Hirdetés

2021. február 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#42701) david_97 válasza tepenzed (#42697) üzenetére

david_97
senior tag

OptimusG3! Lesz UI frissítés,de mikor? :Y
szabyka ebben szerintem tévedsz! Próbáltad mind2őt?

[ Szerkesztve ]

(#42702) xSide válasza tepenzed (#42700) üzenetére

xSide
őstag

A G2 mini-ben érdekesmód már az ART lehetősége is ott van.
Remélem az ui választható lesz a mostani fehér helyett mondjuk fekete.

(#42703) Danny365 válasza tepenzed (#42700) üzenetére

Danny365
őstag

Ezt majd hiszem, ha látom. Xda-n van egy ilyen topik, ott jó pár ember érdeklődött az LG-nél, nekik azt mondták, hogy nincs infojuk/nem lesz G2-re új UI.

Én megkérdeztem az LG US és UK supporttól, egyik azt mondta nem jön, a másik azt, hogy nem tudja. Pár napja hivatalos közleményben az volt, hogy csak az újabb [a G2 nem az] LG telók kapják meg az új UI-t...

Tehát ezekkel szemben van egy ilyen hir, hogy mégis megkapja. Szóval én mérget nem vennék rá.

(#42704) szabyka95 válasza david_97 (#42701) üzenetére

szabyka95
őstag

nem, de majd kiprobalom.
de nem is mondtam h cloudy jobb, csak hogy kozelebb all a stock g3 hoz

[ Szerkesztve ]

(#42705) iceQ! válasza tepenzed (#42700) üzenetére

iceQ!
addikt

Ez nagyon durva lenne ha kijönne rá az L de szerintem nem sok esély van rá!

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung Note 10+ Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Audi A3 1.9 TDi ALH

(#42706) tepenzed

tepenzed
őstag

valaki tudna linkelni nekem egy friss leírást ,ami szájbarágósan leírja,hogy stock romra hogy rakjam fel cloudyt,kernelt meg recovery cuccost(meg még ami kellhet)?

(#42707) david_97 válasza szabyka95 (#42704) üzenetére

david_97
senior tag

Nem jobb,és nem is áll közelebb :K

(#42708) Gaberking válasza tepenzed (#42706) üzenetére

Gaberking
senior tag

összefoglalóban mindent megtalálsz!

(#42709) Quqesz válasza blt.62 (#42698) üzenetére

Quqesz
nagyúr

Konkrétan ezt nem jelenteném ki,de ha kíváncsi vagy rá nézd meg mit csinál..meg sztem alapból tompább a vétele,de ez is érdekes,mert ahogy kimegyek az országból sokkal stabilabb a hálózat és 3 teló közül ez vált a leggyorsabbab hálózatot roamingon...

[ Szerkesztve ]

Kínai ügynök vagyok, ezért vettem huaweit...

(#42710) Danny365 válasza david_97 (#42707) üzenetére

Danny365
őstag

Az Optimus-féle az mitől 'gyáribb', mint a Cloudy?

(#42711) szabyka95 válasza david_97 (#42707) üzenetére

szabyka95
őstag

Aha. QW van optimusban, QUickcircle cloudyban, en ezert hasznalom a cloudyt
Pl Emiatt gyaribb

[ Szerkesztve ]

(#42712) david_97 válasza Danny365 (#42710) üzenetére

david_97
senior tag

Semmitől,de ugyanez ellentétes irányban sem mondható el,mint ahogyan ő állitja,
Szabyka:van G2 re quickcircle tokod? :Y
Tudtommal az csak G3 van,és az optimus romban ezért van egy fix hogy ne legyenek elcsúszva a dolgok

[ Szerkesztve ]

(#42713) Danny365 válasza david_97 (#42712) üzenetére

Danny365
őstag

Jaa, értem. FM rádió amúgy van az Optimusban?
Meg ami asszem csak a Cloudy ROM-ban van, az a G2 féle 'plug and pop', én szeretem ezt a kis feature-t.

