Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:40:46

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdésed a témában feltennéd, kérlek olvasd el az alábbi ÖSSZEFOGLALÓT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26251) jbnd-007 válasza h1mpi (#26250) üzenetére


jbnd-007
tag

Home office-ban ráérünk elpakolni neki pár akadályt meg negyedóránként mopot cserélni. Kicsi az a mop és elég koszos tud lenni már ilyen kis terület után is.

(#26252) Graphics válasza jbnd-007 (#26251) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A burzsuj Q Revo kimossa magának. ;] :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26253) Gardaai válasza Graphics (#26184) üzenetére


Gardaai
senior tag

Akit érdekel: a gomb tartó konzol ugrott ki szállítás közben..
A vásárló nem érezte, hogy a gombok nem kattannak..
A konzol négy oldalról kapaszkodik, aminek a bal kettő füle kipattant (ezért volt az, hogy a jobb gomb bár szinte semennyire, de kattant és ezáltal értékelt és visszament a helyére).

Nyilván úgy kezdtem, hogy darabokra szedtem, kimértem az ütközőket stb. minden működni látszott.
Összerakásnál tűnt fel, hogy miért kell beleerőszakolni ezt a konzolt, amikor szinte erőkifejtés nélkül jött le szétszedésnél.
Összerakom, kattan minden gomb ahogy kell, "Gyuri" újra működik! :))

Szerencsére én "csak" egy vásárló mínusszal, a vásárló pedig sajnos 2x posta díjjal lett rövidebb, de a tanulság ugyanaz: ilyen "kütyüt" gyári csomagolás hiányában nem adunk postára! :R

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#26254) jbnd-007 válasza Graphics (#26252) üzenetére


jbnd-007
tag

Abból az árkülönbségből már kijön egy szexi házvezetőnő is, aki kimossa. :)

(#26255) Graphics válasza jbnd-007 (#26254) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A rongy többször használható, a ringyó egyszer ennyi pénzért ;] :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26256) Minovka


Minovka
újonc

Sziasztok!
Tanácsot, segítséget szeretnék kérni.

Eltűnt a telefonom appjából a robot és a térképek is, amit ki és bejelentkezéssel akartam helyrehozni. Ezzel kizártam magam a Dreamehome appból. Kérek jelszóemlékeztetőt, de többszöri próbálkozásra sem kapok levelet a beállított gmail.com-os címre. (Nem, nincs a Spam mappában.) Telefont újraindítottam, appot töröltem, újratelepítettem, nem segített. Másoknak rendesen működik a jelszóemlékeztető és csak én nem tudom, hogyan kell használni?
Nincs több ötletem ...

(#26257) oszy válasza Minovka (#26256) üzenetére


oszy
veterán

Legvégső esetben csinálsz egy új regisztrációt. Írni nem tudsz nekik egyébként?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#26258) Shokkolo válasza California1 (#26247) üzenetére


Shokkolo
addikt

Erről meg fognak oszlani a vélemények... több tábor van:
- desztvíz / ioncserélt víz only
- jó a csapvíz is
- egyéb.

Jómagam pl az egyéb kategóriába tartozok:
Én a szárítógépben lecsapódó kondenzvizet használom (sokkal jobb és tisztább mint a csípvíz, mivel lecsapatott pára).
Illetve én használok vegyszert is, Sanytol -t öntök a vízhez az S7 Max Ultraba.
Eddig bevált :U

Egyúttal köszönöm ismételten a topikban az ajánlást...
Mióta megvettem novemberben boldogabb az életem (nah jó a feleségemé főleg, de az kb ugyan az. Ahogy a brit tudósok mondogatják: "Happy wife, happy life" :DDD )

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#26259) Minovka válasza oszy (#26257) üzenetére


Minovka
újonc

Telefonszámmal regisztráltam is, de így persze nem kaptam vissza az e-Mail-es regisztráció alatti térképeket. Ugyan azzal a címmel viszont nem lehet regisztrálni, de azért köszönöm a javaslatod.

Megoldódott a dolog, talán valami szerver oldali defekt lehetett, mert ma az első próbálkozásra megküldték a kódot a jelszóváltoztatáshoz. Előtte két napon keresztül számtalan próbálkozás és kísérletezés során sem sikerült ez. Az is erre utal, hogy mindkét telefonomról eltűnt a térkép. Ennek megelőzésére van valami megoldás? Esetleg valahogyan el lehet menteni és később visszatölteni a megszerkesztett térképeket? Elég sokat bütyköltem rajta, hogy megfeleljen az elvárásaimnak, fájna 2-3 havonta újra foglalkozni vele.

