Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35551) PuMbA válasza renatto (#35549) üzenetére


PuMbA
titán

"Tehát egy pillanatra lehet sz@r a kép?! "

Miért ne lehetne? Ha nem a drága hangrendszeremet hallgatom, hanem a munkahelyen egy laptopra rádugom a 2000Ft-os fülhallgatót, akkor inkább ne hallgassak zenét? :) Tökre nincs igény OLED képminőségre egyes esetekben, mint ahogy nekem sincs igényem a drága hangrendszeremre minden esetben.

[ Szerkesztve ]

(#35552) renatto válasza PuMbA (#35551) üzenetére


renatto
őstag

Összefoglalva: Te csak középről nézel tévét, a feketét nem látod, a felhősödés pedig nem érdekel. Ebből egyenesen következik szerinted >> a tévé képe gyönyörű minden szögből, a fekete hibátlan (vagy nincs rá szükség) és felhősödés sincs. :C :R

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#35553) alaves válasza daneel_hu (#35534) üzenetére


alaves
addikt

Nem véletlenül nézem minden forráshoz az OLED kijelzőmet (még PC-hez is) :)
Nemigen tudnék visszaszokni még egy csúcskategóriás LCD-hez sem, de
Kriszbmx kollégának lehet nem lesz más választása, hacsak nem szerez valahonnan mondjuk egy 65E7V-t, mert lehet hogy a 2017-esek alacsony tintingje már őt sem zavarná.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#35554) rothfb válasza Celtis (#35544) üzenetére


rothfb
veterán

Na ez rám is igaz. A büdös életben nem hallottam olyanról, hogy tinting, meg banding. Megvettem a tv-ket, elkzdtem olvasni a fórumot és fogalmam sem volt továbbra sem, hogy mik ezek. Komolyan rá kellett keresnem, meg itt megkérdeznem, hogy mik ezek. Igazából azóta sem értem mi ez a hiszti ezekkel kapcsolatban. 5%-os szürkénél látszik némi banding mindkét tv-n és némi rózsaszínes tinting is látszik full fehérnél, de pusztuljak el, ha értem, miért megy ezekkel kapcsolatban a nyavajgás. Még életemben nem láttam ennél szebb képet, mint az oled tv-jé. Sima tv-zésnél semmi zavaró képhiba nincsen.
Mennyivel lenne jobb egy olcsóbb lcd? Nem ég be.
Oled sem, ha ésszerűen használják.
Meg aztán ha valahol van bőven képhiba, akkor az az lcd, led tv.

(#35555) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

C9 3 pixelhiba
Most volt szerelo és 2 lehetőséget ajánlott fel: január előtt úgy sem tud érkezni Lengyelorszagbol alkatrész így vagy elviszi és januarban valamikor visszahozza, az pedig ki van zárva hogy helyszínen javítsák és az is hogy az alkatrész megérkezéséig a helyszínen marad, úgy az ünnepekre oldjam meg a TV-z ahogy akarom.

Vagy

A szakértő véleménye alapján subpixel hiba meg tud magától javulni, ezért mondjam le a javítást és márciusban jelentsem be megint ha addig nem javul meg....

Még mindig nem a rugalmas prémium szervíz amit meséltek mások és ami miatt LG mellett döntöttem :U

[ Szerkesztve ]

(#35556) krx21 válasza Darth_Revan (#35555) üzenetére


krx21
nagyúr

"az pedig ki van zárva hogy helyszínen javítsák és az is hogy az alkatrész megérkezéséig a helyszínen marad,"
Ezt mégis hogy gondolták??? :F

[ Szerkesztve ]

(#35557) rothfb válasza PuMbA (#35551) üzenetére


rothfb
veterán

Hát nem tudom, de nekem egy tv-nél a legfontosabb a képminőség. Mivel egy tv esetében azt fogom bámulni, mindenképpen elsődleges az, hogy törekedni fogok a lehető legjobb képminőségre. Ez a "nincs minden esetben szükségem a legjobb képminőségre" dolog egy baromság. Ez legfeljebb akkor lehet igaz, ha mondjuk olyan helyre veszel tv-t, ahol az év nagy részében nem tartózkodsz, vagy nem nézel tv-t. Oda tényleg felesleges a legjobb tv-t venni, de ha rendszeresen nézel tv-t, oda törekedni fogsz a legjobbra. Ha mégsem, annak két oka lehet, vagy nincs rá pénzed, vagy igénytelen vagy. Vagy esetleg elképzelhető, hogy neked nem különösebben fontos a tv, nem nézed, vagy ritkán. Ebben az esetben viszont nem értem, mit keresnél egy tv-s fórumban.

