Hirdetés

2021. március 6., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#42801) Magnat válasza OgKush (#42800) üzenetére

Magnat
veterán

Én már az elsőnél is örültem :)

Egyébként vérlázítónak tartom, h ez egyáltalán kérdés egy ennyi idős modellnél, főleg, h még flagship is.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#42802) szabyka95

szabyka95
őstag

nemtudom volt-e mar de megkapjuk az android L t ! ;]

[ Szerkesztve ]

(#42803) vadászcsiga válasza danee992 (#42799) üzenetére

vadászcsiga
félisten

Van valami megoldás arra hogy a playben láthatatlan legyen a chrome, tehát hogy ne ajánlja fel állandóan a frissítést? Root van

https://www.facebook.com/sniperstraps/

(#42804) Tonimcfish válasza szabyka95 (#42802) üzenetére

Tonimcfish
tag

nem, nem volt még :)))))))

P20 PRO Black

(#42805) tepenzed

tepenzed
őstag

srácok elvileg jön android L jövő tavasszal! Jah és új ui! [link]

(#42806) alex devil válasza tepenzed (#42805) üzenetére

alex devil
senior tag

És miben lesz jobb mint a KK? Nem kötözködök csak érdekel.

Xiaomi Mi9

(#42807) #84221696

törölt tag

Nem tudjátok, lesz L a G2-re? :DDD

G2-ből elvileg van piros és arany is. Erről valakinek tapasztalat?

(#42808) tepenzed válasza #84221696 (#42807) üzenetére

tepenzed
őstag

aranyat még nem láttam,pirosat meg csak gsm boltban :S

(#42809) Mike81

Mike81
aktív tag

Sziasztok! Valaki tud abban segíteni hogy az Időkép widgetet valahogy ki lehet rakni 5×2 ablakban? Mintha valaki írta volna régebben hogy valamelyik launcher engedélyezi az 5×2 ablakot is. A segítséget előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#42810) iceQ! válasza OgKush (#42800) üzenetére

iceQ!
addikt

kamu az egész :W

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung Note 10+ Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Audi A3 1.9 TDi ALH

(#42811) Danny365 válasza Mike81 (#42809) üzenetére

Danny365
őstag

Nova Launcherben pl. lehet akár 12x12-es rácsod is. Gondolom Apex is tudja. Mást nem is próbálgattam, mert nálam a Nova a nyerő magasan.

(#42812) Quqesz

Quqesz
nagyúr

Hallottátok már,hogy lesz.....:DD

HRicky
Sztem meg menj be egy boltba(mm,tré,stb) és lesd meg,aztán dönts....a pirost vki írta,hogy nem anyagában szinezett,ezért le tud kopni idővel a piros szín...

[ Szerkesztve ]

Kínai ügynök vagyok, ezért vettem huaweit...

(#42813) Looserke válasza Quqesz (#42812) üzenetére

Looserke
őstag

L? :K

(#42814) Quqesz válasza Looserke (#42813) üzenetére

Quqesz
nagyúr

Tényleg?!?! :DD

(#42815) iceQ! válasza Quqesz (#42814) üzenetére

iceQ!
addikt

HOL? :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung Note 10+ Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Audi A3 1.9 TDi ALH

(#42816) reflxx

reflxx
aktív tag

Sziasztok! Valaki közületek vett már 9H nevű üveg fóliát (vagy mi az.,)? Ha igen, vélemény? illetve ha e-bayről vette jöhetne egy link is! :R :R

Előre is köszi!

The closer you are to death, the more alive you feel. - James Hunt

(#42817) Danny365

Danny365
őstag

Amúgy jó dolog ez a G3 UI és L frissités (ha tényleg igaz, én addig nem hiszem el, amig a két szememmel nem látom), de mire kiadják ezt a frissitést, a G3 UI annyira nem is lesz ütős, mert nagyon fapad lesz az új Material Design-hoz képest.