(#26260) h1mpi válasza Shokkolo (#26258) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én illatosított deszt vizet használok, JP márkájú a Tesco-ban lehet megvásárolni. 500 Ft és elég sok ideig. Nekem a vasalómat tette tönkre a szárítógépből kinyert kondenzvíz.

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#26261) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
Van valakinek a fiók mélyén rossz, hibás, rossz aksi Mi Robot Vacuum Mop 1C-hez?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#26262) tranceplanet válasza dethroner (#26261) üzenetére


tranceplanet
addikt

[link] & [link] :K

Amennyiben elpostázod neki Veszprémbe az akkupakkot, akkor felújítja neked, nem kell neked vesződnöd a cellák cseréjével.
A fenti videó alapján DIY is megoldható, ha van egy kis kézügyességed és pákád + egy multiméter. :)

[ Szerkesztve ]

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#26263) dethroner válasza tranceplanet (#26262) üzenetére


dethroner
veterán

Szia!
A cellák már újak, azokat nem kell már cserélgetni. És van rá emberem aki megoldja amire van lehetőség, ezért postázgatni nem érdemes ;) Már csak meg kéne tudni Xiaomi 1C aksiban milyen BMS van. De szétkapjuk és megnézzük.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#26264) tranceplanet válasza dethroner (#26263) üzenetére


tranceplanet
addikt

Értem! :)
Saril megoldotta volna a BMS-t is.

"De szétkapjuk és megnézzük."
Hát az a legkézenfekvőbb és legegyszerűbb.

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#26265) venom8888


venom8888
őstag

Sziasztok. Van olyan robotporszivo ami fel is mos? Elegem van mar a napi 5x takaritasbol. Küszöbök nincaennek,azert gondoltam a robotra.

(#26266) max1965 válasza venom8888 (#26265) üzenetére


max1965
tag

[link] ;)
[link] ;)

[ Szerkesztve ]

Szeretek itt lenni. Maguk olyan kedvesek.

(#26267) ggeleven válasza venom8888 (#26265) üzenetére


ggeleven
őstag

Elég sok ilyen típus van. Viszont nem fog ugyanúgy felmosni, mint egy kézi felmosó, ahol tudsz erőt kifejteni.
Szűkíteni kellene a kört. :)

Mennyi lenne a keret?
Mekkora a takarítandó terület?
Milyen a kemény padló-szőnyeg aránya?
Van háziállat?
Kell-e önürítős dokkoló?
Kell-e forgómop?
Kell-e tisztavíz-koszos víz tartály?
Kell-e forgómop szárítás?

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#26268) venom8888 válasza ggeleven (#26267) üzenetére


venom8888
őstag

95Nm. 70% parmetta, 30% csempe. Ürités mind1. Forgo mop nem tudom mi az. Van 1 kis kutya 1 kis macska.
Kb 150k a keret.

[ Szerkesztve ]

(#26269) ggeleven válasza venom8888 (#26268) üzenetére


ggeleven
őstag

Árban legyen 100hoz minél közelebb vagy mehet "középkategória" 150-250ért avagy full csúcs kell 300e felett? :)

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#26270) venom8888 válasza ggeleven (#26269) üzenetére


venom8888
őstag

Inkabb 100-160 kozott,de ami jo es nem rakjuk el a szekrenybe 1 hét utan,mert 1ft nem er.

(#26271) ggeleven válasza venom8888 (#26270) üzenetére


ggeleven
őstag

Graphics jól összeszedte őket, én drágábbak közül szemeznék.
#26188 Graphics

Ha nem sürgős, akkor várhatsz kupon-napokat alzán vagy emagon (Glamour és Joytól nem várok sokat), illetve lehet monitorozni az újracsomagoltakat is.

Nekem Dreame L10s Pro van és látom előnyét a forgó mopnak és a gumihengernek. Ha most vennék gépet, akkor én ilyet vennék megint. A gumira tényleg sokkal kevésbé tekeredik hajszál, mint a kefésre (3 hosszú hajú lány van itt, de háziállat nincs).

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#26272) farkas26 válasza venom8888 (#26270) üzenetére


farkas26
Topikgazda

Roborock Q8 Max jó választás lehet nektek.

"A jövő sem a régi"

(#26273) espada99 válasza farkas26 (#26272) üzenetére


espada99
csendes tag

Nálunk lassan most egy hete üzemel egy Roborock Q8 Max, és eddig nagyon nagyon elégedettek vagyunk vele.

