Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42851) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Üdv!

Gondolom vannak olyanok, akik Quickview tokot használnak....kérdésem, hogy mennyire kényelmes a mindennapi használatban?? Még láttam egy régebbi Tech2-s videót, ahol bemutatják mit is tud, azóta esetleg bővült a "kínálat" olyan programokkal, amik kihasználják ezt a képességet (pl időjárás, naptár, stb.)??

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#42852) tepenzed válasza hcs57 (#42847) üzenetére


tepenzed
őstag

én meg biztos vagyok abban,hogy meg fog...

(#42853) #84221696


#84221696
törölt tag

Sajnos az lg-nek az a legrosszabb tulajdonsága, hogy nem szereti a régebbi készülékeit. A 4X-et is olyan szinten leszarták, hogy csuda. Az ICS baromi jól futott rajta, ellenben a később kapott JB egy kaki. Onnantól kezdve meg semmi, csak a cm.
Én jövő héten szeretnék egy G2-t vásárolni magamnak és az L-el kapcsolatban nincsenek illúzióim. Ha lesz, elhiszem. :)
Ennek ellenére a G2 kell, mert a 4X-hez képest óriási lesz az előrelépés. :)

(#42854) tepenzed válasza #84221696 (#42853) üzenetére


tepenzed
őstag

legutóbb azt nyilatkozták,hogy mostmár tényleg foglalkozni fognak a kicsit régebbi készülékekkel is,úgyhogy szerintem a g2 még kap törődést :)

(#42855) atibuc válasza mediumgecso (#42851) üzenetére


atibuc
tag

A tok isten.
Ha jó minőségüt veszel.

Nem kell mindenért kinyitni. Pl.:hívásfogadás, indítás, sms fogadás, fényképezés.

Ha kinyitod akkor kényelmesen visza hajttható és a kamerát sem zavarja.
Én G3 rom-mal használom de még így sem zavaró a dolog.

Csak ajánlani tudom.

Minden annyit ér, amennyit fizetnek érte!!

(#42856) Zoja™


Zoja™
őstag

Na megjöttek a Spigen utánzat tokjaim. :DDD



(#42857) OgKush


OgKush
senior tag

Ez a fólia szerintetek milyen? 250ft csak.. :U

Valami olyan szilikon tokot tudtok ami nem vastagítja a készüléket, de mégis véd rendesen?

Zoooja

Most látom a tokodat, ezt hol vetted és mennyiért ha megkérdezhetem? Illetve mi a benyomásod róla?

[ Szerkesztve ]

(#42858) jolti05 válasza Quqesz (#42620) üzenetére


jolti05
őstag

Ezt a választ nem vettem észre. Köszi.
Bár csatlakozni nem tudok és ez továbbra is zavar.

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#42859) jolti05 válasza OgKush (#42857) üzenetére


jolti05
őstag

250 forintTÓL :) Becsapós. Biztos, hogy a G2-re nem ennyiért árulja.

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#42860) david_97


david_97
senior tag

Hát gyerekek az ütő megállott bennem mikor 1,5m magasból pofára ejtettem a telót egy ablak szegélyére :Y a tegnap feltett fóliám bánta "hála" de akkor is dafaq tegnap tettem föl :DDD

(#42861) Quqesz válasza OgKush (#42857) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem sima tpu tokom van és már kétszer megmentett a szívinfarktustól.....nem vastag és recés az oldala,ezért könnyű megfogni...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#42862) OgKush válasza Quqesz (#42861) üzenetére


OgKush
senior tag

Az olyan mint a S-Line?

fs-zsoci

Ja igen tényleg :(((
És tudsz valami fóliát ajánlani?

[ Szerkesztve ]

(#42863) Zoja™ válasza OgKush (#42857) üzenetére


Zoja™
őstag

Az aliexpress-ről rendeltem, 2db volt free shipping-el 1600 Ft. 2,5 hét alatt ide ért.
Eddig egyébként jó, de majd pár nap múlva kiderül, hogy mit bír.

[ Szerkesztve ]

(#42864) mouzrr válasza FrankMonzano (#42841) üzenetére


mouzrr
őstag

Ezt sajna nem tudom megmondani :(

(#42865) JNSK válasza Zoja™ (#42863) üzenetére


JNSK
aktív tag

Tudsz dobni egy linket? :) Ennyiért megéri! :D

(#42866) Ahanoiaid87


Ahanoiaid87
csendes tag

Sziasztok!

