Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27851) wrox válasza Arlekim (#27850) üzenetére


wrox
senior tag

Nem lesz gond vele, mivel a 32 bites alkalmazásokat be fogja tenni egy Programm Files x86 -os mappába, illetve oda telepíti őket. A régebbi nyomtatóknak a drivereivel volt /van inkább probléma.

(#27852) Sub-ZeRo válasza Sub-ZeRo (#27846) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

És ha már a D meghajtón vagy, akkor bootrec /FixBoot, bootrec /FixMbr.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#27853) szabacsik válasza PumpkinSeed (#27825) üzenetére


szabacsik
őstag

Nem hinném, hogy rossz lenne. A dvi-os 2éves, de eddig semmi baja nem volt. A sima VGA kábel meg vadi új.

/\____/\

(#27854) Arlekim válasza wrox (#27851) üzenetére


Arlekim
aktív tag

Egyébként legfőbb ismérve a 64bitnek hogy több ramot kezel, ésd hogy nem 32bites? Vagy van több előnye / hátránya? Pl megnő az erőforrás-igény?
Anno volt egy kisérletem a 64bitre, de mivel a telepítőlemez hibás volt(?)((hiányzott a dvd rom drivere) maradt a 32bit, és egészen ezidáig nem is volt igényem másra.

Előzőhöz:

Boot sorrend: -1. DVD -2. HDD

[ Szerkesztve ]

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#27855) PumpkinSeed válasza Arlekim (#27854) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

A 64 bites rendszer gyorsabb és stabilabb.

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#27856) L!NK->Q3


L!NK->Q3
senior tag

Sziasztok!

Hogy tudok alapértelmezett levelező rendszert állítani?

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#27857) Sub-ZeRo válasza L!NK->Q3 (#27856) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Vagy a programon belül, vagy az alapértelmezett programoknál a vezérlőpultban.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#27858) wrox válasza Arlekim (#27854) üzenetére


wrox
senior tag

Szinte csak az a különbség, hogy több memóriát tud kezelni. Ha több programot, illetve nagy memóriaigényes grafikai programot futtatsz, akkor érdemes 64 bitet használni. Ha kevesebb mint 4 giga ramod van, akkor teljesen felesleges. Sebességben csak azért lehet gyorsabb, mert modernebb processzor tud 64 bitet. De ez a proci 32 biten is ugyanilyen gyors lesz, csak ha elfogy a 3.5 giga ram, akkor szevasz van. röviden a 32 vs 64 között átlagember számára nincs érzékelhető sebességkülönbség, illetve nincs stabilitási problémája a 32bitnek.

[ Szerkesztve ]

(#27859) wrox válasza PumpkinSeed (#27855) üzenetére


wrox
senior tag

Miért gyorsabb és miért stabilabb? Ezt azért kifejthetnéd bővebben. Én nem tudok ilyenről. (microsoft se nagyon) :)

[ Szerkesztve ]

(#27860) PumpkinSeed válasza wrox (#27859) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Mert 64 bites. :)

Jobb memória kezelés, stb. Nézz utána. :))

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#27861) L!NK->Q3 válasza Sub-ZeRo (#27857) üzenetére


L!NK->Q3
senior tag

bocs, nem adtam meg minden infót. Korlátolt jogosultságú júzer, remote desktoppal. Serveren (win server 2008) az a program az alapértelmezett amit a felhasználónak is be szeretnék állítani

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#27862) wrox válasza PumpkinSeed (#27860) üzenetére


wrox
senior tag

Igen, ez az Urban legend. :)

Microsoft álláspont:
"..A Windows 64 bites verzióját futtató számítógépek fő előnye, hogy több memóriát képesek használni, mint a 32 bites Windows, még akkor is, ha a számítógépben több memória van. A Windows 64 bites verzióját futtató számítógépek több memóriát képesek használni – 4 GB memóriát vagy többet -, mint a 32 bites Windows rendszert futtató számítógépek, amelyek legfeljebb 3,5 GB memóriát tudnak használni.

Egy 64 bites számítógép 6 GB, 8 GB vagy több memóriával akkor is jobb teljesítményre képes, mint egy kevesebb memóriával rendelkező számítógép, ha sok programot és fájlt használ egyszerre, vagy sok memóriaigényes feladatot hajt végre, például HD-videókat szerkeszt vagy a legújabb 3D játékokkal játszik.

