Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19801) BReal válasza Gtaati (#19795) üzenetére


BReal
addikt

Miért ne küldenének el? A promóció x-től y-ig tart, ez idő alatt vásárolt termékekre vonatkozik.

(#19802) Gtaati válasza BReal (#19801) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Értem, nem is erről volt szó, fentebb két kolléga beszélt arról, hogy érdemes lenn-e megkérdezni az Lg-t és bepróbálkozni náluk. Én erre reagáltam, hogy nem, mert egy éve én már kérdeztem őket. Nem háborogtam és nem is problémáztam azon, hogy elküldtek.....

(#19803) #55809408


#55809408
törölt tag

Sziasztok.
Érdeklődnék hogy érdemes e még a régebbi b7v modelt rendelni vagy azok már sanszos hogy jórésze visszaküldött darabok vagy inkább az idei verziót?
Igazából a b7v re lenne meg a keret.
Viszont a kijelző beégésével kapcsolatban van egy kis ellenérzésem. Árukeresőn az egyik vásárló panaszkodott hogy neki a tv2 logoja égett be. Saját tapasztalat a samsung telóm amoled kijelző felső szervízsávja égett be hasonlóan. Szóval megéri e a kockázat a szebb feketéért és a pörgős oprendszerért. Illetve a kisebb képméretért.
Mivel ha nem oled 55 colban akkor lcd 65 colban vennék.
Köszönöm előre a segítő hozzászólásokat.

(#19804) daneel_hu válasza tothl (#19775) üzenetére


daneel_hu
addikt

Ez nem lenne megoldás egy piros logó esetében, mert ettől még szinte ugyanúgy piros és statikus maradna a felület. Persze ha agyonblúrozod akkor lehet megoldás mert akkor a változó tartalommal együtt változna ez is.

A logo luminance nagyon jó ötlet, és elvileg ha jól működik akkor nem fog beégni semmi.
A kérdés az, hogy mennyire működik jól.
Be kéne méretni valami eszközzel, hogy tulajdonképpen mit csinál a cucc. :)

(#19805) daneel_hu válasza coolrob (#19780) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Nagyon nem értek egyet. Volt nálam C8 teszten és szenzációs TV, meg asszonyt is meggyőzte. Természetesen értek is hozzá mert a tv is az LG -től érkezett tesztre. Az újabb panelekre mindenhol azt hangoztatják, hogy átdolgozták, és kevésbé hajlamos bégésre. Ráadásul sztem hozzáértő eleve nem fogja xarul használni, hiszen úgyis bekalibráltatja, vagy megoldja magának, de nem max fényerőn fogja hajtani. Azonban ha így is beégne 100-120cd/m értékeken, akkor az bizony már hiba, és sztem garis. Egy TV-t nem lehet úgy árulni hog ne tv-zz vele, hiszen az a fő funkciója. Az hogy mi filmezünk meg streamelünk már más téma, de nem streamerként, hanem TV-ként árulják ezt ne felejtsük el."

+1

Nekem a gyártó (promóter srác) azt ígérte nem fog beégni.
Beégett, cserélték.

Most lehet mondani, hogy az LG promóter hülye volt vagy képzetlen, de eladta nekem a tévét.
Egy minden szempontból tökéletes tévét adott el, de nem olcsón vettük.

Az egyik ígéret(e) nem vált be.

OK, hülye volt... de az LG-t mint céget ez a srác képviselte felém.

Volt egy vitás esetem tavaly a KH bankkal (hitelt igényeltem és a világ minden szarát rám akarta még eröltetni)… nem győztek a végén bocsánatot kérni, a végén már kb a vállalati hitelezési igazgatóval kellett beszélni.

De.
Tök mindegy hülye az alkalmazott-e vagy sem. A gyártó céget FELÉD ő képviseli.

[ Szerkesztve ]

(#19806) daneel_hu válasza #55809408 (#19803) üzenetére


daneel_hu
addikt

Azért ha visszaküldött (használt) darabot veszel egy kiskertől azt észre fogod venni.

(#19807) vasimnbt


vasimnbt
csendes tag

Üdv!
LG OLED 65C8 LLA 2 év gari Alsa.hu-n 655 990.,-ért ? Vagy már volt erről korábban szó?

(#19808) daneel_hu válasza belan (#19791) üzenetére


daneel_hu
addikt

Szerintem csak akkor válts ha méretet is váltasz.
55"-ról 65"-re vagy 65"-ról 77"-ra.

