Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134801) Avayasoft válasza roger92 (#134800) üzenetére


Avayasoft
tag

Mégis mire számítottatok? Ezért űzték el a Digit.

Hitelből vették meg a Digit és a Vodát is, amit kamatostól vissza kellene fizetniük. Euróban vették fel a hitelt, így árfolyamveszteség is keletkezik.
Fejleszteni is kéne, és a beejtőernyőzött haverokat is fizetni (pl a Molnál 1-1 fvb tag évi 100 milló bérrel).

A "hatóság" semmit sem fog tenni.

Lesz itt még havonta 20.000 ft egy sima netcsomag....

(#134802) ates2 válasza roger92 (#134800) üzenetére


ates2
senior tag

Nálam 7500 Ft volt a havidíj, majd lett 8900 Ft a 16%-os infláció miatt :U
Aztán történt egy ügyfél átírás és mivel jövő hónapban lejár a hűség, személyesen kínáltak egy 9900 Ft-osat, amit nyilván nem fogadtam el.
Majd beléptünk a 04 hóba és jött egy 10900 Ft-os számla, gondolom itt az átírás miatt meg valami törthónap mokolás stb :F legalábbis remélem, mert a hűség elvileg még él 05 hó ig.
De tény kezd vicces lenni, hogy megyünk vissza a 10+k havidíjakra.
És nincs hova váltani , mert a versenyt kinyírták :(((

[ Szerkesztve ]

(#134803) Toth_Jani válasza ates2 (#134802) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Nem tudom hogy csinál ilyen ár változásokat néhány előfizetőnél a Voda (4iG), nálam a tavalyi 7020 forint márciusban 7490-re változott, eddig 2 számlát kaptam és stabil.
Pedig a nálunk elérhető legjobb csomagom van TV HD extra HBO pack, +500-as Koax internet, + alap telefon. (És nincs hűség semmire.)
10K-t pedig 1998 körül fizettem az 56000 bites betárcsázós internetért, amiért havi 50 órát lehetet használni, és akkor az a tízes a fizetésekhez képest valamivel többet ért.

[ Szerkesztve ]

(#134804) ledgeri válasza Toth_Jani (#134803) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Azért a te általad említett különbözet sem a 15%-nyi...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#134805) mcll


mcll
senior tag

Nem kell csodálkozni ezeken az áremeléseken. Eddig azért voltak alacsonyak az árak mert a Digi szépen lenyomta a piacot az alacsony áraikkal. A 4iG felvásárolta, és mivel a Voda is 4iG tulajdonba került (meg máshol is van már befolyása), így mondhatni egyeduralkodó lett a 4iG. És mivel hamarosan itt a nagy átállás, azaz az Voda és a Digi teljes összeolvadása, így indul a One, ahol olyan árat fog kérni amit nem szégyell. Mivel szinte nincs konkurencia így most még a nagy átállás előtt szépen csendben emelgetik az árakat apránként. Ugyanez megy most Digi oldalon is.

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#134806) ates2 válasza mcll (#134805) üzenetére


ates2
senior tag

Nem csodálkozunk, csak panaszkodunk, mivel tudjuk nincs mit tenni.

(#134807) cigam


cigam
félisten


Azt hogy kell érteni, hogy a vezetékes telefon "Letiltva"?
Amúgy működget, bár vannak vele bajok (megszakad, nem csöng ki)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#134808) Digidroid


Digidroid
tag

Sziasztok!

Az internet Net L (500/22) csomagom hűségideje 2024.04.25-én lejár. Jelenlegi havi díjam 5179 Ft/hó (1 éve még 3990 Ft/hó volt ugyanez). Abban az esetben ha online módosítanám a hosszabbítást 6910 Ft/hó lenne a havi díj. :(
Az után érdeklődnétek, esetleg a személyes tapasztalatok alapján mi lenne a legjobb megoldás?
1, - Hagyjam, hogy lejárjon, ez esetben továbbra is 5179 Ft/hó kell fizetnem, vagy esetleg megemelik, de mennyire ?

2, a - Hétfőn hívjam a 1270-et
2, b - Előfizetés lemondása menüpont kiválasztása után kérjek ügyfélmegtartó csomagot.
2, c - Esetleg tudok kérni 30%-os Vodafone partnerkedvezményt (csak internet előfizetés esetén egyáltalán elérhető?)

