Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100951) dethroner válasza prannk (#100947) üzenetére


dethroner
veterán

Hogy jött ki a 43 inch?
Ha mindenáron ekkora méret kell, nem fog összezavarni a választék. 43J5600 és 43J5500. Előbbi nem fért volna bele az anyagi keretedbe, de szerencsére már nem lehet kapni :) Utóbbi még kapható és 140 pénznél picit olcsóbb. 43 inch, smart, FHD, 3D nincs, >140K. Perfect.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#100952) #56691712 válasza Flashget (#100950) üzenetére


#56691712
törölt tag

Próbáltam samsung galaxy s6-tal, de semmi. :D

(#100953) #22743424 válasza prannk (#100947) üzenetére


#22743424
törölt tag

Ma még az MM-ben kupon napok vannak, az online áruházban eleve a csökkentett árak vannak. Bár ahogy elnézem samuban éppen nincs 43 colos, csak negyvenes.

(#100954) Stefi_dzsi válasza Flashget (#100949) üzenetére


Stefi_dzsi
tag

Köszi, megpróbálnám, de a TV melyik állapotában kell nyomvatartani az exit gombot? Próbáltam bekapcsolt (tv műsor alatt) és kikapcsolt állapotban is, de nem történt semmi. :B

(#100955) frovery


frovery
senior tag

Samsung UE32H5000 tv-hez lehetséges wifi sticket beüzemelni?
Ha igen, milyen típust?
Otthoni megosztáshoz kellene.

(#100956) sandró60 válasza frovery (#100955) üzenetére


sandró60
addikt

Ezen a linken van egy pár hozzászólás a wifi adapterrel kapcsolatban.Gondolom neked azért van szükséged rá,mert úgy akarod átvinni a szgépről a média tartalmakat.Arra készülj fel,hogy nem a legjobb megoldás.Amúgy elég "borsos" ára van a "stick"-nek

(#100957) frovery válasza sandró60 (#100956) üzenetére


frovery
senior tag

Igen, media tartalmakat osztanék meg a pc-ről.
Sajnos ebben a típusban nincsen ethernet csatlakozó, így routeren keresztül csak wifivel lehetne megoldani.

Köszi! :R

(#100958) Flashget válasza #56691712 (#100952) üzenetére


Flashget
félisten

az koreai nem kínai :D

Realme GT Master Edition

(#100959) Flashget válasza Stefi_dzsi (#100954) üzenetére


Flashget
félisten

Mikor nézed a csatornát. :)
jó hosszan kell nyomni vagy 10mp-ig is.
Ha itt nem akar előjönni akkor Menü-Terméktám.-Öndiagnosztika-Visszaáll. résznél keresd.

Realme GT Master Edition

(#100960) sityupityu válasza #56691712 (#100948) üzenetére


sityupityu
veterán

Nekem működik. De ha képek stb nézegetése miatt kell, akkor van még egy csomóféle másik alkalmazás is az app store-ban. Próbálj ki mást.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#100961) HoTaZo válasza dethroner (#100938) üzenetére


HoTaZo
addikt

Jaj, én erről lemaradtam, bocs.

Hát egy 10E-est dobtam hozzá, hirtelen meglepődésemben.
Ezt most eladni... 50-60 ezerért? Bolti árát úgyse kapnám érte. Szerintem bántódás is lenne belőle.
De amit ez tud az nekem megfelel, csak felmerült a teló csatlakoztatása kérdés.

Amúgy lehet usb hub-ot csatlakoztatni arra az egy usb csatlakozóra? Egyáltalán van-e értelme?
De látod, ez is csak egy hirtelen felmerülő kérdés. Ha ne, hát nem... ;)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#100962) Jovanny2 válasza Stefi_dzsi (#100954) üzenetére


Jovanny2
őstag

Szia,

ha fontos a WIFI, akkor csinálj egy gyári visszaállítást menüből. Utána fél-1 évig megint jó lesz, ha szerencséd van. Ugyanilyen TV-m van, tapasztalat. Én már nem szórakoztam vele, kapott fixen egy LAN kábelt. Kétszer csináltam resetet, ennyit nem ér az egész. A wifi modul igen szar ezekben szerintem. Most egy JU7000 van a helyén, az ES meg ment a hálószobába. Ott még netet sem kap a drága. Kíváncsi lennék a JU-ra, bírja-e a WIFI-t, de nem tudom meg, mert a kábel stabilabb, és már úgyis ott van. :).

