeRo válasza Hegyirabló (#5825) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ugye nem valami gámer win-t használsz?
Amúgy meg nálad va na gubanc. 2 db 100 megás partíciód van, ami nem mondható jónak. Ott valami le lett szúrva. Igaz az egyik nincs formázva, de ott lehet a bibi. Ott valami nem jól sült el.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5828) sfdrakex válasza Hegyirabló (#5824) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Hogy lett neked 2 db 100 megás partíciód? Lehet az kavar be valamit.

Szerk.: Megelőztek.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#5829) Hegyirabló válasza Sub-ZeRo (#5827) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Mi az a gámer?

A két 100MB-os csak most jelent meg, a ma délben sorra került újratelepítés után. Előtte csak egy 100 megás volt, de akkor is ugyanez volt a helyzet.

Ezért kérem, tisztelettel, hogy írd le Te, vagy bárki, lépésről-lépésre, hogyan csináljam meg a telepítést. Pl:

- hány vinyó legyen bent a telepítéskor
- melyiket formázzam, melyiket töröljem
- melyikre rakjam fel a Win-t
- stb.

Én most elmegyek ebédelni, mert az elmúlt 26 órából 21-et a gép mellett töltöttem, 5-öt meg alvással, de addig is tisztelettel és hálával várom a javaslatokat.

Köszönettel!

Attila

Aquila non captat muscas.

(#5830) Hunork válasza Hegyirabló (#5825) üzenetére


Hunork
veterán

Huh, hát egyszerű az eset.
milyen a Win7? most komolyan...Volt-e fönt ilyen pl. Driwer sweeper, Driver updated...ezek betehetnek.

Most lehet, hogy már mindent mondtak, mert az összes hsz-t nem olvastam el, nekem ezek jutnak eszembe:
1. BIOS: nem default, hanem egy Clear CMOS, sőt, gombelem ki, 20 perc után be. (megjegyzem, az elem merülése is kiválthat ilyen gebaszt...)
2. Bios-ban keress ilyet, nem tudom van-e, ha igen, állítsd Disabled-re: boot sector warning/virus protection vagy valami hasonló, alaplaptól, bios gyártótól függ. Sata mód AHCI. (jut eszembe, milyenek a HDD-k? erre nem emlékszem...)

Az biztos, hogy nem jó, ha két 100MB particiód van, nyilván ezek ütköznek...és kavarognak.
3. Ha még semmi, akkor win7-ben parancssorban: Írd be: chkdsk /f /r (Rendszergazda mód) Gép újraindul, chkdsk lefut.
4. Ha nem, megy, ismét válaszd a parancssor-t. MBRFIX. (Rendszergazda mód)
Itt olvass előbb erről!!!: [link]
5. Aztán itt egy lehetséges megoldás:[link] Igaz, ez Vista esetében vetődött fel, de nem oszt, nem szoroz, az alap ugyanaz.

Az első négy után mennie kell...ha nem, ott az 5. pont. Ha ez sem, akkor gondolkodok...de más nem jut eszembe. Nekem 3 HDD van, telepítéskor mindegyik rádugva, és soha nem volt gondom...ezért is kérdeztem, a Win7 milyen...mert nem mindegy...ha kell, írj pü-t ez ügyben...

Telepítés: ha ott vagy, akkor válaszd az Egyéni telepítést. Itt a meglévő particiót/kat töröld, ne csak formázd! Törlés, utána létrehozás. Mindent!!! Ha kész van, akkor válaszd az elsőt, ha több van, ha csak egy, akkor nyilván azt, és utána formázás, majd mehet a telepítés.

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#5831) sfdrakex válasza Hegyirabló (#5829) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Legyen rádugva amire telepíteni akarsz, töröld róla az összes partíciót, majd partícionálás és formázás nélkül nyomj a W7 telepítőben egy telepítést, engedd hogy ő hozza létre és formázza a partíciókat, ahogy neki jó. Telepítés előtt pedig legyen a biosod teljesen alapra állítva.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#5832) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Azt a rohadt, megoldottam! :) :)) :D :DD :DDD

Nem tudom hogyan, de most jó!

Hálás köszönetem mindenkinek, aki segített az elmúlt több mint egy napban! Tartunk majd egy "Hegyirablónak jó a gépe" bulit, és ott mindent én fizetek! :D :D :D

Nagy :R
mindenkinek!

Elég egy smiley is.

[ Módosította: #65675776 ]

Aquila non captat muscas.

(#5833) Hunork válasza Hegyirabló (#5832) üzenetére


Hunork
veterán

Vazze, szétfeszült az agyam a gondolkodástól... :D meg a linkek megkeresésétől, ezek mind félre vannak téve... ;)
De áruld el, hogy hogyan sikerült????

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#5834) Sub-ZeRo válasza Hegyirabló (#5829) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Gémer. Tudod ilyen mindenféle fost rak fel, meg optimalizálva van meg ilyen hülyeségek. Ha ilyened van akkor benzint a lemezre és gyújtsd fel. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5835) Hegyirabló válasza Hunork (#5833) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Pontosan én sem tudom, megcseréltem a kábeleket, eddig a Samsung volt a rendszer, most a WD-re raktam. Fürdés közben (sic!) jutott eszembe, mint Archimedesznek, hogy mi lenne, ha átállítanám a boot sorrendet, mert eddig úgy volt, hogy 1st, 2nd, 3rd is HDD-ről próbál bootolni. Ezt átnyomtam úgy, hogy 1st HDD, 2nd DVD, 3rd none.

