Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128101) hjtz4t3wrseg válasza PuMbA (#128097) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

és pl a HDR értékek közötti különbség ? mennyire számít ?
Q7= HDR 1500
Q8= HDR 1500
Q9= HDR 2000
Játéknál (PS4Pro) ill HDR 4K-s mozinál ?

(#128102) PuMbA válasza hjtz4t3wrseg (#128101) üzenetére


PuMbA
titán

Mennyire égeti ki a szemed a TV :D Sötétben már nézhetetlen fényerőt tud a Q6 is.

[ Szerkesztve ]

(#128103) Callisto válasza PuMbA (#128102) üzenetére


Callisto
őstag

HDR-ről van szó. Ott máshogy működik a fényerő... De egyébként igen: SDR-nél sötétben lazán kiégeti a szemed. Én pl. sötétben van, hogy leveszem SDR-nél 5-10-re a fényerőt az 50-ből. :D

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#128104) PuMbA válasza Callisto (#128103) üzenetére


PuMbA
titán

Igen, máshogy, de azért napsütéses havas tájnál HDR-nél ott van a fényerő az én TV-men is, pedig csak 400cd/m2-et tud, míg egy Q6 600cd/m2-et.

[ Szerkesztve ]

(#128105) ΞΔGLΞ válasza Callisto (#128103) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az az 50-es skálázás, kb egy nagy bullsit. Semmivel sem több, mint a 20. Tehát nem azt jelenti. hogy 30-szor erősebb fénye lenne, mint amelyik típusnál ez a szám max 20. Kb arra jó, hogy még többet nyomogasd feleslegesen a távirányítót. :)

(#128106) ΞΔGLΞ válasza PuMbA (#128104) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Pontosan, Q6-nál is este, HDR-ben 10 felett (20 a max) konkrétan már nézhetetlen volt. Q8-nál ez, kb 25-nek felelt meg az 50-ből, ott már vakított.

(#128107) Callisto válasza ΞΔGLΞ (#128105) üzenetére


Callisto
őstag

Jézusom. Jó nagyot röhögtem rajtad most (ahogy szoktam). :D
Nem azért írtam le a max értéket, hogy biztos a szám miatt nagyobb a max fényerő, hanem lehessen látni, hogy a teljeshez képest hova veszem le a fényerőt este (5-10). Ahogy a következőben Te magad is azért írtad le. De nálam ez valahogy nem jutott eszedbe... Tipikus. Mindig meg tudsz mosolyogtatni. :D Köszönöm NEKED! :D

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#128108) lood55


lood55
tag

Sziasztok!
UHD filmek lejátszása topikból jövök, ott nem sikerült megoldást találni a problémámra, hátha itt.
Adott egy Samsung 50MU6102 TV amin 4k filmet szeretnék lejátszani.
Kérdés mindenkihez: Ki hogyan oldja meg ezt a feladatot? Bármilyen ötletet szívesen fogadok.
Nálam a felállás: Külső HDD rádug, lejátszik. Minden működik, ahogy kell, de ez egy elég kényelmetlen formája a lejátszásnak. PC-n találhatók a 4k tartalmak, azaz állandóan át kell másolni külső HDD-re, ki-be dugdozni, hurcolni stb. Előre mondanám, hogy a kényelemért cserébe maximum 30k-t lennék hajlandó áldozni.
Alapvetően a gépet akartam rádugni a TV-re, hogy akkor majd arról játszok le: Ez az alábbi okok miatt nem jó megoldás. Nincs olyan hardverem ami hardveresen támogatná a 4k tartalmak lejátszását, VGA sem tud 4k felbontást továbbítani. [PC: i5 3570 3,6Ghz; 16 GB ram, Radeon 4670 VGA.] A másik ok, amire a fenti topicban találtam: Médiaszerver használata. Én a Plex-et próbáltam. Ez hatalmas kényelmet nyújtana, mert a tartalmat gépről streamelhetem (wifin keresztül) a TV-re, a lejátszás a TV-n történik, nincs kábelezés, fölösleges külső eszközök (egér, bill.) csak a tv távirányító és a kényelem. Ahol eddig tartok a témával: FullHD tartalmat akadásmentesen tudok Wifin továbbítani. A 4k nem megy. Próbáltam 150 és 450 Mbit-es routerrel is. Mindkettő elbukott. Akad a film folyamatosan. Rákötöttem a TV-t UTP-vel a hálózatra: Működik, nem akad pár percig, aztán újra akadni kezd. A filmek amiket néztem rendre 80 Mbit/sec-nél kisebb szávszélt igényelnének (legalább is a tartalom ilyen bitsűrűségű). Az én konklúzióm ebből: A TV wifi modulja meglehetősen gyenge, de a vezetékes hálózati részen sem tökéletes minden, mert idővel kábellel is beszaggat. Olyan mintha valami gyenge hardver mögött egy kisméretű buffer feltelne idővel és nem tudja kiszórni a már nem szükséges tartalmat.
Furcsa, úgy tudtam a YouTube is streameli a tartalmat, de ott wifiről is simán megy a 4k 60 fps mindenféle akadás nélkül. Ebből pedig inkább az jön le, hogy a Plex háttérfolyamatai lassúak 4k streameléshez.
Következő lépés valamilyen médilejátszó kipróbálása lenne, ami rendelkezik normális wifi vevővel és lehet rá tartalmat streamelni, az pedig csak továbbítja HDMI-n a Tv-re. Többen ajánlották a Chomecast 4k-s vezióját.
Ti hogyan oldjátok meg a 4k tartalmak lejátszását? Esetleg bármilyen egyéb ötlet a felsoroltakon kívül? Mindenre nyitott vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#128109) PuMbA válasza lood55 (#128108) üzenetére