A DuoRoller kefe szinte minden hajszálat, kutyaszőrt felszed, könnyű takarítani. Az applikációja nagyon okos, a házat percek alatt feltérképezte, lehet külön szobákat takarítani, zónákat, van virtuális fal, no go zóna, no mop zóna, minden a világon :)

Felmosni egyszer küldtem el hétvégén, nyilván csodát nem művelt, de teljesen vállalható. A porszívó szívóereje és a víz mennyisége is szabályozható az appban, mennyit használjon.

(#26274) Gatho87


Gatho87
tag

A q5 pro max és a q8 max plus között vacilálok. Megéri a q8 a felárat?

(#26275) Ear001


Ear001
addikt

Egy legfeljebb két szobába, nem egész 20 nm-re mi az ajánlott gép?

[ Szerkesztve ]

(#26276) Graphics válasza Ear001 (#26275) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mindig attól függ mi a cél?

Lehet venni 70-ert is, meg 500+ezerért is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26277) Fishor válasza Minovka (#26259) üzenetére


Fishor
senior tag

Szia!

Én is hasonlóan jártam a Mi home mal. Új telóra költöztem és nem engedett be emaillel. Jelszót tudtam generálni sms sel, de úgy se engedett be. Végül megpróbáltam email helyett a telefonszám alapján belépni amihez aztán kért egy társított emailt, arra küldött azonosítóval végül beengedett.
Nekem a térképek is maradtak.

Üdv: Fishor

(#26278) dethroner válasza dethroner (#26042) üzenetére


dethroner
veterán

Megvan a megoldás a kínlódásra, már ha valakit érdekel :)
Miután a porszívó motort is kicseréltük, jött a cellák külön töltés, merítés, balanszer teszt, minden jó volt. Aztán feltűnt, hogy az aksi egyik vezetékén lévő saru, ami a 4 eres csatlakozóba megy, el van színeződve.

Nem kicsit van megégve. Valamiért erőlködött és ettől olyan mértékű áramot húzhatott ki az aksiból, amit a vezeték nem bírt. Sarut kicserélve már minden jó. 80 perc nedves takarítás után még 62% áram maradt az aksiban. :C

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#26279) Minovka válasza dethroner (#26278) üzenetére


Minovka
újonc

Ez is érdekes!
Kár, hogy nem juttattad akkor eszembe a Xiaomi Home appot, mert azzal talán egyszerűbben is megoldhattam volna.
Legelőször a Dreamehome appal használtam a robotot, arról költöztettem a Xiaomi Home-ra, hogy kitapasztaljam a különbségeket. A költözéssel minden beállítás és térkép migrálódott, és pont ugyan úgy működött minden. Nekem csak azért nem vált be, mert a Xiaoimi Home appal más eszközöket is kezelek, ami bonyolította a robot elérését, ezért visszatértem a Dreamehome-hoz.
Talán egy oda-vissza költözéssel visszahozhattam volna a térképeket?

(#26280) Ear001 válasza Graphics (#26276) üzenetére


Ear001
addikt

Hogy két kis szobát rendszeresen kitakarítson. Nem kell műholdas kapcsolat, nincs dajerolt szőrű perzsamacska. Kicsi helyre egyszerű, nem túl drága megoldás kéne.

(#26281) Illye


Illye
tag

Sziasztok!

Aldis robotporszívóba honnan tudnék szerezni pótalkatrészeket (pl. kefét)?
Előre is köszi a választ!

Ui: Aldiban nyilván nem adnak hozzá :) :W

50.000Ft jóváírás Gránit bank, okostelefonos számlanyitáshoz! Részletekkel kapcsolatban keress Privát üzenetben!

(#26282) Graphics válasza Ear001 (#26280) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Olcsóbbak:
Midea M6/M7
Xiaomi S10

Dreame D10s
Picit drágábbak
Xiaomi S10+
Dreame D10s Pro ( Van kamera az elején)
Xiaomi X10 ( Dreame D10 Plus testvére)
Roborock Q5 Pro
Roborock Q7 Max
Dreame L10s Pro

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26283) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Roborock Q7 Max elhalálozott fél év után, hamarosan utalják vissza az árát... Keresem az utódját. Én elégedett voltam a géppel, az sem zavar, hogy ilyen gyorsan megadta magát (azért ez feltehetőleg nem általános jelenség).

