Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42151) gretzky77 válasza Summer Boy (#42149) üzenetére


gretzky77
veterán

Beállítás, internetmegosztás és hálózatok, mobilhalozatok

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#42152) Summer Boy válasza szabyka95 (#42150) üzenetére


Summer Boy
csendes tag

Köszi. Csak holnap találkozom vele, de majd kipróbálom :)

(#42153) gretzky77


gretzky77
veterán

Azt be lehet valahogy állítani, hogy ha MTP módban csatlakozzatok akkor gyorsabb legyen a fájlátvitel?

Ha az offline updaterrel felteszem a 20f szoftot az kB meddig tart illetve töröl mindent?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#42154) gretzky77 válasza szabyka95 (#42150) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi ez nekem is új volt!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#42155) szab.tam válasza Summer Boy (#42149) üzenetére


szab.tam
nagyúr

értem, jogos. :)
(csak azért kellett rákérdeznem, mert más is lehetett volna...)

****

(#42150) szabyka95
megnéztem, nálam nem jön elő.
jobb oldalon a kapcsolóra, vagy a bal oldaln kell hoszan nyomni?

szerk
tök mindegy, hogyan nyomom, csak az alkalmazásonkénti forgalmazott adatmennyiség lista jön elő

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#42156) szabyka95 válasza szab.tam (#42155) üzenetére


szabyka95
őstag

Amikor lehuzod a statusbart, ott van a data ikon, amivel bekapcsolod, arra nyomj hosszan
Maskepp is ellehet erni de ez a legrovidevb

(#42157) szab.tam válasza szabyka95 (#42156) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ööö izé, megnéztem:

-> / hálózat típus.
hát ja.
hacsak így nem.... :DDD

****

thx. :)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#42158) Fredy02


Fredy02
tag

Ezzel a [link] kijelző elfolyásos dologgal nem vagyok kibékülve írjátok le többet a véleményeteket nálatok tapasztalható ilyen, azért zavar mert sima használatnál is észre lehet venni. Vajon el küldenének ha gariztatni akarnám? :U Elnézést hogy újból felhoztam, de tényleg tanácstalan vagyok van aki azt mondja hogy ez természetes más meg szintén hibának titulálja A videón nem látni a nyomás erejét de ne arra gondoljatok hogy kb átnyomom az ujjam a kijelzőn, ez kb egy sima kopp ereje lehet.

[ Szerkesztve ]

S23U

(#42159) szabyka95 válasza Fredy02 (#42158) üzenetére


szabyka95
őstag

sima hasznalatnal eszre lehet venni ? nyomod a kijelzot?

(#42160) fery02 válasza gretzky77 (#42153) üzenetére


fery02
addikt

Csak arra tudok válaszolni, hogy offline updater nem fog törölni semmit sem a telódról.
Viszont új szoft. felrakásánál ajánlott az előtte-utána Hard Reset.

Fredy02:
Nekem is elfolyódik valamennyire a kijelzőm enyhe nyomás hatására is.
Most próbáltam ki én is sötétszürke képnél, magas fényerőn.
Nálam talán lehet nem ilyen mértékű az elfolyás, meg fektetett módban inkább csak a kijelző alsó részénél jellemzőbb. Ja és nem annyira szabályos körökben, mint nálad.

De hétköznapi használatban ebből semmit sem veszek észre, nem tudom nálad olyankor is zavaró-e.
Arról meg fogalmam sincs, hogy ezzel be lehet-e vinni garanciáztatni, bár jobban belegondolva jogosan várhatná el egy ilyen kategóriás telónál az ember, hogy ne legyen vele ilyen.
Én biztos nem fogom emiatt javíttatni, amíg nem fog zavarni a hétköznapokban.

Quqesz (#42146):
Ezt így nem próbáltam még, meg valamiért nem is gondoltam rá, de nem is hangzik rosszul. Köszi!
A zárójeles rész jó ötlet. :)

[ Szerkesztve ]

(#42161) alex devil


alex devil
senior tag

Nem használja senki a felhőt? Hogyan kell beállítani, hogy automatikusan feltöltse a képeket?

S23

(#42162) mouzrr válasza alex devil (#42161) üzenetére


mouzrr
őstag

Használd a Google plus feltöltését vagy szedd le a Dropboxot<-- nekem ez jobban tetszik, egyszerűbb, gyorsabb.

