Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26951) tlala válasza ervin74 (#26949) üzenetére


tlala
addikt

B8-am van, de nem tapasztaltam még.
Milyen anyagoknál?

(#26952) ribarszki


ribarszki
őstag

Amúgy inkább pontosan (műszeresen) bekalibrált sdr módban ajánlottam filmet nézni, vagy HDR,-ben? Ti melyiket szeretitek jobban? Eddig egy bekalibrált hm projektorom volt, ott csak sdr ment. A HDR nekem kicsit túltolt. Vagy itt mindenki csak hdr tartalmat néz?

[ Szerkesztve ]

(#26953) bandi0000 válasza ribarszki (#26952) üzenetére


bandi0000
nagyúr

HDR-nek pont az a lényege, hogy a film gyártói meghatározzák az értékeket, és azt mutatja a TV

Amúgy jah, én HDR filmeket nézek, bár soknál sajnos nem sokat ér, de valamelyik meg marha szép

Xbox One: bandymnc

(#26954) FollowTheORI válasza ribarszki (#26952) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

HDR csak jól be kell állítani (bár nem sokmindent kell), meg a megfelelő profilt használni alapként.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#26955) ervin74 válasza tlala (#26951) üzenetére


ervin74
csendes tag

Ncore rol szoktam letölteni 4k hdr filmeket és pl a bosszúállók végtelen háború filmnél van egy szürke fátyol rá tettem a dinamikus kontrasztot valamit javított de pl a fekete jeleneteknel picit tejes a kép

Neubauer Ervin

(#26956) Pro Koryak válasza ervin74 (#26955) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Szedd le a fóliát.

(#26957) ervin74 válasza Pro Koryak (#26956) üzenetére


ervin74
csendes tag

Már megvolt.

Neubauer Ervin

(#26958) Duku


Duku
újonc

Sziasztok!

Kérdés: 21:9-es képarányú filmeknél ,a fekete sávokat lehet kockáztatni beégés miatt, vagy nagyítani érdemes?

(#26959) renatto válasza Duku (#26958) üzenetére


renatto
őstag

Semmi baja nem lesz.

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#26960) Pro Koryak válasza ervin74 (#26957) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Akkor a szürke fátylat. ;]
Oledre dinamikus kontraszt? :F

(#26961) ervin74 válasza Pro Koryak (#26960) üzenetére


ervin74
csendes tag

Hdr filmeknél j néha jól szokott jönni rtings oldalán olvastam hogy néhány hdr filmnél be lehet kapcsolni

Neubauer Ervin

(#26962) janos666 válasza ervin74 (#26955) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

A HDMI Fekete Szint jó helyen áll? Milyen lejátszóról nézed és az hogy van beállítva? Az alsó-felső fekete sávok teljesen feketék?

(#26952) ribarszki - Én a HDR-re szavazok, bár az is tény, hogy láttam egy-két régi film HDR kiadását, ami nem feltétlenül tetszett, vagy "vegyes" (van jelenet, ami jobb lett, van amelyik rosszabb). Nem csak a csúcsfény itt a lényeg, hanem a 10bit és tágabb színtér, illetve esetenként a remaster, vagy egyszerűen csak az új kodek (azonos bitrátával jobb kép, de néha még a bitrátát is jobban elengedik az új kiadásban). De a viszonylag új, digitális kamerás, vagy erősen CGI-os filmeknek jól szokott állni a magasabb csúcsfényezés és a tágabb színtér.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#26963) ervin74 válasza janos666 (#26962) üzenetére


ervin74
csendes tag

Igen jo helyen áll a fekete szint a tv médialejátszójárol szoktam nézni, igen a az alsó és a felső sáv teljesen fekete de filmeknel már nincs teljes fekete.

Neubauer Ervin

(#26964) Gaben360 válasza ervin74 (#26963) üzenetére


Gaben360
senior tag

A gamma és a sima fényerő,hogy áll?
A hdmi kábel 2.0?

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#26965) Partizan182 válasza ervin74 (#26963) üzenetére


Partizan182
senior tag

Marvel filmeknél ez tök normális, így készülnek direkt. Itt egy jó videó a jelenségrôl.

[link]

Dinamikus kontrasztot én nem piszkálnám mert sokat barmol a képen, ha nagyon szeretnéd hogy a padló tök fekete legyen (a rendezô akaratával szemben) akkor pöccints 2-3-mat lefelé a brightnessen. Lehet, hogy kis shadow detail elveszik, de a fekete fekete lesz.