3, - Egyéb javaslat

Röviden és tömören, hogy tudnék a legoptimálisabban kijönni ebből az egészből :F

(#134809) ledgeri válasza Digidroid (#134808) üzenetére


ledgeri
nagyúr

2, b :K

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#134810) Toth_Jani válasza Digidroid (#134808) üzenetére


Toth_Jani
őstag

De ha megfelel az ár akkor lehet az 1-es lehetőség is és jövő márciusig fizeted az 5179 forintot.
Ha lejár a szerződés nem kell újra hűséget kötni csak ha kedvezményt adnak, a szerződésben pedig van egy ilyen rész:
"Az Utólag Fizető Előfizetők esetében az Általános Szerződési Feltételek 2. számú Díjszabás mellékletében, illetve az Előfizetői Szerződésben rögzített havi előfizetési díjak és a kiegészítő havi előfizetési díjak évente egy alkalommal kiigazításra kerülnek az alábbiak szerint: A fentiek szerinti havi előfizetési díjak és kiegészítő havi előfizetési díjak évente egy alkalommal, a díjkorrekció tárgyévének első napjától (január 1.) számított 90 naptári napon belül, a Szolgáltató erről szóló értesítésével változnak akként, hogy a díjváltozás mértéke megegyezik a Központi Statisztikai Hivatal, mint állami szerv által megállapított, a díjkorrekció tárgyévét megelőző naptári év augusztus 31. napja és az azt
megelőző naptári év szeptember 1. napja között mért havi fogyasztói árindex változások átlagával.
A jelen pont szerinti díjkiigazításra első alkalommal a 2023. évre vonatkozóan kerül sor."

[ Szerkesztve ]

(#134811) erh75 válasza ledgeri (#134782) üzenetére


erh75
tag

kb 5900 Ft lett végül, internet 300+TV, 1 év hűségidővel.

[ Szerkesztve ]

(#134812) Digidroid válasza Toth_Jani (#134810) üzenetére


Digidroid
tag

Jelenleg ez szerepel a számlán:
1731 Ft Net L egyedi kedvezmény van feltüntetve, valószínűleg ez volt régebben az 1500 Ft-os e-pack kedvezmény. Viszont ez a 1731 Ft-os kedvezmény nem jelenik meg online megrendelés esetében, a rendelés összegzésénél is a 6910 Ft /hó összeg szerepel:

Eszerint a hűségidő lejárta után bukom az egyedi kedvezményt, és onnantól 6910 Ft /hó lesz a fizetendő összeg, szintúgy mintha online hosszabbítanék, gyakorlatilag a hűségidő hosszabbítása ez esetben teljesen értelmetlen lenne.
Tehát akkor mint ledgeri jelezte hívjam a 1270-et és előfizetés lemondása menüpont kiválasztása után maximum az ügyfélmegtartó csomagot tudom kérni, más számomra kedvezőbb opció nem elérhető.. :(

(#134813) Toth_Jani válasza Digidroid (#134812) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Nem tudom mi az egyedi kedvezmény, az én számlámon nincs olyan, és én még az Internet L csomagban vagyok ami 2 éve járt le most az emelés után lett 3575 forint, -3100 volt.
És hogy az E-pack kedvezménnyel mi lett azt nem is figyeltem, de valamit írtak róla hogy nyilván a Net ára eleve a kedvezménnyel kevesebb.
(Régi UPC körzetben vagyok, Koax kábelen.)

(#134814) ledgeri válasza erh75 (#134811) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#134815) Digidroid válasza Toth_Jani (#134813) üzenetére


Digidroid
tag

Vissza néztem a régi szerződéseim:
2020 - Még UPC volt.