Jelenleg azonban nem sok olyan program van, amely akár a Windows 32 bites verziójával maximálisan használható 3,5 GB memóriát tökéletesen kihasználja. Így attól függően, hogy mivel foglalkozik és milyen programokat használ, lehetséges, hogy a 64 bites Windows használata semmilyen vagy csupán csekély előnnyel jár.

A fő előnyét akkor érzékeli, ha sok programot futtat egyszerre. ."

[link]

(#27863) Arlekim válasza wrox (#27862) üzenetére


Arlekim
aktív tag

"nem sok olyan program van, amely akár a Windows 32 bites verziójával maximálisan használható 3,5 GB memóriát tökéletesen kihasználja"
Ez azért LOL :)
Bizonyosan heccből vannak 8gb ramos gépek :)

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#27864) wrox válasza Arlekim (#27863) üzenetére


wrox
senior tag

Azért vannak átlagembereknek 8GB -al szerelt gépek, hogy elmondhassák, az ő notebookjukban nyócgiga ram van. Egyszerű parasztvakítás. Életében nem használja ki Konkrétan eladják és megveszik, mert jól hangzik. Akinek ez a munkája, és grafikázik, CADezik, annak kell. De jóskapistinek bőven elég a 4 giga. Vagy mondj valamit, amihez szükség van 8 gigára otthonra?

(#27865) PumpkinSeed válasza wrox (#27862) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

1. Ha nem használod ki akkor ne használd. :)
2. Ha van egy program pl, Picasa (a google képnézegetője) és feltesszük egy 32 bites és egy 64 bites rendszerre ahol mindkettőn 3GB memória van (hogy a 32 bitesnek se legyenrossz) akkor a 64 bites rendszeren gyorsabb lesz, mert jobban használja a rendelkezésre álló memóriát.
3. Egyre több minden használja ki a 4GB RAM-ot így magaddal teszel rosszatm ha beruházol egy 32 bites rendszerre mert, nem tudsz játszani az új játékokkal és folyamatosan keresgetni kell majd a régi 32 bites változatokat az új programoknál. (Még nem most de majd egyszer) :)

Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy melyiket választja. De én ajánlom a 64 bitest. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#27866) Sub-ZeRo válasza wrox (#27864) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mondjuk aki tervező programokat használ, vagy 150 tabbal nyomja a tűzrókát, az alumíniumot és a felfedezőt, meg a színházat.

(#27861) L!NK->Q3:Passz, úgy nem tudom. Szerverben nem vagyok otthon.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#27867) PumpkinSeed válasza Arlekim (#27863) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Én is ezen lepődtem meg. :D

(#27864) wrox

Gondolom ti még nem halottatok 2012-13 új játékairól mint pl. Battlefield 3 meg társai. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#27868) wrox válasza PumpkinSeed (#27867) üzenetére


wrox
senior tag

Battlefield 3 ajánlott gépigénye 4GB RAM, minimum 2 GB. Nem a játék számra, hanem a gép számára. vagy te hány modern játékot futtatsz egy időben? 2 battlefield meg 3 társát? :D

[ Szerkesztve ]

(#27869) Arlekim válasza wrox (#27864) üzenetére


Arlekim
aktív tag

Talán így helyből nem tudok mondani ilyet :)
Ami biztos hogy nekem a 3,5 gb kevés. És mivel fizikailag elfogy, a windows elkezdi növelni a hdd gyorsitótárat, onnan ír-olvas, ami miatt lelassulok.
p2p, vírusvédelem, 6-8 kis task program, chrome 5-10-20-sok lappal, és közben játszanék is, bár általában lelövöm elötte a böngészőt (ami meglepően sokat eszik).
Ha tehetném beletenném a 8 gb-t, kikapcsolnám a gyorsítótárat, és örülnék :)

Upd: És van olyan hogy emelett megy a photoshop, word, excell, adatbázis, ie, opera, firefox, néha egyszerre, néha felváltva (webdesign)

[ Szerkesztve ]

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#27870) wrox válasza Sub-ZeRo (#27866) üzenetére


wrox
senior tag

De ez nem átlagember, hanem szimplán hülye, ha nem ez a munkája hogy ennyi weboldal meg legyen nyitva.. :) meg is érdemli, Nekem jelen pillanatban fut egy játék a háttérben 1.2 Giga, illetve kb 20 Chrom tab kb 1 giga. plusz excel, skype, sticky, 700 torrentel utorrent, media player divx avival, outlook 2010. és 3.2 giga a foglalt.

