Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42401) Gaberking válasza gretzky77 (#42400) üzenetére


Gaberking
senior tag

Nyugodtan megcsinálhatod!

(#42402) szabyka95 válasza gretzky77 (#42400) üzenetére


szabyka95
őstag

Ha nem tomorited akk hamar megvan, ha igen, akkor kb 10 p, nekiallhatsz

(#42403) Bobm


Bobm
tag

Lehet hogy volt már de nem találtam ezért meg kérdezem. Most készülök venni egy G2 és az lenne a kérdésem hogy alul a gombok játék közben eltünnek vagy sem. Persze ezt úgy gondolom hogy minden féle root és más program nélkül.

Privát üzenetre illik válaszolni! OnePlus One 64GB (12S)

(#42404) Danny365 válasza Bobm (#42403) üzenetére


Danny365
őstag

Ez a játék fejlesztőjén múlik egyedül. Roottal, custom ROM - mal persze megoldható.

(#42405) Bobm válasza Danny365 (#42404) üzenetére


Bobm
tag

Igazából 2 érdekelne Real Racing 3 és a Fifa 14

Privát üzenetre illik válaszolni! OnePlus One 64GB (12S)

(#42406) Zoja™ válasza Bobm (#42403) üzenetére


Zoja™
őstag

Kijelző/előlapi érintő gombok/rejtett előlapi érintő gombok.
Ebben a menüben lehet beállítani, hogy mely alkalmazásokban tűnjön el az alsó navigációs sáv.
Nem kell root, gyárilag tudja a stock rom.

(#42407) gretzky77 válasza Zoja™ (#42406) üzenetére


gretzky77
veterán

Nekem ilyen nincs csak hogy átlátszó háttér!?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#42408) Zoja™ válasza gretzky77 (#42407) üzenetére


Zoja™
őstag

Na ezt benéztem... :W
Jelenleg Cloudy G3-on vagyok, ebben van ilyen menüpont. De úgy rémlik, hogy a stock v20f-en is megvan ez a menü, de lehet kihagy az agyam.

Sorry srácok. :R

(#42409) Bobm válasza Zoja™ (#42408) üzenetére


Bobm
tag

Szóval csak akkor lehet teljes képernyő ha rootolom vagy másik romot teszek rá.

Privát üzenetre illik válaszolni! OnePlus One 64GB (12S)

(#42410) gretzky77 válasza Zoja™ (#42408) üzenetére


gretzky77
veterán

Nekem 20f van, de nincs ilyen! Melyik cloudy van fent most tervezem feltenni az 1.3at! Írnál pár dolgot milyen? Működik minden benne? Miracast, távirányító stb!? Köszi

Bobm a real racing3 most nincs fent(de volt) de úgy rémlik hogy ott eltűnik a sáv a fifa14-et nem tudom!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#42411) Zoja™ válasza Bobm (#42409) üzenetére


Zoja™
őstag

Úgy néz ki igen, sajnos csak ezek a lehetségeid vannak.

gretzky77: Cloudy G3 v1.3-at használom, 2 napja van fent, eddig jónak tűnik.
A miracast-ról nem tudok nyilatkozni, mert nincs olyan tv-m, amin kipróbálhatnám.
A QRemote több készüléket kezel mint az 1.2-es verzió, de még így sem annyit mint a stock G2 rom.
Általános sebességben is fejlődött, nagyon minimális laggot produkál, de nem többet, mint egy szűz gyári rom.
Összeségében viszont nekem bejött, nyugodt szívvel tudom ajánlani.

[ Szerkesztve ]

(#42412) Bobm válasza Zoja™ (#42411) üzenetére


Bobm
tag

Kár :( . Köszi a válaszokat Lehet hogy holnap már én is a G2 fogom használni persze csak akkor ha mostani telefonomat eltudom adni

Privát üzenetre illik válaszolni! OnePlus One 64GB (12S)

(#42413) gretzky77 válasza Zoja™ (#42411) üzenetére


gretzky77
veterán

?
Ha töltőre dugom mehet a Romtelepítés vagy fel kell tölteni? Milyen a cloudy g3?

