Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20051) szabessz válasza coolrob (#20045) üzenetére


szabessz
tag

Én hasonlóan gondolkodok.
Én jobban C8 szeretnék de sajna az nincs 5év garancia.
Telekomnál csak B8 sajna.
Az egyik opció 65C8-t akcióba MM-be vennék rá +3év garit(30-40e) akkor lenne 5év garancia. vagy Telekom 65B8 5év.

Szerintetek megéri C8 különbséget.Látni jobb a képminőség TV adásoknál feljavítás miatt ,játékra HDR stb..?

(#20052) energomatt válasza szabessz (#20051) üzenetére


energomatt
senior tag

Nekem ugyan C8 van, de nem hiszem, hogy érdemlegesen jobb képe lenne a B8-nál. A HDR szerintem felejtős, nem ízléses, játékra meg LCD-t vennék, vagy monitort használnék.

(#20053) renatto válasza coolrob (#20045) üzenetére


renatto
őstag

Felhívtam az LG ügyfélszolgálatot. A kérdés: Az ALZA.hu-n vásárolt televíziókra érvényes a magyar garancia?

Az ügyintéző azt mondta az alza.hu-n vásárolt termékekre érvényes az LG garancia (ahogy bármelyik EU-s vásárlás esetén, erre külön rákérdeztem). Viszont ha cserére lesz szükség, akkor a vásárlás helyén kell intézni. Tehát ha a webáruház nem Magyar vagy külföldi vásárlás akkor oda kell visszajuttatni.

Ha jól sejtem alza.hu esetén a budapesti irodába kell eljuttatni a tévét (vagy futárt küldenek mint emag? Nem tudom) és ők fogják cserélni/adni egy újat.

[ Szerkesztve ]

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#20054) renatto válasza szabessz (#20051) üzenetére


renatto
őstag

A Médiás + 3 év (és hasonlók) az biztosítás lesz és az már nagyon talán hogy a beégésre elfogadják majd...

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#20055) coolrob válasza renatto (#20053) üzenetére


coolrob
aktív tag

Igen a pla-t garizni fogják, de az lla-val én úgy tudom nem fognak foglalkozni, mert nem ide szánt tv-k, még a tuner is más benne.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#20056) coolrob válasza szabessz (#20051) üzenetére


coolrob
aktív tag

A médiás biztosítás sajnos semmit nem ér, mert 2 év után biztosító állja. Rajtuk sztem ha tönkremegy se hajtod be. Nem hogy beégésnél.

[ Szerkesztve ]

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#20057) renatto válasza Callisto (#20050) üzenetére


renatto
őstag

Legalább a személyeskedés megy...

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#20058) daneel_hu válasza renatto (#20054) üzenetére


daneel_hu
addikt

Nem fogadják el, vagy mégis de mindenképpen az avultatott árat fogják a tévéért kifizetni.
Pixelhibára is fizet, de meg van határozva, hogy 1 millió pixelre mekkora mennyiség az amennyinél már sírhatunk. :C
Úgy rémlik, hogy 1 millió pixelnél valami 10 db az a határ amire már adnak valamit. A 4k az több mint 8 millió pixel, lehet számolgatni.

A mediás biztosítás nem rossz, de inkább törésre vagy lopásra jó.
Persze azt még mindig csinálhatod, hogy ha beég a vas, akkor max kettétöröd a panelt. :P

(#20059) Callisto válasza renatto (#20057) üzenetére


Callisto
őstag

Ahogy neked is ment. Ha már adod fogadd is el. :D

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#20060) szabessz válasza daneel_hu (#20058) üzenetére


szabessz
tag

Az ár amit írtam törés nélkül,a törés +50-60e
Akkor nem érdemes rákötni?
Ezt a garancia+ céget ismeritek jobb?

Sajnálom nincs 5év mindenhol. C8 szimpatikusabb mint B8.
Akkor lehet be kell érni 2év garival. :(
Nekem is főleg beégés miatt lett volna jó.
Sokat nézve RTL,TV2 de könnyen be éghet.

Amúgy esténként megy Pl:4-5órát TV2 és RTL. Napközbe több órát más tartalom,akkor beéghet?