(#26966) alaves válasza dh66e (#26903) üzenetére


alaves
addikt

Én pont fordítva látom, sötét jeleneteknél az OLED-en jóval több mindent látok, mint LCD-n, nyilván a nagyobb kontraszt miatt is. A kulcs a pontos fekete beállítás (SDR: AVS HD 709 Brightness Calibration; HDR:Mehanik HDR10 test). Ha valamelyik filmnél nem felel meg, akkor igen, lehet a brighness-en egy-kettőt le v. fel állítani.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#26967) FollowTheORI válasza ervin74 (#26961) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Dinamikus tone mapping az ami jól jön... B8-ban már külön opció, azt lehet érdemes HDR-nél bekapcsolni.

Sajnos B7-ben ez még a dinamikus kontraszt low opciójába van téve.

Nálam mindig be van kapcsolva és eddig nincs panaszom rá, volt film ahol tényleg sokat segített. :K

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#26968) renatto


renatto
őstag

Médiában 55FZ800 - 386k, a 65FZ800 - 595k és a 65C8 - 570k. És hogy ne maradjon ki a Sanyi sem Euronicsban 55AF8 - 500k, bár ez csak személyesen és csak BP/Győr.

A Panák biztos hamar el fognak fogyni, és sanszos hogy már nem is lesz ezekből...

[ Szerkesztve ]

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#26969) ervin74 válasza Gaben360 (#26964) üzenetére


ervin74
csendes tag

Hdr jelnél nem lehet állítani a gammát nincs hdmi tv saját lejátszójával szoktál lejátszási a filmeket

Neubauer Ervin

(#26970) chros válasza ribarszki (#26952) üzenetére


chros
őstag

En a HDR verziot valasztom mindig, ha van opcio: a sokkal nagyobb dinamika tartomanynak koszonhetoen joval elvezhetobb a vegeredmeny, meg alacsony bitrata mellett is (bar ez tartalom fuggo lehet).
A dinamikus tonemapping bekapcsolva a B8-on.
De az SDR tartalom is jol nez ki nagyon - plane ha nem latszik a tinting :D - , ha nincs HDR verzio.

(#26967) FollowTheORI: "Nálam mindig be van kapcsolva és eddig nincs panaszom rá"

Es a B8-nal game es PC modban is hasznalhato!

@Janos: lattad ezt a hozzaszolast? Igen erdekes.

[ Szerkesztve ]

(#26971) alaves


alaves
addikt

55B7V: három panel, azonos TV elektronikával ugyanazt a tintiget adja nálam (alig látható, tűréshatáromon bőven belül). Tehát valószínűleg a TV többi elektronikája is számít, sőt ezek szerint meghatározó.

Ezen tapasztalat alapján OLED TV vásárlást követően gondoljuk át, hogy a látható color tinting számunkra elfogadható vagy nem, vásárlástól való elállási időn belül. A panelcsere a tintingen csak kis valószínűséggel segít.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#26972) McKalton válasza alaves (#26936) üzenetére


McKalton
tag

azért mert ezekkel a márkákkal nincs gond, míg az LG... :)

Hardwired!

(#26973) ribarszki válasza alaves (#26971) üzenetére


ribarszki
őstag

De a panel elekotronikáját is cserélik. Vagyis az együtt van a panellal, úgy jön a cserepanel. Azt lövik vele össze a gyárban. Mert én is pont ezt kérdeztem a szerelőktől, hogy az elektronika miatt van ott mindig az elszíneződés? De meg is mutatták, hogy minden panelnak saját elektronikája van.. :F

(#26974) salapp válasza renatto (#26968) üzenetére


salapp
addikt

Az 55FZ800 árát nézve, ha valaki filmezni szeretne és a méret még megfelelő, szerintem nem kérdés, hogy megéri az 55XF9005 aktuális árához képest az a plusz 16ezer. (igaz, nemrég az is csak 350 volt, de most újra felnyomták)

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#26975) chros válasza alaves (#26971) üzenetére


chros
őstag

Van olyan elmelet, hogy a gyartas soran/utan keletkezo apro elteresek a panelvastagsagban (!) okozzak a tint-et. Ha ez igaz, akkor nem elektronika fuggo a dolog.