(#42163) fecs válasza alex devil (#42161) üzenetére


fecs
senior tag

Én Dropbox-ot és Google fotók-ot használtam, ahol be lehet állítani az automatikus feltöltést. Azt is lehet választani, hogy csak wifi-ről menjen a feltöltés. Melyiket próbálod?

Pixel 6a

(#42164) alex devil válasza fecs (#42163) üzenetére


alex devil
senior tag

A box-ot próbáltam, ahhoz jár 50GB tárhely ha Lg telefonod van. A dropboxot és a google drive-ot tudom hogyan kell használni.

[ Szerkesztve ]

S23

(#42165) mouzrr


mouzrr
őstag

A kamera fölött van egy mágnes? Ez játszik szerepet a flip tokoknál a képernyő felébresztésében?

(#42166) neo_xperia válasza alex devil (#42164) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Én mindhármat használom, sajnos a box-nál nincs automaikus mentés mint a g+-nál és a dropboxnál :((
Van viszont-ahogy írtad 50 Gb tárhely az LG tulajoknak.

(#42167) gretzky77 válasza neo_xperia (#42166) üzenetére


gretzky77
veterán

És ezt az 50gigát, hogy kapom meg mert nekem nincs!?

Más : az alsó dokk részen a 20c-nél 7 ikont lehetett kirakni 20f-nél már nem lehet ennyit?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#42168) shagrath19


shagrath19
csendes tag

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy mennyi igazságalapja van annak, hogy a telefon hátlapja recseg-ropog? Ezt már több tesztben olvastam, máshol viszont meg sem említik, sőt, azt mondják, hogy kiváló az összeszerelési minőség. Az, hogy műanyag a telefon, engem nem zavar, de mivel mégiscsak az egyik legjobbnak mondott high-end készülékről van szó, nem szeretném hogy kézbevételnél egy 20ezres telefon érzetét adja. Nektek mik a tapasztalataitok?

(#42169) perge666 válasza shagrath19 (#42168) üzenetére


perge666
veterán

Nekem recseg rendesen. :U
3 napig odáig voltam meg vissza,addig fel sem tűnt,mert tokban volt.
De amikor levettem a tokot,elkezdtem törölgetni,gyönyörködtem benne,akkor tűnt fel hogy recseg,és eléggé lelombozott. :(

(#42170) mouzrr válasza shagrath19 (#42168) üzenetére


mouzrr
őstag

Nekem tokeletes, semmi nem recseg es nem is mozog. Mast nem tudok rola mondani. Esetleg nyomogasd meg vasarlas elott az adott peldanyt.

(#42171) perge666 válasza mouzrr (#42170) üzenetére


perge666
veterán

Akkor a tiednek a feszüléstől magától be fog törni a kijelzője. :)) :)) :DD :DD :DDD

(#42172) gretzky77 válasza gretzky77 (#42167) üzenetére


gretzky77
veterán

Bocs közben meglett az az 50 GB!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#42173) neo_xperia válasza shagrath19 (#42168) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Nálam előfordul...
Főleg Optimus G után szokatlan, és kicsit kellemetlen, dehát az elöl-hátul üveg volt, ez meg ugye műanyag...
Valahogy egyébként sincs szerencsém a hátlapokkal, nálam még a Sony Ion fém hátlapja is recsegett...
Persze együtt lehet vele élni, és ha tokban hordod akkor egyáltalán nem zavaró.
Abban viszont mindenképp igazad van, hogy egy csúcskategóriás telefontól nem ezt várná az ember.

...amúgy érdekes, a legtöbben kamera körüli recsegésre panaszkodtak, na nekem ott pont nem recseg :))

[ Szerkesztve ]

(#42174) fecs válasza alex devil (#42164) üzenetére


fecs
senior tag

Box-hoz sajnos nincs auto upload. Ezért is hanyagolom.
Pontosabban egy fizetős app-pal meg lehet oldani, de ezért nem akarok külön app-ot és még fizessek is érte. :W

Pixel 6a

(#42175) ΞΔGLΞ válasza perge666 (#42169) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az elején nálam is voltak recsegések, ha jobban megnyomkodtam, de pár hónap alatt teljesen megszűnt...

(#42176) Mozart62 válasza gretzky77 (#42172) üzenetére


Mozart62
csendes tag

Szia!
Nekem csak 10gb, hogy lesz ebből 50Gb?
Segítenél?
üdv:.