(#35558) rothfb válasza Darth_Revan (#35555) üzenetére


rothfb
veterán

Magyarországon vagy? Úgy értem ez a szervizhozzáállás itthoni?

(#35559) Tulku válasza Pro Koryak (#35550) üzenetére


Tulku
veterán

:K

(#35560) rothfb válasza Tulku (#35559) üzenetére


rothfb
veterán

Te meg hol voltál mostanában???;)

(#35561) Tulku válasza rothfb (#35560) üzenetére


Tulku
veterán

Nézem az oledet, néha itt olvasgatok, búsulok és jókat röhögök veletek :D

Jó az oled, vegyetek oledet, mert baromi jó.... :C

(#35562) PuMbA válasza rothfb (#35557) üzenetére


PuMbA
titán

"Ez a "nincs minden esetben szükségem a legjobb képminőségre" dolog egy baromság"

Szerintem nem az, hiszen moziba is mész, attól, hogy OLED-ed van és ott nem OLED képminőség van. Viszont a mozi hangulatot sosem kapod meg otthon az OLED-del.

[ Szerkesztve ]

(#35563) Darth_Revan válasza krx21 (#35556) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Mondtam neki hogy akkor rendeljen panelt és addig használjuk így. Panel megerkeze után még szóljon és ha addig "meggyógyulnak" a hibás pixel diodak akkor szólok és akkor utaznia sem kell.
"Azt nem lehet, mert nem tudom lezárni a munkanaplot és addig nem fizetnek ki, főleg igy hogy 200km-t utaztam Szolnokrol"

(Debrecen kb 60km-re van de az LG a sokkal messzebb lévő szolnoki szervizre hajlandó csak rábízni)

[ Szerkesztve ]

(#35564) Darth_Revan válasza rothfb (#35558) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Igen.

(#35565) renatto válasza Darth_Revan (#35555) üzenetére


renatto
őstag

B, B, BBBBB! :DDD 3 pixelhibával azért el lehet lenni évekig is, még akár 10-el is, szerintem. Én mondjuk lehet csak 1-1,5 év múlva jelenteném be, ha már ők ezt javasolták. És 99% hogy nem fog megjavulni.

Azt viszont kajak nem értem minek elvinni a tévét? És hetekre?! Értem hogy nem jön meg a panel csak jövőre, mert Karácsony van, de addig miért ne nézhetném a tévét, amibe nem kevés lecsót toltam? Hacsak nem ők akarják nézni hetekig addig, mert ugye alkatrész nélkül szerelni tuti nem fogják... :Y Pláne hogy kb 20-30 perc a panelcsere helyszínen, pakolással mindennel.
Telefonon bejelentettem, délután szerviz hívott hogy küldjek képet. Majd újra, hogy megrendelik a panelt kb 7-10 nap, szóval várjak. Időben hívtak is, hogy jönne a panellal. Helyszínen kicserélte kb 30 perc alatt...

És ameddig a munkalap nyitva van, nála kell lennie a tévé(M)nek?! Ez óriási figura! :R Komolyan felhívnám LG-t újra és megkérdezném - rögzített vonalon - hogy ez tényleg így megy? :K

[ Szerkesztve ]

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#35566) rothfb válasza Darth_Revan (#35563) üzenetére


rothfb
veterán

Uh, van baj bőven... Ezért van az, hogy kijelenteni, hogy az LG-nek jó a szervize, az hülyeség, mert sok múlik a helyi cégeken, amik szerződnek az LG-vel. Nekem is rossz tapasztalatom van a tatabányai szervizzel. Többek között ezért sem merült fel, hogy oled tvnél LG-t vegyek. Vettem Panákat és amúgy ugyanaz a cég a szerviz, mint az LG-nél :DDD .
De legalább eddig semmi gond velük, ne is legyen.

