Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42102) gretzky77 válasza Danny365 (#42093) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi a root már megvan.

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#42103) Quqesz válasza mckayals (#42091) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Lehet a helyedben csinálnék még egy gyári visszát,veszteni valód nincsen,ha meg beszarik,akkor inkább garis időben tegye....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#42105) fery02 válasza Bolond^^ (#42100) üzenetére


fery02
addikt

Üdv közöttünk! :)

Telefonszám törlésre:
Ha úgy érted, hogy duplikált névjegyeid vannak, kipróbálhatod a "Kapcsolatok összefűzése" opciót a Névjegyek felület menüjében.
Ha másként érted a problémádat, akkor külső alkalmazásra lesz szükséged. Keress rá Play Áruházban a "contact remover" vagy "contact manager" kulcsszavakra és válassz egy szimpatikusnak kinéző programot!

Kamera téma:
Ez a fajta lassúság inkább akkor jelentkezik, ha sötétebb, félhomályosabb körülmények között próbálsz alkotni ugye?
Csak mert ez ismert hiba, viszont állítólag a legújabb szoftverek (20d, de akkor már inkább 20f) sokat segítenek a kamerán is.
Ha nem ezeken a szoftvereken vagy, javasolt egy rendszer frissítés.

Viber:
Már régóta nem használok Vibert, de legutóbb nálam is így működött és határozottan emlékszem, hogy a beállításaiban valahol kikapcsolható ez az auto. képernyőfelélesztés.

guby (#42081):
Ez mit jelent pontosan nálad: "...és figyelnem kell, ea ah kell akkor lelövöm"?
Lehet te tudsz valamit esetleg, amit mi nem. :)

[ Szerkesztve ]

(#42106) #68216320


#68216320
törölt tag

Üdv G2 tulajok.

Telefon vásárlás előtt állok és az egyik kiszemeltem az LG G2 (a másik a Nexus 5)
Mivel, ti már tapasztalattal rendelkeztek a készülékről, inkább tőletek kérdeznék, mint hangzatos paramétereket olvassak weboldalakon. Kérlek benneteket pár szóban segítsetek, hogy jól döntsek majd a vásárlásnál. Elég lenne a legtöbb helyen egy osztályozás 1-10 között.

1. mennyire gyors a legújabb hivatalos KK? (egyáltalán megakad-e valamitől)
2. kijelző láthatóság napfényben?
3. hangminőség/hangerő? (ez különösen fontos)
4. akku üzemidő
5. GPS pontosság
6. fotó minőség
7. video minőség (720p csak)

Megköszönném, ha pár jellemző negatívumot mondanátok róla, hisz ismeritek már. Olyasmire gondolok, hogy esetleg a GPS lassan talál jelet, kontakthibás füles csatis, stb. Negatívumok minden készüléknél vannak, de szeretnék tisztán látni, h mi fog zavarni és mi az ami nem.

Köszönöm előre is a válaszokat azoknak, akik segítenek!

(#42107) Dondenis válasza #68216320 (#42106) üzenetére


Dondenis
aktív tag

A rendszer gyors kevés laggal lehet találkozni (9), napfényben is látható a fényerő jó (9), akksiban remek (10) Gps a javításoknak köszönhetően jó stabil. (9), videó& fotó jó fényviszonyoknál nagyon jó, este kevésbé de, ez egy telefon (9), hangszóró jó de, nem egy htc one. (7)

[ Szerkesztve ]

(#42108) #68216320 válasza Dondenis (#42107) üzenetére


#68216320
törölt tag

Köszönöm az infókat. :R

(#42109) perge666 válasza Meggyi001 (#42095) üzenetére


perge666
veterán

Én sem értem,a gyémánt nagyon drága,itt még is olcsó,még is csak 1 ember vette meg?? :)) :))

(#42110) HRicky


HRicky
tag

Üdv.!
Tudom hogy nem témába vág de valamelyikőtöknek lenne eladó G2-je(Tmobile-ba vásárolt) Győr-Moson-Sopron vagy Vas megyében? Ha igen írjon privátot, köszönöm.

