Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23651) gyuromoj


gyuromoj
veterán

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#23652) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Így változott az évek során az Agymenők szőkesége

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#23653) spammer válasza gyuromoj (#23652) üzenetére


spammer
veterán

#RégenMindenJobbVót ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#23654) Juubei


Juubei
újonc

Üdv

A Helix nevű sorozatról tudna vki mondani pár szót érdemes elkezdeni vagy van olyan amit jobban ajánlotok megnézésre?

(#23655) oriic válasza Juubei (#23654) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sokan szerettük: :) Jó sorozat volt.

Live-Die-Respawn

(#23656) Juubei válasza oriic (#23655) üzenetére


Juubei
újonc

köszönöm a választ akk én is elkezdem :D

(#23657) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Prison Break-folytatás 10 részre hivatalosan is berendelve.
sorozatjunkie fb

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#23658) oriic válasza gyuromoj (#23657) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jajne. :(

Live-Die-Respawn

(#23659) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Flash S02 casting:

Keiynan Lonsdale csatlakozott a The Flash szereplőgárdájához mint Wally West.
Lonsdale mint Wally West-ként majd valamikor késő télen fog csatlakozni a sorozathoz mint új állandó szereplő. Wally West Iris West unokaöccse a képregényben valamint ő az első Kid Flash és a későbbiekben a 3. Flash miután Barry feláldozza magát, hogy megmenthesse a multiverzumot.
A The Flash 2. évada október 6.-án kezdődik.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#23660) kispx


kispx
addikt

Sziasztok,
A Dark Matter sorozat 7. és 8. részéhez lesz valamikor magyar felirat? Sehol sem találok hozzá.

(#23661) #54715584


#54715584
törölt tag

Mr Robot 1x07 tetős jelenet az miért kellett? :F

(#23662) oriic válasza kispx (#23660) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem igazán készül, én is angolul nézem. :(=

Live-Die-Respawn

(#23663) mayday00 válasza gyuromoj (#23657) üzenetére


mayday00
őstag

nagyon jó hír :C kedvenc sorozatom, gyakorlatilag egyben daráltam le az összes részt :C

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#23664) VIPowER válasza kispx (#23660) üzenetére


VIPowER
senior tag

Lesz hozzá felirat amint a készítők visszatérnek a nyári vakációból.

(#23665) zoli03


zoli03
őstag

Mr. Robot

Ugye nagyban megy itt a társalgás arról, hogy most akkor Mr. Robot létezik-e, vagy nem. Nem tudom már pontosan melyik epizódban, de az egyik jelentben a tengerparton ültek a korláton, és Mr. Robot lelökte Elliotot, és ha jól emlékszem, kórházba is került. Ha nem létezik Mr. Robot, akkor most Elliot magától esett le, vagy mi történt?

(#23666) BITBOYS válasza zoli03 (#23665) üzenetére


BITBOYS
addikt

Leugrott? Ha megfigyeled azt a részt engedi, hogy hozzáérjen, megütögesse a vállát és nem rántja el Amúgy szerintem a készítők sincsenek tisztában, hogy menjen tovább..

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#23667) Ace owner


Ace owner
addikt

Brooklyn 99 S01

Kellett egy kis idő hogy megkedveljem a szereplőket, de az évad közepétől nagyon megtetszett, viszont annyira fényeztétek hogy kicsit jobbra számítottam. Ritka a sírva röhögős poén, de ettől függetlenül reggeli mellé vagy csak úgy napi 1-2 részt megnézni bőven jó. Komoly dara nem lesz belőle viszont.

Miami Vice S01

Hatalmas 80s flashback, imádom a hangulatot, a szereplőket, a történetek egyszerűségét és meglepő hogy mennyire minőségi mai szemmel is. Elég ritka az olyan jelenet ami "gagyinak" számít manapság. Egyedül a képminőséget sajnálom. Ez HD-ban világi lenne, imádom a 80-as évek Miami hangulatát. Alig várom hogy megjelenjen a fehér Testarossa, az az autó az élet. :DD Ha választanom kéne egy korszakot akkor az a 80-as évek lenne, nem kérdés hol :))

Galaxy Fold 4

(#23668) cyberkind válasza Ace owner (#23667) üzenetére


cyberkind
félisten

[link]
:))

Paranormal Cocktivity

(#23669) Ace owner válasza cyberkind (#23668) üzenetére


Ace owner
addikt

Ez a legjobb, imádok péntek éjjel pesten kocsikázni miközben ez szól. :)) :3

BTW ha már 80's flash létezik egy oldal, poolside.fm ahol ilyen 80as évek beütésű meg eleve akkori zenék mennek ilyen régi videókkal. Hatalmas :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#23670) cyberkind válasza Ace owner (#23669) üzenetére


cyberkind
félisten

:Y

Köszi, abszolút nem hallottam még erről, csak a hotmixradio 80's-ról, azt szoktam tolni, de most már ezt is, élek-halok a 80-as évekért.