(#19809) daneel_hu válasza vasimnbt (#19807) üzenetére


daneel_hu
addikt

Nem tudni gyári-e a garancia. (bolti?)
Ha nem gyári, akkor nem éri meg a tévé.
(szerintem)

Ha biztosan tudni akarod, kérdezd meg az LG ügyfélszolgáltatát.
Ők tudják kik azok akik hivatalos magyar gyári garit adnak a tévéik mellé.

(MMarkt, EDigital és Euronics tuti)

[ Szerkesztve ]

(#19810) coolrob válasza vasimnbt (#19807) üzenetére


coolrob
aktív tag

Nem gyári gari sajnos, beszéltem már az LG-vel :( Az LLA nem ebbe a régióba szánt készülék.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#19811) daneel_hu


daneel_hu
addikt

Ha valakit érdekel esetleg - bár az e8 itt nem sokakat érdekel -, de korábban írtam, hogy a külföldi fórumokon azt írják = nincs soundbar a készülékben és szarabb a hangja az e7 vagy e6-osnál.
(forrás avforums)

Nos, van benne természetesen soundbar, jóval kisebb helyen és sokkal jobb a hangja. :K

(#19812) vasimnbt


vasimnbt
csendes tag

Köszönöm!
Akkor ez a TV nem tudja tudásban azt nyújtani,mint a "MI" régiónkba szánt LG 65C8 PLA?

(#19813) #72042496 válasza daneel_hu (#19811) üzenetére


#72042496
törölt tag

Haha, azért látszik, hogy lassan olyanok számára is elérhető az OLED, akik kb. a saját nevüket nem képesek hibátlanul leírni. Egyre inkább szűrni kell a kommenteket. :)

[ Szerkesztve ]

(#19814) #55809408 válasza daneel_hu (#19806) üzenetére


#55809408
törölt tag

Csak azért kérdem mert árukereső már fel sem dobja de euronicsban még tolják. Kérdés milyen az az árukészlet.
Gondolom itteni oled tulajok valamennyire már ismeritek egymás eseteit. Lehet tudni hogy kábé hány fórumozó cseréltetett panelt beégés miatt?
Egyébként telófronton anno a samsung is így kezdte. Cserélte mindenkinek. Enyémet is vagy 3szor a 2 év alatt. De az utolsót nem tudom hogy csinálták. Van e ilyen technológia amoled esetében hogy újratöltik vagy mit csinálnak vele mert az volt az érzésem hogy ugyan azt a telót kaptam vissza. Igaz a beégés eltünt, de rá 2 hétre ami nagyon kevés az újra beégéshez, ismét ott volt a beégett szervízsáv csak már pont lejárt a garancia. Pedig direkt úgy időzítettem a cserét hogy az utolsó pillanatra hagytam, hogy minnél tovább jólegyen. Szal ez a panelcsere elég lutri mert egy magamfajta alacsonybérből élő halandónak használnom kellene legalább 8 10 évig.

[ Szerkesztve ]

(#19815) daneel_hu válasza vasimnbt (#19812) üzenetére


daneel_hu
addikt

PLA és LLA.
A két utolsó betű azonos, ez a "tudás" és a "design" jelölése.
Az első lenne a régió. :)

Az "L" ki tudja melyik.
Elképzelhető, hogy azonos a két tévé... de érhetnek meglepik, nem lesz a magyar nyelv elérhető a webOS-en belül például. Ki tudja...

(#19816) #55809408 válasza #72042496 (#19813) üzenetére


#55809408
törölt tag

Nem akarok belevauvau de a helyesírás ismerete nem függ össze a tévénézési szokásokkal. :DDD
Attól hogy valakinek sok pénze van lehet csak 8 osztálya és az is 6 első és 2 második. :C

[ Szerkesztve ]

(#19817) daneel_hu válasza #55809408 (#19814) üzenetére


daneel_hu
addikt

Ha jól emlékszem volt egy B7-es panelcsere.
A többi mind 2016-os modell volt vagy korábbi. Volt akinek nem beégés volt a gondja de cseréltetett. (2015-öst)

Túl sok eset nem volt ahhoz, hogy bármiféle konzekvenciát levonj belőle. :)
2016-os modelleknél létezik a gond, ez biztos.
Másik probléma az, hogy a többség valószínűleg észre sem veszi mivel nem nézegeti piros vagy rgb tesztábrávál, tehát csak akkor lesz kiszúrva ha már nagyon súlyos a helyzet.

Aki a PH-topikban "lakik" az észre fogja venni. :DD

(#19818) vasimnbt


vasimnbt
csendes tag

Akkor talán el kellene menni az alsa-hoz,a bemutató termükbe,s megkérni őket,engedjék meg a TV tesztelését.

(#19819) BReal válasza Gtaati (#19802) üzenetére


BReal
addikt

Szia!