(#42714) hard74 válasza szabyka95 (#42711) üzenetére

hard74
senior tag

Seven G3 1.9.1-et próbáltad?Optimus-t vagy seven-t tartod jobbnak?

Danny:
Plug and pop seven-ben is van.

[ Szerkesztve ]

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro

(#42715) rayoliviero válasza hard74 (#42714) üzenetére

rayoliviero
veterán

Optimus smoothabb valamivel.

Danny: Van.

[ Szerkesztve ]

(#42716) hard74 válasza rayoliviero (#42715) üzenetére

hard74
senior tag

1.3-ban már G3-hoz hasonlóan kék alapúak az értesítések?

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro

(#42717) david_97 válasza Danny365 (#42713) üzenetére

david_97
senior tag

Az nincs :D viszont meg lehet nélküle lenni,radio van,+ a cloudy rom fc-t kap ha a beállításokban rámész a megosztás és csatlakozásra,dehát izlések és pofonok :)
Szerk: optimusban is :Y pedig előző verzióban jó volt,de ahogy gazsi is írja smoothabb,és már nem zavaróan akad az animáció tárcsázóban stb,ugyhogy szerintem maradni fog

[ Szerkesztve ]

(#42718) Danny365 válasza david_97 (#42717) üzenetére

Danny365
őstag

Nálam nem FC-zik sehol sem.

De valóban felesleges egymást győzködni, a 2 ROM szerintem 95%-ban megegyezik, szóval mindkettő jó. Én Cloudy-t használok az 1.0 óta és mivel most már semmi hibával nem találkozom, az akksi idő is szuper, igy minek váltsak...

A Seven meg nekem már túl sok, én jobb szeretem a gyárihoz legközelebbi állapotot.

szerk.: lehet, nálad valamilyen xposed modul vagy ilyesmi miatt FC-zik az adott menü.

[ Szerkesztve ]

(#42719) hard74 válasza Danny365 (#42718) üzenetére

hard74
senior tag

Akkor mondható,hogy a seven a leginkább full G3 port?

(#42720) david_97 válasza Danny365 (#42718) üzenetére

david_97
senior tag

Amit nem találtam cloudy-ban az az hogy hogyan tudom beállítani a nem rejtett számról való hívást,mert ha rámegyek a hívás beállításokra nincs ott az egyéb beállítások az alján mint pl optimusban is,és ez így nállam kapuga lett,5let?

(#42721) Danny365 válasza hard74 (#42719) üzenetére

Danny365
őstag

Nem igazán, az inkább a 'G3 és mindenféle mod ami csak létezik belepakolva' ROM. :DDD
Ami persze nem rossz, csak én jobb szeretem magam személyre szabni a dolgokat, ezért is mondtam, hogy jobb szeretem a gyári(abb) állapotot, amilyen a Cloudy, vagy akár az Optimus is.

@david_97
Settings > Call > Additional call settings > Caller ID

Tehát van itt egyéb beállitások ugyanúgy.

(#42722) FrankMonzano

FrankMonzano
őstag

Udv!
Mlt kikapcsolasa 4.4.2 alatt is ajanlott?
Lett ismet egy ilyen telom,az elozo g2-n meg 4.2.2 futott,ott disable-re raktam az mlt-t.

(#42723) iceQ! válasza FrankMonzano (#42722) üzenetére

iceQ!
addikt

Nem! Nyugodtan be lehet kapcsolva!

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung Note 10+ Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Audi A3 1.9 TDi ALH

(#42724) david_97 válasza Danny365 (#42721) üzenetére

david_97
senior tag

:Y tenyleg ott van,eskü hogy már volt fent ez a rom,és emiatt cseréltem le...lehet ott valami hiba volt a telepítésben?

(#42725) Zoja™ válasza david_97 (#42724) üzenetére

Zoja™
őstag

Nem, csak az optimusban és a cloudyban más más menü pontok alatt található meg a funkció.
Engem is megkavart az eltérés anno, vakartam is a fejem mikor az optimust felraktam régebben. :)

(#42726) tothgergo90

tothgergo90
tag

tudnátok dobni nekem egy seven g3 port ROM linket?
nem találom xda-n .. :-/
Köszi

(#42727) rayoliviero válasza tothgergo90 (#42726) üzenetére

rayoliviero
veterán

Mert Xda-n fent sincs. Tessék.

