Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106451) torma1981 válasza mfranky (#106443) üzenetére


torma1981
veterán

Nekem LG 60uh8507 van. Tökéletes játékra. Monitornak használom. Bőven elég a válasz ideje.

(#106452) mfranky válasza tome0001 (#106450) üzenetére


mfranky
őstag

Lehet, hogy ilyen menü nincs is. Felvételütemezésnél kell beállítani, hogy hová mentse a felvett műsort...ott kiválasztod az usb-t, amire akarod a felvételt és megkérdezi, hogy törölni fog mindent a drive-ról... ???

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#106453) gab1ka


gab1ka
aktív tag

Sziasztok!Azt szeretném megérdeklődni hogy a H6200/H6400-as széria támogatja e a Chroma 4:4:4 subsamplingot? Pc-t is kötnék rá.Köszönöm

(#106454) PuMbA válasza gab1ka (#106453) üzenetére


PuMbA
titán

Minden TV támogatja már jó pár éve, de csak akkor, ha PC címkével látod el a HDMI bemenetet.

(#106455) patow válasza PuMbA (#106454) üzenetére


patow
senior tag

Szia és azt szeretném kérdezni hogy KU6400 nél medier médialejátszót használok és a hdmi arc bemeneténél milyen címkével helyes ,kábeltévés beltéri vagy játékkonzol vagy pc vagy blu-ray Választ előre is köszönöm

(#106456) sityupityu válasza mfranky (#106452) üzenetére


sityupityu
veterán

Én sem emlékszem ilyen menüre egyik tévénél sem. Aztán lehet, hogy létezik pluszban de az biztos, hogy a legelső felvétel indítás előtt formázza és leellenőrzi a pendrive-ot.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#106457) gab1ka válasza PuMbA (#106454) üzenetére


gab1ka
aktív tag

Köszönöm!

(#106458) PuMbA válasza patow (#106455) üzenetére


PuMbA
titán

Filmekhez Blu-ray kell :)

[ Szerkesztve ]

(#106459) patow válasza PuMbA (#106458) üzenetére


patow
senior tag

Köszönöm

(#106460) pw12345 válasza dethroner (#106433) üzenetére


pw12345
aktív tag

Legfeljebb olvadót :DD
Ez az, hogy semmi garancia, lehet még rosszabb lesz. Valamilyen TV kellene, de szinte csak a Samuban van PIP és VA panel. Addig is szörnyülk! :Y

#106434 Batib
Akkor a MÚ szériát várom, ez lesz a boci TV. :P
Ezek a hülye samsungosok nem ismerik az ABC-t Biztos nagy technológiai ugrás lesz, ha egyből két betűt lépnek. Remélhetőleg elfelejtik az ívelt kijelzőt. :U

(#106436) sandró60
Azt én is így oldottam meg más készüléken, azon ráadásul bal oldalt van a csatlakozó, de a gyártó nem ajánlja az ilyen közbekötős megoldásokat. :U
Pont innen rendeltem korábban, de, akkor hozzácsaptam egy drágább tételhez, így magában nem éri meg.

(#106437) tjnet
4k-ban semmiképp, mert az alja HD Ready és nem VA.
Ja, ha UHD-re gondolsz, nekem az sem kell egyelőre. Kösz a tippet!

#106438) stilo18
Nyilván nem véletlenül ajánlják a 6k-st. Párost kell venni, lehet, hogy a páratlan számúaknál vannak a hibásak. :F

(#106441) kevepapa
Én csináltam egy FHD (neked egy UHD fog kelleni) felbontású fehér, fekete, full vörös (255), full kék (255), és full zöld (255) jpeg állományt, megjelenítettem és átbogarásztam a képernyőt döglött képpontok, foltok, sávok, beszűrődések után.

(#106449) Clever0
Ez a kedvencek téma a Samun nekem sem jött be, hiába szedtem sorba a léptetővel a natív sorrenben hagyja.
Csak, ha átszámozom, akkor jó. :W

(#106450) tome0001
Ha a forrás listánál ráállsz a penyóra és nyomsz egy Tools gombot nem hozza elő? :F
A kidobatás is ott van.
Egyáltalán tud felvenni a gép? Az enyémben egy szóval nem írja a kezelési könyv.