(#35567) rothfb válasza Tulku (#35561) üzenetére


rothfb
veterán

Nézegess tesztábrákat! Majd ráfanyalodsz a kuledre.:DDD

(#35568) DVlad válasza renatto (#35542) üzenetére


DVlad
őstag

Nincs igazad.
Az LCD-nek a sajátosságai az általad írt tulajdonságok (fekete hiánya, stb.), de az OLED technológia tud jó panelt (majdnem tökéletes homogenitás, stb.) és ipari hulladékot szintén. Ez utóbbiból sokkal többet, mert ha szigorúbb válogatás lenne a gyárban, akkor még mindig 7 számjegyű árcédula lenne az alja, hiszen a panelek nagy részét kukázni kéne. Az itt látott elrettentő darabok is hulladékok, sosem lett volna szabad eladni őket/beszerelni egy készülékbe, de ha el lehet adni, és csak egy töredéke áll elő panasszal, akkor simán megéri így csinálni a gyártóknak.
Épp így kezdődött az LCD monitoroknál is, pixelhiba mentes panel alig létezett. Ott is az volt, hogy rengeteget kellett selejtezni a gyártás után, mert "csak" pár hibás pixelig mehetett eladásra, és volt válogatott, pixelhiba mentes monitor garanciával, de sokkal drágábban.
Szóval eladják a szemetet a népnek, mert kevesen panaszkodnak, és megéri.

(#35569) Darth_Revan válasza renatto (#35565) üzenetére


Darth_Revan
veterán

LG véleménye alapján a helyszíni javítás csak lehetőség, ha a szerelő úgy dönt hogy a helyszínen nincs megfelelő körülmény a cserére akkor elviheti.
Azt mondjuk tényleg nem lehet értem hogy ha a helyszínen hadja a TV-t az alkatrész érkezéséig akkor miért nem kap pénzt a munkájáért ? :Y

(#35570) torma1981 válasza Darth_Revan (#35555) üzenetére


torma1981
veterán

Majd mond neki rendelje meg a panelt és ha itt van jövőre vigye a tv-t ennyi. Én ezt csináltam nálam. Majd persze hetekig a hideg, ki tudja milyen körülmények között tárolja a tv-t.

[ Szerkesztve ]

(#35571) renatto válasza DVlad (#35568) üzenetére


renatto
őstag

Szerinted ezek a hibák "ipari hulladékok" szinten vannak, azt el tudom fogadni. Viszont akkor az LCD-k között a legjobb is ipari hulladék... tehát az egész - már amúgy is halott - technológia. :K

(#35569) Darth_Revan Ezt még nagy duzzogva el is fogadom, bár ha a talpat rá lehet rakni egy tévére egy házban, ott a panelt is ki lehet cserélni... :U Viszont minek elvinni a tévét hetekre? Én ezt kérdezném meg. Mert tényleg kérdéses, hogy mit fognak csinálni vele addig... és egy vatta új készülékről beszélünk!

És téged nagyon zavarna, hogy nem kap pénzt?! :DDD

[ Szerkesztve ]

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#35572) Darth_Revan válasza torma1981 (#35570) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ezt tettem és rögtön lehurrogott hogy azt nem lehet mert akkor nem kap pénzt.

(#35573) rothfb válasza renatto (#35571) üzenetére


rothfb
veterán

Az lcd-knél a fentebb felsorolt "hibák" nem hibák, hiszen a technológia velejárói. Ha ez alapján válogatnák az lcd paneleket, mindet ki kellene dobni.:U

(#35574) Celtis válasza rothfb (#35554) üzenetére


Celtis
veterán

Érts már meg, hogy nem vagyunk egyformák. Téged nem zavar a rózsaszín tinting (ezért irigyellek is), nekem meg olyan, mintha kést forgatnának a szememben. Hosszú távon elviselhetetlen. Csak a hibára áll rá a szemem. És nem vagyok egyedül ezzel, ahogy te sem.

(#35575) DVlad válasza renatto (#35571) üzenetére


DVlad
őstag

Pl. mozgásmegjelenítésben? Igen, igazad van. De sok célra megfelelő az LCD, monitorként.

(#35576) PuMbA válasza renatto (#35571) üzenetére


PuMbA
titán

" LCD-k között a legjobb is ipari hulladék... tehát az egész - már amúgy is halott - technológia."

Ezért használnak IPS LCD-t minden képszerkesztési munkához :) Az OLED-et hamarabb fogja leváltani a micro LED, minthogy az LCD kihaljon.

[ Szerkesztve ]

(#35577) renatto válasza rothfb (#35573) üzenetére


renatto
őstag

Igen erről beszélek. Ahogy az OLED sajátossága a banding, tinting, "beégés"... akkor ezek sem hibák! :N Ne mondják már hogy ezek nem hibák az LCD esetében, bezzeg az OLED tele van hibákkal. :)) .

