Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12051) mukibuci válasza KőkorSzaki (#12050) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Biztos én vagyok a kiválasztott, de nekem sikerült... Sőt többször is...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12052) SZ4B válasza KőkorSzaki (#12050) üzenetére


SZ4B
tag

kb.6 számot,egyenként cca 30 mp alatt a jelszó kiküldésekkel együtt

szigNÓ

(#12053) dedike válasza SZ4B (#12052) üzenetére


dedike
addikt

Én mondjuk jobbnak találom a Vodafone gyakorlatát, hogy küld egy belépési kódot sms-ben, nem egyből az önkiszolgáló felületen találom magam, mint a My-T-ben. Mindenképpen biztonságosabb!

Jó szerencsét!

(#12054) wwhy válasza KőkorSzaki (#12050) üzenetére


wwhy
veterán

2 előfizuból egyet, üfsz látja, h kiküldik a kódot 101x, de nem értik, h az egyiket miért nem lehet regelni (én sem)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#12055) bolondember válasza radamsky (#12039) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

pedig user error, igaza van mukibuci-nak...

ha kérdez a telefon (és persze, h kérdez), akkor ha igent nyom (mert igent nyomott), akkor?
Akkor is a szolgáltató hibás?

mert itt ez a helyzet. De a szolgáltató a hibás. :K

Mondjuk én könnyen pofázok Multimédia csomaggal, 3 giga adatforgalmi lehetőséggel havonta..... ;)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12056) segi67


segi67
csendes tag

Olyan problémám lenne hogy nem tudnak se fel hívni sem én indítani hívást.Egyszerűen próbál kapcsolódni majd befejezi a hívást állítólag aki pedig hívni próbál annak foglaltat jelez.
Sms kaptam az megy de először telefonra gyanakodtam nyomtam egy teljes visszaállítást,de még mindig, utána megpróbáltam másik telefonban és szintén nem megy így nem a telefon problémája!
Valaki találkozott ilyennel és ha igen mi lehet a megoldás??

(#12057) ragazzo válasza segi67 (#12056) üzenetére


ragazzo
őstag

Bőven lehet sim hiba. Ki kellene próbálni ugyanzt a telefont egy másik kártyával. Ha azzal jó akkor egyértelműen a kártya lesz a ludas.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#12058) bobace


bobace
őstag

Kapott valaki mostanság üzit, hogy küldje az FHOBB-ot smsben egy számra, és 3 hónapig 500 Ft-ért netezhetek korlátlanul? Ez a Hobby csomag egy változata? Mert a honlapon ilyen sms szócskát nem találtam, vagy ez a flottásoknak van, azért FHobb?

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#12059) Prinz Eugen


Prinz Eugen
tag

Heló!
Vodás HTC Legendet lehet függetleníteni?
kösza választ előre is :R

(#12060) howru válasza bobace (#12058) üzenetére


howru
csendes tag

FHOBB=A Hobby tarifacsomag féláron.

(#12061) Z0C! válasza Prinz Eugen (#12059) üzenetére


Z0C!
őstag

mindent lehet csak akarni kell :)

[ Szerkesztve ]

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#12062) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Mikor lesznek publikusak a hitellehetőségek?

(#12063) dedike válasza Grande Ale (#12062) üzenetére


dedike
addikt

Most is azok! Befáradsz valamelyik üzletbe, és már mondják is! ;)

Jó szerencsét!

(#12064) Grande Ale válasza dedike (#12063) üzenetére


Grande Ale
őstag

Hát, befáradtam. Semmit nem tudott róla mondani az eladó. Azt mondta, hogy már mennie kéne, mindenki ki lett képezve, de egyelőre csak egy telefon van hitelre, az is csak márkaboltban. Csak beindul majd, és nagyon remélem, hogy nem csak a márkaboltokban lesz elérhető...

(#12065) MIFtIli


MIFtIli
aktív tag

Vodafone tweet tarifával, ha s sim-em egy modembe rakom, és csak facebook-ot és neptunt nézek, akkor az tényleg ingyenes?
A honlapon nem találtam erről részletest leírást.
T-mobilnál van gprs sebességre optimalizált facebook oldal, ott csak az ingyenes. Vodafonnal az az oldal viszont nem elérhető.