[ Szerkesztve ]

(#27871) PumpkinSeed válasza wrox (#27868) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Próbáld ki a BF 3-at ultra-n 4 GB rammal. Tapasztalásod sok lesz. De mindegy nem akarlak rábeszélni a 8GB ramra. Remélem az elkövetkezendő 10 évben nem is lesz szükséged se a 64 bites OS-re, se a 8GB ramra. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#27872) DS39 válasza wrox (#27868) üzenetére


DS39
nagyúr

videóvágás, 3d-s grafika renderelése, ezek azért kihasználnak több ram-ot is, de abban egyet kell értsek hogy van olyan stabil egy 32 bites Windows, mint egy 64 bites. csak annak megfelelően kell megválasztani a használatát. (netezésre, videónézésre, alap játékokra pont ugyanolyan mindkettő)

(#27873) wrox válasza Arlekim (#27869) üzenetére


wrox
senior tag

SSD-t szerez inkább. :) Nekem bent van egy SSD, nyugodtan hozzányúlhat extrem körülmények között, nem nagyon érezhető.
Gyorsítótárat nem érdemes kikapcsolnod, akármennyi memóriád is van. A windows nem csípi.

(#27874) wrox válasza PumpkinSeed (#27871) üzenetére


wrox
senior tag

Előbb még azt mondtad, hogy stabilabb, gyorsabb a 64 bites. meg nézzek utána, most meg már csak az van a tarsolyban, hogy a battlefield nem fut ultrán?
Rábeszélni engem nem kell semmire, ha szükségem van rá, beleteszem. (szerencsére van a szekrényben itt a cégnél pár giga pluszba. :) )
Nem azt mondtam, hogy abszolút hülyeség a több RAM, hanem hogy átlagember számára az. Aki extrém módon használja, annak könnyen előjöhet a hiánya.

DS39: ugyanezt írtam a 27864.-ben :)

[ Szerkesztve ]

(#27875) Arlekim válasza wrox (#27873) üzenetére


Arlekim
aktív tag

Gondolkoztam már rajta. Nagyon nem pörögtem rá, de néztem olyat, ami pci portra csatlakozik. Feltételezem hogy gyorsabb lenne az elérése, írása/olvasása mint egy sata X-nek.
Csak ne lenne olyan drága hogy leizzadok ha megnézem.

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#27876) wrox válasza Arlekim (#27875) üzenetére


wrox
senior tag

Én az otthoni gépembe egy 30 gigás Kingstont vettem használtan 7 ezerért. Éppen elég. De nem akartam rá többet költeni. Igaz, a játékok nem onnan futnak. :) De így se rossz a sebesség.

(#27877) Arlekim válasza wrox (#27876) üzenetére


Arlekim
aktív tag

Az kb vinyó ár...

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#27878) wrox válasza Arlekim (#27877) üzenetére


wrox
senior tag

De hidd el, hogy megéri az árát.
A benti gépem egy Asus P67-es alaplap, G860 proci, 4 giga Ram. Kb 20 mp kell, hogy bebootoljon a masina.

[ Szerkesztve ]

(#27879) PumpkinSeed válasza wrox (#27874) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Tervezem a vásárlást, de most inkább eszek mint SSD-t vásárolok. :)

[ Szerkesztve ]

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#27880) Arlekim válasza PumpkinSeed (#27879) üzenetére


Arlekim
aktív tag

Hogy ez milyen kegyetlenül ismerős.
8Gb ramot, meg ssd-t akarok vanni, és azon gondolkozom kinek adjam el a gépem hogy kifizessem a lakbért. :U

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#27881) PumpkinSeed válasza Arlekim (#27880) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Én új gépet akarok venni, és napi szinten felsöprök, hátha a földön lévő morzsából összegyűlik egy kenyér. :D

[ Szerkesztve ]

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#27882) sanyek2


sanyek2
senior tag

Üdv mindenkinek!