(#42728) Attilka05

Attilka05
csendes tag

Sziasztok!

Feltettem a telefonomra a v20f szoftvert. Nem találtam hozzá leírást hogy tudnám rootolni. Tudna valaki linkelni egyet?

Köszi

(#42729) iceQ!

iceQ!
addikt

Akkumulátort hogy tudom a legjobban kímélni?
Lemeritem mindig a telefont vagy soha ne merüljön le ha nem 5% körül kezdjem tölteni?

(#42730) Danny365 válasza Attilka05 (#42728) üzenetére

Danny365
őstag

Itt az összefoglalóban fent is van hozzá leirás (a ioroot25-ös), illetve towelroot-tal is tudod rootolni, ha minden igaz.

@iceq9999
Elvileg nem tesz neki túl jót, ha kikapcsolásig hagyod lemerülni (bár valójában akkor se merül le teljesen), szóval ne 0%-nál dugd rá a töltőre.

Én minden éjjel felteszem tölteni, ha 10 százalékon van, ha 40-en; több, mint fél éve van meg a telefon, az akksi idő nem romlott semmit.

[ Szerkesztve ]

(#42731) Bolond^^ válasza Danny365 (#42730) üzenetére

Bolond^^
tag

towelroot-ot most próbáltam ki, nekem semmit nem csinált.

(#42732) Danny365 válasza Bolond^^ (#42731) üzenetére

Danny365
őstag

SuperSU appot leszedted hozzá?

(#42733) OgKush

OgKush
senior tag

(#42734) Bolond^^ válasza Danny365 (#42732) üzenetére

Bolond^^
tag

Igen, ki irta hogy a Supersu binarist frissiteni kell, ezt megtettem, ki irta hogy sikeres, ujra towelroot es ismet semmi :/
Holnap valahogy en is osszehozom mar ezt a rootolast. Gondolom van ra egy-ket jo kernel es ROM ami megjavitja a kamerat, nekem ezzel van a legnagyobb bajom, videozas kozben is a video meg a hang is akad nagyon :(

[ Szerkesztve ]

(#42735) TechRobot válasza Bolond^^ (#42734) üzenetére

TechRobot
aktív tag

Véletlen nyomtam válaszra.

Nekem ioroot25el sikerült.
De azzal nem ami az oldalon van.
U2bről szedtem linket.

[ Szerkesztve ]

Dikk egy százas...

(#42736) zsirkigyo

zsirkigyo
csendes tag

Helló
Az állapot sorban lévő ikonokat hogyan lehet szinessé varázsolni? Köszi a segitséget.

(#42737) Magnat válasza Quqesz (#42595) üzenetére

Magnat
veterán

Huhh, úgy pörög a topic,h alig találom meg a válaszokat :)
Sztem az lehetett, amit írtatok, h nem vártam meg amíg mentette, hanem egyből kiléptem, de majd még próbálgatom, köszi!

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#42738) perge666 válasza Magnat (#42737) üzenetére

perge666
addikt

Jaja nagyon aktìv a topic. :K

“ Doki, figyeljen! Nem kell más, csak egy kis plutónium. “

(#42739) pusihusi

pusihusi
addikt

A towelroot, nem pörgeti a Knox számlálót amit a a Samsung bele rakott, de a hírek szerint a Google is átveszi és az 5 Droidba belerakja. Remélem nem :N :( :U

Üdv. Feri!!