#106451) torma1981
Szép darab, az S tuner és a füles csatlakozó és a középső talp dicséretes, de a fene megette, ha egy ilyen kategóriás gépben nincs PIP (nem látom a leírásban). Szerintem, egy PIP nélküli készülék alkalmatlan monitornak (mint a legtöbb mai készülék), de ez szubjektív.

(#106461) dethroner válasza tome0001 (#106447) üzenetére


dethroner
veterán

:W Te nézni akarod azokat a műsorokat, vagy rögzíteni? Ha fel akarod venni akkor ne a nézésütezemést baszogtasd, hanem a felvételütezemést!
Formázással nem kell vacakolni, ha beállítod a felvételt rákérdez a tévé hogy formázza-e meg az eszközt. Akkor nyomsz neki egy igent és minden ok.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#106462) dethroner válasza sityupityu (#106456) üzenetére


dethroner
veterán

Pedig van ilyen lehetőség. Egyről biztosan tudok, de lehet máshol is van csak szét kéne nézni. USB bedug, források között kiválasztod, nyomsz egy tools gombot és ott lesz.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#106463) tome0001 válasza dethroner (#106461) üzenetére


tome0001
senior tag

Szerintem megvan a hiba.
Én pendrive-al próbálkoztam, de a használati utasításban az van hogy csak külső hdd-re lehet műsort felvenni.
Az lehetséges? Samsung Ue48H6200-ról van szó!
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#106464) dethroner válasza pw12345 (#106460) üzenetére


dethroner
veterán

Ismerik azok az ábécét nyugi, de van az a másik vágottszemű gyártó, tudod, ami szintén arról a félszigetről származik és ők is a samuval együtt lettek az elmúlt 2 évtizedben bóvliszarból csúcstechnika. Na, az ő nevük miatt nem lesz L széria.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#106465) dethroner válasza tome0001 (#106463) üzenetére


dethroner
veterán

Hülyeség, én H6400-as tévén pendrive-ra szoktam rögzíteni.Leírtam hol keresd, ott lesz a felvételütezemés.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#106466) Flashget válasza dethroner (#106464) üzenetére


Flashget
félisten

Gold Szar ;]

Realme GT Master Edition

(#106467) pw12345 válasza dethroner (#106464) üzenetére


pw12345
aktív tag

Gondoltam, hogy valami hasonló agyalágyultság miatt, de azt nem, hogy a zeldzsí LÖ betűje miatt, azt hittem valami komolyabb licenc probléma, mint a Peugeot levédett középső 0-ja.
H, K szériájuk volt? Akkor nagyon logikus, mert van egy másik neves gyártó, amelyik az elmúlt évtizedekben lett "csúcstechnikából" nagyon trafikáru minőség, a KTV - Hyundai ugye :D

(#106468) zAcsKO


zAcsKO
tag

Sziasztok,

UE65H6400 tv-n a következő hibajelenség merült fel. A TV alsó egyharmada egy szabályos vízszintes vonaltól lefelé erősen rezeg/torzul vízszintesen, miközben a felső kétharmada ugyanakkor tökéletes marad. A jelenség nem folyamatos, néha a kép pár másodpercig tökéletes, aztán megint elkezd berezegni az alsó rész. Elsősorban akkor jelentkezik, ha a filmen erősebb mozgás történik.Több forrásról is csinálja (Mede8er mediaplayer, UPC box), HD filmeknél, HD és nem HD tévé adásoknál egyaránt. HDMI erősítőn keresztül is és akkor is ha az erősítő nékül közvetlenül kötöm be az eszközöket. Mindegyik HDMI bemenettel ki lett próbálva.
Movie üzemmódban van, minden motion plus, képjavítás off állásban. (de ugyanezt csinálja nature módban is motion plussal bekapcsolva is).
Érdekes az is, hogy ugyan a motion pluss offolva van, mégis olyan érzetem van mintha be lenne kapcsolva (úszik a mozgás, néha ugrik egyet).
A tévét nyáron vettem, a jelenség kb 1-2 hónapja kezdődött. Mi lehet az oka vajon? :((