(#42177) gretzky77 válasza Mozart62 (#42176) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia!
Nem tudok segíteni, én tegnap tettem fel a 20f szoftot letöltöttem playből a box alkalmazást beléptem és írta hogy 50-ből 0 még a használt!
Semmi extràt nem csinàltam

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#42178) HarryDEC válasza Mozart62 (#42176) üzenetére


HarryDEC
tag

A telefonon keresztül kell regisztrálni.

Korán keltem, hol az arany?

(#42179) HUTCHDB válasza ΞΔGLΞ (#42175) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Detto.
Korabban nalam is volt apro hangja a hatlapnak, de ez teljesen megszunt.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#42180) gretzky77 válasza racerx (#42144) üzenetére


gretzky77
veterán

Én most szimplán feltelepitettem az 5.0 apk-t semmi binary meg egyebek, így mondjuk lett mégegy kamera app nem a gyárit cseréli le de működik!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#42181) Tatyla


Tatyla
őstag

Mostanában annyi negatív dolgot írtok hogy mire megvenném ami még 2 hét teljesen elmegy a kedvem,csak az a baj ebben az ár/teljesítmény kategóriában nincs más,esetleg a Z1 de az meg nem annyira tetszik de még ki tudja :(

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#42182) mouzrr válasza Tatyla (#42181) üzenetére


mouzrr
őstag

Vedd meg. Ahányszor telefonvásárláson gondolkodtam, mindig a negatív vélemények voltak túlnyomó többségben. Írhatnának itt sokan órákon át a jó dolgokról, de hisz minek :D. Nem fogod megbánni, én sem bántam meg egy P970 után. :C

Van aki érzékeny a recsegésre, van aki tojik rá, van aki a legkisebb hibáért már kidobná a telefont, semmi sem tökéletes. Döntsd el te, hogy akarod-e.

[ Szerkesztve ]

(#42183) ΞΔGLΞ válasza Tatyla (#42181) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem olvastam mostanában a topikot.
milyen sok negatívum pl...?

Gyári 20f rendszert használok és semmi gondom vele.

(#42184) laverdadb válasza HUTCHDB (#42142) üzenetére


laverdadb
tag

Azt hittem csak rootolt rommal lehet hasznalni. Felraktam, de az UHD felvetel teljesen kockas. A alow motion lassitast, hogyan lehet alkalmazni?

(#42185) neo_xperia válasza fecs (#42174) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Köszi a tippet.Fizetni ugyan en sem akarok érte,de körbenéztem a playstore-on,és van rá ingyenes app is. Köszi mégegyszer!

(#42186) szab.tam


szab.tam
nagyúr

nem tudom, már linkeltem-e.
először én is flippes tokot szerettem volna, de rájöttem, hogy írtó macerás bizonyos esetekben, és jópár még gagyin is néz ki.
meg ott lapozgassak, hajtogassak a teljes felülethez, fényképezésnél is megfogni.
ááá... :N

s-line szilikon hátlap tok
többrétegű, ütésálló fólia.
fel is rakták +200-ért.

a fólia mennyire véd, ugye a demonstratív videóból próbál kiderülni, de majd akkor válik el, ha leejtem.
a tok hátán ez az "s" betű nekem nagyon nem jön be, de a fogása ezzel a rücskös oldallal szenzációs.
szinte kizárt, hogy kicsússzon az ember kezéből.

én így pár nap után nagyon ajánlom.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#42187) perge666 válasza Tatyla (#42181) üzenetére


perge666
veterán

Én csak leírtam hogy recseg a hátlap,de amúgy teljesen meg vagyok elégedve a telefonnal,nagyon szeretem.
S2-ről váltottam,és fényévekkel jobb mindenben..........
Nem bántam meg hogy ezt vettem meg,és nem az S4-et.
Bátran ajánlom.

(#42188) thomeef válasza szab.tam (#42186) üzenetére


thomeef
őstag

Nekem is ez az álláspontom, csak nekem edzett üvegfólia van rajt + hátlapos tokból szerintem a Nekeda tokja messze a legjobb minőségre, csak ugye itthon nem árulják. (Miért is áruljanak valamit ami jó :DDD ) Ennél csak a slimarmor véd jobban, de azzal elveszik minden kecsessége a G2-nek.

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#42189) szabyka95 válasza thomeef (#42188) üzenetére


szabyka95
őstag

hmm..
mennyire ugrik ki a tok, hatul a gomboknal ? magyarul mennyire vekony? latom hogy ultra thin de .. na
a postas hazhoz hozza, vagy elkell menjek a vamhivatalhoz, hogy kivegyem ?

