Hirdetés

2021. február 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#42351) Gaberking válasza Thauxeeb (#42350) üzenetére

Gaberking
senior tag

én sem!

(#42352) eladogeppc válasza Thauxeeb (#42350) üzenetére

eladogeppc
veterán

De miért ?
Nekem kezd elegem lenni a ROMolgatásokból, a laggokból, abból hogy 50 ből 2x nem bírom felvenni a telefont, mert nem engedi. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#42353) sebaska válasza gretzky77 (#42347) üzenetére

sebaska
csendes tag

akkor benéztem,azthittem nekem szólt

Ne szégyelld kimondani, amit nem szégyellsz gondolni!

(#42354) gretzky77 válasza eladogeppc (#42352) üzenetére

gretzky77
addikt

Nekem egyelőre nincs gondom a G2-vel droidos létére jó telefon viszont feldobtam egy hirdetést ha valaki értékegyeztetve adna egy 1520-at akkor cserélném! Ismerem a wp-t volt már úgyhogy nem tartok tőle!

Asus Zenfone 7 Pro & Final Sonorous II & Marshall Major II Bluetooth!

(#42355) Danny365 válasza sebaska (#42346) üzenetére

Danny365
őstag

Én se farmolok, viszont nincs valami módja az alkalmazáson belül, hogy belépjen a facebook profiljára? Eddig az összes FB-s játék, amivel toltam, ilyen volt, hogy be kellett lépni, aztán össze-szinkronizálta a játék-állását.

(#42356) hun620 válasza shagrath19 (#42168) üzenetére

hun620
aktív tag

Nekem is borzasztóan recsegett, visszavittem, a mostani az teljesen rendben van :)

>> Galaxy Tab 2 7.0 P3100/P3110 matt/fényes (klasszikus) fólia, Galaxy S WiFi 5.0 fólia >> http://bit.ly/11HvvRU <<

(#42357) Tonimcfish válasza sebaska (#42346) üzenetére

Tonimcfish
tag

én a puffin böngészőben léptem befacebookra, és onnan rendesen tudom használni, mint a laptopon.

P20 PRO Black

(#42358) Tonimcfish

Tonimcfish
tag

hy all.

volt már valakinek olyan, hogy leszdte a töltöröl a telefont és nem kapcsol be a kijelzö? feloldani feltudom, hallom a hangbol, ha megcsörgetnek kicsörög , de akkor se lesz a kijelzö világos, csak szimplka fekete, most kicist beparáztam megmondom öszintén.....

P20 PRO Black

(#42359) Gaberking válasza Tonimcfish (#42358) üzenetére

Gaberking
senior tag

kapcsold ki a telefont, majd be!

(#42360) cettlee

cettlee
őstag

nemértem mi a tökömet romolgattok. 4xhd-nél én is csináltam az akkuidö javitása miatt, de a g2 gyári 4.4.2 20d vel olyan zsir, semmi bug. még megse fordult a fejembe hogy lecseréljem a gyári romot, max egy launchert dobnék rá szükség esetén.

Regisztrált 2001-12-23 22:29, azaz 4663 napja ― őstag

(#42361) Quqesz válasza Tonimcfish (#42358) üzenetére

Quqesz
nagyúr

Nyomd hosszan a bekapcs gombot kikapcsoláshoz(kb 30sec)

cetlee
Csá,láttam te is átnyargaltál! Nekem nagyon bejött a g2,sokat lépett előre az lg,minden gyárin van nekem is,oszt 54h üzemidő 5h17m kijelzőidővel! A 4x ilyet nem tudott....

[ Szerkesztve ]

Kínai ügynök vagyok, ezért vettem huaweit...