Szóval Q8 Max, vagy pedig S8 Max szerintetek? Utóbbi olyan 50-80 ezer forinttal drágább. Vagy lenne valami más alternatíva is?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#26284) tranceplanet válasza KubanitoS (#26283) üzenetére


tranceplanet
addikt

Szia!
Érdekelne mi ment tönkre benne! :F
Korábban én is nézegettem ezt a típust. :K

[ Szerkesztve ]

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#26285) KubanitoS válasza tranceplanet (#26284) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem tudom mi lett vele. Működés közben hirtelen leállt és aztán se kép, se hang. Mintha a tévét húztad volna ki a konnektorból. Tippre az akkumulátora lett zárlatos, vagy az alaplapján durrant el valami.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#26286) Gatho87 válasza Gatho87 (#26274) üzenetére


Gatho87
tag

Erre valaki?

(#26287) Szbal92


Szbal92
csendes tag

Sziasztok, :)

Vásároltam egy Dreame Z10 Pro masinát, teljesen megvagyok vele elégedve, viszont a szőnyegen, található fekete minta, amire nem megy rá az érzékelő miatt.
Ezt megoldottam, hogy leragasztottam a szenzorokat maszkolóval.

Szeretnék rá 3D-s nyomtatóval valami kupakféleséget gyártatni, de ehhez a géphez nem találtam mintát, ha valaki tud az kérem ossza meg. :)

Köszönöm előre is! :)

(#26288) FNZ


FNZ
őstag

Sziasztok!

Olvasgattam a fórumot és a Prosenic termékeiről nem sokat találtam. Ezek szerint ezek annyira nem ajánlottak?
Csak azért kérdezem, mert 50e Ft környékén lehet kapni külföldről (EU raktárból) a Prosenic 850T-t és erről szerettem volna véleményeket hallani.

(#26289) max1965


max1965
tag

Megjött a TEMU-ról a cucc a Roborock S8-hoz.
A mop-ot azt S7-hez rendeltem, mert igazából, az olyan, mint a gyári S8-é.
A főkeféket majd az Ali-ról rendelem, eredetit, mert azokról írtak jókat a felhasználók. A nem eredetieknél sok gondot írnak.(Pl.: nem megfelelő forgásirány, anyag minőség.)
Beteszem a két linket, melyiket rendeltem. Meg a képeket, amiken a felső az eredeti gyári, az alsók a Temu-sok.
Méret, minőség, teljesen rendben van, főleg ennyi pénzért.
Ajánlott eladó! :K
[link]
[link]

Szeretek itt lenni. Maguk olyan kedvesek.

(#26290) yetijetnyak válasza max1965 (#26289) üzenetére


yetijetnyak
csendes tag

Így kép alapján úgy tűnik, mintha a Temus szűrőknek nem lenne lezárva a széle, én az ilyen szűrőket kidobtam a szemétbe :)

Alinál arra figyelj, hogy eredeti/gyári alkatrészként hirdessék, amit megveszel, legyen ez külön odaírva, általában ezek nem is olyan olcsók, különben nagy eséllyel szemetet kapsz. Főkefe kb 10e+ Ft ott is, de azt pl. itt az Alzában is árulnak hasonló áron.

Y

(#26291) max1965 válasza yetijetnyak (#26290) üzenetére


max1965
tag

Azt láttam én is az értékeléses képekről. Ennek tudatában rendeltem. Vékony szilikonnal behúztam a széleket, így tökéletes lett. Már teszteltem is. ;)
Főkefének ezt néztem:
[link]

[ Szerkesztve ]

Szeretek itt lenni. Maguk olyan kedvesek.

(#26292) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Továbbra sem értem ez miért professzionális takarítási mód? Vagy csak itt a térképen néz ki ilyen sz*rul?

(#26293) Shokkolo válasza KD6-3.7 (#26292) üzenetére


Shokkolo
addikt

Ez melyik proszívó / app?
Nekem a Roborock ehhez képest álomszerű:

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#26294) KD6-3.7 válasza Shokkolo (#26293) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Ilyet nekem is tud a standard mòdban.
Xiaomi Vacuum S10 + Xiaomi Home vagy miez.

[ Szerkesztve ]

(#26295) Shokkolo válasza KD6-3.7 (#26294) üzenetére


Shokkolo
addikt

nekem ez a "smart" mód ha jól rémlik.
Csak furcsállom a feltöltött képed, olyan kaotikus :U

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#26296) KD6-3.7 válasza Shokkolo (#26295) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Fogykos...
Elvileg az "Y" felmosást is tudja...