Ha nem lesz rá módom lecserélni az új Nexusra a G2-t idén, akkor én biztos, hogy az L megjelenésével csak AOSP ROM-okon fogom tolni.

[ Szerkesztve ]

(#42818) Quqesz válasza doczens (#42766) üzenetére

Quqesz
nagyúr

Szia
Asszonynak vettünk Z1c-t és így látom mit tud a két teló...szal jó döntést hoztál,nekem is bejött a sony kinézete,de funkciókban silányabb(csak pár:knock on,csendes mód,kezdőlap forgatás,stb...mikor állítgattam be neki volt az az érzés,hogy bakker ez sincs benne,ezt sem tudja.....),gyengébb az akkuideje és szeret lefagyogatni pl fényképezéskor.....a g2 sem tökéletes,de sztem jobb...

[ Szerkesztve ]

(#42819) neo_xperia válasza iceQ! (#42815) üzenetére

neo_xperia
aktív tag

Ez komoly ? :Y
Mikor ? :))

P30 Pro

(#42820) tothgergo90

tothgergo90
tag

Próbálta már ezt valaki?

[ Szerkesztve ]

(#42821) Mike81 válasza Danny365 (#42811) üzenetére

Mike81
aktív tag

1000 köszönet 😀

(#42822) nevem.senki

nevem.senki
tag

Sziasztok. Még 2 hét és én is G2 tulaj leszek. Pár hete bőszen olvasgatom a fórumot és már nagyon csorog a nyálam érte :))
Ami még tuti lesz hozzá (a t-s, 16GB os telóhoz):
[link] (32GB)
és egy
[link]
Bluetooth headset érdekelne még hozzá, de azt nem sikerült eddig választanom. Esetleg pár javaslatot szívesen fogadnék. Előre is köszönöm!
Szép estét!

[ Szerkesztve ]

"STAY COOL, BE TUF"

(#42823) iceQ!

iceQ!
addikt

G3 UI mitől jobb mint a G2?

(#42824) david_97 válasza tothgergo90 (#42820) üzenetére

david_97
senior tag

Én azzal csináltam meg,10 perc és mehet a dual window nézet :DD

(#42825) tothgergo90 válasza david_97 (#42824) üzenetére

tothgergo90
tag

király, akkor simán ment minden nálad..
én is feltolom

(#42826) Zoja™ válasza Danny365 (#42817) üzenetére

Zoja™
őstag

CM12-ként biztos lesz módunk kipróbálni az L-t, bár szívesebben használnék egy tiszta AOSP-romot, minden utólag hozzáadott ficsőr nélkül.

(#42827) tothgergo90

tothgergo90
tag

jó pár héttel, talán már hónappal is ezelőtt volt téma a kamera modolása.
elnézést, hogy nem olvasok ennyit vissza, de mint ahogy írták előttem is.. igen csak pörög a fórum.
szerintetek melyik a legjobb cam mod a G2-re, amivel a legtöbbet lehet kihozni a lencséből?

(#42828) Bolond^^ válasza reflxx (#42816) üzenetére

Bolond^^
tag

Nem voltál te véletlenül Optimus 2X-es annak idején? :)

[link] én ezt vettem meg, sajnos még nem ért ide, de mások jót mondanak róla. Én szeptember 1-re várom. :))

-------
Másik dolog: Ha belefogok a rootolásba és valami nem jól sül el, megvan rá az esély, hogy totál téglává varázsolom a telefont?

[ Szerkesztve ]

(#42829) Danny365 válasza Zoja™ (#42826) üzenetére

Danny365
őstag

Ezzel én is igy vagyok, főleg, hogy ma már a CM sem az, mint volt pár éve - szerintem. Én legalábbis szivesebben teszek fel egy ParanoidAndroidot, mint egy CM-et...