2021-től ki is fogják dobni mindet! :C

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#35578) Celtis válasza DVlad (#35568) üzenetére


Celtis
veterán

Egyetértek. Valószínű, hogy az OLED árcsökkenés, a kihozatal "javítása" és a panelek minősége erősen összefügg.

(#35579) renatto válasza rothfb (#35557) üzenetére


renatto
őstag

Egyetértek. :DD Háát igen, ha mindenkinek lenne rá pénze, sokkal kevesebb sírás lenne. :O

[ Szerkesztve ]

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#35580) Pro Koryak


Pro Koryak
addikt

Plazma megszűnése után most lcd vs oled megy.
Minek kell ez?
Akinek nem jön be, menjen va/ips csodákat nézni. Ott is ugyan úgy panel, összeszerelés függő a történet.
Plusz, ha lcd-n elfogadható képet akarsz nézni jelenleg, akkor:
1. 16óra után villanyt kapcsolsz
2. 8-16óra között nézed

(#35581) DVlad válasza Pro Koryak (#35580) üzenetére


DVlad
őstag

Ott lett minden elrontva, annak a megszűnésével...

(#35582) rothfb válasza Celtis (#35574) üzenetére


rothfb
veterán

De hogy áll rá a tintingre a szemed? Vagy a bandingra? Nekem kiváló a szemem, rendszeresen ellenőriztetem (szerintem a szem talán a legfontosabb érzékszerv) és átlag tvnézés közben akárhogy keresem, nem látom egyiket sem.
A halott pixel más tészta, azzal én is bajban lennék, nem viselném el.

(#35583) rothfb válasza Celtis (#35578) üzenetére


rothfb
veterán

Még a végén kiderül, hogy az oled azért kerül "csak" 400-tól felfelé a csillagos égbe, mert sok a sz@r panel amit kihoznak és be is építenek. :DDD :D :Y

(#35584) renatto válasza rothfb (#35582) üzenetére


renatto
őstag

Pedig a pixelhibát nehezebb kiszúrni. Nekem hiába volt vagy 6-8 db kb 3-5cm-en belül már 1 méterről mozgóképnél kihívás volt látni felette meg láthatatlan. A tinting, banding, azért még 2-3 méterről is jól látszik, bár szerencsére valós tartalomnál sosem tűnt fel. :N De lehet egy délutánt rászánok már és váltva fogok fehér és sárga háttérképet nézni. :DDD :))

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#35585) Farkassacred válasza PuMbA (#35576) üzenetére


Farkassacred
őstag

" LCD-k között a legjobb is ipari hulladék... tehát az egész - már amúgy is halott - technológia."
Láttatok ti már valaha macbook pro kijelzőt (500 ezer és 1 milla közötti ár kategória, vagy hp specte 4k kijelzős laptopot ami glossy (kb 600 ezer forintos kategória). Na ott kezdődik a normális ips technológia, azalatt akár tv akár monitor, csak félig selejtes, szürke feketéjű termékekről beszélhetünk, bár nem elfelejteni, hogy a monitorok 80-90 százaléka hányadék matt kijelzőjű, ami megint csak homályosít.. Egyébként tv-t, monitort venni tisztán szerencsejáték, vagy bejön vagy nem.. :K

(#35586) tothl válasza Darth_Revan (#35555) üzenetére


tothl
addikt

Es minek ment ki egyaltalan panel nelkul?

Amugy egyszeru.
Visszamondod majd bejelented ujra. Akkor mar tudni fogjak hogy mi a baja es ha megvan a panel majd kijon erte ujra.

[ Szerkesztve ]

(#35587) Darth_Revan válasza tothl (#35586) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Hangjuk alapján hülyének néznek és valószínűleg ellenőrizni hogy tényleg az vagyok e és jozben nincs is hiba vagy tényleg van e hiba. Ezért 200km-t utazott.

(#35588) renatto válasza PuMbA (#35576) üzenetére


renatto
őstag

Ebben is tévedsz, de már meg sem lepődök.

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#35589) PuMbA válasza renatto (#35588) üzenetére


PuMbA
titán

De ez csak TV-kre vonatkozik :) Profi képszerkesztésre meg kiadványszerkesztésre nem TV-t használnak, szinte csak IPS LCD létezik erre mindenhol. Az OLED egyelőre nagyrészt csak sima konzumer cucc, néhány profi felhasználási területtel.