(#12066) Oly válasza howru (#12060) üzenetére


Oly
senior tag

babace-nek van igaza... Csak flottásoknak, akiket megkeresnek az ajánlattal.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#12067) kaller1 válasza Oly (#12066) üzenetére


kaller1
veterán

Így van. :K

.::> <::.

(#12068) bobace válasza kaller1 (#12067) üzenetére


bobace
őstag

Ki akartam próbálni, elküldtem a kódot smsben a megadott számra, jött vissza válasz, hogy megkapták az üzentem, de azóta sem jött visszaigazolás hogy bekapcsolták, és nem is működik Mit tegyek, HELP :DDD

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#12069) Z0C! válasza bobace (#12068) üzenetére


Z0C!
őstag

talán nem vagy flottás..gondolom én...

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#12070) pető bá'


pető bá'
őstag

[Miért a korábban forgalmazott készülékek között kell rátalálni?] :U :W

[Itt...]

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#12071) mukibuci válasza pető bá' (#12070) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Most, hogy ott megtaláltad jobb lett bármi is? Nincs benne az árlistában, ergo nem forgalmazzák még...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12072) pető bá' válasza mukibuci (#12071) üzenetére


pető bá'
őstag

annyival jobb lett, hogy tudom, a vodafone forgalmazni fogja a galaxy 3-at, és nem kell érdeklődnöm. :)) mert érdekel a készülék.
(csak annyit akartam ezzel, hogy a t-nél van ilyen "Hamarosan kapható készülékek", ahol feltüntetik, [pl. ezt is...] vodáéknál meg nincs.)

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#12073) dedike válasza pető bá' (#12072) üzenetére


dedike
addikt

Már bocs, de kenheted a hajadra a T megoldását is! Van ott olyan telefon, ami már két hónapja ott van, aztán még sehol sincs. Néha, ha eszébe jut esetleg valamelyik illetékesnek, akkor foglalkoznak az oldallal, de amúgy... :(
(Igaz ez is valamiféle fejlődés, hiszen régebben nem volt ez sem...)

Jó szerencsét!

(#12074) mukibuci válasza dedike (#12073) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nah ja, arra van erőforrás, hogy fészbukon lovagoljanak, de hogy egy normális, esetleg aktuális honlapot csinálnának... :N :(

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12075) KőkorSzaki válasza KőkorSzaki (#12050) üzenetére


KőkorSzaki
tag

Nem sikerült megoldani, nem enged a rendszerük a My vodafone-ra regisztrálni. A voda széttárja a karját, néha bolond a rendszer. Hát ez sokkal inkább tartósnak tűnik. Szerencsére a user error-t meg sem próbálják emlegetni. Persze kit izgat a my vodafone, amikor lekérdehetem az egyenlegemet 41 vagy mennyi forintért.

(#12076) - William -


- William -
csendes tag

Sziasztok!
Ha a Vodafone-nál a Vodafone 50 Plus-al veszek előfizetésesen egy telót,havi 1750 Ft-et kell fizetnem, szerződéskötéskor kell fizetnem vmennyit?
Hogy tudom azt megnézni,h. épp mennyi pénzt beszéltem le, sms-eztem el,mivel nem kártyás ugye itt nem vagyok korlátozva és félek,h. nagyobb költségem lenne, ti ,h. oldjátok meg ezt?
Melyik telefont ajánlanátok a Vodafone-nál havi 1750ft-tal, ami érintőképernyős, wifis, androidos, jól néz ki és megbízható?

(#12077) mukibuci válasza - William - (#12076) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Alapjáraton csak a készülék árát kell kifizetned.

számlainformáció

Vodafone 845 19990ért vagy pedig LG GT540 35990ért.

