Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19751) daneel_hu válasza renatto (#19750) üzenetére


daneel_hu
addikt

Egyet tudok mondani csak, ha a c8 is ilyen mint ez... márpedig ugyanilyen, kivéve a tv saját hangja és a design...
Akkor megb****tt jó vétel most egy c8 65".

Kár, hogy a 77" majdnem kétszer annyiba kerül mint a 65".
Irreális.

1,3-nál már erősen gondolkodóba estem volna. :)

(#19752) Bashir


Bashir
csendes tag

Üdv!

LG C8 OLED tv vásárlás előtt állok, jó eséllyel.

Egyetlen visszatartó tényező a "beégés" nevű slágertéma, ami annak fényében (sic!), hogy családunkban a tévé televízióadások nézésére is használatos (sorozatok, sport), amikoris eszetlen logók és korhatáros sárga karikák láthatók a képernyőn, kicsit rontja az összképet.

Az lenne a kérdésem, a "Logo Luminance Adjustment" funkció érdemben csökkenti a káros mellékhatást, vagy napi 1-2-3 óra ilyen korhatárkarikás megjelenítés már elgáncsolja az OLED technikát, esetleg belefér, és a frissítések rendberakják?

Előre is köszönöm.

J-B

(#19753) UberMutant válasza Bashir (#19752) üzenetére


UberMutant
őstag

nincs róla tapasztalat.
ahogy olvashatod, még nem ugrált senki emiatt.

(#19754) energomatt válasza Bashir (#19752) üzenetére


energomatt
senior tag

KIhagytad az OLED fényerő beállítást a tényezők közül. Én jobban aggódnék amiatt, ha a családom sorozatokat nézne, beégésig. A józan ítélőképességedre van bízva, hogy mire számíthatsz, miután a panel és az elektronika is módosítva lett már ebben a modellben a beégésveszély csökkentése érdekében.

(#19755) daneel_hu válasza Bashir (#19752) üzenetére


daneel_hu
addikt

Nincs tapasztalat.

Akinek beégett, szinte kivétel nélkül 2016-os modellel szívott.
2018-ra elméletben növeltek a red subpixeleket (+ green?), ennek utána tudsz nézni.

A Logo Luminance biztosan kimérhető, hogy pontosan mit csinál de a pozitív hozadéka nyilván csak hosszútávon fog megjelenni. (illetve nem megjelenni) :)
Oled light is beállítandó, az egyik legfontosabb paraméter. Lehetőleg 40 legyen a maximum értéke még világos szobában is, sötétben szerintem símán le lehet szedni 25-re. (SDR képi tartalmak esetén)

Avforums-on van egy tag aki statisztikázik:

"Reported Burn In Rates as of 7 Nov 2018
2018 OLEDs - 2.2%
2017 OLEDs - 1%
2016 OLEDs - 18.7%

2016 Panels - this poll indicates that 2016 OLEDs are much more succeptible to burn in than 2017 or 2018 OLEDs. Nearly 1 in 5 2016 owners has reported burn in!

2017 Panels - only one user has reported burn in and that was apparently due to HDR gaming on a Philips OLED. This is an interesting case.

2018 Panels - again only one user has reported burn in. In this case it is a relatively new forum member (@Korup7ion) who has not previously posted any details of their issue on these forums and has not reponded to multiple requests to provide info about their case of screen burn. So it is up to you how to interpret Korup7ion's vote.

Note on Panel Age - It is possible that these results are simply distorted by the ages of the panels. The oldest 2018 panels are only about 7 to 8 months old. Perhaps that simply isn't long enough to reveal general screen burn issues. Although it is is reassuring that the rates for 2017 panels are similarly low. The only way to really know the answer to this issue would be to repeat the poll a year from now and see if 2017 OLEDs then had similar reported rates to those reported for 2016 panels this year - and then again in 2018, and so on. (Or just leave this poll as a long term sticky if anyone thinks that is a good idea?)"