(#42362) rena224 válasza cettlee (#42360) üzenetére

rena224
tag

Én személy szerint megszokásból romolgatok :D meg nekem soha nem elég egy szimpla "jó" rendszer, én mindig többet akarok, a tökéletesre pályázok :DDD tudom, hogy azt soha nem lehet elérni, de törekedni azért lehet rá. Jobb kamera, hosszabb üzemidő, simább működés, vagy csak több beállítási lehetőség, procihúzás, mélyebb piszkálása a telefonnak. De valamikor csak egyszerűen megunom a kinézetet, az ikonokat, a mindent, és akkor nekem nem elég egy launcher csere, nekem akkor teljes vérfrissítés kell ;)

Amúgy ki milyen g3 alapú romot használ? mert ez a cloudy 1.3 ez tök jó, csak kínlódok még mindig a play-es dolgok beragadásával, és az nem vicces, h a kijelzőm harmad annyi akksit fogyaszt, mint a play szolgáltatások, ami persze erősen meg is látszik az akksiidőben... :(( folyamatosan ébren tarja a telót, merül is mint a Titanic :F valakinek esetleg hasonló gond? vagy ötlet? esetleg ajánlás g3 alapú rom ügyben? :R

"Ha már nyakig ülsz a szarban, adj hálát Istennek: Köszönöm Uram,hogy legalább nem hullámzik!"

(#42363) Danny365 válasza rena224 (#42362) üzenetére

Danny365
őstag

CloudyG3 1.3. - Én ma 4 és fél óra képernyő időnél dugtam fel a telefont a töltőre, sok netezés, még több zenehallgatás után.
Nálam nem ragad be semmi (nem is láttam, hogy a Google szolgáltatások rajtal ennének a listán, legalábbis fölül biztos nem voltak), úgyhogy nem hiszem, hogy a ROM-mal lenne gond. Próbáld meg újrahúzni, hátha megoldja a gondod.

(#42364) kisgergely80 válasza rena224 (#42362) üzenetére

kisgergely80
tag

Szerintem is nagyon jó rom és nálam sincs jelen ilyen beragadás. Bár láttam most egy vicceset. 11% sdcard használatot ír az akkunál. :-D

Nem tudom, h nézegette-e valaki az optimus g3 1.2 ram fogyasztását. Én ezt használtam hetekig és 400 - 500 között volt többnyire. Az új cloudy rom pedig a duplája. Nem tudom, h Cloudyfa mit csinál máshogy, de valamit nagyon jól csinál. :-)

[ Szerkesztve ]

(#42365) Bogyó03

Bogyó03
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni tőletek, nagyon fontos lenne.
Próbáltam a v20d-t feltenni a telóra ami hibával leállt azóta csak LG logó van, utána fekete kép.
Nincs download mód se :(
A linuxos módszerrel próbálkoztam, nem sikerült. (32gb-hoz való kdz img fájljai kellenének amit nem találok sehol.)
Mi tévő legyek?

(#42366) apaszka válasza Bogyó03 (#42365) üzenetére

apaszka
veterán

Na ez szívás! Keresőt,és az első oldalt használd

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#42367) Bogyó03 válasza apaszka (#42366) üzenetére

Bogyó03
csendes tag

Keresem már egész nap :(
Linux sem bírja feléleszteni a download módot.

(#42368) apaszka válasza Bogyó03 (#42367) üzenetére

apaszka
veterán

Ha nem találsz segítséget,holnap átnyálazom neked.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#42369) Bogyó03 válasza apaszka (#42368) üzenetére

Bogyó03
csendes tag

Nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni. :)

(#42370) Danny365 válasza Bogyó03 (#42367) üzenetére

Danny365
őstag

Ha semmi ötleted már, esetleg leszedhetnél egy sima kdz-t (persze D802-höz valót; ha jól tudom, KK óta a 16/32 gigás egyre megy), aztán ezzel bontsd ki belőle a szükséges .img fájlokat. Illetve a progival .bin fájlokat kapsz majd, de elvileg ugyanaz, tehát ird majd át a kiterjesztést .img-re, aztán próbálkozz a linuxos módszerrel újra (legalábbis ha az volt eddig a gondod, hogy nem voltak meg hozzá az img fájlok).

A linkelt progi ha jól emlékszem kibontás után random számokat is ir a fájlok elé, azokat töröld majd ki, tehát mittudomén, a végén igy nézzenek ki a dolgok, hogy: aboot.img, sbl1.img, stb, magyarul ne legyen a név előtt semmi.

