Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26501) chros válasza tlala (#26500) üzenetére


chros
őstag

En 65B8-ra szavaznek :) ha akcios aron sikerul talalni.
Tinting pedig mindegyiknel elofordhlhat, ugyhogy csak emiatt nem kell dragabbat venned.
Itt egy erdekes poll, hogy ki latja valos tartalommal: 240 user-bol fele valaszolt igennel. Es ez meg mindig nem jelent semmit, mert lehet, hogy a masik fele nem nez focit, kosarlabdat, jeghokit, stb :)

[ Szerkesztve ]

(#26502) alaves válasza Tutu7030 (#26497) üzenetére


alaves
addikt

Na, ezt nem tudom. Már az első panelcserémnél alapból ott volt az MM-es elektronikus számlám az LG ügyf.szolg PC-jén, így nem is kérték, csak beazonosítottak.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#26503) MaxxDamage válasza Tutu7030 (#26497) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Igen, elég nekik csak a számla is. :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#26504) alaves válasza adamssss (#26490) üzenetére


alaves
addikt

0615454054 LG ügyf.szolg., amúgy benne van a TV menüben is :)

Úgy tudom, hogy a garancia általános szabályai szerint, fő alkatrész cserénél újraindul a gyári gari (2 év).

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#26505) renatto válasza alaves (#26495) üzenetére


renatto
őstag

Ez jól emlékszem, hogy nem bírta sokáig, talán fél év?! :F Kiváncsi vagyok, most hogy lassan 2 éve vannak kint már a 7-es panelek, esetleg kezdenek előjönni a hibák vagy érdemben nem fog változni...

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#26506) Chaser válasza alaves (#26504) üzenetére


Chaser
titán

én úgyx tudom, csak akkor indul újra a gar, ha a teljes készüléket cserélték, bár lehet rosszul tudom

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26507) MaxxDamage válasza Chaser (#26506) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

jól tudod, de nekem pl. full kijelző cserénél a gar újra indult (5 év) a csere/vissza hozás napjától. (ez 2013-ban volt) az újabb TVm-be Main panelt cseréltek (újat kaptam) és azt nem is kérdeztem, hogy akkor a gari hogyan is van tovább :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#26508) ribarszki válasza Chaser (#26506) üzenetére


ribarszki
őstag

Panel cserénél újra indul. Tudom, mert 1hete írták rá a garijegyre.

(#26509) Firebazsika


Firebazsika
újonc

Sziasztok!

Az előző kuponnapok alkalmával lettem boldog(?) tulajdonosa egy 55B8-nak. Egy két nap használat után vettem észre, hogy a TV jobb hátuljából kellemetlen, magasfrekvenciás tekercszaj, változó intenzitású zúgás hallatszik. Ha halk hangerő mellett néztük a TV adást, akkor kifejezetten zavaró, az egész szobát betölti.

LG szerzvizzel felvettem a kapcsolatot, gyorsan reagáltak, most tápcsere alatt a készülék.

Neten, az AVSforumon találtam külön topikot a problémának szentelve, de azok többnyire C8-ról írnak. B8 esetén ez mennyire általános? Illetve mik a tapasztalatok, a tápcsere megoldja a problémát?

Köszi a jelzéseket:

Bazsi

Nem válnátok Julianus-baráttá mindahányan öt másodpercre indokolatlanul?

(#26510) MaxxDamage válasza Firebazsika (#26509) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

"a tápcsere megoldja a problémát?" ---> Nagy valószínűséggel, igen. /tesztelni is fogják szerintem/

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#26511) chros válasza janos666 (#26479) üzenetére


chros
őstag

"Csak tippelek, mert időrendben ez már a második B8 firmware azóta, hogy a C+ modellek megkapták a "macro block fix"-et és ugyan ezt tapasztaltam a C8-on, hogy a sötétszürkék a kelleténél sötétebbek lettek"

Es jol tippeltel: a B8 is megorokolte a "macro block fix"-et (gamma valtozas) a v04.10.65 firmware-rel. :)

En visszatertem v04.10.25-re. Valahogy zavaro volt valami az update utan, csak nem tudtam megmondani mi, olyan, mintha sotetebb lett volna a kep.