Ha a 2750 forintos 50 Plus Surf csomagot választod, akkor viszont 11990 és 24990 a készülékár.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12078) - William - válasza mukibuci (#12077) üzenetére


- William -
csendes tag

[link]
19.990 Ft-ot??
mert akkor ennek akkor mi értelme?
a készülék ára 30e ha így előfizusan venném meg akkor 20e fizessek ki(10e hozzáteszek és megtom venni kártyásan)
pluszba még a havi 1750ft-ot fizessek ,ami 24 hónap végére legalább 42 000ft lesz

(#12079) mukibuci válasza - William - (#12078) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Döntsd el akkor, hogy telefont akarsz, vagy előfizetést....

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12080) dedike válasza - William - (#12078) üzenetére


dedike
addikt

Most mi a bánatos szösznek neked telefon? Nézegetni? :F

(Miért kell a havidíjat beleszámolni a készülék "árába"?)

Jó szerencsét!

(#12081) Exini


Exini
csendes tag

Sziasztok! Előfizetéssel kapcsolatban érdeklődök,tudnátok-e segíteni?!
Nagyon megtetszett a HTC Wildfire. Mennyivel járok rosszabbul,ha előfizetésesen veszem meg mint ha kártyásan?
Az üzletbe mikor bemegyek,és a telefont "el szeretném vinni" előfizusan kell vmit fizetnem?
(Komfort kategóriás előfizetést,Vodafone 50 Plus -t választanám)

[link]

Hogy tudok a legkedvezőbben hozzájutni egy ilyen telóhoz?
köszi előre is a választ

[ Szerkesztve ]

(#12082) mukibuci válasza Exini (#12081) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Bemész és 59990ért megveszed vitamaxszal. Ez a legegyszerűbb, és akkor utána nincs sírás, mint 3 hozzászólással feljebb ;]

50 plus surf csomggal 35990.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12083) -B- válasza - William - (#12078) üzenetére


-B-
senior tag

Ha feltöltőkártyásan megveszed 30-ért, azt is fel kell tölteni időnként, úgyhogy a 30-hoz még add hozzá a feltöltőkártyák árát 24 hónapon keresztül.
Nem tudom a havidíjat miért kell beleszámolni a készük árába, azt le lehet beszélni.

[ Szerkesztve ]

(#12084) papafej67 válasza bobace (#12058) üzenetére


papafej67
csendes tag

Én is kaptam hasonló sms-t. BM FLOOTTA dijcsomagos vagyok. Elküldtem az FHOBB szót a megadott számra, kaptam egy válasz sms-t, hogy az üzenetem fogadták és ennyi. Azóta sem kaptam az aktiválásról értesítést - nincs is aktíválva ellenőríztem - Ez volt három nappal ezelőtt. Ma felhívtam egy ügyfélszolgálatos hölgyet aki közölte, hogy én vagyok az első aki hasonló problémával felkereste őket, utána néz a dolognak és sms-ben értesítést fogok kapni. Egyébként a díjcsomagomon belül aktíválva volt egy mobilweb opció - amit én nem rendeltem meg - állítólag tavaly nyáron küldtek sms-t hogy aktíválták a telefonomon, amit az ingyenes egy hónap után le kellett volna sms-ben mondanom, amennyiben nem kérem. Én ezt nem tettem meg, hangsúlyozom nem is használtam. Ez volt a szerencsém, mert ha adott hónapban 1 kb adatforgalmam is lett volna automatikusan leemelik a havidíját ennek a csomagnak ami 800 Ft/hó. Valakinek volt még ezzel kapcsolatos esete?

(#12085) kaller1 válasza papafej67 (#12084) üzenetére


kaller1
veterán

Valakinek volt még ezzel kapcsolatos esete?

Volt. A 800 Ft-os csomagnál pontosan úgy van, ahogy leírtad, én is kaptam annó sms értesítést róla.

.::> <::.

(#12086) Exini válasza mukibuci (#12082) üzenetére


Exini
csendes tag

És valahogy részletre nem lehet megvenni a telót?

(#12087) Oly válasza kaller1 (#12085) üzenetére


Oly
senior tag

Mint ahogy mindenki kapott róla sms-t.
Le kell mondani, vagy nem használni...

1 éve nem tűnik fel? :))

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#12088) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok!