@Bolond^^
Nyugodtan rootolj; nem tudom elképzelni, hogy rootolás során hazavágd a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#42830) tothgergo90 válasza Bolond^^ (#42828) üzenetére

tothgergo90
tag

szerintem téglázni nem lehet, viszont nálam csinált egy hard reset-et.
töltsd le a legújabb ioroot25-öt, ne azt ami itt van az összefoglalóban link-ként megadva.
azzal menni fog egyből.. nem lesz gebasz, ha mindent a leírtak alapján csinálsz

(#42831) tothgergo90 válasza Danny365 (#42829) üzenetére

tothgergo90
tag

(#42832) Danny365 válasza tothgergo90 (#42827) üzenetére

Danny365
őstag

Igazából nincs nagyon választék, még mindig xdabbeb modja a legjobb, az 5.0 verzió.

Ehhez külön van egy kamera app, tehát nem cseréli le a gyárit (ugyanolyan ránézésre, de mégse), viszont kell hozzá flashelni a binary/driver pakkot is, a topikjában megtalálod.

Annyi, hogy ebben normál módban sötétebb körülmények között zajosabb a kép, igy ilyenkor az automatát, éjszakai módot használd, ha esetleg zavarna a zaj.

(#42833) Zoja™ válasza Danny365 (#42829) üzenetére

Zoja™
őstag

Szerintem olyan a CM, mint pár éve volt. De pont ez a probléma (?) vele, hogy mikor megálmodták a rendszert, akkor több új és hasznos dolog volt benne, mint a stock romokban. Viszont mára a stock romok tudása utol érte a CM ,,innovációit", némely pedig túl is szárnyalja azt.

Nem hoz már egy-egy új CM kiadás annyi pluszt, mint régebben.

Más: A Nexus 5 és a G2 hardvere szinte szögre megegyezik, nincs rá mód, hogy portolni lehessen a pure androidot a mi telefonunkra?

[ Szerkesztve ]

(#42834) Danny365 válasza Zoja™ (#42833) üzenetére

Danny365
őstag

Én most elsősorban arra gondoltam, hogy ma inkább előbb raknak a ROM-okba új feature-öket, minthogy a tök alapvető hibákat és hiányosságokat kijavitsák. Most nem feltétlen a G2 ROM-ról beszélek, hanem úgy általában a CM-ről. Neten is sok embertől olvasni, hogy ma már bizony nem a CM a number one. Pár éve a custom ROM kb. egyenlő volt a CM-mel, ma már eléggé megkopott a neve. Szerintem. Meg még sokak szerint.
Persze nem rossz, nem azt mondom.

Az utóbbi valamirevaló egyedi cucca a Theme Engine volt, ami viszont tényleg király.

(#42835) FrankMonzano

FrankMonzano
őstag

Sziasztok!
A telenoros g2-re a 20b soft a legujabb??
Nem talal ennel ujabb frissitest.

[ Szerkesztve ]

(#42836) Zoja™ válasza Danny365 (#42834) üzenetére

Zoja™
őstag

Így már értem, mire is gondoltál. Ebben viszont teljesen igazad van.

Nem nagyon foglalkoztam még CM moddolásával, utoljára még az S3 minim lelkébe másztam bele brutálisan. Viszont egyre nagyobb késztetést érzek arra, hogy kigyomláljak egy CM-et, áttémázzam az egész rendszert az L mintájára, de közben az olyasmiket mint a theme engine, performance control és egyéb ficsőrök kukázzam.