[ Szerkesztve ]

(#20061) renatto válasza daneel_hu (#20058) üzenetére


renatto
őstag

Sony-nál 7 db pixelhiba kell vagy 3db 1cm2-en belül (4k-nál). Amikor már panelcserés a gyári garanciánál.
Így van, a biztosítás inkább törésre lehet jó, de ott már van 10-20-30% önrész is, ami kijelzőnél nem lesz kevés és a biztosítás is lesz vagy 50-100k +3 évre egy ilyen tévére.

Szóval nem olyan rossz az az ajándék +3 év LG garancia.

[ Szerkesztve ]

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#20062) Mcleod válasza szabessz (#20060) üzenetére


Mcleod
tag

Ez pont az a cég akik a T-nél is adják a plusz 3 év garit. Kérdés milyen lesz a hozzáállás...

Csak egy maradhat!!

(#20063) BReal válasza szabessz (#20060) üzenetére


BReal
addikt

Erre reagálva azért valahol szomorú, hogy mérettől és típustól függően 450-1 millió forintos TV-ket TV2-es és RTL-es förmedvények nézésére is használnak. :(

(#20064) daneel_hu válasza szabessz (#20060) üzenetére


daneel_hu
addikt

Ez a GOLD, és ennél van egy drágább a PLATINUM.
Bár ebben a Cardiff biztosító van még benne, amint tudjuk ez már az AEGON.
De ezt most a netről kopiztam, otthon meg kell néztem az Aegonos kötvényt.

"Biztosítási szolgáltatás

Ha a biztosított termék nem javítható, vagy a javítása nem gazdaságos: • a Biztosító az eredeti vételár értékének megfelelő, a Media Markt áruházaiban azonos termékkategóriába tartozó termékre beváltható csereszelvény formájában megtéríti a biztosított termék vételárát a Biztosított részére, • a csere esetén a Biztosító szolgáltatása nem tartalmazza a csere során felmerült szállítási költségeket."

?

(#20065) szabessz válasza Mcleod (#20062) üzenetére


szabessz
tag

Hát ha biztosító ez is akkor valószínű,2 év után itt T-nél sincs beégésre garancia esetleg?

BReal :Ha a család ezeket szereti nézni,de játékokra sorozatok filmre lenne azért használva.

[ Szerkesztve ]

(#20066) szabessz válasza daneel_hu (#20064) üzenetére


szabessz
tag

Én első sorba SILVER-re gondoltam,mert össze törni nem fog nagyon vigyázunk rá,a GOLD kb+20-30eFt.

Köszi,hogy ki kerested.
Akkor ezek szerint nem rossz,ha nem tudják csinálni akkor eredeti vétel árba lehet másik készüléket választani vagy rosszul értem?

[ Szerkesztve ]

(#20067) renatto válasza szabessz (#20065) üzenetére


renatto
őstag

Az 5 év gondoskodás az LG Magyarország saját garnacia. Lehet ő a többi esetre gondolt, amikor nincs ilyen LG promóció, akkor olyan a kiterjesztett garancia amit a Telekom kínál.

Igen, amúgy jól érted. (De a kérdés mindig ott lesz, vajon a beégés beletartozik vagy sem? Mi van ha azt mondja nem rendeltetés szerű használat miatt égett be? Ez valahol biztos le van írva a szerződésben, hogy jó rá vagy sem.)

[ Szerkesztve ]

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#20068) Tufa_


Tufa_
aktív tag

WebOS 4.0 tulajoktol kerdeznem, valaki hasznal Plexet a TV-n? Van valami problema a lejatszassal Atmos(esetleg 7.1 vagy 5.1.2 ha ez szamit..), Dolby vision vagy barmi egyeb nem atlag 4K tartalmak eseten?

(#20069) daneel_hu válasza szabessz (#20066) üzenetére


daneel_hu
addikt

Azt gondolom, hogy igen.

De van egy Biztosítási Szövegíró barátom, illetve megrendelőm ;] akinek dolgozom egy másik cég végett.
Ő szövegezi egy életbiztosítónak a pénzügyi termékeit, és nagyon penge a gyerek. Persze az nem Vagyon, de azért mégiscsak hasonló.

Ha valami gebasz van majd szépen megkérem, hogy értelmezze a szerződési feltételeket. :)
Nekem elsőre úgy tűnik, ha nem javítható a készülék akkor minimum az eredeti vételár szerint egy másik tévét kell adniuk.