"Szerintem jobb az eredmény a fix után újrakalibrálva, mint a fix előtt kalibrálva."

Ugyan nem vacakoltam mar a fix utani masodik 3dlut-tal, de ezzel elmeleti szinten nem ertek egyet (aztan, hogy ez gyakorlatban mit jelent, az mas kerdes :) ):
- LG kezdetben kiadta az eredeti firmware-t optimalis gamma-val
- majd tobb, mint fel ev mulva, megvaltoztattak a gamma-t, hogy elrejtse a nem vart hibat:
-- magyarul nem az okot szuntettek meg, hanem a tunetet probaltak moderalni

(#26512) janos666 válasza chros (#26511) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

"magyarul nem az okot szuntettek meg, hanem a tunetet probaltak moderalni"
Szerintem is-is. Vannak róla fényképek, hogy másképp keveri (dithereli) most a sötét árnyalatokat. Továbbá akkor is sokat, csak minimálisan észlelhetőre csökken a jelenség, ha kalibrálással visszahúzd a tone görbét (frissítés után kalibrálva).
Az elsötétedés vagy véletlen mellékhatás, amit lusták voltak visszasakkozni, vagy szándékos, hogy még tovább leplezze a maradék kis villódzást (talán olyan véletlen, amit később direkt úgy hagytak, hogy segítsen az is "nem, baj, ne foglalkozzunk vele, mert talán jobb is így").

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#26513) dgyuri0123 válasza Pro Koryak (#26483) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Mivel az enyém FHD, bizony jól kivehető volt 2 méterről is, természetesen homogén felület mellett.

"csak a zene van"

(#26514) ervin74


ervin74
csendes tag


Sziasztok! nem régóta vagyok lg b8 tulaj és észre vettem hogy a tv szélénél fehér háttérnél bekékül a kép ez mitől lehet vagy csak én látok többet bele s be paráztam.?

[ Szerkesztve ]

Neubauer Ervin

(#26515) Plebi válasza adamssss (#26490) üzenetére


Plebi
senior tag

A többiek szerint igen, de nálam nagyjából mindegy volt, mert a tv 1 napos korában már bejelentettem. Cserét nem tudtam kérni a boltban mert nem volt náluk, átkérni nem akartam, egyszerűbb volt javíttatni és eddig minden okés. 1 hetet használtam még utána, akkor kijött, hogy a kép jobb fele sokkal világosabb, ha majdnem fekete a kép, emiatt is cserés lehetett volna, de az új panellel a pixelhiba is megszűnt és a "banding" is eltűnt.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#26516) chros válasza janos666 (#26512) üzenetére


chros
őstag

"másképp keveri (dithereli) most a sötét árnyalatokat. ... Az elsötétedés vagy véletlen mellékhatás, amit lusták voltak visszasakkozni, vagy szándékos, hogy még tovább leplezze a maradék kis villódzást"

Hmmm, erdekes, erre igy nem gondoltam. Koszi!

(#26517) ribarszki válasza ervin74 (#26514) üzenetére


ribarszki
őstag

Homogén színeknél egyik panel sem lesz homogén. A kérdés az intenzitása. Ha normál tartalomnál nem látszik, nem zavar, akkor ne foglalkozz vele.

(#26518) tlala


tlala
addikt

LG OLED55B8-at tervezek venni.
A különféle, lényegében biztosítás jellegű "+2 év garancia meghosszabbítások" A Médiamarktban és az Euronicsnál megérik az árukat?

[ Szerkesztve ]

(#26519) ervin74 válasza ribarszki (#26517) üzenetére


ervin74
csendes tag

Én ott is észre veszem olyan mintha élmegvilagitassal működne..

[ Szerkesztve ]

Neubauer Ervin

(#26520) Joshi válasza ervin74 (#26514) üzenetére


Joshi
titán

Color Tinting, valamilyen szinten minden OLED panel ilyen. Ha nagyon érzékeny vagy rá mint pl Celtis fórumtárs, akkor nincs mese meg kell válnod az OLED-től. Vagy addig cserélgeted a tévét amíg jó nem lesz.