Köszi akkor majd tesztelem a miracast plusz egyebeket, üzemidő milyen? Bluetooth, wifi, GPS ezek mennek rendesen ugye? Kamera?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#42414) Zoja™ válasza gretzky77 (#42413) üzenetére


Zoja™
őstag

Fentebb szerkesztve írtam pár dolgot a cloudyról.
Általánosságban minden androidos telefonnál érvényes az, hogy legalább 50%-os töltöttséggel kezdjünk romot cserélni.
Jelen esetben viszont működő twrp-nél tölteni is lehet a telefont recovery módban, így megoldható az elképzelésed.
De az ördög nem alszik, így a biztonság kedvéért legyen szufla az akksiban, mikor neki kezdesz.

(#42415) gretzky77 válasza Zoja™ (#42414) üzenetére


gretzky77
veterán

Most töltőm épp azt megvárom hogy eleje az 50-60%-ot

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#42416) gretzky77 válasza gretzky77 (#42415) üzenetére


gretzky77
veterán

Mit kell beállítani wipenal ha szeretném hogy a belső memória maradjon?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#42417) tothgergo90


tothgergo90
tag

Használ valaki ilyet? Mi róla a tapasztalat? Megéri beszerezni egy ilyet? [link]

(#42418) neo_xperia válasza tothgergo90 (#42417) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Biztos jó.Én hasonlót rendeltem,de az csak 900 ft.

(#42419) JNSK válasza neo_xperia (#42418) üzenetére


JNSK
aktív tag

Tudsz adni egy linket, h honnan rendelted?

(#42420) istnag válasza mouzrr (#42399) üzenetére


istnag
addikt

Én sima Chrome t, akkor valószínű ezt nem szereti.

(#42421) gretzky77


gretzky77
veterán

Na feltettem a Cloudy 1.3-at egyelöre jòl muzsikàl!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#42422) vadászcsiga válasza istnag (#42384) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A 35-től kezdődő verziószámú Chrome-ok mind ilyenek. Én is sokáig nem értettem mi van, az android alkalmazásik topikban mondták meg a tutit.
Én a 34.0.1847.114 számút használom, abban nem akad a bill

(#42423) istnag válasza vadászcsiga (#42422) üzenetére


istnag
addikt

Fas.a. Köszönöm szépen. Most feltettem a Chrome Beta t, hogy ez mennyivel jobb,mint a sima. :Y
Egyébként megfigyeltem, hogy kijelző lezárás és feloldása után egyből tovább megy. :((

[ Szerkesztve ]

(#42424) vadászcsiga válasza istnag (#42423) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Chrome/béta egy kutya. Ha a vissza gombbal lecsukod a billt akkor is. Kikísérleteztem mindent már mire felvilágosítottak.

(#42425) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok!
Telefon vásárlása élőt állok, és nagyon a g2 felé kacsingatok, viszont ez a hátlapon lévő gombos megoldás aggaszt, nem zavaró amikor leteszitek asztalra a a telefont, illetve nem kopik a gombról a festék?
s4 és g2 között vacillálok, vélemény? :B

(#42426) wyzard válasza OgKush (#42425) üzenetére


wyzard
tag

Szia!

Mit értesz az alatt, hogy 'nem zavaró amikor leteszitek az asztalra...' ? Stabilan fekszik, ha arra gondolsz.
A gombok nem érnek le a felületre ha leteszed a telefont, van a középső (bekapcsoló) gomb mellett a két oldalán egy kis perem, az ér a felületre.

Fateromnak S4-e van nekem G2-m, így mindkettő volt már eleget a kezemben. Én a G2 mellett döntenék, ha most vennék, de persze ez 100%-osan szubjektív. Az S4-nek egyedül a kijelzője az, amit néha szebbnek találok a G2-énél. Valahogy olyan élénkebb, kontrasztosabb, de ritkán vagyok így és teljesen elégedett vagyok a G2 kijelzőjével is. :)

[ Szerkesztve ]

(#42427) OgKush válasza wyzard (#42426) üzenetére


OgKush
senior tag

Én sokszor van, hogy leteszem a telefont és úgy írok rajta, érintős tollal, ezert kérdezem, hogy neme billeg, ilyenekre gondoltam.

