Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24656) DM-Fan válasza Ijk (#24654) üzenetére


DM-Fan
Topikgazda

Abszolút így van. Pont arról beszéltünk múltkor kedves ismerősömmel, hogy rászoktak az emberek, hogy arra nem veszik a fáradtságot, hogy keressenek, vagy hogy egy topic nyitó HSZ-ét elolvassák - holott felhívjuk rá a figyelmet. Épp készülnek kiadni 300 eFt-ot valamire és egyszerűen letudják annyival, hogy benyomnak egy kérdést egy topicba, minden előzetes ismeretanyag felkutatása nélkül. Magyarul mindenki kész választ vár és minden azonnal kell, mert a keze már közben ott van a "megrendel" gombon. Megintcsak a tudatosság hiánya, vagy legalábbis résztudatosság. Egyszerűen nem olvasnak az emberek, tisztelet a kevés kivételnek! Márpedig így győzködhetsz te (én) akárkit a kalibrálás fontosságáról, ha eleve az elvét sem ismerik a dolognak. Amikor elkezdtem foglalkozni a témával sok-sok évvel ezelőtt, kb. 2 évig csak a technológiákról olasam, teszteket bújtam, megnéztem az akkori palettát üzletekben, ismerősöknél, stb. Vásárlás még fel sem merült, mert magam sem voltam biztos, hoy mi lenne a legjobb. Aztán szépen lassan, ahoy gyarapodak az ismeretek, tapasztalatok, magamnak le tudtam szűrni, hogy mi is kell nekem. Nem mondom, hogy mindenkinek ezt kell csinálni, mert nyilván azért van a fórum, hogy segítsünk, de amikor valaki az ezerszer leírt, #1. HSZ-ben is kivesézett evidenciákat kezdi kérdezgetni, akkor néha nálam is el tud gurulni a gyógyszer.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Plazma TV topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.