(#106469) Hmmm1 válasza Top cat (#106395) üzenetére


Hmmm1
aktív tag

Na megnézve ezt a videót megint, jó feldühített :D Látom volt téma rendesen.
Ez tipikusan olyan videó, ami már simán kviáltja, hogy a "jóóó*** k*******féreg samsung *****-átokat ****** ******* reakciót és akkor így megmutatod nekik ezt a videót, amit linkeltél mondjuk. És szétordítod a fejüket, meg az összesnek. Komolyan ez már a vicc kategóriát kimeríti ötször. Nem tudom kit kell szidni, de nem gyanús hogy vmi köcs szlovákok cseszik el? Hiszen EU-ban ott gyártják ezeket (vagy ott is, lényegtelen (nem lennék meglepve, ha ők cseszték el az egészet) Persze rengeteg ember lehet benne a ludas.

Ráadásul tudnak róla, az összes hibáról. Ami méginkább nevetségessé teszi az egészet. Vérlázító. Megtaposni valóak. Fogadni mernék hogy a már rossz tv-ket is újra eladják, hátha nem küldi vissza majd valaki, amit tudnak esetleg meg javítanak. De hogy nem tudom miért tűri a birka nép ezt, azt se tudom. Hiába mondtam itt is hogy csináljunk kezdeménezést és nyomjuk nekik az üzenetet ezerrel. Vagy 50 ember lett volna rá simán, akik igazoltan alá tudták volna támasztani mindegyik problémát. Mind új vásárló. Aztán semmi.
Ha ennyire hibás egy termék és azt tudják, akkor az a normális, ha már nem is hívják vissza a készülékeket ÁTNÉZÉSRE minimum, akkor az újonnan gyártott terméket a hibákat javítva, fokozott ellenőrzés után szállítják a boltokba stb. - persze már ilyen esetben, ebben a kategóriában már az szégyenletes hogy visszahívás nem volt (pedig nem kellett volna hozzá nagy nyilvánosság, mint a Galaxy Note 7 esetében pl) - de hogy még a hibák és a gyártásbeli hiányosságok, minőség ellenőrzés megléte nélkül továbbra is ugyanúgy nyomják az azért :C :D A külföldi szaksajtó nevében biztos hangot adtam volna a dolognak és jelentkeztek volna rá az emberek ez is biztos. Teljesen a márka ellenes jelenség és szégyenletes. Az összes fejesnek az lenne az érdeke szerintem hogy a népszerűség meglegyen stb. lehetne sorolni. de ez így... megérdemelnék ha szívnának miatta. Ha nem lenne ez, lehet már rég itt figyelne nálam is egy.

[ Szerkesztve ]

(#106470) dethroner válasza Flashget (#106466) üzenetére


dethroner
veterán

Tényleg, G széria volt? :N

(#106467) pw12345 Sőt, valami olyasmit olvastam hogy a gyárban sincs L gyártósor. Megy ábécé sorrendben az elnevezés, de a K szalag után az M következik. Olyanok ezek mint az ovisok, mi meg vesszük a hülye szarjaikat.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#106471) dethroner válasza Hmmm1 (#106469) üzenetére


dethroner
veterán

Majd az lesz mind a 80-as években a Dacia-val. Megkaptad a Merkur-tól a nulla kilométeres új autót, traileren hazavitted, ott egy hozzáértő szaki ízekre szedte és ahová alátét kellett odarakta, ahová olaj, betöltött, ahová zsír azt bezsírozta. Mert a románok ezeket mind kihagyták :K Csináld magad mozgalom. Vagy veszel 3D nyomtatót és nyomtatsz magadnak tévét. Vagy rajzolsz egyet, mint a Varázsceruza című régi lengyel rajzfilmben :P

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#106472) patow


patow
senior tag

Sziasztok
KU6400-re 02.25 én érkezett a Samsung oldalán egy frissítés esetleg valakinek van már róla tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

(#106473) mattheus


mattheus
őstag

A korábban visszavitt tévém (KS7000 - pixelhibák) helyett, ma kaptam meg az új cserekészüléket.
Még az üzletben kibontattam és ráeresztettem egy statikus egyszínű képekből álló sorozatot, hogy átnézzem alaposan a képernyőt. Szerencsére problémát nem találtam, így elhoztam magammal.