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#100963) kisskd


kisskd
tag

Üdv!

32-es méretben szeretnénk Samsung TV-t (nagyobb nem fér be a bútorok miatt). Alapvető felhasználás SD digitális TV adás, és SD filmek/sorozatok USB-ről, néha 720p/fHD, később talán NAS-ról. Alkalmanént 1-2 youtube videó, és hasonló netes tartalom is elfogyasztásra kerülne, vezeték nélküli billentyűzettel. Wifire szükség lenne, ha megoldható, 3D sosem menne rajta. Nem lenne baj, ha ezeket komolyabb szoftveres bugok nélkül produkálná.

Korábban máshol bevált a családban az F6200, H5500 hasonló felhasználásra. Most mi felelne meg nekik SMART funkciókban, képminőségben? J5200 "elég", vagy K5500? Előbbi jobban tetszene árban nyilván. Mi szól a második mellett? Más hivatalosan beszerezhető modell esetleg, amit érdemes megfontolni?

(#100964) dethroner válasza HoTaZo (#100961) üzenetére


dethroner
veterán

Én biztosan nem foglalkoznék azzal hogy ki sértődik meg azon, hogy eladok egy számomra nem megfelelő ajándékot. Inkább kapjak érte bőven ár alatt és vegyek azt belőle ami tényleg kell, mintsem évekig úgy használjak valamit, hogy az nem megfelelő számomra. De ahogy írod, neked ez rendben van, szóval akkor nincs okod igazán panaszra. Hidd el, az itt smart tévét birtoklók is csak elvétve használják ki azt a lehetőséget, hogy média tartalmat tegyenek ki a tévére a telefonról. A képek kirakásának még van értelme, de azt meg is tudod csinálni. A zene átküldésének végképp nem látom értelmét. Hidd el, jobb és kezesebb is a pc-ről való médialejátszás mint telefonról. Ha a készülék tv és monitor funkciójával egyaránt elégedett vagy, akkor semmi olyat nem vesztettél, ami igazán lényeges.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#100965) HoTaZo válasza dethroner (#100964) üzenetére


HoTaZo
addikt

Ennyi. :D

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#100966) wwwolfman válasza dethroner (#100900) üzenetére


wwwolfman
tag

...mondjuk azért az is érdekes, hogy egy uszkve 300 ezres tévét közepesen szarnak titulálnak a hozzáértők (tehát még egyszer, közel háromszázezer forintos darab, ennyiért bőven a pizzafutár Suzuki fölötti kategóriás autót lehet venni), ugyanakkor ajánlásra megelégednek a teszkógazdaságos fejhallgatóval...

Nem kifejezetten Neked szól a "beszólás", csak azért ezt a hozzászólást idézem, mert témába vág... :))

(#100967) wwwolfman válasza Puma K (#100899) üzenetére


wwwolfman
tag

Feltétlenül BT-füles kell? Csak mert ezeknek általában éppen a fülesben lévő DA-konverter a gyenge pontja... És ha az gyenge, akkor hiába tesznek utána jó minőségű elektronikát és motort, megette a fene az egészet.... éppen ezért nem is nagyon tesznek. Vagy ha igen, akkor durván meg is kérik az árát.

Egész pontosan mihez kellene? TV-nézéshez? Netán játékhoz?

(#100968) wwwolfman válasza Jovanny2 (#100902) üzenetére


wwwolfman
tag

Nekem is volt TB-fülesem, kettő is, egy PX21-es, és egy X41-es. Harmadszorra is azt néztem, de szerencsére végül találtam jobbat.

Persze nem rosszak a TB-k, csak hát ha a hang a fontos... :D

(#100969) moddingR


moddingR
aktív tag

Sziasztok!