Akkor oké, kissé máshogy értelmeztem azt a hsz-ed.

(#19820) #72042496 válasza #55809408 (#19816) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ilyen is van, de nem ez a tipikus. Itthon pl. az Árukeresőn lehet egyre többet csemegézni, ahogy olcsóbbá válnak ezek a tévék. Némelyik komment olyan sötét, hogy ahhoz képest a nullára vett OLED fény egy atomvillanás, és figyeld meg, hogy ilyenből csak több lesz. :)

***

Egy másik topikban felmerült a DD+ optikán keresztül. LG OLED-eken mi történik, ha ilyet küldene ki az ember? Átmegy, nem megy át, átkódolja DD-be a tévé és az megy át? :)

Rákeresve azt láttam, a DD+ csak HDMI-n működik, de nem egyértelmű teljesen a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#19821) renatto válasza #55809408 (#19816) üzenetére


renatto
őstag

De egyre több birka tudja kifizetni a tévét. Többeknek van itt 1-2-3 éve Oled a birtokában és alig párnak égett be 1-2-3 év alatt. Erre az idei B8/C8-ból ami idén április körüli már van 2-3 értékelés tv logó beégés miatt 3-4 hónap alatt. Az ilyen tényleg birka és tényleg szűrni kell az értékeléseket.

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#19822) i.attila válasza coolrob (#19810) üzenetére


i.attila
tag

Én azt kérdeztem tőlük, hogy mi van akkor ha külföldön (Németország) veszem meg, ezt válaszolták:

Amennyiben nem Outlet áruházban, sérült vagy újracsomagolt termékről van szó, a jótállási feltételeket igénybe tudja venni 2 évig Magyarországon is. Ehhez a számlát kell bemutatnia és az európai szabályozásnak megfelelően, minden, a gyártásra visszavezethető hibát márka szervizünk helyszíni kiszállással javít díjmentesen.
Ha a javítás kimenetele cserére jogosító igazolás kiállításával végződik, akkor szükséges jelen esetben Németországban intéznie a továbbiakat. Tehát csak a vásárlás helyén tudja ezt beváltani és a készülék visszaszállításáról is Önnek kell gondoskodnia.

LLA-ról annyit tudni egyébként, hogy dupla tuneres a PLA-hoz képest.

Holnap-holnapután megjön az Alza-s rendelésem, aztán elmondom, milyen nyelven megy a TV :)
Egyébként ilyen kedvezménnyel akár német is lehet miattam, majdnem 150k-val olcsóbb volt, mint Mo-n bárhol.
60k-val olcsóbb, mint a legolcsóbb B8 Magyarországan, és 10k-val olcsóbb, mint a C8 Németországban bárhol.

(#19823) renatto válasza i.attila (#19822) üzenetére


renatto
őstag

Szerintem hibátlan az az ár!

Annyi hogy küldheted is vissza ha a Barátok Közt Német nyelvű lesz! ;]

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#19824) MrBazsi válasza #72042496 (#19789) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Hogy mi lessz másfél év múlva ha nem cserélik?
Nos én jóideje követtem ezt a topicot is meg sok mást, olvastam teszteket, néztem rengeteg tesztvideót, és mielőtt rászántám volna magam hogy akkor OLEDre váltok, szépen megkerestem az Lg ügyfélszolgálatát emailben feltvéve a kérdéseimet.
Másnap telefonon visszahívtak és minden kérdésemre szakértelemmel válaszoltak, amit nem minden gyártó ügyfélszolgálatáról tudok elmondani.
Beégésre kiterjed e a gyári garancia ez volt az egyik főtémája beszélgetésemnek az úriemberrel aki felhívott.
Elmondta h elismerik hogy előfordulhat és igéretet kaptam rá h szó nélkül cserélni fogják mert beletartozik(!!!) a garanciába a beégés is. Hisz igen elvégre egy tv elsősorban tv, nem minenki játszik rajta, egyszerűen csak szeretne szép képminőséget.
Tényleg legalább 5ször elmondta az ügyintéző igéretet tett rá h ez beletartozik a garanciába, megnyugtatott, hogyha beég is akkor sem kell aggódnom.
Mondom rendben maguk is rögzítik a hívást, én is, ha esetleg beégne és valami probléma merülne fel gariztatásnál, akkor erre a beszélgetésre hivatkozhatok.
megerősítette h igen ez így van, sőt még akkor a beszélgetés után válaszol emailben is, hogy írásos nyoma is maradjon. Szerintem mondhatom erre az ügyintézőre h kifejezetten korrekt volt, sőt még ő javasolta h várjak egy kicsit a vásárlással, mert jön az 5 év gondoskodás és akkor még plussz biztosítást sem kell vásárolnom.
Szóval én nyugodt vagyok, megveszem a tv-t mert nagyon régóta várok rá, és bízom benne h nem lesz vele gond, ha pedig mégis akkor szervizelik igéretük szerint , úgy mint itt ahogy pár embernek már ahogy láttam volt panelcsere.
Ha pedig tegyük fel 3 év múlva tönkremegy és kekeckenek, akkor tudok hivatkozni arra h nekem mit igértek, és innentől kezdve nekik ezt vállalni kell.
Reméljük a legjobbakat. én eléggé bizakodó vagyok, kicsit már én is túlhypolt dolognak tartom ezt beégés dolgot, de az talán természertes hogyha kiad az ember fél millát vagy akár 1et egy tv-ért akkor előtte körüljárja a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#19825) daneel_hu válasza renatto (#19821) üzenetére