Egy kis segítségre szorulok. Kinéztem magamnak egy Nokia 5230-ast fekete színben. Ezen az oldalon a prémium csomagban van a Vodafone 100 Plus Surf csomag, mellette pedig hogy 10990. Ha rákattintok a bővebben gombra, akkor ugye kijön, hogy 4000/hó. Ezt értelmezzem úgy, hogy a telefonért kifizetek 10990Ft-t, utána pedig csak azt a 4000-es előfizetést kell fizetnem? Vagy kell még a telefon után is a későbbiekben?

Köszi szépen előre is a választ! :R

Sic Parvis Magna

(#12089) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Két jópofa telefon jelent meg mostanában:
- Sony Ericsson Elm

- Sony Ericsson J20i Hazel

Várható, hogy a Vodafone-nál megjelennek ezek a Sony Ericsson telefonok?

(#12090) mukibuci válasza 30z.Samu (#12088) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

igen, jól érted. Kifizeted a telefont, utána pedig fizeted a havidíjat.


VINIKOR: Nem csak a szifon megjelenését nem mondjuk meg, más készülékekét sem, így ezekről sem kapsz infót. Ha benne lesz az árlistába bekerül, akkor majd lesz ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12091) dedike válasza mukibuci (#12090) üzenetére


dedike
addikt

Az X10-hez tudsz mondani nekem részletfizetéses árakat? :B

Jó szerencsét!

(#12092) Woolin


Woolin
tag

Sziasztok!

Decemberben vásároltam egy kártyafüggetlen Nokia 5530 mobiltelefont. Valamiért nem tudok a telefonnal szöveges üzenetet küldeni. Vitamax-os vagyok már nagyon régóta, de eddig ilyen problémám nem volt. T-mobilos kártyával tudok üzenetet küldeni, szóval nem a telefonnal van a baj. Ötletek?

(#12093) fateless válasza Woolin (#12092) üzenetére


fateless
veterán

1270-et felhívod, elmondod, mi a problémád.
Ők persze tagadni fogják, de 5-10 perc múlva kapcsold ki majd be a készüléket, addigra valszeg rendbe teszik.
Általában így szokott lenni nem csak Vodánál, mindháromnál...

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#12094) mukibuci válasza Woolin (#12092) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ettől még lehet a telefonnal baj, nem sok köze van egymáshoz a tmobilos és vodás kártyának.

Nézd meg az üzenetközpont számát: +36 70 999 6500

Hívni tudsz vele?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12095) Woolin válasza mukibuci (#12094) üzenetére


Woolin
tag

Igen, hívni tudok vele. A telefonszám is ugyan ez. Akkor felhívom a 1270-et aztán elmondom mi a problémám, hát ha náluk nem stimmel valami. Lehet, hogy még a december előtti tarifa váltásomkor állítódott el náluk valami. Más ötlet?

(#12096) Oly válasza Woolin (#12095) üzenetére


Oly
senior tag

mióta nem tudsz küldeni?
Fogadni tudsz?
Másik telóban próbáltad már a küldést?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#12097) Woolin válasza Oly (#12096) üzenetére


Woolin
tag

Na kipróbáltuk most haverommal egy 5800-n és ott sem tudtam SMS-t küldeni, szóval a kártyával lesz a gond. Fel is hívom a 1270-et.

(#12098) 30z.Samu válasza mukibuci (#12090) üzenetére


30z.Samu
félisten

Köszönöm szépen! :R

Sic Parvis Magna

(#12099) bobace válasza papafej67 (#12084) üzenetére


bobace
őstag

A posthoz képest 1,5 napon belül jött sms, hogy bekapcsolták, úgyhogy megoldódott, csak nagyon lassan kapcsolták be.. Régebben, ha megrendeltem az 1G-t vagy 5G-t, egyből bekapcsolódott, ezért volt fura.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#12100) ansell


ansell
tag

A részletfizetés mától elindult.
Sajnos csak Surf tarifákkal lehet igénybe venni 2 év tarifahűséggel.
Scanneltem egy táblázatot.

Emelett ahogy nézem még jópár készülék ára is emelkedett mától.

[ Szerkesztve ]

ITX konfig eladó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.