Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20701) renatto válasza #55809408 (#20700) üzenetére


renatto
őstag

Grat! Tökéletes lesz az is!

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#20702) atiss.1977


atiss.1977
csendes tag

Ha meg akarjátok nézni mit tud a tv, vagy csak mutogatni az ismerősöknek, nézzétek meg az Avatar 4K verzióját. Eddig is csodáltam a képet, de ez áll leejtős űbermegabrutál. :R

(#20703) Lacielvtárs válasza atiss.1977 (#20702) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Az avatarnak van uhd verziója? :F
Nem is tudok róla...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#20704) MrBazsi válasza #55809408 (#20700) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Grat hozzá! Szerintem nem vesztettél semmit. Tegnap este egy jóbarátomnak segédkeztem elhozni MMből egy szintén 55c8ast, és az összerakásban, és márcsak azért is voltam kiváncsi mert én is eredetileg arra pályáztam de nálam is b8 lett.
jó 4órán át biztos nyúztuk a tv-t. vittem a saját beállításaimat kiváncsiságképpen de nem vettem észre h képminőségben lenne plussz a b8hoz képest, fényerő úgysincs a maxon egyiken sem, a képi világ pedig mindkettőn gyönyörű. a rendszer gyors ezen is azon is, külsőleg a talpa az tényleg más, tetszik nekem hogy hosszabb és íveltebb mint a b8é de kb ennyi... szerintem ha egymás mellé lenne téve falon talp nélkül ugyanazokkal beállításokkal, szerintem senki nem mondaná meg h melyik a b8 és melyik a c8...én is inkább plussz biztit vettem, meglátjuk hosszútávon melyik lesz jobb választás.

[ Szerkesztve ]

(#20705) daneel_hu válasza Lacielvtárs (#20703) üzenetére


daneel_hu
addikt

Nincsen.
Hivatalosan nincs, ezért szinte biztos, hogy upscale a czucc némi hdr-esítéssel.
Sajna nem mérvadó. :(

[ Szerkesztve ]

(#20706) Lacielvtárs válasza daneel_hu (#20705) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Köszi az infót, valahogy így gondoltam én is :K

Bár találtam cikket hogy a Titanic és az avatar dolby cinemaba jön, dolby visionnal :K

Ui, mondjuk egy tron örökség c. filmet is megneznek HDRben :DD

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#20707) Gtaati válasza Lacielvtárs (#20703) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Erre en is kíváncsi lennék, mert soha sehol nem találkoztam ilyen verzióval......

(#20708) alaves válasza #72042496 (#20698) üzenetére


alaves
addikt

Azért vágja a fényerőt hogy ne fakuljon ki a piros subpixel (még a 2018-as modelleknél is).
daneel_hu kollégához csatlakozva alacsony OLED fényt javaslok sárga, vörös statikus képi elemek (logo, PC) megjelenítése esetén max 25.
Nálam 60-as OLED fénnyel fakult ki egy narancssárga mesecsatorna logo (február óta, valószínű nyári szünetben mehetett ua. a csatorna 5-6 órát). Nálam pár nap múlva panelcsere.

Egyelőre a panelvezérlés tökéletlen, ezért pl.:
Dell 30 UltraSharp OLED Monitor UP3017Q ..............No longer available
ASUS ProArt PQ22UC Professional OLED Monitor...............Coming Soon

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#20709) janos666 válasza daneel_hu (#20695) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Tegnap este megitattak velem némi szeszt és passzív-dohányoztam, biztos ettől.

Jah, Tecni minden alap (kivéve sharpness=0), Dinamikus Kontraszt KI, felirat áttetsző és/vagy szürke (vagy KI), aztán ha még mindig erős, akkor esetleg valami kis fény a szoba TV mögötti falára (de ne bele a képernyőbe).

Végső esetben még hazudhatod magasabbnak a HDR metaadatot, az eltompítja a tetejét (pl. 1000-ről 4000-re, vagy 4000-ről 10000-re), ha tud ilyet a lejátszód (PC-n egyszerű nVidia kártyával).