daneel_hu
addikt

Némileg azért változtak a gyári profilok is, de még mindig van ECO 90-es, vagy EREDETI profil 60-as oled fénnyel. :)
Magas még mindig...

(#19826) Gtaati válasza BReal (#19819) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Okés, semmi gond! :R

(#19827) daneel_hu válasza renatto (#19764) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Én is úgy érzek a biztosítók felé, hiába nagy cég. Amíg a pénzt kell beszedni, korrektek, de ha kifizetés lenne, foggal-körömmel ragaszkodnak hozzá, keresik a kibúvót...."

Ez így van, de mindenkinek magának kell eldöntenie kell-e plusz biztosítás, plusz garancia stb...
Nem mindenki evez azonos hajóban.
Abban mindenki egyetért a topikban, hogy a 2 éves gyári gari kell mint egy falat kenyér ha oled vásárlásra adod a fejed.

Ami ezen kívül van, az szerintem egyéni preferencia kérdése.
Nekem pl van két kisgyermekem (7 éves fiú, 3 éves kislány), nálunk nem árt a törés elleni védelem, eléggé elevenek otthon is. :)
Kibuvót lehet keresni, próbálkozni lehet... majd találok olyan passzust amire fizetnek. Nem probléma.
Egyébként a gyerekre pont nem fizet... legfeljebb ha magamra vállalom. :DD

(#19828) renatto válasza daneel_hu (#19825) üzenetére


renatto
őstag

Nekem HDR-nél 100-on van, amúgy 30-on. Volt 1-2 hónap amíg 50-en ment, de ez attól is függ mennyire fényes maga a szoba.

Én is vettem (és még él is) az 55X8509C-re + 3 évet valami 30k-ért, de ne legyen rá szükségem...

[ Szerkesztve ]

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#19829) #55809408 válasza i.attila (#19822) üzenetére


#55809408
törölt tag

Hát én nemtom ez az alza is egy retek cég lehet. B7v használt 900ezerről áthúzva 451ezer. Én akkor se vennék onnan semmit ha csak ez az egy cég lenne a világon.
Kábé a szutyok emag kategória de lehet rosszabb.

[ Szerkesztve ]

(#19830) torma1981 válasza #55809408 (#19829) üzenetére


torma1981
veterán

Miért más cég nem ezt csinálja? Ne ez alapján ítélj.

(#19831) #55809408 válasza torma1981 (#19830) üzenetére


#55809408
törölt tag

Akkor keresd fel az oldalt, üsd be hogy oled és csodát fogsz látni. Térdben eltörni a lábukat. Kb.
1.5milla a 65b7v áthúzva. Ennyire azért senki nem igyekezett hülyére venni az embereket. Mikor volt ennyi az ára? Induláskor se sztem. Ha ezek 450ért kínálják a használtat akkor milyen lehet az euronics 350ezerért árult b7vje?

[ Szerkesztve ]

(#19832) torma1981 válasza #55809408 (#19831) üzenetére


torma1981
veterán

Nem azt mondtam, hogy helyes, de mindegyik cég ezt csinálja. Felesleges ezen fent akadni. MM, Euronics, stb egy kutya.

(#19833) daneel_hu


daneel_hu
addikt

Kurva egyszerű, alkudni kell. :)
MM-nél lehet is.

Arab országokban például el is várják. Ha nem alkuszol nem is vagy ember. :C
Alkudsz, majd megtudod meddig mennek le. :)

(#19834) #55809408 válasza daneel_hu (#19833) üzenetére


#55809408
törölt tag

Hahahahaha. Ez jó. Tízezerről indítanék. :DDD

Egyébként melyik volt az a nagyon jóárasított oled az alzán? Sztem az euronics 350es ajánlatánál nincs jobb.