2021.08.15. Internet 300 (300 Mbit/s 20 Mbit/s ) 4490 Ft/hó
ePack -1000 Ft
Fizetendő: 3490 Ft/hó

2022.07.20. Internet L (500 Mbit/s 22 Mbit/s) 5490.00 Ft/hó (300-as csomag megszűnt)
Internet L egyedi kedvezmény -1500.00 Ft
Fizetendő: 3990 Ft/hó

2023.04.26. Net L (500 Mbit/s 22 Mbit/s) 5990.00 Ft/hó
1500 Ft Net L egyedi kedvezmény -1500.00 Ft
Fizetendő: 4490 Ft/hó

Ha most akarok hosszabbítani:
Szerződéshosszabbítás: Net L (500 Mbit/s 22 Mbit/s) 6910 Ft /hó
Elméletileg van kedvezmény feltüntetve a csomag választásánál (Vezetékes internet csomagok 1 vagy 2 évre e-Packkel vagy határozatlan idejű szerződéssel.) de gyakorlatilag a szerződés hosszabbítás végigvitele során sehol nem jelenik meg.
Fizetendő: 6910 Ft /hó

Viszont az azért elég vicces, hogy ha ki vagyok jelentkezve akkor:
Net L 6910 Ft/hó helyett 6219 Ft /hó 10% online kedvezménnyel .
Ahogy belépek már csak a 6910 Ft /hó jelenik meg.

Amennyiben ezt a Internet L csomagot megúszod :Y 3575 Ft/hó :Y akkor azért marhára irigyellek ..

(#134816) maglew válasza Digidroid (#134812) üzenetére


maglew
aktív tag

1271-et hívd, ott vannak az üzletkötőik, szerintem fognak tudni segíteni neked.

[ Szerkesztve ]

(#134817) maglew


maglew
aktív tag

Sziasztok,

A Kaon mediaboxot kicseréltettem TV-s médiakártyára, mivel a kedvenc csatornákat nem bírtam rendszerezni.

Namost természetesen a médiakártyán sincs ilyen opció és a Samsung tv-n sem találom. (régebben tudta de most sehol sem találom ezt a menüt).

Tudja valaki, hogy hogy lehet beállítani mindenféle extra mókolás nélkül a csatornák sorrendjét vagy hogy lehet kitörölni azt a 40 csatornát ami engem nem érdekel?

[ Szerkesztve ]

(#134818) Digidroid válasza maglew (#134816) üzenetére


Digidroid
tag

1270-et akartál írni csak elírtad, vagy tényleg a 1271-et kell hívni :F

(#134819) roger92 válasza maglew (#134817) üzenetére


roger92
tag

Attól függ milyen tv-d van. Régebbi vagy új Samsung? Kiexportálod a csatornákat egy pendrive-ra, gépen pikk-pakk megszerkeszted. Visszaereszted a a pendrive-on keresztül a tv-re és voálá. Max 10 perc és kész!

(#134820) Menotti válasza maglew (#134817) üzenetére


Menotti
aktív tag

Próbáld meg úgy hangolni ,hogy nem választasz ki szolgáltatót ,hanem "teljes" keresést indítasz.( igy lehet pár csatorna hiányozni fog ,de ha szerencséd van akkor amúgy se érdekelnek)
A teljes keresés után engednie kell a csatorna sorendet variálni.

(#134821) maglew válasza Digidroid (#134818) üzenetére


maglew
aktív tag

1271. Az az üzletkötői vonal

(#134822) maglew válasza Menotti (#134820) üzenetére


maglew
aktív tag

Megnézem köszi + az előtted lévőt is

[ Szerkesztve ]

(#134823) ates2 válasza Digidroid (#134808) üzenetére


ates2
senior tag

Majd számolj be kérlek, mit sikerült velük intézni, havidíj szinten. thx.

(#134824) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy más is tapasztal-e ilyesmit: bent lakom a Belváros közepén, 7. kerület, szóval biztosan terhelt a hálózat. 500-as netem van, modem módban a fehér Compal modem. Főleg ha megy a torrent, akkor veszem észre, hogy az amúgy remek sebesség elkezd csökkenni és fél perc alatt lemegy nullára, majd visszagyorsul és ez viszonylag gyakran előfordul. Mivel ez igazából akkor feltűnő, ha megy a torrent kliens, nem tudom azzal van-e vmi gond vagy a hálózat van túlterhelve esti csúcsidőben, ezért érdeklődöm, hogy más is tapasztal-e ilyet...