UE40J6200 TV-hez milyen fali konzolt kell vegyek? :R

(#100970) Jovanny2 válasza moddingR (#100969) üzenetére


Jovanny2
őstag

Eszerint VESA 200x200 szabvány. Bármelyik jó, ami ilyen. A Hama milliófélét gyárt. Általában tudják a 200x200-at és 400x400-at is. Nekem ilyen van, és nagyon meg vagyok vele elégedve.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#100971) frovery válasza moddingR (#100969) üzenetére


frovery
senior tag

Ebben a fórumban rengeteg ajánlást és webshopot találsz.

(#100972) moddingR válasza Jovanny2 (#100970) üzenetére


moddingR
aktív tag

Köszönöm!

#100971 frovery :R

[ Szerkesztve ]

(#100973) Stefi_dzsi válasza Flashget (#100959) üzenetére


Stefi_dzsi
tag

Köszi srácok, de sajna nem segít. Az exit gomb fél percig való nyomvatartására sem reagált semmit, míg a menüből indított visszaállítás békénhagyta a hálózati beállításokat...
Most kirpóbáltam, hogy csatlakozik-e esetleg a Wi-Free-hez, de sikertelen a kapcsolat létrehozása. Próbáltam még a saját hálózatomat jelszótlanítani, de arra sem csatlakozik...

(#100974) PHenis válasza Stefi_dzsi (#100973) üzenetére


PHenis
senior tag

Az volt már, hogy "húzd ki a konnektorból 10 percre"?

(#100975) Stefi_dzsi válasza PHenis (#100974) üzenetére


Stefi_dzsi
tag

Egy napra is ki volt húzva, amikor klímát szereltek... :(

(#100976) Flashget válasza Stefi_dzsi (#100973) üzenetére


Flashget
félisten

míg a menüből indított visszaállítás békénhagyta a hálózati beállításokat...

az ki van csukva mert olyan helyzetbe hozza a tévét mint amikor megvetted és akkor a hálózat nem volt beállítva..valamit nem jól csináltál.

van még a szervizmenüben indított reset factory...

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#100977) dethroner válasza wwwolfman (#100966) üzenetére


dethroner
veterán

Mivel nekem címezted a hozzászólást és én voltam aki közepesen szarnak nevezte az 50JU6800-at és szintén én javasoltam azt a bizonyos tesco fejhallgatót, így magamra veszem :)
A tesco fejhallgatóhoz nem volt még szerencsém, de itt volt róla szó, ára rendben van, minőségével is elégedettek azok akik használják, és kép és hang is szinkronban van az említett példánynál, úgy érzem egy javaslatot megér. Amúgy se hiszem hogy aki a tévéhez fejhallgatót csatlakoztat az túl nagy hangzásminőséget várna, várhatna el, tévé adáshoz majdhogynem mindegy. Legyen kényelmes, és ne veszítse el a kapcsolatot. És sokkal olcsóbb mint a sony phillips.
Az a tévé 50' és 60Hz. Élvezeti érték alatti a méret ilyen felbontás esetén. A 60Hz meg önmagáért beszél. Az én H6400-as tévém is közel 300K volt 2évvel ezelőtt, mégsem hiszem azt hogy egy világszám tévém volna. Egyszerű közepes FHD. Jó, ismétlem jó UHD a samsung esetében a 7-es szériánál kezdődik és minimálisan 55', de inkább nagyobb méretben 450K az alja és határ a csillagos ég. Elment mellettünk a világ. Egy átlagember hónapokon keresztül kuporgatja a fillérjeit és összejön az említett 300K, bemegy a boltba és büszkén hazaviszi a készüléket, amiről azt hiszi ennyi pénzért milyen remek darabot kapott. Sajnos nem, ennyiért már csak közepesen szart adnak ekkora méretben.
Ilyen a világ, és ez nem a fórumozók bunkósága hogy leszólom/leszóljuk az ilyen darabokat. Én sem vagyok qrva gazdag és én sem veszem a csúcstermékeket, de a véleményemet ez nem befolyásolja.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#100978) Stefi_dzsi válasza Flashget (#100976) üzenetére


Stefi_dzsi
tag

Az általad korábban írt menüből indítható reset, az nálam így néz ki.

Úgy látszik a szervizmenüt sikerült végül elérnem az Info>Menu>Mute>Bekapcs kombinációval. De a factory reset után sem változott a helyzet.