(#42371) pit450

pit450
aktív tag

Szerintetek melyik a legjobb gyári rom? Ami fontos akku, hívás minőség, stabilitás

(#42372) Gaberking válasza pit450 (#42371) üzenetére

Gaberking
senior tag

Mindig a legújabb.

(#42373) vfeco

vfeco
aktív tag

Fent van 1 hete a 4.4.2 gyári 20f HUN open ROM. (pit450, ez a legújabb)
Észrevettem, hogy estére lenémított telefonom reggelre ismét hangos. Beállítást erre nem találok, pedig most már biztos vagyok benne, hogy önállóan megszünteti a némítást. Ébresztővel nincs összefüggésben, mert nincs bekapcsolva. Ötlet erre? :F

[ Szerkesztve ]

(#42374) szcs84

szcs84
csendes tag

Sziasztok,

Most vettem egy G2-t, eddig nagyon tetszik.
Épp a kapcsolatok szinkronizálásával bajlódom - meg tudná valaki mondani, hogy Facebookról szinkronizált bejegyzéshez hogy lehet telefonszámot hozzáadni?

(#42375) Quqesz válasza vfeco (#42373) üzenetére

Quqesz
nagyúr

Beáll/hang/csendes mód/időzítő ott állïtgass...

(#42376) xSide

xSide
őstag

Használ valaki dvb-T sticket usb/micro usb, vagy esetleg van nem kifejezetten G2-höz használva a közelében?
Tervezem egy beszerzését MindigTV-hez használni a telón. Android app van hozzá.
Láttam már conax-os (fizetős csatikhoz) verziót is (alcor).
Az elterjedtebb sima usb-s otg kábelhez csatlakoztatva működne?
Elég lenne egyet venni akkor laptop/telóhoz.
Guglival kerestem cikkeket, blogokat, de elég régieket találtam csak.

[ Szerkesztve ]

(#42377) Zoja™ válasza xSide (#42376) üzenetére

Zoja™
őstag

Na erre én is kíváncsi lennék... Nem mintha különösebb szükségem lenne rá, de jó lenne tudni, hogy támogatja-e a telefon.
Egyébként az app-ban van lehetőség felvételrögzítésre is? :R

(#42378) SUPREME7 válasza xSide (#42376) üzenetére

SUPREME7
őstag
LOGOUT blog

Nincs nálam OTG kábel de holnap kipróbálom, van egy RTL2832U tunerem, elvileg működésre bírható droidon :) Jó is, hogy írtad, egyszer már eszembe volt, de aztán feledés homályába veszett.

(#42379) Kölyök1990

Kölyök1990
senior tag

Sziasztok!

Arra gondoltam hogy a telefonomra g3 romot rakok.
Sose csináltam ilyet, szerintetek merjek nekiállni kezdőként?
Betudnátok linkelni (akár privátba is), 1-2 olyan oldalt ahol részletesen foglalkoznak rom cserével?

Van egy galaxy y-on telefonom azon gyakorolnék, szegénynek már úgy is mind1 a sorsa :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#42380) Zoja™ válasza Kölyök1990 (#42379) üzenetére

Zoja™
őstag

Görgess fel, nyisd meg az összefoglalót.
Root-old a telefonod, majd telepítsd fel az AutoRec.apk-t.
Így már fel tudsz rakni egy főzött romot.

A telepítés menetét pedig minden romnál leírják az xda-n, így attól sem kell megijedni.

Egyébként minden telefonon más az eljárás, így hiába gyakorolnál másik telefonon.