Paranormal Cocktivity

(#23671) gerii válasza Ace owner (#23667) üzenetére


gerii
addikt

Miami Vice-t én is tervezem darálni, jó kis korszak volt, valahogy a 80-as években sok jó film, sorozat készült, amik mai napig kedvencek. Spencer+Hill filmektől kezdve Arnold, Sly, stb, MacGyver, A-team, Xena :D

(#23672) #51177472 válasza gyuromoj (#23657) üzenetére


#51177472
törölt tag

Jeeee! :C

(#23673) cyberkind válasza gerii (#23671) üzenetére


cyberkind
félisten

Soha nem lesz ilyen 10 évünk mint anno, és még a zene szóba se került. :))

Paranormal Cocktivity

(#23674) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Extant 2/6-7 duplarész.
Durván beindultak az események, de továbbra is olyan hullámvasútszerű a sorozat, olykor gagyi, olykor vannak pillanatai.. és menet közben megkedveltem Halle Berry-t, amit nem hittem volna az elején. :D
Én a hibrideknek szorítok amúgy, vesszen az emberiség. ;]

Nézi ezt még valaki rajtam kívül?

[ Szerkesztve ]

(#23675) rétisün válasza FoxiestFox (#23674) üzenetére


rétisün
veterán

megvárom, míg meglesz az egész évad, akkor akarom majd megnézni.....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#23676) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Hivatalosan is bejelentették a Prison Break felélesztését (bővebben itt írtunk róla), egy 10 részes event sorozat fog érkezni 2016-ban, a 24: Live Another Day-hez hasonlóan lezárt sztori Dominic Purcell és Wentworth Miller főszereplésével. Ez a sorozat figyelmen kívül fogja hagyni a lezáró tévéfilm eseményeit (vagy szolgál egy hihető magyarázattal), és pár évvel a szezonzáró után játszódik majd. A tesók mellett pár ikonikus karakter is vissza fog térni.

A Brooklyn Nine-Nine-ban megtalálták a nagy kérdőjelre a választ, kiderült, ki lép ki a liftből. Hogy ki lesz az új főnök… (Ritkán ér ekkora csalódás, whatever.) Az egy részes vendégszerepet nyerő színészről itt egy kép, a fájlnév pedig a nevét is elárulja.

forrás: sorozatjunkie

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#23677) Louro válasza FoxiestFox (#23674) üzenetére


Louro
őstag

Nekem listán. Pont ma, munkábamenet értem utol magam a Mr. Robot-tal. A 6. rész nem volt akkor extázis nekem, de összeségében kellemesen nyomasztó sorozat.

Azért egyre több a konspirációs sorozat. Kicsit azt érzem, hogy a szegénység piszkálva van, hogy lázadjon, de ezt a sorozatokon kidühöngi. Gazdag réteg nem tv-zik, hanem 30000-es vacsorát eszik a többi igazgatóval.

Mess with the best / Die like the rest

(#23678) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na a legutóbbi The Last Ship most nyugis volt, de nem is baj, kell ilyen rész is. :)

Live-Die-Respawn

(#23679) Ace owner válasza cyberkind (#23670) üzenetére


Ace owner
addikt

Egye fene ezért elnézem az emberi százlábú fétised. :DDD

Galaxy Fold 4

(#23680) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valaki nem jár GAMEPOD-ra. (ami nagy hiba. :DDD )

Quantum Break TV sorozat jön.
a játékhoz.

[link]

Live-Die-Respawn

(#23681) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Supernatural zenés paródia. :DDD

Jobb mint a sorozat. :DDD

Live-Die-Respawn

(#23682) gyuromoj


gyuromoj
veterán

-A Sleepy Hollow vissza fog térni az 1. évados formulájához – inkább a fun lesz a középpontban, mint a komorra sikerült mitológia, és kevésbé lesz fantasztikumba hajló a végeredmény.

