Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11851) kp78 válasza SZ4B (#11848) üzenetére


kp78
addikt

Nem tűnik ez rossznak, szerintem kipróbáljuk.
:R

(#11852) Grande Ale válasza eami (#11846) üzenetére


Grande Ale
őstag

Mi nem push szerinted? Ezt használom nagyon régóta, beállítod a szinkronizálás profilt és megy a push! Ha nem próbáltad akkor miért okoskodsz?

(#11853) Grande Ale válasza mukibuci (#11849) üzenetére


Grande Ale
őstag

[link]

Tessék. A beállítások pedig a google sync oldalán.

Ha van kérdés a beállításokról, szívesen válaszolok, tökéletesen működik, mondom, gmail, névjegyek, naptár.

[ Szerkesztve ]

(#11854) mukibuci válasza Grande Ale (#11853) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Így már működik, az emoze-nál semmivel se jobb, se rosszabb :P Ami bosszantó ebben is, és a másikban is, hogy a levelet nem lehet görgetni, csak a szélső görgetősávval, ha középen húzom az ujjam nem megy :(

Még valami olyan cucc kellene, ami a névjegyekhez letölti a képeket fészbukról és teljes lenne a boldogságom :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11855) Grande Ale válasza mukibuci (#11854) üzenetére


Grande Ale
őstag

A névjegyekhez letölti a képeket a gmailből. Oda illeszd be a nevekhez a képeket, és már meg is jelenik a telefonodon. Mondom, nagyon jól működik, és nemsokára jön a 3.0-ás, html és subfolder támogatással.

(#11856) eami válasza Grande Ale (#11852) üzenetére


eami
addikt

egyrészt próbáltam már winmon, másrészt aktívan androidot használok és tapasztalatból írtam hogy az nem push. nálam az a push amikor elküld valaki egy levelet és abban a pillanatban már csippan is a telefonom hogy megérkezett... az activesynces megoldás gyenge utánzat ami ráadásul sokkal jobban húzza az akksit is.

amúgy te meg mit kötekedsz?

(#11857) mukibuci válasza eami (#11856) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

symbianon sikerült összehozni, a gmail meg volt nyitva böngészőben, küldtem rá emailt, kb 4 másodperccel később már csippant is a teló, mint ahogy a böngészőben láttam. Annyi még szerintem belefér :) az emoze is kb ennyit tud. Esetleg neked van jobb ingyenes megoldásod (nem csak android van a világon)?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11858) Grande Ale válasza eami (#11856) üzenetére


Grande Ale
őstag

Már ne haragudj, az androidos telókon lévő gmail push később csippan, mint ez! Tapasztalatból mondom. Ne haragudj, de eléggé nem vagy képben push e-mail tekintetében...

]Amúgy meg dehogy kötekszem, csak butaságokat írsz...

[ Szerkesztve ]

(#11859) Grande Ale válasza eami (#11856) üzenetére


Grande Ale
őstag

(#11860) eami válasza Grande Ale (#11858) üzenetére


eami
addikt

sry, úgy tűnik átugrottam egy comment felett :P azt hitem sima IMAPes megoldás :B

(#11861) Komplikato válasza <NewL> (#11850) üzenetére


Komplikato
veterán

"kaptam most egy smst.

Próbálja ki bla bla bla bruttó 550ft-ért internetet mobiljára. Net szót kell visszaküldeni sms-ben
fix ár, nincs túlforgalmazási díj, bármikor lemondható"

Érdekes 4 hete én is kaptam ilyesmit, de akkor az derült ki, hogy az 1000Ft-os előfizetéssel azonos, de csak 1 év előfizetésnél él az 500Ft, és csak az első 6 hónapban. Sz'al legyél gyanakvó szerintem ;]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#11862) Komplikato


Komplikato
veterán

Nem tud valaki segíteni? Flottás telefonjaink vannak (család), holnap kéne a szerződési dátum okán jó pár telefont venni, de nem vagyok benne biztos, hogy adott helyen az ügyintéző tudja mi a túró az a BMTSZ, ha meg tudja, nem biztos, hogy ami jobb áron van telefon azt megemlíti. Nem lehet valahol hivatalosan utánajárni?
Decemberig megkaptam SMS-ben az éppen akciós készülékek listáját, de idén csak egy "nézze meg honlapunkon" duma jött, ahol persze nem tudom megnézni ... :W

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#11863) ansell


ansell
tag

Van egy Kft. nevén futó előfizum, ami jelenleg egy Vodafone 300 (már kifutott, lakossági) díjcsomagban van. Ezt szerettem volna Vodafone 200 Plus-ba váltani.
1270-en azt mondták, h cégnéven lévő előfizetés nem váltható Plus-os tarifába.
Létezhet ilyen megkötés, vagy csak az ügyfélszolga tudta rosszul?
Multimédia 5000-re válthatok?