Valamint Sub-Zero Mester :R tanácsára átállítottam Native IDE-ről AHCI-ra.

Gondolom ezek összessége hozta össze a dolgot. Lehet, hogy már annyira belejöttem, hogy felrakom még egyszer, mert most alapvetően a Slave vinyón van a rendszer, nem tudom miért, mert a kábeleket megcseréltem, emlékeim szerint SATA-nál meg már nincs jumper. Vagy tévedek? Vagy hagyjam a francba, és örüljek, hogy jó? :D

Köszönet Neked is, Hunork, nehogy agyvérzést kapj nekem! :)

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

(#5836) Hunork válasza Hegyirabló (#5835) üzenetére


Hunork
veterán

Hát igen, az AHCI alap...ezzel kellett volna kezdeni... :K Jumper meg nincs... csak sata1,2,3... És agyvérzés helyett megyek én is ebédelni... :D

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#5837) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Ezután következhet a legjobb móka, másoljunk át 100GB-ot egy 16GB-os pendrive segítségével! :D :D :D

Lehet, hogy inkább csinálok egy hálózatot a noteszgép (Vista) és az asztali (Win 7) között. Bár XP-vel ez nem mindig sikerült régebben, de úgy tudom ezeknél az oprendszereknél már egyszerűbb egy helyi hálózatot összehozni.

Aquila non captat muscas.

(#5838) Hegyirabló válasza Hunork (#5836) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Jó étvágyat, én is megyek a Muterhoz kajálni! :)

Aquila non captat muscas.

(#5839) pinnacle válasza pinnacle (#5776) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi agressiv, Sub-ZeRo! CMSS-t nem tudom beállítani, valószínűleg már nem jó ez a program a 64 bites Win7-hez. A hangszóró tesztben is a bal első szól, utána mindegyik a jobb elsőn. A Winamp hiába jelez 5.1-et, csak sztereóban szól. Nincsen valami általános megoldás?

Az itt található leírás alapján sikerült elővarázsolni a gyorsindítást, ami nem is létezik. Nem tudom, hogy minek szívatják a jónépet. Az asztal megjelenítése és az ablakok között váltás, viszont 3 frissen telepített gépen csak 1-nél volt. Átmásoltam a többire és ott is működik.

Nekem az vált be telepítésnél, hogy mindig csak az a vinyó volt csatlakoztatva, amire telepítek XP, Win7, Ubuntu sorrendben.

(#5840) Sub-ZeRo válasza pinnacle (#5839) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha ott a cmss-t belövöd mennie kellene. Gyári honlapról szerezted a drivert?
Próbáld ki az audigy support pack 3.8-at. Ott van több cmss. Hátha az megy.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5841) Laccoss válasza Hegyirabló (#5837) üzenetére


Laccoss
addikt

Keress rá le írtuk már párszor hogy kell megcsinálni a hálózatot. Nem, nem otthoni csoporttal, és akkor nem lesz probléma:)

(#5842) Hegyirabló válasza Laccoss (#5841) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Súgj egy kicsit, hol írtátok le! :U

Aquila non captat muscas.

(#5843) nagysandor88 válasza Hegyirabló (#5842) üzenetére


nagysandor88
tag

Hello!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy nem tudja valaki, hogy hova a rákba tűntek a windows live gallery oldalról a minialkalmazások, nem találom, azt az oldalt, ahol több 100 volt belőlük. Az az oldal kellene, ami ezen a videón 3:53 nál van. Azon a címen ez jelenik meg. Előre is köszi a segítséget.

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#5844) Hegyirabló válasza nagysandor88 (#5843) üzenetére


Hegyirabló
veterán

"nem tudja valaki, hogy hova a rákba tűntek"

Ezt most azért tőlem kérdezed, mert én rák vagyok? :U :)

Sajnos én nagyon kezdő Win 7-es vagyok, nekem ez kínai rák nyelven van, amit írtál...

Aquila non captat muscas.

(#5845) Воланд válasza nagysandor88 (#5843) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5846) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Megint jönnék egy fájdalmammal (a hálózatra vonatkozó kérdésemet is fenntartom)!

Win 7 64bit-re nem lehet feltenni az AVG-t? Azt írja ki, hogy "A telepítőcsomag nem támogatja ezt a platformot..

Ha tényleg nem lehet rá felrakni, akkor meg kellene nekem valami ingyenes vírusírtó Win7 64 bithez.

Aquila non captat muscas.

(#5847) Воланд válasza Hegyirabló (#5846) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5848) sfdrakex válasza Hegyirabló (#5846) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Van belőle az AVG oldalán 64 bites változat, azt töltsd le és telepítsd.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#5849) Hegyirabló válasza sfdrakex (#5848) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Csúcs vagy! :R

Aquila non captat muscas.

(#5850) nagysandor88 válasza Hegyirabló (#5844) üzenetére


nagysandor88
tag

Ne haragudj! Véletlen volt. Nem a válasz gombra akartam kattintani. Ha elborul az agyam így írok. De jól jött ki a dolog. :D

(#5845) woland_y2k:

Köszönöm a gyors választ.

Nem értem miért kell elqurni, ami eddig jó volt. Volt egy pár jó dolog rajta. Most egy merevlemez figyelőt kerestem, de akkor az már nem lesz meg... :(

Szerk: Megtaláltam...

[ Szerkesztve ]

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.