Nekem HDR filmeknél inkább arra van ingerem, hogy lekapcsoljam a halovány kis fényt, amit netezéshez/játékhoz használok. Akkor jön ki legszebben a fekete közeli árnyalás, amit egyébként letompít a szoba háttérvilágítása.
Persze ez is más egy lensflare-mániás sci-fi filmben, és ellenpéldaként tekerj bele a lent említett Blood Wars-ba, amiben szinte nincs is semmi vakító képelem (ettől még határozottan szebben néz ki a HDR kiadás). És nem láttam még így, de állítólag a régi Blade Runner új kiadása is úgy készült, hogy nem nagyon lépi túl az SDR tartományt. A Mátrix már kicsit tolakodóbb, ott sokszor fel van húzni nagy homogén paca is úgy, hogy látni amint "beég".

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#20710) energomatt válasza atiss.1977 (#20702) üzenetére


energomatt
senior tag

Anélkül is tudjuk, hogy mit tud a TV, azért vettük. Nem dicsekedni kell vele, hanem használni.

(#20711) daneel_hu


daneel_hu
addikt

Magic remote-tal lehetett volna olyan rutint beletenni amely kitakar egy téglalapot a képből. (Logo)

(#20712) atiss.1977 válasza energomatt (#20710) üzenetére


atiss.1977
csendes tag

Csöppet sem dicsekves volt, páran írták hogy milyen filmek adják legjobban a minőséget.

Amúgy ez év végére ígérték a 4k verziót, ha ez még nem is az, de a legtöbb film jelenthet neki. De akit érdekel keresse meg, ne csak az én véleményem legyen itt.

(#20713) Joshi válasza janos666 (#20709) üzenetére


Joshi
titán

"A Mátrix már kicsit tolakodóbb, ott sokszor fel van húzni nagy homogén paca is úgy, hogy látni amint "beég"."
Múltkor néztem és tök sötétből hirtelen megjelenik egy háttérben lévő lámpa, azt hittem megvakulok komolyan mondom. Ez már nem annyira tetszik, amúgy rendben van a film meg úgy a HDR része is, de ez nagyon zavaró.

(#20714) janos666 válasza daneel_hu (#20690) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Amiket ma látok legnagyobb problémának:

1: megint kezdi kinőni a consumer hardware a magyar viszonylatokban megfizethető (ez szerintem itt kb. <=1000 USD), kisvállalkozás szempontjából megtérülő műszerek képességeit.
Pl. kérdezték tőlem is nemrég, hogy lézeres fényforrású DLP projektor. Nos, kéne hozzá egy ~5000 USD beruházás (+ÁFA+vám + sallangok), hogy nyugodt szívvel el tudjam vállalni. Tavaly egyszer már fontolgattam egy olyan kütyüt puszta heccből, de győzött az ép ész, hogy ez üzletszerűen nekem sohasem térül meg és itthonra nincs rá valódi szükségem saját használatra, saját igényekre, mert a mai csúcskategória(-közeli) készülékeken már a gyári beállítások is egész jól használhatóak.

2: Itt folytatódik, hogy a drága készülék (monitor, TV, stb) egy jól választott gyári profilban teljesen korrekt képet ad (ha pár hülyeséget kikapcsolsz a menüben, de műszer nem feltétlenül kell hozzá), otthonra is elég, de akár még komolytalan félprofi munkára is.
Ugyanakkor átalakulóban is van a kalibrálhatóságuk. A legtöbb készüléken van egymásra rétegezve 3DLUT és a hagyományos "csúszkás" finomhangolás. A gyakorlati tapasztalatom pedig, hogy általában többet árt a mai szemmel, a +DLUT-hoz képest bugyuta csúszka, mint használ (ha nem ~hibátlan a gyári 3DLUT a háttérben, azon ezzel nem sokat lehet segíteni).
A 3DLUT viszont még nem, vagy nagyon ritkán programozható consumer kütyün (kivétel idén az LG-nél).