ITX konfig eladó!

(#11864) mukibuci válasza Komplikato (#11862) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Megtisztelő, hogy komplett idiótának nézed látatlanban is azt, aki az asztal másik felén ül. Fent van a honlapon az árlista, az első, ALAP oszlop vonatkozik Rád, hacsak nincs valamelyik számodon kiugróan magas forgalom. Ez a hivatalos utánajárás.

Mivel az ügyintéző a hozzánemértő hülye, viszont te nem találod a honlapon, ezért kis segítség.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11865) SZ4B válasza ansell (#11863) üzenetére


SZ4B
tag

az üfszolg helyesen tudja, plus csomag csak lakossági ügyfelek részére vehető igénybe, multimédiára válthatsz vagy üzleti csomagokra (üzleti csomagnál 2 év üzleti hűséggel)

[ Szerkesztve ]

szigNÓ

(#11866) Komplikato válasza mukibuci (#11864) üzenetére


Komplikato
veterán

A honlapot megtaláltam, de pl. a régen SMS-ben küldött akciós készülékek nem vagy nem azon az áron voltak abban az első oszlopban. Pl. a Nokia 1800-as egy BM újság alapján nem 1.990, hanem 1 Ft. A karácsonyi akciós telefonok is drágábbak voltak, mint a tájékoztató SMS-ben. Ebből téves következtetést vontam le, elnézést kérek. Az a baj a flottás akciós telefonokkal, hogy soha nem dátumhoz van rendelve, hanem "készlet erejéig".
Egyébként sokat segítettél, még ha nem is tudod. :)

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#11867) ansell válasza SZ4B (#11865) üzenetére


ansell
tag

Köszönöm a gyors választ.

Egy meglévő előfizu migrálhat IKEA-ra? Ez esetben is kizáró tényező, ha cégnéven van?

ITX konfig eladó!

(#11868) mukibuci válasza Komplikato (#11866) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

De tudom, azért is írtam ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11869) SZ4B válasza ansell (#11867) üzenetére


SZ4B
tag

IKEA Family kártyával lekérhető az infó egy vodafone üzletben

szigNÓ

(#11870) mukibuci válasza ansell (#11867) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Sem meglévő előfizetést, sem pedig feltöltőkártyás számot nem lehet IKEA family csomagra váltani, mellesleg csak magánszemélyek vehetik igénybe.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11871) kp78 válasza mukibuci (#11870) üzenetére


kp78
addikt

Mióta nem lehet meglévő előfizetést ikea csomagba tenni? :F
Egy barátom is áttetette a meglévőjét kb. 3-4 hónapja, meg nekem is azt mondták, hogy lehet, csak én még nem léptem meg.
Remélem, hogy ebben most tévedsz, mert azért még tervezem, hogy átteszem ikeába az egyik előfizum.

(#11872) dedike válasza kp78 (#11871) üzenetére


dedike
addikt

Ami mukibuci tévedést illeti, én nem reménykednék... mivel az abszolút nem jellemző rá! :N ;)

Jó szerencsét!

(#11873) mukibuci válasza kp78 (#11871) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nagyon nem szokásom hülyeségeket írni, ha valamiben nem vagyok biztos, megkeresem a hivatalos leírást, ha publikus be is linkelem.

Ezek a flottába váltások mindig is "furcsán" mentek, de ebbe pl hivatalosan biztos nem lehet váltani.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11874) dunkel


dunkel
őstag

Üdv!
Van a T-nél egy előfizum, aminek a hűsége 22-én jár le. Ezt szeretném átvinni a vodához. Mikor kellene ezt megtegyem, hogy a következő havi számlát már ne kelljen kifizetni, de a hűségidő is rendben legyen?

(#11875) Oly válasza mukibuci (#11873) üzenetére


Oly
senior tag

Így van! Hivatalosan nem lehet váltani... Viszont láttam már karón varjút! :))

<NewL>: Véltelenül nem kiemelt ügyfél vagy? Rátok más vonatkozik mindenben... Érdeklődj a 1270-en, vagy a "tudodmelyikszámon"!

Komplikato: Nem kell túlkombinálni! amiről te beszélsz, az a Mobilweb Hobbi, 1 év hűséggel fél évig féláron! Az nem 550 Ft, hanem 1000 helyett 500 Ft. Miért lenne ez átverés?

Dunkel: 22 után bármikor... Részarányosan számolják majd el.

[ Szerkesztve ]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#11876) <NewL> válasza Oly (#11875) üzenetére


<NewL>
addikt

flottas vagyok:K
a biztonsag kedveert inkabb utanaerdeklodok

There's an app for that

(#11877) dedike válasza dunkel (#11874) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

A T mindig tört hónapot számláz, ha hó közben történik valami változás! (Ha 12-től vagy Vodafone előfizető, akkor ők csak addig számláznak. Kivétel a mix díjcsomag, ott féltörthavi számlázás van!) :R

(Mindig van következő havi számla.... ;] :P )

Jó szerencsét!