Elsősorban a KS7000-es tulajokat kérném, hogy amennyiben van képernyő beállítással kapcsolatos tanácsuk, ami alapján érdemes lenne finomhangolni a gyári beállításokat, azt osszák meg velem itt vagy privátban.

Nagyon köszönöm előre is!

(#106474) #94529552 válasza Hmmm1 (#106469) üzenetére


#94529552
törölt tag

Persze, hogy újra eladják, amikor én rendeltem, a futár már vitte is tovább egy másik címre a pixelhibás tévéket(3 is hibás volt). Végül is, a többség azt se tudja mi az a pixel, és nem is keresi a hibát.
Flashget szung lemaradt a végéről ;]

(#106475) #49155328


#49155328
törölt tag

UE60J6240AWXXH most 240.000 az edigitalban.
Valaki rendelkezik innen ilyen tv-vel?
Mennyire vállalható a képminőség?
PS-re, meg filmnézésre használnám.
Samsung plazmát váltana.
Sírva fakadok e ha bekapcsolom? :P

(#106476) PuMbA válasza mattheus (#106473) üzenetére


PuMbA
titán

Beállítások (KS8000 = KS7000) :) Ahogy le van írva viszont, az alsó kisebb képeken lévőeket ne állítsd be, mert az TV-nként más lehet.

(#106475) FPSTunker: Plazma után rosszabb lesz, főleg a 60-as méret LCD-nél már nagyobb felhősödést és egyenetlenséget okoz. 45ms az input lagja, a mai TV-knél 20ms-t is el lehet érni, de ha ez neked jó PS-re, akkor jó vétel.

[ Szerkesztve ]

(#106477) Apa+Fia válasza patow (#106472) üzenetére


Apa+Fia
aktív tag

Csak tipp,biztos a 1163 javítása. ;)

Apa csak 1 van!

(#106478) Clever0 válasza #49155328 (#106475) üzenetére


Clever0
senior tag

Ez a tv 120 HZ-es? Tud 3D-t? Samsung honlapról nem derül ki.

(#106479) kevepapa


kevepapa
aktív tag

A 49ks7000 hez milyen fali konzolt ajánlanátok?

(#106480) Celtis válasza Hmmm1 (#106469) üzenetére


Celtis
veterán

Gondolod, hogy az USA-ba is szlovák gyártású TV-ket szállítanak? Mert ez inkább konstrukció hiba. Már ha azt a 4 pötty gyurmaragasztót ami a hátlapot tartja konstrukciónak lehet nevezni.

(#106481) SaGaIn


SaGaIn
senior tag

Valaki frissíthetné az összefoglalót már több mint egy éve nem volt hozzá nyúlva, a 2016-os modellek teljesen hiányoznak.

Kérdésem egyébként amire nem találtam a választ: Adott egy Samsung UE49KU6400 tv és pc-vel HDMI 2.0-ás kábellel van összekötve (hdmi-dvi porton), majd másik hdmi-be belemegy a UPC médiabox. A hangot optikával van átvíve egy Digital analóg konverterre (amazonról rendelt kínai csoda) ami átdobná nekem analóg 5.1 -re (3 szetero jack). És akármit csinálok a gép mindenképp csak stereo hangot küld ki HDMI-n... (rx 480 vga) nem tudom átállítani sehogy 5.1re. (a UPCvel nem foglalkozom úgysincs a hd tvadások alatt sem DTS hang még) Így akármit csinálok eléggé szarul szól, mert vagy 2.1 be szól (ez még jobbik eset), vagy próbálja szétdobni 5.1re az átlakító na ez katasztofális.

