Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27601) olbaidhun


olbaidhun
őstag

de csak a windows-t tudom visszaküldeni, ugyanis a gép többi alkatrésze külön-külön garanciás és ha nem esett volna le, egyenként a hardverek nem produkálnak hibát.

Talán még ha az alaplapot feltelepíteném próba képen egy másik konfiggal, tesztelni lehetne, hogy dobja-e a hibát.

Ebből adódik a kérdés: bios frissítés elengedhetetlen?

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#27602) gabesz.1986


gabesz.1986
tag

Ez a proci: Intel Celeron D 346 3066 MHz ugye 64 bites, a win 7 rendszerminimuma 64 bitnél 2 giga?

(#27603) Fire/SOUL/CD válasza olbaidhun (#27601) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Mindenképp nézd meg az alaplaphoz kiadott frissebb BIOS frissítések leírását, mert volt régebben olyan GigaByte széria, amiben volt ilyen gubanc a PCIE körül. (meg nem mondom ennyi idő elteltével melyik, de volt az biztos)
(Alaplap pontos típusát írhattad volna, vagy az adatlapodon feltüntethetnéd, könnyebb lenne segíteni adott esetben)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#27604) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Igen, igazad van, de sajnos ez a konfig egy irodaházban van jelenleg én meg itthon, nyilván ez a gép maradt legutoljára a nagy frissítések miatt [ és ez pont a főnöké ]... szóval amint látom, hogy pontosan melyik típus, illetve tudok frissíteni egyet az alaplapon, megteszem.

A gond csak az, hogy ez a lap [ is ] teljesen új és ennyire összeférhetetlen hibára régen bukkantam. Talán csak usb-s időszak volt hasonló...

Nagy részt meg szoktam találni önállóan is a megoldást vagy rájövök a hiba okozójára, de ez esetben nagyon köszönöm a gyors segítségnyújtást mindenkinek. :R

Talán beadom a konfigot kymera kollégának, ő is teszteljen, vesződjön vele egy kicsit ;]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#27605) Flynn


Flynn
csendes tag

Sziasztok!

olyan problémám van, hogy minden előzmény nélkül egy elindulás után iszonyatosan belassult a win 7 (ultimate x64). legalább negyed óra volt, mire mindent betöltött és utána is percek kellettek mire bmire reagált. az újraindítás sem segített, sőt a leállítás is rengeteg időt vett igénybe. de közben mind a memória, mind a processzorhasználat minimális, sőt a merevlemezt sem használja. miután elindult végre pl. egy böngésző, azután már benne tudok dolgozni, de ha bmit akarok elindítani, az rengeteg idő. először a wincheszterre tippeltem, de leteszteltem és semmi baja, működik rendesen. az egész olyan, mintha a windows minden kattintás után várna vmire... :F

előre is köszi ha vki tud segíteni

sör

(#27606) szpal17 válasza olbaidhun (#27604) üzenetére


szpal17
őstag

Megnézted esetleg csökkentett módban a képernyő frissítés értékét? Win 7 64 bit-es image telepítésénél volt néhányszor, hogy 85-re dobja alapból az értéket és nincs kép...Átállítás után van.

(#27607) Chiller


Chiller
őstag

Hát én még ilyet nem láttam... Egyik újraindítás után a winfos7 x64 úgy gondolta, hogy az 1280x1024 felbontást tudó AOC LM-928 19" TFT monitorom márpedig "generic non-pnp monitor" (ismételt driver telepítéssel sem tudtam megmagyarázni neki, hogy ez márpedig nem az) maximálisan 1024x768-as felbontással.

NV drivert újraraktam, átdugtam másik DVI csatlakozóba a monitort, leellenőriztem a monitort, de semmi. Minden tökéletesen működik, csak a rohadt winfos-ban nem volt elérhető a normális natív felbontás.

Most erőből rákényszerítve beállítottam neki NV control panelből, de a rohadt anyját....

[ Szerkesztve ]

(#27608) Winnie The P válasza Chiller (#27607) üzenetére


Winnie The P
őstag

Nem kötelező ezt az operációs rendszert használnod. Van más használd akkor azt, és nem lesz ilyen jellegű hibád, ha minden bizonnyal a rendszered okozta a hibát!