(#11878) dunkel


dunkel
őstag

urak kösz a gyors választ!

(#11879) kp78 válasza mukibuci (#11873) üzenetére


kp78
addikt

Pedig anno még le sem járt a két év aláírásom, de az 1 már igen, és márkaboltban mondták, hogy hozzam az ikea kártyát, és rakják is át.
Plusz haver egy meglévő sima normál előfizuját is átrakatta, minden gond nélkül.
Szóval szerintem igenis lehet.

(#11880) mukibuci válasza kp78 (#11879) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Jól van, akkor te tudod jobban :R

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11881) Komplikato válasza mukibuci (#11868) üzenetére


Komplikato
veterán

OFF: Nem jött össze az 5db telefon beszerzése, szimplán közölték az árlista felső harmadán lévő szinte összes olcsó készülékre, hogy 6-12-18 hónapja nem volt, és nem is lesz. Az volt a (hihető) magyarázat, hogy a Voda megköveteli az árlistán tartást, amíg bármelyik üzletben van ... csak ugye nyomozd ki, vagy ha kinyomozod vedd meg 300Km-el arrébb. Brrr. ;]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#11882) Barthezz2 válasza mukibuci (#11854) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Socially
Facebook, twitter és valami linkedin. Elméletben össze lehet kapcsolni a kontaktokat a facebook/twitter egyénekkel, és olyan opció is van, hogy a fényképeket szinkronizálja. Az összekapcsolást még nem próbáltam, de 2 ismerősöm képét leszedte. Fogalmam nincs, miért az övékét, és össze nem is kapcsolta az egyénnel, de a galériában egyszer csak ott volt :D Lehet, ha belőném, hogy ki kihez tartozik, akkor rendesen leszedné. Majd kipróbálom.

Everybody lies.

(#11883) mukibuci válasza Barthezz2 (#11882) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ezzel meg lehet csinálni, de egyenként kell összerendelni a kontaktokat :U Most nincs kedvem hozzá, de köszi az ötletet ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11884) Barthezz2 válasza mukibuci (#11883) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ezért nem csináltam meg még én se:D De jobbat én sem tudok..

Everybody lies.

(#11885) roobert


roobert
csendes tag

Sziasztok!

Ha megrendelem 1 év hűségnyilatkozattal a Vodafone MobilWeb Hobbi/Profi csomagokat, és mondjuk 2 hónap múlva megduplázzák az elérhető adatforgalmat, akkor az nálam is érvénybe lép, vagy a maradék 10 hónapban nekem a régi a feltételek szerint megy, ami gyakorlatilag ráfizetés is lehet?

(#11886) club1 válasza roobert (#11885) üzenetére


club1
veterán

Ilyet nem szokott a vízfon csinálni. A dupla adatforgalomnak létrehoz inkább egy másik csomagot, és agyonreklámozza vele magát...

(#11887) SZ4B válasza club1 (#11886) üzenetére


SZ4B
tag

kb. 1 hónapja megcsinálta mobilweb profi 250-ről 500-ra (visszamenőleg is érvényes volt, akinek már a 250-es volt)

szigNÓ

(#11888) mukibuci válasza club1 (#11886) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ha már érdemben nem tudsz hozzászólni, legalább hülyeségeket ne beszélj.

Érdekes módon a mobilweb profi opció már 250 mega helyett 500at tartalmaz, mégsem lett új neve...

Szerintem ha időközben növelik az opcióban foglalt adatmennyiséget, akkor a tiéd is változik, ugyanis az opcióra írsz alá hűséget, nem pedig a benne foglalt adatmennyiségre.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11889) Barthezz2 válasza mukibuci (#11883) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ja meg egyébként, kipróbáltam ezt az emoze mail-t én is, és ha rámész egy mailra, majd opciók, html megtekintés, akkor ott már lehet húzogatni az újjal, ahogy csak óhajtod. Legalább is nálam megy.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#11890) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!
Ismerősöm vett néhány hónapja egy Dell mini 10-et 8GB-os mobilnetcsomaggal, beépített modemmel. Ez a modem kártyafüggetlen?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#11891) ottoyes válasza Killing (#11890) üzenetére


ottoyes
senior tag

Nem valoszinű..de pakolj bele egy másik karit,és egyböl kiderül..