(#42381) redbiro válasza Kölyök1990 (#42379) üzenetére

redbiro
senior tag

téma összefoglalónak hívják, a lap tetéjén

it never gets easier, you just go faster

(#42382) JNSK

JNSK
aktív tag

20f-re felraktam a kamera peccset, megy az uhd meg a 120fps.. viszont pl ha sotetben akarok fenykepezni, akkor miert nem hasznal vakut a kamera a fokuszalashoz? Kb belefokuszal a sotetsegbe, aztan amikor megnyomom a gombot akkor vilagit a vaku, es probal fokuszalni, de nagyon vacak kepet csinal.. tegnap este ott egtem a z1, es az s5 mellett.. :P :D

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7T

(#42383) xSide válasza SUPREME7 (#42378) üzenetére

xSide
őstag

Azért estem gondolkodóba, mert a dlna-s routerrel való megosztással a laptopon is elmélkedek mi lenne jó hozzá kábelezgetés nélkül.
Itthon digi van, amihez c-t kellene a mindigtv miatt. Még aminek utána olvasgatok tudja-e a router így megosztani.
Melóba meg a mindig tv extra conax-os számítana (sport tv-k).
Nem mindegy kábelezés+3 kütyü vagy 1 kábelezés nélkül legalább a mindig tv-hez, ha jó a g2-n (átalakítóval) a sima usb-s stick.
Play-en sok alkalmazás van fenn és youtube-on is videók a működésekről.
Másik amivel szemezgetek dlna-s wifi kütyü tv-hez a teló képét miracast-tal, képekeket/videókat kirakni bármilyen hdmi-s tv-re.

[ Szerkesztve ]

(#42384) istnag válasza JNSK (#42382) üzenetére

istnag
addikt

Ha az adott tárgy kicsit messzebb messzebb van, akkor. be tudja fókuszálni, azt viszont én sem értem miért nem használ vakut a fókuszáláshoz.

Más:
Csak nálam van ez a fjucsor, hogy írok egy hsz.t és egyszer csak megáll és nem megy tovább, majd megindul és mintha mi sem történt volna? Sehol máshol nem jelentkezik csak itt.

(#42385) MaTTheW91062

MaTTheW91062
csendes tag

Hello. Új G2 tulaj vagyok és szeretnék kérni egy nagy szívességet. Valaki meg tudná mondani melyik a legjobb ROM illetve hogy azt hogyan tudom telepíteni? Lépésről lépésre szeretném kérni ha lehet de ha van linketek ahol ez le van írva az is megteszi. G3 ROM-ot szeretnék felrakni. Előre is köszönöm a segítségeteket. :R :R :R

/ Proud and Strong all day long /

(#42386) vadászcsiga válasza MaTTheW91062 (#42385) üzenetére

vadászcsiga
félisten

1.hsz

https://www.facebook.com/sniperstraps/

(#42387) MaTTheW91062 válasza vadászcsiga (#42386) üzenetére

MaTTheW91062
csendes tag

? :((

/ Proud and Strong all day long /

(#42388) vadászcsiga válasza MaTTheW91062 (#42387) üzenetére

vadászcsiga
félisten

Mit mérgelődsz?

https://www.facebook.com/sniperstraps/

(#42389) Quqesz válasza MaTTheW91062 (#42387) üzenetére

Quqesz
nagyúr

Lap tetején összefoglaló...

JNSK
Ez ilyen,a gyárival is,sajna nem csinál előfókuszálást vakuval,csak exponálásnál..segíthetsz ezen a manuál fókusszal...

[ Szerkesztve ]

(#42390) bigdee888 válasza MaTTheW91062 (#42387) üzenetére

bigdee888
tag

Szia! Arra utalt, hogy olvasd el az osszefoglalo hozzaszolast a tema elejen. Azzal megtudod a telepites modjat. Hogy melyik ROM-ot erdemes felraknod, abban nem tudok segiteni, de egy kis visszaolvasassal biztos talalsz szamodra megfelelot.

(#42391) tomcsa44

tomcsa44
tag

Sziasztok.

Telefont vásárlás előtt állok. Két kiszemeltem van és ez az egyik (a másik a Sony M2).

Egy nagyon fontos kérdésem lenne. Minden telefont érint ez a kijelző sárgulás (ragasztó probléma)? Ha igen, tuti fixen cserélik gariban?

Köszönöm szépen!

Esetleg két bónusz kérdés. Átlagos használatnál (fotózás, netezés, hívás, sms) mennyire melegszik a telefon? Könnyű meghajlítani a telefont (pl zsebben)?

:R

Sony Xperia M2 (Mellette Navon M400 és Huawei Y300. Jövőre már kell egy Lumia is megint - 735 a terv.)