Napok óta húzza az agyamat a következő probléma:

Minden egyes frissen indítandó program várat magára. Akár indítópulti progi, akár játék, mindegy.
Csináltam rendszer -tisztítást, -visszaállítást, telepítővel javítást, és véletlenszerűen csinálja még mindig.
Tudnátok segíteni megoldani?

[ Szerkesztve ]

(#27883) PumpkinSeed válasza sanyek2 (#27882) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Szerintem a futó folyamatokkal lesz itt a baj. Kérhetünk róluk egy képet?

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#27884) sanyek2 válasza PumpkinSeed (#27883) üzenetére


sanyek2
senior tag

Natürlich:

(#27885) wrox válasza PumpkinSeed (#27879) üzenetére


wrox
senior tag

:o
Ejj,
majdnem elkezdtem politizálni, hogy miért is van ez,, hogy az embernek 7000 Ft-ot meg kell néznie, hogy hova költi (én se vagyok más cipőben sajnos). Remélem változni fog nálatok is meg nálam is. :)

(#27886) Classius


Classius
aktív tag

Üdv,
Az a probléma vetődött fel, hogy különböző tartalmakat nem képes megjeleníteni a gép. Nem nagyon tudom elmagyarázni így láthatlanban a dolgot, kapcsolok képet, hátha az jobban rávilágít. Az van, hogy valamiért nem akar megjeleníteni különböző dolgokat, ez vmi speciális vmi lehet gondolom, nemsokat értek hozzá. Most már úgy gondolom a grafikus kártyán kéne állítani valamit. A képen az asztali minialkalmazás, az amelyik diavetítést csinál, így néz ki nálam, semmit nem tud megjeleníteni csak az ürességet + látható a proci jelzőnél is, hogy nincs megjelenítve normálisan, de máshol is tapasztalom ezeket, nem tudom milyen tartalmak ezek. A másik képen az Internet Explorer-t láthatjátok, így néz ki a Google-m, de kb minden oldalnál van valami amit nem tud megjeleníteni. Mozzila vagy Chrome-nál ez a probléma nincs jelen, de nem hiszem hogy az IE-vel van a gond, hisz a minialkalmazásoknak pl nincs köze hozzá legjobb tudomásom szerint.
Régebben csináltam rendszer visszaállítást, azóta ilyen, gondolom valamit nem sikerült helyre tennie, viszont gőzöm sincs mi felel az ilyen megjelenítésért. Adobe flash playerre gyanakodtam, de felraktam a legújabb verziót, és semmiváltozás...
Nem akkora probléma ez, csak kicsit idegesít. Ha valaki valamit tudna javasolni, azt nagyon megköszönném.
Képek:

Procifigyelő és albumnézegető


Internet Explorer

[ Szerkesztve ]

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#27887) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Windows 7 Professional-t (64bit) nem lehet magyaritani? Valahol azt olvastam, hogy csak ultimate-re lehet nyelvet telepiteni utólag.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#27888) Bobó_20 válasza hito (#27887) üzenetére


Bobó_20
aktív tag

tuti lehet windows updaten keresztül szerintem, mondjuk nekem ultimate van :U

(#27889) vlevi válasza hito (#27887) üzenetére


vlevi
nagyúr

Sajna nem. A windows update felőli nyelvváltás lehetősége csak az ultimate-ben van benne. Vagyishát talán megoldható a lenti linken írtak alapján, de a tuti módszer az, hogyha van egy olyan telepítőd, ami magyar nyelvű, és újrarakni a rendszert. Az eredeti termékkulcs jó lesz a magyarhoz is, légyen az akár 32 bites, vagy 64, német, angol, magyar, satöbbi, egy a fontos, egyforma (home, prof, vagy ultimate) legyen.