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#27609) semetka


semetka
őstag

Szomszédomnak van egy régebbi gépe amin xp van, újrarakom neki holnap de nem tudom hogy megpróbálkozzak-e win7-tel. 3Ghz Celeron proci 1GB RAM, tárhely oké lenne. Ennyit tudok róla. Szerintetek?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#27610) Chiller válasza Winnie The P (#27608) üzenetére


Chiller
őstag

Persze hogy nem kötelező, fizeted az új win8 árát? Esetleg átportolod a kedvenc játékaimat linuxra?

(#27611) cobra64 válasza semetka (#27609) üzenetére


cobra64
csendes tag

Menjen vissza rá az xp, ha duplázza a memóriát, akkor le lehet cserélni a 32 bites win7-re.

AMD 5800X, Msi b550 tomahawk, Sapphire 7900xt pulse.

(#27612) Winnie The P válasza Chiller (#27610) üzenetére


Winnie The P
őstag

Persze, utána egy vacsora meg mozi, meg esetleg a nevemre is vehetnélek.
Egyébként a win7-et már viszonylag jó áron (23,4K)meg lehet vásárolni.A win 8-at pedig 25K-ért megkapod

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#27613) semetka válasza cobra64 (#27611) üzenetére


semetka
őstag

Hogy duplázza?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#27614) szpal17 válasza semetka (#27613) üzenetére


szpal17
őstag

Venni kell bele még 1 gb ramot. Egyébként ha az megvan akkor kivéve az aero felületeket, teljesítménycentrikus módban gyorsabb lehet mint az xp. :K

1,6ghz Atom procival, 2 gb rammal nagyon gyors a kis netbookom ilyen beállításokkal.

(#27615) gabesz.1986


gabesz.1986
tag

Hali!
0xc00000e9 hibakód pontosan mit takar rákerestem azt írták hibás boot sorrend vagy próbáljam másik lemezzel, meghajtóval valaki találkozott hasonlóval?

(#27616) rhonin válasza gabesz.1986 (#27615) üzenetére


rhonin
senior tag

Igen pont ma szenvedtem vele. Igaz csak az újraparticónálás, formatálás, teljes újratelepítés segített...
Szerintem a boothoz tartozó adatok sérültek meg vagy valami ilyesmi lehet.
3 bad sector keletkezett is barátnőm gépén. :W
Próbálkoztam bootolni win dvd-ről, hogy majd javíttatni próbálom a windowst, de nem volt hajlandó bootolni se dvd-ről se pen drive-ról sem... :F

(#27617) Flynn válasza Flynn (#27605) üzenetére


Flynn
csendes tag

megoldódott közben: az Eset Smart Security bolondult meg :Y

sör

(#27618) TROGLODITA


TROGLODITA
csendes tag

sziasztok. Windows 7-en h-h a fehér elég sárgás míg Windows 8-on jó volt a fehér szín ?
Nem feltűnő csak akkor ha a telefon képernyője után nézek rá.

Lenovo A660 with Cybermaus 3.21

(#27619) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Sziasztok!

Nem tudom jó topicban kérdezem-e de az érdekelne, hogy egy tartományban lévő XP-s gépről meg lehet osztani egy helyi meghajtót, amit egy tartományon kívüli win7-es gépről szeretnék elérni? Egy hálózatban vannak természetesen, de a W7-es gép csak munkacsoporthoz tartozik. Amikor beírom az xp-s gép címét és a megosztásának a nevét, akkor a W7 kér hitelesítő adatokat, de mindenáron a helyi gépre akar bejelentkezni. Ez így nem is valósítható meg? Miután beléptettük tartományba, természetesen elérte az adott mappát, csak érdekelne, hogy enélkül is beállítható-e.

Köszi!

(#27620) jericho69


jericho69
tag

Csak annyi lenne a kérdésem, hogy innen kitörölhetem az összes fájlt, ha zavar a jelenlétük?

(#27621) Ballystar válasza mastah (#26743) üzenetére


Ballystar
csendes tag

Szia!
Bocsi de Nekem is ugyanez a problémám, és mikor rákerestem, megláttam a kérdésed, viszont nem látom, hogy válaszolt-e Neked valaki erre a dologra. Ha igen, segítenél rajtam?