Nekem amúgy GOLD van, és 49 999 volt az ára.

(#20070) Mcleod válasza renatto (#20067) üzenetére


Mcleod
tag

Ha megnézed az LG oldalán a részleteket a "Feltételek és regisztráció"-nál, utána OLED-re váltod, akkor Ezt a dokumentumot találod, tehát attól tartok, hogy ez sem LG gari lesz... Bár ne így lenne.

Csak egy maradhat!!

(#20071) #55809408


#55809408
törölt tag

Felhívtam az euronics ügyfélszolgálatát és azt az infót adta, hogy a 65b7v kiállítási darab, darabok.

(#20072) szly01


szly01
csendes tag

Hoppá!

5.2. FIGYELEM! A Termékben az alábbi, vagy az alábbi okból
bekövetkezett Működési Hiba / Baleseti Meghibásodás esetén a
Termék szállítási-, javítási-, illetve szükség esetén csereköltségeit a
Vásárló köteles viselni, azzal, hogy a BBOX Vásárlói Gondoskodás
ilyen esetben is kiterjed a Termék szállításának, javításának, szükség
esetén cseréjének a megszervezésére:

(21) pixelesedés és a képernyő beégése;

Így hát ennyi!

(#20073) renatto válasza Mcleod (#20070) üzenetére


renatto
őstag

Aha. Így már értem. Én nem váltottam át OLED-re és így ezt olvastam, ami ezek szerint a sima UHD-tévékre vonatkozik csak. És miután ez majdnem ugyanaz, mint a tavalyi, amit a B7-hez kaptam, nem is kételkedtem benne. Ezek szerint valamilyért idén külön szedték és az OLED-ekkel biztosító foglalkozik. :F

Így nyílván a Te felvetésed a mérvadó. :R

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#20074) UberMutant válasza Tufa_ (#20068) üzenetére


UberMutant
őstag

nincs DV kalózfilm. ezt fejtegették feljebb.
az atmost meg a TV nem küldi ki, a saját hangszórója meg sztereó, szóval hang van, de az nem atmos.

hdr true hd 7.1 képis hangis van a tvn

[ Szerkesztve ]

(#20075) daneel_hu válasza szly01 (#20072) üzenetére


daneel_hu
addikt

Akkor ez majdhogynem semmiben nem jobb mint az MM biztosítása.
Annyiban jobb, hogy ingyen kapod a semmit. ;]

(#20076) renatto válasza szly01 (#20072) üzenetére


renatto
őstag

Így a kör bezárult. :O

"Milyen esetekben kell mégis nekem fizetni a javításért?
Az Általános Szolgáltatási Feltételekben részletesen meghatározott okokból
bekövetkező meghibásodás, vagy működésképtelenné válás esetén a szállítási-,
javítási-, szükség esetén csere-, valamint a szerviz kiszállási költségeit Ön
köteles viselni. Ilyenek például:

● Szándékos rongálás, vagy súlyos gondatlanság okozta hibák (pl.: a Használati
Útmutatóban foglaltak be nem tartása, karbantartás, ill. tisztítás folyamatos
elmulasztása),

● A készülék működését nem befolyásoló esztétikai hibák (pl.: karc a készülék
burkolaton, színfakulás, “pixel hiba”),"

Mondjuk az érdekes hogy egy tévén, amin a kijelző az egyik legfontosabb, ott a "pixel hiba" abszolút nem játszik.

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#20077) Tufa_ válasza UberMutant (#20074) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Ah, akkor marad a kulso lejatszo.. :O

(#20078) renatto válasza Tufa_ (#20077) üzenetére


renatto
őstag

Nekem az LG B7 ami WebOS 3.5 kiküld az Atmos hangot (DD+) HDMI-n. (XboxOne-ról, viszont mkv fájlból nem). Egy lejátszó mindenképp jobb megoldás.

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#20079) szabessz válasza renatto (#20076) üzenetére


szabessz
tag

Akkor ezek szerint Telekom-nál sincs 5év garancia beégés esetén nem olyan rendes LG garancia mint azelőtt volt vagy LCD-nél most.

