Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147113) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

Múltkor láttam, hogy valakinek gondja volt az USB-s lejátszással mert a TV nem vittem a 3.1-et vagy 3.2-t.
Na én vettem egy ilyet és egy nagy kaka: [link]

Oda van írva, hogy 3.0 ennek ellenére a TV nem tudja kezelni ugyan az a jelenség tehát bedugom jelzi a TV aztán a film elindítását követően lecsatlakozik a TV-ről.
A penyó dobozára pedig oda van írva, hogy 3.2.
Most akkor ki a hülye? Én mert engem vertek át vele.
Amúgy a ráírt teljesítményt sem hozza, film másolásánál 20-50MB/s között mászkált végig, undorítóan lassú. Szal ilyet ne vegyetek a TV-hez. Igen jó fájl rendszer volt raja.

Na de most jön az igazi poén:
Vettem egy ilyet is: [link]
Tettem bele egy 256GB-os NVME Samsung SSD-t és lám a TV olyan szépen kezeli, hogy öröm nézni és a film másolás rá 400-500MB/-sel történik.

Ennyit a pendrive-okról egy ilyen SSD átalakító sokkal jobban megéri aztán mehet rá a 100GB-os film is gond nélkül rendes sebességgel. Sztem a penyóknak is ugyan úgy leáldozik majd mint anno a CD-nek vagy a DVD-nek.

Oké aláírom, hogy ezek az átalakítók nem olcsók és bele az SSD sem de csak egyszer kell megvenni és többé nincsen lassú másolás.

Penyó max autóba zene lejátszásra meg dokumentum cipelésre jó lesz.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.