(#27622) Chiller válasza Winnie The P (#27612) üzenetére


Chiller
őstag

Na várj, most komolyan szerinted az a megoldás, hogy megveszem még1x a windows7-et? :U :C
Hát ez nem semmi :DDD :DDD

(#27623) Winnie The P válasza Chiller (#27622) üzenetére


Winnie The P
őstag

Én nem azt írtam, hogy az a megoldás, csak a hozzászólásodra reagáltam. Viszont ha a vga kártyád driver-ével van bajod, attól még az általad használt winfos - idézve tőled - még lehet jó, nem biztos, hogy a hiba abban van.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#27624) Pisztillus válasza jericho69 (#27620) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Igen, ez valamelyik VisulaC++ futtatókörnyezet maradéka, ami nem ismeri az installáláskor a TEMP mappát, ezért a gyökérbe bontja ki magát.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#27625) gabesz.1986 válasza rhonin (#27616) üzenetére


gabesz.1986
tag

Akkor én is megpróbálom az újraformázást.

(#27626) jericho69 válasza Pisztillus (#27624) üzenetére


jericho69
tag

:R

(#27627) Winnie The P válasza Winnie The P (#27623) üzenetére


Winnie The P
őstag

Chiller#27622:

Még csak annyi, hogy ha jól emlékszem, akkor a windows8 megjelenése után legális win7 rendszert nem egészen 10k-ért lehetett upgrade-lni, ki kellet volna használni.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#27628) Gyurma23


Gyurma23
senior tag

Sziasztok!
Napokban ujra tettem a rendszert Win7 Home Premium, időm most nem sok volt a gép elött ülni amikor bekapcsoltam ugye mindig írta hogy frissítéseket telepit. Ezzel nem is volt semmi bajom viszont ma mikor bekapcsoltam akkor nézem, hogy a minialkalmazások eltűntek..... hiába nyomom az asztalon az egér jobb gombját illetve kattintok a minialkalmazásokra semmit nem csinál a rendszer...... illetve Én úgy állitottam be hogy ha a leállításra mentem nem leállt hanem csak hibernálta magát mert úgy gyorsabban indult, most ez is vissza állt rendesen kikapcsol, viszont az energiagazdálkodási menüben benne van amit én raktam be..... Ezekre tudtok valami segítséget? Vagy rakjam újra megint? :R

(#27629) PumpkinSeed válasza Gyurma23 (#27628) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Ez már sokszor volt téma, az egyik frissítésnek volt ez a hibája. frissíts folyamatosan és talán megkapod a javító frissítést is. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#27630) Gyurma23 válasza PumpkinSeed (#27629) üzenetére


Gyurma23
senior tag

Valaki le tudná irni melyik ez a frissités?

(#27631) ela válasza Gyurma23 (#27628) üzenetére


ela
tag

Szia !

Hogy állsz az update-kkel ?
Automatikusan frissít ?
Vagy manuálisan lefuttattad az összes Update-t ?

Esetleg próbáldd ki ezen leírások valamelyikét :

[link]

[link]

ela

[ Szerkesztve ]

A jó pap is holtig tanul.

(#27632) olbaidhun válasza szpal17 (#27606) üzenetére


olbaidhun
őstag

Ez még új, hol tudom "átállítani" manuálisan? És fixre rakni :F :R

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#27633) szpal17 válasza olbaidhun (#27632) üzenetére


szpal17
őstag

Asztalon jobb gomb/képernyőfelbontás/speciális beállítások/monitor/képernyőfrissítés

Csökkentett módban is működik. Egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

(#27634) Gyurma23 válasza ela (#27631) üzenetére


Gyurma23
senior tag

Automatikusan telepít! Köszönöm haza megyek este meg is nézem őket!

(#27635) olbaidhun válasza szpal17 (#27633) üzenetére


olbaidhun
őstag

Ezt megnéztem még első nekifutásra. Azt hittem, hogy regeditben van valamilyen "trükk".
Csökkentett módban nem mutat minden elérhető beállítást, de talán jobb is így.

Nagyon zavaró a hibajelenség. A windows automatikusan updateli magát, naponta többször is előjön a hiba egy olyan gépen, ahol csak irodai alkalmazások futnak.