(#19756) daneel_hu válasza Bashir (#19752) üzenetére


daneel_hu
addikt

Várd meg az 5 éves garanciát.
5 évvel belevágnék a vásárlásba még a tartalomnézési szokásaitok mellett is. :DD

(#19757) coolrob válasza daneel_hu (#19756) üzenetére


coolrob
aktív tag

Sajnos csak Telekomhoz lesz 5 év gar ha jól tudom :(

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#19758) Pro Koryak válasza daneel_hu (#19736) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Melyiket akarták adni?

Amúgy készítettem egy statisztikát, miszerint a 2018-as oled panelek 40%-a az LG féle gari-panelcserére ment el. ;]

Amúgy épp ez miatt már én is az LG C8 felé hajlok, a Pana helyett... wattafakk :B

[ Szerkesztve ]

(#19759) daneel_hu válasza coolrob (#19757) üzenetére


daneel_hu
addikt

MM-ben van lehetőség kötni biztosítást a gari lejárta után is. 5 évre kiterjesztheted.
A készülék árához képest 5%-ot kellett fizetnem, de ez törésre és lopásra is jó.

Az persze kérdés, hogy beégés ellen véd-e? :)
Bár beégést elméletben az LG is visszautasíthatná, de nem akarok megint belemenni egy olyan vitába ahol a tévézés NEM rendeltetésszerű használat, mert szerintem az. Még akkor is ha sárga karikákat nézegetsz. De itt már páran leszedték a fejem emiatt. :)

De mivel baj esetén nem az MM-et éri kár, hanem ez viszont van biztosítva, nem hiszem a kisker fanyalogna ha tényleg csere vagy javítás lenne mondjuk 4,5 év után.

[ Szerkesztve ]

(#19760) b.kov


b.kov
senior tag

Sziasztok!
Kb egy hónapja vásároltam egy LG B8 készüléket a Telekomtól.
Olvastam, hogy november 15-től lesz 5 éves gondoskodás ismét, és egy kicsit tépem most a hajam. :))

Szerintetek van bármi esély arra, hogy utólag valamilyen úton-módon érvényesíthessem az én készülékemre is a promóciót? Mindenképpen írok majd nekik egy levelet, igazából vesztenivalóm nincsen. Csak kíváncsi lennék, hogy járt-e már valaki hasonló cipőben.

[ Szerkesztve ]

(#19761) daneel_hu válasza Pro Koryak (#19758) üzenetére


daneel_hu
addikt

Nem tudom eldönteni, hogy az eladó tájékozatlansága miatt volt ez, vagy csak símán olcsóbbat akartak adni.
B8-ast akartak, majd később szóba került egy c8 is. (55-ös méretben) ;]

Szerintem új volt a tag, még nem volt tapasztalata mit kell tenni olyan csere esetén ahol az eredeti készüléket nem tudják javítani és nem is kapható. Azért gondolom így mert összességében nagyon együttműködő volt, könnyen meggyőztem bármiről. :)

De mégegyszer, ez a kisker, nem az LG-szerviz!
Az LG tökéletesen tisztában azzal, mit tehetsz meg ilyen esetben és mit nem.

(#19762) coolrob válasza daneel_hu (#19759) üzenetére


coolrob
aktív tag

Sajnos MM-be egy random kis biztosítóval lehet kötni, akin sztem az életbe nem lehet behajtani sima hibát sem, nem hogy beégést. Szerintem OLED -re muszáj a gyári gari, legalábbis ennek hiánya nálam kizáró ok.(Sőt, igazából az volt a kikötésem, hogy csak 5 év garival vállalom be, mert sosem lehet tudni.)

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#19763) #72042496 válasza coolrob (#19762) üzenetére


#72042496
törölt tag

Pár éve még a Cardif volt az MM partnere, de már az Aegon, azért ők nem kicsik.