(#100979) wwwolfman válasza dethroner (#100977) üzenetére


wwwolfman
tag

Ez ebben a formában teljesen korrekt válasz és vélemény, de a fejhallagtó, amit a kolléga linkelt azonos kat nagyjából a tévével, hiszen bt-s...

Másrészről ha nem is szállnék késhegyig menő vitába a 6800-as 'igazáért', de annyit azért megjegyeznék, hogy a közepesen szar - az én véleményem szerint - azért kicsit erős, és mondom ezt úgy, hogy rendszeresen van szerencsém az itt sokat ajánlott h6400-ashoz is meg a ju6800-ashoz is, és nem látom azt a szakadéknyi különbséget összhatásban. De lehet, hogy csak nekem van alacsonyan a léc. :))

Mindenesetre arra, hogy az ember kihúzzon 3-5 évet, hogy kiderüljön, olyan lufi-e a 4k meg a hdr mint a 3d volt anno, de azért belekóstolna milyen is ez, nem biztos, hogy 5-700 ezres tévé kell az átlagembernek átlagfizetésért.

Mozifronton maradva egy Meridian rendszeren innen lehet, hogy egy egydobozos HK AVR760-as egy fos, mégis referenciakészülék volt évekig. Ráadásul nem is olcsó.

(#100980) sandró60 válasza Stefi_dzsi (#100978) üzenetére


sandró60
addikt

Lehet,hogy "naiv"a kérdésem.Mivel vezeték nélkűl akarsz a tévével kapcsolatot teremteni.Nem kell beírni a tévé hálózati menűben azt a jelszót amit a routerbe írtál?Az is gond lehet,hogy az automatikus ip cím mindig ütközik valamelyik szgép Ip-vel. Fix ip cim adásal lehet esetleg korrigálni. Olyan tartományba kell fix ip cimet adni ami 110 körűl van.Lehet,beírtad csak nem olvastam végig a hozzászólásaidat?-akkor elnézés :K

[ Szerkesztve ]

(#100981) PuMbA válasza wwwolfman (#100979) üzenetére


PuMbA
titán

JU6800-as egyébként nem tud HDR-t. Csak fogadni tudja, de nem tud vele mit kezdeni, azaz megjeleníteni, ugyanis a panelja 8 bites és a kellő színtér, fényerő sincs meg. Lemérték a dolgot tesztoldalak és pont annyit tud képileg, mint egy SDR TV. Szóval HDR a 7000-res szériától van igazán, alatta csak marketing fogás, hogy odaírták. És ez tökéletesen elég, mert sokan elhiszik és állíthatják, hogy HDR TV-jük van. Ügyes húzás a Samsungtól.

[ Szerkesztve ]

(#100982) Flashget válasza sandró60 (#100980) üzenetére


Flashget
félisten

#100949 már kérdeztem az ip cím ütközést.

Realme GT Master Edition

(#100983) Flashget válasza Stefi_dzsi (#100978) üzenetére


Flashget
félisten

Amennyiben szervizmenüből indítottad az tuti alapra állítja.
Itt lehet, hogy tényleg megnyekkent a wifi része. Próbáltad kábellel összekötni a routerrel?
Nálam nincs baja a wifinek, de mégis kábellel van összekötve a hálózattal.

Realme GT Master Edition

(#100984) SunMount3r válasza PuMbA (#100981) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Itt én speciel nem látom, hogy fel lenne tüntetve a HDR képesség.

Ügyes húzás a Samsungtól.-> Hát volt már eddig is jó pár hasonló húzásuk, főleg TV fronton (mert amúgy ár/értékben más cuccaik elég korrektek szoktak lenni), de persze relatíve ezek a legdrágább készülékeik, így valahogy erre fókuszálják az összes marketing bulls@hit-üket is. De én úgy látom erre most ez nem 100%-ban áll, mert a weboldalon nem "hazudnak" direktbe. Arra lehet inkább igaz, hogy a 4K-t/UHD-t fejben már gyakran mindenki alapból összekapcsolja a HDR-el is, a TV gyártók összmarketing stratégiája miatt, ezért érezhető -némileg jogosan- becsapásnak egy ilyen eset... (Főleg ha az átlag usereket nézzük.)