(#42111) firemanus82 válasza #68216320 (#42106) üzenetére


firemanus82
senior tag

A hangerő és fényképezés 7, a többi 10! Nagyon jó telefon!

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#42112) HUTCHDB válasza firemanus82 (#42111) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Fenykepezes es hangero is jova teheto!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#42113) mouzrr válasza fery02 (#42105) üzenetére


mouzrr
őstag

Ez az akadozós téma a kamerában nekem is jelentkezik sötétebb körülmények között, és van olyan hogy alig akar képet lőni úgy akadozik, elég idegesítő, és a végeredmény is ocsmány pedig autófókuszra van állítva. Mondjuk nem zavar mert ha le akarok fotózni valamit "csinálok" fényt :DDD

Szerk: ilyen homályos körülmény között a vakuval is nagyon lassú és nem szép a végeredmény.

[ Szerkesztve ]

(#42114) racerx válasza HRicky (#42110) üzenetére


racerx
őstag

Akkor már én is off: szintén ha vkinek van és korrekt áron (főleg 32 gigás), akkor pm plz.

(#42115) Hungarikum87


Hungarikum87
tag

Jó napot uraim. Olvastam az ajánlót, és az ott található "tok" ajánlót. Első kérdésem az lenne, h nekem elsősorban olyan tokra lenne szükségem aminek van előlapja "kis ablakkal", és fehér :D

Az érdekelne h ha egy ilyet rakok rá, akkor felismeri és rögtön elindul a "kisablak" funkció a képernyőn? :) bocsánat ha banális a kérdés de nagyon nem vágom :)

Másik h ezekből a fajta tokokból tudnátok ajánlani több fajtát? :)

Hülye vagyok, ezért sokat kérdezek, ilyen ez ()

(#42116) hun620 válasza DroiDMester (#12427) üzenetére


hun620
aktív tag

Ezer kösz, pont erre volt szükségem. Ezt esetleg nem lehetne betenni az összefoglalóba? :)

>> Galaxy Tab 2 7.0 P3100/P3110 matt/fényes (klasszikus) fólia, Galaxy S WiFi 5.0 fólia >> http://bit.ly/11HvvRU <<

(#42117) gretzky77 válasza Hungarikum87 (#42115) üzenetére


gretzky77
veterán

Gyári quickwindow tok telekom webshopban 3800! Beallitásokban kiegészítők és ott bekapcsolod a quickwindow ablakot!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#42118) szala86 válasza Hungarikum87 (#42115) üzenetére


szala86
aktív tag

Vagy a nilkin tokok vannak még. például video
Mindenféle színben lehet kapni.

[ Szerkesztve ]

(#42119) reflxx


reflxx
aktív tag

Sziasztok! Kicsit off, de van aki külföldön használja g2-esét GPS-ként? Ha igen, 3 betűs? sygic? melyik a legmegbízhatóbb? Előre is köszi! :R

(#42120) HUTCHDB válasza reflxx (#42119) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

En Ausztria, Szlovenia, Olaszorszag teruleten hasznaltam, sygic-kel.
Hibatlan volt.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#42121) Quqesz válasza reflxx (#42119) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én Navigonnal voltam olaszban és no problem...

Más
Tegnap 1méterről betonra esett a teló, persze a sarkára ahogy kell, de mégiscsak ér vmit a tpu tok,mert nem lett baja....2.szívinfarktus

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#42122) firemanus82 válasza HUTCHDB (#42112) üzenetére


firemanus82
senior tag

A kérdező gondolom alapállapotára gondolt hogy "minősítsük". Mellesleg nekem ezek a funkciók annyira nem hiányoznak. Fotózásra ott a dslr, zenét meg mp3 lejátszón hallgatok. A csengőhang nekem kicsit halk.