PuMbA
titán

A YouTube 4K 60fps csak 30Mbit/s, szóval jó, hogy simán megy :) A TV böngészőjével nyomj egy Speedtest.com-ot és mindjárt meglátod, hogy mennyi sebességed van Wifi-n. Biztosan nem lesz meg a kellő, szóval ki kell kapcsolnod a mixed módot a routerben és csak n-ben vagy ac módban sugározni, valamint biztosan közelebb kell tenned a TV-hez, ha kevés a sebesség.

[ Szerkesztve ]

(#128110) ΞΔGLΞ válasza Callisto (#128107) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ennek örülök, ha röhögsz, de röhögjél vicces tényleg, xD, de amire válaszoltál, az kb azt jelenti, hogy a szövegértelmezésed egy kiszabott nagy nulla. Megmagyaráztad a nagy semmit, bár csak neked leírom, hogy nem azért írtam le, amit ezek szerint te nagyon is jól tudsz, hanem azért, mert ebben a megfogalmazásban ez kicseszettül félrevezető volt mások számára.
Amit írtam, meg nem rossz szándékból tettem, bár neked ezek szerint így jött le, hanem, mert volt már belőle félreértés. A kérdés még mindig ugyanaz, amit anno egyszer feltettem...Na, azon röhögjél inkább, feltéve ha azt legalább érted. És ha majd megérted, legalább tedd off-ba az ilyen frankó "Re"-ket.

(#128111) Callisto válasza ΞΔGLΞ (#128110) üzenetére


Callisto
őstag

Akkor a Te megfogalmazásodban is kicseszettül félrevezető volt, amikor leírtad a max értéket. :D
Egyébként meg úgy válaszoltál, mintha én azt írtam volna ott, hogy az 50 miatt világosabb, mint az aminél csak 20 a max. :D És ez a probléma.

Mellesleg van értelme tágabb skálát tenni nagyobb fényerejű TV-re. Tudod-e miért?

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#128112) mpo válasza lood55 (#128108) üzenetére


mpo
veterán

Serviio-t használtam régebben, de az én tévém tudja az 5 GHz-et, kábelen mindegyik 100 Mbit/s.
Legalább Cat5e kábel kell, barátomnak is 50MU6102 van és UTP-n használja, laptopján meg Serviio van.
Másik megoldás egy S912-es médialejátszó (nekem "drága" Minix Neo U9-H van), de itt találsz olcsóbbat.
Az összefoglalót olvasd el, az S912-es ajánlottakat keresd.
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#128113) Celtis válasza lood55 (#128108) üzenetére