BIOS frissítést csak hétvégén tudok eszközölni [ a munka miatt ], addig volna még valakinek ötlete: [ erre ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#27636) andy83 válasza krealon (#27593) üzenetére


andy83
aktív tag

Oké, beállítom, aztán megírom a hibakódot.
Köszi! :R

facebook.com/SzeretekMozizni

(#27637) #41133696


#41133696
törölt tag

A 100 Mb-os rejtett partícióval kapcsolatban...

A minap pakoltam be a kis gépbe a Kingston SSDNow V100 64GB SSD-t. Sokáig húztam a dolgot, több okom is volt rá. ASUS A8N-SLI lap van benne, a HDD-n Windows Vista, az SSD-n természetesen Windows 7.

Ez egy majdnem 8 éves lap, 2004-es tervezés, tehát ha így nézzük majdnem 9. Nincs AHCI, ebből adódóan NCQ sem. Az SSD hónapokig USB-n csatlakozott, igazából használva nem volt, de particionálva volt.

Aztán vettem egy SATA II kábelt, és az első Windows 7 telepítésnél meg is feledkeztem róla, hogy előre van particionálva, feldobta a szokásos kis ablakot, hogy létrehozhat ugye rejtett partíciót...

Korábban le volt írva itt is, hogy AHCI hiányában gondok lehetnek az ébresztéssel. Nos nálam ez úgy nézett ki, hogy billentyűzetről nem ébredt, de a power gomb megnyomására rendben megtette ezt. Aztán csak nem hagyott nyugodni, hogy nincs ott a 100 MB-os partíció még akkor sem, hogy elviekben annak csak Bitlockernél és HP-nél nagyobb Windows verziónál - Ultimate - van jelentősége.

Szóval gyorsan újratelepítettem a Windows 7-et, de úgy hogy rendben létrejöjjön a 100 MB-os rejtett partíció - ami egyébként Windows 8-nál már 350 MB. A lényeg, hogy innentől kezdve AHCI nélkül is szépen ébred billentyűzetről az SSD-s rendszer. Akinek tehát ilyen speciális körülmények állnának fent érdemes ezt meglépnie.

(#27638) Csupii válasza Lenry (#27500) üzenetére


Csupii
tag

Ha kiveszem a pipát, ha nem, akkor is ugyan ez a dolog áll fent. az 1gb rammal, és 1magos 2.8ghz-es gépem gyorsabban bootol be, mint ez a 2x 2ghz, 6gb ram laptop. 1perc 25mp alatt áll fel a rendszer, amit nagyon nagyon sokallok! mikor a 4gb-ot beletettem magába( mert ugye 2db modulbol van a 6giga), és betettem a pipát, 0mb-ot engedélyezett használni abból a RAMból a rendszer, de alapjábavéve meg használta, mert látta a rendszer, és azzal ment. csak bootoláskor akar valamiért 2gb-ot használni.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Csupii // Bíp, bííííp!

(#27639) kacsento1


kacsento1
senior tag

Sziasztok!

Adott egy új konfig win7 oprendszerrel. Erre szeretném rákötni a régi Plextor PlexWriter PX-W8432Ti cd írómat. Sajnos problémám akadt vele, mert a win7 látja az usb eszközt, de letiltja mert nem találja a megfelelő drivert. Nem tudom hol tudnék szerezni hozzá win7 drivert, egyáltalán létezik ? Az író usb ide átalakítóval van a gépre kötve. Van valami megoldás, vagy win7 alatt nem megoldható a dolog.

(#27640) bepken


bepken
veterán

sziasztok!

lenne egy problémám, melyre így első körben nem találtam megoldást ebben a topicban, így hát kérdezek.
kicsit "nehéz" megfogalmazni a jelenséget - vagyis inkább átadni a lényeget - de megpróbálom...

szituáció #1: böngésző vagy egy akármilyen, ablakban futó program esetében olykor újra bele kell kattintatni az (addig) aktív ablakba. nincs semmilyen felugró ablak, egyszerűen az adott program ablak elhalványul, nem az lesz az "aktív".

szituáció #2: film nézés közben - ugyancsak random időközönként - "bemászik" a tálca. ilyenkor a film teljes képernyőben marad, de vissza kell kattintanom abba az ablakba.

szituáció #3: teljesképernyős program (játék) futtatásakkor is előjön ez a probléma, ilyenkor az adott játékot leteszi tálcára.

még annyit, hogy:
- codec csere megvolt (de mint érezhető is, a probléma nem innen ered)
- jelenleg nod32-t használok, full scan letudva
- vga driver frissítés megtörtént

hálás lennék, ha tudnátok mondani valami támpontot, hogyan lehetne kinyomozni, mi okozza ezt az irritáló jelenséget!
előre is kösznöm!