---

Na most, mikor visszautasítottam a lézeres témát, valahol sejtettem, hogy >50% egy tőlem is inkompetensebb fogja végül elvállalni, akár drágábban, csak ő esetleg nem tudja, vagy letagadja, hogy inkompetens.

És ugyan ez a 2-es pontra: ki lehet menni, lehet tologatni a csúszkákat, le lehet tagadni hogy akár rosszabb is lett a végére, mint a gyári profil, el lehet kérni a pénzt. Vagy egyszerűen inkább nem járkálsz el, vagy szépen megmondod a kliensnek, hogy mi a valóság, mit tapasztaltál konkrét szituációban azzal a készülékkel és mi a véleményed/javaslatod (akkor is, ha mérges lesz rád, kvázi lejáratod magad az ő szemszögében, stb).

---

Kíváncsi leszek hogy megy majd az LG B8-on a 3DLUT programozás CalMAN-el. A legújabb verzió állítólag már használható. Esetleg azt vállalom majd mostanában szívesen (a régi plazmák mellett).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#20715) #72042496 válasza janos666 (#20714) üzenetére


#72042496
törölt tag

Jól értem, hogy véleményed szerint akkor egy mai OLED tévének pl. egy i1 Display Pro szintű kalibrálóval nem éri meg nekiesni? Mert jövőre ilyenben is gondolkodtam, de ha nincs értelme, akkor kihúzom a backlogból. :)

[ Szerkesztve ]

(#20716) Joshi válasza #72042496 (#20715) üzenetére


Joshi
titán

Az enyhe túlzás hogy nincs értelme, persze az átlagembereknek nincs rá szüksége. Ha tudni akarod hogy a készülékednél kb mekkora fényerő a 120nit, és úgy nagyjából helyére akarod rakni a színeket, akkor kell a mérőműszer. Link.

(#20717) blaca83


blaca83
őstag

Sziasztok!

55B7V modellem van és fel van telepítve rá a legfrissebb firmware is.

A gyerekeknek akartam beállìtani, hogy több mesét játszon le egymást követően egy adott sorozatból.
A mappába belépve, ha megnyomom a sárga gombot akkor az összes benne lévő film elé rak egy "maszkot" és amelyiket kipipalom azt lejátszási listába teszi.

Idáig jó is a dolog, viszont az a bajom az egésszel, hogy ha lejár az első mese akkor visszaugrik és nem játsza le a többit.

Erre van valami megoldás, vagy a lejátszó programja ennyit tud csak?

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#20718) #55809408


#55809408
törölt tag

Hát gyerekek. Ez maga a vizuális orgazmus pedig a samu c650 sem volt egy rossz tv. Elegendő az 55 néha még így is beleesünk a képbe. És még csak most jön az uhd hdr atmos próba. :C

(#20719) Tulku


Tulku
veterán

B7-nél nem találom azt az opciót ami a fw aktualitását jelzi illetve indítja, ha van friss....vagy ilyen nincs is és Ő fogja majd felajánlani?

(#20720) blaca83 válasza Tulku (#20719) üzenetére


blaca83
őstag

Menüben magától mindig csak kis csúszással vagy az egyel régebbi verziót találja meg.
A legfrissebbet pendrive-ról tudod feltenni, miután letöltötted a az LG gyári oldaláról.

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#20721) renatto válasza Tulku (#20719) üzenetére


renatto
őstag

A beállításoknál, a hálózat résznél és talán "TV leírása" vagy valami hasonló. Nekem ott sosem talált semmit, még hetekkel később sem, így én is pendrive-ról frissítek mindig.