[ Szerkesztve ]

(#134825) kabelmania27 válasza Orgi (#134824) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Ha megírod, hogy milyenek a modem értékek meg tudjuk írni, hogy rendben vannak-e az értékek.
Kliensprogramban állítsd be a kimenő titkosítást eröltetve-re, ha nem javul a helyzet korlátozd a feltöltési sebességet ha úgy sem jó akkor a letöltési sebességet is. Esetleg próbálj ki másik programot.
Használsz saját routert?

[ Szerkesztve ]

(#134826) Orgi válasza kabelmania27 (#134825) üzenetére


Orgi
őstag

Köszi, megnézem az értékeket, de írtam, hogy modem módban van az eszközöm, van saját Asus AX55-ös routerem :R

(#134827) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Sziasztok!

Van egy céges előfizetés, ahol Hitron modem van kihelyezve.
Nem tölt be a weboldal, reset nem csinál semmit, újraindítás után, amíg nem indul el teljesen az eszköz még bejön a webes felület, de belépni nem lehet.
Használnak biztonsági okokból második hálózatként egy sim kártyás sticket benne.
(Szintén Vodafone)

Az ügyfélszolgálat nem hajlandó semmit csinálni, amíg él a második előfizetés.
Ha azt lemondják, akkor annyit tesznek, hogy router módból átkapcsolják modem módba.
Ez lett volna a cél, de mást is állítanunk kéne benne... Másik router kerülne utána, VPN stb.

Mennyire van ez jól így? Szerintem nevetséges, ezt nevezzük szolgáltatásnak?
Most mindentől függetlenül, ha van egy szar modem, amibe 2-nél több UTP kábelt be se lehet kötni, mert nem bírja el és elérhetetlen a felülete, nem lehet belépni, nem jogos a hibabejelentés? :U

(#134828) kabelmania27 válasza Grave_444 (#134827) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Modem üzemmódban stabilabb lesz a modem, mert a router rész kikapcsol, saját router stabilabb mint a szolgáltatói eszköz router része és több beállítási lehetőség van. Amennyiben betudnál lépni a modem oldalára és megírnád, hogy milyenek a jelszint értékek meg tudnánk írni, hogy rendben vannak-e az értékek. Ha megírod, hogy milyen osztóval van elosztva a koax és van-e bekötve Fam/Attenuator feliratú csillapító meg tudjuk írni, hogy rendben van-e a bekötés.

[ Szerkesztve ]

(#134829) Tikakukac válasza Grave_444 (#134827) üzenetére


Tikakukac
titán

Na, nekem így kezdődött a kálváriám, lett az utána cifrább is, mostanra meg komédia.

Szóval a stickes átváltás az esetek 90%-ban nem megy. Ezt végül maga a technikus ismerte be, hogy a koncepció zseni, örül neki mindenki, csak a működése hektikus, gyakorlatban pedig nagyjából full kuka.

A modemen mindenféle reseteket és amúgy cserét is lazán csinálnak úgy, hogy mondjuk engem nem értesítenek, nyilván van egy iroda a modem mögött, ergo amint kicserélték csörög a telefonom munkakezdés után 1 perccel, hogy rohanjak be, mert volt itt egy szerelő, csinált valamit és azóta nincs net. Imádom őket.

Nem fogsz tudni mit kezdeni vele, lehet megint jelszintezni, meg elosztózni meg n+1 alkalommal ugyanazt a felesleges köröket megfogni, annyira atom vakon vannak a srácok technikai és általános support fronton, hogy nagyjából szó szerint fel tudom mondani mikor melyik részleg mit fog benyögni. Valós, érdemi válaszok és reakciók még jogi úton sem érkeznek. Lásd névszerver para. Egyszerűen ezt a részt kihagyták a válaszból és simán elment az is az NMHH-nak ;]

Ja igen, a következő az lesz, hogy a te eszközeidet fogják hibásnak és rossznak tartani, mert ők "a jelszintek rendben vannak, nem látok központi hibát". A hibás eszközeink 9 hónap uptime idővel mennek azóta is T-s hálózatról :B

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#134830) v.attis válasza kabelmania27 (#134799) üzenetére


v.attis
őstag

Megint volt kint a szerelő srác, nagyon rendes volt. Berakott egy 6-os csillapítót, most minden király, letöltés 0 és -2 között, visszajöttek a feltöltési csatornák is. Tv is kifogástalan.
Leadta nagy ellenőrzésre az erősítőket, mert még így is el túnnek a csatornák, majd pár perc múlva visszajönnek maguktól. Vagy valami ilyesmi...
A lényeg, hogy ő fog kijönni az erősítőkhöz is egy kollégával, ami szerintem mindenképp hasznos, legalább tudja, hogy mi a helyzet.
Hú de várom már a nagy egyesülést és az optikára állást.

