Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39309) akosar


akosar
tag

Sziasztok!

Amennyiben mostanában jár le a hűségetek a UPC-nél, ne legyetek restek kicsit "pofátlanok" lenni.

Megkerestek ajánlatukkal, hogy a jelenlegi bazi kedvező csomagomat megtarthatom, plusz 2k felárral. (mondtam magamban egy cifrát...)

Viszont a területünkön a T is szolgáltat, így megemlítettem az ügyintézőnek, hogy megkeresett egy T-s üzletkötő egyik nap, és ugyanazt a csomagot (gyorsabb nettel) ajánlotta, 300 Ft-al olcsóbban. Természetesen a váltás nem ér meg nekem egy csomó macerát, de plusz 2k 2 évre vetítve már durván 50k, így számomra racionális döntés lehet a váltás...

Változatlan áron, de jobb feltételekkel (gyorsabb net) maradok.

Na az ügyintéző ennek hallatán érezhetően stílust váltott, és elkezdett azonnal jobb ajánlatot keresni. :D (Még rá is kérdezett, hogy pontosan ki, és mikor keresett meg...)

Na ekkor indult el a piacozás. :D :D :D (nekem a gyorsabb net kell csak, tv-t nem nézek nagyon, nem kell a gold csomag, mert csak sportcsatornákat, és HBO-t nézek)

Régi csomagom:

- Fiber Power 60
- Digital Bronze TV
- Alap telefon (nincs is készülékem)
- HD opció
- ingyen HBO (a korábbi hűségemért) :D

havidíj: 8490 Ft

Új csomagom:

- Fiber Power 240 (Pedig én csak 120-ra akartam feltornázni, de ha adják, fogadd el XD )
- Digital Bronze TV
- Alap telefon
- HD opció
- ingyen HBO továbbra is. (HBO, HBO 2, HBO comedy)

Havidíj szintén: 8490 Ft (2 év)

Igen, tudom a Digi olcsóbb, (habár HBO-val nem biztos...) de az itt nincs, nem is bánom, mert 5 éve vagyok UPC-s, és eddig csak 2x fél napot nem volt net. Mindig, minden pöpec.

Ugyanez a csomag új ügyfélként összeollózva lett volna kb 14k, szóval jól jártam.

Jó tanács: Ha más is szolgáltat a területeken, ne felejtsétek el megemlíteni hosszabbításkor, ha ajánlottak, reklámoznak kedvezőbb csomagot. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.