(#19764) renatto válasza #72042496 (#19763) üzenetére


renatto
őstag

Én is úgy érzek a biztosítók felé, hiába nagy cég. Amíg a pénzt kell beszedni, korrektek, de ha kifizetés lenne, foggal-körömmel ragaszkodnak hozzá, keresik a kibúvót....

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#19765) Pro Koryak válasza daneel_hu (#19761) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Nyugi, simán csak olcsóbbat akartak adni. Így szokták, hátha belemész!
Nyertek volna ~300e-et.

(#19766) #72042496 válasza renatto (#19764) üzenetére


#72042496
törölt tag

Mondjuk ha beégésről van szó, akkor elég valószínű, hogy a biztosító elhajt. Plusz a MM Garancia Plusz jelentős amortizációval is számol.

Szerintem ez inkább akkor segíthet, ha esetleg összetörk a tévé, vagy ellopják (lopást csak a legdrágább konstrukció fedezi, de ezt elsősorban szerintem a hordozható eszközökre találták ki).

[ Szerkesztve ]

(#19767) Tulku válasza renatto (#19764) üzenetére


Tulku
veterán

Teljesen egyetértek...ez a biztosítós garancia hosszabbítás nekem olyan veszett fejsze nyelének tűnik...inkább egy jó adag kognitív disszonancia, mint valós tartalom...

(#19768) coolrob


coolrob
aktív tag

Egyébként egy LG-s ismerős a business box nevű céget javasolta biztosításra, ha jól láttam naluk 5 év gari ami törésre is jó, kb 70k ami elég jónak tűnik.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#19769) b.kov válasza coolrob (#19768) üzenetére


b.kov
senior tag

Ez nagyon jó, ilyet kerestem mióta megvan a TV.. Hálás köszönet. :R

(#19770) coolrob válasza b.kov (#19769) üzenetére


coolrob
aktív tag

Felhívtam őket, sajnos beégesre nincs gari, ami fura, hiszen mivan ha összetöröd a tv-t miután beégett..

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#19771) energomatt válasza coolrob (#19770) üzenetére


energomatt
senior tag

Akkor kicseréltetik egy másik TV-ből kivett, de már beégett panelra. Nyilván.
Azért ez érthetetlen, hogy a társaság fele biztosítás után áhítozik, a másik fele meg abban is csak a problémákat keresi. Ki tervezi azt, hogy egy most vásárolt TV-t úgy fog használni, hogy az beégjen? Az vegyen LCD-t.

(#19772) coolrob válasza energomatt (#19771) üzenetére


coolrob
aktív tag

Nem igazán látom az összefüggést. 700-800 ezer ft-ról beszélünk 65 col esetén. Igenis fontos egy rendes gari, hiszen sosem tudhatod. Senki nem akarja direkt beégetni, de azt azért ne felejtsük el, hogy ez a veszély a technológiából kifolyólag fenn áll. Pl. Nálam az asszony sokat néz tv adókat, mert háttérzajnak szereti. Én anno sima led tv-re is kötöttem plusz garit ha tudtam.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#19773) energomatt válasza coolrob (#19772) üzenetére


energomatt
senior tag

KI mondta, hogy nem fontos? Ha lehet, akkor válassz 10 év gyári garanciát! Viszont nem lehet, mert most és általában is csak kettőt kapsz. A meglévő lehetőségeket kell mérlegelni. Ez pedig a plusz biztosítás különböző árakon, vagy több évi várakozás, amig a TV ára esetleg lemegy a jelenlegi felére. Ezt mindenkinek magának kell eldöntenie, mások nem készíthetnek személyre szabott stratégiát helyette.

(#19774) Pro Koryak válasza coolrob (#19772) üzenetére


Pro Koryak
addikt

"Nálam az asszony sokat néz tv adókat, mert háttérzajnak szereti."
Arról viszont nem a tv gyártók tehetnek, ha ilyen használattal valaki beégeti.
Főleg úgy, hogy az illető tisztában van vele, az oled panel hajlamos rá bizonyos keretek között.