(#26521) bandi0000 válasza Joshi (#26520) üzenetére


bandi0000
nagyúr

aztán mi lenne helyette? mert ips/led is hasonló, persze nem.így, hanem foltokban inhomogének, bár nem tom a qledek milyenek

Xbox One: bandymnc

(#26522) janos666 válasza ervin74 (#26514) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Kb. ugyan ilyen az 55C8-am, ha középről és viszonylag közelről nézem (illetve a képedhez hasonlóan picit lentről, mert nem mindig egyenes a hátam, van hogy lecsúszok annyit, hogy nem középre esik a szemmagasság). De ha kitolom a fejem oldalra (gyakorlatban előre és közben oldalra hajolok már törzsből, nem csak a fejem mozog, szóval közelebb is kerülök, már nem látom be egyszerre az egész képernyőt), akkor nem látom ilyennek a peremet (lehet, hogy van benne némi szögfüggetlen homogenitás is, de szabad szemmel kivehetőre csak a ferde szög hozza).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#26523) Chaser válasza ribarszki (#26508) üzenetére


Chaser
titán

az korrekt

nem tudja valaki b8-nál meg lehet-e nézni az üzemórát? néztem egy kiállítási darabot, elég jó áron adnák, de nem tudom későbbiekben az lg nyöszörögne-e amiatt, h esetlegesen sok üzemóra van benne, ma akartam hívni őket de elmaradt
ránézésre hibátlan a kijelző, de elég sok fény volt benne, nem nagy multis jellegű üzlet ablakok nélkül, az eladó szerint okt-nov környékén került be hozzájuk a tv és azóta megy nyitvatartási idő alatt, azt mondta csak szervizes távval v ilyesmivel lehet üzemórát csekkolni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26524) daneel_hu válasza tlala (#26518) üzenetére


daneel_hu
addikt

Nem garancia meghosszabbítás, hanem biztosítás. (!)
Illetve amennyiben a jótállási időn túl vagy, akkor némileg hozhat gyógyírt egy ilyen biztosítás, de csak a biztosítási esemény bekövetkeztekor az avult értéken számol.

Tehát teszemazt ha 3 év múlva szétmegy az oled tévéd, akkor az akkori értékét fizeti ki.
Mondjuk ha 1 millió br volt az ára most, akkor 3 év múlva kaphatsz érte majd cc 200 rongyot vagy még annyit sem. :)
Maga a biztosítás nem terjed ki beégésre, vagy egyéb pixelhibákra - ez fontos.

Én kötöttem mert törésre is fizet, és van otthon 2 rosszcsont.
Bár ha bevallod, hogy 12 év alatti kisgyermek törte szét, akkor még így sem fizet. :)

De van olyan lehetőség amikor a vásárláskori vételárat fizetik ki.
(nem emlékszem milyen esetben de van ilyen)

[ Szerkesztve ]

(#26525) Chaser válasza Chaser (#26523) üzenetére


Chaser
titán

pontosabban az üzletben volt sok fény ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26526) tlala válasza daneel_hu (#26524) üzenetére


tlala
addikt

Köszi.
Majd elolvasom a sok apróbetűst.

(#26527) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

Sziasztok!
Előjött egy érdekes bug a tv-men. 55B8.
tv adást nézve, akármelyik adón vagyok, a 2es sorszámú adóra nem tudok közvetlenül távirányítóval visszaváltani. érzékeli h lenyomom a gombot, ki is írja h 2, de nem vált vissza, és nem is listázza ki, a 20. adóval kezdi. ha megnyomom az 1est vagy bármelyik mást oda vissza vált gond nélkül, végigteszteltem, 3 távrival is, de mind ugyanaz. tudom ez legyen a legnagyobb bajom a tv-vel, de na... járt már így valaki?

