Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42501) reflxx válasza mediumgecso (#42494) üzenetére


reflxx
aktív tag

Szia! Akku időben biztos hogy jobb a G2. Az is biztos hogy kevésbé laggos (még?!) Viszont a t-mobile-nál 8000ft a két telefon között a különbség. Én biztos vennék egy G3-at már csak a QHD és a lézeres akármilyen fényképező miatt :) aztán ha nem tetszik még mindig eltudod adni esetleg..
Ha van rá módod menj be a legközelebbi mediamarkt vagy hasonló helyre és szánj rá egy kis időt nyomkodd meg mind kettőt.
Ó, és ha ott vagy próbáld meg a lumia 1020-at. Csináltunk egy képet G2-vel és 1020-al és sajnos fényévnyi különbség volt. de ez érthető is szerintem az objektív miatt.
várom a pfúj szemét eretnek! és hasonló meggyőző érveket a G2 mellett :C

(#42502) mediumgecso válasza reflxx (#42501) üzenetére


mediumgecso
őstag

Hali!

Köszi az infót. A Telenyomornál meg kb 30e a különbség :U az nem kevés (nekem), ezért kérdezem ennyire.....hosszú távra tervezek, de nem tudom hogy megéri-e a plusz 30e-t a G3.....

(#42495) Quqesz és (#42496) istnag Nektek is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#42503) TechRobot


TechRobot
aktív tag

Ázsiai a teló azért lehet h nincs benne.
De elvileg egy EUR ROM ezt orvosolhatja nem?

Dikk egy százas...

(#42504) bounty123 válasza reflxx (#42501) üzenetére


bounty123
őstag

Pont a QHD a legnagyobb parasztvakítás szerintem. Emberi szem nem képes már ilyen kis képpontokat megkülönböztetni, 5 colos képernyőnél semmi értelme ilyen felbontásnak, csak lassítja a rendszert és fölöslegesen terheli az akkut. Már a full hd-t is kicsit annak éreztem. De persze ki kellett hozni valami újat, amivel überelni lehet az előző csúcsmodellt, értem én.

[ Szerkesztve ]

(#42505) #84221696 válasza bounty123 (#42504) üzenetére


#84221696
törölt tag

Lehet, hogy parasztvakítás a QHD, de ugyanezt mondták a 2 magra, a full HD-re stb-re is...
Persze, nem veszi észre az emberi szem, de egy nagy előnye van, hogy ez innováció, ami mindig előre visz. Ez pedig nem elhanyagolható dolog.
Ha nem lenne innováció, mindenki lovaskocsival közlekedne, vályogházban lakna és postagalamb hozná/vinné az üzeneteket.

(#42506) killzone1987


killzone1987
senior tag

Enyémre valaki?

(Minden hangerőt szeretnék megnövelni.
Csengő,érintéshang stb....)

[ Szerkesztve ]

(#42507) alex devil válasza mediumgecso (#42502) üzenetére


alex devil
senior tag

Én is gondolkodtam, hogy G2 vagy G3. Bementem a Telekomhoz és nyomkodtam őket, G2 lett. Egyelőre nem bántam meg a G2-t. A választásnál hallgass a szívedre is.

S23

(#42508) bounty123 válasza #84221696 (#42505) üzenetére


bounty123
őstag

A 2 magra én biztos nem mondtam soha, a sebességet mindig érdemes fokozni :) De ha egyszerűen nem tudsz megkülönböztetni egy fullhd és egy qhd kijelzőt (kollégámnak van g3-a, mellé tettem az enyémet), akkor az már tisztán parasztvakítás. Nagy képernyős tv-knél meg pc monitoroknál látom értelmét, 5 colon inkább ártalmas, mint jó.

(#42509) Quqesz válasza mediumgecso (#42502) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Amit reflxx mondott én is ajánlom,nézd meg élőben és döntsd el melyik éri meg neked jobban...

reflxx
Pfújjjj....:) :DD az a Nokia sztem mindent ver mobilos fronton ;)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#42510) mediumgecso válasza alex devil (#42507) üzenetére


mediumgecso
őstag

Nyomkodtam már mindkettőt MM-ben, a G3 szebb + UX mindent visz.....G2 is nagyon tetszett, kompakt, gyors volt nagyon, a remek üzemidő ami tetszik......még gondolkodom rajta. F6-nál is parádés az üzemidő.
A későbbi frissítések miatt vacillálok a G3 és G2 között......

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#42511) perge666 válasza mediumgecso (#42510) üzenetére


perge666
veterán

Amire én használom a G2-t,tudásra még sok is!
2 évig simán kihúzom vele amíg garis.
Legalább is remélem hogy nem lesz semmi baja.