Kis segítségre lenne szükségem. Root-oltam a telefonomat, és szeretnék magyar nyelven tájékozódni hogy hogyan tudok pl. kamera mod-ot telepíteni, hogy működnek a backup programok, honnan szerezhetem be. Próbálkoztam XDAbbeb v5.00 APK-s kamera modjával de uhd felvétel tiszta pixel, homályosabb a fénykép is amit lő a gyárinál. Egyszóval nem a legjobb. Olvastam sokaknak a v3.20 jött be de azt nem apk ból kell telepíteni nem találtam értelmes leírást hogy hogyan/mivel kéne. Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni. Gyári Stock 4.4.2 D80220C+ROOT

(#42867) iceQ!


iceQ!
addikt

G2-re G3 UI? Mikor? Vagy ez is olyan hír mint az L? Lehet lesz lehet nem?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#42868) Zoja™ válasza JNSK (#42865) üzenetére


Zoja™
őstag

(#42869) tepenzed


tepenzed
őstag

amugy a CloudyG3-ba már benne van a kamera frissítés vagy még külön fel kell rakni,hogy jobb legyen?

(#42870) Danny365 válasza Ahanoiaid87 (#42866) üzenetére


Danny365
őstag

Az a baj, hogy az 5.0-t se tetted fel normálisan, nem elég az apk -t installálni. De ez mind le van írva a topikjaban, ahonnan leszedted az apk -t.

(#42871) istnag válasza Ahanoiaid87 (#42866) üzenetére


istnag
addikt

Pont a v3.20 -t lehet feltelpíteni apk-ból.

(#42872) Ahanoiaid87 válasza istnag (#42871) üzenetére


Ahanoiaid87
csendes tag

Csak annál oda van írva hogy: Custom recovery ONLY (és szerintem nekem olyan nincs)

(#42873) Ahanoiaid87 válasza Danny365 (#42870) üzenetére


Ahanoiaid87
csendes tag

Köszönöm a választ.

Tudom hogy valahol itt van a kutya elásva, de nem az angol az erősségem és nem tudom mit kéne még csinálni az apk telepítés után vagy előtt. :(

(#42874) redbiro


redbiro
őstag

[[ROM] [G2] [4.4.4] TeamEOS - The Revival || Nightlies]

ezt próbálta már valaki?

it never gets easier, you just go faster

(#42875) Bolond^^


Bolond^^
tag

A CloudyG3-nal mit takar a "Flash KitKat baseband"?

(#42876) OgKush válasza Bolond^^ (#42875) üzenetére


OgKush
senior tag

V20as baseband kell hozzá

(#42877) istnag válasza Ahanoiaid87 (#42872) üzenetére


istnag
addikt

(#42878) Ahanoiaid87 válasza istnag (#42877) üzenetére


Ahanoiaid87
csendes tag

Siker! Örök hála köszönöm szépen minden megy szépen :DD

(#42879) perge666


perge666
veterán

LG PC Suite alkalmazással hogy lehet a telefonfrissítés ellenőrzését elindítani?
Amikor rákattintok,azt írja hogy válasszam csatlakozási módként a PC Suite-ot,de olyan lehetőség nincs. :U :U

(#42880) JohnnyX válasza perge666 (#42879) üzenetére


JohnnyX
senior tag

Én a netről leszedtem a LG PC Suite alkalmazást, feltelepítettem a gépemre, elindítottam, majd utána kötöttem rá a telót gépre kábellel.

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#42881) HRicky


HRicky
tag

Sziasztok!
Minőségi tokot keresek a telefonhoz de nem tudok dönteni. Fontos hogy a szélességét ne nagyon növelje mert most épp egy kézzel tudom használni. Esetleg valakinek van Ballastic tokja? Ha igen milyen és megéri-e a 8000ft-ot?

(#42882) perge666 válasza JohnnyX (#42880) üzenetére


perge666
veterán

Én is ugyan így csinálom,de nem akarja az igazságot. :(
A telefont felismeri akárhogyan csatlakoztatom,de nem tudom a frissítést ellenőrizni,mást mindent tudok.

[ Szerkesztve ]

(#42883) Quqesz válasza perge666 (#42882) üzenetére


Quqesz
nagyúr

ahol beállítod az MTP-t,ott állítsd át lg PC suitra...de ha letöltöd az LG oldaláról a LG Mobile Support Tools-t azzal is tudsz frissíteni...először kiírja mi van a telódon és utána,hogy van-e frissítési lehetőséged....

OGKush
pont ilyenem van...nekem bevált,nem is nagyobbítja nagyon a telót és elöl is ráhajlik kicsit a kijelzőre,vmint könnyebb vele felvenni sík területről,mert az a recés rész segít ebben

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#42884) perge666 válasza Quqesz (#42883) üzenetére


perge666
veterán

Köszi így már sikerült,de 20C-nél nincs újabb frissítésem sajnos.:(
Kíváncsi voltam,mert reggel írták valakinek hogy az LG szoftverrel 20F-re frissítheti a telenoros telóját.
Nekem meg Telekomos van.