(#20080) Mcleod válasza szabessz (#20079) üzenetére


Mcleod
tag

LG ügyfélszolgálat chat szerint vonatkozik a beégésre is a kiterjesztett garancia... Persze ezt még az előtt kérdeztem, hogy elolvastam volna az "apróbetűs" részt. A chat képet elmentettem magamnak, bár nem hiszem, hogy vitás esetben sokat érne...

Csak egy maradhat!!

(#20081) szabessz válasza Mcleod (#20080) üzenetére


szabessz
tag

Sajnos ilyen biztosítót nem érdekli mint mondott egy ügyfélszolgálat.
Az számít ami benne van szerződésükbe,feltételek.

(#20082) renatto válasza Mcleod (#20080) üzenetére


renatto
őstag

A semminél jobb, de ez így megint egy talán, de hogy 2 év múlva mit fognak majd mondani...

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#20083) Tufa_ válasza renatto (#20078) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Jelenleg van egy androidos lejatszom (Zidoo X9S) ami tudja az atmost viszont nem netflix certified, ugyhogy azt tudom hasznalni kaloz tartalmakhoz atmossal.
Olvastam hogy tobbeknek mukodik az atmos visszafele is, csak a lossless atmos ami nem megy. Probaltad esetleg hogy mi a helyzet pl netflixen jatszott tartalmakkal, ott atmegy az atmos a TVrol az AVRre?

(#20084) #72042496 válasza Tufa_ (#20083) üzenetére


#72042496
törölt tag

DD+-ban megy ARC-on Netflixről az Atmos, igen. (Nálam speciel bugos a C8 + Denon X4300H-val. Akadozik, így sajnos használhatatlan.)

[ Szerkesztve ]

(#20085) Tufa_ válasza #72042496 (#20084) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Nekem valoszinu egy X3400H-val lesz majd. Az akadozasrol is olvastam avsforumon, irtak hogy ez a legutolso frissitisnel jott elo vagy legalabbis par hete, te is ezt tapasztaltad?

(#20086) #72042496 válasza Tufa_ (#20085) üzenetére


#72042496
törölt tag

Úgy voltam vele most hétvégén, hogy kipróbálom, de akkor előtte még frissítek, hogy biztos ne legyen probléma. Na, ezt nem kellett volna. :)

Azt nem tudom sajnos, hogy előtte milyen volt. Most a tévé és AVR is a legfrissebb FW-rel fut, és így akad az ARC. Netflixen biztos, a többi belső alkalmazással nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#20087) MrBazsi válasza Mcleod (#20080) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Na pontosan ugyanezt kérdeztem telefonon én is az Lg ügyfélszolgálattól!
Nekem is azt mondták hogy az 5év gondoskodásban benne van beégés is. Kérdeztem is az ügyintőzőt hogy akkor ezt vehetem készpénznek, azt mondta igen, és őket kell keresni 5évig a vásárlástól számítva ha baj van. Most akkor nem ők intézik hanem külön cég? erre most én is olvasom az apróbetűs részt. is... na utána kell ennek még egszer kérdezni mert nagyon nem mindegy, a kettő üti egymást...
Most akkor magyarul a plussz 3évre nincs beégés garancia? ez így gáz..
én is b8at terveztem 5 évvel, de akkor ennyi erővel c8 egy Bf alatt esetleg plussz egy év garival szinte ugyanúgy jó vétel lehet....

(#20088) FollowTheORI válasza MrBazsi (#20087) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én már egyszer befotóztam, hogy a sima garanciában is az van írva hogy a beégés nem garanciális probléma.

Nyilván ugyanúgy benne van a biztosítós szövegezésben is. :)

Innentől kezdve döntsd el melyiknek hiszel jobban... ha elhiszed (és jelenleg a gyakorlat is azt mutatja), hogy a 2 évre van beégés gari, akkor valszeg ugyanígy lesz az 5 év alattival is, ha azt mondják.
Másrészt 5 év alatt sokminden változhat, akár az LG hozzáállása is.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#20089) Tufa_ válasza #72042496 (#20086) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Akkor csak abban bizok hogy hatha ezt orvosoljak mire meglesznek a cuccok.