[ Szerkesztve ]

(#26528) Tutu7030 válasza MrBazsi (#26527) üzenetére


Tutu7030
veterán

Már jártam így (nem emlékszem, hogy melyik tv-vel). Újrahangolás+ChanSort-tal újra rendezés megjavította a dolgot.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#26529) Joshi válasza bandi0000 (#26521) üzenetére


Joshi
titán

Celtis fórumtárs váltott, de egy Sony ZG9 vagy Samu Q90R-el azért el lehet bohóckodni.

(#26530) eSzeL84


eSzeL84
újonc

Sziasztok!

Segítséget kérnék.. 350 bruttóért LG OLED 55 B8, vagy 400ért 65 Samu QLED Q6FN?

Kizárólag mozizni, 4K-s anyaggal, dedikált, elég nagy méretű (5m-re van a kanapé a TV-től, én egy babzsákon akarok közelebb ülni...) moziszobába.. nagyon örülnék max. 450ért egy 65-ös B8-nak.. de itthon el van szállva árban a 65-ös.. RTINGS pedig kb. minden helyett azt ajánlja.. :)

Nagyon köszönöm!
Üdv:
eSzeL

(#26531) Joshi válasza eSzeL84 (#26530) üzenetére


Joshi
titán

Szerintem az LG B8 vs Samu Q6 nem egy liga, talán a Samu Q9 már kompromisszum mentesebb lenne LCD fronton. Az ár meg olyan amilyen, nézegess akciókat.

(#26532) czombos


czombos
tag

Q6FN az olyan ha nem pont szemből nézed akkor elkezd nagyon durván fakulni a színe.

LG B8 sokkal jobb TV képminőség es szoftver tekintetében is.

(#26533) allein


allein
addikt

Sziasztok. Van bárkinek tapasztalata a Philips OLED készülékkel kapcsolatosan? Nekem személy az ambilight feature nagyon tetszik. Volt több ilyen Philips készülékem is.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#26534) Akhilles01


Akhilles01
junior tag

Sziasztok, tervezek venni egy LG OLED55C8 at. Aktívan használnám rajta a 4k filmeket, konzolomat, Napi 8 óra meló, kb 7-8 óra alvás között-után folyamatosan, Hétvégéken egész nap. ÉRDEMES ilyen körülmények között ezt a TV-t megvenni, vagy maradjak inkább a fos QLED-nél?

(#26535) Robi BALBOA válasza Akhilles01 (#26534) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Érdemes ;)
Ha meg baja lenne gari.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#26536) Chaser válasza Akhilles01 (#26534) üzenetére


Chaser
titán

azért nem kell ledegradálni a qledet sem, q9 az elég korrekt, annak is vannak nyűgjei, az olednek is

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26537) Zan


Zan
aktív tag

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy ez mitől lehet? Nem ütöttem meg, nem doltem neki, nincs gyerekem, nincs kutyám se macskám, ami neki mehetett volna. Tegnap vettem este észre.

LG OLEDb7v, egy éves készülék. Monitornak használom.

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#26538) UberMutant válasza Zan (#26537) üzenetére


UberMutant
őstag

nem az a lényeg mitől lehet, hanem hogyan tünteted el?

@Chaser, pedig igaza van, mert ez egy OLED topik. szar a qled és drága is.

[ Szerkesztve ]

(#26539) #72042496 válasza UberMutant (#26538) üzenetére


#72042496
törölt tag

"pedig igaza van, mert ez egy OLED topik. szar a qled és drága is."

Topiktól függetlenül elhatárolódom az ilyen ostoba és korlátolt kiszólásoktól.

(#26540) Zan válasza UberMutant (#26538) üzenetére


Zan
aktív tag

Egy pixelfrissítés most úgy tűnik, hogy megoldotta a dolgot. De tényleg kíváncsi lennék, hogy mitől lett ez ott tegnap este.

Minél jobb, annál jobb!

(#26541) Chaser válasza UberMutant (#26538) üzenetére


Chaser
titán

nagyon örültem volna, ha azt a "sz@r" kiállított q9-et tegnap hozzám vágják, ha csak a panelt látom valószínűleg nem tudtam volna eldönteni h éppen a b8-at nézem vagy a a q9-et, illetve a q9 színei valamivel talán szebbek voltak, pedig sokkal világosabb helyen volt mint a b8, mindkettő technolgiának vannak hátulütői bőven, maradjunk annyiban, akármelyiket is veszem, nem fogom "lesz@rozni" a másikat

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26542) UberMutant válasza Zan (#26540) üzenetére


UberMutant
őstag

egy kék bálna úszott az (kék) óceánban és beragadt, mert sokáig nézted.