(#42885) Quqesz válasza perge666 (#42884) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én vodás vagyok és a D-ig jutottam,azóta sem gépen,sem ota-n nincsen frissebb...vszínű ez szolgáltató függő...de ezzel is elvagyok,kdz-vel meg nincsen kedvem szarakodni(4X-en elég volt)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#42886) cettlee


cettlee
őstag

olyat hogy lehet hogy a home gomb elhuzasakor nem a quickmemo es a google jelenik meg hanem az altalam kivalasztott programom? ezt a beallitast lattam g2 rweaksbox fizetos verziojaba, de nemtudom hogykell playen vasarolni. van ra mas megoldas?

(#42887) #84221696


#84221696
törölt tag

4X-en beleszaladtam egy problémába már régebben, de nemrég homályosítottak fel, hogy mi is az igazi baj.
Amikor online navigációt használok (Google Maps, Waze), akkor a gps jel úgy ugrál, mint kecskeszar a padlón, gyakorlatilag használhatatlanná téve az említett programokat. Az offline naviknál (rigo, navigon) ilyan probléma nincs.
A napokban hallottam, hogy ez azért van, mert ha mobilnetet használok, akkor a cellainformációból is szemezget adatokat. Na most, ha van egy online navigációm, amit szeretek is használni, akkor az elég gáz, wifit ugye meg nem vihetek magammal. :DDD. Ez nyilván szoftveres probléma. A G2-n tapasztalt valaki ilyet vagy ott már megoldott ez a probléma?

(#42888) perge666 válasza Quqesz (#42885) üzenetére


perge666
veterán

Jaja tutira szolgáltató függő. :K

(#42889) Illusion1010 válasza #84221696 (#42887) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Én még nem tapasztaltam ilyet G2-n, de annó a 4X HD-n sem, legalábbis nem rémlik.

(#42890) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ma megjött a Nilkin fóliám aki ilyenen töri a fejét annak bátran ajánlom nagyon jó és nagyon masszív na meg végre normális fényáteresztő képessége van nem úgy mint az előzőnek. :))

(#42891) tepenzed


tepenzed
őstag

elöbb felraktam a dorimanx kernelt majd utánna a cloudyt,viszont közbe eszembe jutott hogy a cloudy automatikusan települ gyárival és ilyenkor felülírja az elözőt nem? A beállításokban csak annyit ír,hogy kernel:3.4.100

Hogy tudom ellenőrizni,hogy a dorimanx pörög e?

(#42892) szabyka95 válasza SzlobiG (#42890) üzenetére


szabyka95
őstag

jah, en 3 hete hasznalom, meg nincs karc rajta, s a ragaszto is tart

(#42893) FrankMonzano válasza mouzrr (#42864) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Koszi azert a valaszt.

Nalam 20b soft van.
Erdemes ujabbra frissiteni,vagy nem fogok jol jarni ?

[ Szerkesztve ]

(#42894) trident1


trident1
tag

Most lehetőségem nyilna arra hogy lecseréljem S2 telefonom egy G2-re.Szerintetek érdemes?

(#42895) tepenzed


tepenzed
őstag

nem tudjátok hogy lehet az fb messengerre beállítani mondjuk egy kék ledet? leszedtem egy külön alkalmazást,rootolt a teló,de így sem mutatja,sőt ezzel egyáltalán nem jeleznek a redek,csak a gyárival,ott viszont külön appokra nem lehet beállítani :S

(#42896) darnyi válasza trident1 (#42894) üzenetére


darnyi
tag

Ha ráfizetnek még a G2-re , csak akkor. :K

[ Szerkesztve ]

(#42897) trident1 válasza darnyi (#42896) üzenetére


trident1
tag

A belső memóriát nem találod kevésnek?

(#42898) darnyi válasza trident1 (#42897) üzenetére


darnyi
tag

Nekem elég, de aki sok videót, játékot, képet akar tárolni a telón annak kevés lesz. A G2 egyetlen hibája a nem bővíthető memória. :((

(#42899) Musaka válasza tepenzed (#42895) üzenetére


Musaka
senior tag

"virágbolti" Light Flow tudja, nekem persze nincs ilyenem a telomon :)

(#42900) Mike81 válasza mediumgecso (#42851) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia! Én februar ota vagyok g2 tulaj. Az elso perctol kezdve ilyen tokban van es en meg vagyok vele elegedve. Nekem a mindennapi hasznalatban semmi hatranyt nem jelent a flip.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.