(#100985) PuMbA válasza SunMount3r (#100984) üzenetére


PuMbA
titán

"JU6800 (JU68xx, depending on your region) will be the first of Samsung’s mid-range TVs to include quantum dot technology that can expand the color gamut. And with an update later this year Samsung will enable HDR support, including HDMI 2.0a. "

Egy szoftver frissítéssel adták "hozzá" :) KU6000-nél már reklámozzák HDR-rel a TV-t, pedig az sem tudja.

[ Szerkesztve ]

(#100986) Stefi_dzsi válasza Flashget (#100983) üzenetére


Stefi_dzsi
tag

Sajna nincs kábelem, de egy próbára lehet szerzek, csak jó hosszú kell... Emiatt nekem nem is opció a kábelezés. Anno tökre örültem, hogy még az 5GHz-es wifi hálózatot is lekezeli a TV, így gyorsan, egyszerűen, stabilan tudtam filmeket, sorozatokat nézni.
Most meg ez, hogy lát hálózatokat, de nem bír csatlakozni. Még egy statikus ip-s megoldást még megnézek, de korábban nem igényelte, simán ment minden az automatikus beállításokkal.

Ha tényleg a wifi modul kaki, akkor azt megéri otthon cserélni (pl. ebayezett modul) vagy jobban járok ha beviszem szervizbe? Az utóbbihoz tudtok ajánlani megbízható helyet?

(#100987) SunMount3r válasza PuMbA (#100985) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

And with an update later this year Samsung will enable HDR support, including HDMI 2.0a.->Tudsz linket a forráshoz, mert a gugli nem dobta ki teljesen ugyan ezzel a szöveggel?!

Amúgy elhiszem e nélkül is, mer sok hasonló találat van és úgy látom az LG is élt ezzel a trükkel.

(Gondolták, biztos jót fog tenni a közelgő 4K/HDR-es BD lejátszóik eladásainak...)

KU6000-nél már reklámozzák HDR-rel a TV-t, pedig az sem tudja.-> Látom, ráadásul a lap tetején egyből. Ez eseteben (ha tényleg nem tudja) ez már elég direkt átverés kategória...

Amúgy örökös facepalm ezeknek a TV "önreklámozó" weboldalaknak a tartalma szövegben és a képekbe egyaránt. Most is kész voltam tőlük, de legalább röhögtem egy jót. Kb. olyan messze vannak az valóságtól mint Makó Szibériától...

[ Szerkesztve ]

(#100988) HoTaZo


HoTaZo
addikt

Sziasztok!

Az már oké, hogy a telefonom sd kártyáját usb-re kötve nem érem el a tv-n.
Csak a szabadidőm és a kísérletezési vágyam tovább vitt az úton. Így rádugtam a külső HDD-met (sima usb csatlakozás, nincs külön tápellátása) is a tévére. Sima adatkábel nem hozott eredményt. Amin nem is lepődtem meg. Viszont a saját OTG kábele már behozta azt az ablakot, ahol ki tudom választani, hogy milyen médiát akarok kezelni, megtekinteni. Be is lépett a mappáimhoz, bármelyiket is választottam. Viszont a mappákon belül, a tartalmakat már nem volt képes, hajlandó lejátszani. De a gyökérben elhelyezett képet meg tudta jeleníteni. A zenefájlra azt írta hogy "A kiválasztott fájl jelenleg nincs támogatva.", ami egy sima mp3-as fájl. A videóra "A keresett fájl nem található." (mp4), s amikor visszaugrott a mappanézetbe, a videófájlon megjelent a piros karika áthúzva.
Tudnátok erre magyarázatot adni?

S, hogy USB HUB-ot lehet-e, van-e értelme csatlakoztatni az egyetlen usb csatira?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#100989) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Sziasztok!

Beleptem a csapatba egy UE55KU6000 tipusu TV-vel.
Szeretnek erdeklodni, hogy hol talalok jo kalibralasi adatokat a TV-hez? Film nezeshez szeretnem beallitani a DLNA reszt es HDMI-n az Xbox konzolhoz a kepet.

Tudtok ebben segiteni?

(#100990) PuMbA válasza KD6-3.7 (#100989) üzenetére


PuMbA
titán

Sehol nem találsz. Minden TV-t külön kell kalibrálni, mert eltérések lehetnek a gyártás során :) Általános beállítások az összefoglalóban vannak.