[ Szerkesztve ]

(#42837) Bolond^^

Bolond^^
tag

Sikerült a root. juppijé. :DD
Pár kérdésem viszont lenne ezzel kapcsolatban, akkor most van recovery-m és szedhetem le a ROM-okat, aztán tolhatom felfele? vagy még tennem kell valamit? :B

Viszonylagosan otthon vagyok (inkább voltam) már a ROM, kernel stb felrakásában, mert 2 éve Optimus 2x-em volt rootolva és sokszor cserélgettem ide-oda mindent. Csak utána 2 évig iOS-ben utaztam, aztán most újra idekerülve le kell porolni az agyamnak ezt a részét :)

[ Szerkesztve ]

(#42838) mouzrr válasza FrankMonzano (#42835) üzenetére

mouzrr
senior tag

Nem, 20f, gépen kell frissíteni az lg progival

(#42839) tothgergo90 válasza Bolond^^ (#42837) üzenetére

tothgergo90
tag

legfelül az összefoglalóban mindent pontosan leírtak a szakik (hála Nekik), azok alapján nyugodtan eljárhatsz.
ezután kelleni fog egy recovery.. utána jöhet a ROM-olás... kernel csere modolás stb

(#42840) Bolond^^ válasza tothgergo90 (#42839) üzenetére

Bolond^^
tag

Megvan minden :)
EFS is lementve a TWRP-vel, már csak azt nem tudom, hogy ezt hol találom?
Na meg most már érdekelne, hogy kinek milyen ROM & kernel vált be, főleg, olyanra lennék kíváncsi amivel sokat javul a kamera :)

(#42841) FrankMonzano válasza mouzrr (#42838) üzenetére

FrankMonzano
őstag

Koszi.
Ota-n miert nem szedi le ?

(#42842) Illusion1010 válasza Illusion1010 (#42519) üzenetére

Illusion1010
senior tag

Megoldódott. Itt leírtam, ha esetleg más is belefutna hasonló hibába.

[link]

(#42843) OgKush válasza iceQ! (#42810) üzenetére

OgKush
senior tag

Miért? Azert abban realitás, hogy a 2.legjobb telojukra van olyan support, hogy kapjon egy L-t az uj ui-al a teló, eléggé gáz lenne ha nem kapna.. :U

(#42844) Zoja™ válasza OgKush (#42843) üzenetére

Zoja™
őstag

Nem az LG lenne az első gyártó, amelyik megfeledkezne az egyik flagship telefonjáról.
Viszont az is igaz, hogy a magyar support sok esetben információ hiányban küszködik.
Az F6 frissítése kapcsán is sok user azt a választ kapta e-mailben, hogy nem tudják, vagy nem lesz frissítés a telefonjukra, közben még is lett.

[ Szerkesztve ]

(#42845) iceQ! válasza Zoja™ (#42844) üzenetére

iceQ!
addikt

Telefon elbírná az L-t... Még van egy 4.4.3-as frissítés is meg egy 4.4.4-es is. De azért jó lenne ha egyből az L jönne :DD

(#42846) Zoja™ válasza iceQ! (#42845) üzenetére

Zoja™
őstag

Elég időtálló hardver van a telefonban, így még sok frissítést elbírna.
Viszont mivel az L még amúgy is csak developer preview-ban létezik és a hivatalos verzió október-november környékén fog megjelenni, így egyelőre kár azon rugózni, hogy lesz e frissítés a G2-re. Ha lesz is, az még legalább fél év.

(#42847) hcs57 válasza Zoja™ (#42846) üzenetére

hcs57
őstag

Aaz LG kiadta a G3-t, így nem fog már a G2-re megjelenni... sajnos.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#42848) SztiviVander válasza hcs57 (#42847) üzenetére

SztiviVander
őstag

és ezt a magabiztos kijelentést mire is alapozod?

(#42849) schferenc77 válasza hcs57 (#42847) üzenetére

schferenc77
aktív tag

Valaki linkelt már itt vagy a mélyvíz topikban egy hírt, hogy a G3 UI és az L is meg fog jelenni a G2-re...

(#42850) perge666 válasza schferenc77 (#42849) üzenetére

perge666
addikt

Az elmúlt 24 òràban legalàbb 5-en. :DDD

“ Doki, figyeljen! Nem kell más, csak egy kis plutónium. “

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.