Chaser, te örülnél bárminek, valld be, nincs ezzel gond. de a qled akkor is ... :P (olvasd feljebb)

[ Szerkesztve ]

(#26543) daneel_hu válasza Chaser (#26541) üzenetére


daneel_hu
addikt

Amikor az E8-ast választottam, akkor az MM-ben csak az oledek és a qledek néztek ki tévének... legalábbis a tévék között. :) Az összes többi valami beazonosíthatatlan fostermék volt.

Talán volt egy SONY 85"-ös ami még vállalható volt, de az is csak a mérete végett. ;]
Azóta láttam 85" közeli (talán épp pont 85-ös) qled-et is, azért ezek nem szarok bárki bármit mond.

(#26544) Zolom89 válasza Chaser (#26541) üzenetére


Zolom89
senior tag

Akkor vedd meg valamelyiket és elvezd, használd egezséggel :) ettől függetlenül a qled egy szar számomra.. várj egy kicsit át fogalmazom, pontosítom. Ha a Qledet a Samu nem úgy akarna beállítani pénzügyi szempontból szóval az árával hogy egyenértékű az OLED-el semmi bajom nem lenne vele, tökéletes középkategóriás tv ;]

[ Szerkesztve ]

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#26545) Chaser válasza UberMutant (#26542) üzenetére


Chaser
titán

én annak örülnék ha nem személyeskednél, megvehetném a 65-ös b8-at is, de nem voltam elragadtatva attól amiket olvastam róla, amennyiért most adják az 55" b8-at oké, de nem 4-500-ért

daneel_hu
ha ilyen "sz@r" lenne minden tv azt sztem senki se bánná ( :

Zolom89
számdra lehet, de az szubjektív, persze lehetne olcsóbb, de jelen esetben a képminőségről van szó, és temetni azért nem kell azt sem

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26546) Zolom89 válasza Chaser (#26545) üzenetére


Zolom89
senior tag

Nem temetem szó nincs róla.. Viszont ami fontos bármit veszel, Neked, számodra jó legyen. OFF vége..

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#26547) Chaser válasza Zolom89 (#26546) üzenetére


Chaser
titán

Igy van
Legyen erdemi is, lg ufsz. azt mondta, ha kiallitott darabot vesz valaki ugyanugy el a ket ev gar, szamla legyen, es itthoni forgalmazasu tv legyen, talan a pla tag jelenti azt

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26548) UberMutant


UberMutant
őstag

nem nagyon értem , hogy mire számít az, aki a ledes vackokat propagálja egy oled topikban.

(#26549) Chaser válasza UberMutant (#26548) üzenetére


Chaser
titán

1. nem propagáltam semmit, nem vagyok oled fan, sem qled fan, a fanoknak van egy nagy baja, elvakultak, és érdekes megnyilvánulásaik vannak, az objektivitás valahogy nem erősségük
2. azért mert ez oled topik, akkor az összes egyéb technika sz@rfosch szerinted?
3. legjobb tudomásom szerint egy kérdés hangzott el valakitől, amiben már fosch volt a qled
azt kellene felfogni - tudom, nehéz -, ha ez qled topik lenne, akkor sem kellene sz@rfoschozni az oledet, mert nem az, de a qled sem, mind a kettő messze van a tökéletestől, és mindkettőnek vannak előnyei is
az meg az emberi hülyeség mintapéldája, h akár drágábban képes eladni a tv-jét a samsung jó marketinggel, az emberi butaságra építenek, ettől nem bennük van a hiba...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26550) chros válasza chros (#26516) üzenetére


chros
őstag

Janos, es ugy nez ki, hogy ismet neked lesz igazad :) [link]
Bar j82k azt allitja, hogy hdr mod nem valtozott (meg?) : [link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.