TV-n kb annyit tudok állítani hogy hdmi (pcm vagy bitstream)
illetve valami olyan hogy (pcm és Dolby neo 2.5)

Valakinek valami ötlet?

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#106482) PuMbA válasza SaGaIn (#106481) üzenetére


PuMbA
titán

Bitstream-et kell engedélyezned a TV-n és a számítógépen a lejátszó programban is :)

(#106483) mfranky


mfranky
őstag

Sziasztok!

Adott egy 49KS7000-es,tegnap néztem hogy a felbontásról, illetve egyéb dolgokról a távirányítón lévő kör alakú középső gombbal tudok információt kérni. Akkor kiírja milyen felbontás, hdr, stb...
PS4-el játszottam épp, amikor próbáltam info-t előcsalni erről, de nem működött ez a funkció ps alatt...amikor is kiléptem a játékból, és észrevettem, hogy vagy én csináltam vagy magától, de párosította magát a távirányító a PS-el, és a tv távirányítójával tudom irányítani ezt is... nademost kikapcsolni meg sehol nem találtam, hogy hol lehet...? :F Hogy tudom ezt a "házasságot" megszüntetni a PS és a TV között? :DDD :DDD :F

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#106484) mfranky válasza kevepapa (#106479) üzenetére


mfranky
őstag

Szia!

Én ilyet használok a mai napig, ez tartotta a 40-est is, meg most a 49KS7000-est is...
De attól függ mennyire akarod forgatni, döntögetni... ezt csak dönteni lehet, semmi forgatás...

Szerintem ha falikonzolt veszel gondolj későbbre is... ez 65kg-ig megtartja, 70"-ig ajánlott...

üdv, :R

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#106485) mfranky válasza tome0001 (#106463) üzenetére


mfranky
őstag

Abban lehet a hiba, hogy nem elég neki a tárhely, azért ír külső HDD-t...
Pendrive-ból ha jól tudom minimum a 32GB vagy 64GB...ilyen kisebb 2-4-8-16GB-al ne is próbálkozz!
Nem emlékszem pontosan, de én is 32GB-os pendrive-al próbáltam ki ezt az opciót és működött!

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#106486) mattheus válasza PuMbA (#106476) üzenetére


mattheus
őstag

Köszönöm szépen!
Ha lesz időm, akkor okvetlen kipróbálom!

(#106487) mfranky válasza mattheus (#106486) üzenetére


mfranky
őstag

Nálam beváltak azok a beállítások, én is onnan néztem!

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#106488) tome0001 válasza dethroner (#106465) üzenetére


tome0001
senior tag

Mutatom milyen menüjeim vannak. Itt én sehol nem találok olyat hogy usb-re mentsem sajnos.Csak nézésütemezés menüpontom van. A pendrive a HDD feliratú USB-be van dugva. Már másik pendrive-al is próbáltam. De tuti én vagyok nagyon béna.

Nektek ugyanígy néz ki a menüstruktúra H6200-on vagy H6400-on?



Várom válaszotokat.
Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#106489) Tegla80 válasza mfranky (#106483) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
2 verza van,h szetvalaszd oket.
Vagy a ps4-ben kapcsolod ki a ficsort Itt es igy a tv-meg tudja mas eszkozokkel hdmi vezerlest.
Vagy kikapcsolod magan a tv-n a hdmi anynet+ cec -t es igy semmivel sem akar mar semmit...
Jah, a tv-vel sok infot nem fogsz kicsalni a ps4 jatek alatt,max annyit amit kiir ha pl jatek koben bemenetett valtasz es vissza a jatek bemenetre.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#106490) RobexX10


RobexX10
aktív tag

Sziasztok!
Samsung KS7000-hez van új frissítés: Verzió 1165.1
Valaki felrakta már? Tapasztalatok?

(#106491) #49155328 válasza PuMbA (#106476) üzenetére


#49155328
törölt tag

Neked ilyen van ?
Mennyire felhősödik?