Celtis
veterán

A sávszélesség problémákat úgy kerülném el, hogy tennék egy média lejátszót a TV mellé, és arra kötném a külső HDD-t. A PC-ről ez a HDD hálózati meghajtóként látszana. Dugdosás nélkül lehetne rá másolni, de leginkább eleve az lenne a letöltés helye is. Kvázi NAS-ként (is) működne a média lejátszó.
Az ilyen S905x alapú dobozok 15e-ből megállnak.
Ha mégis hálózaton keresztül akarnál egy ilyennel 4K tartalmat lejátszani, egy külső USB LAN adapter (3k) szükséges, mert sajnos az S905x is csak 100megás LAN portot kapott. Az S905x2 már gigás, de arra még nincs jó SW támogatás. Javasolt szoftver: Coreelec.

A HDMI-CEC támogatása ezeknek a dobozoknak kiváló. Ez azt jelenti, hogy a TV távirányítóval kezelhető. Kiválasztod a megfelelő HDMI bemenetet, és a TV távirányítóval tudod kezelni a megjelenő Kodi felületet, mintha a TV-n futna a Kodi. Priceless...

[ Szerkesztve ]

(#128114) lood55 válasza mpo (#128112) üzenetére


lood55
tag

Cat6 kábellel dugtam rá végül, hogy kizárjam a vezeték nélküli hálózat minden lehetséges gyengeségét, de a fentebb leírt problémákat produkálta.
Lehet, hogy a Plex a probléma és Serviioval menni fog? Ki fogom próbálni.
Köszi a lejátszókhoz a tippet.

(#128109) PuMbA: a TV-n a speedtest a net sebességét méri, nekem ez lényegtelen, mivel nem a neten keresztül megy az adat a TV-re, hanem a lokális hálózaton keresztül. Mivel kábellel sem ment megfelelően, valahol máshol van elásva a kutya.

(#128113) Celtis: Ez nagyon jól hangzik! Ezek az eszközök kb. plug and play-ek, szóval nem kell mindenféle rafinált módon szórakozni, szoftvert hekkelni rajtuk, hogy produkáljanak valamit?
Utána kell olvasnom ezeknek mert semmit nem tudok róluk: S905x, Coreelec, HDMI-CEC, Kodi.
Köszönöm a hasznos infókat!

[ Szerkesztve ]

(#128115) PuMbA válasza lood55 (#128114) üzenetére


PuMbA
titán

"a TV-n a speedtest a net sebességét méri, nekem ez lényegtelen"

De ha a net sebessége megvan 100Mbit/s, akkor lokális hálózaton is van annyi :) A kettő egymásból következik. Másképp hogy mérnéd meg akkor? Serviio-ban ne felejtsd el kikapcsolni a transzkódolást, mert az alapból be van a Plex-szel ellentétben.

[ Szerkesztve ]

(#128116) lood55 válasza PuMbA (#128115) üzenetére


lood55
tag

Nos, a kedvedért megnéztem, megvolt a 100 Mbit/sec. Azonban ha kihúzom a routerből a bejövő netkábelt, akkor is mennie kell a belső hálózatnak méghozzá olyan sebességgel, amivel az adó képes adni (és a fogadó képes fogadni). Ez teljesen független a net sebességétől.

(#128117) ΞΔGLΞ válasza Callisto (#128111) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Még most sem érti... :DDD akadj le a témáról.

(#128118) Celtis válasza lood55 (#128114) üzenetére


Celtis
veterán

Gyárilag android van ezeken. Érdemes lecserélni az oprendszert. Itt egy kicsit kell ügyeskedni, de nem olyan, mint egy telefon rootolása. Egy képfájlt kell kiírni egy SD kártyára, egy megfeleől fájlt átmásolni egyik foldeból a másikba, a dobozt rábírni, hogy az SD-ről bootoljon.

(#128119) hjtz4t3wrseg


hjtz4t3wrseg
senior tag

Ha a TV saját böngészőjén, illetve a Youtube alkalmazással játszom le 4K HDR videót
pl[link] innen, akkor az valóban 4K HDR ?
És ha igen akkor a TV miért nem írja ki hogy HDR .
Ha külső hdd-ről nézek 4K HDR-es filmet ott kiírja hogy HDR.
Remélem megtudtam fogalmazni érthetően. :F :F :F

(#128120) PuMbA válasza hjtz4t3wrseg (#128119) üzenetére


PuMbA
titán

A YouTube alkalmazásban, ha 4K minőségen vagy, márpedig alapértelmezetten igen, ha van elég sebességed, az egyben HDR is, ha a videókat tényleg HDR-ben töltötték fel. Saját böngésző rossz, azért van külön YouTube alkalmazás. A minőségválasztás ugyanúgy van a YouTube alkalmazásban, mint PC-n böngészőben.