Sokan lehet vissza is élnek a panelcserével:
"tudom, hogy nem így kellene használni, de lesz.rom, majd úgy is szó nélkül cserélik"

(#19775) tothl válasza Pro Koryak (#19774) üzenetére


tothl
addikt

Én marha egyszerűen oldanám meg a gyártók helyében. Csatornánként lenne egy téglalap kijelölö eszköz, amivel kijelölöm a logót és rárakok egy elmosást... :D

Feltételezem, hogy meg tudnák oldani, csak a TV szolgáltatók hisztiznek.

(#19776) coolrob válasza Pro Koryak (#19774) üzenetére


coolrob
aktív tag

Ezt szerintem te sem gondoltad komolyan. Tehát ha tévézésre használjuk és beég az nem garanciális? Talán bele van írva hogy tv, de csak napi 3 óra használatra ajánlott? Azért ne komolytalankodjunk már. Nem mi vagyunk a gyártókért hanem ők értünk.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#19777) belan válasza #72042496 (#19763) üzenetére


belan
addikt

Szerintem beégesre nincs garancia tuti de másra igen , én vettem plus 3 év garanciát a MM be még, mert jobb mintha nem lenne a 2 év után semmi garancia .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#19778) #72042496 válasza energomatt (#19771) üzenetére


#72042496
törölt tag

A társaság nagyrésze szerintem csendben használja a tévéjét. Ebbe a témába amúgy is egyre kevesebb értelme van írni, lassan OLED TV árak és akciók topic is lehetne a címe. :)

***

Hétvégén beízzítottam a Netflixet a tévén mert érdekelnek a sorozataik, és akkor nézzük már meg ezt a Dolby Visiont is. ARC-kal akartam megoldani a hangot, de ez a gyártók tetszése szerint implementált fos természetesen a mostani rendszeremen (LG 65C8 és Denon X4300H) se működik normálisan. Akár percenként többször is elmegy egy pillanatra a hang, és nem a kábel miatt. Denon FW-re még ránézek, hátha egy frissítés segít rajta. A tévén a legújabb fut.

A Lost in Space DV streamje viszont abszolút látványos, tehát ha a hangot megoldom, végső esetben optikával, akkor plusz pár óra bűnös élvezet kinéz azért. Érdekes, hogy a címke szerint a Stranger Things és talán a Black Mirror is elérhető DV-ben, mégis sima SDR-ben megy a lejátszás.

[ Szerkesztve ]

(#19779) Pro Koryak válasza coolrob (#19776) üzenetére


Pro Koryak
addikt

De igen, komolyan. Mivel tisztában vagy vele, hogy ez nem lcd és hajlamos a beégésre + már itt is tájékozódtál, ahol szinte minden oldalon van róla szó!!!
Viszont normális beállításokkal valószínű nem lesz gond.

A kezelési is írja. Innentől már a felhasználó sara, főleg ha barom módon(nem rád értem) használja.
Csak ezt sokan elfelejtik utána meg ... :Y :O ... ezdesz.r!

(#19780) coolrob válasza Pro Koryak (#19779) üzenetére


coolrob
aktív tag

Nagyon nem értek egyet. Volt nálam C8 teszten és szenzációs TV, meg asszonyt is meggyőzte. Természetesen értek is hozzá mert a tv is az LG -től érkezett tesztre. Az újabb panelekre mindenhol azt hangoztatják, hogy átdolgozták, és kevésbé hajlamos bégésre. Ráadásul sztem hozzáértő eleve nem fogja xarul használni, hiszen úgyis bekalibráltatja, vagy megoldja magának, de nem max fényerőn fogja hajtani. Azonban ha így is beégne 100-120cd/m értékeken, akkor az bizony már hiba, és sztem garis. Egy TV-t nem lehet úgy árulni hog ne tv-zz vele, hiszen az a fő funkciója. Az hogy mi filmezünk meg streamelünk már más téma, de nem streamerként, hanem TV-ként árulják ezt ne felejtsük el.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#19781) KERiii válasza b.kov (#19760) üzenetére