(#106492) PuMbA válasza #49155328 (#106491) üzenetére


PuMbA
titán

Nekem nem :) Adott példánytól függ, de lehet például ilyen is: [link]

(#106493) mfranky válasza Tegla80 (#106489) üzenetére


mfranky
őstag

OK, köszi!
Kikapcsolom a PS menüjében ezt a HDMI Device Linket!

:R :R

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#106494) possiblegood


possiblegood
csendes tag

Sziasztok!

TV vásárlás előtt állok, kinéztem egy konkrét TV-t, az lenne a kérésem, hogy írjátok le milyen véleménnyel vagytok róla, vagy ha esetleg valakinek van ilyen TV-je, milyen tapasztalatai vannak vele kapcsolatban:

Samsung UE60J6240AWXXH SMART LED Televízió

Előre is köszönöm, vagy ha esetleg ajánlanátok valami mást helyette, az is nagy segítség lenne!

(#106495) Top cat válasza tome0001 (#106488) üzenetére


Top cat
őstag

A 3. képen nézésütemezés van de neked a másik opció, a felvételütemezés kell.

Nem csináltam még ilyet de szerintem egyszerűbb lenne ha

Megnyomod a guide gombot
Megkeresed azt a műsort amit fel szeretnél venni
Megnyomod az entert
Felvételütemezés
Leformázod a pendrive-ot

(#106496) gab1ka


gab1ka
aktív tag

Sziasztok! H6200/6400-as tv-n a 24p playbacket elő lehet varázsolni valahogy? Akár pc-vel összekötve, akár a saját mediaplayer-én keresztül?

(#106497) Hmmm1


Hmmm1
aktív tag

Na ja. FB-n írtam nekik este különben. Szokásos sablon szöveg jött rá:
"
Nagyon sajnáljuk az esetet és a kellemetlenségeket.

Szeretnénk biztosítani róla, hogy az észrevételeket és a panaszt rögztettük a rendszerünkben, hogy ezt is figyelembe véve tehessük jobbá termékeinket és szolgáltatásainkat és bízunk benne, hogy a jövőben csak pozitív tapasztalatok lesznek a televíziókészülékekkel kapcsolatban.

Szép Napot kívánunk!

Üdvözelettel,
Samsung Magyarország"

Azért olyannak örültem volna hogy kitalálnak, vagy felajánlanak valamit, azután ahogy leírtam. Vagy ennyiért, annyiért tudnak küldeni vagy valahol áttudnék venni egy biztosan jó és hibamentes darabot.

(#106498) Rp526 válasza RobexX10 (#106490) üzenetére


Rp526
aktív tag

Hali, tapasztalat még nincs, de amint hazamegyek felrakom..

(#106499) gabo01 válasza possiblegood (#106494) üzenetére


gabo01
senior tag

Szia!

Nyugodtan megveheted! Áráért szerintem nagyon jó vétel! Kellően homogén felhősödés és pixelhiba mentes az enyém! A menü nem a leggyorsabb de megszokható! ;)

(#106500) dethroner válasza Top cat (#106495) üzenetére


dethroner
veterán

Ezzel a guide gombos megoldással két gond van. Egyrészt nem biztos hogy a szolgáltató pontos információkat sugároz, másrészt ha olyan távoli időpontban kezdődő műsort szeretnél felvenni ami még nem jelent meg a műsorújságban. Vagy ha egy mindig azonos időben kezdődő sorozatot, akkor is könnyebb manuálian programozni, mint a műsorújságot használni.

(#106488) tome0001 Ha a pendrive jól illeszkedik és felismeri a tv, akkor az ütemterv megjelenésekor nyomj OK-t, és akkor két opció jelenik meg. Bal oldalon felvételütemezés, jobb oldalon nézésütemezés. Ha nincs ilyen választási lehetőséged, akkor erős a gyanúm hogy a tévé nem látja a bedugott usb eszközt.

Szerk. Bedugott pendrive nélkül is megjelenik a felvételütemezés.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.