[ Szerkesztve ]

(#35590) Celtis válasza rothfb (#35582) üzenetére


Celtis
veterán

Én meg azt nem értem miért nem zavar, ha a kép egyharmada másmilyen színű?
Meg ahogy mozog valami, és a mozgás közben változtatja a színét.
Az 5%-os bandingot ne keverd ide, az nem érdekel, meg az se ha van egy tucat döglött pixel. Kit érdekel, ha csak nagyítóval, közelről venni észre.

Kicseréltem a közepén meg a szélén egy kis részt.

[ Szerkesztve ]

(#35591) renatto válasza PuMbA (#35589) üzenetére


renatto
őstag

Lehet ideje lenne elolvasnod a topic nevét! ;] "OLED TV topic" ti kalandoztatok el, hogy mentsétek, a menthetetlent, nem én... :K

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#35592) renatto válasza Celtis (#35590) üzenetére


renatto
őstag

De kivágtad szikével vagy hogy? :DD

Ezt már amúgy eddig is tudtuk. Csinálnál egy videót valami HD adástól vagy teljes képernyős filmről, hogy lássuk ez mennyire jön át valós tartalomnál? Milyen tévé ez?

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#35593) torma1981 válasza Darth_Revan (#35572) üzenetére


torma1981
veterán

Érdekes itt Pécsen nem is szólt semmit. Ez tuti hülyeség. A panel az Lg-töl jön. Mi köze van, hogy kap fizetést?

(#35594) PuMbA válasza renatto (#35591) üzenetére


PuMbA
titán

Te írtad, hogy az LCD halott technológia, mikor még a TV-knél és a profi felhasználásban is túl fogja élni az OLED-et azon egyszerű ok miatt, hogy nem szerves :) Alma és körte, az OLED és az LCD egymás mellett megférő dolgok és nem fog meghalni vagy leváltódni semmi.

[ Szerkesztve ]

(#35595) renatto válasza PuMbA (#35594) üzenetére


renatto
őstag

"De ez csak TV-kre vonatkozik" De komolyan, szöveget értelmezni tudsz?! Továbbra is TV topikban vagyunk, így persze hogy abban a témakörben írtam. Én. Ti már tökön-paszulyon elkóboroltatok, csak hogy kapaszkodjatok valamibe...

Remélem jön a Gazda - aki házasodna :DDD - és átrakja ezt a lomtárba vagy az LCD topikba, egykutya. ;]

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#35596) PuMbA válasza renatto (#35595) üzenetére


PuMbA
titán

Szerintem nem az én szöveg értelmezésemmel van gond. A cikkben az IHS Markit állítja, hogy 2022-től kevesebbet fektetnek be az LCD TV technológiába. Hol van itt arról szó, hogy halott technológia az LCD? Az LCD már sokkal régebbi, mint az OLED, szóval nem csoda, hogy kevesebbet fognak belefektetni, hiszen már csúcsra van járatva. Ettől még lesznek LCD TV-k bőven.

[ Szerkesztve ]

(#35597) refugee


refugee
csendes tag

Sziasztok!

Vidéken vállal valaki OLED kalibrálást (65B9)?

Köszi

(#35598) Celtis válasza renatto (#35592) üzenetére


Celtis
veterán

Az élő fába is belekötsz? Miért nem lehet elfogadni, hogy engem, meg pár embert k..ra zavar a tinting. Ha téged nem zavar, úgysem fogod megérteni.

Videót miről meg minek csináljak? Nekem nincs oledem. Neked van mégsem látod. Majd pont egy telefonos videótól fogsz megvilágosodni? Amúgy ez krx21 E9-e. De pont tegnap linkeltem neked képet valós tartalomról is. Mi kell még?

(#35599) athomi válasza rothfb (#35582) üzenetére


athomi
veterán

Nekem fura, hogy egy-két halott pixel ennyire zavar, miközben azt nem is látod nézőtávból, főleg nem akkor ha nem tesztábrákat nézel, miközben ami feltűnő az meg nem zavar. És valakinél ez már középről ülve is látszik.

[ Szerkesztve ]

(#35600) rothfb válasza Celtis (#35590) üzenetére


rothfb
veterán

Azért amit a képen mutatsz, az durva. Én is néztem a saját tv-imen fehéret, de azok nem ennyire ilyenek.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.