-A Sleepy Hollow – Bones-crossoverről kiderült, hogy a két főszereplő duó lesz a középpontban: Brennan-ék egy nyomozás közben találkoznak Ichabod-ékkal. De a leírás alapján úgy tűnik, hogy ez 2 rész lesz, mintsem dupla. De majd kiderül.

sorozatjunkie

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#23683) oriic válasza oriic (#23681) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És tudom hogy egyedül vagyok vele, de Rowena a valóságban gyönyörű. :) :B

Live-Die-Respawn

(#23684) spiky03 válasza gyuromoj (#23676) üzenetére


spiky03
veterán

(#23685) Ace owner


Ace owner
addikt

Utopia remake-ről nem hallottam igazán az utóbbi időben. Valaki tud valamit, készül egyáltalán? Miért nem folytatják inkább?

Galaxy Fold 4

(#23686) bobalazs válasza oriic (#23683) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Tényleg egyedül vagy vele. :D
Nem éppen szimmetrikus a berendezése azon a képen...

(#23687) spammer válasza Ace owner (#23685) üzenetére


spammer
veterán

Azért nem folytatják, mert nem volt elég nézett. És azért a remake, mert az amcsik jobban kedvelik a hazait. :DDD Elvileg ősszel kezdenek neki, szóval még odébb lesz a premier (talán jövő ősszel, de ez csak tipp.). Amúgy HBO+Fincher, úgyhogy én várom a remake-et.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#23688) mayday00


mayday00
őstag

The Strain 3 .évad berendelve. :C

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#23689) FoxiestFox válasza mayday00 (#23688) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Pedig eddig dögunalmas a 2. is.

(#23690) Apollyon válasza FoxiestFox (#23689) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Jah amilyen jól indult az első rész, úgy elfogyott a többire... Én azért végignézem.

(#23682) gyuromoj: És tényleg, a sleepy hollow, elkaszáltam anélkül hogy tudatában lettem volna! :D Valahol az 1x06 részt néztem még meg, utána meg teljesen elfeledkeztem a sorozatról.

Meg most néztem csak utána, látom hogy a Helixből van második évad :Y Valahogy elkerülte a figyelmem, pedig az első bejött. Azt is látom elkaszálták. Érdemes megnézni, vagy totális baromság lett?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#23691) cattus válasza oriic (#23683) üzenetére


cattus
őstag

Nem vagy egyedül.

Do the thing!

(#23692) #54715584 válasza Apollyon (#23690) üzenetére


#54715584
törölt tag

A 7-8. részig jó volt, utána már rossz lett. De igen, megéri megnézni. :)

(#23693) dokee78 válasza mayday00 (#23688) üzenetére


dokee78
félisten

De jó!
Nekem tetszik a 2.évad is!

(#23694) oriic válasza bobalazs (#23686) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az nem baj. A fotóbajnok tökéletes nőket amúgy sem szeretem.

Live-Die-Respawn

(#23695) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Humans évadzáró.

Most hogy jön a 2. évad is majd, így egész tűrhető befejezést kapott az első évad, de azért valami komolyabb cliffhangerre számítottam.

Live-Die-Respawn

(#23696) Enton válasza oriic (#23695) üzenetére


Enton
addikt

Miért??? Nem elég hogy mindenki megtért és az emberellenes szöszibotnál ott a kulcs a robik megszemélyesítésére? Bőven van mit kitalálni hozzá, főleg ha megint csak 8 rész lesz a 2. évad is. :(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#23697) gerii válasza FoxiestFox (#23689) üzenetére


gerii
addikt

Legalább van egy minőségibb vámpíros sorozat. Del Toronak nagyon tetszett az a Penge 2 változat.
Ma jöttem rá, hogy a patkányirtó színészre Elon Musk hasonlít csöppet :DDD

(#23698) FoxiestFox válasza gerii (#23697) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Vannak közös arcvonásaik, tényleg.. nekem is ismerős volt, csak nem tudtam, honnan. :D

(#23699) Apollyon válasza #54715584 (#23692) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Okay, thx!

–––––––––––––––––––––––

Más: nézem a The Wire-t, S02, erre feltűnik benne egy magyar útlevél, kissé furán betűzve :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#23700) S e t h válasza FoxiestFox (#23689) üzenetére


S e t h
nagyúr

Amióta elolvastam a könyveket, azóta nem köt le.Gyorsan lezavartam volna két évadban a sztorit, ebből rétestészta lesz.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.