Reflxx: én a 3betűsre esküszöm, bár nem jártam mostanában külföldön. De kamionos ismerősöm a Navteq térképet használja Nyugat-Európában.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#42123) HUTCHDB válasza firemanus82 (#42122) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

De azert van kulonbseg a kozott, hogy ez ilyen, vagy olyan es azon nem is lehet valtoztatni, es van kulonbseg a kozott, hogy javithato, raadasul pl. kamera eseten egy egyszeru apk telepitessel. ;)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#42124) toto0569 válasza Quqesz (#42121) üzenetére


toto0569
addikt

A telód panaszkodott nekem is,és ezt üzeni:Hallgasd meg... :C

[ Szerkesztve ]

(#42125) Quqesz válasza toto0569 (#42124) üzenetére


Quqesz
nagyúr

:D :DD
Eddig még megúsztam, kell a tok

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#42126) alex devil


alex devil
senior tag

Ne haragudjatok, hogy ilyen lámaságot kérdezek, a a keresővel sem találtam a megoldást :U
a felhőszolgáltatást hogyan kell használni? beállítottam a felhőnél a box-ot. mit kell még beállítani, hogy feltöltse a képeket a felhőbe?

S23

(#42127) apaszka válasza szab.tam (#42024) üzenetére


apaszka
veterán

Persze ,vagy 5 pc.n próbáltam! A baj,hogy talán 10x használtam mindössze,és behalt! ,,,,ezt küldöm nekik! Jobb lenne a pénz vissza,mert majd 3 hónapig jött meg ez is! :W Van olcsóbb megoldás itthon vagy 5. Ez csak csicsa szerinten,és ráadásul eszi az aksit is,ezért is nem használtam nagyon,mert 10-20 giga másolásakor ette szépen az akkut! De ha nem adják vissza azt se bánom,adjanak egyet ,és eladom olcsóbban bontatlanul! :K

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#42128) Fredy02


Fredy02
tag

Ez mi lehet mert hogy nem g3 az elég biztos: [link]
Igazából G2 sem, G2 verizon sem, G3 sem. Ez valami hamisítvány lehet?

S23U

(#42129) mouzrr válasza Quqesz (#42121) üzenetére


mouzrr
őstag

Nektek is nagyon forró a töltő töltés közben? Meg eléggé büdös is ( az usb nyílásnál ). Ebből nem lehet gondom?

(#42130) szabyka95 válasza Fredy02 (#42128) üzenetére


szabyka95
őstag

lg g pro 2

(#42131) Fredy02 válasza szabyka95 (#42130) üzenetére


Fredy02
tag

Ahham na erről nem tudtam, köszi! :)

S23U

(#42132) expendables válasza mouzrr (#42129) üzenetére


expendables
aktív tag

Ha már szaga van,akkor ne használd. Rosszabb esetben benyomhatja a telefonba a 220 V-ot,ha zárlatossá válik.

(#42133) mouzrr válasza expendables (#42132) üzenetére


mouzrr
őstag

És erre van garancia? Vagy újat kell vennem?

(#42134) expendables válasza mouzrr (#42133) üzenetére


expendables
aktív tag

Elvileg van,ha teljeskörű garid van. Amúgy nekem is melegszik de nem forró.

[ Szerkesztve ]

(#42135) neo_xperia válasza mouzrr (#42129) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Ha nem szagolgatod gyakran,nem.
Ha igen,függőséget okoz! :)))

(#42136) mouzrr válasza expendables (#42134) üzenetére


mouzrr
őstag

Ez elég rövid időn belül rendkívül forró lesz. Kb 5-10 perc alatt. Teljeskörű, a Telenornál vettem. Oda vigyem vissza a töltőt a papírokkal?

(#42137) Bolond^^ válasza fery02 (#42105) üzenetére


Bolond^^
tag

Koszonom szepen a segitseget es a koszontest is! :)
iPhone 5-rol valtottam es minden jobb ezen a kameran kivul, 20c van a telefonon ahogy latom, majd akkor intezkedek az ugyben, hogy frissitsek:)

(#42138) expendables válasza mouzrr (#42136) üzenetére


expendables
aktív tag

A telefont is vidd vissza,mert lehet ott van gond. Akár lehet az akku is hibás és ettől melegszik a töltő. Vagy lehet hibás az usb csati,kábel,akármi. Az a legbiztosabb,ha viszel mindent.