(#42392) Danny365 válasza tomcsa44 (#42391) üzenetére

Danny365
őstag

Érdekes ez a 2 kiszemelt, mivel szerintem közel sem egy kategória a kettő; a G2 rongyosra veri az M2-t.

A sárgulás sajna sokaknál előjött, nekem december óta van meg a telefon, én még nem tapasztaltam. De ha elő is jönne, nem nagyon aggódnék, mivel olyanról még nem hallottam, hogy gariban ezt ne cserélték volna.

Melegedni átlag felhasználás mellett átlagosan fog. Nem éget, vagy ilyesmi. A böngészés jobban megizzasztja, de simán vállalható. Egyedül akkor szokott kicsit jobban melegedni nálam, mikor böngészőből még élőben streamelek flash videót. A flash nagyon erőforrás-igényesnek tűnik.

(#42393) Quqesz válasza tomcsa44 (#42391) üzenetére

Quqesz
nagyúr

Viccelsz M2 vs G2...
Nem melegszik fel nagyon olyan használat mellett,mint írtál,ez nem a flex,nem hajlik....kijelző sárgulás nem mindenkinél fordul elő,inkább aki hajtja a procit nagyon(pl játékok)

[ Szerkesztve ]

(#42394) tomcsa44 válasza Danny365 (#42392) üzenetére

tomcsa44
tag

Köszönöm!

Kiválasztottam egy olcsóbbat és egy drágábbat. Ha a drágábbal, tehát az LG G2-vel sok probléma lenne, akkor az olcsóbbat veszem meg. De úgy látom nincs, csak a sárgulásról olvastam. Az meg állítólag sok LG-t érint (G2, G3, L70, L90).

Szerk.: Számít a pénz, de egyszer legyen már egy kicsit jobb telefonom. Az M2 tartalék ötlet.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia M2 (Mellette Navon M400 és Huawei Y300. Jövőre már kell egy Lumia is megint - 735 a terv.)

(#42395) kekkola válasza tomcsa44 (#42394) üzenetére

kekkola
senior tag

Igen, cserélik, az enyém nem sárgul. Nem könnyebb meghajlítani mint bármelyiket. Átlagos használat mellett egyáltalán nem melegszik.
+1 a G2-nek ( a kérdés viccnek is rossz)

O+8T

(#42396) Sabika

Sabika
tag

Sziasztok,

Szeretnék dokkolót venni a g2-höz de nem találok normálisat.
Esetleg tudnátok segíteni?Olyan kéne ami tölt van rajt usb hdmi.
Szóval nem csak töltésre használnám.

Yoshimura

(#42397) renee7 válasza xSide (#42376) üzenetére

renee7
tag

Félig tudok válaszolni a kérdésedre, én használok a G2-höz egy HAMA gyártmányú DVB-T micro USB sticket, de nem TV-zni, hanem egy speciális driverrel SDR-rádiózni. Tehát a G2 tudja kezelni az ilyen eszközöket is. TV appom nincsen ehhez a stick-hez, azt nem tudom kipróbálni. Nekem az volt a szempontom, hogy RTL 2832 típusú IC legyen a stick-ben, mert azt lehet szerviz módban tetszőlegesen vezérelni. Két OTG kábelem van egy régebbi Samsung és egy HAMA, mindkettővel gond nélkül kezeli a G2.

[ Szerkesztve ]

(#42398) twingos válasza JNSK (#42382) üzenetére

twingos
tag

guglizd ki a DSLR Camera apk-t és tedd fel.Abban be lehet állítani,hogy menjen a vaku ,igaz állandóan,de megy.Én szorult helyzetekben ezt használom.

üdv

www.pc2car.hu - Számítógép az autóba

(#42399) mouzrr válasza istnag (#42384) üzenetére

mouzrr
senior tag

Nálam is ez van, Chrome Beta-t használok

(#42400) gretzky77

gretzky77
addikt

Twrp alatt mennyi idő egy backup ? 47% akkuval nekiállhatok vagy töltsem fel?

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 7 Pro & Final Sonorous II & Marshall Major II Bluetooth!

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.