(#26297) Graphics válasza KD6-3.7 (#26292) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor kapcsold ki, és nézzük meg úgy mit mutat. :)

Szerintem felesleges erőltetni ezt a Pro módot.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26298) KD6-3.7 válasza Graphics (#26297) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Akkor olyan, mint amit Shokkolo rakott be képen. Szép egyenletesen megy, logikusan.
Viszont láttam már tőle "csirkelábas" patternt is, azaz "Y", de nem tudom azt mikor csinálja. Elvileg azzal jobb a feltörlés.

(#26299) Graphics válasza KD6-3.7 (#26298) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jó az standard-be, hadd menjen. A mopot úgy is el kell mosni, mert különben csak szétkeni a meglévő koszt.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26300) KD6-3.7 válasza Graphics (#26299) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Az lesz, az marad.

(#26301) ricogsm


ricogsm
őstag

Sziasztok!

Újra elérhető a L10s Ultra 314e ért. Karácsony előtt szerettem volna megvenni, lecsúsztam róla. Így a sima L10 ultrát vettem meg. Most már nem cserélném le. (Mennyiért tudnám eladni a simát ha most 3k ugyanott az Alzánál?

Mi lenne a következő robotporszívó cserét illetően a "felfelé" lépés ?

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#26302) ricogsm


ricogsm
őstag

Látom téma az Alis cucc rendelése. Én innen rendeltem Dreame hoz , szerintem eredetinek tűnik. Bár az eredeti tartozékokat nézve picit eltérnek az első tartozékoktól. Ha nem lenne viszonyítási alapom simán eredetinek veszem meg.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#26303) Graphics válasza ricogsm (#26301) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Felesleges csere lenne.

Nincs felfelé olyan, ami gazdaságilag megéri szerintem.

Mit hiányolsz, amiért ezen "rágódsz?"

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26304) ricogsm válasza Graphics (#26303) üzenetére


ricogsm
őstag

Nem hiányolok semmit , tökéletes! Csak mivel kijött amit vártam (kaptam értesítőt mailben amit még anno állítottam be :DDD . De ahogy mondod gazdaságilag nem éri meg.
Igazából a mosószer lett volna még a jó. (ami miatt vettem volna S-szériát, na meg a kamera. :D )

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#26305) brillians


brillians
csendes tag

Sziasztok!

Első robot vásárlóként írok. Visszaolvasgattam egy kicsit itt a topikban, de nem vagyok benne biztos, hogy mi lenne a számomra megfelelő választás.

Röviden:
- bútorokkal a lakásban kb. 35-40 négyzetméter amit be kell járnia, a felület laminált padló, járólap és később néhány kisebb rövid szálú szőnyeg lesz
- napi használatra, felmosás/törlés mondjuk heti kétszer
- ürítőállomás (jó lenne +víztartályos, de úgy látom az már inkább más árkategória)
- nagyjából a 180-210e Ft környéke a keret, (+- valamennyi), de ahogy nézem a fenti dolgok ezen a szinten már bőven elérhetőek.

Árgép alapján ebben az ársávban ezeket láttam:
Roborock Q5 Pro+ -- 185e Ft-tól
Roborock Q8 Max+ -- 208e Ft-tól
Dreame Z10 Pro -- 185e Ft-tól
Dreame D10s Plus -- 192e Ft-tól

Google Assistant és a nagyobb por- és víztartályok miatt kicsit inkább a Roborock-ok felé húzok, de véleményt, esetleg alternatívát szeretnék kérni. :)

(#26306) petya80


petya80
tag

Sziasztok,

6 éve használok nagy megelégedéssel egy iLife V5S Pro butaporszívót (panel lakás, nagy küszöbök, minden helységbe kézzel rakom át), de most már a csere aksi csak 20 percet tud az eredeti 120 perc helyett.

Mi most a kb ajánlott hasonló porszívó ? Ahogy nézem sajnos ez már nem kapható. Amúgy nem annyira buta ez a masina nem csak random cikázott , volt a működéshez esze, hasonlót keresek.

Kösz,
Üdv,
Peti

(#26307) Graphics válasza petya80 (#26306) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mindig az a kérdés mi a matek.
?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26308) petya80 válasza Graphics (#26307) üzenetére


petya80
tag

55- max 60 ezer. Ja az még fontos lenne, hogy legyen hozzá tartozék, iLife-hoz mai napig van Alin 6 év után is.

(#26309) Graphics válasza petya80 (#26308) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ennyiért nincs semmi ajánlható.

Ezekből tudsz válogatni.
Olcsóbbak:
Midea M6/M7
Xiaomi S10
EZVIZ CS-RE4P-PWT2 PLUS
Dreame D10s

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.