De ezzel a logoutos cikkel is meg lehet próbálkozni : [link]
És természetesen az ott lévő fórumban talán tudnak segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#27890) hito


hito
nagyúr

Köszönöm a segitségeket. Az alant látható képen egyértelműen hiányzik az install or uninstall display languages menüpont aminél ezt el lehetne végezni. Tehát tényleg csak az ultimate-re telepithető nyelvi csomag sajnos (legalábbis trükközés nélkül). :( Asszem marad a clean install.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#27891) bopeti98 válasza Sub-ZeRo (#27852) üzenetére


bopeti98
őstag

Köszönöm a segítséget. :) :R Sikerült visszaállítani a Win 7-et.
Más: Elég érdekes dolgokat produkál a laptopom visszaállítás óta. A processzor megállás nélkül 50-60 %-on pörög. Bekapcsolom a gépet és a processzor pár perc múlva elkezd 50-60 %-on pörögni egészen addig amíg ki nem kapcsolom a gépet. A másik érdekes dolog hogy minden egyes Windows Update frissítésnél ilyen jön ki:

Már tehetetlenségemben még egyszer visszaállítottam a gépet a gyári állapotra de ugyanúgy jelentkeznek ezek problémák. Valaki nem tudja mi lehet a baj?

(#27892) Johnny Cage


Johnny Cage
addikt

sziasztok. IE8 => Internetbeállítások => ezt az üzenetet kapom:

(#27893) PumpkinSeed válasza Johnny Cage (#27892) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Te vagy a rendszergazda? Mert ha nem akkor gondolom a rendszergazda letiltotta, hogy a userek ne tudjanak proxy-t állítani. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#27894) Johnny Cage válasza PumpkinSeed (#27893) üzenetére


Johnny Cage
addikt

én vagyok. itthoni gép. eddig nem volt gond vele, de egy ideje (talán valamelyik frissítés miatt?) a súgó és a services.msc is kiabál hasonló üzeneteket.

mod: egész pontosan a súgó meg a services ezt az üzenetet dobálja: "a jelenlegi biztonsági beállítások miatt a fájlt nem töltheti le"

milyen fájlt? :F

[ Szerkesztve ]

(#27895) PumpkinSeed válasza Johnny Cage (#27894) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Ez ismerős, mintha már valakinek lett volna itt ilyen problémája.

Ezt találtam neked.

A 3. hibaüzenet az.

[ Szerkesztve ]

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#27896) Johnny Cage válasza PumpkinSeed (#27895) üzenetére


Johnny Cage
addikt

köszi, ezt megtaláltam én is. pont az a baj, hogy nem tudom megnyitni az internetbeállításokat. egyébként nem használok IE-t, csak a súgó meg a services hiba miatt akartam megnyitni, de nem tudom.

(#27897) merkucyo


merkucyo
aktív tag

Sziasztok ,
Olyan gondom lenne , hogy az Asus laptopom nem hozza a normális letöltési sebességet .
50 mb/s a net , 2 méterre a routertől egy almás gép 50-52 megával tölt , ugyanonnan az Asus nagyon masszívan beáll 20 mb/s környékére .
Nem tudom mi lehet a baj , esetleg hol tudnám beállítani ?
Köszi

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#27898) krealon válasza Johnny Cage (#27892) üzenetére


krealon
veterán

"A számítógépen érvényben lévő korlátozások miatt ez a művelet nem hajtható végre.Kérjen segítséget a rendszergazdától."

Valószínűleg volt telepítve a Chromod, és az abból megmaradt kulcsok okozzák a hibát. Ellenőrizd, kérlek az alábbi kulcsok értékeit.

1. Kattints a Start gombra, majd futtasd a regedit parancsot.

2. Keresd meg a következő kulcsot:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\.html

3. Exportáld a kulcsot, majd a jobb oldalon megjelent (Alapértelmezett) bejegyzés értékét változtasd meg duplakattintással "ChromeHTML"-ről "htmlfile"-ra.

Szintén ellenőrizd a .htm és a .shtml kulcsokat is.

Bővebb információkat az alábbi linken találsz:

http://www.google.com/support/forum/p/Chrome/thread?tid=6223bc3b0294b96a&hl=en

(#27899) DS39 válasza merkucyo (#27897) üzenetére


DS39
nagyúr

titkosítási beállításokkal próbálkozz, milyen ha nincs, vagy ha másikat választasz (WEP, WPA, WPA2: TKIP/AES)

(#27900) wrox válasza merkucyo (#27897) üzenetére


wrox
senior tag

Vezetéken vagy vezeték nélkül csatlakozol? Mi a típusa az Asus notinek illetve a routernek?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.