(#134831) pjen válasza v.attis (#134830) üzenetére


pjen
félisten

Csak nehogy a kép minőséget is a DIGI optikájához igazítsák.

(#134832) Grave_444 válasza kabelmania27 (#134828) üzenetére


Grave_444
nagyúr

"Amennyiben betudnál lépni a modem oldalára"
Ez a problémám, hogy nem lehet belépni, be se tölti az oldalt. Magyarul hibás az eszköz.
Működik egyébként az eszköz csak állítani nem tudok rajta, amire szükségem lenne. :)

Tikakukac
Egy percig sem gondoltam, hogy ha elmegy a vezetékes net, arról használják tovább.

Egyelőre nincs csaját eszköz a hálózaton, arra nem lehet fogni. Az ügyfél telefonált még egyszer, olyan ügyintéző vette fel, aki felfogta mi a gondunk, úgyhogy holnap elméletileg érkezik szerelő. Vele majd én beszélek telefonon, hogy Ő is a pontos infót kapja meg.

Nem a szakmai oldala volt a kérdés, hanem a nevetséges válasz tőlük.
Nem küldenek ki senkit, le kell mondani a sticket stb.. :DDD

(#134833) Tikakukac válasza Grave_444 (#134832) üzenetére


Tikakukac
titán

Ezen mi a meglepő? Olyan 500 email váltásom van velük szumma. Mintha egy zárlatos kenyérpirító írná őket néha, annyira nincs logika abban, hogy mire írnak egyáltalán valamit és az mennyire releváns a sztorival.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#134834) kabelmania27 válasza v.attis (#134830) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Milyenek a feltöltési értékek? Valószínű külső hálózati probléma lesz, mert csillapító nélkül is meg kellene lennie a feltöltési csatornáknak.

(#134835) Grave_444 válasza Tikakukac (#134833) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Jogos, nekem meglepő, mert nem idiótákhoz vagyok szokva.

(#134836) Tikakukac válasza Grave_444 (#134835) üzenetére


Tikakukac
titán

Kommunikációs multik 1 dolgot nem tudnak: kommunikálni. Ez mindegyikre igaz. De a T legalább tényleg ad is valakit, aki az adott bajjal kapcsolatban van.
Vodával soha az életben nem sikerült még ilyet elérnem. Soha. Ott tartunk, hogy már a komolyabb jogi ellenlépéseknél járunk és bakker még mindig full semmitmondó válaszokat kapok kérdésekre, olykor meg totál ignore és jön a BS.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#134837) v.attis válasza v.attis (#134830) üzenetére


v.attis
őstag

Na igen... :(((

(#134838) v.attis válasza kabelmania27 (#134834) üzenetére


v.attis
őstag

46-48 között.
Februárban 6-os csillapítót vettek ki, röhej...

A letöltési értékek megint elmásztak -4 és -7 között vannak... De most jó minden...

(#134839) Grave_444 válasza Tikakukac (#134836) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Otthoni modemem átkapcsolták DS Lite Ipv6 módba.
Írtam nekik, igaz nehezen találtam meg MyVodafone oldalon hol lehet, de másnap talán még hívtak is miatta és elvégezték, amit kértem.

(#134840) v.attis válasza v.attis (#134838) üzenetére


v.attis
őstag

Na, el is ment a net...
Kivettem a csillapítót, letöltési értékek plusz 2 és 4 között, SNR 40 az összes.
Feltöltés 37-38, megvan minden csatorna. Még...
Csillapító nélkül azonnal becsatlakozott a modem. Jelenleg a tv is jó.
Azért az nem egészséges, hogy 2 óra elteltével elromlik a dolog....