Egyébként láma kérdés következik, de melyiknek van jobb procija? Mert egyik 8 mag a másik 4, viszont órajelben elég nagy az eltérés.

(#42428) wyzard válasza OgKush (#42427) üzenetére


wyzard
tag

Gondolom ha írsz, akkor meg kell támasztanod picit valamelyik kezeddel. Úgy nem fog billegni. Egyébként jobbra ill. balra is billeg kicsit, ha asztalra rakod és lenyomod valamelyik oldalát.

De meg kell valahogy támasztanod írás közben, úgy meg már nem billeg.

Szerintem mindkettőben 4 magos proci van. :B Az S4-ben Krait 300-as 1,9 Ghz / mag, a G2-ben Krait 400-as 2,26 Ghz / mag. Szerintem a processzor akkor fontos, ha valami nagyon erőforrásigényes cuccot akarsz futtatni. Szerintem böngészni, levelezni, zenét hallgatni, filmezni teljesen mindegy, hogy melyiket veszed. Sőt, szerintem játékoknál is kevés az olyan, amihez ne lenne elég bármelyik (biztos akad, de szerintem elég ritka).

[ Szerkesztve ]

(#42429) OgKush válasza wyzard (#42428) üzenetére


OgKush
senior tag

Igen, gondoltam, hogy kicsit billeg, de igazából tokban lenne, az meg van annyira vastag, hogy megtámassza.

innen vettem a 8 magot, nem fogok vele szerintem nagyon játszani, aztán ki tudja ;] Csak kérdeztem :D

Köszi a válaszokat egyébként! :R

(#42430) JNSK válasza OgKush (#42429) üzenetére


JNSK
aktív tag

Szia! Tokban minimalis a billeges (sline tok)

(#42431) wyzard válasza OgKush (#42429) üzenetére


wyzard
tag

Tokban aztán végképp nem fog billegni szerintem.
Szerk.: Megelőztek a válasszal, de akkor jól gondoltam. :)

"Quad-core 1.6 GHz Cortex-A15 & quad-core 1.2 GHz Cortex-A7"

Jajj de ... vagyok. Sry. Kicsit álmos vagyok még. 8 mag összesen igen, de nem megy egyszerre mind. 4 erősebb, 4 pedig energiatakarékosság miatt van benne.

[ Szerkesztve ]

(#42432) Danny365 válasza wyzard (#42431) üzenetére


Danny365
őstag

Igazából többféle S4 létezik, amit ő linkelt, meg amit te is idéztél, az valóban nyolc magos (2x4), de egyszerre csak négyet használ. Tehát mikor kell neki a póver, akkor a Cortex A15-re kapcsol, mikor nem kell neki annyi erő, akkor az A7-re.

Azt nem tudom, nálunk ilyet kapni-e, vagy a Snapdragonös verziót.

szerk.: no, mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#42433) wyzard válasza wyzard (#42431) üzenetére


wyzard
tag

Na, megint kifutottam már a szerkesztési időből. Fáradtan nem fogok többet írni azt hiszem. :)
Több 'verzió' van S4-ből, én csak az itthon kaphatót ismerem és ki is ment a fejemből, hogy létezik Exynos 8 magos verzió is. Elnézést a félrevezetésért. :R

Szerk.: Danny: igen, közben eszembe jutott. Faterom itthon vette és én arra gondoltam csak, a más régiókban kapható verziókat hajlamos vagyok elfelejteni. :B

[ Szerkesztve ]

(#42434) drmotto


drmotto
őstag

Itthon az I9505 jelű négymagos kapható a legtöbb helyen, de elvétve hozzá lehet jutni GSM boltokban a 8 magoshoz is. A többség azonban a 9505.

(#42435) Takuun


Takuun
aktív tag

Telenor-os LG G2 Android rendszer 4.2.2
Van ennél frissebb rendszer? Ha igen, hogyan tudom leszedni? A készülékem nem jelzi, hogy lenne új frissítés rá, de miért?