(#42512) iceQ! válasza alex devil (#42488) üzenetére


iceQ!
addikt

Milyen kamera szoftot raktál fel? :U

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#42513) iceQ! válasza TechRobot (#42500) üzenetére


iceQ!
addikt

Haver! Tolj rá egy gyári független romot! Gar vesztés tuti nem lesz így és remélhetőleg megoldja a problémát!

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#42514) TechRobot válasza iceQ! (#42513) üzenetére


TechRobot
aktív tag

Ha tudom, hogy megoldja akkor az lesz. Ez az első lg-m még meg kell tanulni a romolás művészetét majd. :D

Dikk egy százas...

(#42515) katalin888


katalin888
aktív tag

AOSP alapu ROMhoz melyik taviranyito szoft mukodik stabilan?

(#42516) iceQ! válasza TechRobot (#42514) üzenetére


iceQ!
addikt

Nekem T-Mobilos szoft volt rajta. Tegnap kaptam a telót, ráhúztam a független gyári romot és voálá minden jó! :)

Itt van egy link ami megmutatja hogy is kell fresss gyári független romot rakni a telódra!

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#42517) TechRobot válasza iceQ! (#42516) üzenetére


TechRobot
aktív tag

az első vagy a második helyről válasszak romot?

Dikk egy százas...

(#42518) alex devil válasza iceQ! (#42512) üzenetére


alex devil
senior tag

(#42519) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Akadt egy kis problémám, Cloudy G3 1.2 ről 1.3-ra váltottam, tiszta telepítés volt. Most a tárhelyen van egy 21GB-os valami amit nem tudok semmivel letörölni. TWRP-ből csináltam Internal Storage wipe-ot is, felraktam egy CM-et, a gyári frissítő eszközzel is feltelepítettem a hivatalos szoftvert, de semmi sem hajlandó letörölni. A fájlkezelők nem is látják ezt a 21GB-ot. PC-ről sem tudom törölni, mert csak 10GB tárhelyet lát.

Van valakinek ötlete, hogy hogyan lehetne eltávolítani? :R

[ Szerkesztve ]

(#42520) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ha valakinek kell, keressen meg pü-ben...

[link]

(#42521) blt.62


blt.62
őstag

Valóban jobb mobil ennél a HTC ONE M8?

MegtorloXp

(#42522) tepenzed


tepenzed
őstag

én úgy látom mindenkinek más a véleménye a különböző romokról. Azoktól kérdezném,aki már többel is kisérletezett.

Melyik a legstabilabb rom? Minél hosszabb aksi időt szeretnék elérni viszonylag laggmentesen.
Elég ha frissítem a gyárit a legújabbra? Nekem nagyon bejön a g3-as ui rom de ha nem stabil és rosszabb az aksi idő akkor ezek engem hidegen hagynak.

(#42523) istnag válasza blt.62 (#42521) üzenetére


istnag
addikt

Szofverileg mindenképpen.

(#42524) rayoliviero válasza istnag (#42523) üzenetére


rayoliviero
veterán

Minőségben is.

(#42525) ΞΔGLΞ válasza blt.62 (#42521) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Külalak, kijelző, bővíthetőség, gyári szoft stabilitása, minőségérzet.
Minderben?

(#42526) istnag válasza ΞΔGLΞ (#42525) üzenetére


istnag
addikt

Külalak, kijelző - egyéni preferencia kérdése, a többiben igen. (nekem az M7 jobban tetszett külsőre)
Üzemidőben és kamerában marad el tőle, de ott is csak akkor mikor számít a felbontás.

[ Szerkesztve ]

(#42527) ΞΔGLΞ válasza istnag (#42526) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Külalakban a 4X HD sokkal szebb volt pl, ez sajnos csak egy samu féle szappantartó másolás, cseszettül csúszós házzal. De ez saját vélemény, ami nem tetszik, annak hangot adok. Védeni nem fogom...

(#42528) rayoliviero válasza istnag (#42526) üzenetére


rayoliviero
veterán

Üzemidőben nem tudom, hogy elmarad-e. Haverom M8-asa kb. annyit bír, mint a G2-m vagy nagyon kicsivel még lehet jobb is üzemidőben.

(#42529) OgKush válasza ΞΔGLΞ (#42527) üzenetére


OgKush
senior tag

4X HD is csak egy szappantartó csak szögletes ;]

Más:
Jövőhéten ha minden jól megy megveszem a kicsikémet :C

Van valami olyan feature a gyári rom-ban ami must have, és CM vagy hasonló stock romok nem rendelkeznek vele? jahj de szép magyar mondat lett :DDD

(#42530) istnag válasza ΞΔGLΞ (#42527) üzenetére


istnag
addikt

Nem értem, most itt mire gondolsz? Én nem írtam azt, hogy jól néz ki, azt sem, hogy rosszul. Azt írtam egyéni preferencia kérdése. :F

(#42531) ΞΔGLΞ válasza istnag (#42530) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Csak azt írtam le, hogy nekem mi nem tetszik benne.