[ Szerkesztve ]

(#128121) gduck válasza ΞΔGLΞ (#128070) üzenetére


gduck
addikt

Pontosan!

Tudom szar ügy, de úgy látszik lassan el kell felejteni azt, hogy a TV is tud filmet lejátszani :U

(#128122) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Sziasztok miért van az,hogy a Hdmi-Cec funkció bekapcsolása alatt előfordul,hogy a tv bekapcsol magától?
Automatikus firmware keresés ki van kapcsolva!

A Tv egy Yamaha RX 383 erősítőre csatlakozik HDMI-n. Azonban ezen jelenség kikapcsolt Hdmi-cec funkció alatt nem fordul elő :D

(#128123) mpo válasza hjtz4t3wrseg (#128119) üzenetére


mpo
veterán

Próbáld meg, ez 4K HDR:
[link]

Ha érted, akkor már elavult.

(#128124) Celtis válasza Csabi1984 (#128122) üzenetére


Celtis
veterán

A HDMI-CEC része, hogy az egyik készülék a másikat is betudja kapcsolja. Sajnos van, hogy ez félrecsúszik és pl. az egyik készülék háttérben történő szoftver frissítést is úgy kezeli, mintha bekapcsolták volna és a kapcsolódó eszközöket is "ébreszti". Próbáld az automatikus frissítést tiltani minden eszközben.

(#128125) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Érdeklődnék, hogy 7122-es készülék esetében van-e külső tárolóeszköz leválasztása lehetőség vagy csak le kell húzni a pendrive-ot/HDD-t?! Mivel nem találtam ilyet, ma lehúztam egy külső SSD-t róla és azóta csak az adott tévé ismeri fel, semmi más. Ez WTF?! Azóta is bóklászom a menüben, de semmi erre vonatkozó lehetőséget nem találtam és az e-manual sem ír erről. Köszönöm!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#128126) tylerddd válasza tylerddd (#128125) üzenetére


tylerddd
veterán

Erről a típusról van szó. Közben átnéztem a 196 oldalas útmutatót, de semmit nem ír erről. Még szerencse, hogy csak egy ideiglenes tárolóval történt meg, nem egy teletömött 2TB-os cuccal. Kivágtam volna a tévét a halálba! :W

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#128127) The.Grobber


The.Grobber
csendes tag

Hello mindenki, itt (is) olvasottak alapján (kösz a tippeket) tegnap Samsung UE55NU8002 kiütve MM-ből. Dilemmáztam a 7100-ason, az 100k-val volt olcsóbb, de a 8-asnak azért sokkal jobb a feketéje.
Boltban tesztelgettem egy órát notebookkal, RTings rewiev után látnom kellett ezt a "nem pont szemből nézve sz@r a kép" dolgot; nos, műszerrel lehet kimérhető, én nem ítéltem zavarónak a dolgot.
Ja egy infó PC-re kötve használóknak: 1.4-es Delock HDMI kábel simán viszi a 4K/60Hz-et, a 2.0-áshoz képest nem lesz rosszabb a kép (ill. utóbbitól nem lesz jobb).

(#128128) gudpikcs


gudpikcs
tag

hello all
Help kéne
Adott egy 65H6400 as Samu
pendrivrol nézem a filmeket (mkv). de az lenne a bajom hogy amin .srt felirat van azt megjeleniti de amin .pgs azt nem.
gondolom a tv régi és ezt nemtudja kezelni.de nincs rá vmi megoldás? külsö eszközök nélkül..???
köszönöm előre is.