[ Szerkesztve ]

(#19835) torma1981 válasza daneel_hu (#19833) üzenetére


torma1981
veterán

Sajna már ott sem lehet mint régen. :(

(#19836) coolrob válasza #55809408 (#19834) üzenetére


coolrob
aktív tag

Arra a TV-re gondolsz, amiből amúgy nincs 1 db sem, ráadásul euro az utolsókat mindig fillérekért szórja ki, mivel kiállított darabok? :)

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#19837) #55809408 válasza coolrob (#19836) üzenetére


#55809408
törölt tag

i attila rendelt valami nagyon jó árasított oledet gondolom ha ebben a topikban esett szó róla. Erre rákerestem és csak a használt, bontott új áron.

[ Szerkesztve ]

(#19838) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

Most nem szabad kapkodni a vásárlással....
5év gondoskodást érdemes megvárni és a bf alatt talán még 10% minusz....
BF alatt egy 55ös C8, mostani B8 áron elég best buy lenne már szerintem.
Ha pedig csak valóban a telekomnál lesz 5 év, náluk is bárki megveheti az is aki amúgy nem telekom előfizető, nem? ott van termék listaáron is...

(#19839) dgyuri0123


dgyuri0123
nagyúr

Ez itt a piactér, emberek? Krumpli van eladó? :D

"csak a zene van"

(#19840) Lacielvtárs válasza MrBazsi (#19838) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Listaáron is csak telekom elofizeto vásárolhat, én így tudom :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#19841) daneel_hu válasza torma1981 (#19835) üzenetére


daneel_hu
addikt

Most valami kupon napok volt vagy mi... :C
Az online felületen oda van/volt írva, hogy a termékek alatti ár, a végleges ár a boltokban.
Részemről ezt vettem alapul.

Garit elintéztem, mentem a másik boltba, ledumáltam az árat az LG-s sráccal. (kupon ár??????)
Megyek a számlával a pénztárhoz a 65"-os dobozzal csaj kérdezi, - "hol van a kuponja?". :C
- "Milyen kuponom"? :F :C

(#19842) i.attila válasza #55809408 (#19837) üzenetére


i.attila
tag

65 C8-at vettem, nem használt. Ha van személyes tapasztalatod az alza-val, akkor örülnék, ha megosztanád, ha nincs akkor viszont ne gyalázd őket. Volt kis gondom a fizetésnél, és nagyon korrekt és gyors ügyfélszolgálatuk van, remélem így is marad. Ha a fentinél jobb vételt tudsz most, akkor a többiek örülni fognak neki, sőt talán még én is visszamondom az enyémet.

[ Szerkesztve ]

(#19843) bandi0000 válasza dgyuri0123 (#19839) üzenetére


bandi0000
nagyúr

300Ft kilaja tesó, mennyi kő? :D

Xbox One: bandymnc

(#19844) Lacielvtárs válasza bandi0000 (#19843) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#19845) dgyuri0123 válasza bandi0000 (#19843) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Hónap' nem lesz óccsóbb ? :)

"csak a zene van"

(#19846) Lacielvtárs válasza dgyuri0123 (#19845) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Vagy kupon kedvezmény lesz? ;]
Jujj, s@ggbe leszünk rúgva :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#19847) daneel_hu válasza i.attila (#19842) üzenetére


daneel_hu
addikt

Szerintem jó bolt az Alza, vettem VGA-t náluk a MacPro-ba.
De itt a gyári LG-s garancia hiányáról volt szó, nem kifejezetten az Alzát gyaláztuk.
Mivel a weboldalukon 24 hó gari van feltüntetve, kicsit megtévesztő lehet.

(#19848) Joshi válasza MrBazsi (#19824) üzenetére


Joshi
titán

A többség sima két év garival vette a tévéjét, és mi lesz gari után? Akkor nem éghet be a tévé? Vagy te két évente cseréled a tévédet? ;]

(#19849) Pro Koryak válasza Joshi (#19848) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Másfél éves korában el kell kezdeni beégetni, aztán csere új tévére. ;]

Amúgy az Edigi/MM legalább odaírja, hogy bontott/újszerű...stb. Tehát lehet tudni mit is veszel náluk.

Péntektől Ediginél Bleku Frájdéju + máshol is.

[ Szerkesztve ]

(#19850) #55809408 válasza i.attila (#19842) üzenetére


#55809408
törölt tag

Nem kell ehhez tapasztalat. Elég volt megnéznem a használt és egyébb oled árakat, hogy rájöjjek, hogy ezek is megb@sznák a kutyát 100ft-ért.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.