(#26976) Celtis válasza chros (#26975) üzenetére


Celtis
veterán

Elég nehéz lenne mással magyarázni, mint gyártástechnológiából adódó fizikai paraméter szórás. Továbbra sem értem, hogy miért nem kompenzálják elektronikusan. Mérhető, statikus, determinisztikus...

(#26977) dgyuri0123 válasza ribarszki (#26973) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Nincs semmilyen elektronika a panelen. A régiről leszerelnek minden "nyomtatott áramkört", még a hangszórókat is és átrakják az új panelre. Magam láttam, mikor cserélték a sajátomat. Pont ezért írtam múltkor, hogy a panelcsere lottó is egyben, mert néha egyáltalán nem biztos, hogy a hiba abban keresendő, de a szerviz egyebet sem csinál, mint panelt cserél.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#26978) Pro Koryak válasza salapp (#26974) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Nem csak az ára miatt, talán ezen nem kell 2-3hetente panelt cserélni.
Lehet a Sony/Pana ... stb gyártók szervizháttere nem ennyire elnéző, de lehet nem is kell igénybe venni. :U

(#26979) janos666 válasza FollowTheORI (#26967) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Dinamikus tone mapping -> Továbbra sem használnám. :(
Hiába van a C8-on külön kalap alá téve, ez még most is egy hagyományos Dinamikus Kontraszt szabályzás, épp csak talán némileg HDR-re optimalizálva. Még mindig nem azt csinálja, amit az LG állít róla.
Amit állít: tényleges csúcsfény mérés a képkockákon, és ehhez igazított tone curve skálázás, hogy ne legyen feleslegesen letompítva a <1000 nit jelenet >1000 nit statikus content metaadat esetén (avagy olyan "auto" HDR10+), ami tényleg jól hangzana (és szerintem én is szívesen bekapcsolnám).
Ami történik: az egész tone curve teljes dinamikatartományon belüli feleslegesen agresszív maszatolása.
Egy 1000 nit metaadatos filmnél egy teljesen hétköznapi, közepesen világos beltéri jelenetnél, ami saccra-kábé SDR tartományba esik (nincs semmi rikítóan fényes, vagy vakfekete folt a képen), ott is látványosan felhúzza a sötétszürkéket is. Pl. egy nő sötétbarna haja Ki állásban sem teljesen lóg be feketébe ott sem, ahol árnyékot kap, de azért látszik, hogy sötét, ahol nem vetül rá fény. Ha Be állásba rakom ezt, akkor hirtelen kivilágosodik az egész hajtömeg, a fénytől kitakart terület is világosabb lesz, olyan hatásúvá válik a kép, mint ha felpöcögtettem volna a Fényerő csúszkát legalább 2-3 lépésnyit, vagy SDR-ban átraktam volna a gamma értéket 0.2-vel kisebbre (pl. 2.2-ről 2.0-ra, vagy 2.4-ről 2.2-re).
Ez egyébként még tényleg jó is lehet akkor, ha viszonylag világos, nem csak enyhe szórt fényben vagy sötétben akarsz HDR filmet nézni, vagy ha valamivel kompenzálni próbálod azt hogy legyalulja a BFI a fényerőt (ha esetleg bekapcsolnád videójátékhoz), de amúgy ez nem az amit ígér és szerintem nem egy jó dolog ha érdekel a képminőség, illetve ha sötét szobában nézel HDR filmet.
A legrosszabb nem is az, amit csinál, hanem hogy kvázi hazudik. Főleg így, hogy külön menüpont is már, hogy próbáljon meggyőzni arról, ez nem Dinnmikus Kontraszt, hanem más. :o

Viszont ha már itt tartunk... :Y
Épp javasolni akartam egy jelenetet, ahol ezt nézegettem, de most feltűnt egy csúnya képhiba, ami megvan a gyári (teljesen alapbeállításos, frissen Reset-elt) és az AutoCAL-os Game módban is egyformán, HDMI4 és PC címkékkel is egyaránt.


Annihilation 00:50:00 (UHD HDR Blu-Ray) --- Színes foltok szerte a bőrön.
Igen, elég hülye képet készített a mobil, de direkt olyat választottam pár ellőtt kép közül, ami inkább eltúlozza, mint elmaszatolja a magenta foltokat, hogy látszódjon mire gondolok (tökéletesen úgysem adja vissza semmilyen fénykép, főleg SDR kép a HDR módét). A kép csak arra szolgál, hogy megmutassa hova nézz otthon a saját TV-den...