(#134841) garga01 válasza v.attis (#134840) üzenetére


garga01
senior tag

Ezek alapján (főleg h nálad át lett nézve), az erősítő csere/javítás lesz a megoldás.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#134842) Digidroid válasza maglew (#134821) üzenetére


Digidroid
tag

1271 nem nyert, valami olcsopercek.hu. Vodafonnal kapcsolatban nem áll módjukban semmilyen ügyintézés..

(#134843) v.attis válasza garga01 (#134841) üzenetére


v.attis
őstag

Én ezt szajkózom nekik február óta. Ha meleg van kint, akkor elmásznak az értékek, aminek eredménye, hogy leszakad a modem, vagy kockásodik a kép a tévében. Nálam semmi nem történik: nincs semmi módosítás, szerelés, még áramszünet sincs max évente 1. Szóval nálam nincs mi elromoljon, elmásszon.
Most új osztóim és modemem van, de csak módosulnak az értékek. Reggel a srác esős, hideg időben volt, minden helyre is jött. Aztán kisütött a nap és jött a hiba.
Leadta az erősítő javítást, lehet idén meg is lesz....
2020-ban két hibabejelentésemre 214 ezer forintot írtak jóvá, mert az egyiket 9 hónapra javították, a másikat meg 5 hónapra...

(#134844) v.attis válasza v.attis (#134840) üzenetére


v.attis
őstag

1-2 óra elteltével le: 0 és -3 között, fel :41 és 43 között.
Állítódik minden fuvallatra...

(#134845) Digidroid válasza ates2 (#134823) üzenetére


Digidroid
tag

- Hívtam a 1270-et
- Ezek után az automata hosszasan beszélt adategyeztetésről
- Közvetlen kapcsoltak egy ügyintézőt (nem volt lehetőségem szerződés lemondását nyomógombokkal kiválasztani), majd utána egy másikat
- Kértem egy értékesítő munkatársat (Akit kaptam: Puskás Tamás János vodafone értékesítése csoport, 1401 számon közvetlen elérhető)
- Egy évvel meg lett hosszabbítva a szerződésem azonos havi díjjal Net L 500 Mbit/s 22 Mbit/s (5179 Ft/hó)
- Ez az egész 17 percet vett igénybe.
Úgyhogy ez a maximum amit ki tudtam sajtolni belőlük (esetleg Net M 250 Mbit/s 20 Mbit/s, 500Ft-al alacsonyabb havi díjért)

(#134846) MiZo1990 válasza Digidroid (#134842) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

1401 lesz az.

(#134847) kabelmania27 válasza v.attis (#134840) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ezek az értékek rendben vannak. Vagy beázás van vagy gond van az erősítővel.

(#134848) z67 válasza Digidroid (#134845) üzenetére


z67
őstag

Az a vicc, hogy ha nem csomagot kérsz, akkor piszok mód megkaszálnak. Szinte soha nem nézek TV-t, de ennyiért miért ne legyen. TV HD Plus díjcsomag, egy felvevős box + egy kártya és ugyanez a net + telefon alapcsomag nekem 5526. Már az új áron.

(#134849) Digidroid válasza z67 (#134848) üzenetére


Digidroid
tag

Hét ja :(
A vodafone nálam 3490 Ft/hó-val indult mikor átvette a upc-tól. A 300 Mbit/s most is bőven elég lenne nekem ennyiért..

(#134850) boborján2


boborján2
tag

Kaptam mailt hogy lejár a szerződésem net+tv.

Azzal csábítanak , hogy ha aláírok egy évet akkor 9900ft/hó lesz az ami most 12500.
Lehet ettől valami féle alkudozással lentebb menni , vagy nem érdemes próbálkozni?

Körbenézve nem sok opció van. Helyi dvb-c sajnos ragaszkodik a béna boxhoz + conax kártya. (Valamiért nem akarnak modult adni ezen a területen.) Trékom tv sokkal drágább és sokkal rosszabb (android box). Műholdasok kalap ...... minőségben.
Sweet tv meg még ma is szórakozik az időnként nem nézhető csatornáival.
Direct now felé még hajlanék is , de amiért olyan hangminőség ,mint egy ócska ,agyontömött mp3 ,+ nem sok hd van, így nem erőltetem.

[ Szerkesztve ]

ignored users : snyper990 | SlayR0113

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.