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#27641) TigerCat válasza bepken (#27640) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Nekem a Flash Player és a 3RVX csinálta ezt egy időben. Utóbbit lecseréltem Volume2-re és megszűnt. Flash-re a Firefox topikban elég jó tanácsokat osztogatnak a protected mód kikapcsolásával. Ha azt használsz, egy próbát megér szerintem.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#27642) bepken válasza TigerCat (#27641) üzenetére


bepken
veterán

a flash csak akkor tudna bekavarni, ha fut a böngésző, nem igaz? mármint például filmezés vagy játék közben a flash-nek nem sok szerepe lehet.
a hangerőszabályzó, amit írtál (ha jól értem, arról van szó) - na én arról most hallottam először :) tehát gondolom, akkor ez a forrás kilőve...

minden esetre köszönöm a gyors választ! :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#27643) TigerCat válasza bepken (#27642) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Úgy értelmeztem, hogy böngészés közben. Ezek szerint nem... Akkor rossz tippet adtam, bocsánat!
:U

Szerk.: Azt megnézném, hogy ilyenkor mi fut. Listázd ki és nézz utána mi-micsoda. Hátha olyasvalami a ludas, ami nem tesz jót.

[ Szerkesztve ]

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#27644) Roxy27


Roxy27
tag

Hali,
lehet elég láma a kérdés... de van egy D630 amire szeretnék Win7-et tenni. Telepítő szokásos módon betölt, de aztán kéri a CD/DVD driver-t?
Ez a típus: TSST TS-L462C
Az a baj, hogy csak firmware van...az meg ugye más.
Ilyennel még XP-s időben találkoztam...
Erre mi a megoldás?

Hogy egyszerűbb legyen...Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=roxy27

(#27645) sfdrakex válasza Roxy27 (#27644) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ha dvdről telepítesz akkor esetleg próbáld meg pendriveról is, itt le van írva hogy kell.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#27646) Poo válasza bepken (#27640) üzenetére


Poo
aktív tag

Szia,

Nekem a leírásodból az jön le hogy az egér optikájával illetve a mikrokapcsolójával van valami,vagy ha notebook akkor touch pad,pöcökegér gond lehetséges,nekem ez volna a tippem.Szal egércsere és touch pad kikapcsolása a javaslatom. :))

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#27647) bepken válasza Poo (#27646) üzenetére


bepken
veterán

nem tartom kizártnak, bár az egeret már kizártam 1-2 hete (tény, hogy hülyéskedik az is néha)
viszont a másik egér + touchpad tiltás kombinációra még nem gondoltam.

mivel nincs másik egerem, most megpróbálok megnézni egy filmet úgy, hogy kihúzom az egeret és kikapcsolom a touchpad-ot. kíváncsi vagyok :-)

köszi a tippet!

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#27648) Integrale


Integrale
veterán

Sziasztok!

Laptopomon újratelepítettem a rendszert, de azóta nem jelez ha merül az aksi. Átnéztem a legtöbb beállítást ami kapcsolódhat hozzá, emeltem a riasztási határértékeken is, de továbbra sem ugrik fel a szövegbuborék.
Ikonok és értesítések megjelenítés a beállított.
Mit hagytam ki?

"Bad reklám is reklám too"

(#27649) PumpkinSeed válasza Integrale (#27648) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Szerintem a drivert. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#27650) Integrale válasza PumpkinSeed (#27649) üzenetére


Integrale
veterán

Minden ugyan úgy lett telepítve mint korábban, Radeonhoz került fel csak frissebb driver, más változás nem történt.

"Bad reklám is reklám too"

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.