[ Szerkesztve ]

Ottoyes

(#11892) satomee


satomee
senior tag

Üdv. Régóta vagyok vodás és kb 4 éve nincs hűségnyilatkozatom. Van viszont egy olyan kedvezményem hogy egy megadott számot ingyen hívhatok, Most hogy aláírnék 2 évet megkérdeztem az ügyfélszolgálaton hogy a kiválasztott surf tarifacsomaggal továbbra is kapom e ezt a kedvezményt és azt mondták hogy igen. Mikor viszont személyesen érdeklődtem más miatt az egyik voda kirendeltségen, ott közölték hogy "technikailag" nem kivitelezhető,majd kicsit később hogy mégis, de csak egy évig tudják biztosítani. Ez egy kicsit sántít nekem,most akkor hogy is van ez...? :F Ha valakinek ilyen jellegű tapasztalata van,kérem ossza meg velem

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#11893) Pubszon


Pubszon
veterán

Hali.
Céges előfizetésem van, kaptam egy SMS-t amiben ez állt:

Pròbàlja ki, milyen mobiltelefonja képernyöjén böngészni az interneten kötelezettségek nélkül havi fix bruttò 550 Ft-ért! Megrendeléshez küldje a NET szòt vàlaszként SMS-ben erre a szàmra (normàldìjas SMS). Fix àr, nincs tùlforgalmazàsi dìj, bàrmikor lemondhatò. Rendelje meg most! Vodafone

Ezt meg is rendeltem és a következő SMS-t kaptam vissza:

Regisztràciòjàt fogadtuk. Az Internet Mini Opciòt 48 òràn belül aktivàljuk szàmàn, melyröl SMS-ben értesìtjük. Üdvözlettel: Vodafone

Kerestem a honlapon, de nem talűltam semmi információt.
Honnan tudnék meg több infót, hogy nincs e benne valami zsiványság, apróbetüs rész?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#11894) club1 válasza Pubszon (#11893) üzenetére


club1
veterán

Én is kaptam tőlük sms-t:
"...Internetezz mobilodon mindössze napi 150 Ft-ért! Fix ár, nincs túlforgalmazási díj és csak azon a napon fizetsz, amikor használod! Megrendeléshez küldd a NAPI szót..."

Ez alapján én kapásból beszoptam, mert egy szóval nem említették, hogy ez egy korlátos díjcsomag lenne. A szolgáltatás paramétereit is csak a "NAPI" szó alapján lehetett kideríteni (mert a megrendelés menete legalább megtalálható volt a honlapjukon).

Azóta én sem bízom bennük...

(#11895) Pubszon válasza club1 (#11894) üzenetére


Pubszon
veterán

Azt nekem nem lehet megrendelni, de nem is kaptam olyan üzenetet.
Elküldtem, de arra azt kaptam, hogy az ön előfizetéséhez nem lehet ezt az opciót bekapcsolni.

De amit én mutattam, azt én kaptam és ha minden igaz akkor be is kapcsolják.
Szerintem is van valamenyi MB korlát, de legalább nincs tulforgalmazási díj.
Bővebb infó meg nincs a honlapjukon sajnos. :U
De lehet rászánom azt a ~20 percet és felhívom őket. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#11896) Blamazs válasza Pubszon (#11893) üzenetére


Blamazs
senior tag

Ez az internet mini opcio engem is erdekelne nagyon. Jelenleg hobby csomagom van, de meg ezt sem hasznalom ki. Ha vki tud errol vmi kozelebbit ossza meg a nagyerdemuvel!
Elore is koszi!

(#11897) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Új készülékek:

HTC Wildfire

Alap: 52.990
Komfort: 49.990
Prémium: 44.990
Top: 41.990
Pre: 59.990
Surf Komfort: 35.990
Surf Prémium: 29.990
Surf Top: 26.990

LG GS101

Alap: 1.990
Komfort: 990
Prémium: 1
Top: 1
Pre: 4.990

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11898) Grande Ale válasza mukibuci (#11897) üzenetére


Grande Ale
őstag

Lehet már tudni valamit, hogy mikortól lesz hitel?

(#11899) mukibuci válasza Grande Ale (#11898) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Szerintem nem kell már olyan nagyon sokat aludni ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11900) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

A nemrégiben lejárt a netem hűségideje, és a múlt héten hétfőn be is adtam a felmondási kérelmet. Utána valamivel kaptam egy mailt a vodától, hogy vették, továbbították az illetékeseknek bla, bla, bla... és, hogy 8 napos felmondási idővel bontják a beadástól számítva. Akkor ha jól számolom, hétfőtől-hétfőig ez a 8. nap. A net továbbra is megy, és semmit nem hallottam felőlük. Na most már nagyon ideje lenne, ha kikapcsolnák végre.. :W Ilyenkor mi van? Ha felhívom az ügyfélszolgálatot, akkor vajon tudnak valami érdemi információval szolgálni, hogy mi van, vagy kapnám a szokásos sallang szöveget?

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.