[ Szerkesztve ]

(#100991) Flashget válasza Stefi_dzsi (#100986) üzenetére


Flashget
félisten

Nem kell hosszú kábel elég az 1m is ha olyan közelre viszed egymáshoz őket.
Ez a wifi dolog szerintem integrálva van az alaplapra amit alaplappal együtt cserélnek ki.

Realme GT Master Edition

(#100992) wwwolfman válasza PuMbA (#100981) üzenetére


wwwolfman
tag

Nem, valóban nem tud, és nem is írták a specifikációban sem, hogy tudna HDR-t. Amit pluszban tud egy sima tévéhez képest, az a nanokristályos technológia, ami _elvileg_ valamivel tetszetősebb végeredmény formájában jelentkezHET (ha az ember szeme erre érzékeny és ha a forrás olyan). Tényleg ellensúlyozhat valamicskét, ezt én is látom, de valóban nem jelentős.

Gondolom, itt, a Samu topicban nem kell külön mondani, de a Samsung SUHD-ként hiredti a HDR-képes darabokat, a JU6800-nál csak az UHD-nanokristály kambó volt olvasható mindenhol. Ekkora átverést szerintem nem mernének ők sem megkockáztatni, hiszen alkalmas a vásárló megtévesztésére.

(#100993) Stefi_dzsi válasza Flashget (#100991) üzenetére


Stefi_dzsi
tag

Elvileg egy kis dobozkáról van szó és elvileg csak a hátlapot kell lecsavarozni hozzá...

(#100994) Jovanny2 válasza HoTaZo (#100988) üzenetére


Jovanny2
őstag

Én szerintem tudok. Nem akarlak elkeseríteni, de ennek a tévének olyan lehet a médialejátszója, mint egy régebbi, nagyon alacsony kategóriás Samunak (4-5000). Apósoméknak van egy 3-4 éves szép nagy kijelzős (50") 5003 (azaz butított 5000) Samsungja. Az ugyanezt csinálja. Lényegében csak fényképnézegetésre jó. Ezt tudja, de ez a használatiban is benne van. 10.000 Kínából egy 4k Android smart box. Vegyél olyat, én is most rendeltem.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#100995) HoTaZo válasza Jovanny2 (#100994) üzenetére


HoTaZo
addikt

Nem keserítesz el. Amúgy is csak próbálkozom rajta. A fura az, hogy pendrive-ról lejátsza, HDD-ől nem. Ez van, semmi elkeseredés részemről. :)

Az androidos tv-box (smart box) már régóta tervben van. Tv most lett, ezután már a box is hamarabb kerül a vásárlási listára. :)

A HUB-ba csatlakoztatott különböző eszközök nem zavarják be a tévét?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#100996) sandró60 válasza HoTaZo (#100995) üzenetére


sandró60
addikt

Azért mert pendrive-hez kevesebb áram kell.Ott elég a 0.5A
A winchesterhez meg több kell.Elvileg a vinyóban egy "tányér"van amire írja az adatokat.A nagy fordulathoz azért kell"energia".Vedd meg az aktív hub-ot nem lesz többé problémád az áramellátással :K
Példáúl ezt ;]
[link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#100997) HoTaZo válasza sandró60 (#100996) üzenetére


HoTaZo
addikt

Volt egy sejtésem, mert a videónál és zenénél kicsit cöcögött a HDD. Még jó, hogy nem tettem taccsra!

Na, akkor még egy dolog a listámra... :)

Köszi! :R

digikábeles: Ezt csak elfelejtettem leírni. A gondolat megvolt. Igaz, ehhez megint csak bővítenem kell a listámat. :D

[ Szerkesztve ]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#100998) digikábeles válasza sandró60 (#100996) üzenetére


digikábeles
aktív tag

Vagy SSD-t, az legalább teljesen zajtalan.

(#100999) sandró60 válasza digikábeles (#100998) üzenetére


sandró60
addikt

Sajnos nála nem a "hanggal"van probléma :D

(#101000) digikábeles válasza sandró60 (#100999) üzenetére


digikábeles
aktív tag

De gondolom, annak kisebb az áramfelvétele. Nincs felvevős tévém, nem ismerem a korlátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.