(#42740) Harcsai válasza pusihusi (#42739) üzenetére

Harcsai
senior tag

Most tulajdonképpen mire jó ez a Knox?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#42741) Meggyi001 válasza Harcsai (#42740) üzenetére

[link]

https://hardverapro.hu/apro/ryzen_5_1600_box_uj/friss.html

(#42742) Harcsai válasza Meggyi001 (#42741) üzenetére

Harcsai
senior tag

Ok, a root része már régóta téma. De mire való? Céges biztonság... de hogy.. mi ez tulajdonképpen?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#42743) zsirkigyo

zsirkigyo
csendes tag

Az előbb lemaradt a telefonkönyvet szinkronizáltam a google fiókommal a számok mellet ott vannak a képek ha a telefon könyvet megnyitom de hívásnál nem jeleníti meg a képét az illetőnek mi lehet a gond ?

(#42744) pusihusi válasza Harcsai (#42742) üzenetére

pusihusi
addikt

Igen biztonság, van egy Knox fiók aktiválni kell, s oda be tudod rakni a céges , vagy titkos dolgaidat . (email stb. s adsz egy kódot a fióknak, onnantól kezdve csak te férsz hozzá. Állítólag feltörhetetlen. Én note 2-vel futottam bele mikor frissítettem a 4.4re megjelent a Knox. Mivel rootolva volt a telefonom a Knox számláló ugrott. S azt nem lehetett kitörölni. Onnantól kezdve a Knox fiókot nem lehetett használni, mert kiírta hogy ez 1 módosított telefon. Gari oda :W

Üdv. Feri!!

(#42745) xSide válasza zsirkigyo (#42743) üzenetére

xSide
őstag

Melyik 'hívó'-t használod?
Jó, hogy rákérdeztél.
Kérdésem, az újonnan beállított g. fiókkal szinkronizált képek minősége , mérete milyen most kk-val?
Korábban még másik telón ics alatt megszokott rossz / kis képeket nagyfelbontású jobb minőségűre cserélgettem (Contact Photo Sync appal, mellyel bizt. mentésként is használtam).

[ Szerkesztve ]

(#42746) HarryDEC

HarryDEC
tag

Le szeretném váltani az eddig megszokott - Business Calendar Pro -t (+tasks) - naptár alkalmazásomat.
Jelenleg ez fogyaszt a legtöbbet a telefonomon, a képernyő csak utána jön!?
Ti milyen naptár programot használtok, ajánlotok?

Korán keltem, hol az arany?

(#42747) racerx

racerx
őstag

TWRP recoveryben fel lehet valahogy mountolni a belső tárhelyet? Pl. nem akarom a backupot a telón tartani, de ha beüt vmi (és mondjuk ne érném el a telefont, csak recoveryt), akkor vhogy vissza tudjam rakni a twrp mappát??

(#42748) gretzky77

gretzky77
addikt

Sziasztok ! Azt hogy tudom elérni,hogy pc és a teló között gyorsabb legyen az adatátvitel,mert ha MTP csatlakoztatom akkor is lassú,van erre vmi megoldás mert ez baromira zavar ès ha mondjuk pc-ről másolok pendrivera vagy telóról pendrivera akkor mindkettő lènyegesen gyorsabb!? Köszi

Asus Zenfone 7 Pro & Final Sonorous II & Marshall Major II Bluetooth!

(#42749) HarryDEC válasza racerx (#42747) üzenetére

HarryDEC
tag

OTG -s pendrive kiváló biztonsági mentések tárolására (is), TWRP kezeli.

Korán keltem, hol az arany?

(#42750) wacek068 válasza david_97 (#42696) üzenetére

wacek068
tag

Szia!
Köszi, az egyik már fenn is van!
A CloudyG3 1.3 !
Jó, jó de..
Pl: hívásnál a hívófél képe csak egy pici körben látható! Nem lehet ezzel kezdeni valamit?
Rengeteg a beállítási lehetőség, még csak az elején tartok!
Azért szeretnék még mást is kipróbálni, remélem összejön! / DM rom /
Köszönöm a segítséget! :)

A semmitől, a kevés is sokkal több!!! Már van 41 piros pöttyöm!!!! Szerintem megbízható vagyok! Ha nem írok vissza azonnal, valószínű vezetek,csak olvasni tudok, de pótolni fogom!

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.