(#128129) Csabi1984 válasza Celtis (#128124) üzenetére


Csabi1984
addikt

Hú köszi megnézem a többi eszközt is akkor :D

(#128130) tylerddd válasza gudpikcs (#128128) üzenetére


tylerddd
veterán

Különálló feliratról van szó vagy az mkv-hez van csomagolva? Az MKVToolNix-szel könnyen hozzá lehet csomagolni és akkor gondolom menni fog.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#128131) Callisto válasza ΞΔGLΞ (#128117) üzenetére


Callisto
őstag

Te kezdted a marhaságot és kötözködést, de most meg én akadjak le. Lássuk tudsz-e még lentebb süllyedni? :D

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#128132) ΞΔGLΞ válasza Callisto (#128131) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Valóban nem. Erre a szintre, amit "képviselsz" már eddig is nehezen ment. Viszont, hogy még most sem érted, az már TOP öregem... :DDD emiatt kár rád pazarolni karaktert a továbbiakban, mert akár le is rajzolhatnám, az sem értenéd. De utoljára ideírom, amit írtam, az nem kötözködés és nem is rossz szándék volt irányodba, hanem parasztvakítás a samsung részéről. [megafacepalm]

(#128133) gudpikcs válasza tylerddd (#128130) üzenetére


gudpikcs
tag

a benne lévőről van szó. mivel javarészt a kiegészitő felirat miatt érdekel.azaz a forced feliratokrol

(#128134) ΞΔGLΞ válasza gduck (#128121) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ezek az új tévék már egyre jobban le vannak butítva. Holott pont fordítva kellene lennie, de még egy áramforrás persze muszáj, ha teljesen ki akarom élvezni a tartalmakat. És most nem az áram a lényeg, azt letojom, hanem a plusz kütyü, plusz táv, plusz tárhely dugdosni, ami idő.

(#128135) tylerddd válasza gudpikcs (#128133) üzenetére


tylerddd
veterán

Próbáld ki, amit írtam.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#128136) mpo válasza ΞΔGLΞ (#128134) üzenetére


mpo
veterán

Ezek az új tévék már egyre jobban le vannak butítva.

Lépést akarnak tartani a műsorokkal és a nézők többségével.

Ha érted, akkor már elavult.

(#128137) direwolf válasza ΞΔGLΞ (#128134) üzenetére


direwolf
őstag

Pedig ha valamelyik meglépné, hogy a Kodit telepíthetővé tenné... tudom, nem egyszerű, de némi akarattal azért nem lenne lehetetlen.

Amúgy egy s905x nem olyan nagy kaland, és hdmi-cec-el a tv távjával vezérelhető. Ez sem bonyolult...

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#128138) jeffreybboy


jeffreybboy
tag

Sziasztok!
van valakinek tapsztalata Q6 szériával kapcsolatban?
Ps4 pro
filmezés (sötétben)
megbízhatósag, mozgás megjelenítés.

Egyedül az idő a barátom.

(#128139) PuMbA válasza jeffreybboy (#128138) üzenetére


PuMbA
titán

PS4-hez tökéletes. Filmekhez és TV-hez jobb egy Sony XF9005, aminek jobb a mozgásmegjelenítése, de játékokban viszont érezhetően gyengébb, mint a Samsung.

[ Szerkesztve ]

(#128140) Mihail88


Mihail88
csendes tag

Sziasztok,

Egy kis segitseget szeretnek kerni toletek.

Ket Samsung TV kozott nem tudok valasztani, segitenetek felhozni egy-ket pro es kontrat, hogy melyiket vegyem vagy ne vegyem esetleg:

1. UE65MU9002TXXH - Ez egy 2017-es cucc, az biztos hogy Smart Home tamogatas nincs benne, de nem is tervezem a jovoben :)

2. UE65NU8502TXXH - Tud HDR10+ - bar ez nem tudom jobb-e mint a masik HDR1000-je...

Segitsegeteket elore is koszonom,

Misi

Clara pacta, boni amici.