Most lattam csak hogy a gyari LG taviranyito kepes vezerelni pl egy shieldet, ugyhogy ugy megoldhato lesz problema nelkul az atmos, netflix es az egy taviranyitos terv :)

(#20090) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

most beszélek chaten az lgvel, idézem a választ: " minden olyan gyári meghibásodásra vonatkozik a kiterjesztett garancia, mely az alap 2 éves gyári garanciában benne van"
az a baj h egy biztosítónak ne nagyon lehet hinni....
én abban a hitben voltam hogyha bevállalom 5 év gyári garival akkor ha elromlik 3és fél év után mondjuk akkor is az lg-t kell keressem nem egy biztosítót...

[ Szerkesztve ]

(#20091) torma1981 válasza FollowTheORI (#20088) üzenetére


torma1981
veterán

Ezt a beégés dolgot megbeszéltük már nem?? Többen leírtuk, hogy cseréli az LG. Nem értem mit mondod még is a témát. Mivel nekem cserélték és beszéltem is velük higgy már nekem. Ha meg nem akkor meg csinálsz amit akarsz.

(#20092) MrBazsi válasza torma1981 (#20091) üzenetére


MrBazsi
senior tag

bocsi a beégés téma miatt de talán nem árt ha most van kivesézve és nem utólag okos az ember. igen nekem is ezt mondták, de most az 5éves ászf alatt pont az ellenkezőjét írják....
nem lettem okosabb h megéri e így 5évvel venni egy b8at, mint mondjuk egy c8at sima két évvel...

(#20093) torma1981 válasza MrBazsi (#20092) üzenetére


torma1981
veterán

Nem neked szólt. Mivel nekem cserélték a panelt beégés, és sávosodás miatt tapasztalatból mondom,hogy nem lesz gond. Nagyon rugalmas az LG. Most, hogy panelt is cseréltek újra indult a 2 év garancia.

(#20094) FollowTheORI válasza torma1981 (#20091) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szövegértelmezés egyes. :U

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#20095) Callisto válasza torma1981 (#20091) üzenetére


Callisto
őstag

Értsd már meg, hogy jófejségből cserélik miatta. Nem kötelesek! Benne van a leírásban is. Örülj, hogy még cserélik, de ha nem cserélik kuss a nevünk.
Éppen ezért amit az LG ügyfélszolgálat mondd, hogy mindenre ami az alap 2 évbe benne van, kiterjed az 5 évesre is, az igaz. Ahogy az is, hogy a biztosító a 2 év után nem biztos, hogy fizetni fogja a beégést, mivel le van írva LG által is, hogy az nem garis probléma.
Az, hogy valaki az utcán hozzádvág egy tizezrest, nem jelenti azt, hogy minden alkalommal hozzád fogja vágni ha találkozol vele vagy mindenki máshoz is hozzávágja.

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#20096) szabessz válasza MrBazsi (#20092) üzenetére


szabessz
tag

Igen az a gond most más feltételek vannak mit tavasszal.
Oda is van írva most Olde résznél alul " Business Box Kft.megállapodása
alapján a „BBox PREMIUM Vásárlói Gondoskodás” újtán a Business Box Kft nyújtja az alábbi feltételek mellett."
Tehát gondolom BBox szerződése a mérvadó.

[ Szerkesztve ]

(#20097) McKalton


McKalton
tag

lassan át kéne nevezni a topicot:
LG OLED TV garancia kérdések és válaszok topikra :DD

Hardwired!

(#20098) MrBazsi válasza szabessz (#20096) üzenetére


MrBazsi
senior tag

LG Support : "az OLED tv-k kiterjesztett garanciáját egy biztosító társasággal köti valójában, ezért a két év után hozzájuk kell majd fordulni"
ők pedig leírták, szóval ez el is dölt így részemről akkor, egy biztosító sem lesz jófej csakúgy...

(#20099) torma1981 válasza Callisto (#20095) üzenetére


torma1981
veterán

Jó akkor mondogasd csak. Bele látsz a jövőbe? Jelenleg cserélik és kész. Lehet 5 év múlva is. Lehet nem. Ezen minek filozni? Nem tudja senki a választ. Szerintem engedjük el a témát.

(#20100) Lacielvtárs válasza McKalton (#20097) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Hatalmas plusz egy, nem is, plusz kettő :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.