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#20722) sgery


sgery
őstag

Sziasztok!
Oled tv-t keresek egy ügyfelemnek.
Igazából nincs nagy választék, LG, 165cm-es kell, hármat találok rá:
LG OLED65B8PLA 680e
LG OLED65B7V 740e
LG OLED65E8 934e
LG OLED65E7V 840e
Melyiket érdemes ezek közül megvenni? Külön hifi rendszer lesz rákötve, főleg filmezni fog rajta nagyon ritkán.
Falra lenne rögzítve és körbe lesz építve, így kilógó talp nem lehet rajta.
Előre is hálás köszönet :)

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#20723) coolrob válasza sgery (#20722) üzenetére


coolrob
aktív tag

Ha pénz nem számít akkor E8, ha számít a lóvé akkor C8-at keress, 780 körül szokott lenni. Majdnem egyezik az E8-al csak más a dizájn. Tavalyi szériát hagyd sztem.

[ Szerkesztve ]

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#20724) sgery válasza coolrob (#20723) üzenetére


sgery
őstag

Érdekes hogy eddig ezt nem listázta sehol: LG OLED65C8
Tegnap sem találtam egyik oldalon se akciósan, az árukereső szerint pedig 656e-ért is volt 10 napig, most meg már majdnem 800 mindenhol.

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#20725) coolrob válasza sgery (#20724) üzenetére


coolrob
aktív tag

Igen, 800 körül szokott lenni, általában MM-ben a legolcsóbb.
Most alza akciózta 656-ért vagy másfél hétig, mert olyan 250 db-os készlet volt belőle.
A 7-es szériához és a B8 hoz képest már újabb chip van a C8/E8-ban, így inkább azt nézd az ügyfelednek ha nem számít annyira az ár.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#20726) rayman2006 válasza sgery (#20724) üzenetére


rayman2006
tag

Tegnap reggel emagon is volt pár percig 600e-ért 65C8.

(#20727) so_ha válasza sgery (#20722) üzenetére


so_ha
senior tag

Ha pénz nem számít, akkor az LG65W8 eleve csak a falra szerelhető. MM-ben holnapig 1.530.000Ft akciósan.

(#20728) sgery


sgery
őstag

Köszi a válaszokat.
Akkor végülis a lényeg, hogy 8-as széria legyen, a többi már főleg design meg kiegészítők.
1,5misit nem hiszem kiadna rá, hifi nem kell hozzá mert ennék jóval komolyabb lesz. A többi is falra tehető gondolom és ha a talp leszedhető akkor nincs gond. Mi építünk köré keretet, teleszkópos karra tesszük fel és "becuppan" majd egy fa borításba.
Gondolom akkor egy ideig 800e marad az ára...

B8 miért nem ajánlott? C8 miben jobb?

[ Szerkesztve ]

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#20729) renatto válasza sgery (#20728) üzenetére


renatto
őstag

Nincs vele baj és nem is arról van szó hogy nem ajánlott, csak a C8 jobb áron volt amit te is láttál az árukeresőn (olcsóbb mint a B8) és jobb chip van benne, így valamennyivel tényleg jobb vétel volt. De a jelenlegi 120K különbséget (felárat) szerintem már nem tudja különbségre.

[ Szerkesztve ]

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#20730) rayman2006 válasza sgery (#20728) üzenetére


rayman2006
tag

Előfordulhat még lesz akció.
Mediá-nál kuponos -15 akcióba volt múlthét végén akciós 65C8 750-ért.
Egyik hétvégén lehet még 15% kedvezmény rá.

[ Szerkesztve ]

(#20731) sgery válasza rayman2006 (#20730) üzenetére


sgery
őstag

C-set kér az Ügyfél, azt kell vadásznom akkor.

Mennyire valószínű, hogy a MM-ban személyesen olcsóbb most ez a Tv mint a neten? Sokszor láttam már ár eltérést és többször olcsóbb votl a boltban...

Idő nincs sok, 1 hét múla már építenénk a falat.. Max hungarocelből építek egy méretazonos tv-t addig legózni azzal.