(#42532) istnag válasza ΞΔGLΞ (#42531) üzenetére


istnag
addikt

:R
Egyébként, nekem formára tetszik, anyagminőségben már nem.

(#42533) iceQ! válasza TechRobot (#42517) üzenetére


iceQ!
addikt

Alsó ahol 4.4 van. Hungary résznél a legalsó lesz a neked megfelelő :)

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#42534) iceQ! válasza alex devil (#42518) üzenetére


iceQ!
addikt

Köszi :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#42535) ΞΔGLΞ válasza OgKush (#42529) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

4X HD is csak egy szappantartó csak szögletes

A szögletes formák nekem jobban bejönnek, ráadásul a 4X HD fogása közben fel sem merült bennem az az érzés, hogy kicsúszik a kezemből, mint a G2 esetében. Ami miatt világszerte már nagyon sok kijelző látta kárát.

[ Szerkesztve ]

(#42536) OgKush válasza ΞΔGLΞ (#42535) üzenetére


OgKush
senior tag

Csak trollkodtam, nekem is bejönnek a szögletes telók, neo m1-et akartam eddig venni, csak bonyolult.. :((
lg l7-et fogjál a kezedbe ;] Hát az a telefon ara lett tervezve, hogy kicsússzon az ember kezéből ;] olyanom van most

szerk:
szoftveres kérdésemre valaki tud válaszolni? :F

[ Szerkesztve ]

(#42537) ΞΔGLΞ válasza OgKush (#42536) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

neo m1-et akartam...

Nem ismertem ezt a telefont, de nagyon szép készülék! Nem tudom, hogy milyen lehet a napi használatban, de ez már tényleg külalakra nálam, simán ***** / *****

[ Szerkesztve ]

(#42538) TechRobot


TechRobot
aktív tag

Tudja valaki, hogy ha ázsia-ra rakok EU vagy HUN romot akkor utána működni fog e végre az LTE?

Dikk egy százas...

(#42539) jolti05


jolti05
őstag

Sziasztok!

Pár napja G2 tulajdonos lettem. Felgyülemlett bennem néhány kérdés:
-Az értesítési led személyre szabására van valamilyen mód külön program nélkül?
-Hol tudom kiiktatni a knock kódot, ha esetleg nem kívánom használni?
-Miért van az, hogy olykor a space (nem tudom, talán alkalmazásfüggő) rettentően összemegy?
-Swiftkey nélkül tud tanulni a gyári billentyűzet általam bevitt szavakat magától?
-Olvasgattam itt elég sok hozzászólást. Sem GPS Status-szal, sem más programmal nem tudok csatlakozni műholdakhoz. Ha jót olvasom, akkor 20C-m van. Esetleg egy D megoldaná ezt?
-Van ebben valami beállítás, hogy animálja az időjárást. Ez csak arra az órás widgetre érvényes?
-Ha esetleg kitenném a képet monitorra, kábellel mi a legolcsóbb megoldás?

Minden válaszért köszönet! :)

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#42540) Kajt


Kajt
tag

Sziasztok!
Megrendeltem a telefont (most T-nél 20% kedvezmény online rendelés esetén) és ha minden igaz, hétfőn már á tudom venni az egyik T-pontban.
Olyan kérdésem lenne, hogy a helyszinenen való első bekapcsolaskor automatikusan feldobja a szofverfrissítést ha észre veszi, hogy lehet vagy csak ha rányom az ember, hogy keressen rá? Csak adatforgalom végett, nehogy elkezdje lekapni a többszáz Mb-t... azt inkább otthon wifin keresztül ha lehet :)

(#42541) Thauxeeb válasza jolti05 (#42539) üzenetére


Thauxeeb
tag

- A LED-et a beállításokban tudod ki-be kapcsolni bizonyos dolgokhoz + ha szerkesztesz egy névjegyet, be bírod állítani, hogy ha az illető keresett, milyen színnel villogjon a LED (fontos emberek nekem rózsaszínen villognak)

- A Knock Codet úgy, hogy zárolási képernyőnél nem Knock Codet állítasz be. Ha a Knock Onra gondolsz, (a dupla koppintás) azt a gesztusoknál tudod kikapcsolni a beállításokban.

- A billentyű beállításoknál szedj ki 1-2 gombot és akkor kicsit több helyed lesz (ha pl. webcímet írsz, bekerül a .com gomb, az sok helyet visz)

- Ebben nem tudok segíteni.