(#42139) mouzrr válasza expendables (#42138) üzenetére


mouzrr
őstag

Értem, köszi. Játékok közben a telefon is meleg szokott lenni, nem forró, de a tok is elég meleg. Gondolom ez normális, bár olvastam hogy a telefon annyira nem melegszik.

(#42140) expendables válasza mouzrr (#42139) üzenetére


expendables
aktív tag

Nekem játék alatt is csak kb 40 fok.

(#42141) mouzrr válasza expendables (#42140) üzenetére


mouzrr
őstag

Pontos fokot nem tudok mondani, nem mértem semmivel. Tudsz vlaami programot ajánlani?

Off mert volt még idő szerkeszteni, sorry.

[ Szerkesztve ]

(#42142) HUTCHDB válasza Bolond^^ (#42137) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Kamerával kapcsolatban:
Van egy javított kamera app. Itt van róla leírás.
Itt pedig az apk.
Ha gondolod, felteheted, sokat javít a helyzeten! ;)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#42143) szabyka95 válasza expendables (#42140) üzenetére


szabyka95
őstag

az akku, nem a processzor
sz.r a hoelvezetese ennek a telefonnak, ezert jobban melegszik, mint pl egy magnezium vazas telefon

(#42144) racerx válasza HUTCHDB (#42142) üzenetére


racerx
őstag

Olvasgatva vmi nem világos. Az első hozzászólásban annyi van, h root kell hozzá, és simán telepít az apk-t. Viszont az xda-n neg az van, h ha nincs akkor a camera binaries-t is kell, ami meg zip, és custom recovery kell hozzá. Vagy ez csak az 5.0 hoz kell, a régebbiehez nem?

(#42145) fery02


fery02
addikt

Nektek nem mocskolódik az előlapi hangszórótok felül?
Eléggé necces, mert úgy helyezkedik kicsit bentebb az előlaptól, hogy esélytelennek tűnjön hozzáférni bármivel is kis tisztítás reményében.

Esztétikailag eléggé lehangoló így a telóm és élőben picit durvábban is tűnik.

Jó pár izgalmas, örömteli hétvégém volt már mióta a telót magamnak tudom, de sosem emlékszem konkrét alkalomra, hogy lehánytam volna a telómat. :D
Akármennyire is tele szoktam lenni, ilyen momentumra tuti emlékeznék. :)

[ Szerkesztve ]

(#42146) Quqesz válasza fery02 (#42145) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Fültisztítóval sztem tisztítható+ha van pici alkohol(ha elrontod max legyen mivel leiszod magad :D )

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#42147) Summer Boy


Summer Boy
csendes tag

Sziasztok! Egy ismim megkért, hogy segítsek neki beállítani az új G2-esét. Sajnos eddig nem jöttem rá, hogy hol lehet beállítani, hogy milyen hálózatot használjon (2G, 3G, LTE) Már minden opciót átnéztem, a manuálban sem találok erről semmit. :( Valaki le tudná írni hogy hol lehet ezt beállítani? Köszönöm.

(#42148) szab.tam válasza Summer Boy (#42147) üzenetére


szab.tam
nagyúr

lehet, hogy nem jól értem a kérdés célját, miért kéne állítgatni.
tudtommal ő alapból mindig a rendelkezésre álló leggyorsabbat fogja használni.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#42149) Summer Boy válasza szab.tam (#42148) üzenetére


Summer Boy
csendes tag

Mondjuk mert sokat utazik és a 3G lefedettség elég szar és nem akarja hogy sokat váltogasson ide-oda a telefon és gyorsabban merüljön ezáltal. De a kérdés nem arra vonatkozott hogy miért, hanem hogy hol kell ezt beállítani? :U

(#42150) szabyka95 válasza Summer Boy (#42147) üzenetére


szabyka95
őstag

hello
hosszan klikkelj az ikonra amellyel aktivalod a mobilnetet, majd valaszd amelyiket szeretned :
GSM - 2 G
WCDMA - 3g
Lte - 4g

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.