Ha madVR-al konvertálom vissza SDR-ba (100 nit és highlight clipping beállításokkal, hogy ne legyen kérdés, a highlight recovery maszatolja-e el a hibát), akkor viszont teljesen rendben van. Pontosabban látszik ott egy picike kis color banding / zajosság, ahol natív HDR-ben megjelennek a csúnya tolakodó magenta foltok, de nem feltűnő (csak azért látom, hogy nem "tökéletes", mert tudom hol keresek bármi apró bakit, és közelről nézem tüzetesen), megmarad bőrszínűnek a bőr.
Natív HDR-ben nem kell keresni, azonnal látszik, hogy valami baj van.
Akkor is megvan a magetna blokkos zaj hiba, ha madVR-al 100 nit-re konvertálom 1000-ről a jelenetet, és úgy küldöm ki feldolgozott HDR-ként (de mivel eleve nem túl világos jelenet, ez nem sokat számít, csak tesztelgettem).

Nem tudom mi lehet ez, akár nVidia driver gond is szóbajön. Lehet, hogy előrángatom az AMD-s notim és megnézem azon is, de még jobba lenne ha valaki ránézne asztali lejátszóval összehasonlításképp.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#26980) ribarszki válasza dgyuri0123 (#26977) üzenetére


ribarszki
őstag

Ok, de akkor ez mi? Mind a 2 új panelen rajta volt. Erre mondták, hogy ez a panelvezérlő elektronika. Ez minden panel sajátja, mert ezzel van összehozva. Ezt nem cserélhetik és nem is lehet.

(#26981) salapp válasza Pro Koryak (#26978) üzenetére


salapp
addikt

Szerintem nincs rálátásunk kellően nagy mintasokaságra, nem tudhatjuk, hány megvásárolt Pana oledből hánynál kellett gariztatni. Ezzel együtt elképzelhetőnek tartom, hogy a Pana/Sony leteszteli a kapott paneleket, ezért talán eleve előszűrve kapják az LG-től, míg az LG "f@ssa" a saját tévéibe és "belefér" neki cserélgetni, csak minél nagyobb darabszámmal tudja kiszolgálni a fogyasztókat.
Persze lehet, ez is csak egy hülye feltételezés és ugyanolyan arányban bugos minden márka oledje.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#26982) Gtaati válasza ribarszki (#26980) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Ez így van erre már csak a táp, alaplap és a hangszórók mennek rá, illetve a burkolat még.... Ez így egyben jón az új panellal és rajta a "vasalattal" amihez minden mást felfogatnak!

(#26983) dgyuri0123 válasza ribarszki (#26980) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

O.K. Ez nem pont olyan, mint az enyém, de hogy nem cserélhető? Ott vannak a csavarok...

Az még kérdés számomra, hogy ez-e a vezérlés panelje, mert nekem nem tűnik annak, de persze ettől még simán lehet.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#26984) renatto


renatto
őstag

Rtings LG C9 video teszt.

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#26985) Celtis válasza renatto (#26984) üzenetére


Celtis
veterán

Gyengébb a betekintési szöge, mint egy LCD-nek :Y

(#26986) Celtis válasza Celtis (#26976) üzenetére


Celtis
veterán

Ezt írta nekem az LG ügyfélszolgálat:

A 2019-es oled televíziók esetében valóban megváltozott az OLED panel összetétele, ezáltal homogénebb módon tudják megjeleníteni a színeket készülékeink az előző modellekhez képest.

Illetve valaki tesztelte, hogy olyan hideg fehér színnel hajtva a TV-t, ami csak a W pixeleket hajtja meg, is jelentkezett a tinting.

Érdekes viszont , hogy az rtings videóban a C8 és a C9 is hasonlóan tintingmentesnek néz ki, vagy legalábbis nagyon minimális.

(#26987) ribarszki válasza Celtis (#26986) üzenetére


ribarszki
őstag

Az is érdekes, hogy az Rtings tesztjében a C9 gyári színkalibrációs pontszáma igencsak rosszabb a C8-nál. Holott az elején szinte tökéletes gyári beállításokról szóltak a hírek.