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#20732) coolrob válasza sgery (#20731) üzenetére


coolrob
aktív tag

Általában hétvégén vannak kuponakciók a MM-be, és karácsonyig sztem szinte minden hétvégén lesz, szóval várd meg a jövő hét pénteket.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#20733) Tulku válasza renatto (#20721) üzenetére


Tulku
veterán

Ha megöltök sem találom...nekem tán február óta sohasem frissített...ezek szerint manuálisan kell csinálnom...leírást pedig keresővel az eddigi hsz-ekből kell merítenem...olyan TV leírása menüpont nálam nincs is...

köszönöm...

(#20734) renatto válasza Tulku (#20733) üzenetére


renatto
őstag

Ha megölünk utána biztos nem fogod! ;] Beállítások. Ott megkeresed hogy Hálózat és ezen belül van valahol, Tekerd le, ha jól emlékszem "TV leírása" (nézd meg az összeset mer ott kell lennie) és arra ha rányomsz utána már a frissítés ez első. Sajnos nem vagyok a tévénél, így nem tudom pontosan megnézni.

Innen tudod letölteni a B7 frissítéseket (a legfrissebbet).

Lentebb van az oldalon. letöltöd, kicsomagolod, egy pendrive-on csinálsz egy "LG_DTV" mappát, abba bemásolod és rádugod a tévére. A tévé egyből felismeri és megkérdezi hogy szeretnéd-e frissíteni...

[ Szerkesztve ]

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#20735) Tulku válasza renatto (#20734) üzenetére


Tulku
veterán

No azt hiszem baj van a tv-mmel...

Tehát megcsináltam amit írtál, el is kezdte frissíteni, de kiírta, hogy a szoftver frissítés nem alkalmazható a TV-re és leállt...ellenben most megjelent az a menüpont ami eddig nem és amiről írtál,,,kissé kaotikus eddig...még egy utolsó próbálkozásom, hogy mivel az előző szoftver verzió is fent van és az enyém annál is régebbi, ezért letöltöm először azt, hátha nem engedi rögtön a legújabbat... :O

szerk: csak a legőjabb van fent...van vkinek 04.70.85 utáni verzió, ami nem ez a legőjabb...előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#20736) Tulku


Tulku
veterán

Feladom...az összes lehetséges formázási eljárást kipróbáltam, fat32-nél 44%-nál, fat alapértelmezettnél 78%-nál kiírja, hogy nem alaklmazható a szoftver frissítés így visszaáll az eredetire ...
Hétfőn hívom az ügyfélszolgálatot, mivel az előzőt sem frissítette....valamit majd csak kezdenek vele...

(#20737) Asztor


Asztor
újonc

Sziasztok Fórum Lakók!

Egy kérdéssel szeretnék hozzátok fordulni. Ha nagyon egyértelmű lenne kérlek nézzétek el, nem vagyok túl járatos a témában.
Nem régiben vásároltam egy LG OLED B8 készüléket, és szerettem volna rajta megnézni egy filmet Dolby Atmos hangsávval, de sajnos mikor el akartam indítani a filmet, a jobb felső sarokban azzal fogadott, hogy "nincs megjeleníthető hangsáv", vagy valami ilyesmi.
Természetesen a magyar hangsávval elindult, és az angol dolbyt is el tudom indítani, csak az Atmost nem látom a választható audió között, pedig elvileg rajta kell lennie.
A filmet pendriveról szerettem volna futtatni (Kingston HyperX Savage), USB 3.0-án keresztül, MKV formátumban.

Kíváncsiságból szedtem le demo videót a Dolby Vision és a Dolby Atmosról, azok gyönyörűen lefutottak probléma nélkül. A kiterjesztésük MP4 és TS volt.
A nézendő film viszont MKV formátumban van. Elképzelhető, hogy a készülék nem tudja MKV-n keresztül a Dolby Atmos hangsávot?

Próbáltam utánanézni Google, de sajnos nem vagyok túl járatos a témában, így nem találtam konkrét választ a felmerülő kérdésemre.

A válaszotokat előre is köszönöm!