KERiii
tag

Ez engem is erdekelne, en is oktoberben vettem toluk Tv-t.. :DDD

(#19782) bandi0000 válasza Pro Koryak (#19779) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Igazából az LCD nél is bele van írva ugyan ez, de ez akkor is tv, beleírhatnák azt is, hogy ha túl sokat használod és elromlik, akkor nincs gari, de ez hülyeség

Xbox One: bandymnc

(#19783) #72042496 válasza bandi0000 (#19782) üzenetére


#72042496
törölt tag

"beleírhatnák azt is, hogy ha túl sokat használod és elromlik, akkor nincs gari"

Más szavakkal, de bennvan (Samsung Warranty Cardból):

"Nem áll fenn jótállási felelősségünk a háztartási célú használatot meghaladó, üzleti vagy ipari jellegű használatból eredő meghibásodásokért"

Szerintem az LG-nél és többi gyártónál is lehet hasonló. De hogy mi haladja meg a háztartási célú használatot, azt meg nem mondom. :)

[ Szerkesztve ]

(#19784) belan válasza coolrob (#19780) üzenetére


belan
addikt

Hidd el a c8 b8 is ugyanúgy be tud égni mint a c7 b7 , igazából ezeket évekig kellene tesztelni melyik égbe hamarabb .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#19785) Tulku válasza #72042496 (#19783) üzenetére


Tulku
veterán

Nem akartam beszállni ebbe a témába, mert én is a csendben megbúvó elégedett felhasználók táborát gyarapítom, de ki dönti el, mi az üzleti felhasználás?

Nyilván napi 24 óra állandóan az, de napi 4-5 óra minek minősül?

Nehéz ügy ez....

(#19786) #72042496 válasza Tulku (#19785) üzenetére


#72042496
törölt tag

Beleírtam közben, hogy én se tudom. :) Egy kérdést megérne az ügyfélszolgálat felé.

[ Szerkesztve ]

(#19787) belan válasza coolrob (#19780) üzenetére


belan
addikt

A mostani modell se jobb mint a tavalyi ezt hidd el , ez csak marketing duma hogy jobban bírja vagy tovább bírja , meddig tesztelted pár hét vagy 1,2 hónap az nem valami sok idő .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#19788) Bashir


Bashir
csendes tag

Üdv!

Köszönöm szépen a válaszokat. Hosszabb ideje követem a topic-ot, ez a beégés téma beégett, mint gondolom, minden vásárlás előtt álló játékos tudatába. Hogy ez marketing vagy valós veszély, user error vagy "hát ez a technológia itt tart" - nyilván nem eldönthető saját tapasztalat nélkül. Ezért hasznos olvasni azoktól, akik napi szinten használják, gyűrik, nyüstölik, és nem csak tiszta, statikus-tartalom nélküli felhasználással.

A beállítási javaslatokat és tapasztalatokat elmentettem, használni fogom, amint eljön az ideje, beállítás egy 8 éves samu LCD-hez képest nyilván kész labirintus lesz, na de, az ilyen kihívások nem olyan rosszak.

#daneel_hu

Köszönöm, hasznos infók. Kellemesen elsötétíthető szobába kerül majd a tv. Az 5-éves garancia miatt vált konkréttá a vásárlás, a MM, ha most ennyire levitte az árat, akkor lesz ez majd újra ennyi, 500k,- huf alatt számomra már rendben van. Ha pedig csak a T-s eladásokra fog vonatkozni, akkor marad a plusz biztosítás, ez van.

(#19772) coolrob

Magam is hasonlóan látom. Nem megy éjjel-nappal a tv, és az ember bízik benne, hogy nem csak fekete-fehér az egész: tv-adás: qled - nem tv-adás: oled. A fogható hazai tv-csatornák (kanális) műsorainak 90%-a minimum véleményesen vacak, de ha arra a maradék (nyilván mindenkinél más) 10%-ra sem alkalmas a technika, akkor nem ér a tökéletes fekete és szépség annyit, hogy parázzon miatta az ember fia/lánya.