- Ebben sem, de nekem egyiknél se volt gond , be van kapcsolva a Google helyadatok meg minden.

- Az órás widgetre, meg talán a zárképernyőnél be tudod állítani, hogy a lezárt képernyőn is lásd az időjárást. (nem lockscreen widget formában, hanem az óra felett viharfelhők, stb.)

- Arra figyelj, hogy ehhez Slimport kell, nem MHL, eBayen nézz körül. (PayPal-től nem kell félni, ha nem bízol a bankkártya infó megadósdiba, van Top-Up rendszer is ahol feltölteni kell a PayPal számlát rendes banki átutalással, magyar CIB (vagy Budapest? :F ) bankos számlára kell utalni.)

:)

[ Szerkesztve ]

(#42542) akooos válasza Thauxeeb (#42541) üzenetére


akooos
veterán

"Arra figyelj, hogy ehhez Slimport kell, nem MHL, eBayen nézz körül. (PayPal-től nem kell félni, ha nem bízol a bankkártya infó megadósdiba, van Top-Up rendszer is ahol feltölteni kell a PayPal számlát rendes banki átutalással, magyar CIB (vagy Budapest? :F ) bankos számlára kell utalni.)"

Sőt, már van instant top-up is :) Bankkártyás fizetéssel kell fizetni a TrustPaynek, akik kb 20 perc múlva eljuttatják a PayPal számládra. Én is a héten használtam először, de nagyon hasznos, hogy nem kell napokat várni :)

(#42543) jolti05 válasza Thauxeeb (#42541) üzenetére


jolti05
őstag

Led: Tehát ha jól értem, gyári szoftverben nem állíthatok be más színt például az emaileknek. Hívásokhoz pedig rendelhetek színt, de minden számhoz külön be kell állítani.

Knock code:
Beállítások\Általános fül\Jelzések - itt csak a duplakoppintást tudom állítani.
Beállítások\Kijelző fül\Képernyő zárolása - itt ha rábökök, hogy válassza ki a képernyőzárat, egyből kéri az új knock kódot
Más beállíthatóságot nem találok.

Az LG billentyűzeten belül nézelődtem elég sokat, nem találok olyan lehetőséget, hogy bármit is kiszedjek. A billentyűzet fölül a számokat már eltávolítottam, de így is marad egy sáv fent, ahol írásjelek vannak és tudok balra meg jobbra menni. Ezt sem sikerül eltüntetni, csak úgy, mint például a billentyűzetstílus gombot :(

A GPS akkor továbbra is egy nagy kérdésem fog maradni :)

A Beállítások\Képernyő fül\Képernyő zárolásán belül van egy olyan, hogy Időjárásjelző animáció, több ilyesmire nem leltem, bár ezt sem tudom, mit csinál. Mindenesetre sehol sem látok időjárásra utaló jeleket, csak a gyári widgeten.

Aktív tagja vagyok az ebaynek! :) Kicsit utánanéztem az MHL és a Slimport közti különbségnek. Úgy látom, utóbbi praktikusabb. Köszi!

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#42544) xSide válasza akooos (#42542) üzenetére


xSide
őstag

Kábel nélkül ezcast-ra keress rá neten (én már rendeltem ebay-ről, de még nem jött meg), ehhez wifi kapcsolat kell és bármilyen hdmi-s tv-be dugva működik is rendesen (fotó, videó, teló képe, bármi mit megosztasz neki).
Youtube-on találhatsz videót is róla miként valamint guglival keresve leírásokat, teszteket.
Vannak saját appjai galéria, böngésző, youtube stb.

[ Szerkesztve ]

(#42545) szabyka95


szabyka95
őstag

melyek azok a tokok, amik alul felul is vedenek, es relativ vekonyak ?

(#42546) tutaj01


tutaj01
tag

Üdvözlet ismét az éterben :) Közel egy hónap után kész a teló ;) Már megy is fel a CloudyG3 :D

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#42547) Snoop27 válasza szabyka95 (#42545) üzenetére


Snoop27
őstag

Nekem ilyen van es meg vagyok vele elegedve, nem vastag es mindenhol jol vedi a telot

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#42548) tepenzed válasza tutaj01 (#42546) üzenetére


tepenzed
őstag

már nem annyira bugos mint régebben? Állítólag a gyári is sokkal stabilabb,az akksi meg kevesebb ideig bírja vele..

[ Szerkesztve ]

(#42549) tothgergo90


tothgergo90
tag

Aki próbálta már, mindenki meg van elégedve a CloudyG3 ROM-mal?

(#42550) hard74 válasza tothgergo90 (#42549) üzenetére


hard74
senior tag

Én a SevenG3 1.9.1 rom-ot használom,és eddig hibátlan.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.