(#42436) Azharel


Azharel
aktív tag

1,5 hete küldtem be gls-el az LG szervizbe a telefonomat, mert a telemax szétbarmolta a hátlapot, koszos volt a kamera lencse és nem volt download mode-om. Hátlapot teljesen kicserélték, kamerát kitisztították, de hogy új szoftvert nem raktak fel az 100%, toltak egy hard resetet aztán nesze paraszt egyél. Így most továbbra sincs download mode, és biztosan nem volt szotver frissítés mert ugyan azok a system appok hiányoznak mint amit kitöröltem rootal (cella információ, hangouts, vutalk)

(#42437) tepenzed


tepenzed
őstag

Szerintetek az lg g2 32gb megéri 110ért? 2 év gyári garancia,de állítólag nagyon gyakori az érintő meghibásodása,sárgásodása,nyomáskor torzul?! Van valami megbízhatóbb alternatíva esetleg?

(#42438) alex devil


alex devil
senior tag

Találkozott már valaki olyan fóliával ami nem lesz ujjlenyomatos mint állat?

S23

(#42439) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok!

T-Mobile-os G2-es megérkezett. Na már most nekem a T-s szoft nem tetszik. Szeretnék rajta ROM-ot cserélni méghozzá CSAK GYÁRI FÜGGETLEN romra. 4.4-et szeretném rárakni!

Hogyan tudnám ezt megoldani? (OFFLine frissítővel csak)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#42440) pusihusi válasza iceQ! (#42439) üzenetére


pusihusi
addikt

Igen, Kdz-vel rootolás nélkül, ahogy az 1 hsz. írva van.

Üdv. Feri!!

(#42441) iceQ! válasza pusihusi (#42440) üzenetére


iceQ!
addikt

Egyelőre nem szeretnék root-ot! Egy napos sincs a teló és már rútolok :D

Melyik a legfrissebb gyári rom? :F

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#42442) #84221696 válasza iceQ! (#42441) üzenetére


#84221696
törölt tag

[innen] válogathatsz. :)

(#42443) iceQ! válasza #84221696 (#42442) üzenetére


iceQ!
addikt

Köszi! Annyi kérdés még hogy ezek 4.4-es ROMok?

Továbbá ez magyar gyári rom jó nekem vagy érdemes más országét rakni?

198 6HU/HUNGARY_OPEN_16G V20F LGD802 1.63 GiB 686

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#42444) pusihusi válasza iceQ! (#42443) üzenetére


pusihusi
addikt

:K :K Minek a külföldi?

Üdv. Feri!!

(#42445) expendables válasza iceQ! (#42443) üzenetére


expendables
aktív tag

Üdv. Tulajdonképpen bármelyiket felteheted és gariztatás esetén sincs gond. Legalábbis nekem ezt mondták a szervízben,hogy amíg gyári LG rom van fent,addig él a gari és mindegy,hogy melyik.

(#42446) iceQ! válasza pusihusi (#42444) üzenetére


iceQ!
addikt

Köszi Srácok! :)

Akkor amit másoltam azt tolom rá...ja és ez 4.4-es? :U

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#42447) Laca0


Laca0
addikt

Feltettem ez az új kamera programot: XCamLG_v5.0.0.apk
Már nincs fent az XDA-n a korábbi kamera patch.
Nektek ez mivel jobb, mint a gyári? Mert néhány plusz funkción kívül semmit sem látok rajta. Ráadásul azok sem igazán működnek. Pl. hiába választok 60fps-os video felvételt, a mediainfo progi a pc-n csak 15fps-nek látja ugyanúgy, ahogy a gyári programmal felvett videokat is.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#42448) Danny365 válasza Laca0 (#42447) üzenetére


Danny365
őstag

Binary/driver csomagot flashelted hozzá? Amúgy a 60 fps megy gond nélkül nálam.

(#42449) akooos válasza iceQ! (#42446) üzenetére


akooos
veterán

Igen, 4.4. Ami V20X az 4.4 :)

(#42450) perge666 válasza OgKush (#42425) üzenetére


perge666
veterán

Nekem is ez a kettő volt a kiszemelt,végül az LG lett.:)
Nekem tokba van,és nem kopik a hátulján a gomb.
Szerintem nagyon jól kitalálták hogy ott legyenek a gombok,bár mielőtt kézbe vettem volna engem is aggasztott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.