[ Szerkesztve ]

(#26988) alaves válasza ribarszki (#26980) üzenetére


alaves
addikt

Igen, az a panelvezérlő elektronika (2 kisebb NYÁK van alatta) + 2 nagyobb NYÁKlapot kell átrakni, ami ugye az eredeti TV alkatrész is volt (+táp+hangszórók). Tehát az 2 NYÁK nincs összehangolva a panelvezérléssel panelcsere esetén.

Jelenleg: 7-es és 8-as 55" OLED panel: 600 EUR netto (a szervíznek ennyiért adják).
Bruttósítva+munkadíj+kiszállás majdnem egyenlő egy új TV-vel (mint manapság szinte minden cucc).
Ezért mondtam, hogy gari időn kívül nagy bukta.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#26989) BenFe válasza Celtis (#26986) üzenetére


BenFe
tag

Sztem, függhet ez a mérettől is! Az enyém 55" és homogén.....A nagyobbakat valamiért jobban sújtja ez a gond...

(#26990) Celtis válasza BenFe (#26989) üzenetére


Celtis
veterán

Igen, magam is ezt tapasztaltam. A MM-ban egy 55-öst néztem meg, az jó volt, de ami 65-öst láttam azon mind volt tinting.
Nagyon bízom benne, hogy az LG ügyfélszolgálat állítása igaz, és az idei modelleken megszűnik ez a probléma.

(#26991) BenFe válasza Celtis (#26990) üzenetére


BenFe
tag

Ámen!

Bár én örülök az 55-ösömnek, ha ilyen marad mindvégig amíg használni szeretném, akkor elégedett leszek.
Azt viszont gáznak tartom, hogy egy tök új modell esetén alig van látható különbség..c8/c9 úgy mindenben..

(#26992) renatto válasza alaves (#26988) üzenetére


renatto
őstag

Mondjuk ha tényleg ennyibe van a csere, majdnem mind1 lenne ha új B8at adna egyből.

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#26993) dh66e


dh66e
veterán

B8-ra hogy tudom átküldeni a laptopon futó you tube videót?

(#26994) alaves válasza renatto (#26992) üzenetére


alaves
addikt

Hát igen, viszont ezeket az OLED cserepaneleket már előre legyártották, úgyhogy amíg van belőle, addig nincs másik TV (csereutalvány).

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#26995) Zoza24


Zoza24
senior tag

Sziasztok!

A napokban szétnéznék pár nagy aruházban (MM és Euronics) s vinnék valami filmet pendrive-on,hátha megengedik,hogy azon nézzem meg a különbségeket...
Van amit konkrétan ajánlanátok teszteléshez?vagy szedjek le valami 4k HDR filmrészletet s azt vigyem be?
Mit ajánlanátok?

Köszönöm a segítséget előre is! :R

Forza Italy!

(#26996) Rocsesz79


Rocsesz79
tag

Sziasztok!

Igen csak úgy néz ki hogy hétvégén be újítok egy LG55C8-at. :DD
Van valakinek ezzel a tv-vel kapcsolatban valami tapasztalata,mire figyeljek?

Igazából Upc direkt ,HD,és 4K -s filmek fognak rajta pörögni.
Semmi extra. :)

Jaaaa és esetleg egy jó beállítási adatokat küldene nekem valaki! :R

Előre is hálás köszönet érte! :))

(#26997) Pro Koryak válasza Rocsesz79 (#26996) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Olvass vissza pár oldalt, lehet nem is veszel. :DD

(#26998) Strezi válasza dh66e (#26993) üzenetére


Strezi
őstag

Ha azonos hálózaton vannak, akkor megjelenik egy kis tv ikon bal also sarkaban wifi ikon jellegű sraffozással ott akol éppenn játszol le az ablalban a szokásos ikonok mellett. Cast To, vagy küldés felirattal, abban lesz a tévé neve. Ott klikk aztán el is indul a tévén, aminek előtte bekapcsolva kell lennie.

[ Szerkesztve ]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#26999) dh66e válasza Strezi (#26998) üzenetére


dh66e
veterán

Na ez az én bajom hogy nem jelenik meg.Már arra is gondoltam hogy ezt a ficsört nem tudja az LG,de ezek szerint tudnia kéne.
Nem tudom mi lehet. :F

(#27000) Strezi válasza dh66e (#26999) üzenetére


Strezi
őstag

Ha angol nem gond, akkor itt vannak tippek:
Youtube device discovery

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.