(#42190) thomeef válasza szabyka95 (#42189) üzenetére


thomeef
őstag

Házhoz hozza persze, kb. 1 mm-re, abszolút nem zavaró, egy fórumtárs remek képeket készített róla egyébként:

Elölről
Hátulról
Még egy hátulról

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#42191) mouzrr válasza mouzrr (#42129) üzenetére


mouzrr
őstag

Az nem baj ha másik LG töltőt használok?

(#42192) MikaVejneGI válasza thomeef (#42188) üzenetére


MikaVejneGI
aktív tag

Nagyon jó tok , én is ilyet használok , de én fehéret a fekete telefonhoz. :R

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#42193) thomeef válasza MikaVejneGI (#42192) üzenetére


thomeef
őstag

Nekem is fehér van :B , ezek nem az én képeim. Mikor rendeltem asszony nagyon győzködött hogy narancssárgát rendeljek, mert az úgy hipercsúcsszuperszexi lesz, de hál istennek nem az lett :) .

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#42194) ΞΔGLΞ válasza mouzrr (#42191) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A töltő nem bírja, ezért is melegedik és valószínű jóval lassabban is tölt.
Ne használd...

(#42195) racerx válasza gretzky77 (#42180) üzenetére


racerx
őstag

És ugyanúgy jobb minőségű?? Akkor minek a binaries ? :)

(#42196) jose999 válasza thomeef (#42193) üzenetére


jose999
senior tag

Üdv! Üvegfóliát milyet használsz? Dobsz egy linket? Köszi! :R

szerk.: Ez jó lehet? :F

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#42197) Xmodule


Xmodule
őstag

No már lassan 6 honapja hogy megvan a telo. Gyári sw van rajta semmi mokolas. maikor kijött a KK kb egy honap utan frissitettem rá. Megvétel utan felraktam minden programot amit hasznalni szoktam azota semmit. Csak hogy ne legyen az a gondolat hogy minden szart felrakok és azért irom azt amit irok. Na szoval mára nagyon durván belassult a telefon. Tárcsázoba bemegyek kb minden alkalommal várni kell. Kontaktokra rámegyek várni kell. Fényképezöt nyitom várni kell. Lassu. Aksi nap végén jo ha 2% on van, de néha már 1% is pedig nem hasznalom többet mint ezeletött. Ha hivnak és felakarom venni elhuzom az ujjam de az animaciobol legtöbbször semmi nem latszik csak egyböl kapcsol. Mar amikor kapcsol. Neha 2x-3x is el kell huzzam az ujjam. Mintha elfaradt volna vagy nem tudom. Ujra telepiteni meg nem fogom mi ez mar windows? Amugy is fontos banki programok vannak rajta amiket nincs kedvem ujra aktivalgatni. Knock kod is egy rakás... jo ha 3bol 1x elfogadja a kodot. Eleinte elsö 2-3 honapban nagyon jo volt. Ja es akkor a mikrofonrol nem is beszeltem. 1x nem volt oylan hivasom hogy ne panaszkodatk volna hogy rosszul hallanak...Nagyot csalodtam igazabol. Volt mar nem egy androidos telom még a közep kategoriabol azok is fosok voltak par honap utan ezert ugy gondoltam felsö kategoriaban nincs mar ilyen lassulas. De van. Tükön ülve varom mar az i6 -ot. Remelem hozza az elvartakat. Nyilvan apple cuccai is lassulnak. De nem fél év alatt... No csak ennyit akartam.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#42198) JNSK válasza Xmodule (#42197) üzenetére


JNSK
aktív tag

Az android csodai :D Pont tegnap tapogattam egy g2-t. Karacsony ota hasznalja a haverom, (meg nem mondom melyik gyari softtal, root nelkul) es csak minimalis lassulas latszik.. nem volt gyari visszaallitas, semmi. Pont ellentetes a velemenye mint a tied :) Nekem meg remelem kedden meglesz a teloo :DD

(#42199) expendables válasza mouzrr (#42191) üzenetére


expendables
aktív tag

Mindegy milyen tőltőt használsz,csak legalább 1700 MiliAmpert tudjon. Ha több az nem baj.

(#42200) fecs válasza neo_xperia (#42185) üzenetére


fecs
senior tag

Nosza! Belinkelnéd azt az ingyenes app-ot. Érdekel engem is.

Pixel 6a

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.