(#20738) renatto válasza Tulku (#20736) üzenetére


renatto
őstag

Sajnos nincs ötletem. Az automata keresés amúgy nem talál semmit?

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#20739) renatto válasza Asztor (#20737) üzenetére


renatto
őstag

Így van, az MKV lesz a gond, mert abból nem fog kijönni a belső lejátszón az Atmos hang.

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#20741) Tulku válasza renatto (#20738) üzenetére


Tulku
veterán

No megvan....nem hiába vagyunk kütyüb..ik :)

Tehát a nemzetközi oldalról először le kell tölteni a 95-os verziót (magyaron nincs rajta, ezért nem sikerül olyanoknak akiknél az előző verzióra nem frissített) az lefrissül, majd ez az új is....tehát előbb a 04.70.95 majd 05.80.04...álljon itt okulásul, más ne kínlódjon ennyit...

Mintha leheletnyit gyorsabb lenne és kontrasztosabb...de biztos mindkettő placebo a részemről...bár nálam egyszerre két verziót frissült, ám a közben nyugtatásként megivott sörök szerintem jobban közrejátszanak az ilyedtén előrelépés elbírálásakor :D

(#20742) renatto válasza Tulku (#20741) üzenetére


renatto
őstag

Ezt én sem tudtam, hogy így megy. A lényeg hogy megoldódott és sör is lecsúszott! :D

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#20743) daneel_hu válasza janos666 (#20709) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Jah, Tecni minden alap (kivéve sharpness=0), Dinamikus Kontraszt KI, felirat áttetsző és/vagy szürke (vagy KI), aztán ha még mindig erős, akkor esetleg valami kis fény a szoba TV mögötti falára (de ne bele a képernyőbe)."

Ez tényleg jó profil.
Nyoma sincs annak a harsány színvilágnak, inkább csak szimplán életszerűbb és nincs az a fátyolosság mint SDR-ben.
Már amennyire egy utómunkázott cucc életszerű lehet. :)

(#20744) Mcleod válasza Ateszpapa (#20648) üzenetére


Mcleod
tag

07:14-kor rendeltem listaáron kp-re, és ez lett a vége... Kissé pipa vagyok a T-re...

[ Szerkesztve ]

Csak egy maradhat!!

(#20745) daneel_hu válasza so_ha (#20727) üzenetére


daneel_hu
addikt

Ha pénz nem számít akkor 77" w8. :C

(#20746) Pro Koryak válasza dh66e (#20584) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Ez is szabálytalan. 1 nap alatt nem változtathatják az árat.
Annyit írhatnak: elfogyott.
Most megint akciós, érdekes. Aznap nem tudták tovább akciózni.
Ebből is látszik, mekkora sz.rrágó egy cég. Jó, ezt eddig is tudtam.
A sok szerencsétlen meg tőlük vásárol. :O

[ Szerkesztve ]

(#20747) torma1981 válasza Pro Koryak (#20746) üzenetére


torma1981
veterán

Akkor sehonnan se vásároljál, mert mindegyik ezt csinálja. Egy nap többször is változtat árakat.

(#20748) daneel_hu válasza torma1981 (#20747) üzenetére


daneel_hu
addikt

Szerintem a legtöbb helyen képlékeny az ár.
Érdemes bepróbálkozni, főleg a helyszínen.
Nyilván online más a szitu.

(#20749) dh66e válasza Pro Koryak (#20746) üzenetére


dh66e
veterán

Oh,de ha Neked sikerül akkor meg pont lesz@rod hogy mi van utána nem?
Ez ilyen.

(#20750) #55809408


#55809408
törölt tag

Egyszerűen nincs kedvem még 4k s filmekhez. Úgy el teltem a kábeltvvel is. Iszom még holnapig ezt a látványt aztán holnap megnézzük mit tol fullon. A forma 1 nagyon cool volt.
Még a menüt sem piszkáltam annyira rákattantam a majdnem fhdra. :DD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.