Még egyszer köszönöm a segítő válaszokat, követem tovább a topic-ot, néha még a civódásokból is sokat lehet tanulni, a szakmai részből pedig egyenesen rengeteget.

J-B

(#19789) #72042496 válasza belan (#19787) üzenetére


#72042496
törölt tag

Valójában nem tudjuk, hogy jobb-e. A pixelstruktúra más az idei panelekben, majd hosszú idő után lehet talán látni, hogy mennyi rájuk a panasz.

(#19790) MrBazsi: Ez világos, de mi van, ha másfél év múlva meg majd nem cserélik? :)

Anno a Logitech is szinte kérdés nélkül küldte az új eszközöket, aztán felhagytak ezzel a gyakorlattal. Nem mondom, hogy az LG-nél is ez lesz, de örökérvényű dolognak se vegyük ezt a készséges panelcserét.

A kockázatokat mérlegelje mindenki magának, van annyi infó, amennyiből szerintem lehet dönteni.

[ Szerkesztve ]

(#19790) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

Srácok milrhéten leirtam a beéges témát. Ügyfelszolgalattal lebeszélve VAN garancia a beégesre! Cserélik gariban ha beég nem kell tőle félni.

(#19791) belan válasza #72042496 (#19789) üzenetére


belan
addikt

Ez így van ,ha jobban bírná a c8 b8 most vennék egyet , b7 meg el adnám . Amúgy is gondolkodom le cserélném a b7 egy b8 vagy c8 ra és árban nem lenne húzós a csere , de kepminosegbe nem látok nagy különbséget a két tv között .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#19792) #72042496 válasza belan (#19791) üzenetére


#72042496
törölt tag

Szerintem, de ez megint csak magánvélemény, akkor érné meg, ha egyúttal egy nagyobb tévét is vennél.

(#19793) Pro Koryak válasza coolrob (#19780) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Azt írtam is, hogy normális beállításokkal, nem lesz gond, elvileg nem lehet gond.
Remélem az LG kitart még évekig a panelcsere mellett.

(#19794) UberMutant válasza Pro Koryak (#19793) üzenetére


UberMutant
őstag

attól függ mennyibe kerül nekik ez a kedvesség, nyilván eljön egy pont, amikor majd a garanciapapírban lévőre hivatkoznak.

(#19795) Gtaati válasza b.kov (#19760) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Én tavaly ezt már eljátszottam velük, mármint az Lg-vel. Megvettem a B7-t rá 1 vagy 2 napra adta ki a z LG az 5 év gondoskodást, írtam az ügyfélszolgálatnak, hogy nem-e lehetne valahogy ezt megoldani és vegyék figyelembe a már beregisztrált cuccainkat, amivel arra kart utalni, hogy kisebb mennyiségű pénzt és terméket vettünk tőlük(5tv, dvd-bluray lejátszó, 3 telefon, mosógép, hűtő, mikró, porszívó stb. stb), de úgy elküldtek a picsába mint a huzat....

(#19796) #72042496 válasza Gtaati (#19795) üzenetére


#72042496
törölt tag

A Partummal kötött szerződésük állhat a háttérben, amely gondolom, kerek perec szabályozza, hogy melyik készülékekre érvényes az 5 év.

[ Szerkesztve ]

(#19797) coolrob válasza belan (#19787) üzenetére


coolrob
aktív tag

Én úgy tudom erre ráfeküdtek, és növelték a problémás színek méretét, hogy így ne kelljen annyira hajtani őket. Hogy ez mennyire érvényesül majd a gyakorlatban, az persze a jövő zenéje.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#19800) b.kov válasza Gtaati (#19795) üzenetére


b.kov
senior tag

Lol. :D
Hát sajnálom, akkor maradok én is a seggemen.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.