(#128141) hjtz4t3wrseg válasza mpo (#128123) üzenetére


hjtz4t3wrseg
senior tag

Röhej hogy nemtudok UHD TV-n 4K-s Youtube videót lejátszani. :W
pl ennek a csatornának IS ! próbáltam már az összes videóját de csak max 1080p 60-ig van a felsorolás

[link]

ha így pc nézem valamelyik videót ezek közül akkor engedi az 1440p60 és a 2160p60 állítást is. miért ?
:R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#128142) ΞΔGLΞ válasza hjtz4t3wrseg (#128141) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Tehát a beépített, gyári Youtube app-nál nem tudsz felbontást állítani? Mert ott akkor valami gebasz van az applikációval. Milyen tévéről van szó?
-----------
Ha PC-ét összekötöd a tévével, ott nem a tévé határozza meg, hogy milyen képfelbontásban nézed. Azt te választod ki a számítógépen, vagyis kijelölhetsz 8-12-16K-is akár, ha van hozzá elég VGA erő is. És pc-én biztos, hogy 4K? Függetlenül, hogy mekkora felbontást tudsz kijelölni...

[ Szerkesztve ]

(#128143) vizimento


vizimento
senior tag

Sziasztok,

Szerencsésen nyertem egy UE55NU7472 tipusu TV-t.
Egy régi pana plazmát váltott.
Gyönyörű a képe, tetszik az egyszerű távirányító, amivel mégis mindent könnyen tudok vezérelni.
Egyedül ami nem tetszik, és ami miatt segítséget kérnék: gyors mozgásoknál az elmosódás.
Engem nagyon zavar. Mit lehet ellene tenni, melyik beállításokkal kéne játszadoznom?

Köszi

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#128144) sandró60 válasza vizimento (#128143) üzenetére


sandró60
addikt

Itt a fórum hozzászólásai ennek a 7-sorozatú tévének.Talán találsz neked való beállítási bejegyzést.[link]

[ Szerkesztve ]

(#128145) post válasza vizimento (#128143) üzenetére


post
tag

Szia nekem ilyen tv van otthon.Auto motion beállításnál nézd meg.1-10között tudod állítani.

(#128146) PuMbA válasza vizimento (#128143) üzenetére


PuMbA
titán

Ööö, ezek szerint fogalmad sincs, hogy egy LCD-től mit szabad elvárni :D A plazmához képest egy LCD-nek elmosódása van, mert az LCD sample és hold alapon működő kijelző és nem vibrál, mint egy plazma vagy CRT TV és emiatt ez van. Egy plazma képe több mindenben jobb, mint bármelyik LCD-nek, vehetsz akár 1 milliós LCD-t is.

[ Szerkesztve ]

(#128147) #20221952


#20221952
törölt tag

Sziasztok!

Néhány napja azt vettem észre tv adások nézésekor, hogy ha film megy, akkor nagyon gyakran - nem tudok rá jobb szót - túlvezérlődnek a föld színei (barna, szürke, fekete). Bármely tv csatornánál előfordul és csak filmek esetén, sem stúdió beszélgetés, sem reklámok, sem sportközvetítés, de még rajzfilmek alatt nincs ilyen, csak a filmeknél (tegnap éppen a Csúcshatás című film alatt volt végig, de a Colombo alatt mindig van az ATV HD alatt). Esetleg van rá ötletetek, hogy mitől lehet?

KissA1026

(#128148) PuMbA válasza #20221952 (#128147) üzenetére


PuMbA
titán

Milyen beállítások? Nálam nincs ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#128149) #20221952 válasza PuMbA (#128148) üzenetére


#20221952
törölt tag

Amit ajánlottál a Filmes, de mindegyik alatt van és csak a tv vétel esetén.
Ahol nagyon látszik, az a bőrszín, a hajszín, a ruházat színe, itt nagyon látványosan látszik.
Ott olyan, mintha rosszul vezérelne a színt, torz szín van.
Utoljára ilyet rosszul kódolt Xvidnél láttam, de az sem volt ennyire rossz.

Ez itt egy tökéletes kép, de nálam ez olyan lenne a kábel tv vétel alatt, hogy a nő arca sötét barna foltos lenne, egy massza, a hajszálai pedig elmosódottak, mint ha több hete zsírosak lennének.
Majd próbálok fényképet készíteni.

[ Szerkesztve ]

(#128150) castiels


castiels
addikt

Sziasztok!

Van egy 6 éves Samsung EH 6030 40 colos tv-m, szeretnék egy újat venni.

Milyen TV-t ajánlanátok 100-150 közt? Samsung elsősorban debha jobb az LG az is jöhet, ha picivel több az se gond.

Köszönöm szépen :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.